Ślub w ciąży? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-06, 10:03   #1
whtdrk1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 29
GG do whtdrk1

Ślub w ciąży?


Dziewczyny, potrzebuję słowa otuchy...
Planowaliśmy ślub na sierpień '17. Jednak w drugim tygodniu lipca byliśmy na wakacjach i tak się złożyło, że postaraliśmy się o maleństwo. Patrząc na moje problemy z tarczycą, było to dla nas małe zaskoczenie. Cieszymy się bardzo! Zdecydowaliśmy wspólnie, że przyspieszymy ślub i wszystko mamy już zamówione na 7 listopada. Jednak dopadają mnie wątpliwości dotyczące samopoczucia i wielkości brzuszka w tym dniu. We wtorek jadę rozglądać się za suknią, a kompletnie nie umiem sobie wyobrazić, jak za 3 miesiące będzie wyglądał brzusio. Może są wśród was mamusie, które brały ślub, będąc w ciąży?
whtdrk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 10:53   #2
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez whtdrk1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję słowa otuchy...
Planowaliśmy ślub na sierpień '17. Jednak w drugim tygodniu lipca byliśmy na wakacjach i tak się złożyło, że postaraliśmy się o maleństwo. Patrząc na moje problemy z tarczycą, było to dla nas małe zaskoczenie. Cieszymy się bardzo! Zdecydowaliśmy wspólnie, że przyspieszymy ślub i wszystko mamy już zamówione na 7 listopada. Jednak dopadają mnie wątpliwości dotyczące samopoczucia i wielkości brzuszka w tym dniu. We wtorek jadę rozglądać się za suknią, a kompletnie nie umiem sobie wyobrazić, jak za 3 miesiące będzie wyglądał brzusio. Może są wśród was mamusie, które brały ślub, będąc w ciąży?


jeżeli planujesz skromnie - ślub cywilny/ kościelny + obiad w restauracji dla kilku - to ok. Ale organizacja dużej imprezy, stres czy wszystko się uda +problemy z tarczycą - nie polecałabym.


Nie brałam ślubu w ciąży a bardzo stresowałam się organizacją imprezy.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 11:04   #3
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślub w ciąży?

mi sie wydaje ze jak bedziesz miała wsparcie bliskich i podejdziesz do tego na luzie to powinno byc ok.
slubem sie stresować mozna, to wazny moment ale cos jak egzaminem.. a nie wielka ogranizacja, sztab przygotowań, biegania załatwiania

bo wydaje mi sie ze roznica organizacji kosciol + restauracja do 23-1 a kosciol + wesele to roznica;
dogadania zespolu i znalezienie na szybko sali i dogadanie warunków, zakup wódeczki

organizacyjnie u mnie byly tylko spiecia z narzeczonym i rodzicami bo kazdy mial inna wizje a tak to no stress

co do brzuszka... 3-4miesiecznej ciazy prawie nie widac :O
powiedz w salonie ze taka jest sytuacja niech uszyja Ci suknie 5cm szersza w tej okolicy i dopasuja na ostatniej przymiarce z tydzien-dwa przed slubem
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2015-08-06 o 11:07
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 11:46   #4
winnie25
Raczkowanie
 
Avatar winnie25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Leżajsk
Wiadomości: 163
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze jak bedziesz miała wsparcie bliskich i podejdziesz do tego na luzie to powinno byc ok.
slubem sie stresować mozna, to wazny moment ale cos jak egzaminem.. a nie wielka ogranizacja, sztab przygotowań, biegania załatwiania

bo wydaje mi sie ze roznica organizacji kosciol + restauracja do 23-1 a kosciol + wesele to roznica;
dogadania zespolu i znalezienie na szybko sali i dogadanie warunków, zakup wódeczki

organizacyjnie u mnie byly tylko spiecia z narzeczonym i rodzicami bo kazdy mial inna wizje a tak to no stress

co do brzuszka... 3-4miesiecznej ciazy prawie nie widac :O
powiedz w salonie ze taka jest sytuacja niech uszyja Ci suknie 5cm szersza w tej okolicy i dopasuja na ostatniej przymiarce z tydzien-dwa przed slubem
Ja myślę, że spokojnie dasz radę ze wszystkim i w miarę możliwości organizuj wszystko tak jak sobie wymarzyłaś Jak to mówią nie Ty pierwsza i nie ostatnia organizujesz tak szybko ślub
Ja kiedyś byłam generalnie anty żeby brać ślub w ciąży ale rozmawiałam kiedyś z koleżanką która była w takiej sytuacji i stwierdziła, że nie żałuje mówiła, że po urodzeniu dziecka pewnie nie miałaby czasu ani pieniędzy na organizowanie wesela a tak sobie wszystko jeszcze na spokojnie zorganizowała Z resztą wszystko się da czy z dzidzią u boku czy z dzidzią w brzuchu powodzenia!
__________________
10.10.2015
winnie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 13:41   #5
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Ślub w ciąży?

Myślałam, że macie już wszystko zaplanowane, usługodawcy zamówieni, suknia się szyje, a Ty zaszłaś w ciążę i zastanawiasz się, czy to dobry czas na ślub. A tu na odwrót...

Nie lepiej było zostać przy pierwszym terminie? Nie martwiłabyś się wtedy ani o suknię, ani o zdrowie maluszka.

Oczywiście, że nie ma przeciwwskazań do ślubu w trakcie ciąży, tylko podejść do tego trzeba troszkę inaczej. I przygotować się na wszelkie możliwe utrudnienia A suknie są dostępne w tylu krojach, że na pewno coś dopasujesz.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 13:55   #6
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Ślub w ciąży?

Ja byłam na weselu gdzie panna młoda była w 4 miesiącu i tez mieli brać ślub później ale wszystko przyspieszyli.
Sukienkę miała ładna i okraglego brzucha nie było widać.
Ale ja bym wolała nie przyspieszać ślubu. Nigdy nie wiadomo jak będziesz się czuła w listopadzie. Czy nie będzie komplikacji przy twojej tarczycy itp. Los pisze różne scenariusze. A pieniądze które teraz masz na ślub możesz odłożyć na konto aby sobie spokojnie czekalo
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 15:30   #7
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Ślub w ciąży?

Ja bym wolała zostać przy pierwotnym terminie, czyli 2017.

Nie jest problemem wielkość brzucha, a ciąża sama w sobie: nie wiesz, czy nie będzie zagrożona, czy nie będziesz musiała lezeć, albo po prostu w ogole jak Ty się będziesz czuła.

U mnie ciążowo jest okej, z dzieciem też, ja dolegliwości jako takich nie mam, ale na pewno nie porwałabym się teraz na organizację ślubu, siedzenie do późna itd, po prostu organizm sam każe trochę zwolnić i mocno to odczuwam. A kończę właśnie 4 miesiąc.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 15:58   #8
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślub w ciąży?

o Dotka gratulacje
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 17:00   #9
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Ślub w ciąży?

Dzięki
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 17:35   #10
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ślub w ciąży?

wzięłabym albo ślub w listopadzie tego roku albo całkowicie przestała o nim myśleć do momentu rozwiązania
2017 to niby odległy termin, ale dziecko pojawi się w przyszłym roku i wtedy co? skąd wiadomo jak prebiegnie poród, jak będziecie się czuli - ty i dziecko.
albo teraz na szybko albo myślec o czymkolwiek jak już dziecko się faktycznie fizycznie pojawi
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 18:46   #11
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
wzięłabym albo ślub w listopadzie tego roku albo całkowicie przestała o nim myśleć do momentu rozwiązania
2017 to niby odległy termin, ale dziecko pojawi się w przyszłym roku i wtedy co? skąd wiadomo jak prebiegnie poród, jak będziecie się czuli - ty i dziecko.
albo teraz na szybko albo myślec o czymkolwiek jak już dziecko się faktycznie fizycznie pojawi
Ona ma termin na mniej wiecej 4mce po porodzie... Wlasnie jak nie teraz to w czasie ciazy ma mnostwo czasu na organizacje) szczegolnie ze Ona stresujaca nie jest
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 19:12   #12
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ona ma termin na mniej wiecej 4mce po porodzie...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 21:31   #13
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Ślub w ciąży?

Viva, termin wesela
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 22:21   #14
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ślub w ciąży?

termin wesela 4 miesiace po porodzie to imo dramat
serio nooo ja wiem ze kazdy zaklada ze bedzie dobrze, ale nie rozumiem planowania slubu po ciąży gdy jeszcze jest się w tej ciąży
nie wiadomo jak wszystko przebiegnie i czy będzie czas i siła na wesele. odpukać, oby każdy był zdrowy, ale nie wiem po co sobie dokładać stresów
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 22:29   #15
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
termin wesela 4 miesiace po porodzie to imo dramat
serio nooo ja wiem ze kazdy zaklada ze bedzie dobrze, ale nie rozumiem planowania slubu po ciąży gdy jeszcze jest się w tej ciąży
nie wiadomo jak wszystko przebiegnie i czy będzie czas i siła na wesele. odpukać, oby każdy był zdrowy, ale nie wiem po co sobie dokładać stresów
ja rozumiem ze ciaza albo zycie po ciazy moze byc traktowane w kategorii choroby.. a z takim mysleniem nie ma co w ogole po porodzie na slub sie decydowac bo to z 1,5roku SPOKOJNEGO planowania, czyli najlepiej jak dziecko w żłobie a przeciez tu mozna zaraz w druga ciaze zajsc..albo dziecko jak pojdzie do zloba to zacznie chorowac.

bez przesady. poza tym. slubu nie organizuje jedna osoba. jest tez młody, są rodzice mogą pomóc i zazwyczaj chetnie pomoga.
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 22:38   #16
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ja rozumiem ze ciaza albo zycie po ciazy moze byc traktowane w kategorii choroby.. a z takim mysleniem nie ma co w ogole po porodzie na slub sie decydowac bo to z 1,5roku SPOKOJNEGO planowania, czyli najlepiej jak dziecko w żłobie a przeciez tu mozna zaraz w druga ciaze zajsc..albo dziecko jak pojdzie do zloba to zacznie chorowac.

bez przesady. poza tym. slubu nie organizuje jedna osoba. jest tez młody, są rodzice mogą pomóc i zazwyczaj chetnie pomoga.
nic nie zrozumiałaś laska. polecam przeczytać ze zrozumieniem, ale specjalnie dla ciebie napiszę to jak dziecku sześcioletniemu:

ślub bym wzięła albo teraz, albo zaczęła go w ogóle planować jak już dziecko się urodzi. nie planowałabym w ciąży na 2 lata do przodu bo w tym czasie za dużo komplikacji okołoporodowych może się pojawić. daj Bóg aby dziecko było zdrowe. jak się urodzi, to w rok się ogarnie na ten 2017. na razie albo bym całkowicie odpuściła albo zrobiła to zaraz.

teraz rozumiesz, czy narysować?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 07:37   #17
joaaa83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 810
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez whtdrk1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję słowa otuchy...
Planowaliśmy ślub na sierpień '17. Jednak w drugim tygodniu lipca byliśmy na wakacjach i tak się złożyło, że postaraliśmy się o maleństwo. Patrząc na moje problemy z tarczycą, było to dla nas małe zaskoczenie. Cieszymy się bardzo! Zdecydowaliśmy wspólnie, że przyspieszymy ślub i wszystko mamy już zamówione na 7 listopada. Jednak dopadają mnie wątpliwości dotyczące samopoczucia i wielkości brzuszka w tym dniu. We wtorek jadę rozglądać się za suknią, a kompletnie nie umiem sobie wyobrazić, jak za 3 miesiące będzie wyglądał brzusio. Może są wśród was mamusie, które brały ślub, będąc w ciąży?

Uważam, że logistycznie jest znacznie trudniej zorganizować i przeżyć ślub i wesele z małym dzieckiem. Z drugiej strony część kobiet ma w pierwszych miesiącach nudności i wymioty, o ile nie poważniejsze problemy. Taka decyzja to bardzo indywidualna sprawa i pozostaje tylko trzymać kciuki, że będziesz się dobrze czuła.

No i pamiętaj aby sukienka miała regulowany/wiązany gorset, a nie żaden suwak.
joaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 08:34   #18
whtdrk1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 29
GG do whtdrk1
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Myślałam, że macie już wszystko zaplanowane, usługodawcy zamówieni, suknia się szyje, a Ty zaszłaś w ciążę i zastanawiasz się, czy to dobry czas na ślub. A tu na odwrót...

Nie lepiej było zostać przy pierwszym terminie? Nie martwiłabyś się wtedy ani o suknię, ani o zdrowie maluszka.
Terminy mieliśmy już zarezerwowane, więc trzeba było je tylko przesunąć, co zresztą udało nam się zorganizować w jeden dzień. Nie chcę czekać 2 lata ze ślubem, bo po drodze i tak musielibyśmy wziąć chociaż cywilny, więc woleliśmy od razu wziąć kościelny i zorganizować go tak, jak pierwotnie zakładaliśmy. I jak dotąd wszystko idzie zgodnie z planem, tyle że wcześniej
A termin początkowo nie był planowany na 4 miesiące po porodzie, a na rok i cztery miesiące po

Edytowane przez whtdrk1
Czas edycji: 2015-08-07 o 08:35
whtdrk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 08:40   #19
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
nic nie zrozumiałaś laska. polecam przeczytać ze zrozumieniem, ale specjalnie dla ciebie napiszę to jak dziecku sześcioletniemu:

ślub bym wzięła albo teraz, albo zaczęła go w ogóle planować jak już dziecko się urodzi. nie planowałabym w ciąży na 2 lata do przodu bo w tym czasie za dużo komplikacji okołoporodowych może się pojawić. daj Bóg aby dziecko było zdrowe. jak się urodzi, to w rok się ogarnie na ten 2017. na razie albo bym całkowicie odpuściła albo zrobiła to zaraz.

teraz rozumiesz, czy narysować?
poprosze o rysunek bo bardzo mnie interesuje jak to zrobisz....


nie musisz mnie obrażać. po prostu uwazam ze nie mozna tak pesymistycznie podchodzic, nie jedna osoba tak slub organizowała i w ciazy jak sie nie pracuje jest wiecej czasu na takie rzeczy niz jak dziecko sie urodzi.

mamy odmienne zdania ale to nie znaczy ze mozesz sobie pozwalac znizac mnie do poziomu 6latka.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

generalnie to chcialam sprostowc, moj glupi blad. myslalam ze dziewczyna ma slub za rok w sierpniu... a nie za 2 lata..zle doczytałam...
to po ciazy bedzie jeszcze miala hm od kwietnia 2016 do sierpnia 2017 kupe czasu to sobie slub zorganizuje...

cala moja ocena o kant pupy rozbic. nie przekadalabym. myslalam ze to mialo byc za rok, jzu czesc zorganizowne.. a tak to tak odlegly termin ze jak dziecko sie urodzi mozna zaplanowac spooookojnie w tyle czasu caly slub od 0
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-07, 11:36   #20
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
nie musisz mnie obrażać. po prostu uwazam ze nie mozna tak pesymistycznie podchodzic, nie jedna osoba tak slub organizowała i w ciazy jak sie nie pracuje jest wiecej czasu na takie rzeczy niz jak dziecko sie urodzi.
a ja uwazam ze trzeba być realistą. komplikacje okołoporodowe i choroby są dużo powszechniejsze niż się ludziom wydaje. nie wiem jak można tak sobie lekko stąpać po ziemi. ja wolałabym na spokojnie urodzić, przekonać się że wszyscy czują się dobrze i dopiero wtedy brać się za planowanie wesela.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 11:57   #21
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślub w ciąży?

są optymisci realisci i pesymisci na tym swiecie
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 13:10   #22
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
a ja uwazam ze trzeba być realistą. komplikacje okołoporodowe i choroby są dużo powszechniejsze niż się ludziom wydaje. nie wiem jak można tak sobie lekko stąpać po ziemi. ja wolałabym na spokojnie urodzić, przekonać się że wszyscy czują się dobrze i dopiero wtedy brać się za planowanie wesela.

Sama prawda przez Ciebie przemawia. Dziecko jest ważniejsze niż ślub i wesele. Jak Autorka ma problemy z tarczyca - to różnie może być. A po co później mieć do samej siebie pretensje.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 13:14   #23
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
są optymisci realisci i pesymisci na tym swiecie
sa tez osoby ktore nie rozumieja znaczenia slow ktorych uzywaja
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 13:24   #24
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
sa tez osoby ktore nie rozumieja znaczenia slow ktorych uzywaja
tak to zapewnie ja
nie bede sie z Toba przepychać. kazdemu zycze jak najlepiej i staram sie zakladac najlepsze.
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2015-08-07 o 13:32
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 13:36   #25
winnie25
Raczkowanie
 
Avatar winnie25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Leżajsk
Wiadomości: 163
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez whtdrk1 Pokaż wiadomość
Terminy mieliśmy już zarezerwowane, więc trzeba było je tylko przesunąć, co zresztą udało nam się zorganizować w jeden dzień. Nie chcę czekać 2 lata ze ślubem, bo po drodze i tak musielibyśmy wziąć chociaż cywilny, więc woleliśmy od razu wziąć kościelny i zorganizować go tak, jak pierwotnie zakładaliśmy. I jak dotąd wszystko idzie zgodnie z planem, tyle że wcześniej
A termin początkowo nie był planowany na 4 miesiące po porodzie, a na rok i cztery miesiące po
Życie jest tak nieprzewidywalne że choćby wszystko zaplanował co do joty to nie wiadomo co może być jeśli się dobrze czujesz, wszystko ok z dzidziusiem i czujec, że dacie rade z przygotowaniami to zostańcie przy 7 listopada przynajmniej ja bym tak zrobiła
__________________
10.10.2015
winnie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 14:49   #26
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
a ja uwazam ze trzeba być realistą. komplikacje okołoporodowe i choroby są dużo powszechniejsze niż się ludziom wydaje. nie wiem jak można tak sobie lekko stąpać po ziemi. ja wolałabym na spokojnie urodzić, przekonać się że wszyscy czują się dobrze i dopiero wtedy brać się za planowanie wesela.

Dramatyzujesz jak zwykle. Komplikacjei choroby to wyjatek.
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2015-08-07 o 14:50
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 14:49   #27
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ślub w ciąży?

jak zwykle Xd

ja nie wiem czemu niektórzy mają takie pierońskie ciśnienie na ślub, jakby poczekanie do urodzenia dziecka cokolwiek zmieniało xd
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 14:55   #28
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
jak zwykle Xd

ja nie wiem czemu niektórzy mają takie pierońskie ciśnienie na ślub, jakby poczekanie do urodzenia dziecka cokolwiek zmieniało xd
tak jak zywkle starszna drama queen z ciebie

Ich wybor kiedy chca, osobiscie nie widze problemu z slubem 4 miesaice po ciazy, w 3 miesiacu ciazy, czy 2 lata po urodzeniu.
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 15:36   #29
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Ślub w ciąży?

Drama queen to raczej autorka tego wątku, wielka rozkmina, jakby było o czym dywagować.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 15:43   #30
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Ślub w ciąży?

Cytat:
Napisane przez GoyaLi Pokaż wiadomość
Drama queen to raczej autorka tego wątku, wielka rozkmina, jakby było o czym dywagować.

Nie sadze. To jej pierwsza ciaza nie wie co oczekiwac, normalne ze moze miec obawy.
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 09:56:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.