Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 14:05   #1891
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

no i dupa, poszłam do trzeciego rossmana a tam nawet nie prowadzą kosmetyków Manhattanu
ale nie odpuszczę, pójdę po obiedzie szukać w innych drogeriach
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:06   #1892
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Wasienka - nie chce mi się cykać nowych fotek, ale tu masz linka do zdjęcia z mojego bloga, takie siwe mniej więcej mam włosy tuż po farbowaniu

http://4.bp.blogspot.com/-CDcRLVA8B0...1600/szare.jpg
uu ale wymyje się?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:08   #1893
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
uu ale wymyje się?
jooo
u mnie po 2 myciach nie ma po tym śladu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:15   #1894
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Jaki fail..
Byłam w 3 rosmmanach dzisiaj.. i w 1 nie było tego lakieru a był z wibo identico ale z drobinkami jakimiś świecącymi.. miałam już go brać.. ale myślę.. a jak w innym rossmanie będzie ten lakier co chcę? jak nie będzie to bym wzięła ten wibo.. a pozostałych 2 rossmanach nie było ani jednego ani drugiego a już nie miałam siły wracać na miasto..
Pomijam, że dopiero wróciłam do domu i muszę jeszcze iść zjeść.. a ja dwa razy dziennie chciałam ćwiczenia robić ciekawe kiedy


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zazdroszcze wam tego morza...
Ja też

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale żeby się dostać na plażę w takie upalne dni to też jest często problem, takie są wtedy tłoki, a ludzie chodzą jak tumany, nic nie patrzą czy ktoś leży tylko łażą i depczą
nawet jak się parawanem zasłonisz od tej bandy głąbów to i tak wlezą i na parawan i zniszczą, no normalnie nic tylko dać po mordzie
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie
a mnie najbardziej w✂✂✂✂iają biegające wrzeszczące płaczące czy jeszcze inne cuda wyprawiające dzieciaki unikam takich tłocznych plaż
Wiesz.. dzieci to dzieci jak już muszą wrzeszczeć to trudno jakoś bym to zniosła ale jak biega wkoło i sypie piaskiem na mnie na twarz i całe ciało a rodzicielka ma to w dupie no to już mnie nosi..

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jacy wszyscy święci
Mnie tam od świętości daleko, ale nigdy nie zostawiam śmieci po sobie, ani w sztukach ani w liczbie mnogiej
Jak to jakiś papierek to wrzucam do torby jesli nie ma śmietnika a jak coś większego to biorę w łapke i ju

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
inteligentni ludzie na każdy temat potrafią porozmawiać


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiem ze masakra dla brzuszka... ale i tak najwieksza zgage mam po nabiale- jogurty, serki itp. to dopiero masakra.
dzis nie jest zle.
ale na obiad robie pomidorowke bo tz prosil i juz wiem ze bede cierpiec bo zupki na smietanie to dla mnie tez zgaga a moze i nietolerancja jelitowa sie uruchomi, oby nie...
Ja też nabiał średnio toleruję.. jogurty jem, ale to te maleńkie raz dziennie to nic sie nie dzieje, ale tak poza tym to bida:/ mleka nie piję.. nawet z głupimi naleśnikami mam problem :/

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak
a Ty zrozumiałaś, że dla niektórych takie pety w piachu mogą być równie obrzydliwe jak gówno w wodzie?
To nawet nie chodzi o to czy to obrzydliwe czy nie, ale to wiesz niby tylko jeden pet.. ale takich ludzi jest setki i tych petów tez się mnoży.. a jakby każdy sprzątnął po sobie to o ile by było czyściej..
Nieraz jak podsypywaliśmy parawan to były jakieś kubki po piwie czy słomki, czy paczki po czipsach czy pety.. masakra :/

Ja to zawsze sobie myślę, tak "a u siebie w domu jakbym była to też bym taki syf zostawiła?" na pewno nie.. dlatego jak gdzieś jestem to tez nie zostawiam..

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ok, ale jak wychodzisz z psem obok bloku na trawnik to na latarni jest np. co iles metrow uczepiony ten smietnik psi?
bo przeciez ja za kazda potrzeba psa bym nie latala na drugi koniec miasta do parku
u mnie od trawnika do normalnego smietnika jest okolo 500m... i wez idz w bialy dzien z kupa w rece...
musza cos z tym zrobic koniecznie, ciekawe kiedy...
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja bym tej kupy nie niosla taki kawal, nigdy.
to ich obowiazek jakos to zorganizowac, poza tym ja bym miala ja do klozetu w bloku wrzucic?!
czy co zrobic?
Ja Ci powiem tak.. jak wyszło, że należy po psiakach sprzątać to zaopatrzyłam się w takie urządzonko i miałam sprzątać.. nie dlatego by dostać karę.. po prostu myślałam, że jak wszyscy będą sprzątać to faktycznie będzie czyściej i fajniej..
Ze 3 dni sprzątałam ( a mój pies praktycznie przy każdym spacerze się załatwia..) i zrezygnowałam..
Po 1.. jak to się ma do bycia ekologicznym? tak chcą odchodzić od fiolowych torebek.. a w co ja sprzątam? przecież nie biorę w rękę i nie wyrzucam..
po 2.. może to zabrzmi głupio, ale w trawie takiej kupki nie widać i wcale nie czuć i ona szybko się rozłoży, a w takiej foliówce to to się będzie rozkładało i rozkładało i będzie je*ało tak, że nikt nie wytrzyma..
po 3.. okazało się, że można te kupki wyrzucać tylko do oznaczonych koszy, a do zwykłych śmietników nie wolno - wręcz jest to zabronione.. a u mnie takich koszy specjalnych nie ma.. to co? mam tak jak powiedziałaś brać to do domu i do kibla wyrzucać? albo do zsypu żeby wszystkim sąsiadom waliło - nie wspomnę, że jakbym jechała z tą kupą windą z jakimś sąsiadem to chyba bym się spaliła ze wstydu
Po 4 chodzą ludzie zbieracze i wygrzebują z koszy różne rzeczy.. no nie wyobrażam sobie by natknął się na tą kupę - z szacunku do nich (z różnych powodów grzebią w tych śmietnikach - nie wnikam, nie oceniam) no nie wyobrażam sobie tego po prostu...
No i po 5 chyba ostatnie.. jak pisałam sprzątałam kilka dnia - ja jedna jedyna na kilka bloków.. a pies załatwiał się w tym czasie kilka razy.. zapełniłam cały śmietnik tymi reklamówkami (plus śmieci które ludzie wyrzucali).. to gdyby wszyscy sprzątali jak ja to tam by trzeba było piramidki z tych fiolówek z kupami ustawiać to by dopiero wyglądało i śmierdziało w słonku..

Fajnie, że o tym myślą.. ale widać, że wymyślił to jakiś urzędas zza biurka który pewnie nawet nie ma psa - bo wykonanie bardzo kiepskie i pozostawia wiele do życzenia..
Kiedyś był podatek od psa.. na co on szedł przepraszam? Mogliby wrócić ten podatek i zatrudnić ludzi z takimi (nie wiem jak to się fachowo nazywa) odkurzaczami którzy sami się śmiali (w tv reportaz widziałam) nazywają je gównozjadki i problem foliówek i kup by się rozwiązał a przy okazji zatrudnienie by znalazło duża liczba osób

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Yatta, ale nie chciałabym mieć aż tak ciemnych włosków jak na poziomie 8
a myślę, że jak odrost zrobię tą 9 to nie będzie mi się aż tak różnił co do reszty wlosów...jak myślisz?? chodzi mi tylko o to żebym nie miała żółtka
Ecia.. ale jedno woleć.. albo chcesz jasne i robisz podkład.. albo rezygnujesz z podkładu i masz ciemniejsze..
Zobacz.. ja mam problem, żeby dociągnąć do 9 poziomu.. a mi włosy się lepiej rozjasniają niż Tobie - więc u Ciebie to nie przejdzie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:16   #1895
201703131032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Witajcie blondynki
Jako do specjalistek, mam do Was pytanie. Krótki czas temu rozjaśniałam włosy ze średniego brązu i udało mi się uzyskać ciemny-rudawy blond. Całkiem przyjemny kolor, ale zamarzyło mi się coś jeszcze jaśniejszego(jednak nie platynowego) : D. Mam tylko jeden problem, nie do końca wiem jaki odcień wybrać, gdyż nasłuchałam się sprzecznych opinii Mam niebieskie, zimne oczy i lekko różowawą cerę, z tym, że planuje ją trochę opalić Brązy jednak nie są stworzone dla mnie, mam za ostre rysy.

A więc jaki odcień blondu wybrać? Ciepły czy chłodny? Może któraś z Was ma podobny typ urody i może mi coś doradzić?
201703131032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:31   #1896
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jaki fail..
Byłam w 3 rosmmanach dzisiaj.. i w 1 nie było tego lakieru a był z wibo identico ale z drobinkami jakimiś świecącymi.. miałam już go brać.. ale myślę.. a jak w innym rossmanie będzie ten lakier co chcę? jak nie będzie to bym wzięła ten wibo.. a pozostałych 2 rossmanach nie było ani jednego ani drugiego a już nie miałam siły wracać na miasto..
Pomijam, że dopiero wróciłam do domu i muszę jeszcze iść zjeść.. a ja dwa razy dziennie chciałam ćwiczenia robić ciekawe kiedy
ja tak mam z moją pomarańczową szminą, jak jest to używana w ✂✂✂✂u!

Yatta ale wiesz co, napiszę Ci szczerze, że ten niebieski lakier Miss Sporty to owszem jest ładny, kolorek ma świetny, ale jakoś nie powala, szybko się odpryskuje :/ 3 dni to jest naprawdę taki max maxowy

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez paula412 Pokaż wiadomość
Witajcie blondynki
Jako do specjalistek, mam do Was pytanie. Krótki czas temu rozjaśniałam włosy ze średniego brązu i udało mi się uzyskać ciemny-rudawy blond. Całkiem przyjemny kolor, ale zamarzyło mi się coś jeszcze jaśniejszego(jednak nie platynowego) : D. Mam tylko jeden problem, nie do końca wiem jaki odcień wybrać, gdyż nasłuchałam się sprzecznych opinii Mam niebieskie, zimne oczy i lekko różowawą cerę, z tym, że planuje ją trochę opalić Brązy jednak nie są stworzone dla mnie, mam za ostre rysy.

A więc jaki odcień blondu wybrać? Ciepły czy chłodny? Może któraś z Was ma podobny typ urody i może mi coś doradzić?
zatem chłodny odcień

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Bunny nie wiem czy wiesz, ale na zgagę dobrze jest jeść migdały i takie normalne i w płatkach mój tata i brat miewają często takie dolegliwości i nie faszerują się tabletkami tylko właśnie wsuwają migdały i im pomaga
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:34   #1897
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

A i jeszcze mi Princesskę gdzieś wcięło i nie zacytowało..

Kochana te co pokazałaś to one "działają" tak samo jak te pogłębiające kolor J&J które ja miałam Różnią się jedynie firmą i długością użycia - ale efekt jest taki sam Myślę, że można spróbować bo cenowo są podobne a te możesz dłużej nosić
BC bym się nie przejmowała - skoro pasuje na 99% osób to pewnie tak jest.. bardziej bym się martwiła DIA- bo jeśli będzie za duża to będzie wystawać za tęczówkę i nachodzić na białko i wtedy będzie wyglądać lipnie :/

Powiem Ci, że byłam dziś w kolejnym sklepie i tam też nie mają bezpłatnych próbek.. ja nie wiem o co chodzi
Kiedyś nie było z tym problemów

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja tak mam z moją pomarańczową szminą, jak jest to używana w ✂✂✂✂u!

Yatta ale wiesz co, napiszę Ci szczerze, że ten niebieski lakier Miss Sporty to owszem jest ładny, kolorek ma świetny, ale jakoś nie powala, szybko się odpryskuje :/ 3 dni to jest naprawdę taki max maxowy
Ty to potrafisz pocieszyć
Nie będę już za nim tak szaleć, spróbuję u siebie po dostawie jak go nie będzie to trudno


EDIT:
Acha i kupiłam odzywkę Herbala bo w realu promocja była akurat 9,99
(masek oczywiście pełna półka) zapomniałam obfocić.. zupełnie jak w sklepie z tymi sandałkami.. że tez mi się po czasie przypomni:/

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-05-25 o 14:39
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 14:34   #1898
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Czeeeeeeeść dziewcyny


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ooo zazdroszczę Ci tych kuponów

pokażę jutro
dziś już kiepskie światło a poza tym musiałabym suszyć suszarą
do któregoś lipca są do wykorzystania, więc jeszcze troszkę czasu mam - może poczekam na wyprzedaże

gdzie zdjęcia kochana?

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A odrost? zrobiłabym już dziś, ale nawet nie będę próbować bo to dopiero tydzień minął i zaraz by było, że już oszalałam
a tam, od razu oszalałaś - po prostu nadasz kolorowi większego blasku jakby co

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
to ja się do Was przyłączam jeśli chodzi o 8min zaczynam od jutra
fajnie im nas więcej tym lepiej

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A no na dywanie to faktycznie.. gorzej ze skakaniem słonia ale będę się starała delikatnie najpierw to muszę poszukać w sklepie skakanki
ja dzisiaj byłam w Pepco i też sobie kupiłam skakankę
myślałam, że zapomniałam jak to się robi, ale jest ok - jak za młodych lat

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
mam plusza 'pamiec i koncentracja' to wypije, moze cos mi da
też piłam tego plusza podczas ostatniej sesji i szczerze powiem, że byłam po kilku dawkach jakaś bardziej zmobilizowana do wkuwania

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
aj Amelka skończyła 6 miesięcy
wsio dobrego dla malutkiej

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Uwaga samozachwyt!
Aaaaaaaaaa kocham moje włosy Jakie są mieciuchne, i takie delikatne, puszyste Jednak Isana nie jest taka zła I tak fajnie grzyweczke ulozylam po myciu Wiem, że mi menda rano bedzie robic na zlosc bo jak spie to sie przewracam po 8 razy na 4 strony Ale obecnie wygladam jak mały blond aniołek i i like it
no, w końcu zachwycona
jak ja lubię takie posty czytać

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a kiedy cwiczymy? rano czy wieczorem? musze wiedzieć kiedy bedziesz robić, to bede pamietac i sie mobilizowac :P:P
ja wieczorkiem ćwiczę
rano jakoś nigdy nie umiem się wygramolić z tym

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dzień słoneczny ale chłodno jakoś.. 10 st :/

Zamierzam ćwiczyć rano i wieczorem.. a może nawet i po południu.. zależy jak z zakwasami będzie
u mnie starszne wiatrzycho wieje.. a stopni jest jakieś 17

wczoraj jak ćwiczyłam, to musiałam aż 2 przerwy w trakcie zrobić, bo bym chyba wybuchła
ale dziś już mam na szczęście mniejsze zakwasy, więc może i za jednym razem mi się uda

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o doradzenie: JAKĄ FARBĄ mogę sobie zmienić kolor aby wyszedł kolor jak na zdj 4 - coś pomiędzy tymi ciemniejszymi a jaśniejszymi odcieniami? proszę o pomoc, tyle jest tych farb, do tego te castingi, exelence, itp..
załączam zdjęcie moich włosów (to co miałam wcześniej robione też) Zależy mi aby to był:
- JEDNOLITY KOLOR.
- aby to był CHŁODNY ODCIEŃ.
nie chcę żółtego.
nie chcę białego - platynowego.
PS. możecie mi doradzić czy pasowałaby mi grzywka jeśli sobie zrobię?
na zdjęciu nr 3 kolor za*ebisty!

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jeju
ja taki przypał na ulicy zrobiłam jak szłam z Tż i jadłam loda a mnie osa zaczęła gonić ja biegłam i krzyczałam w końcu stanęłam wyrzuciłam do śmietnika i mówię "masz suko nażryj się"
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:35   #1899
201703131032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

dziękuje Kitkulka, jak patrzę na te wasze blondziaki to aż mnie same nogi do drogerii niosą ; )
201703131032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:38   #1900
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ty to potrafisz pocieszyć
Nie będę już za nim tak szaleć, spróbuję u siebie po dostawie jak go nie będzie to trudno
ja teraz będę polować na ten, który wczoraj pokazała Infatuated właśnie niebieski z Wibo z maleńkimi drobinkami tylko taki turkusowy bardziej
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
gdzie zdjęcia kochana?
objadłam się i taaak mi się nie chce robić
Cytat:
Napisane przez paula412 Pokaż wiadomość
dziękuje Kitkulka, jak patrzę na te wasze blondziaki to aż mnie same nogi do drogerii niosą ; )
hehe to trzeba się w końcu wybrać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:43   #1901
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jaki fail..
Byłam w 3 rosmmanach dzisiaj.. i w 1 nie było tego lakieru a był z wibo identico ale z drobinkami jakimiś świecącymi.. miałam już go brać.. ale myślę.. a jak w innym rossmanie będzie ten lakier co chcę? jak nie będzie to bym wzięła ten wibo.. a pozostałych 2 rossmanach nie było ani jednego ani drugiego a już nie miałam siły wracać na miasto..
Pomijam, że dopiero wróciłam do domu i muszę jeszcze iść zjeść.. a ja dwa razy dziennie chciałam ćwiczenia robić ciekawe kiedy




Ja też





Wiesz.. dzieci to dzieci jak już muszą wrzeszczeć to trudno jakoś bym to zniosła ale jak biega wkoło i sypie piaskiem na mnie na twarz i całe ciało a rodzicielka ma to w dupie no to już mnie nosi..



Mnie tam od świętości daleko, ale nigdy nie zostawiam śmieci po sobie, ani w sztukach ani w liczbie mnogiej
Jak to jakiś papierek to wrzucam do torby jesli nie ma śmietnika a jak coś większego to biorę w łapke i ju







Ja też nabiał średnio toleruję.. jogurty jem, ale to te maleńkie raz dziennie to nic sie nie dzieje, ale tak poza tym to bida:/ mleka nie piję.. nawet z głupimi naleśnikami mam problem :/



To nawet nie chodzi o to czy to obrzydliwe czy nie, ale to wiesz niby tylko jeden pet.. ale takich ludzi jest setki i tych petów tez się mnoży.. a jakby każdy sprzątnął po sobie to o ile by było czyściej..
Nieraz jak podsypywaliśmy parawan to były jakieś kubki po piwie czy słomki, czy paczki po czipsach czy pety.. masakra :/

Ja to zawsze sobie myślę, tak "a u siebie w domu jakbym była to też bym taki syf zostawiła?" na pewno nie.. dlatego jak gdzieś jestem to tez nie zostawiam..





Ja Ci powiem tak.. jak wyszło, że należy po psiakach sprzątać to zaopatrzyłam się w takie urządzonko i miałam sprzątać.. nie dlatego by dostać karę.. po prostu myślałam, że jak wszyscy będą sprzątać to faktycznie będzie czyściej i fajniej..
Ze 3 dni sprzątałam ( a mój pies praktycznie przy każdym spacerze się załatwia..) i zrezygnowałam..
Po 1.. jak to się ma do bycia ekologicznym? tak chcą odchodzić od fiolowych torebek.. a w co ja sprzątam? przecież nie biorę w rękę i nie wyrzucam..
po 2.. może to zabrzmi głupio, ale w trawie takiej kupki nie widać i wcale nie czuć i ona szybko się rozłoży, a w takiej foliówce to to się będzie rozkładało i rozkładało i będzie je*ało tak, że nikt nie wytrzyma..
po 3.. okazało się, że można te kupki wyrzucać tylko do oznaczonych koszy, a do zwykłych śmietników nie wolno - wręcz jest to zabronione.. a u mnie takich koszy specjalnych nie ma.. to co? mam tak jak powiedziałaś brać to do domu i do kibla wyrzucać? albo do zsypu żeby wszystkim sąsiadom waliło - nie wspomnę, że jakbym jechała z tą kupą windą z jakimś sąsiadem to chyba bym się spaliła ze wstydu
Po 4 chodzą ludzie zbieracze i wygrzebują z koszy różne rzeczy.. no nie wyobrażam sobie by natknął się na tą kupę - z szacunku do nich (z różnych powodów grzebią w tych śmietnikach - nie wnikam, nie oceniam) no nie wyobrażam sobie tego po prostu...
No i po 5 chyba ostatnie.. jak pisałam sprzątałam kilka dnia - ja jedna jedyna na kilka bloków.. a pies załatwiał się w tym czasie kilka razy.. zapełniłam cały śmietnik tymi reklamówkami (plus śmieci które ludzie wyrzucali).. to gdyby wszyscy sprzątali jak ja to tam by trzeba było piramidki z tych fiolówek z kupami ustawiać to by dopiero wyglądało i śmierdziało w słonku..

Fajnie, że o tym myślą.. ale widać, że wymyślił to jakiś urzędas zza biurka który pewnie nawet nie ma psa - bo wykonanie bardzo kiepskie i pozostawia wiele do życzenia..
Kiedyś był podatek od psa.. na co on szedł przepraszam? Mogliby wrócić ten podatek i zatrudnić ludzi z takimi (nie wiem jak to się fachowo nazywa) odkurzaczami którzy sami się śmiali (w tv reportaz widziałam) nazywają je gównozjadki i problem foliówek i kup by się rozwiązał a przy okazji zatrudnienie by znalazło duża liczba osób



Ecia.. ale jedno woleć.. albo chcesz jasne i robisz podkład.. albo rezygnujesz z podkładu i masz ciemniejsze..
Zobacz.. ja mam problem, żeby dociągnąć do 9 poziomu.. a mi włosy się lepiej rozjasniają niż Tobie - więc u Ciebie to nie przejdzie
w kwestii psiakow mam dokladnie takie samo zdanie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 14:48   #1902
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja tak mam z moją pomarańczową szminą, jak jest to używana w ✂✂✂✂u!

Yatta ale wiesz co, napiszę Ci szczerze, że ten niebieski lakier Miss Sporty to owszem jest ładny, kolorek ma świetny, ale jakoś nie powala, szybko się odpryskuje :/ 3 dni to jest naprawdę taki max maxowy

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------


zatem chłodny odcień

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Bunny nie wiem czy wiesz, ale na zgagę dobrze jest jeść migdały i takie normalne i w płatkach mój tata i brat miewają często takie dolegliwości i nie faszerują się tabletkami tylko właśnie wsuwają migdały i im pomaga
sprobuje, dzieki za rade
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A i jeszcze mi Princesskę gdzieś wcięło i nie zacytowało..

Kochana te co pokazałaś to one "działają" tak samo jak te pogłębiające kolor J&J które ja miałam Różnią się jedynie firmą i długością użycia - ale efekt jest taki sam Myślę, że można spróbować bo cenowo są podobne a te możesz dłużej nosić
BC bym się nie przejmowała - skoro pasuje na 99% osób to pewnie tak jest.. bardziej bym się martwiła DIA- bo jeśli będzie za duża to będzie wystawać za tęczówkę i nachodzić na białko i wtedy będzie wyglądać lipnie :/

Powiem Ci, że byłam dziś w kolejnym sklepie i tam też nie mają bezpłatnych próbek.. ja nie wiem o co chodzi
Kiedyś nie było z tym problemów

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------



Ty to potrafisz pocieszyć
Nie będę już za nim tak szaleć, spróbuję u siebie po dostawie jak go nie będzie to trudno


EDIT:
Acha i kupiłam odzywkę Herbala bo w realu promocja była akurat 9,99
(masek oczywiście pełna półka) zapomniałam obfocić.. zupełnie jak w sklepie z tymi sandałkami.. że tez mi się po czasie przypomni:/
ja mowilam ze wcale ich nie wycofuja
moze rossmann z nich zrezygnowal tylko
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:49   #1903
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ja dzisiaj byłam w Pepco i też sobie kupiłam skakankę
myślałam, że zapomniałam jak to się robi, ale jest ok - jak za młodych lat
u mnie starszne wiatrzycho wieje.. a stopni jest jakieś 17

wczoraj jak ćwiczyłam, to musiałam aż 2 przerwy w trakcie zrobić, bo bym chyba wybuchła
ale dziś już mam na szczęście mniejsze zakwasy, więc może i za jednym razem mi się uda
Patrz no zapomniałam o tej skakance, a byłam na mieście
Gdzie ja mam głowę

A wiatrzycho tak.. pokazywało na termometrze 22 stopnie a przez ten wiatr to odczuwalna temp była na pewno dużo mniejsza

Ja właśnie jem.. musze podładowac bateryjki.. nie za dużo, żbey przy ćwiczeniach mi się nie ulało ale muszę coś zjeść bo się tyle nalatałam, że fiknę jak nie zjem

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja teraz będę polować na ten, który wczoraj pokazała Infatuated właśnie niebieski z Wibo z maleńkimi drobinkami tylko taki turkusowy bardziej
No ja nie wiem co z tymi rossmanami :/ w tym jednym to wibo była cała półka - wszystkiego full, jednego pustego miejsca po lakierze nie było
a w pozostałych dwóch takie pustki jakby tam nie wiem co się działo
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:50   #1904
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Hej dziewczyny!!! ale roboty w pacy dziś
rano zrobiłam mamie pazurki, jeszcze kształ ni do końca ale już mniej czsu mi to zajeło... 3 godzinki

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny zaraz lecę Was nadrabiać tymczasem pokażę Wam, co zauważyłam dziś w windzie na uczelni ostatnio noszę włosy w "koka", dziś patrze a tu- kokarda jak u gagi wiadomo, nie na taka skalę, ale jak mi się ten kok ułożył- sama nie wiem haha aaa i proszę Was, nie patrzcie na
kolor włosów- zdjęcie robiłam podczas deszczu (bo pada, a bylo tak pięknie ) i w zasłoniętych roletach
i na moje rozczochranie
widać tu moje wieeeelkie odrosty
super! jak to zrobiłaś,opowiadaj!!

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
ja też wolno a lubię być troszkę opalona
ja też lubie być opalona dlatego chodze na solarium teraz

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
w końcu po maturach
chciałabym w końcu zafarbować moje kudełki
jak już wspominałam wcześniej kupiłam wellaton 9/0 i 9/1.
Mam rozcieńczyć wodę 12%? i dać na całośc z farbą 9/0 i na odrost z wodą orginalną z farby( tam jest chyba 9%) a później na całość z orginalną wodą 9% i farbą 9/1??
pomóżcie
jak poszły ustne zdałaś???

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja dziewczynki czytam was na bieżąco,ale nie mam nawet jak i kiedy się ostatnio udzielać

Ta sesja to jakaś masakra

Kitka tu można kupić te kuponiki do Croppa w sumie się opłaca http://allegro.pl/cropp-town-kupony-...623992566.html
ale fajne to ciekawe czy to nie jakiś przekręt??

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
kupię kolor cudny a jaką to ma wodę? robisz na odrost bez podkładu?;>
mi też sie podoba ten kolorek kitki

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no i dupa, poszłam do trzeciego rossmana a tam nawet nie prowadzą kosmetyków Manhattanu
ale nie odpuszczę, pójdę po obiedzie szukać w innych drogeriach
w naturze jest manhatan
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:51   #1905
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No ja nie wiem co z tymi rossmanami :/ w tym jednym to wibo była cała półka - wszystkiego full, jednego pustego miejsca po lakierze nie było
a w pozostałych dwóch takie pustki jakby tam nie wiem co się działo
oni chyba uzupełniają zapasy jak im nagle zaczyna braknąć wszystkiego
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:51   #1906
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Oj nie strasz ja tez nie mam chudzinek :/
Yatta nic sie nie bój, mi nie urosły a ja jeszcze na stepperze czasem biegałam Tylko pamietaj zeby sie rozciagac porzadnie! I przed i po. Ibedzie ok
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
przeglądałam w necie o Inneov cellulit i zobaczcie na co sie natknełam
Inneov przeciw oznakom zmeczenia

http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...ra-36tabl.html

ciekawe czy działa
bo bym sobie na czerwiec zakupiła
Moge na chemii do analizy dać babce zeby sie wypowiedziała ;>
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mozesz tak odswiezyc kolor i mysle ze pomiedzy c12 i c10 duzej roznicy nie bedzie ale c12 wyjdzie ci ton jasniej.
Ok to zostane przy c10 bo czasem przedobrze i bedzie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak dla mnie to ✂✂✂✂✂✂✂ila ci od rzeczy zeby pokazac jaka ma wladze
chyba ze naprawde nie chodzilas i olewalas...


przetlumaczy sie- O TAK!!!
ja zawsze ide na bezczela- i staje przy wszystkich przy niej i mowie- to niech mi teraz pani powie czego zabraklo w mojej wiedzy? co jest zle? jakie sa bledy itp.
i najczesciej baba glupieje a musi bronic honoru przed klasa
tylko ze ja wiem ze jak pisze jakakolwiek prace to mam 99/100 wiedzy ksiazkowej plus wlasnej i nie moze mnie zagiac na niczym.
raz mialam sytuacje ze niby czyta moja prace i mowi- a nie ma o tym... a ja podchodze i pokazuje jej zdanie gdzie jest to napisane
i z jedna babka mam juz spokoj- zawsze stawia mi 5 i idzie w mur za mna bo wie ze jestem obryta a niestety ale instruktorka po takich przejsciach jest moim zacietym wrogiem bo nie toleruje madrzejszych od siebie a sama ma braki takie ze hoho....
takze glowa do gory- obryj sie i idz na jej wszystkie konsultacje az ci zaliczy

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------


tak tak, chyba juz ci sie na blond glowke rzucilo...


zmyje sie na pewno.
wszystko co niebieskie i fioletowe zmywa sie.
Wiesz ja wczoraj juz jej mowilam ze ja jej moge z marszu odpowiadac, pisac, cokolwiek i jej udowodnic. Ale ona swoje, nie i juz, nie bedzie czasu na niedouka marnowac. Zreszta to jest taka baba co to nie ona... i ona nas uważa za tepe idiotki (czesto sie to u nas zdarza, jawnie wykładowcy mowia o nas per "pustaki z kosmetologii" ), i nie dosc ze glupie, to malo nas a ona czas marnuje. (jakby jej za to nie placili....) Czasem przyjdzie to posiedzi pol godziny i idzie do domu
I to jest tak że ... ona by mnie mogła czymkolwiek zagiąć z tego wzgledu ze to co bylo na wykladach to swoja droga, ale jak jej sie przypodoba to ona sobie moze nagle wytrzasnac cos z jakiejs ksiazki i mi powie że studentka jestem i powinnam to doczytac Niestety sa wykladowcy na ktorych sily nie ma bo chocby nie wiem jak sie starało i wykłócało to tylko gorzej bedzie. A smieszna jest ta cała sytuacja bo opuscilam w calym roku moze 2 razy zajecia, a one sa nieobowiazkowe Nie mam obowiazku na nie chodzic nawet. Musze tylko napisac egzamin i kolokwium. A żeby bylo jeszcze smieszniej, z tego samego materiału na cwiczeniach mam czysta 5
I laski przepisuja czasem hamsko normalnie ksiazke i ona udaje ze nie widzi jak ma dobry dzien, a jak sie przyczepi to do pierdoły Zdarza jej sie gubić prace i wmawiac ze ktos nie pisał, albo listy obecnosci i mowi ze kogos nie ma.
Tak czy siak prawa do zaliczenia nie może mi odmówić. Wiec pojde i przy liczbie 100 studentów zaocznych udowodnie jej ze zle mnie ocenila
Ale na takie babska nie ma siły, jak cie dopusci do egzaminu to potem znajdzie 100 powodow zeby kogos oblac. Jak nie teraz to za rok.
I tacy maja wszystkich gdzieś, i rektora, i dziekana, bo robia nam łaske że nam przeprowadza wykład dosłownie i im wcale nie zależy na tym i rownie dobrze moga nie przychodzic...
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja nie pływam bo nie umiem nogi moczę łódeczką pływamy,na materacu i takie tam
ale zdarzyło się z Tż wieczorkiem nago zanurzyć zależy jeszcze od zbiornika wodnego bo u nas są te takie syfy ale czystsze też się znajdują
Też nie umiem

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja to bym na zgage umarla
ja tez dzis dobra- kanapeczki z zoltym serem i popilam szklanka coli
a juz kawa czeka...
a potem jęczę a sama sobie robie kuku

a ja wam powiem ze nigdy w zyciu smieci po sobie nie zostawilam na plazy w lesie itp. miejscach.
zawsze mam siateczke wolna i w nia zbieram swoje i znajomych z ktorymi jestesmy i potem wyrzucamy do najblizszego smietnika a jak nie ma to i do domu zabieram- ale tak swińsko zostawic to nie wyobrazam sobie.
korona mi z glowy nie spadnie.[COLOR="Silver"]
Też tak zawsze robie Mam jakis worek i już. A jedzenie co prawda zabieram ze soba ale gotowe JAkaś kanapka, owoc
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:55   #1907
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A i jeszcze mi Princesskę gdzieś wcięło i nie zacytowało..

Kochana te co pokazałaś to one "działają" tak samo jak te pogłębiające kolor J&J które ja miałam Różnią się jedynie firmą i długością użycia - ale efekt jest taki sam Myślę, że można spróbować bo cenowo są podobne a te możesz dłużej nosić
BC bym się nie przejmowała - skoro pasuje na 99% osób to pewnie tak jest.. bardziej bym się martwiła DIA- bo jeśli będzie za duża to będzie wystawać za tęczówkę i nachodzić na białko i wtedy będzie wyglądać lipnie :/

Powiem Ci, że byłam dziś w kolejnym sklepie i tam też nie mają bezpłatnych próbek.. ja nie wiem o co chodzi
Kiedyś nie było z tym problemów [COLOR=Silver]
Ale te podkreślające Johnsona są bez dziury
Focusy też
naszło mnie na te Aqua jak nie wiem

a z bezpłatnymi próbkami to lipa na maxa jest nawet w aptekach nie chcą dawać próbek kremów,a dla mnie to głupota,bo jak mam płacić 100 zł za krem,który mi nie przypasuje to sorry
a pozniej pelno tych próbek na allegro ciekawe skąd
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 14:55   #1908
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Też tak zawsze robie Mam jakis worek i już. A jedzenie co prawda zabieram ze soba ale gotowe JAkaś kanapka, owoc
ja na plażę zawsze biorę jajka na twardo
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:02   #1909
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Yatta nic sie nie bój, mi nie urosły a ja jeszcze na stepperze czasem biegałam Tylko pamietaj zeby sie rozciagac porzadnie! I przed i po. Ibedzie ok

Moge na chemii do analizy dać babce zeby sie wypowiedziała ;>

Ok to zostane przy c10 bo czasem przedobrze i bedzie


Wiesz ja wczoraj juz jej mowilam ze ja jej moge z marszu odpowiadac, pisac, cokolwiek i jej udowodnic. Ale ona swoje, nie i juz, nie bedzie czasu na niedouka marnowac. Zreszta to jest taka baba co to nie ona... i ona nas uważa za tepe idiotki (czesto sie to u nas zdarza, jawnie wykładowcy mowia o nas per "pustaki z kosmetologii" ), i nie dosc ze glupie, to malo nas a ona czas marnuje. (jakby jej za to nie placili....) Czasem przyjdzie to posiedzi pol godziny i idzie do domu
I to jest tak że ... ona by mnie mogła czymkolwiek zagiąć z tego wzgledu ze to co bylo na wykladach to swoja droga, ale jak jej sie przypodoba to ona sobie moze nagle wytrzasnac cos z jakiejs ksiazki i mi powie że studentka jestem i powinnam to doczytac Niestety sa wykladowcy na ktorych sily nie ma bo chocby nie wiem jak sie starało i wykłócało to tylko gorzej bedzie. A smieszna jest ta cała sytuacja bo opuscilam w calym roku moze 2 razy zajecia, a one sa nieobowiazkowe Nie mam obowiazku na nie chodzic nawet. Musze tylko napisac egzamin i kolokwium. A żeby bylo jeszcze smieszniej, z tego samego materiału na cwiczeniach mam czysta 5
I laski przepisuja czasem hamsko normalnie ksiazke i ona udaje ze nie widzi jak ma dobry dzien, a jak sie przyczepi to do pierdoły Zdarza jej sie gubić prace i wmawiac ze ktos nie pisał, albo listy obecnosci i mowi ze kogos nie ma.
Tak czy siak prawa do zaliczenia nie może mi odmówić. Wiec pojde i przy liczbie 100 studentów zaocznych udowodnie jej ze zle mnie ocenila
Ale na takie babska nie ma siły, jak cie dopusci do egzaminu to potem znajdzie 100 powodow zeby kogos oblac. Jak nie teraz to za rok.
I tacy maja wszystkich gdzieś, i rektora, i dziekana, bo robia nam łaske że nam przeprowadza wykład dosłownie i im wcale nie zależy na tym i rownie dobrze moga nie przychodzic...

Też nie umiem



Też tak zawsze robie Mam jakis worek i już. A jedzenie co prawda zabieram ze soba ale gotowe JAkaś kanapka, owoc
to w takiej sytuacji ja bym po zakonczeniu z nia zajec poszla i napisala u dziekana skarge na jej metody nauczania bo nie sa one prawidlowe a regulamin jest dla wszystkich- i nauczycieli i studentow.
a w razie jakby dziekan za nia stawal napomknelam ze kopia mojej skargii pojdzie rowniez do kuratorium
zemsta jest slodka- nawet po czasie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 15:04   #1910
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oni chyba uzupełniają zapasy jak im nagle zaczyna braknąć wszystkiego
Nie wiem - ale wygląda na to, że chyb atak

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ale te podkreślające Johnsona są bez dziury
Focusy też
naszło mnie na te Aqua jak nie wiem

a z bezpłatnymi próbkami to lipa na maxa jest nawet w aptekach nie chcą dawać próbek kremów,a dla mnie to głupota,bo jak mam płacić 100 zł za krem,który mi nie przypasuje to sorry
a pozniej pelno tych próbek na allegro ciekawe skąd
Tak I te co pokazałaś i Johnsona są bez dziury Cała soczewka jest w kolorku Dzięki czemu nikt się nie kapnie, że to nie Twoje oka chyba, że dojrzy krawędź soczewki - ale to już musiałby z nosem przy twarzy Ci się przyglądać

Jeszcze wiesz próbki kremów można opylić faktycznie - ale próbki soczewek? przecież one maja napis LT albo TEST i nikt normalny tego nie nosi na co dzień szczególnie, że dostaje się jedną sztukę - tak na przymiarkę

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Yatta nic sie nie bój, mi nie urosły a ja jeszcze na stepperze czasem biegałam Tylko pamietaj zeby sie rozciagac porzadnie! I przed i po. Ibedzie ok
Ale jakie rozciąganie? NP: Takie wypady nóg do przodu ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:05   #1911
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
objadłam się i taaak mi się nie chce robić
ale jutro będą?

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Patrz no zapomniałam o tej skakance, a byłam na mieście
Gdzie ja mam głowę

A wiatrzycho tak.. pokazywało na termometrze 22 stopnie a przez ten wiatr to odczuwalna temp była na pewno dużo mniejsza

Ja właśnie jem.. musze podładowac bateryjki.. nie za dużo, żbey przy ćwiczeniach mi się nie ulało ale muszę coś zjeść bo się tyle nalatałam, że fiknę jak nie zjem
to kochana, następnym razem trzeba przed wyprawą do miasta listę robić

nooo, uważaj.. ja wczoraj abs'owałam po puszce coli i myślałam, że pocieknie mi na wszystkie strony świata
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:06   #1912
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to w takiej sytuacji ja bym po zakonczeniu z nia zajec poszla i napisala u dziekana skarge na jej metody nauczania bo nie sa one prawidlowe a regulamin jest dla wszystkich- i nauczycieli i studentow.
a w razie jakby dziekan za nia stawal napomknelam ze kopia mojej skargii pojdzie rowniez do kuratorium
zemsta jest slodka- nawet po czasie
No tak, albo jak ja mówiłam złożyć wniosek, ze chce zdawać przed komisją - oni obiektywnie ocenią bez humorów i fochów jak tamta "pani"..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:06   #1913
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a u mnie ostatnio na klatce pies narobił i nikt tego nie sprzątnął każdy omijał no ale że temu właścicielowi nie wstyd dopiero jak sprzątaczka sprzątała dwa dni później to zniknęła ta kupka wstyd jak nic żeby po swoim psie u siebie na klatce nie zebrać
Tez ostatnio tak u mnie bylo

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

no, w końcu zachwycona
jak ja lubię takie posty czytać

No ostatnio takie fajne te włosy mam w dotyku Widac niby te połamane konce ale sa takie miluchne No i staram sie nawet jak cos mi nie pasuje znalezc cos fajnego i sie nie przejmuje



Co do tych zwierzaków, to fakt mi sie nie wydaje zeby psy kupy waliły do wody
Co do tego sprzątania to ja to powiem z punktu widzenia osoby trzeciej a nie właściciela bo psa nigdy nie miałam i nie wiem czy bede miec mimo ze kocham zwierzaki, ale ja jestem kociara po prostu A do wychowania psa bym miała za słaby charakter
No ale do rzeczy: z jednej strony no pies to obowiazek, jak sie go ma to trzeba brac odpowiedzialnosc za wszystko, nawet za jego kupy. Ale sama u siebie widze ze u mnie jest moze 1 smietnik w pobliżu. Ale o dziwo jakos kupek nie widze, czasem jakas na trawce gdzies jest I czasem sobie myśle o niektorych ludziach ze niech sobie wdepna w tą kupe to moze sie naucza zeby drogi nie skracac przez trawnik i trawy nie udeptywac No ale taka prawda
A miasta tez nie dbaja o to zeby wszedzie te kosze przeznaczone do wyrzucania odchodów byly. Jest po kilka w parkach i to tyle. Także ja rozumiem ze czasem ludzie nie sprzątają no bo jak? W reke i do kieszeni czy co?
Ale z drugiej strony... jak widze na srodku chodnika wielkiego kloca to az sie we mnie gotuje U nas np na starym miescie to cale chodniki są w psich kupach. I to przy kraweznikach przy kamieniach i na srodku normalnie. Ludzie w dupie mają. I tam to sie jedną ominie a w druga wdepnie bo sie skupiło na omijaniu pierwszej No ludzie kochani...
Też mialam kiedys sasiada co otwierał psu drzwi, pies zbiegał na podwórko, srał i wracał do domu

Jeszcze apropo kotów.. co mnie zawsze wkurza, gadanie ze koty smierdzą To ja sie pytam, czy ten człowiek kiedykolwiek kota na rękach miał. Wali koci mocz a nie kot I to bardziej kocura a nie kotki. A jak ktos kuwety nie sprząta, albo pozwala żeby w jednym domu 2 kocury przebywaly no to logiczne że mu smierdzi w calym domu.
A kot nie smierdzi (czasem mu z pyszczka wali jak sie rozedrze ), siersc kota jest bezzapachowa w wiekszosci, a czasem takim hmmm dzieckiem pachnie Życze wszystkim ludziom zeby tak smierdzieli jak koty. Serio, jeszcze nigdy nie spotkałam sie z tym żeby kot smierdział.
Psy tez nie smierdza, tylko maja specyficzny zapach, i od razu jak sie wejdzie do kogoś do domu to czuć psa, ale przeciez to nie smród bo sie o psa nie dba tylko zapach siersci
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:07   #1914
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ale jutro będą?


to kochana, następnym razem trzeba przed wyprawą do miasta listę robić

nooo, uważaj.. ja wczoraj abs'owałam po puszce coli i myślałam, że pocieknie mi na wszystkie strony świata
Nie strasz
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:10   #1915
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ale jutro będą?
tak, postaram się coś cyknąć
ale u mnie bez szału, jest jak zawsze bez zmian
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:11   #1916
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Co do tych zwierzaków, to fakt mi sie nie wydaje zeby psy kupy waliły do wody
Co do tego sprzątania to ja to powiem z punktu widzenia osoby trzeciej a nie właściciela bo psa nigdy nie miałam i nie wiem czy bede miec mimo ze kocham zwierzaki, ale ja jestem kociara po prostu A do wychowania psa bym miała za słaby charakter
No ale do rzeczy: z jednej strony no pies to obowiazek, jak sie go ma to trzeba brac odpowiedzialnosc za wszystko, nawet za jego kupy. Ale sama u siebie widze ze u mnie jest moze 1 smietnik w pobliżu. Ale o dziwo jakos kupek nie widze, czasem jakas na trawce gdzies jest I czasem sobie myśle o niektorych ludziach ze niech sobie wdepna w tą kupe to moze sie naucza zeby drogi nie skracac przez trawnik i trawy nie udeptywac No ale taka prawda
A miasta tez nie dbaja o to zeby wszedzie te kosze przeznaczone do wyrzucania odchodów byly. Jest po kilka w parkach i to tyle. Także ja rozumiem ze czasem ludzie nie sprzątają no bo jak? W reke i do kieszeni czy co?
Ale z drugiej strony... jak widze na srodku chodnika wielkiego kloca to az sie we mnie gotuje U nas np na starym miescie to cale chodniki są w psich kupach. I to przy kraweznikach przy kamieniach i na srodku normalnie. Ludzie w dupie mają. I tam to sie jedną ominie a w druga wdepnie bo sie skupiło na omijaniu pierwszej No ludzie kochani...
Też mialam kiedys sasiada co otwierał psu drzwi, pies zbiegał na podwórko, srał i wracał do domu

Psy tez nie smierdza, tylko maja specyficzny zapach, i od razu jak sie wejdzie do kogoś do domu to czuć psa, ale przeciez to nie smród bo sie o psa nie dba tylko zapach siersci
Nie widzisz bo ich wcale tak nie widać.. Kupa nie jest wielkości butelki 2 litrowej po Coli, żeby było widać
Nie no.. jeśli chodiz o takie na srodku chodnika to jest jakaś przeginka.. Mój co prawda jeszcze nie wpdał na tak genialny pomysł.. ale gdyby to zorbił to chocbym miała złapac w chusteczkę i wyrzucić to bym to zorbiła.. no bo jak tak na chodniku

A psy no tak :d mają specyficzny zapach
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:12   #1917
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to w takiej sytuacji ja bym po zakonczeniu z nia zajec poszla i napisala u dziekana skarge na jej metody nauczania bo nie sa one prawidlowe a regulamin jest dla wszystkich- i nauczycieli i studentow.
a w razie jakby dziekan za nia stawal napomknelam ze kopia mojej skargii pojdzie rowniez do kuratorium
zemsta jest slodka- nawet po czasie
Dziekan nic nie zrobi Juz raz tak zrobilysmy z innym wykladowca w zeszlym roku to powiedziala ze ona nic zrobic nie moze, a przeciez jest ponad nia. Tylko oni sie boja ze taki wykladowca sie wkurzy i po prostu odejdzie a ciezko im bedzie kogos znalezc, tak jak tamta babka odeszła. Ale ja sie szczypac nie bede, pojde do rektora po prostu. Albo mam patent ze zloze pismo o tryb indywidualny i pojde zdawac do tej drugiej babki z ktora mam cwiczenia I tyle.
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Ale jakie rozciąganie? NP: Takie wypady nóg do przodu ?
Tak Musisz po prostu w łydce czuć takie ciągniecie. Poszukaj sobie jakichś cwiczen bo ich wiecej jest
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No tak, albo jak ja mówiłam złożyć wniosek, ze chce zdawać przed komisją - oni obiektywnie ocenią bez humorów i fochów jak tamta "pani"..
Tak jak wyzej pisałam - przejde na tryb indywidualny najwyzej. Co mi na reke by bylo i tak
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:15   #1918
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja na plażę zawsze biorę jajka na twardo
ja też albo schabowego z bułką
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:16   #1919
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ja też albo schabowego z bułką
o schaboszczaka to nigdy nie brałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:17   #1920
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie widzisz bo ich wcale tak nie widać.. Kupa nie jest wielkości butelki 2 litrowej po Coli, żeby było widać
Nie no.. jeśli chodiz o takie na srodku chodnika to jest jakaś przeginka.. Mój co prawda jeszcze nie wpdał na tak genialny pomysł.. ale gdyby to zorbił to chocbym miała złapac w chusteczkę i wyrzucić to bym to zorbiła.. no bo jak tak na chodniku

A psy no tak :d mają specyficzny zapach
No ja sie z tym niestety spotykam dosc czesto Jeszcze pol biedy jak to jest jakis mały bobek, ale czasem to takie kupska wielkie że szok.
Raz widziałam faceta z wielkim srajacym psem wlasnie na chodniku To sie go zapytalam czy w domu na dywan sra
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.