Czy w okresie dojrzewania mogę używać kremów ujędrniających piersi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-07, 15:59   #1
sunshine06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3

Czy w okresie dojrzewania mogę używać kremów ujędrniających piersi?


Tak, dla niektórych może to głupie pytanie, ale nie muszę przecież wszystkiego wiedzieć Otóż mam 16 lat i mam mały biust, więc chciałabym go przynajmniej nieco powiększyć optycznie.Kupiłam krem ujędrniający, który inspirowany jest zabiegiem medycyny estetycznej kwasem hialuronowym.W sumie trochę się zdziwiłam, ale faktycznie w składzie jest podany ten kwas.Czytałam kiedyś, że osoby w wieku dojrzewania nie powinny poddawać się zabiegowi wstrzyknięcia kwasu hialuronowego, bo biust jeszcze naturalnie rośnie, a zabieg mógłby tylko zaszkodzić naturalnemu wzrostowi, a nawet go zatrzymać.To nie zabieg tylko krem, ale też z tym kwasem, więc obawiam się, że to zadziała tak samo.Jak myślicie?
sunshine06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 06:55   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy w okresie dojrzewania mogę używać kremów ujędrniających piersi?

Cytat:
Napisane przez sunshine06 Pokaż wiadomość
Tak, dla niektórych może to głupie pytanie, ale nie muszę przecież wszystkiego wiedzieć Otóż mam 16 lat i mam mały biust, więc chciałabym go przynajmniej nieco powiększyć optycznie.Kupiłam krem ujędrniający, który inspirowany jest zabiegiem medycyny estetycznej kwasem hialuronowym.W sumie trochę się zdziwiłam, ale faktycznie w składzie jest podany ten kwas.Czytałam kiedyś, że osoby w wieku dojrzewania nie powinny poddawać się zabiegowi wstrzyknięcia kwasu hialuronowego, bo biust jeszcze naturalnie rośnie, a zabieg mógłby tylko zaszkodzić naturalnemu wzrostowi, a nawet go zatrzymać.To nie zabieg tylko krem, ale też z tym kwasem, więc obawiam się, że to zadziała tak samo.Jak myślicie?
Myślę, że takie kremy nie działają . Nie zaszkodzi Ci, ale efektów żadnych nie będzie. Na jędrność biustu dobre są ćwiczenia na klatkę piersiową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 05:58   #3
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy w okresie dojrzewania mogę używać kremów ujędrniających piersi?

Takie kremy działają na poziomie skóry, możesz go używać. Jeżeli ma dobry skład to skóra będzie po prostu ładnie nawilżona i jędrna, jak po balsamie do ciała, ale skóra, a nie piersi w ogóle. Nie spodziewaj się ich podniesienia czy powiększenia - to tak nie działa.

Dobrze dobrany biustonosz działa cuda. Ćwiczenia też mogą pomóc - zwłaszcza długoterminowo, za te 20-30 lat
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 19:24   #4
sunshine06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy w okresie dojrzewania mogę używać kremów ujędrniających piersi?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Myślę, że takie kremy nie działają . Nie zaszkodzi Ci, ale efektów żadnych nie będzie. Na jędrność biustu dobre są ćwiczenia na klatkę piersiową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też nigdy nie wierzyłam w działanie takich kremów, ale ostatnio kiedy miałam swój maraton narzekania na mały biust mama poleciła mi jeden, bo jej pomógł Bielenda Sexy Look.Optycznie trochę powiększa, widać różnicę.No i właśnie dlatego obawiam się tego kremu, bo wiem, że działa...;/
sunshine06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 19:32   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy w okresie dojrzewania mogę używać kremów ujędrniających piersi?

Cytat:
Napisane przez sunshine06 Pokaż wiadomość
Ja też nigdy nie wierzyłam w działanie takich kremów, ale ostatnio kiedy miałam swój maraton narzekania na mały biust mama poleciła mi jeden, bo jej pomógł Bielenda Sexy Look.Optycznie trochę powiększa, widać różnicę.No i właśnie dlatego obawiam się tego kremu, bo wiem, że działa...;/
"optycznie" to słowo klucz 😉.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 19:37   #6
sunshine06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy w okresie dojrzewania mogę używać kremów ujędrniających piersi?

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Takie kremy działają na poziomie skóry, możesz go używać. Jeżeli ma dobry skład to skóra będzie po prostu ładnie nawilżona i jędrna, jak po balsamie do ciała, ale skóra, a nie piersi w ogóle. Nie spodziewaj się ich podniesienia czy powiększenia - to tak nie działa.

Dobrze dobrany biustonosz działa cuda. Ćwiczenia też mogą pomóc - zwłaszcza długoterminowo, za te 20-30 lat

Jestem młoda, ale nie głupia Też nie wierzę w magiczne powiększenie biustu za pomocą kosmetyków.Ale moja mama go używała i mówi, że faktycznie ten krem powodował efekt, że biust sprawiał optyczne wrażenie większego, pełniejszego, stąd właśnie moje obawy, że skoro działa to może mi ten kwas zaszkodzi

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
"optycznie" to słowo klucz 😉.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no ale coś powoduje! Gdyby nie działał, nie powodowałby żadnych efektów, jednak ujędrnia
sunshine06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-09 20:37:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.