Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 19:20   #1
dianehegarty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 35
Unhappy

Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!


Witam, chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie. Fryzurę, kolor włosów, oprawki okularów, ale kompletnie nie mam pomysłu. Teraz wyglądam tak zwyczajnie, a chciałabym czymś się wyróżniać, zrobić sobie jakąś szaloną fryzurę. Jest jednak jeden problem - mam okrągłą twarz i mało co mi pasuje. Dołączam swoje zdjęcie i mam nadzieję, że mi coś poradzicie. Z góry dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (31,8 KB, 661 załadowań)
dianehegarty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 20:41   #2
s-t-o-k-r-o-t-k-a
Raczkowanie
 
Avatar s-t-o-k-r-o-t-k-a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 81
GG do s-t-o-k-r-o-t-k-a
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Moim zdaniem, mogłabys troszke jasniejszy kolor nałozyc na włosy, tzn brąz tylko cieplejszy i nieco jasniejsyz odcien, poza tym proponowałabym zrobic grzywke taka na ukos i okulary zdecydowanie węższe, moze w jakichs grupszych oprawkach?
s-t-o-k-r-o-t-k-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 00:14   #3
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Masz bardzo ładną twarzyczkę, tylko się uśmiechać jak patrzę na zdjęcie i piękny kształt ust a co tu zmienić?

pierwsze:
okularki są za hmmm wysoki za duze do Twoich oczu, powinnać wybrac oprawki węższe, bardziej dopasowane, sam ksztalt prostokatny mysle ze jest dobry, moze do tego troche jasniejszy odcien samych oprawek? albo zrezygnowac z okularow i zainwestowac w soczewki? sama tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona, oprocz tego ze nie ograniczaja pola widzenia - po prostu czuje sie lepiej i chyba tez lepiej wygladam

drugie.
z tego co widze na zdjeciu to masz zdjae sie lekki wasik- a kysz z nim, wydepilowac plastrami z woskiem

trzecie.
kolor włosków Twoich pasuje mi, mysle ze nie trzeba zmian, pasuja tym bardziej do koloru dosc ciemnej oprawy samych oczu

czwarte:
masz piękne oczka, mają łdany kształt, wiec moze poeksperymentowac z makijazem: moze fiolety? brazy?zielenie? popróbuj zeby je ładnie podkreslic

piąte.
widze małe sklonnosci do tradziku, i tak tu potrzebna jest wg mnie kuracja u dermatologa zeby to zgniesc kiedy jest jeszcze male i nieznaczace, a doraznie aby ujednolicic skore sprobuj podkladu dobrze pokrywajacego, od siebie polecam Revlon, dobrze kryje, i co wazne nie zauwazylam zeby zapychal pory, poza tym moze Vishy Dermablend takze dobrze kryje - chyba nawet lepiej od Revlonu (mialam tylko probke).

i po szóste:
szczęściarka z Ciebie ze nie masz ciemnych cieni pod oczami wiec na tym froncie nie trzeba dzialac

ps i jeszcze siodme:
podkreslic troszke policzki, rozem albo brazerem

i pss.
jutro pozwole sobie troszke obrobic Twoje zdjecie aby bylo widac efekty o ktorych mowilam dzis nie mam sily do mojego staruszka laptopa - nie chce uruchomic gimpa
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 08:15   #4
dianehegarty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 35
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Niestety, soczewek narazie nosić nie mogę, bo mam dopiero 14 lat i oko się jeszcze rozwija. Wąsik rozjaśniam, wolę narazie nie wyrywać, bo urośnie całkiem czarny. Jesli chodzi o makijaż - nie maluję się, jeśli już to tylko delikatnie oczy. I właściwie to nie mam z czym poeksperymentować. Nad zmianą oprawek myślałam, wybiorę czarne albo czerwone, napewno węższe. I dzięki za propozycję obrobienia mojej fotki w GIMPie, ale sama już próbowałam zmieniać swój wygląd w programach graficznych. Załączam zdjęcie fryzury, którą chciałabym sobie zrobić, pasowałaby mi?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w.jpg (66,2 KB, 302 załadowań)
dianehegarty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 13:08   #5
scherzi
Raczkowanie
 
Avatar scherzi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
GG do scherzi
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Cytat:
Napisane przez dianehegarty Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcie fryzury, którą chciałabym sobie zrobić, pasowałaby mi?
Czternastolatce?

scherzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 13:13   #6
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Ja Cię w tej fryzurze nie widzę. Jak dla czternastolatki to chyba zbyt odważna.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 13:37   #7
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Cytat:
Napisane przez dianehegarty Pokaż wiadomość
Niestety, soczewek narazie nosić nie mogę, bo mam dopiero 14 lat i oko się jeszcze rozwija. Wąsik rozjaśniam, wolę narazie nie wyrywać, bo urośnie całkiem czarny. Jesli chodzi o makijaż - nie maluję się, jeśli już to tylko delikatnie oczy. I właściwie to nie mam z czym poeksperymentować. Nad zmianą oprawek myślałam, wybiorę czarne albo czerwone, napewno węższe. I dzięki za propozycję obrobienia mojej fotki w GIMPie, ale sama już próbowałam zmieniać swój wygląd w programach graficznych. Załączam zdjęcie fryzury, którą chciałabym sobie zrobić, pasowałaby mi?
Przepraszam ,że tak wprost pytam: Czy jest jakiś konkretny powód dla którego chcesz się tak oszpecić?
Ładna jesteś tylko ubierasz się buro.Ale tak robi większość Polek.Wystarczy popatrzeć na tej stronie po zdjęciach z szaf różnych dziewczyn-każda wygląda niemal tak samo, brak jasnych żywych kolorów czy pasteli, brak mocnych odważnych barw typu czerwień, bordo,kobalt.To najlepiej w sobie zmień-nie ubieraj się szaro, nie giń w tłumie smutno ubranych kobiet .A jak fryzura ci się znudziła to zawsze możesz podciąć włosy.W okularach nie wyglądasz źle.Może tylko można wybrać ładniejsze oprawki np.w żywszych kolorach.Oprawki niekoniecznie węższe.Wydaje mi się,że czerwone lub bordowe wyglądałyby nieźle.
Może też zielone? Wyglądałyby ciekawie i podkreślały kolor twoich oczu, podobnie fioletowe.Jeśli używasz programów graficznych to poeksperymentuj z różnymi kształtami oprawek na twojej twarzy.Albo przejdź się do Vision Express.Tam można przymierzać do upadłego.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 13:39   #8
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Wąsik można usunąć pensetką.Gwarantuję ci,że po tym jak wyrwiesz włoski z cebulkami nie odrośnie ciemniejszy.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 17:45   #9
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Cytat:
Napisane przez dianehegarty Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcie fryzury, którą chciałabym sobie zrobić, pasowałaby mi?
Mam wrażenie, ze to jakiś żart lub pomyłka z tą fryzurką.
Takie włosy pasują do pewnego typu dziewczyn. Może źle Cie oceniam ale wydaje mi się, że Ty do nich nie należysz i takie włosy zdecydowanie by Ci nie pasowały.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 18:21   #10
dianehegarty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 35
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Nie ubieram się buro, preferuję styl gotycki i czarne ubranie jest normalne dla tej subkultury, nie chcę radzić się tutaj w kwestii ubioru tylko fryzury. Nie podobają mi się po prostu inne kolory ubrań. Co do fryzury - nie uważam, żeby była zbyt odważna i nie sądzę, żeby to miało jakikolwiek związek z moim wiekiem.
dianehegarty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 19:42   #11
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

jak patrzę na tą fryzure to zastanawiam sie co ona ma wspolnego z subkultura "gothic"? prosze oswiec mnie.
Poza tym mysle ze szkoda niszczyc sobie pieknych wlosow robiac na glowie "cos" takiego, jestem stanowczo na nie.
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 20:16   #12
dianehegarty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 35
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Mało ma wspólnego, fryzura jest bardziej punkowa, ale i tak mi się podoba. Chcę mieć na głowie coś SZALONEGO. Znaudziła mi się grzeczna fryzurka.
dianehegarty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:29   #13
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Lepiej to zrobić krok po kroku... potem możesz żałować
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:31   #14
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Moim zdaniem taka fryzura jest beznadziejna ALE....
1. To Twoje włosy i masz prawo robić z nimi co chcesz.
2. Jeśli taka fryzura Ci się podoba i ma sprawić że poczujesz się bardziej atrakcyjna - to jestem za.
Ciało masz tylko jedno. Dajcie dziewczynie spokój, oczywiscie że taka fryzura będzie wzbudzała kontrowersje, zarówno u czternastolatki jak i u osiemnastolatki. Ciekawi mnie tylko czy w szkole nie będzie się nikt o to czepiał, bo zapewne chodzisz do gimnazjum. Pamiętam, że kiedy ja byłam w gimnazjum to czepiali się zawsze o takie rzeczy jak fryzura... więc rozpatrz także i ten argument. Skoro tak pragniesz zaszalec to pewnie i tak i tak to zrobisz ale może jednak warto poczekac do liceum? Wtedy nauczyciele o ile mi wiadomo, nie interesują sie tego typu rzeczami. Pozdrawiam i życzę powodzenia
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:45   #15
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Ja powiem tyle - według mnie fryzura jest świetna, ale NIE dla czternastolatki, śmiesznie to będzie wyglądać. Zresztą, o ile dobrze pamiętam to w gimnazjum zwracają uwagę na takie rzeczy?
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:46   #16
emancypatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 56
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Cytat:
Napisane przez dianehegarty Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcie fryzury, którą chciałabym sobie zrobić, pasowałaby mi?
Ja także uważam, że taka fryzura nie pasowałaby Tobie. Przemyśl jeszcze poważnie takie eksperymentowanie na swoich włosach....
Ja na Twoim miejscu włosy zostawiłabym w spokoju.... (masz bardzo ładny kolor włosów, Twoja fryzura też jest ok)
Zajęłabym się raczej na początku zmianą okularów.
emancypatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 15:11   #17
BlackxSheep
Przyczajenie
 
Avatar BlackxSheep
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: deathcar
Wiadomości: 16
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Fryzura osobiście nie przypadła do gustu ;p ale nie o to tu chodzi... Moim zdaniem wyglądałabyś w niej dziwnie... Masz cudne włosy, kolor i w ogóle więc po co je zmieniać ? wystarczy cięcie i nie musi być wcale agresywne... grzywka na skos, wycieniować tak, żebyś miała pazurki 'na' policzkach, bo to wyszczupla twarz, zmiana okularów i odrazu inaczej ;p
__________________
I lock myself in my room with the radio on turned up so loud, that no one hears my screaming.
BlackxSheep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 17:55   #18
dianehegarty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 35
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Grzywka na skos nawet nie wchodzi w grę, pazurki tez nie, po prostu nie podoba mi się to, nie jest w moim stylu.
dianehegarty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:07   #19
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

No dobra szanuje kazdy ma swój styl Ale ta fryzura nie będzie Ci pasowac, a jakies pocieniowanie włosów?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 18:20   #20
dianehegarty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 35
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Mam dośc mocno wycieniowane. Ja potrzebuję radykalnej zmiany. Ale skoro wszyscy odradzacie mi tą fryzurę ze zdjęcia...
dianehegarty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:55   #21
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Po prostu większość kobiet zmianę stylu rozumie, jako zmianę w ramach "kobiecości". Ty zdecydowanie odstajesz od tej tendencji. Ktoś, kto pyta o poradę na metamorfozach, oczekuje podpowiedzi, jak jeszcze lepiej o siebie zadbać, żeby być jeszcze bardziej atrakcyjnym.
Fryzura, ktorą nam pokazałaś, zdecydowanie nie mieści się w standardowym pojęciu atrakcyjności, kobiecości tym bardziej, więc nie oczekuj, że wszyscy powiedzą: "tak, zrób sobie różowego irokeza i Bóg wie, co jeszcze"... Z pytaniami odnosnie takich zmian chyba lepiej zwrócić się do kogoś, kto ma pojęcie o kulturze gotyckiej, nie?
A poza tym - uwierz mi, 14-latka z różowym irokezem nie mieści się w ramach tolerancji polskiego społeczeństwa. Raczej nie znajdziesz aprobaty dla takiego wyglądu.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 20:23   #22
BlackxSheep
Przyczajenie
 
Avatar BlackxSheep
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: deathcar
Wiadomości: 16
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

To naprawde nie wiem co Ci doradzić... ;p każda Wizażanka praktycznie Ci odradza takie uczesanie... ale jak naprawdę chcesz takie coś mieć na swej głowie, będziesz sie z tym czuła dobrze, swobodnie... To my Cie nie powstrzymamy przed zrobieniem sobie takiej fryzury... wygłaszamy tylko swe opinie, a czy nas posłuchasz czy nie, to już Twoja osobista sprawa. Jak już będziesz miała na swej głowie 'irka' to daj znać i wklej fotke, może sie mylimy i będziesz wyglądała całkiem okej... chyba że zmienisz zdanie.
pozdrawiam.
__________________
I lock myself in my room with the radio on turned up so loud, that no one hears my screaming.
BlackxSheep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 10:39   #23
dianehegarty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 35
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Źle mnie zrozumiałyście. Nie chodzi mi o gotycką fryzurę. Jedno mi się podoba, inne nie, jak każdemu.
dianehegarty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 11:28   #24
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Nie będę pisać czy powinnaś tak ściąć włosy czy nie. To Twoja decyzja. Ale weź też pod uwagę wszystko, co jest związane z utrzymaniem takiej fryzury.

1. "Pazura" tej fryzurze nadaje koloryzacja. Jest ona bardzo intensywna, a to wiąże się z częstym farbowaniem i to dobrymi farbami, żeby nie wyszedł jakiś dziwny kolor (chyba, że chodzi tylko o cięcie).
2. Ułożenie fryzury i jej UTRWALENIE to klucz do sukcesu. Uważam, że kompletną porażką byłyby rozwiane kosmyki. Tu wszystko music być na swoim miejscu.
3. Kiedy znudzi Ci się taki fryz (wszystko się nudzi, zapewniam) będzie trudno zrobić jakieś inne uczesanie. Zapuszczanie włosów przy takim cięciu nie będzie wyglądało zbyt zachęcająco.
4. Potrzebny jest profesjonalny fryzjer, który potrafiłby wygolić te wzorki z boku głowy. Nie chodzi przecież o wygląd ala kibic Legii.
5. Taką fryzurkę trzeba dość często odświeżać - podcinać, farbować, wycinać wzorki itd.

Ogólnie fryzurka jest nawet sympatyczna, ale (nie obraź się) na zdjęciu. Sama kiedyś chciałam coś szalonego, bo widziałam u koleżanki. To był niby zwykły irokez. Na szczęście odeszłam od tego pomysłu, jak zobaczyłam, że ona nie rozstaje się z lakierem do włosów, a każdy podmuch wiatru budzi lęk. Bo się rozwali, bo to, bo tamto. I w ten sposób można stać się więźniem własnych włosów. Moim zdaniem trzeba umieć pogodzić szaleństwo i względy praktyczne.
Co do zmian - sama bardzo lubię zmiany i rozumiem, że czasem TRZEBA zaszaleć. I jest na to dobry sposób. Ja, będąc w Twoim wieku, ciągle nosiłam spięte, półdługie włosy. I ścięłam je bardzo krótko. Efekt szaleństwa był, jak najbardziej. Bo to w końcu zmiana z włosów do łopatek na 4 centymetrowe kosmyki Za jakiś czas wróciłam do półdługich włosów. Teraz znowu marzy mi się coś krótszego i coraz poważniej o tym myślę. A teraz do czego zmierzam - skoro jesteś zdecydowana na diametralną zmianę to może warto znacznie skrócić włoski albo zafundować sobie fryzurkę, którą można układać na wiele sposobów? Raz gładko zaczesane, innym razem nastroszone... Jest mnóstwo "wielofunkcyjnych" fryzurek, które są doskonałym substytutem szaleństwa, wierz mi. Niemniej jednak jak zafundujesz sobie jakąś szałową fryzurę to pochwal się nam
Pozdrawiam!
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 11:39   #25
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Mi osobiście ta fryzura bardzo się podoba. Miałam już różne kolory włosów, teraz mam irokeza [takie "prawdziwego, boki 2mm itp ;p]. Ale powiem Ci tak: kolory ze zdjęcia BARDZO szybko się wypłuczą. Włoski, te wygolone, będziesz musiała naprawdę często skracać. Panterkę odnawiać też często, to dość mozolna robota Jesteś w gimnazjum - jeśli zdecydujesz się na te włosy, przejrzyj dokładnie status szkoły, żebyś później w razie czego miała się czym 'bronić'. U mnie w gimnazjum by coś takiego nie przeszło. W moim liceum raczej też nie. Na moje włosy krzywo patrzyli, ale przywykli już. Myślę, że fryzurka by Ci pasowała, ale dopiero przy soczewkach. Jakoś nie widzi mi się w zestawieniu z okularami. Chyba, że z typowymi "kocimi" oprawkami.
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 11:46   #26
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Przepraszam, że post pod postem, ale nie można edytować
Cytat:
Napisane przez kurczak31 Pokaż wiadomość
4. Potrzebny jest profesjonalny fryzjer, który potrafiłby wygolić te wzorki z boku głowy. Nie chodzi przecież o wygląd ala kibic Legii.
Co do tego to niekoniecznie bym się zgadzała. Fryzurka nie jest trudna do 'zrobienia' - trzeba po prostu mieć wyobraźnię i zdolności manualne. Panterka nie jest tu wycinana, a farbowana
Cytat:
Napisane przez kurczak31 Pokaż wiadomość
3. Kiedy znudzi Ci się taki fryz (wszystko się nudzi, zapewniam) będzie trudno zrobić jakieś inne uczesanie. Zapuszczanie włosów przy takim cięciu nie będzie wyglądało zbyt zachęcająco.
Przy tej fryzurze można zrobić przedziałek na środku i zakryć wygolony kawałek, ale to fakt, że odrastające krótkie włosy są dość denerwujące, szczególnie kiedy wchodzą do ucha, jeśli się kręcą
Cytat:
Napisane przez kurczak31 Pokaż wiadomość
Ogólnie fryzurka jest nawet sympatyczna, ale (nie obraź się) na zdjęciu. Sama kiedyś chciałam coś szalonego, bo widziałam u koleżanki. To był niby zwykły irokez. Na szczęście odeszłam od tego pomysłu, jak zobaczyłam, że ona nie rozstaje się z lakierem do włosów, a każdy podmuch wiatru budzi lęk. Bo się rozwali, bo to, bo tamto.
Chciałabym wtrącić, że irokez nie musi być ZAWSZE postawiony :P Ja swojego zwykle zaczesują do tyłu i związuję, żeby był kucyk

Dodam tylko, że to Twoja decyzja, czy się tak zetniesz, czy też nie, ale proszę - przemyśl to dokładnie. Ja sama wertowałam status szkolny kilka razy, żeby nie mieć niepotrzebnych nieprzyjemności
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 19:44   #27
dianehegarty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 35
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Jeszcze to przemyślę. Ewentualnie poszukam jakiejś innej fryzury. Tylko w ogóle nie wiem, co by mi pasowało.
dianehegarty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 12:41   #28
edytakozik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

https://static.wizaz.pl/forum/images...attach/jpg.gif P1010422.jpg (72,9 KB)https://static.wizaz.pl/forum/images...attach/jpg.gif P1010422.jpg (72,9 KB)Prosze pomużcie mi dopasować fryzure i kolor. Sama niewiem co mi pasuje chciałabym coś zmienić żeby zmienić moje uczesanie ale niewiem jak.POMOCY
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010422.jpg (72,9 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010379.jpg (31,8 KB, 64 załadowań)
edytakozik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 08:37   #29
Carrolyn
Raczkowanie
 
Avatar Carrolyn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 202
Dot.: Jak odmienić swój wygląd? Doradźcie!

Cytat:
Napisane przez edytakozik Pokaż wiadomość
https://static.wizaz.pl/forum/images...attach/jpg.gif P1010422.jpg (72,9 KB)https://static.wizaz.pl/forum/images...attach/jpg.gif P1010422.jpg (72,9 KB)Prosze pomużcie mi dopasować fryzure i kolor. Sama niewiem co mi pasuje chciałabym coś zmienić żeby zmienić moje uczesanie ale niewiem jak.POMOCY

załóż swój oddzielny wątek - nie podpinamy się pod cudzy
Carrolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.