kosmetyki po-basenowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-17, 15:08   #1
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356

kosmetyki po-basenowe


Potrzebny pilnie zestaw łagodzący podrażnienia / nawilżający do cery mieszanej dość odwodnionej, lekko po 30-stce, narażonej 3 razy w tygodniu na chlorowaną wodę... Zestaw - tzn. krem i tonik + maseczka. Czy nada się Iwostin, czy jestem skazana na droższe specyfiki? Po pływaniu mam wszystko suche jak pieprz, zaczerwienione bardziej niż zwykle (i tak mi się twarz rumieni tu i ówdzie), czasem zaczerwienione w plamki... Może wśród Was są pływaczki i coś doradzą?
Pozdrawiam!
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 15:08   #2
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
kosmetyki po-basenowe

Potrzebny pilnie zestaw łagodzący podrażnienia / nawilżający do cery mieszanej dość odwodnionej, lekko po 30-stce, narażonej 3 razy w tygodniu na chlorowaną wodę... Zestaw - tzn. krem i tonik + maseczka. Czy nada się Iwostin, czy jestem skazana na droższe specyfiki? Po pływaniu mam wszystko suche jak pieprz, zaczerwienione bardziej niż zwykle (i tak mi się twarz rumieni tu i ówdzie), czasem zaczerwienione w plamki... Może wśród Was są pływaczki i coś doradzą?
Pozdrawiam!
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 09:54   #3
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: kosmetyki po-basenowe

no ale co.... ja chodze na basen i po basenie kapiel,dobry balsam i krem na buźke..żadnych specjalnych kosmetyków, tylko porządne nawilżenie..Maseczka nawilżająca to też niezły pomysł np. Daxa Cosmetic odżywcza lub nawilżająca..
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 09:54   #4
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: kosmetyki po-basenowe

no ale co.... ja chodze na basen i po basenie kapiel,dobry balsam i krem na buźke..żadnych specjalnych kosmetyków, tylko porządne nawilżenie..Maseczka nawilżająca to też niezły pomysł np. Daxa Cosmetic odżywcza lub nawilżająca..
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 21:44   #5
monia_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: kosmetyki po-basenowe

Mam do sprzedania physiogel uzyty raz dla mnie sie nie nadaje - sprzedam za 32 pln:
Physiogel Krem hipoalergiczny do pielęgnacji twarzy i całego ciała
producent Stiefel Laboratories Irlandia
ilość 75ml
cena 36.69 zł za opakowanie
wskazania podrażnienia skóry, suchość skóry
działanie Physiogel krem hipoalergiczny do pielęgnacji twarzy i całego ciała. Zalecany do skóry suchej, wrażliwej, alergicznej, wrażliwej skóry dzieci i niemowląt. Nie zwiera substancji zapachowych, środków konserwujących, barwników, konwencjonaknych emulgatorów. Posiada opatentowaną, warstwową strukturę Derma-Membran-Struktur (DMS). Dzięki tej strukturze składniki kremu takie jak lipidy i ceramidy są transportowane do głebszych warstw skóry i nie ulegaja efektowi wymywania. W wyniku tego dochodzi do odbudowy warstwy ochronnej skóry i długotrwałej jej regeneracji.
stosowanie Nanieść raz dziennie cieńką warstwę kremu na twarz. W razie potrzeby stosować częściej.
monia_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-05, 21:44   #6
monia_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: kosmetyki po-basenowe

Mam do sprzedania physiogel uzyty raz dla mnie sie nie nadaje - sprzedam za 32 pln:
Physiogel Krem hipoalergiczny do pielęgnacji twarzy i całego ciała
producent Stiefel Laboratories Irlandia
ilość 75ml
cena 36.69 zł za opakowanie
wskazania podrażnienia skóry, suchość skóry
działanie Physiogel krem hipoalergiczny do pielęgnacji twarzy i całego ciała. Zalecany do skóry suchej, wrażliwej, alergicznej, wrażliwej skóry dzieci i niemowląt. Nie zwiera substancji zapachowych, środków konserwujących, barwników, konwencjonaknych emulgatorów. Posiada opatentowaną, warstwową strukturę Derma-Membran-Struktur (DMS). Dzięki tej strukturze składniki kremu takie jak lipidy i ceramidy są transportowane do głebszych warstw skóry i nie ulegaja efektowi wymywania. W wyniku tego dochodzi do odbudowy warstwy ochronnej skóry i długotrwałej jej regeneracji.
stosowanie Nanieść raz dziennie cieńką warstwę kremu na twarz. W razie potrzeby stosować częściej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg physiogel.jpg (23,6 KB, 6 załadowań)
monia_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.