"Kochane" kilentki - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 21:56   #241
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: "Kochane" kilentki

hej
ja jakoś wyjątkowo nie egzaminuję stylistki z wiedzy co nakłada mi na paznokcie,ale czasem o coś zapytam-bo jednak nie lubię jak mi ktokowiek cokolwiek robi i nie chce powiedzieć co robi i się złości(na taka jeszcze nie trafiłam) ,że o coś zapytam.Tak, ja wiem,że wy wiecie itd,ale dla mnie laika to ciekawe-co NE oznacza,że bym sama sobie pazury miała robić-wolę pójść,zapłacić i mieć z głowy.
Tak więc nie złośćcie się,że dziewczyny chcą wiedzieć- o ile to nie jest 1000 pytań ma godzinę. Ja zwykle zadaję ze 2-3 pytania-jak coś mnie zainteresuje przy nakładaniu żelu
np ostatanio zauważyłam,że jak wkładałam pazury do lampy to tam gdzie żel jeszcze nie był nakładany to się tak ładnie na niebiesko czy jakiś taki kolor się świeci
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 18:00   #242
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: "Kochane" kilentki

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
A po co w ogóle mówić klientce co się im nałoży? Czy one się znają na tym żeby sobie żele wybierały? Ja tylko pytam: czy french ma się odznaczac (czyli czy mam użyć mlecznej bieli czy arctica) i czy mają być mega naturalne czyli zrobić milk french czy widoczne czyli zrobić normalnie clearem. No bez przesady żeby mi klientki dyktowały jakimi produktami mamy pracować. To jest tylko ich wymysł na coś nowego, gwarantuję Wam że gdybyście im zrobiły coverem to by nawet nie zauważyły, a jeśli by już zauważyły to zapewne na plus, przynajmniej tak u mnie się zdarzyło już bardzo wiele razy.
pewnie że się nie orientują. ostatnio uzupełniałam paznokcie dziewczynie która była moją modelką na kursie i nawet ona, chociaż była na kursie i słuchała wszystkiego co mówiła mi instruktorka ("żeby w razie czego mi potem przypominać") nie zorientowała się że miała nałożony kamuflaż. Klientki zauważają efekt końcowy, a te które pytają się o szczegóły najczęściej liczą na darmowy kurs (miałam takie przypadki).
Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
A może można by to było powiedzieć na zasadzie: A bo widzę jakieś przebarwienia na paznokciach więc położę żel poprawiający ogólny wygląd stylizacji? Nie trzeba od razu mówić o kamuflażach, wydłużaniu płytki, wystarczy powiedzieć że poprawiają wygląd i myślę że nie będą dociekały a po co a na co a dlaczego, jeśli będą to najlepiej powiedzieć: proszę mi zaufać.
najlepsze wytłumaczenie dla laika. konkretne i bez wdawania się w szczegóły

Edytowane przez kala289
Czas edycji: 2010-10-30 o 18:03 Powód: dopisek
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 18:42   #243
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: "Kochane" kilentki

fajny watek macie jakies historie jeszcze?
mam nadzieje,ze ja nie jestem "kochana klientka" haha
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 23:18   #244
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: "Kochane" kilentki

mamy mamy jeszcze:P
Przyszła do mnie pewna Pani (koło 50lat) ze strasznymi pazurami zrobionymi gdzieś tam za małe pieniądze, jakoś to opanowałam (choć strasznie nie lubie po kimś poprawiać), i po skończonym zabiegu (wybrała czysty french) była mega zadowolona i wychwalała mnie pod niebiosa:P Nie widzialam jej poźniej jakies 2miesiące i znowu pojawiła się z czymś strasznym na pazurach.... Tłumaczyła, że ją koleżanka namówiła czy coś... więc znowu poprawiałam.. I tak było kilka razy, zrobiła u mnie kilka razy potem jej nie widziałam, później wracała itd.... Ogólnie dziwna osoba, strasznie marudząca i narzekająca na caly otaczający ją świat... Po dłuższej nieobecności przyszła i wymyśliła, że zawsze robi frencha więc chce odmiany, kolorowy żel... Ok pokazałam całą paletę kolorów i wybrała Ciemną wiśnię (śliczną) Zachwycona była strasznie cytuję "jeszcze nigdy nie miałam takich ładnych paznokci", tak więc klient zadowolony ja też, jest ok
Pazurki robiłyśmy w poniedziałek, we wtorek dzwoni.. "Wie Pani co, ten kolor to był jednak zły pomysł, w ogóle mi sie nie podoba, a pozatym ide do szpitala na badania i nie bedzie mi pasował. Dzisiaj chce frencha, ja byłam u Pani wczoraj więc chyba nie będe nic płacić?!" Normalnie mówie wam zatkało mnie
Powiedziałam że przecież sama sobie wybrała ten kolor, że nie mam już miejsca w tym tygodniu, a nawet jak bym miała to normalnie będzie płacić, przecież ja muszę wszystko od nowa robić..... Strasznie się oburzyła i poleciały teksty typu " No wie Pani CO?!", "Jak tak można??!!!" z przerwami na parskanie... Próbowałam cos wytłumaczyć, znaleźć rozwiązanie ale bezskutecznie.
W końcu wymyśliła "A tak w ogóle to jeden paznokieć jest krzywy, a drugi za długi, ma mi to Pani poprawić!"
Próbowałam zachować spokój, bo jakos dzień wcześniej wszystkie były śliczne a dzisiaj są krzywe i w ogóle beee... No ale ok powiedziałam żeby przyszła w czwartek to poprawie te dwa złe paznokcie. (ogólnie darła sie prawie 15min do tel.)
W nerwach czekałam na czwartek, bo już wiedziałam że będzie ostro.. no i stało się.... przyszła... Wywaliła obie ręce na stół i sie na mnie patrzy, więc ja oględziny, patrze... patrze i nie widzę nic krzywego ani za długiego I mówię "Wie Pani co ja nie widzę który jest krzywy" na co ona zrobiła szydzącą minę, parsknęła i mówi "No ja myślałam że przyszłam do profesjonalistki, najwidoczniej się pomyliłam!!"
Mi ze zdziwienia brwi sie uniosły a ona do mnie " No i co Pani takie miny robi!!!" (wydarła się).
Powiedziałam jej że ma nie krzyczeć i pokazać które to paznokcie jej zdaniem są złe, ale ręce juz mi się trzęsły ze zdenerwowania
Z wieeeelką łaska wyciągneła dwa palce i cały czas gadała "Co to ma być? Jak tu sie klienta traktuje? Już nic powiedzieć nie można bo mi tu będzie miny robić!" i tak ble ble ble
Postanowiłam że skupie sie na tych pazurach zrobie i szybko pójdzie, ale kurna nie widziałam naprawdę tych wad... stwierdziłam że przejade je blokiem, nałożę warstwę nabłyszczacza i da mi spokój, wziełam sie do robienia a ona cały czas mi nad glową gadała, wyprowadzała mnie z równowagi
Aż klientka czekająca na swoją kolej patrzyła się na nią z wytrzeszczem oczu jak na czubka...
Zrobiłam jak zaplanowałam, czyli nabłyszczyłam ponownie, i mówię skończyłam, ona obejrzała, wstała i "Chyba nic za to nie płacę?!" nie zdążyłam odpowiedzieć bo wyszła....
Tyle lat pracuję ale takiej kochanej jak ona jeszcze nie było, nie mogłam tydzień czasu przeżyć, jej zachowania, to było straszne
Na pewno jeśli jeszcze się kiedyś pokaże to jej nie przyjmę.


No a teraz w piątek klientka hmm jak by wam to powiedzieć... kichnęła zasłaniając reką twarz, potem przetarła tą ręką po drugiej, i dała mi abym dalej mogła pracować, gdy złapałam ja za rękę poczułam jak od jej palców do moich coś się ciągnie
Normalnie smarki Strasznie się ucieszyłam że mam te rękawiczki:P
Miałam szklanki w oczach, i obiad w gardle, ona dalej coś tam opowiadała nie zwracając uwagi że zamiast robić to się gapie z obrzydzeniem na ręce, wstałam powiedziałam zaraz wracam, zmieniłam rękawiczki, umyłam ręce i musiałam robić dalej, ale juz do końca wizyty było mi niedobrze.... Głupio mi było zwrócić jej uwagę bo co miałam powiedzieć? "yy ma pani te.. no... coś na palcach" :P Ale teraz sobie myślę że jednak mogłam to zrobić a nie siedzieć 1h zniesmaczona ta Panią:P

To narazie na tyle
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:16   #245
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: "Kochane" kilentki

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
mamy mamy jeszcze:P
Przyszła do mnie pewna Pani (koło 50lat) ze strasznymi pazurami zrobionymi gdzieś tam za małe pieniądze, jakoś to opanowałam (choć strasznie nie lubie po kimś poprawiać), i po skończonym zabiegu (wybrała czysty french) była mega zadowolona i wychwalała mnie pod niebiosa:P Nie widzialam jej poźniej jakies 2miesiące i znowu pojawiła się z czymś strasznym na pazurach.... Tłumaczyła, że ją koleżanka namówiła czy coś... więc znowu poprawiałam.. I tak było kilka razy, zrobiła u mnie kilka razy potem jej nie widziałam, później wracała itd.... Ogólnie dziwna osoba, strasznie marudząca i narzekająca na caly otaczający ją świat... Po dłuższej nieobecności przyszła i wymyśliła, że zawsze robi frencha więc chce odmiany, kolorowy żel... Ok pokazałam całą paletę kolorów i wybrała Ciemną wiśnię (śliczną) Zachwycona była strasznie cytuję "jeszcze nigdy nie miałam takich ładnych paznokci", tak więc klient zadowolony ja też, jest ok
Pazurki robiłyśmy w poniedziałek, we wtorek dzwoni.. "Wie Pani co, ten kolor to był jednak zły pomysł, w ogóle mi sie nie podoba, a pozatym ide do szpitala na badania i nie bedzie mi pasował. Dzisiaj chce frencha, ja byłam u Pani wczoraj więc chyba nie będe nic płacić?!" Normalnie mówie wam zatkało mnie
Powiedziałam że przecież sama sobie wybrała ten kolor, że nie mam już miejsca w tym tygodniu, a nawet jak bym miała to normalnie będzie płacić, przecież ja muszę wszystko od nowa robić..... Strasznie się oburzyła i poleciały teksty typu " No wie Pani CO?!", "Jak tak można??!!!" z przerwami na parskanie... Próbowałam cos wytłumaczyć, znaleźć rozwiązanie ale bezskutecznie.
W końcu wymyśliła "A tak w ogóle to jeden paznokieć jest krzywy, a drugi za długi, ma mi to Pani poprawić!"
Próbowałam zachować spokój, bo jakos dzień wcześniej wszystkie były śliczne a dzisiaj są krzywe i w ogóle beee... No ale ok powiedziałam żeby przyszła w czwartek to poprawie te dwa złe paznokcie. (ogólnie darła sie prawie 15min do tel.)
W nerwach czekałam na czwartek, bo już wiedziałam że będzie ostro.. no i stało się.... przyszła... Wywaliła obie ręce na stół i sie na mnie patrzy, więc ja oględziny, patrze... patrze i nie widzę nic krzywego ani za długiego I mówię "Wie Pani co ja nie widzę który jest krzywy" na co ona zrobiła szydzącą minę, parsknęła i mówi "No ja myślałam że przyszłam do profesjonalistki, najwidoczniej się pomyliłam!!"
Mi ze zdziwienia brwi sie uniosły a ona do mnie " No i co Pani takie miny robi!!!" (wydarła się).
Powiedziałam jej że ma nie krzyczeć i pokazać które to paznokcie jej zdaniem są złe, ale ręce juz mi się trzęsły ze zdenerwowania
Z wieeeelką łaska wyciągneła dwa palce i cały czas gadała "Co to ma być? Jak tu sie klienta traktuje? Już nic powiedzieć nie można bo mi tu będzie miny robić!" i tak ble ble ble
Postanowiłam że skupie sie na tych pazurach zrobie i szybko pójdzie, ale kurna nie widziałam naprawdę tych wad... stwierdziłam że przejade je blokiem, nałożę warstwę nabłyszczacza i da mi spokój, wziełam sie do robienia a ona cały czas mi nad glową gadała, wyprowadzała mnie z równowagi
Aż klientka czekająca na swoją kolej patrzyła się na nią z wytrzeszczem oczu jak na czubka...
Zrobiłam jak zaplanowałam, czyli nabłyszczyłam ponownie, i mówię skończyłam, ona obejrzała, wstała i "Chyba nic za to nie płacę?!" nie zdążyłam odpowiedzieć bo wyszła....
Tyle lat pracuję ale takiej kochanej jak ona jeszcze nie było, nie mogłam tydzień czasu przeżyć, jej zachowania, to było straszne
Na pewno jeśli jeszcze się kiedyś pokaże to jej nie przyjmę.


No a teraz w piątek klientka hmm jak by wam to powiedzieć... kichnęła zasłaniając reką twarz, potem przetarła tą ręką po drugiej, i dała mi abym dalej mogła pracować, gdy złapałam ja za rękę poczułam jak od jej palców do moich coś się ciągnie
Normalnie smarki Strasznie się ucieszyłam że mam te rękawiczki:P
Miałam szklanki w oczach, i obiad w gardle, ona dalej coś tam opowiadała nie zwracając uwagi że zamiast robić to się gapie z obrzydzeniem na ręce, wstałam powiedziałam zaraz wracam, zmieniłam rękawiczki, umyłam ręce i musiałam robić dalej, ale juz do końca wizyty było mi niedobrze.... Głupio mi było zwrócić jej uwagę bo co miałam powiedzieć? "yy ma pani te.. no... coś na palcach" :P Ale teraz sobie myślę że jednak mogłam to zrobić a nie siedzieć 1h zniesmaczona ta Panią:P

To narazie na tyle

hahahahahahaa.. naprawde sie usmialam ja na szczescie takiej niezadowolonej jeszcze nie mialam - oby nigdy to nie natapilo ale jakies 3 tygodnie temu przyszla do mnie kolezanka jednej z moich najwierniejszych klientek. Mloda dziewczyna, zazyczyla sobie frencza, najkrotsze paznokie jakie mozna zrobic i cos delikatnego na serdcznych - no wiec tak zrobilam. Oczywiscie przez wiekszosc wizyty dala sie poznac jak bardzo wyniosla przyszla panna mloda i caly czas podkreslala, ze ona nie lubi wydawac pieniedzy na siebie i ze woli trzymac je na koncie - powiedzialam jej, ze zycie jest takie krotkie a ona taka mloda, szkoda tego czasu na ciulanie..(tym bardziej, ze calkiem niezlie zarabia). nic nie odpwiedziala, ale zadzwonila za 2 tygodnie, ze jednak sciagamy ten zel, bo ju po trzech dniach widac odrost i ona musialaby co tydzien chodzic do uzupelnienia a jej niewygodnie w tych paznokciach itd, itd... przznam, ze po raz pierwszy mialam do czynienia z tak oszczedna mloda osoba
Mam klientke,ktora namietnie nadaje na swoja tesciowa i szwagierke - njgorsze rzeczy o nich slysze jakie tylko mozna. Czasami jest mi nawet glupio sluchac , bo i jedna i druga znam. Szwagierka tez przychodzi do mnie na zabiegi i nigdy w zyciu zlego slowa o bratowej nie powiedziala... ehh gdyby tylko tak wiedziala niekiedy czuje sie jak konfesjonal klientki czasami sie tak otwieraja, ze opowiadaja mi o swoich zdradach, powaznych problemach z prawem itd...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 11:41   #246
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: "Kochane" kilentki

dizzzy jakby sie tak na mnie baba wydarla mysle, ze nie poprawialabym jej nic i bym ja wyprosila, taka furiata pewnie i tak bedzie miala o Tobie zle zdanie mimo, ze jej poprawialas. Mi tam nie byo by zal tej jednej klientki, Tobie zreszta tez, bo sama mowisz, ze wiecej jej nie przyjmiesz, ale ogolnie to wspolczuje takiego babsztyla...
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 12:51   #247
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: "Kochane" kilentki

tez bym taka kobiete wyprosila,niech idzie na silownie jak sie nie ma na kim wyzyc a nie wrzeszczy po tobie,tylko nerwy psuje a ty i tak nie zbiedniejesz.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 22:12   #248
markizza
Raczkowanie
 
Avatar markizza
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32
Dot.: "Kochane" kilentki


Ja dzisiaj pierwszy raz po kursie i już z porządnymi materiałami w ręku byłam u swojej pierwszej klientki, oczywiście ja nerwówka..
A ona co chwilę z pytaniami, a po co to, na na co tyle i oczywiście musiałam wykład robić a że nie wiedziała o czym mówię bo słowo primer czy tez warstwa dyspersyjna nic jej nie mówiło.... matko jedyna trzeba było kłapać gębą a roboty miałam w cholerę bo skórki na pół paznokcia, płytka pokryta nabłonkiem że myślałam że kopytko zedrę.... No i cały czas porównywanie bo po co to tyle żeli, bo kiedyś robiła to jej tips przykleili, 1 zel biały dali drugi jakiś tam i było gotowe i do godziny miała ponoć paznokcie gotowe.... a mnie same przygotowanie jej płytki zajęło z 40.... Matko dopiero jutro dostanę frezarkę więc to jakoś może pójdzie... no a na jutro zażyczyła sobie paznokcie żelowe u stóp... oczywiście już dzisiaj musiałam jej wykłąd zrobić jak działają żele z dodatkiem silikonu..... normalnie jęzor mnie boli....
też macie takie gaduły???
A z tego przyszła na to jakaś kobitka z jej rodziny i też zażyczyła sobie u rąk żele. Jak się okaże że ona też taka ciekawska to ja głos stracę.... nie pomaga zmiana tamatu a ja nie powiem lubie gadać ale z racji że chcę pokazać się od strony dokładności to trochę mi schodzi zanim zrobie wszystkie a no i 15minut utwierdzałam ją że jej paznokcie nie nadają się na tipsa tylko na formę a ona upierała się że bez tipsa to odpadnie wszystko a płytkę niestety ma taką że tipa tam byłoby bieda zastosować.... chyba z pomocą Bożą....
__________________
MOJE ZAJĘCIE
markizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 11:31   #249
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: "Kochane" kilentki

Nie, bo większośc z nas juz wie, że takie rozmowy lepiej dośc szybko uciąć, inaczej możesz sie spotkac później z klientka, która zacznie Cie pouczać- przy uzupełnieniu robisz ciut inaczej niz przy nakładaniu , a Ona "wyedukowana" przez Ciebie sama zacznie Cie pouczac. Grrrr....

A tak na margnesie- ile ćwiczyłas na rodzince i znajomych? Bo wydaje mi sie, że dośc szybko rusaz do klientek.
Też szkoliłam (SPN także nota bene) i ja doradzałam moim kursantkom "Minimum 10 raczek po znajomych i rodzinie, plus uzupełnienia) wówczas mozecie ruszac do klientek i brac kasę. Bo i Wy już będziecie pewniejsze swoich umiejętności i będziecie miały za sobą ćwieczenia na róznych rodzajach dłoni."
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:35   #250
markizza
Raczkowanie
 
Avatar markizza
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32
Dot.: "Kochane" kilentki

oooo na znajomych to 3 miesiące. Zrobiłam ponad 10 rączek a szkolenie tylko mi ułatwiło pracę bo wyeliminowałam błędy i poprawiłam technikę, aczkolwiek doskonale sobie zdaję sprawę że jakieś błędy występują. Dlatego też ceny mam dosyć konkurencyjne w stosunku co do salonów.... Najtańszy w okolicy salon za żele bierze 90zł i to na tipsie bo dziewczyna nie umie na formie, w najbliższym mieście cena 80-120zł. Ja póki co mam cenę 70zł. Myślę, że to dobra cena na początek a pracuję głownie na spn a silikonowe mam z I-nails od DR. Jest też dziewczyna co robi u nas pazury chyba za 30zł ale to tyle w temacie....
Dzisiaj już babeczka dzwoniła u której wczoraj była, bo czeka na stopy i następna na dłonie, były bardzo zdziwione że ja tak dokładnie się zajmuję ich dłońmi.... nawet nałożenie oliwki na skórki i balsamu na dłonie z masażem na koniec pracy zrobiły wielkie oczy bo nikt nigdy ich tak nie obsłużył pomimo że płaciły prawie raz więcej....
Mam nadzieję że klientki będą zadowolone a paznokcie będą trzymały się bez zarzutu.... ale z tymi pytaniami faktycznie muszę wymyślić jakiś temat aby mogły się wykazać i se popeplać.... ja tam i głupot mogę słuchać byle tylko dały mi pracować
__________________
MOJE ZAJĘCIE
markizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:46   #251
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: "Kochane" kilentki

No to rzeczywiscie szybko. Ja jestem rok po kursie i biore tylko 40 zl, dopiero co podwyzszylam z 30zl, ktore pobieralam za materialy, bo zapowietrzaja mi sie nadal i robie 4 h
przepraszam za offtopa
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 11:05   #252
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: "Kochane" kilentki

A to przepraszam markizza, wydawało mi sie, ze na początku lipca robiłas kurs, ale widocznie pomyliłam Cie z kims innym....
Bo, ja licze prace od momentu ukończenia szkolenia. Wczesniej to sa wprawki z lepszym badź gorszym skutkiem i osobiście je odradzam, bo kiepskich nawyków ciężej sie oduczyc niż od razu wyrobic sobie dobre
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 15:21   #253
madusia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: "Kochane" kilentki

Hahaha jak czytam te wątki "Kochanych klientek" to bardzo się ciesze że nie jestem sama.
Też miałam takie koleżanki za czasów kiedy uczyłam się - wiadomo praktyka po kursie Umawiałam się z 7 dziewczynami ze szkoły ze pierwsze założenie i jedno uzupełnianie za darmo ale już drugie itd płacą za mat.40 zł i z dziewczynami nie było problemu. Nie wspominając ze niektore płaciły od pierwszego załozenia a to 20 a to 30 zł zawsze coś!

Ale ja miałam dobre serduszko i swojej kolezance z ŁAWKI też założyłam ale już wtedy kiedy od wszystkich brałam 40zł. i słuchajcie ja jej zrobiłam żele z brokatem piękne śliczne świecące się, jak najbardziej ukryłam wielgaśną płytkę o wymiarach 2 cm szer. x 3 cm dł i mówie zeby nie płaciła. Po czym po 20 godzinach na drugi dzien w południe spotykamy się w NASZEJ ŁAWCE a ona nie ma trzech paznokci hmmm Myśle sobie wtf???? Co jest ? nikomu nie odpadały tylko ona... i pytam co się stało a ona co? Wiesz wieczorem jak się kąpałam to OTWIERAŁAM PŁYN DO MYCIA (plastikowe otwarcie) podwarzajac je dwoma paznokciami to ODERWAŁY SIĘ i ją zabolało wtedy wypadł jej ten płyn i próbując go złapać uderzyła w kran pierwszy i ostatni raz jej robiłam a reszta przychodzi nadal
madusia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 12:44   #254
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: "Kochane" kilentki

dziewczyny-a propos "kochanych " klientek-jak delikatnie powiedziec dosc irytujacej klientce, ze nie chce aby korzystala z moich uslug?? niech sobie idzie do konkurencji, a mi juz da swiety spokoj..?? Mam problem z jedna jeduyna, ktora sredno co poltora tygodnia dzwoni (nie ma znaczenia pora dnia, nocy, czy tez dzien tygodnia) i informuje, ze zlamala sobie paznokiec(wskazujacy u prawej dloni), zawsz lamie sobie tylko ten, reszta trzyma sie bez zarzutu. Poprawialam jej ten paznokiec juz z 15 razy i juz brakuje mi pomyslow- jak juz jest u mnie na dopelnieniu to prosze, zeby sie nie wiercila, nie dotykala dlonia twarzy, nie wkladala paluszkow do ust itd, bo wiadomo sa odtluszczone .. a wiercenie sprawia, ze nie jestem w stanie np. ladnie namalowac frencha -poslucha przez pare minut i za chwile patrze, a ona juz wklada palce do buzi. Juz nawet przestalam prosic, bo nie mam ochoty ciagle powtarzac tego samego.
Ostatnio przywiozla ze soba siostre (dodam, ze sa to panie ponad 50 lat) i nagle siostra tej babeczki mowi, ze ona miala robione paznokcie na tipsie i pracuje w sklepie warzywnym i nic jej sie nie stalo.. powiedzialam jej dlaczego wykonuje paznokcie na szablonie (no chyba, ze wyraznie klientka sobie tego nie zyczy, to moge na tipsie) i ze mam klientki, ktore pracuja w roznych miejscach, sprzataja, uprawiaja sporty i zlamania w ogole sie nie zdarzaja...
Dzisiaj mija tydzien od ostatnie poprawki i znowu dzowni rano, ze sie jej sie ten paznokiec zlamal, juz mam zesputy nastroj..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 13:04   #255
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: "Kochane" kilentki

Ja pozbyłam się takiej klientki w następujący sposób, oczywiście dzwoniła co tydzień że któryś się jej złamał i tym sposobem nie raz miała prawie nowego seta w ramach gwarancji No i oczywiście mówiłam: przykro mi nie mogę wtedy, nie mam czasu, wtedy mam zajęcia, wtedy mam wizyte u lekarza, a wtedy mam to tamto siamto i na każdą jej propozycję ja odpowiadałam innym zajęciem, wreszcie poszła do kogoś innego a ja mam święty spokój.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 15:07   #256
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: "Kochane" kilentki

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja pozbyłam się takiej klientki w następujący sposób, oczywiście dzwoniła co tydzień że któryś się jej złamał i tym sposobem nie raz miała prawie nowego seta w ramach gwarancji No i oczywiście mówiłam: przykro mi nie mogę wtedy, nie mam czasu, wtedy mam zajęcia, wtedy mam wizyte u lekarza, a wtedy mam to tamto siamto i na każdą jej propozycję ja odpowiadałam innym zajęciem, wreszcie poszła do kogoś innego a ja mam święty spokój.
wlasnie moja mama to samo mowi, ze za kazdym razem jak dzwoni to powinnam jej wymyslic taki powod, ze nie moge jej przyjac, az pojdzie do kogos innego- zna te kobiete osobiscie i wie jak potrafi byc meczaca. Tak jak napisalas-w ramach gwarancji zawsze ma cos zrobione dodatkowo..Widze, ze to podobna sytuacja no to bede musiala zadzialac w ten sposob i zobaczymy co z tego wyjdzie.Dzieki wielkie za pomysl
p.s. nawet dzisiaj jak juz jej poprawilam tego paznokcia, dodatkowo zrobilam manicure, podpilowalam itd (oczywiscie gratis) to mowi do mnie, ze na dopelnienie wpadnie na poczatku grudnia, bo teraz jak juz jej poprawilam to sobie moze poczekac...wrrr
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 18:37   #257
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: "Kochane" kilentki

No więc widzisz, co tydzień lekki tuning i nagle się okazuje że wystarczy co tydzień w ramach reklamacji chodzić, a na wizyty co 4 tygodnie nie będzie konieczności iść ;P U mojej te "powody" podziałały, co prawda trwało to chwilę i usłyszałam kilka "miłych" słów, ale mam to w nosie, nie będę się szczypać z babsztylem, niech robią to te którym nie przeszkadza siedzenie po nocach nad pazurami (dodam że owa Pani najchętniej wpadała po 20 bo o 18 kończyła pracę i musiała sobie zrobić obiado-kolację i wziąć prysznic )
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 19:48   #258
Ddiablicaa
Raczkowanie
 
Avatar Ddiablicaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
GG do Ddiablicaa
Dot.: "Kochane" kilentki

A co robi z klientkami które się umawiają i nie przychodzą na umówiony termin bo "zapomniały"??? Macie jakieś sprawdzone metody na takie delikwentki?
Ddiablicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 20:18   #259
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: "Kochane" kilentki

najlepiej zeby dzien wczesniej potwierdzily wizyte, raczej nie da sie w takim razie zapomniec.
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 21:17   #260
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: "Kochane" kilentki

Cytat:
Napisane przez Ddiablicaa Pokaż wiadomość
A co robi z klientkami które się umawiają i nie przychodzą na umówiony termin bo "zapomniały"??? Macie jakieś sprawdzone metody na takie delikwentki?
ja kiedys wygralam w jakims paznokciowym konkursie zestaw roznych gadzetow z PB i tam byly takie karteczki w bloczku z ich logo - jezeli klientka zapisuje sie juz na nastepny raz podczas wizyty u mnie to zapisuje jej termin na tej karteczce (fajniej to wyglada niz na jakiejs zwyklej kartce) i jezeli ma jakis organizer to przypominam, zeby sobie tam zapisala. Jezeli telefonicznie to prosze ja o potwierdzenie przybycia telefonicznie lub jezeli cos sie stanie to tez prosze o telefon lub smsa.. jak narazie tylko jedna trafila sie oporna
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 21:59   #261
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: "Kochane" kilentki

...
Mam jedną Panią,która notorycznie zapomina o wizycie,teraz juz zapobiegawczo dzien wczesniej do niej dzwonie lub pisze....aaaa do tego sie notorycznie spoznia,zwracam jej uwagę w miarę spokojnie i zartobliwie,nooo bo co mam zrobic w dobie kryzysu na rynku,marudzenie byłoby strzałem we własną stope....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 07:37   #262
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: "Kochane" kilentki

Diablica do 3 razy sztuka, po 3cim prosić zadatek
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2012-01-05 o 16:01
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 07:57   #263
sandrus2004
Przyczajenie
 
Avatar sandrus2004
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: "Kochane" kilentki

No to teraz troche ode mnie


Brudasice

W wakacje przyszłą taka jedna na pedicure...miała tak brudne nogi,że mi się rzygać chciało!

Wkurza mnie nieprzychodzenie(raczej takie nie moje klientki)ale mam tez taka stałą Grazynkę!!,która co i rusz odwala mi numer!
Przysięgam,ze gdyby przychodziła np na manicure a nie na żel to bym ja pogoniła a tak to jeszcze wytrzymuje bo jakiś grosz z niej jest...
Chociaż jest świnia,bo jak przychodzi bez pazurów(zerwie je)to na koniec daje tyle co za uzup.a nie za założenie nowych.Chyba juz ze trzy razy mnie tak zrobiła!Pewnie jeszcze jakiś czas to zniosę pytanie tylko jak długo???...

Kiedyś miałam też takiego dziada na mani,który chciał rabat,bo nie miał jednego palucha!!!
Normalnie mnie męczył,ale co tam rabatu nie dostał hehe.
Wiecej Pana nie widziałam(na szczęscie))

Kolejna postac-taka jedna,świrnięta co czasami wpadała do mojej fryzjerki.Śpiewała pod nosem,usypiała,gadała od rzeczy.
Raz zrobiła u mnie henne,później chyba mani i zapisala sie na mani i pedi.
I tak mnie wkur jak zaczełam jej robic nogi,że myslałam,,ze oszaleje!!!
zaczęła gderać,ze ja" robie inaczej bez jakiejś maszynki"...wywnioskowała m,ze chodzi o omegę której ja nie używam..ze coś tam jej sie nie podoba,ze to nie tak a były to pierwsze minuty zabiegu.
Tak mnie wkurzyła,ze zapytałam czy ma ochote stad wyjść jak jej sie nie podoba.zamknęła gebę i do końca był spokój.Myslałam,że już nie przyjdzie,bo sama nie miałam ochoty jej juz widziec,ale pech chciał,że wpadła kiedyś przed samym zamknieciem z pyt.czy mozna henne.
Jako,ze miałam wtedy prawie pusty dzień to sie zgodziłam i pożałowałam.
henna ja szczypała i była jazda...
Od tamtej pory jak tylko wchodzi mówię-nie,nie mozna!!!!!!!!!!!!Ale jest taka durna,ze srednio raz na dwa miesiace musi przyjsc mimo wszystko!
sandrus2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 07:58   #264
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: "Kochane" kilentki

U mnie od razu dla takiej pani nie ma terminu przez 3 tygodnie...
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 08:14   #265
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: "Kochane" kilentki

Cytat:
Napisane przez sandrus2004 Pokaż wiadomość
No to teraz troche ode mnie


Brudasice

W wakacje przyszłą taka jedna na pedicure...miała tak brudne nogi,że mi się rzygać chciało!

Wkurza mnie nieprzychodzenie(raczej takie nie moje klientki)ale mam tez taka stałą Grazynkę!!,która co i rusz odwala mi numer!
Przysięgam,ze gdyby przychodziła np na manicure a nie na żel to bym ja pogoniła a tak to jeszcze wytrzymuje bo jakiś grosz z niej jest...
Chociaż jest świnia,bo jak przychodzi bez pazurów(zerwie je)to na koniec daje tyle co za uzup.a nie za założenie nowych.Chyba juz ze trzy razy mnie tak zrobiła!Pewnie jeszcze jakiś czas to zniosę pytanie tylko jak długo???...

Kiedyś miałam też takiego dziada na mani,który chciał rabat,bo nie miał jednego palucha!!!
Normalnie mnie męczył,ale co tam rabatu nie dostał hehe.
Wiecej Pana nie widziałam(na szczęscie))

Kolejna postac-taka jedna,świrnięta co czasami wpadała do mojej fryzjerki.Śpiewała pod nosem,usypiała,gadała od rzeczy.
Raz zrobiła u mnie henne,później chyba mani i zapisala sie na mani i pedi.
I tak mnie wkur jak zaczełam jej robic nogi,że myslałam,,ze oszaleje!!!
zaczęła gderać,ze ja" robie inaczej bez jakiejś maszynki"...wywnioskowała m,ze chodzi o omegę której ja nie używam..ze coś tam jej sie nie podoba,ze to nie tak a były to pierwsze minuty zabiegu.
Tak mnie wkurzyła,ze zapytałam czy ma ochote stad wyjść jak jej sie nie podoba.zamknęła gebę i do końca był spokój.Myslałam,że już nie przyjdzie,bo sama nie miałam ochoty jej juz widziec,ale pech chciał,że wpadła kiedyś przed samym zamknieciem z pyt.czy mozna henne.
Jako,ze miałam wtedy prawie pusty dzień to sie zgodziłam i pożałowałam.
henna ja szczypała i była jazda...
Od tamtej pory jak tylko wchodzi mówię-nie,nie mozna!!!!!!!!!!!!Ale jest taka durna,ze srednio raz na dwa miesiace musi przyjsc mimo wszystko!
Współczuję z całego serca Twoim klientkom. Nawet gdybym pomyślała że klientka jest jakaś nie bardzo nie obsmarowałabym jej na forum tak jak zrobiłaś to Ty. Klientka miała brudne nogi i? Wanienka do pedi, chusteczki wilgotne, skinsept i jedziesz. Jak do lekarza przyjdzie pacjent brudny to myślisz że mu się chce "rzygać"? DZIAD BEZ PALUCHA... wybacz, ale w najśmielszych snach nie pomyślałabym by w ten sposób myśleć a co dopiero mówić o moich klientach i klientkach i przykre to cholernie bo jakby nie było dzięki nim masz zarobek.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 08:18   #266
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: "Kochane" kilentki

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Współczuję z całego serca Twoim klientkom. Nawet gdybym pomyślała że klientka jest jakaś nie bardzo nie obsmarowałabym jej na forum tak jak zrobiłaś to Ty. Klientka miała brudne nogi i? Wanienka do pedi, chusteczki wilgotne, skinsept i jedziesz. Jak do lekarza przyjdzie pacjent brudny to myślisz że mu się chce "rzygać"? DZIAD BEZ PALUCHA... wybacz, ale w najśmielszych snach nie pomyślałabym by w ten sposób myśleć a co dopiero mówić o moich klientach i klientkach i przykre to cholernie bo jakby nie było dzięki nim masz zarobek.
Z punktu widzenia klientki bardzo mnie ucieszyło, że tak napisałaś - jak przeczytałam o "zamknięciu gęby" i "dziadzie bez palucha", to aż mnie zmroziło.
Co do tej szczypiącej henny - może miała uczulenie? Ale co tam, nieważne, grunt, żeby szybko skończyć, bo przecież salon trzeba zamknąć.
__________________
Signature deleted.

Edytowane przez Rayne
Czas edycji: 2011-11-08 o 08:19
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 09:09   #267
sandrus2004
Przyczajenie
 
Avatar sandrus2004
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: "Kochane" kilentki

coż za interpretacja.
Chyba zbyt wrażliwe jesteście i nie wiecie jak pracuje sie z ludzmi.
opisane przeze mnie przypadki
-"śpiewajaca pani"to awanturnica nr 1,osoba chyba nie dokońca swiadoma swojego zachowania(teraz to wiem)
bo któż o zdrowych zmysłach robi awantury,kłoci się za kazdym razem,mówi,ze jesteś taka i taka a i tak do Ciebie przychodzi?
i tu nie chodzi tylko o mnie,ale i o kolezanke fryzjerkę,która tez długo znosila jej"styl bycia".
Nie ma mowy o uczuleniu na henne-otwórz oczy mając produkt na rzęsach i miej pretensje sama do siebie.
-dziad bez palucha -takiej osoby inaczej nazwac nie mozna.
Był ze swoja żoną,która ledwo znosiła jego gadki i tysiac razy mnie za niego przepraszała.
opryskliwy,chamski i na siłe wymuszający rabat-chwalił się jak to prawie za darmo manicure mu robią i że tak byc powinno.

Jestem osobą spokojna tolerancyjną,w sumie na każde zawolanie klientek,bardzo ugodowa,ale wyobraźcie sobie,że sa przypadki kiedy ,ani zachowywac sie ani mówic nie da się o czyms spokojnie.

i to co tu napisałam to lajcik w porównaniu z tym jak zachowuja sie potencjalni klienci każdego punktu usługowego.

chyba nie chciałybyście byc wyzwane od głupich ku...ew przez klientke,której było zbyt gorąco w solarium??

Aaaa i jeszcze brudne nogi.no tak.
no wiec jak juz o lekarzu była mowa-lekarz nie ma obowiazku przyjecia zwykłego brudasa.po prostu odmawia i tyle.

A wy uważacie,ze to takie ok isc w takim stanie na pedicure?
Dla mnie to jakis żart.Ja rozumiem staruszkę,której trudno tak dobrze zadbać o higienę (np.stóp ,doświadczone wiedzą,że nie będzie to brud tylko cos innego)ale nie rozumiem tego co podkresłiłam we wczesniejszej wypowiedzi-BRUD.
sandrus2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 09:20   #268
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: "Kochane" kilentki

narzekanie narzekaniem, ale wiekszosc z nas i tak zaciska zeby i robi dobra mine do zlej gry..Ja jestem taka pipka grochowa, ze nie umiem sie konkretni odezwac i zwrocic uwage. Mam taka klientke - stala na szczescie, znajoma moich klientek.. ale tak malo roztargnietej klientki to ja chyba w zyciu nie mialam. Umawia sie, nie przychodzi, nawet nie zadzwoni (mimo, ze ja o to prosze), po paru dniach dzwoni i jakby nigdy nic znowu sie umawia, a ja ja zapisuje .. ale wiem, ze przyjdzie.. w koncu przyjdzie i zrobi uzupelnianie, pedicure, wiec kasa konkretna.
co do dziadow, brudnych nog.. no coz - co do pierwszego to sie nie wypowiem, bo ze starszych panow to mam tylko tate (staly klient), a na mani zazwyczaj wpadaja za namowa swoich przyszlych zon panowie mlodzi co poniektorzy to fajne ciacha, wiec milo patrzec i pogadc.. brudne stopy sie zdarzaja, klientki czuja sie troche skrepowane, ale spokojnnie im tlumacze, ze sama czasami mam stopy zaniedbane, bo czasu nie ma itd i ja to rozumiem, kawke zrobie, muzyczke puszcze, mowie, ze ja jestem od tego, zeby zadbac o te stopy, podpowiadam jak dbac w dmu itd..Babeczki sie zrelaksuja , zapomna o problemie..
Ale przyznam, ze jak przeczytalam te wypowiedz o tych dziadach i stopach to mi sie tak dziwnie zrobilo - bo bywam klientka w roznych punktach uslugowych, tez kosmetycznych i jak sobie pomysle, ze po wyjsciu ktos mi zadek tak obrabia, to az mnie ciary przechodza, choc do upierdliwych nie naleze...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 17:29   #269
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: "Kochane" kilentki

Niestety muszę się zgodzić z Byli i Sun.. To już trochę wulgarnie zabrzmiało... Ja mam często chamskich klientów, jedna mnie obrabia na okolicę, ale i tak przychodzi co 4 tygodnie zostawia 60 zł, jeszcze sama sobie opiłuje pazurki. Ciężko, ale ja nakładam maseczkę i tylko słucham, choć czasem chce mi się śmiać. Miałam i brudne stopy i bud pod pazurami na naturalkach i śmierdzące stopy i co? I nic, umyłam w mydełku, soli wypachniłam Wtedy dopiero widać efekt Ja mam notorycznie telefony od klientek. Kiedyś się umówiły dwie na sobotę na pedicure z malowaniem. Wiadomo dobry pedi to tak z 1,5 godziny. Więc już nikogo nie umawiałam tylko te dwie na 9 rano... I nie przyszły. Jak zadzwoniłam to Pani stwierdziła, że to pomyłka ehh.
Znowu miałam taką Panią Basię, partner przy kasie, ona byłą z korporacji, ale zrezygnowała aby odpocząć, przeprowadziła się na lubelską wieś z dużego miasta. Robiłam jej raz u niej w domu, potem dwa razy była w salonie na ręce i na pedi. Potem się nie odezwała już nigdy, a niby taka zadowolona była. Tak samo dwie Panie. Jedna E do której jeździłam rok Potem jej koleżanka do której pół roku jeździłam, razem zrezygnowały i teraz udają, ze mnie nie znają, bez powodu. tego nie lubię najbardziej...
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 18:20   #270
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: "Kochane" kilentki

nie no w sumie, co ja tam wiem po co w ogóle głos zabieram! ;P
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.