Dziewczyny lubią biel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-10-26, 14:50   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Dziewczyny lubią biel


Supermodna biel ma tę wadę, że bezlitośnie eksponuje szarą cerę oraz podkreśla  przebarwienia. Spokojnie, ten problem nie dotyczy ciebie. Teraz bez wahania założysz seksowny biały top, bo dzięki Intraceuticals Opulence zachwycisz alabastrową skórą. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 13:20   #2
oolkaa1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
GG do oolkaa1991
Thumbs down Dot.: Dziewczyny lubią biel

Czy ktoś w ogóle myśli o tym ile to kosztuje? Kogo normalnego na to stać? Fajnie, że wymyślają takie rozwiązania, ale przeważnie mało którą nastolatkę na to stać. Takie wątki są tu nie na miejscu
oolkaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 13:32   #3
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Dziewczyny lubią biel

To forum nie tylko dla nastolatek, więc niewykluczone, że dla niejednej wizażanki nie jest to szokująca kwota za zabieg kosmetyczny.
Każdy korzysta z tego z czego chce i na co go stać, co nie zmienia faktu, że warto poznać bliżej różne sposoby dbania o cerę. Każda z nas i tak sama oceni czy zabieg wart jest tych pieniędzy.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 13:41   #4
Olcia3322672
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
GG do Olcia3322672
Dot.: Dziewczyny lubią biel

Ufff..jak dobrze,że ja nie mam takiego problemu od urodzenia jestem blada jak ściana.. i dobrze mi z tym

Jednak wydaję mi się, że jeżeli od początku ktoś będzie dbać o skórę .. uniknie zapotrzebowania na taki zabieg.. z resztą zawsze można przebarwienia itp. sprawnie zatuszować kosmetykami;]
Olcia3322672 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 07:25   #5
Zariah
Rozeznanie
 
Avatar Zariah
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 764
Dot.: Dziewczyny lubią biel

o mamo! chyba tylko nieliczne szczęsciary stać na takie cudowne zabiegi "uwielbiam" takie artykuły - nie martw się nic, zrób sobie zabieg XYZ a będziesz piękna jak Afrodyta. Wydaj tylko 4 swoje pensje i kup buty na kredyt za 2000zł i normalnie świat stanie przed Tobą otworem

myślę że redakcja mogłaby artykuły i polecane w nich zabiegi dostosować do przeciętnego portfela wizażanek... taka drobna sugestia.
__________________





Zariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 17:37   #6
Julia1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dziewczyny lubią biel

Ja byłam ostatnio w Salonie La Madame i za zabieg na przebarwienia zapłaciłam 200zł. Rzeczywiście moja twarz zaczęła wyglądac na bardziej promienną i koleżanki pytały się co z nią zrobiłam. Taka kwota nie obciąży aż tak bardzo waszych kieszeni a może dać fajne rezultaty
Julia1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:27   #7
oolkaa1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
GG do oolkaa1991
Dot.: Dziewczyny lubią biel

Cytat:
Napisane przez zariah Pokaż wiadomość
o mamo! Chyba tylko nieliczne szczęsciary stać na takie cudowne zabiegi "uwielbiam" takie artykuły - nie martw się nic, zrób sobie zabieg xyz a będziesz piękna jak afrodyta. Wydaj tylko 4 swoje pensje i kup buty na kredyt za 2000zł i normalnie świat stanie przed tobą otworem

Myślę że redakcja mogłaby artykuły i polecane w nich zabiegi dostosować do przeciętnego portfela wizażanek... Taka drobna sugestia.



dokładnie tak!
oolkaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.