kolczyk w intymnym miejscu - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-19, 12:20   #121
Nena18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Cool Dot.: kolczyk w łechtaczce?

fuck.... No to jeszcze troche mi brakuje
Nena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 15:19   #122
asiludek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Talking kolczyk w intymnym miejscu

mam pytanie może to głupie ale chciała bym sobie zrobić tam kolczyk czy któraś może ma i mogła by coś więcej o tym napisać u kogo go zrobić,dokładnie w którym miejscu,i jak wygląda przekłucie i czy strasznie boli wiem że ból jest odrębną sprawą każdej z nas ale może można go do czegoś porównać z góry dziękuję
asiludek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 15:29   #123
olenqua
Raczkowanie
 
Avatar olenqua
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: kolczyk w intymnym miejscu

W wyszukiwarce (delikatny nacisk na to słowo) znalazłam coś takiego
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ejscu+intymnym
Może pomoże. W necie jest na pewno więcej tego typu opinii
__________________
Zawsze trzymaj za rękę dziecko, którym kiedyś byłeś - Miguel de Cervantes

Porzucam Mel B!
Tiffany Rothe Workouts - start: 19.08.2013
olenqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 19:09   #124
asiludek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Dot.: kolczyk w intymnym miejscu

Cytat:
Napisane przez olenqua Pokaż wiadomość
W wyszukiwarce (delikatny nacisk na to słowo) znalazłam coś takiego
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ejscu+intymnym
Może pomoże. W necie jest na pewno więcej tego typu opinii
dzięki poczytałam troszkę co prawda za wiele się nie dowiedziałam po za tym że jedna drugą wyzwała od głupiutkich hehe.... ale zawsze coś na początek w takim razie szukam dalej dzięki wielkie jeszcze raz
asiludek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 03:49   #125
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: kolczyk w intymnym miejscu

Moja kolezanka ma taki kolczyk. Przekłucie nie bolało ale posmarowała skóre emla ,robiła u normalnego piercera ,goilo sie tydzien moze krocej. Nie wiem ile zapłaciła ale jest bardzo zadowolona ;>
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 08:38   #126
asiludek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Talking Dot.: kolczyk w intymnym miejscu

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
Moja kolezanka ma taki kolczyk. Przekłucie nie bolało ale posmarowała skóre emla ,robiła u normalnego piercera ,goilo sie tydzien moze krocej. Nie wiem ile zapłaciła ale jest bardzo zadowolona ;>
skoro Twoja koleżanka jest zadowolona to ja też chyba będę muszę się przejść do naszego piercera i się dowiedzieć czy robi i za ile strasznie jestem zdecydowana dodam że nie chce tego robić dla faceta,ani dla doznań seksualnych,ale tylko i wyłącznie dla siebie pozdrawiam
asiludek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 08:55   #127
olenqua
Raczkowanie
 
Avatar olenqua
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: kolczyk w intymnym miejscu

Jeju, odważna jesteś Ja bym się bała bólu najbardziej...
__________________
Zawsze trzymaj za rękę dziecko, którym kiedyś byłeś - Miguel de Cervantes

Porzucam Mel B!
Tiffany Rothe Workouts - start: 19.08.2013
olenqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 12:02   #128
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: kolczyk w intymnym miejscu

no jestem ciekawa,jestes pewna ze chcesz to zrobic?czy jeszcze sie wachasz?
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 14:15   #129
asiludek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Dot.: kolczyk w intymnym miejscu

jestem zdecydowana tylko wstydzę się trochę iść do naszego piersera bo to znajomy facet hehe... i tak trochę głupio mi iść do niego,ale do jakieś nieznajomego bym poszła od zaraz,poczekam aż dostane wolne i przejadę się może do Poznania.No nie powiem boję się że będzie boleć ale jak miałam iść przekuć nos też się bałam a w rezultacie to wyszłam z szokowana że Zero Bólu więc myślę że dam radę,najwyżej wstanę i ucieknę hehe....
asiludek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 16:29   #130
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: kolczyk w intymnym miejscu

fajny pomysł a w którym miejscy to sie dokładnie przekuwa? Ktoś ma jakies zdjeicie? Mam nadzieje ze nie na wargach wewnetrznych ani na lechtaczce bo ja bym sie bała
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 18:15   #131
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: kolczyk w intymnym miejscu

Cytat:
Napisane przez asiludek Pokaż wiadomość
jestem zdecydowana tylko wstydzę się trochę iść do naszego piersera bo to znajomy facet hehe... i tak trochę głupio mi iść do niego,ale do jakieś nieznajomego bym poszła od zaraz,poczekam aż dostane wolne i przejadę się może do Poznania.No nie powiem boję się że będzie boleć ale jak miałam iść przekuć nos też się bałam a w rezultacie to wyszłam z szokowana że Zero Bólu więc myślę że dam radę,najwyżej wstanę i ucieknę hehe....
w sumie Ci sie nie dziwie,ze moze Ci byc glupio az strach pomyslec
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 16:38   #132
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Wink Kolczyk w miejscu intymnym

Cześc,

wie ktoś może gdzie we Wrocławiu znajdę dobry zaklad gdzie robią w tym miejscu kolczyki ?? jaki jest koszt ?? Może podzieli się ktoś uwagami?
prosze o pomoc
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 18:35   #133
julci3k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Czesc, moze na temat Wroclawia Ci nic nie powiem bo mieszkam na drugim koncu Polski ale jesli masz jakies pytania na ten temat ogolnie bardzo chetnie Ci odpowiem i pomoge jesli tylko bede mogla! Pozdrawiam
julci3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:57   #134
salamanca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 273
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Nie chcesz tego robić, ból taki, że po ścianach się chodzi
salamanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:09   #135
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Ja mam w sutkach - samo przebijanie bolało znośnie, dało się generalnie wytrzymać. Natomiast później przez miesiąc cierpiałam niewymownie przy procesie gojenia.... A całkowite gojenie trawa do około 6miesięcy.
A co do 'dołu' to zależy w jakim miejscu ponoć z grubszych warg strasznie krew się leje.
Ja o mały włos a raczej skórkę miałabym na skórce nad łechtaczką, ale po połowie wymiękłam i kazałam się wycofać kolesiowi z igłą.
O koasztach nie mam pojęcia bo po znajomości, ale można na stronach poszukać.
SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:18   #136
di4n4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Jejku dziwczyny nie straszcie tak! byłam zdecydowana ale teraz myśle ze to moze zly pomysł, mam tylko kolczyki w uszach, moja praca nie pozwala mi na inne miejsca... jest jeszcze język, ale czytałam ze to bardziej niebezpieczne i niszczey zęby ? ? ? Ile w tym prawdy ? ? ?
Może ktoś ma tu i tu?
I miałby ochotę podzielic się wrażeniami ??
di4n4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 13:22   #137
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

ja mam "tam" i nigdy w życiu nie chciałabym poczuc tego bólu ponownie
OKROPNE!
gojenie ze 3 tygodnie, na początku są problemy z umyciem się i utrzymaniem higieny (każdy dotyk to był straszny ból)
język boli tylko przy gojeniu, przebicie nie boli.
nie nosze juz kolczyka na języku, znudził mi się.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani


Edytowane przez anka_85
Czas edycji: 2009-03-16 o 13:26
anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:14   #138
salamanca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 273
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Cytat:
Napisane przez di4n4 Pokaż wiadomość
Jejku dziwczyny nie straszcie tak! byłam zdecydowana ale teraz myśle ze to moze zly pomysł, mam tylko kolczyki w uszach, moja praca nie pozwala mi na inne miejsca... jest jeszcze język, ale czytałam ze to bardziej niebezpieczne i niszczey zęby ? ? ? Ile w tym prawdy ? ? ?
Może ktoś ma tu i tu?
I miałby ochotę podzielic się wrażeniami ??
Niestety to prawda, że kolczyk w języku niszczy zęby, powoduję próchnicę, nawet ten ze stali nierdzewnej..
Ból znośny, ale przez miesiąc nie można prawie nic jeść. Moja koleżanka dwa miesiące jechałą tylko na lodach, bo wtedy nie czuła bólu

Ja osobiście mam kolczyki tylko w uszach i uważam, że to wystarczy, po co się okaleczać na siłę, a kolczyki w inncyh miejscach wcale tak ładnie nie wyglądają.
Codziennie jak jadę autobusem do szkoły to sptykam młodą dziewczynę, która ma kolczyk obok wargi na dole, nie dość, że sama jej uroda jest "dziwkarska" to jeszcze ten kolczyk robi z niej nie powiem kogo. To naprawdę nie wygląda fajnie i jest już nie modne..

Pozdrawiam
salamanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:20   #139
Kwapis.
Rozeznanie
 
Avatar Kwapis.
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 835
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Cytat:
Napisane przez salamanca Pokaż wiadomość
Niestety to prawda, że kolczyk w języku niszczy zęby, powoduję próchnicę, nawet ten ze stali nierdzewnej..
Ból znośny, ale przez miesiąc nie można prawie nic jeść. Moja koleżanka dwa miesiące jechałą tylko na lodach, bo wtedy nie czuła bólu

Przesadzilas z tym miesiacem, moja kolezanka tydzien jechala na papkach, inna dwa tygodnie. Ale miesiaac to przesada
__________________
Polska.Stilon.RAP



Być normalna. Niemożliwe !



Kwapis. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 15:40   #140
salamanca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 273
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Cytat:
Napisane przez Kwapis. Pokaż wiadomość
Przesadzilas z tym miesiacem, moja kolezanka tydzien jechala na papkach, inna dwa tygodnie. Ale miesiaac to przesada
Zależy od organizmu, ale w każdym salonie powiedzą Ci, że czas regeneracji trwa do miesiąca
salamanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:41   #141
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Cytat:
Napisane przez salamanca Pokaż wiadomość
Niestety to prawda, że kolczyk w języku niszczy zęby, powoduję próchnicę, nawet ten ze stali nierdzewnej..
Ból znośny, ale przez miesiąc nie można prawie nic jeść. Moja koleżanka dwa miesiące jechałą tylko na lodach, bo wtedy nie czuła bólu

Ja osobiście mam kolczyki tylko w uszach i uważam, że to wystarczy, po co się okaleczać na siłę, a kolczyki w inncyh miejscach wcale tak ładnie nie wyglądają.
Codziennie jak jadę autobusem do szkoły to sptykam młodą dziewczynę, która ma kolczyk obok wargi na dole, nie dość, że sama jej uroda jest "dziwkarska" to jeszcze ten kolczyk robi z niej nie powiem kogo. To naprawdę nie wygląda fajnie i jest już nie modne..

Pozdrawiam
7 dni po przebiciu jest źle z jedzeniem, piciem.a po 7 dniach z każdym dniem jest coraz lepiej.goi się więcej niż miesiąc,nawet do pół roku, ale to gojenie nie powoduje takich problemów żeby jeśc tylko lody przez 2 miesiące.

widze że jesteś bardzo tolerancyjna na inne osoby, no i w dodatku wyznaczasz trendy, co jest modne a co nie...
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani


Edytowane przez anka_85
Czas edycji: 2009-03-16 o 15:42
anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:55   #142
salamanca
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 273
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
7 dni po przebiciu jest źle z jedzeniem, piciem.a po 7 dniach z każdym dniem jest coraz lepiej.goi się więcej niż miesiąc,nawet do pół roku, ale to gojenie nie powoduje takich problemów żeby jeśc tylko lody przez 2 miesiące.

widze że jesteś bardzo tolerancyjna na inne osoby, no i w dodatku wyznaczasz trendy, co jest modne a co nie...
Nie wyznaczam trendów, tylko wyrażam swoją opinię co do kolczyków w innych miejscach niż uszy
salamanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:01   #143
Kiss xd
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 811
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Ja "tam" nie posiadam kolczyka,ale mam i w pępku i języku i 6 kolczyków łącznie w uszach
Każdy kolczyk jaki mam robiłam sobie sama. Przekucie języka nic nie boli.Troszkę przy gojeniu może zaszczypać lub napuchnąć ( mi nie napuchł ) goił się strasznie szybko Przekucie pępka też mnie nic nie bolało i zagoiło się strasznie szybko A w uszach to chyba nie musze tłumaczyć , bo większość z nas ma kolczyki


Pozdrawiam ; **
Kiss xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 19:51   #144
julci3k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Co wy straszycie dziewczyne? Przestancie, wiadomo ze zrobienie kolczyka nie jest sprawa przyjemna ale nie jest tak zle, ja np nastawilam sie na jakis ogromny bol ooooo ale dajcie spokoj zenada fakt ze trzeba przebic az 3 warstwy ale da sie przezyc wiecej strachu niz to wszystko jest warte, bardziej naprzyklad nieprzyjemnym przebicciem byl dla mnie jezyk i tyle. Do autorki jesli chcesz napisz mi wiadomosc na poczcie to dam Ci dokladnie znac co i jak (julci3k@wp.pl) pozdrawiam.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Aha mi w salonie powiedzieli ze goi sie do roku ale na szczescie tam nie robilam kolczyka tak serio goi sie po ok 2 tyg schodzi opuchlizna i przestaje ropierc po miesiacu schodzi skora a po kilku jest juz zwyczajne miejsce (bez twardosci) tyle
julci3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 20:09   #145
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Cytat:
Napisane przez Kiss xd Pokaż wiadomość
Ja "tam" nie posiadam kolczyka,ale mam i w pępku i języku i 6 kolczyków łącznie w uszach
Każdy kolczyk jaki mam robiłam sobie sama. Przekucie języka nic nie boli.Troszkę przy gojeniu może zaszczypać lub napuchnąć ( mi nie napuchł ) goił się strasznie szybko Przekucie pępka też mnie nic nie bolało i zagoiło się strasznie szybko A w uszach to chyba nie musze tłumaczyć , bo większość z nas ma kolczyki


Pozdrawiam ; **
gratuluje, rzeczywiście masz się czym chwalic, przebijanie sobie samemu ciała to dla mnie szczyt głupoty

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez julci3k Pokaż wiadomość
Co wy straszycie dziewczyne? Przestancie, wiadomo ze zrobienie kolczyka nie jest sprawa przyjemna ale nie jest tak zle, ja np nastawilam sie na jakis ogromny bol ooooo ale dajcie spokoj zenada fakt ze trzeba przebic az 3 warstwy ale da sie przezyc wiecej strachu niz to wszystko jest warte, bardziej naprzyklad nieprzyjemnym przebicciem byl dla mnie jezyk i tyle. Do autorki jesli chcesz napisz mi wiadomosc na poczcie to dam Ci dokladnie znac co i jak (julci3k@wp.pl) pozdrawiam.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Aha mi w salonie powiedzieli ze goi sie do roku ale na szczescie tam nie robilam kolczyka tak serio goi sie po ok 2 tyg schodzi opuchlizna i przestaje ropierc po miesiacu schodzi skora a po kilku jest juz zwyczajne miejsce (bez twardosci) tyle
żenada ? co wg ciebie jest żenadą?
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 20:33   #146
hahahaczyczka
Raczkowanie
 
Avatar hahahaczyczka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 100
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Cytat:
Napisane przez salamanca Pokaż wiadomość
Niestety to prawda, że kolczyk w języku niszczy zęby, powoduję próchnicę, nawet ten ze stali nierdzewnej..
Ból znośny, ale przez miesiąc nie można prawie nic jeść. Moja koleżanka dwa miesiące jechałą tylko na lodach, bo wtedy nie czuła bólu
język jest najszybciej gojącą sie częscią ciała, ja tego samego dnia, w ktorym przebijałam czułam dyskomford, bo jezyk mi spuchł, jadłam normalnie, nie można tego nazwać bólem moim zdaniem, to dyskomford...

wszystko zależy od Twojej idywidualnej bariery bólu, jeden przecierpi dużo bez paniki, druki płacze z bólu jak się skaleczy, wiec trudno tu coś poradzić, zależy jak reagujesz na ból.

sama mam kilka kolczyków i muszę przyznac, ze język w porównaniu z resztą, jest jak ukąszenie komara
__________________
Oh god, please pimp my life
hahahaczyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:44   #147
julci3k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
gratuluje, rzeczywiście masz się czym chwalic, przebijanie sobie samemu ciała to dla mnie szczyt głupoty

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------


żenada ? co wg ciebie jest żenadą?
to straszenie bolem co jest wielka chodzaca nieprawda!

tak samo z tym jezykiem, jak miesiac jadla lody to albo Cie klamala albo sobie wmawiala! przeciez mozna normalnie z nim jesc (ewentualnie na 2 dzien sobie odpuscic cos twardego i tyle) i szybko sie goi..
julci3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:46   #148
ancia90
Raczkowanie
 
Avatar ancia90
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

Temat mial byc o kolczykowaniu intymnym a widze ze zszedl powoli na jezyk ..
Moj mezczyzna zazyczyl sobie kolczyki w sutkach miesiac temu...bylam tak przerazona ze jak juz bylo po to nie moglam z lozka w gabinecie wstac bo mi slabo bylo , ale generalnie nie bolalo strasznie. Piercer smarowal dwukrotnie mascia znieczulajaca i tylko klucie male czulam przy pierwszym, przy drugim troche masc odpuszczala i bardziej czulam. teraz sie zagoilo i juz mi nic nie przeszkadza...moze nawet troche mi sie podoba

Teraz kochany zazyczyl sobie kolczyk w lechtaczce ...mamy isc w czwartek do tego samego salonu...mam nadzieje ze "tam" ta masc bedzie baaaaaaardzo skuteczna...
ancia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 14:15   #149
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

ancia nie za bardzo podporzadkowujesz sie twojemu tz-towi?
myslalam ze kolczyk sie robi dlatego ze tobie sie podoba, a nie dlatego ze twoj partner ma taka zachcianke
szok
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 14:19   #150
ancia90
Raczkowanie
 
Avatar ancia90
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Kolczyk w miejscu intymnym

taka moja rola...
nie jestem dominujaca w zwiazku i potrzebuje by mezczyzna byl gora..
lacza nas nietypowe relacje...chce by byl zadowolony

ale wracajac do tematu....to moze ktos sie jeszcze wypowiedziec apropo kolczykowania lechtaczki..?
ancia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.