Nowe farby palette 10 min color - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 17:49   #151
ToxiiQ
Przyczajenie
 
Avatar ToxiiQ
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 23
GG do ToxiiQ
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

pytanko do tych, które używały średniego popielatego brązu.
Czy na włosy do łopatek starczy 1 opakowanie?
I czy po pewnym czasie pojawia sie ruda poświata?
Moja włosy są aktualnie brązowe i rudym połyskiem (po dekoloryzacji z czarnego i x ilości farb w odcieniach kawy i orzechu)
Czy ten kolorek naprawde jest taki chłodny? I bardzo ciemny wychodzi? (mi zależałoby na ciemnym, chłodnym brązie, wpadającym w czerń)
z góry dzięki
__________________
One thing I've learned in all my years is that nothing ever works out just the way we want it to.
ToxiiQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:31   #152
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Cytat:
Napisane przez ToxiiQ Pokaż wiadomość
pytanko do tych, które używały średniego popielatego brązu.
Czy na włosy do łopatek starczy 1 opakowanie?
I czy po pewnym czasie pojawia sie ruda poświata?
Moja włosy są aktualnie brązowe i rudym połyskiem (po dekoloryzacji z czarnego i x ilości farb w odcieniach kawy i orzechu)
Czy ten kolorek naprawde jest taki chłodny? I bardzo ciemny wychodzi? (mi zależałoby na ciemnym, chłodnym brązie, wpadającym w czerń)
z góry dzięki
Dosyć dawno temu używałam tego odcienia, ale chłodny to on na pewno nie był. Wyszedł mi ciemny brąz z czerwoną poświatą. Kolor sam w sobie ładny, ale jak szukasz czegoś popielatego, to ten odcień odradzam.
littlei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 14:10   #153
monia0543
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Hej wam xD
Chciałabym pofarbować sobie włosy tak aby wyszedł kolor brązowy (dosłowny) Palettem
Tylko jest 1 problem ja mam 3 rodziaje kolorów na głowie
1.mój czyli taki jasny mysi (max 2cm)
2.brązowy (ok 15cm)
3 średni brąz
Jakim kolorem (lub kolorami)mogę sobie wyrównać na jeden kolor brązowy i ile farb będe miała sobie kupić

Proszę o pomoc. Z góry dziękuje
oto linki
monia0543 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 08:51   #154
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wieś
Wiadomości: 259
GG do basia188
Palette 10min color karmelowy brąz

WitamJak wychodzi ten kolorek?Moze macie jakies fotki po farbowaniuZ góry dziękuje
__________________
MÓWIŁAM,ŻE CHCĘ ŻYĆ BEZ CIEBIE..NIECHCIAŁAM.MÓWIŁ AM ŻE CIĘ NIEKOCHAM...KOCHAŁAM..KRZ YCZĘ..NIKT MNIE NIE SŁYSZY..ODCHODZĘ.NIKT SIĘ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNOŚCI..KOCHAM BEZ WZAJOMNOŚCI..JEDYNA RZECZĄ JAKIEJ PRAGNĘ JEST TO ABYŚMY KIEDYŚ MOGLI NA NOWO ROZPOCZĄĆ TO CO TAK SZYBKO SIĘ ZAKOŃCZYŁO..
basia188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:32   #155
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Palette 10min color karmelowy brąz

wychodzi ciemny z czerowno ruda poswiata.. po wyplukaniu jest to sredni braz z rudym polyskiem... poszukaj w watku palette 10 min tam sa jakies info o tym kolorze;]
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:57   #156
ciare
Raczkowanie
 
Avatar ciare
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Palette 10min color karmelowy brąz

Cytat:
Napisane przez basia188 Pokaż wiadomość
WitamJak wychodzi ten kolorek?Moze macie jakies fotki po farbowaniuZ góry dziękuje

farby palette przewaznie wychodza bardzo ciemno, jak sama nazwa firmy- SCHWARZKOPF z niemieckoego- czarna głowa nie polecam , kto farbuje palette zawsze slysze ze kolor zbyt ciemny. Poza tym palette wysusza wlosy
ciare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 13:19   #157
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Palette 10min color karmelowy brąz

Cytat:
Napisane przez ciare Pokaż wiadomość
farby palette przewaznie wychodza bardzo ciemno, jak sama nazwa firmy- SCHWARZKOPF z niemieckoego- czarna głowa nie polecam , kto farbuje palette zawsze slysze ze kolor zbyt ciemny. Poza tym palette wysusza wlosy
nie zgadzam sie!;] moze palette tak ale palette 10 min -nie! tam jest minimalna dawka amoniaku i nie zauwazylam zeby mi zniszczyly...fakt ciemno wychodzi ale sie wyplukuje i moim zdaniem farba palete 10 min jest jedna z najlepszych jak dla mnie;] kazda inna albo sie od razu splukuje albo chwyta nierownomiernie, albo kolor calkiem inny. a ta farba jak dla mnie jest OK;]
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 19:01   #158
natrixx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12
Cześć właśnie zrobiłam sobie test na stronie palette i pisze, że odpowiedni do moich włosów będzie Color Shampoo 255 Nugatowy brąz
i
COLOR & GLOSS 5-5 Szalony orzech. Chciała bym uzyskać kolor brązowy nie za jasny ale też nie czarny. Mam kolor włosów ciemny blond.

Któraś z was używała tych kolorków? Jakie włosy są po tych farbach ?
I rzeczywiście tak krótko trzymaja? I jeszcze chciałam zapytać czy w tych szamponach trzeba wybierać kolor o ton jaśniejszych niż chce się uzyskać?

Piszcie
Z góry dzięki za odp .
natrixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:27   #159
shayba
Raczkowanie
 
Avatar shayba
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: dolnośląskie Scw
Wiadomości: 224
Exclamation PALETTE 10 min. Czekoladowy brąz 450 ?

Witam.
Zastanawiam się nad nałożeniem farby z Palette 10 min czekoladowy brąz 450 . Ma ktoś spostrzeżenia na temat tej farby? Jak wychodzi i ogółem? Stosowałyście może ten kolorek?

Edytowane przez shayba
Czas edycji: 2010-06-29 o 11:36
shayba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:41   #160
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: PALETTE 10 min. Czekoladowy brąz 450 ?

Cytat:
Napisane przez shayba Pokaż wiadomość
Witam.
Zastanawiam się nad nałożeniem farby z Palette 10 min czekoladowy brąz 450 . Ma ktoś spostrzeżenia na temat tej farby? Jak wychodzi i ogółem? Stosowałyście może ten kolorek?
farby z palette wychodza 3x ciemniej niz na opakowaniu, z doswiadczenia z jasnym brazem z którego wyszedl mi czekoladowy ciemny brąz
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 12:46   #161
shayba
Raczkowanie
 
Avatar shayba
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: dolnośląskie Scw
Wiadomości: 224
Dot.: PALETTE 10 min. Czekoladowy brąz 450 ?

Pytam bo koleżance wyszedł bardzo ładny ten kolor, ale ona nałożyła go i po dosłownie 2 minutach zmyła. Może dlatego tak ładnie jej złapał? Wyszedł jak na opakowaniu. I teraz nie wiem co zrobić, Garnier mi się zmywa bardzo szybo z włosów Loreal też więc myślałam że spróbuję Palette... Dodam tylko że jakieś 8 m-cy temu nakładałam Elgon color assist na całe włosy by z czarnego uzyskać braz,jasny brąz lub coś już nie czarnego. Teraz mam na głowie jasny brąz z Garnier color naturals który wygląda jak ciemny blond...
shayba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-30, 11:08   #162
Kaffee88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Karmelowy brąz Palette 10 min Color

Hallo dziewczyny

Poszukuję opinii na temat tego kolorku.
Farbowała któraś tym odcieniem ? Jaki wychodzi w rzeczywistości ? Słyszałam, że ponoć sporo ciemniejszy z rudą poświatą
Kaffee88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 15:35   #163
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Karmelowy brąz Palette 10 min Color

wyszukiwarkAwita;] jest juz duzo takich watkow
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=321365
__________________

Edytowane przez ineska1986
Czas edycji: 2010-06-30 o 15:41
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 22:39   #164
arleta_myslowice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Mysłowice/Italia
Wiadomości: 284
Wyślij wiadomość przez MSN do arleta_myslowice
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Ja się nie zgodzę że palety są najgorszymi farbami.Fakt kiedyś może i tak,ale receptury farb się zmieniają i moim zdaniem można go porównać z innymi.L'oreal strasznie wysusza nie mówiąc już że spłukuje się po tygodniu i włosy są okropne.Jedynie to ta 10minutówka.

Poza tym kolor będzie ciemniejszy jeśli mamy jaśniejsze włosy niż farba,albo nie zalecamy się do ulotki(zamiast 10min potrzymam 15 albo 20 może będzie mniej się spłukiwał-tak robi masa ludzi)

Ktoś pisał że włosy bez odżywki ma już suche i zniszczone-każde włosy bez odżywki takie będą.Trzeba ich używać bo masa czynników im szkodzi a odżywki nie tylko poprawiają ich kondycję ale chronią właśnie przed słońcem,wiatrem itd...

Ok dosyć smęcenia:P Jutro farbuję kłaczki średnim,popielatym brazem aby przyciemnić mój rudy :P Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Dłonie są krajobrazem serca"
arleta_myslowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 20:01   #165
styczeń1985
Raczkowanie
 
Avatar styczeń1985
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Floryda:)
Wiadomości: 152
GG do styczeń1985
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Cytat:
Napisane przez ToxiiQ Pokaż wiadomość
pytanko do tych, które używały średniego popielatego brązu.
Czy na włosy do łopatek starczy 1 opakowanie?
I czy po pewnym czasie pojawia sie ruda poświata?
Moja włosy są aktualnie brązowe i rudym połyskiem (po dekoloryzacji z czarnego i x ilości farb w odcieniach kawy i orzechu)
Czy ten kolorek naprawde jest taki chłodny? I bardzo ciemny wychodzi? (mi zależałoby na ciemnym, chłodnym brązie, wpadającym w czerń)
z góry dzięki
Sorry, że dopiero odpisuję, ale nie zaglądałam tu jak widziałam, że przez dłuższy czas nikt w tym temacie nic nie pisze. Tydzień temu farbowałam ponownie popielatym średnim brązem. Mi nie wychodzi czerwona poświata - obecnie w każdym świetle jest bardzo ładny odcień ciemnego brązu.

Po drugim farbowaniu mam takie zastrzeżenia:
a) wychodzi bardzo ciemny kolor - prawie czarny, ale po 2-3 myciach już jest taki jaki powinien być;

b) szybko się wypłukuje - po około miesiącu nie ma śladu po farbie ale ja myję włosy codziennie, więc nie dla każdego będzie to minus jeśli myje włosy rzadziej

Plusy:
a) tylko 10 min
b) piękny kolor;
c) włosy błyszczące, niezniszczone (pewnie zasługa stosowania odżywek);

Odpowiadając na twoje pytanie - jedno opakowanie spokojnie wystarczy na twoją długość włosów.
__________________

W poszukiwaniu...zagubioneg o
...gdzieś po drodze...sensu...
styczeń1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 00:41   #166
eliize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

dziewczyny błagam, wie któraś jakie są efekty po Jasnym Blondzie 1000 ? jeżeli chce uzyskać kolor jaki jest w paletach tej farby (najjaśniejszy) warto kupić? Nie wyjdzie ciemniejszy?

mój obecny odcień jest złoto miodowy po Garnierze Belle Color 10.
śpieszę się bo niedługo mam urodziny i chciałabym na nich ładnie wyglądać
eliize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 15:11   #167
xera
Raczkowanie
 
Avatar xera
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 30
GG do xera
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

hm, dziś użyłam popielatego brązu (510)
powiem Wam dziewczyny, że bałam się przeraźliwie, tyle różnych opinii po tym palette, że strach dotykać tubki

ale do rzeczy. Wcześniej farbowałam włosy L'orealem i miałam mieszane uczucia. Najpierw pofarbowałam się na 'miodowy kasztan' i byłam po kilkunastu myciach ruda.

później spróbowałam 'mroźnej czekolady'... i byłam tak samo ruda jak po kasztanie. Chciałam mieć chłodny odcień brązu, a miałam ciepły rudy, no masakra. Nie wspominając o tym, że jak poszłam robić zdjęcia do fotografa to już w ogóle piękną rudość miałam na głowie, plus jeden siwy włos, który w rzeczywistości nie istnieje ale na zdjęciu jest.

no i dziś ten popiel. Włosów mi specjalnie nie zniszył, farba jak farba, każda jakoś uszkadza jego strukturę. chociaż moich rozdwojonych końcówek na grzywce nie widać, a po L'orealu to były widoczne z odległości 10 kilometrów może mi się spaliły i wykruszyły, hehehe.

niestety farba nie pokryła całej głowy, mam takie prześwity, ale w sumie naturalnie to wygląda, tak jakby mi się mieniły te włosy ;-) grzywkę mam ciemniejszą, końcówi ciemniejsze, a czubek minimalnie jaśniejszy. Podejrzewam, że to błąd przy nakładaniu, może akurat tam gdzie jaśniejsze było mniej farby.

zobaczymy jak to będzie ze spłukiwaniem się tej farby, mam nadzieję że nie zrudzieję, bo chyba rozerwę producenta na kawałeczki :P

ogólnie - wrażenia dobre, chociaż śmierdziało mi strasznie, fuj, jak Wy możecie mówić że to ładnie pachnie. ale ja mam bardzo wrażliwy węch, więc mi dużo rzeczy śmierdzi

postaram się wrzucić jakieś zdjęcia zaraz, bo na razie wszędzie wychodzę czarna
__________________
— życie się gniecie
— musi, luz jest małorodny
xera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 13:16   #168
kaaarolii15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opole.
Wiadomości: 5
Send a message via Skype™ to kaaarolii15
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

mam zamiar dziś zafarbowac się popielatym brązem ( 510 ), ale troche się obawiam po Waszych opiniach co mi wyjdzie na tej głowie ..
kaaarolii15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:12   #169
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Cytat:
Napisane przez kaaarolii15 Pokaż wiadomość
mam zamiar dziś zafarbowac się popielatym brązem ( 510 ), ale troche się obawiam po Waszych opiniach co mi wyjdzie na tej głowie ..

Ja jestem baaaardzo zadowolona z tego koloru
Nie wyplukuje sie jakos wyjatkowo szybko a kolor jest na prawde ladny. Fakt, ze na samym poczatku wychodzi prawie czarny, ale po kilku myciach jest idealny i wyglada super
Kolor wyglada bardzo naturalnie, bo duzo ludzi (lacznie z fryzjerami) nie chca wierzyc, ze mam farbowane wlosy
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 14:07   #170
Judka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Ja farbuje odkąd pierwszy raz sprobowałam najpierw 500 a teraz mam 660 naprawde kolorki są super twarzowepolecam!
Judka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 18:40   #171
iza19888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

hej dziewczyny czy któraś z was używałam może kolorku 950 jasny zloty blond??????? może ma ktoś fotki jak wyląda kolor po malowaniu tym odcieniem
iza19888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 12:07   #172
fiokla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

hej, kilka mcy temu farbowałam tym samym odcieniem co ty i farba sprała mi się do popielatego brązu po kilku tygodniach
fiokla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 12:43   #173
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Cytat:
Napisane przez karolina631 Pokaż wiadomość
Zafarbowałam kolorem Średni popielaty brąz i jestem czarna!!A trzymałam dokładnie 10min.. :conf used: Dosłownie czarny Już raz robiłam dekoloryzacje i nie chce tego powtarzać Czy wam się ten kolor spłukał? Myłam włosy 3 razy i nic.
Ja rowniez farbowalam tym odcieniem kilka razy i wychodzil baaaardzo ciemny braz (nigdy nie czarny). Ale splukiwal sie po kilku myciach i wtedy kolor byl idealny
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 17:49   #174
babyvip
Raczkowanie
 
Avatar babyvip
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 269
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Dziewczynki ja wczoraj farbowałam średnim blondem, kolor nr 800. Moje wrażenia zapach przyjemny i bardzo łatwo się rozprowadza. Ze względu na to iż mam włosy za ramiona zdecydowałam się farbę nakładać reką na zwilżone włosy i to był strzał w dziesiątkę. Wszystkie włosy miały taki sam czas na reakcje a co daje równomierny kolor. Farbę nakładałam na swoje odrosty - ciemny blond i rozjaśnione końce do popielatego blondu. Więc tak kolor wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu ale za to włosy mam w świetnej kondycji są miłe i błyszczące. A mam nadzieję, że z biegiem czasu kolor troche się spierzę, gdyż myję włosy codziennie
babyvip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:42   #175
ewelusia19
Przyczajenie
 
Avatar ewelusia19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

czemu tak pusto tutaj?
w takim razie odświeżam wątek
Otóż: zakupiłam dziś ta farbę- odcien złoty blond 850. Farbuje pod koniec tygodnia zachęcona pięknym kolorem na opakowaniu.
Dziewczyny czy jeszcze któraś z was miała doczynienia z tym konkretnym odcieniem? Jak wrażenia po koloryzacji?
Mile widziane zdjęcia
ewelusia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:36   #176
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

ja farbuje tym kolorem. Kolor dosc ciemny, wpada bardziej w braz niz blond. Wyplukuje sie do ciemnego blondu. Zero rudości, ale kolor cieply. Ogolnie farba jest ok, ale mega szału nie ma
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 16:59   #177
ewelusia19
Przyczajenie
 
Avatar ewelusia19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Ineska a jakim stanie miałaś włosy przed nałożeniem farby?
ja mam rozjaśnione włosy balejaż. kurcze nie chcem żeby wyszły brązowe
ewelusia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 13:59   #178
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

wyjda brazowe - ja mialam jasny blond
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 19:05   #179
ewelusia19
Przyczajenie
 
Avatar ewelusia19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

mi chodziło o uzyskanie efektu pośredniego coś miedzy blondem a jasnym brązem. hmmm no może sie chociaż ładnie spierze. zobaczymy
Jeśli efekt bedzie godzien ujrzenia światła dziennego wstawię fotki może choć trochę komuś pomogę
ewelusia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 07:14   #180
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Nowe farby palette 10 min color

Ja mam fotki tego koloru jak wychodzą,pozniej dodam
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.