NESTLE FITNESS odchudza........ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-18, 09:07   #1
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Exclamation

NESTLE FITNESS odchudza........


Mam pytanko dziwczyny,
na pewno oglądalyscie nową reklame platków nestle Fitness....
W reklamie i na opakowaniach płatków pisze o tych super efektach po 14-stu dniach..... Próbowalyscie moze??? Naprawde te platki tak dzialają?
Ja jem je z mlekiem ale raz na tydzien lub raz na dwa tygodnie.Ale moze regularne codzienne jedzenie czyni cuda?? Czy to tylko chwyt marketingowy... Producenci moze mysla ze slyszac PEŁNE ZIARNO to odrazu nabierzemy sie na efekt odchudzający..... Napiszczie co myslicie i wasze doświadczenia z tymi płatkami
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:17   #2
coca_cola
Wtajemniczenie
 
Avatar coca_cola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 539
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

mysle, ze jesli sie jeszcze poc2wiczy i bedzie stosowalo inne pomocne 'tricki' [brak slodyczy itp] to napewno w 2 tyg. zobaczy sie jakies rezultaty ale do bedzie bardziej efekt tych cwiczen niz jedzena platkow
coca_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:24   #3
Czarnuchok
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Czarnuchok
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo-Gdynia
Wiadomości: 66
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

Płatki w żaden sposób nie będą nigdy dietetyczne
za dużo w nich cukrów prostych, a dodatek FITNESS w nazwie to zwykłe ściemnianie
Czarnuchok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:27   #4
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

Cytat:
Napisane przez Judytka2
Mam pytanko dziwczyny,
na pewno oglądalyscie nową reklame platków nestle Fitness....
W reklamie i na opakowaniach płatków pisze o tych super efektach po 14-stu dniach..... Próbowalyscie moze??? Naprawde te platki tak dzialają?
Ja jem je z mlekiem ale raz na tydzien lub raz na dwa tygodnie.Ale moze regularne codzienne jedzenie czyni cuda?? Czy to tylko chwyt marketingowy... Producenci moze mysla ze slyszac PEŁNE ZIARNO to odrazu nabierzemy sie na efekt odchudzający..... Napiszczie co myslicie i wasze doświadczenia z tymi płatkami
bardzo przetworzony produkt: dodatek cukru, niezdrowego tłuszczu, wysokie ig, nie jest to najlepszy produkt na diecie

a dieta napisana na opakowaniu to tragedia ( chodzi tu o wartości odżywcze i mądre redukowanie tłuszczu), ale jeżeli chcesz na wadze zobaczyć mniej to napewno zadziała ( spalisz co prawda mięsnie a nie tłuszcz, ale to już inna historia)
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:30   #5
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

Wcinam "fitnessy" od dłuższego czasu dość regularnie, ale tylko dlatego, że po prostu je lubię. Nie zauwazyłam, żeby w jakikolwiek sposób wpływały na moją sylwetkę. Tak naprawdę mają sporo kalorii i jakby na to nie patrzeć są to płatki zbożowe, a te raczej nigdy nie będą miały działania odchudzającego
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:32   #6
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

Ja jak pisalam jem je raz na jakis czas i zauwazylam ze po zjedzeniun ich na sniadanie, pozniej obzeram sie niesamowicie i mam apetyt. Te płatki chyba tylko dobrze smakuja i nic wiecej. Dzieki za pdopwiedzi
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:40   #7
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

hmm no mi sie wydaje,ze jesli zjesz z mlekiem jakiekolwiek płatki i inne muesli, to bedzie to mniej kaloryczny posilek niz dwie biale bułki z serem zóltym badz wędliną... więc wcale nie muszą kłamać. Natomiast ja mysle,ze po pierwsze takie płatki nie sa zdrowe, a po drugie: czy takie sniadanie naładuje cie energią na cały dzień?
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 09:42   #8
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

Żadne jedzenie nie odchudza Odchudza dieta + ćwiczenia
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:56   #9
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

jak i koleżanki uważam że to spore nagięcie, wystarczy spojrzeć a skład i kaloryczność produktu żeby uświadomić sobie że są tak samo tuczące jak wszystkie inne. Jedno czego nie można im odmówić...sa pyszne
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:58   #10
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

________________________

Edytowane przez Femininity
Czas edycji: 2007-10-13 o 15:14
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 10:06   #11
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

Cytat:
Napisane przez vadi
Żadne jedzenie nie odchudza Odchudza dieta + ćwiczenia
odchudza ujemny bilans kaloryczny, a to jak się go osiągnie to już inna sprawa
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 10:23   #12
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

Ja takiej diety nie polecam i nigdy nie będę polecać. Zwykły chwyt reklamowy, wystarczy spojrzeć na skład albo zawartość odżywczą. Bardzo możliwe, że można nabawić się efektu jo -jo, a do tego stracić mięśnie, a nie tłuszcz. A tak wogóle to już słyszałam od dużej liczby osób, że zboże wykorzystywane w płatkach jest modyfikowane genetycznie, albo że te płatki powodują bezpłodność(!!!) [chociarz w to jakoś uwierzyć nie mogę....hehe ] mówię tu o wszystkich produktach Nestle.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 10:29   #13
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

Ja jem te płatki bo mi smakują zresztą nie wyobrażam sobie śniadania bez płatków czy też musli . Myśle że są bardziej zdrowe niż zwykłe kukurydziane, pozatym są lepsze w smaku. No i szybkie w przygotowaniu a ja rano nie mam zwykle czasu na robienie kanapeczek chyba że moja kochana mamusia sie zlituje i mi zrobi
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:02   #14
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

Cytat:
Napisane przez pingwin2
odchudza ujemny bilans kaloryczny, a to jak się go osiągnie to już inna sprawa
nie dostrzegam sprzeczności z tym, co napisałam
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:29   #15
Czarnuchok
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Czarnuchok
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo-Gdynia
Wiadomości: 66
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

Feminity - fajny posilek na sniadanie
Czarnuchok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 12:59   #16
201606300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 574
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

no cóż... napisałam maila do nestle z pytaniem ile dzieki tej 'cudownej' diecie mozna schudnac (bo sama cos w to nie wierze :P) no i dostałam odpowiedz:

Szanowna Paniserdecznie dziekujemy za skontaktowanie sie z naszym serwisem konsumentaBardzo sie cieszymy,ze Program 14 dni wzbudzil u Pani zainteresowanie.Program 14 dni z Nestle Fitness jest oparty na wynikach badan przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii. Badania te wykazaly, ze spozywanie platków sniadaniowych zawierajacych pelne ziarno prowadzilo do umiarkowanego spadku wagi u osób bioracych udzial w badaniu. U osób tych zanotowano w trakcie trwania programu spadek wagi o ok. 1,5 - 3kg. Wydluzenie programu u badanych do 6 tygodni zaskutkowalo przecietnie zwiekszeniem utraty wagi (nawet o ok. 6 kg). Istotne jest, ze u osób, u których zaobserwowano spadek wagi - notowano nizsze spozycie energii.Platki sniadaniowe - ze swej natury - sa ubogie w tluszcz, a bogate w weglowodany zlozone. Platki zawierajace pelne ziarno (takie jak platki Nestle Fitness) dodatkowo zawieraja blonnik. Zastapienie jednego posilku platkami sniadaniowymi spowodowalo, iz osoby biorace udzial w badaniu odczuwaly mniejszy glód. Ten fakt przyczynia sie do zmniejszenia calkowitego dziennego poboru energii. Jak wiadomo - w zachowaniu prawidlowej wagi niezmiernie istotna jest aktywnosc fizyczna - nalezy pamietac, aby zachowac równowage pomiedzy energia dostarczana w pozywieniu, a energia spalana podczas codziennych aktywnosci. Najlepsze rezultaty daje wiec zmiana nawyków zywieniowych polaczona z odpowiednia dawka ruchu (chociazby codziennego energicznego spaceru).
Serdecznie pozdrawiam Joanna Scheuring-Wielgusserwis konsumenta Torun-Pacific Sp. z o.o., Cereal Partners Poland Szosa Lubicka 38/58, 87-100 Torun, Poland email:joanna.scheuring-wielgus@cppl.nestle.com


201606300930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 14:44   #17
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

Cytat:
Napisane przez malinQa
no cóż... napisałam maila do nestle z pytaniem ile dzieki tej 'cudownej' diecie mozna schudnac (bo sama cos w to nie wierze :P) no i dostałam odpowiedz:

Szanowna Paniserdecznie dziekujemy za skontaktowanie sie z naszym serwisem konsumentaBardzo sie cieszymy,ze Program 14 dni wzbudzil u Pani zainteresowanie.Program 14 dni z Nestle Fitness jest oparty na wynikach badan przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii. Badania te wykazaly, ze spozywanie platków sniadaniowych zawierajacych pelne ziarno prowadzilo do umiarkowanego spadku wagi u osób bioracych udzial w badaniu. U osób tych zanotowano w trakcie trwania programu spadek wagi o ok. 1,5 - 3kg. Wydluzenie programu u badanych do 6 tygodni zaskutkowalo przecietnie zwiekszeniem utraty wagi (nawet o ok. 6 kg). Istotne jest, ze u osób, u których zaobserwowano spadek wagi - notowano nizsze spozycie energii.Platki sniadaniowe - ze swej natury - sa ubogie w tluszcz, a bogate w weglowodany zlozone. Platki zawierajace pelne ziarno (takie jak platki Nestle Fitness) dodatkowo zawieraja blonnik. Zastapienie jednego posilku platkami sniadaniowymi spowodowalo, iz osoby biorace udzial w badaniu odczuwaly mniejszy glód. Ten fakt przyczynia sie do zmniejszenia calkowitego dziennego poboru energii. Jak wiadomo - w zachowaniu prawidlowej wagi niezmiernie istotna jest aktywnosc fizyczna - nalezy pamietac, aby zachowac równowage pomiedzy energia dostarczana w pozywieniu, a energia spalana podczas codziennych aktywnosci. Najlepsze rezultaty daje wiec zmiana nawyków zywieniowych polaczona z odpowiednia dawka ruchu (chociazby codziennego energicznego spaceru).
Serdecznie pozdrawiam Joanna Scheuring-Wielgusserwis konsumenta Torun-Pacific Sp. z o.o., Cereal Partners Poland Szosa Lubicka 38/58, 87-100 Torun, Poland email:joanna.scheuring-wielgus@cppl.nestle.com


Ok, załuzmy, że schudłam te 6 kg i co ze mną jest później? Rozpoczęłam normalną dietę bez płatków i nie przytyję? Coś mi sie zdaję, ze tu tylko i wyłącznie chodzi i zainkasowanie pieniędzy, przez naszą firme NESTLE...
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 16:53   #18
buckfast_superbee
Raczkowanie
 
Avatar buckfast_superbee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 223
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

.

Edytowane przez buckfast_superbee
Czas edycji: 2006-06-22 o 17:53
buckfast_superbee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 17:09   #19
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

a jakie platki sa najmniej kaloryczne ??
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 17:40   #20
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

nie wierze w te nestle fitness, przeciez spadek wagi zapewnia tylko odpowiednia dieta i ćwiczenia, nie oszukujmy się, z niczego nie ma nic.
mirynka ja najczęściej jem po prostu płatki owsiane, zalewam je wodą i jem z jogurtem, bo tak jest najzdrowiej
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 11:15   #21
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: NESTLE FITNESS odchudza........

Cytat:
Napisane przez Sathi
nie wierze w te nestle fitness, przeciez spadek wagi zapewnia tylko odpowiednia dieta i ćwiczenia, nie oszukujmy się, z niczego nie ma nic.
mirynka ja najczęściej jem po prostu płatki owsiane, zalewam je wodą i jem z jogurtem, bo tak jest najzdrowiej
dodatek twarogu jeszcze polepszy to i tak świetne śniadanko
gratulacje, świetne podejście do diety
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.