Wieczór panieńsko-kawalerski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 05:02   #1
fido1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czechów /LBN/
Wiadomości: 11

Wieczór panieńsko-kawalerski


Witam Drogie Panie.
Mój kolega wkrótce wstępuje w Święty Związek Małżeński i z tej okazji organizuję mu wieczór kawalerski. Nie jestem co prawda drużbą - jednak jako (chyba jedyna) osoba której zależy na dobrej zabawie chciałem zorganizować eksperymentalną imprezę w stylu łączonego wieczoru panieńsko-kawalerskiego.
Postanowiłem odszukać w internecie grupę kobiet organizującą wieczór panieński dnia 28 sierpnia 2010 w celu połączenia imprez a więc również zapewnienia sobie na wzajem ciekawego towarzystwa, które de facto ma ten sam cel - uszczęśliwić przyszłego Pana/Panią Młodą. Zamiast poznawać przypadkowe osoby podczas swoich wieczorów może warto umówić się wcześniej i połaczyć imprezy? Zastanówcie się drogie Panie.
Kilka informacji technicznych:
- imprezę organizujemy 28 sierpnia 2010
- wieczór kawalerski będzie odbywał się gdzieś na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim (Piaseczno, Rogóżno lub Białka), ewentualnie rozważamy jakąś imprezę w Lublinie (do uzgodnienia)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-08-27 o 06:37 Powód: odtworzenie treści posta
fido1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 09:44   #2
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez fido1983 Pokaż wiadomość
Witam Drogie Panie.
Mój kolega wkrótce wstępuje w Święty Związek Małżeński i z tej okazji organizuję mu wieczór kawalerski. Nie jestem co prawda drużbą - jednak jako (chyba jedyna) osoba której zależy na dobrej zabawie chciałem zorganizować eksperymentalną imprezę w stylu łączonego wieczoru panieńsko-kawalerskiego.
Postanowiłem odszukać w internecie grupę kobiet organizującą wieczór panieński dnia 28 sierpnia 2010 w celu połączenia imprez a więc również zapewnienia sobie na wzajem ciekawego towarzystwa, które de facto ma ten sam cel - uszczęśliwić przyszłego Pana/Panią Młodą. Zamiast poznawać przypadkowe osoby podczas swoich wieczorów może warto umówić się wcześniej i połaczyć imprezy? Zastanówcie się drogie Panie.
Kilka informacji technicznych:
- imprezę organizujemy 28 sierpnia 2010
- wieczór kawalerski będzie odbywał się gdzieś na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim (Piaseczno, Rogóżno lub Białka), ewentualnie rozważamy jakąś imprezę w Lublinie (do uzgodnienia)
czy ja dobrze zrozumiałam że szukasz obcych dziewczyn do wspólnego wyjazdu?
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 09:58   #3
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

a już myślałam że robicie jak my mieliśmy że był panieńsko kawalerski we wspólnym gronie. Zebraliśmy najbliższych znajomych i była super impreza bawiliśmy się razem nasi znajomi też i nie zamienilibysmy tego na typowe imprezy osobno... co to znaczy uszczęśliwić? Podstawic pannę albo jakiegoś kolesia? Powinieneś się zastanowić czy panu młodemu będzie to odpowiadać...
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 10:26   #4
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
a już myślałam że robicie jak my mieliśmy że był panieńsko kawalerski we wspólnym gronie. Zebraliśmy najbliższych znajomych i była super impreza bawiliśmy się razem nasi znajomi też i nie zamienilibysmy tego na typowe imprezy osobno... co to znaczy uszczęśliwić? Podstawic pannę albo jakiegoś kolesia? Powinieneś się zastanowić czy panu młodemu będzie to odpowiadać...
też myslałam, że chodzi o wspólną imprezę... tak się zastanawiam żeby w naszym przypadku TZa na takie coś namówić.. ale w życiu nie zgodziłabym się na pomysł fida

Cytat:
cel - uszczęśliwić przyszłego Pana/Panią Młodą
co masz na myśli przez uszczęśliwienie? noc z obcą osobą czy jak?
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 11:35   #5
fido1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czechów /LBN/
Wiadomości: 11
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Nic podobnego - źle to odebrałyście.
Ale od początku.
W zeszłym roku wyjechaliśmy na wieczór kawalerski nad jezioro w okolicach Lublina. Zupełnie przypadkiem okazało się że do sąsiedniego domku wprowadziła się kobiet celebrujących wieczór panieński. Zupełnie spontanicznie połączyliśmy imprezy i zabawa była świetna (nie mam tu na myśli żadnych doznań seksualnych ani temu podobnych - po prostu dobrze się bawiliśmy). Drugiego dnia zgodnie stwierdziliśmy, że gdyby przypadek nie sprawił, że spotkaliśmy się na tym samym ośrodku nasze wieczoru nie byłyby tak udane - w okolicy nie było akurat zbyt wielu ciekawych ludzi, których można by poznać.

Pamiętając to wydarzenie z poprzedniego roku wpadłem na pomysł wcześniejszego zgrania naszego wieczoru kawalerskiego z panieńskim.
Nie ma w tym żadnego podtekstu erotycznego.
fido1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 16:26   #6
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

dla mnie to dalej jakie nie teges czemu nie zorganizować tego z Panną Młodą i jej koleżankami ??
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 22:14   #7
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

chyba nie chcialabym zeby moj TŻ byl tym mlodym
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 00:33   #8
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Młody będzie miał szczęście, jeśli Młoda nie jest wizażanką i tego nie przeczyta
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 07:56   #9
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Bez urazy ale głupszego pomysłu dawno nie słyszałam
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 08:24   #10
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
Młody będzie miał szczęście, jeśli Młoda nie jest wizażanką i tego nie przeczyta
Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
chyba nie chcialabym zeby moj TŻ byl tym mlodym
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 10:44   #11
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

czyli jednak dobrze zrozumiałam

no bosko, nie ma co. chyba zapytam się świadka tżta co on planuje bo mariusz jeśli to ty to masz kopa
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 12:18   #12
fido1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czechów /LBN/
Wiadomości: 11
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Tak to ja..
jak się domyśliłaś?
fido1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 17:51   #13
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
czyli jednak dobrze zrozumiałam

no bosko, nie ma co. chyba zapytam się świadka tżta co on planuje bo mariusz jeśli to ty to masz kopa
Cytat:
Napisane przez fido1983 Pokaż wiadomość
Tak to ja..
jak się domyśliłaś?
kochani, po prostu mnie rozbroiliście

Aaś, nie kop zbyt mocno
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 19:14   #14
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Rozumiem, że szukacie obcych kobiet. Powiem jako przyszła panna młoda (za półtora miesiąca). Utłukłabym za taki "genialny" pomysł najpierw ciebie, później tż. Dodam, że mógłby już sobie zostać z tamtą PM, tak samo nie toleruje prostytutek ani tancerek/striptizerów na takich imprezach. Chcą niech się popiją żeby musieli ich wynieść, Kupują sobie sztuczne pochwy, wibratory czy dmuchane lalki, niech się bawią na dyskotece, ale nie żadne umówione kobiety, a tym bardziej wspólne WYJAZDY!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! A czy ten twój Pan Młody w ogóle chce takiej imprezy? Czy jego kobieta się na to zgodzi? WĄTPIĘ

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez fido1983 Pokaż wiadomość
Nic podobnego - źle to odebrałyście.
Ale od początku.
W zeszłym roku wyjechaliśmy na wieczór kawalerski nad jezioro w okolicach Lublina. Zupełnie przypadkiem okazało się że do sąsiedniego domku wprowadziła się kobiet celebrujących wieczór panieński. Zupełnie spontanicznie połączyliśmy imprezy i zabawa była świetna (nie mam tu na myśli żadnych doznań seksualnych ani temu podobnych - po prostu dobrze się bawiliśmy). Drugiego dnia zgodnie stwierdziliśmy, że gdyby przypadek nie sprawił, że spotkaliśmy się na tym samym ośrodku nasze wieczoru nie byłyby tak udane - w okolicy nie było akurat zbyt wielu ciekawych ludzi, których można by poznać.

Pamiętając to wydarzenie z poprzedniego roku wpadłem na pomysł wcześniejszego zgrania naszego wieczoru kawalerskiego z panieńskim.
Nie ma w tym żadnego podtekstu erotycznego.
A skąd masz taką pewność? Będziesz wszystkich pilnował? Upominał? Po alkoholu przychodzą różne super pomysły do głowy. Co innego spontaniczna impreza, co innego ustalona, gdzie wszyscy będą tylko myśleli jakie będą te laski. A co jak się okaże że są brzydkie albo niefajne? hehe
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 20:42   #15
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski


ale pomysł, sory ale długo nad tym myślałeś?
Podobnie jak dziewczyny najpierw opieprzyłabym świadka, a potem tż'ta za takie pomysły pomimo, że nie należe do tych lasek które sa mega zazdrosne i zaborcze.

Lepiej spytaj najpierw młodego co o tym myśli, a on niech spyta swoją pm ciekawe, jaka będzie jej reakcja
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 07:08   #16
fido1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czechów /LBN/
Wiadomości: 11
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
A skąd masz taką pewność? Będziesz wszystkich pilnował? Upominał? Po alkoholu przychodzą różne super pomysły do głowy.
Zgodnie z tym tokiem myslenia to kawalerskie powinno się organizować w lesie z dalka od ludzi i cywilizacji, tak? Chociaż nie, w lesie są przecież wiewiórki. Po alkoholu mężczyźnie to pewnie nawet wiewiórka wystarczy?
Śmieszne.
Wychodzi z Was całkowity brak zaufania do mężczyzn. Przykre to...
Organizowałem już 3 wieczory kawalerskie (w różnym stylu) i nigdy nie doszło na żadnym z nich do zdrady, ani ze strony jak Wy to nazywacie TŻ, ani któregokolwiek z gości
fido1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 07:41   #17
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez fido1983 Pokaż wiadomość
Zgodnie z tym tokiem myslenia to kawalerskie powinno się organizować w lesie z dalka od ludzi i cywilizacji, tak? Chociaż nie, w lesie są przecież wiewiórki. Po alkoholu mężczyźnie to pewnie nawet wiewiórka wystarczy?
Śmieszne.
Wychodzi z Was całkowity brak zaufania do mężczyzn. Przykre to...
Organizowałem już 3 wieczory kawalerskie (w różnym stylu) i nigdy nie doszło na żadnym z nich do zdrady, ani ze strony jak Wy to nazywacie TŻ, ani któregokolwiek z gości
Skoro mężczyźni są w stanie już choćby wpaść na tak głupi pomysł,to jak im tu zaufać?
Każda z nas wie,co niektórzy faceci robią pod wpływem kolegów. Po co kusić los? I po co MY kobiety mamy całą noc,a potem może jeszcze całe życie zastanawiać się co wydarzyło się na tej imprezie??

Chociaż sorry...wydaje mi się,że żaden z Was nie obwieści tego "świetnego" pomysłu Pannie Młodej przed imprezą,bo jeśli byłaby normalna to oberwałoby się Wam za wszystkie czasy...
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 07:44   #18
ghola
Raczkowanie
 
Avatar ghola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 323
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez fido1983 Pokaż wiadomość
Zgodnie z tym tokiem myslenia to kawalerskie powinno się organizować w lesie z dalka od ludzi i cywilizacji, tak? Chociaż nie, w lesie są przecież wiewiórki. Po alkoholu mężczyźnie to pewnie nawet wiewiórka wystarczy?
Ale koniecznie sprawdź, czy nie ma okresu ochronnego na wiewiórki, bo mogą być nieprzyjemności
Ja nie widzę problemu w takich mixowanych imprezach. Sama kiedyś byłam na panieńskim przyjaciółki, w knajpie poznałyśmy świętujących panów i razem spędziliśmy ten wieczór. Bez podtekstów, bez dwuznaczności. Zresztą-chyba od tego ma się wieczór panieński/kawalerski żeby sie bawić?
A Pan Młody z Panią Młodą chyba dla tego biorą ślub, że sobie ufają i chcą ze sobą spędzić życie, więc nie "puszczają się" (jak to któraś z dziewczyn zasugerowała) na swojej ostatniej "wolnej" imprezie, bo jest alkohol i inne sprzyjające rozluźniacze.

A tak z ciekawości zapytam- z kim dziewczyny na panieńskim się bawicie? W kółeczku same? Przecież zawsze jacyś ludzie podchodzą i sie z nami bawią (ja na takie panieńskie chodziłam) Więc czemu nie mieli by być to mężczyźni z kawalerskiego wieczoru???

Fido1983 może w zły sposób zadał swoje pytanie, ale wątpię, żeby było ono podszyte perwersją
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis

Edytowane przez ghola
Czas edycji: 2010-08-20 o 07:45
ghola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 08:55   #19
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez ghola Pokaż wiadomość
Ale koniecznie sprawdź, czy nie ma okresu ochronnego na wiewiórki, bo mogą być nieprzyjemności
Ja nie widzę problemu w takich mixowanych imprezach. Sama kiedyś byłam na panieńskim przyjaciółki, w knajpie poznałyśmy świętujących panów i razem spędziliśmy ten wieczór. Bez podtekstów, bez dwuznaczności. Zresztą-chyba od tego ma się wieczór panieński/kawalerski żeby sie bawić?
A Pan Młody z Panią Młodą chyba dla tego biorą ślub, że sobie ufają i chcą ze sobą spędzić życie, więc nie "puszczają się" (jak to któraś z dziewczyn zasugerowała) na swojej ostatniej "wolnej" imprezie, bo jest alkohol i inne sprzyjające rozluźniacze.

A tak z ciekawości zapytam- z kim dziewczyny na panieńskim się bawicie? W kółeczku same? Przecież zawsze jacyś ludzie podchodzą i sie z nami bawią (ja na takie panieńskie chodziłam) Więc czemu nie mieli by być to mężczyźni z kawalerskiego wieczoru???

Fido1983 może w zły sposób zadał swoje pytanie, ale wątpię, żeby było ono podszyte perwersją
Też tak uważam. Aczkolwiek nie wydaje mi się, żeby umawianie takiego wieczoru miało sens. Mam wrażenie, że tego typu imprezy wychodzą dobrze tylko kiedy są niespodziewane i spontaniczne
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 09:04   #20
ghola
Raczkowanie
 
Avatar ghola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 323
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Dlatego napisałam, że Fido 1983 troszę źle pytanie sformuował
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis
ghola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:07   #21
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

o matulu... a co jest źle sformułowane w zdaniu "Postanowiłem odszukać w internecie grupę kobiet organizującą wieczór panieński dnia 28 sierpnia 2010 w celu połączenia imprez a więc również zapewnienia sobie na wzajem ciekawego towarzystwa, które de facto ma ten sam cel - uszczęśliwić przyszłego Pana/Panią Młodą." ?
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 16:46   #22
fido1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czechów /LBN/
Wiadomości: 11
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Skoro mężczyźni są w stanie już choćby wpaść na tak głupi pomysł,to jak im tu zaufać?
Każda z nas wie,co niektórzy faceci robią pod wpływem kolegów. Po co kusić los? I po co MY kobiety mamy całą noc,a potem może jeszcze całe życie zastanawiać się co wydarzyło się na tej imprezie??
Zastanawiam się jakie dramatyczne przeżycie związane z mężczyzną zakorzeniło w Tobie taką nienawiść i brak zaufania do płci przeciwnej.
Prawdopodobnie zostałaś w przeszłości zdradzona przez kogoś na kim Ci bardzo zależało i za kogo dałabyś sobie rękę uciąć - znam to uczucie - nie tylko mężczyźni potrafią być świniami, ale może warto dać sobie szanse na normalne życie, normalne relacje damsko-męskie. Lepiej się czasem sparzyć, niż w ogóle nie poczuć ciepła

Cytat:
Napisane przez ghola
Ale koniecznie sprawdź, czy nie ma okresu ochronnego na wiewiórki, bo mogą być nieprzyjemności
Ja nie widzę problemu w takich mixowanych imprezach. Sama kiedyś byłam na panieńskim przyjaciółki, w knajpie poznałyśmy świętujących panów i razem spędziliśmy ten wieczór. Bez podtekstów, bez dwuznaczności. Zresztą-chyba od tego ma się wieczór panieński/kawalerski żeby sie bawić?
A Pan Młody z Panią Młodą chyba dla tego biorą ślub, że sobie ufają i chcą ze sobą spędzić życie, więc nie "puszczają się" (jak to któraś z dziewczyn zasugerowała) na swojej ostatniej "wolnej" imprezie, bo jest alkohol i inne sprzyjające rozluźniacze.

A tak z ciekawości zapytam- z kim dziewczyny na panieńskim się bawicie? W kółeczku same? Przecież zawsze jacyś ludzie podchodzą i sie z nami bawią (ja na takie panieńskie chodziłam) Więc czemu nie mieli by być to mężczyźni z kawalerskiego wieczoru???
Trafiłaś w sedno ghola. Jeżeli można porównać te forum do girlsbandu to Ty jesteś moją idolką (trochę jak Victoria z Spicegirls)

P.S Sprawdziłem i wiewiórki podlegają całkowitej ochronie - więc nici z imprezy w lesie

Edytowane przez fido1983
Czas edycji: 2010-08-20 o 16:47
fido1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 19:38   #23
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Fido nie będę tutaj wyprowadzać Cię z błędu,ani spowiadać się z mojego życia

Ostatnio byłam na wieczorze panieńskim, mój TŻ był na kawalerskim i do głowy mi nie przyszło,żeby go sprawdzać,dzwonić itp.

Różnica jest taka,że oni nie łączyli kawalerskiego z panieńskimm obcych kobiet.
Po alkoholu dzieje się wiele rzeczy i nawet Ci świętoszkowaci mogą narobić głupot.Przykład- chłopak mojej koleżanki,który bawił się na tym kawalerskim co mój TŻ.
Chłopaki pojechali na miasto i tenże osobnik ledwo wszedł do klubu i już dorwał jakąś panienkę...był naprawdę bardzo napity i na trzeźwo w życiu by tego nie zrobił,a tak to wyszło jak wyszło.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 19:43   #24
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Dziewczyny przystopujcie jak facet będzie chciał zdradzić to zdradzi i nie koniecznie na kawalerskim równie dobrze na normalnej imprezie albo nawet i bez imprezy i to samo tyczy się kobiet. Skoro wychodzi się za mąż/żeni się to trochę zaufania do partnera byłoby wskazane
Rozumiem, że na ulicę też sami panowie wyjść nie mogą bo a nóż widelec jakaś piękna niewiasta się potknie i wyląduje w jego ramionach spojrzy mu w oczy i on już będzie jej
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2010-08-20 o 19:45
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 20:02   #25
fido1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czechów /LBN/
Wiadomości: 11
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Różnica jest taka,że oni nie łączyli kawalerskiego z panieńskimm obcych kobiet.
Po alkoholu dzieje się wiele rzeczy i nawet Ci świętoszkowaci mogą narobić głupot.Przykład- chłopak mojej koleżanki,który bawił się na tym kawalerskim co mój TŻ.
Chłopaki pojechali na miasto i tenże osobnik ledwo wszedł do klubu i już dorwał jakąś panienkę...był naprawdę bardzo napity i na trzeźwo w życiu by tego nie zrobił,a tak to wyszło jak wyszło.
Nie widzę różnicy. Jeżeli ktoś chce zdradzić to zrobi to czy to na łączonej imprezie, czy w klubie (tak jak Twój kolega) jest to kwestia charakteru a nie rodzaju organizacji wieczoru kawalerskiego. Nawet jeśli ktoś się uprze zrobić imprezę kawalerską w domu bez kobiet to i tak może znaleźć się jakiś kretyn który wymyśli, że fajnie byłoby zadzwonić po prostytutki.
Jak pisałem wcześniej organizowałem 3 kawalerskie i na żadnym z nich nie doszło do zdrady. Twój TŻ natomiast uczestniczył w kawalerskim na którym do takiej zdrady doszło... i tu dopiero pojawia się różnica
fido1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 09:40   #26
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez fido1983 Pokaż wiadomość
Nie widzę różnicy. Jeżeli ktoś chce zdradzić to zrobi to czy to na łączonej imprezie, czy w klubie (tak jak Twój kolega) jest to kwestia charakteru a nie rodzaju organizacji wieczoru kawalerskiego. Nawet jeśli ktoś się uprze zrobić imprezę kawalerską w domu bez kobiet to i tak może znaleźć się jakiś kretyn który wymyśli, że fajnie byłoby zadzwonić po prostytutki.
Jak pisałem wcześniej organizowałem 3 kawalerskie i na żadnym z nich nie doszło do zdrady. Twój TŻ natomiast uczestniczył w kawalerskim na którym do takiej zdrady doszło... i tu dopiero pojawia się różnica
Nie mówiłam,że doszło do zdrady. Wziął tamtą dziewczynę w tany,ocierał się o nią itp. , ale w odpowiednim momencie wkroczył TŻ z kolegą i przerwali im te umizgi
Pewnie,że do żadnej zdrady nie doszło,ale sam fakt,że ktoś musi interweniować nie napawa mnie optymizmem. Po prostu każdy po alkoholu zachowuje się inaczej.
Ufam mojemu TŻowi,o tyle nie ufam jego kolegom bo doskonale zdaję sobie sprawę,że są w stanie wymyślić coś naprawdę głupiego nawet,jeśli mój TŻ nie będzie sobie tego życzył.
Za taki głupi pomysł uważam to,co ty chcesz zorganizować.Co na to w ogóle Twój kolega- przyszły Pan Młody?Co na to jego Narzeczona?
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 10:11   #27
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez fido1983 Pokaż wiadomość
Zgodnie z tym tokiem myslenia to kawalerskie powinno się organizować w lesie z dalka od ludzi i cywilizacji, tak? Chociaż nie, w lesie są przecież wiewiórki. Po alkoholu mężczyźnie to pewnie nawet wiewiórka wystarczy?
Śmieszne.
Wychodzi z Was całkowity brak zaufania do mężczyzn. Przykre to...
Organizowałem już 3 wieczory kawalerskie (w różnym stylu) i nigdy nie doszło na żadnym z nich do zdrady, ani ze strony jak Wy to nazywacie TŻ, ani któregokolwiek z gości
nie mam nic przeciwko dla wieczoru kawalerskiego w klubie "nawet" z striptizerka
ale co innego szukanie w necie obcych bab i z premedytacja ustawka na jakis nocleg

wg mnie to nie teges i wiem,ze moj TŻ tez by nie chcial,zebym sobie wyjechala na noc z jakimis obcymi kolesiami
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 12:11   #28
fido1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Czechów /LBN/
Wiadomości: 11
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
ale co innego szukanie w necie obcych bab i z premedytacja ustawka na jakis nocleg
na jaki nocleg? dziewczyno...
nikt nikogo nie zaprasza na żaden nocleg tylko na wspólną imprezę, nie na jakąś zamkniętą schadzkę.

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Wziął tamtą dziewczynę w tany,ocierał się o nią itp.
Ocierał się itp!? A to bydle!

Edytowane przez fido1983
Czas edycji: 2010-08-22 o 12:15
fido1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 12:33   #29
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez fido1983 Pokaż wiadomość
Nic podobnego - źle to odebrałyście.
Ale od początku.
W zeszłym roku wyjechaliśmy na wieczór kawalerski nad jezioro w okolicach Lublina. Zupełnie przypadkiem okazało się że do sąsiedniego domku wprowadziła się kobiet celebrujących wieczór panieński. Zupełnie spontanicznie połączyliśmy imprezy i zabawa była świetna (nie mam tu na myśli żadnych doznań seksualnych ani temu podobnych - po prostu dobrze się bawiliśmy). Drugiego dnia zgodnie stwierdziliśmy, że gdyby przypadek nie sprawił, że spotkaliśmy się na tym samym ośrodku nasze wieczoru nie byłyby tak udane - w okolicy nie było akurat zbyt wielu ciekawych ludzi, których można by poznać.

Pamiętając to wydarzenie z poprzedniego roku wpadłem na pomysł wcześniejszego zgrania naszego wieczoru kawalerskiego z panieńskim.
Nie ma w tym żadnego podtekstu erotycznego.
a to przepraszam, zasugerowalam sie tym postem
i sama sobie dopowiedzialam,ze tam nocowaliscie

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez fido1983 Pokaż wiadomość
na jaki nocleg? dziewczyno...
nikt nikogo nie zaprasza na żaden nocleg tylko na wspólną imprezę, nie na jakąś zamkniętą schadzkę.



Ocierał się itp!? A to bydle!
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 12:47   #30
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Wieczór panieńsko-kawalerski

Cytat:
Napisane przez fido1983 Pokaż wiadomość
na jaki nocleg? dziewczyno...
nikt nikogo nie zaprasza na żaden nocleg tylko na wspólną imprezę, nie na jakąś zamkniętą schadzkę.



Ocierał się itp!? A to bydle!
Na tyle bydle,że mu się oberwało
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.