Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-10, 18:41   #481
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Użyłam przed chwilą po raz pierwszy maseczki różanej. Najpierw zrobiłam peeling (bromelaina), potem maseczka - łyżeczkę proszku wymieszałam z dwiema łyżeczkami hydrolatu różanego, dodałam 20 kropli oleju (a właściwie maceratu) z płatków róży. Maseczka bardzo przyjemna, wygładzenie to pewnie zasługa bromelainy, ale maseczka "napoiła" skórę.
Teraz wchłaniam serum rose. Mam dziś różany wieczór (bo była jeszcze kąpiel z olejkami eterycznymi tymianek, cytryna, róźa) po baaaardzo męczącym dniu.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 19:54   #482
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Uhhh dziewczynki musze sie podzielic z wami wrazeniami co do olejku Lemon..jest naprawde super...buzka rano wygladzona...uspokojona.. krostki ladnie sie goja....
W ogole od 2ch dni kiedy wkoncu przyszlo moje zamowienie z BU i od kiedy znow uzywam olejku..peeling z bromelina(raz), olejek lemon...zel z panthenolem...krostki z ktorymi sie meczylam od 2/3 tyg uzywajac diacneal, effaclar myjac zelem effaaclar...i wciaz je mialam i wyskakiwaly wciaz nowe..teraz po 2ch dniach uzywania tych z BU wkoncu sie goja...nie draznia juz..i NIC nowego mi nie wyskakuje!!!! Naprawde te powyzsze sa niezastapione

Ahh jeszcze jedna rzecz co do waszych wrazen zapachowym peelingu korzenno-cukrowego?!
Otwierajac paczuszke czulam ten cudny zapach przyprawy korzennej i mialam nadzieje ze i peeling bedzie tak pachnial..ale on przebija kawa w nim tez zawarta...czy wy tez tak macie?! ja osobiscie wielka fanka kawy nie jestem
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 19:55   #483
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

po kilku uzyciach olejku do mycia twarzy zastanawiam sie jak moglam zyc tyle lat w blogiej nieswiadomosci istnienia tego cudu natury
nie zamienie juz go na nic innego, zmywa wszytsko do osttaniej kropelki, bez uporczywego pocierania o rzesy czy powieki, nie podraznia, nie wysusza, no same superlatywy
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 19:58   #484
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
po kilku uzyciach olejku do mycia twarzy zastanawiam sie jak moglam zyc tyle lat w blogiej nieswiadomosci istnienia tego cudu natury
nie zamienie juz go na nic innego, zmywa wszytsko do osttaniej kropelki, bez uporczywego pocierania o rzesy czy powieki, nie podraznia, nie wysusza, no same superlatywy
popieram
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 20:11   #485
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A właśnie, co do olejku - to moje drugie podejście, używam go teraz tak jak trzeba to znaczy na suchą twarz - i jest świetny. Niestety, nie umiem nim umyć oczu - zawsze zostaje mi taka niemiła olejowa powłoczka w oku, muszę to bardzo długo płukać, dlatego tusz zmywam najpierw płynem dwufazowym YR, potem twarz myję olejkiem. Resztki zmywam pod bieźącą wodą przy pomocy celulozowej gąbeczki. Wiem źe takie urządzenia mogą być siedliskiem bakterii, póki co nic mi nie jest Po użyciu suszę ją na kaloryferze, wysycha na wiór, wątpię, by jakakolwiek bakteria chciała w czymś takim zamieszkać
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 20:42   #486
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przymierzam się do kolejnego zamówienia i proszę Was o pomoc
Korci mnie tonik z kwasami AHA. W opisach na mazidłach jest wyraźnie zaznaczone, że przy stosowaniu kwasu l-mlekowego koniecznie trzeba używać filtrów, natomiast nic na ten temat nie jest napisane przy kwasuie migdałowym. Czy przy migdałowym rzeczywiście filtry nie są konieczne???
Podobny dylemat mam z olejkiem LEMON - na BU również nie jest zaznaczone, że filtry są niezbędne, a przecież w składzie jest kwas salicylowy
Mam ochotę i na tonik i na olejek, ale jeśli przy obu kwasy to niezbędne minimum to jak dla mnie póki co odpadają ;(
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 08:12   #487
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Thumbs down Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja niestety musze skarcić serum - olejek z róży.

Moja mama dostała uczuleniowych krost na policzkach i nosie, kurcze, że tak powiem, zmasakrowało jej buźke.
Używała juz wodnego serum z wit. C i była zadowolona, a ta róza nie podeszła. Także zalecam ostrozność przy bardzo delikatnych cerach.

Sama używam serum olejku Lemon i jestem nim zachwycona, nie wiem co w tej rózy takiego niedobrego dla mojej mamy.
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 08:15   #488
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Przymierzam się do kolejnego zamówienia i proszę Was o pomoc
Korci mnie tonik z kwasami AHA. W opisach na mazidłach jest wyraźnie zaznaczone, że przy stosowaniu kwasu l-mlekowego koniecznie trzeba używać filtrów, natomiast nic na ten temat nie jest napisane przy kwasuie migdałowym. Czy przy migdałowym rzeczywiście filtry nie są konieczne???
Podobny dylemat mam z olejkiem LEMON - na BU również nie jest zaznaczone, że filtry są niezbędne, a przecież w składzie jest kwas salicylowy
Mam ochotę i na tonik i na olejek, ale jeśli przy obu kwasy to niezbędne minimum to jak dla mnie póki co odpadają ;(
dlaczego odpadają?
Przy toniku migdałowym nie są konieczne. Kwas migdałowy nie uwrażliwia skóry na słońce dlatego nie jest wymagana wysoka ochrona UV. Oczywiście przy peelingu kwasem migdałowym powinno się stosowac filtry.
Olejek Lemon stosowany jest na noc, może dlatego na BU nie jest podkresśone stosowanie filtrów?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 08:47   #489
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ja dalej nie mam paczki.

nie mam już słów na PP.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 09:52   #490
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dlaczego odpadają?
Przy toniku migdałowym nie są konieczne. Kwas migdałowy nie uwrażliwia skóry na słońce dlatego nie jest wymagana wysoka ochrona UV. Oczywiście przy peelingu kwasem migdałowym powinno się stosowac filtry.
Olejek Lemon stosowany jest na noc, może dlatego na BU nie jest podkresśone stosowanie filtrów?
Odpadają, bo łudzę się, że w wieku 22 lat jeszcze ich nie potrzebuję (wiem, wiem zaraz mnie zganicie, że promienie UV nie patrzą na wiek ), a po prostu nie lubię ich stosować
ALe wielkie dzięki za odpowiedź W takim razie zamówię serum Lemon i tonik migdałowy
A właśnie, wiecie może kiedy mniej więcej będzie dostępny? Bo na BU nie podali żadnej konkretnej daty
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 09:53   #491
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziewczyny mam pytanie odnosnie toniku z kwasami, w nim nie ma alkoholu? tzn. trzeba dokupic? napiszcie jaki to koszt i czy jest podane ile go tam trzeba wlac, bo w kreceniu to ja nie mam doswiadczenia
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 10:04   #492
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie odnosnie toniku z kwasami, w nim nie ma alkoholu? tzn. trzeba dokupic? napiszcie jaki to koszt i czy jest podane ile go tam trzeba wlac, bo w kreceniu to ja nie mam doswiadczenia
Nie ma, trzeba kupić spirytus rektyfikowany mała buteleczka kosztuje kilka zł. Wystarczy dolać troszeczkę, nie pamiętam ile dokładnie na ulotce będzie wszystko napisane


Znalazłam ulotkę do toniku z kw. salicylowym (bha) 2% dodaje się 20 ml
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 10:36   #493
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wypróbowałam niedawno olejek lemon , serum z zieloną herbatą i maseczkę spirulina

Wszystkie są bardzo fajne . Szczególnie maseczka, naprawdę poprawia koloryt cery

Serum z zieloną herbatą tez delikatnie rozświetla- to chyba zasługa vit C .

Olejek lemon przyśpiesza gojenie krostek . Jeszcze nie wiem czy zapobiega powstawaniu nowych bo za krótko go używam ale na razie jest ok
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 13:53   #494
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mama dzwoniła, że paczka przyszła no to po pracy będę mieszać kurcze byleby tylko nam to serum spasowało i żeby nas nie uczuliło
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 14:10   #495
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Odpadają, bo łudzę się, że w wieku 22 lat jeszcze ich nie potrzebuję (wiem, wiem zaraz mnie zganicie, że promienie UV nie patrzą na wiek ), a po prostu nie lubię ich stosować
ALe wielkie dzięki za odpowiedź W takim razie zamówię serum Lemon i tonik migdałowy
A właśnie, wiecie może kiedy mniej więcej będzie dostępny? Bo na BU nie podali żadnej konkretnej daty
wiek nie ma nic wspólnego z ochroną przed UV im wczesniej zaczniesz chronić skórę tym lepiej dla niej
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 17:30   #496
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
A właśnie, wiecie może kiedy mniej więcej będzie dostępny? Bo na BU nie podali żadnej konkretnej daty
Już się dowiedziałam, że wprowadzą ok. 15 lutego, ale to i tak nie zmienia moich planów zamówieniowych, bo okazuje się, że żel hialuronowy też będzie dostępny dopiero od piątku - i to w przybliżeniu ;(
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 17:47   #497
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny no więc wszystko już zrobiłam: i serum, i peeling czekoladowo-miętowy i maseczkę - teraz tylko stosować i modlić się, żeby nie uczuliło nas
Mam pytanie odnośnie peelingu, nie wiem czy dobrze zrobiłam wlewając cały olej słonecznikowy :conf used: peeling ma rzadką konsystencję i nie wiem czy to ma tak być... Może nie trzeba było wszystkiego wlewać
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 19:52   #498
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja oobiście bardzo dziękuję za rozwianie wątpliwości co do kwasu askorbinowego i żelu
od siebie dodam tylko że FLAVO-C krem nawilżający AURIGA też jest na bazie tychże dwóch -> więc jet ok
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 06:59   #499
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wczoraj przetestowałam maseczkę wulkaniczną - jest super wogóle nie czułam ściągnięcia skóry i szczypania. Następnie nałożyłam serum i wszystko OK. Rano skóra gładka i świeża ależ się cieszę.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 07:32   #500
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wiecie, jednak ten wydłużony czas oczekiwania ma też swoje plusy. Złożyłam zamówienie chyba w czwartek-piątek, a w niedzielę wpadłam na pomysł, że jednak przydałoby się dołożyć serum różane i olejek myjący [zazwyczaj jestem b. zdecydowana]. W poniedziałek wysłałam maila z prośbą o dołaczenie produktów i teraz czekam na komplet

ps. Ola, to przez Ciebie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 07:44   #501
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ps. Ola, to przez Ciebie
Przeze mnie, znaczy? Mam nadzieję, źe będziesz z olejków (bo serum to tak naprawdę tuningowany olejek) zadowolona tak jak ja
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 07:47   #502
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Przeze mnie, znaczy? Mam nadzieję, źe będziesz z olejków (bo serum to tak naprawdę tuningowany olejek) zadowolona tak jak ja
ano, tak
bo właściwie jedno i drugie mogłabym sobie ukręcić sama ale po Twojej recenzji...
i zamówienie w "mazidełkach" odpłynęło chwilowo w czasie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 07:54   #503
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ale mamy remis, bo moja jojoba z eco spa to przez Ciebie
To jest straszne, bo mam naprawdę sporo mazideł, a ciągle mnie coś nowego korci... Teraz mam pretekst bo kończy mi się kwas hialuronowy... przy okazji kupię parę "drobiazgów"...
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 07:58   #504
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Ale mamy remis, bo moja jojoba z eco spa to przez Ciebie
To jest straszne, bo mam naprawdę sporo mazideł, a ciągle mnie coś nowego korci... Teraz mam pretekst bo kończy mi się kwas hialuronowy... przy okazji kupię parę "drobiazgów"...

jak zrobiłam listę tego co bym chciała to się załamałam
a tez mam całkiem sporą kolekcję
generalnie zależy mi najbardziej na toniku migdałowym, a że kwas hialuronowy tez się powoli kończy więc poczekam aż na BU pojawi się ten pierwszy - czyli jakiś tydzień
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:36   #505
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wypróbowałam maseczkę dyniowa i jak dla mnie jest cudna.Świetnie wygładza , nawilża
Nie wiem jak przeżyję jej dłuższy brak
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 11:31   #506
pianistka007
Raczkowanie
 
Avatar pianistka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 110
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam, mam wielką ochotę na tonik różany z AHA, do tej pory używałam Flos lek tonik z AHA i zastanawiam sie czy tonik różany nie bedzie lepszym wyborem..... czy ktos go uzywal??? jakie wrazenia... skladowo jest swietny...
pianistka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 11:38   #507
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Wypróbowałam maseczkę dyniowa i jak dla mnie jest cudna.Świetnie wygładza , nawilża
Nie wiem jak przeżyję jej dłuższy brak
O to muszę w przyszłości zakupić jak już będzie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:52   #508
pianistka007
Raczkowanie
 
Avatar pianistka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 110
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Juz zamówiłam tonik rózany dla mnie i serum z zielona herbata dla mamy... jak przyjdzie paczuszka podziele sie wrazeniami
pianistka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 13:13   #509
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ja 7 lutego po 18 złożyłam zamówienie, przelew poszedł 8 lutego i o dziwo tego samego dnia doszedł na konto BU no i wczoraj dostałam informację, że paczka została wysłana wczoraj, więc moim zdaniem czasowo bardzo fajnie dziś jeszcze nie przyszła, więc myślę że jutro przyjdzie a zamówiłam:
hydrolaty: z zielonej herbaty, cytrynowy, migdałowy i aloesowy
i maseczkę morską

już nie mogę się doczekać, żeby wszystko "obwąchać" i wypróbować
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 13:13   #510
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ja 7 lutego po 18 złożyłam zamówienie, przelew poszedł 8 lutego i o dziwo tego samego dnia doszedł na konto BU no i wczoraj dostałam informację, że paczka została wysłana wczoraj, więc moim zdaniem czasowo bardzo fajnie dziś jeszcze nie przyszła, więc myślę że jutro przyjdzie a zamówiłam:
hydrolaty: z zielonej herbaty, cytrynowy, migdałowy i aloesowy
i maseczkę morską

już nie mogę się doczekać, żeby wszystko "obwąchać" i wypróbować
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.