Zbereźne słówka. Jak na nie reagujecie? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-31, 12:37   #151
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zbereźne słówka. Jak na nie reagujecie?

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Kiedyś wieczorem zabawiam się z facetem w najlepsze, pozycja na pieska, a tu dzwoni telefon (leżał na stoliku przy łóżku, zapomniałam wyciszyć). Mówię mu: "nie przerywaj", patrzę na wyświetlacz: przyjaciółka. Odbieram, słyszę "cześć Pati, nie przeszkadzam?"; ja na to: "ależ skąd, co u Ciebie?" Ona: "naprawdę? jakaś zdyszana jesteś", na co ja bez ogródek: "bo mnie akurat J. w dupę rucha". Długie milczenie, potem speszone "to zadzwonię później....". Kupa śmiechu, ale przyznam, że podjarało mnie to nieziemsko
już cię lubię
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:12   #152
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zbereźne słówka. Jak na nie reagujecie?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
już cię lubię
kaguya, you're also my heroine
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:21   #153
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zbereźne słówka. Jak na nie reagujecie?

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
kaguya, you're also my heroine
ale dzisiaj chcicę mam (a wczoraj byłam z P.), może powinnam napisać do tej kolezanki nimfomanki
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:23   #154
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zbereźne słówka. Jak na nie reagujecie?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ale dzisiaj chcicę mam (a wczoraj byłam z P.), może powinnam napisać do tej kolezanki nimfomanki
Tej co się leczy? A nie jest to zaraźliwe?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:42   #155
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zbereźne słówka. Jak na nie reagujecie?

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Tej co się leczy? A nie jest to zaraźliwe?
tak, tej co się leczy. wczoraj P. spytał, czy wciąż o niej myślę (kiedyś to ona mnie pytała, czy P. chciałbym trójkącik ), powiedziałam,że tak i że następnym razem on ma być odważniejszy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:46   #156
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zbereźne słówka. Jak na nie reagujecie?

offtopic się nam rodzi trójkąciki też lubię
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:54   #157
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zbereźne słówka. Jak na nie reagujecie?

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
offtopic się nam rodzi trójkąciki też lubię
jezus maria, u mnie się szykuje trójkącik z kobietą, a na urodziny pewnie dostanę z mężczyzną

coś bardzo dziwnego - jeszcze 2 miesiące temu chciałam mieć P. tylko dla siebie (zazdrośnica ze mnie, znamy się prawie 4 miesiące), a teraz... nie wiem, chcę więcej i jeszcze więcej (może dlatego, że on stał się taki bardziej delikatny... brakuje mi hardkoru...)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 14:16   #158
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zbereźne słówka. Jak na nie reagujecie?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
jezus maria, u mnie się szykuje trójkącik z kobietą, a na urodziny pewnie dostanę z mężczyzną

coś bardzo dziwnego - jeszcze 2 miesiące temu chciałam mieć P. tylko dla siebie (zazdrośnica ze mnie, znamy się prawie 4 miesiące), a teraz... nie wiem, chcę więcej i jeszcze więcej (może dlatego, że on stał się taki bardziej delikatny... brakuje mi hardkoru...)
rozwijasz się widzę.. hardkor wciąga i opętuje jak trujący bluszcz, skąd ja to znam.. ale ciiii hulaj dusza piekła nie ma baw się póki ciało młode a chcica je rozpala, nie bój się być zepsuta, nie myśl co ludzie powiedzą, niech jedyne granice wytycza Tobie twoja zwariowana wyobraźnia
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 14:47   #159
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zbereźne słówka. Jak na nie reagujecie?

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
rozwijasz się widzę.. hardkor wciąga i opętuje jak trujący bluszcz, skąd ja to znam.. ale ciiii hulaj dusza piekła nie ma baw się póki ciało młode a chcica je rozpala, nie bój się być zepsuta, nie myśl co ludzie powiedzą, niech jedyne granice wytycza Tobie twoja zwariowana wyobraźnia
młode powiadasz? nie obchodzi mnie, co ludzie powiedzą, nie chce tylko ,żeby P. uznał, że jestem zbyt wyuzdana (choć często to powtarza i mu to nie przeszkadza). hulam hulam, ale jestem dość wrażliwa, więc boję się, że np. P. bardziej się spodoba ta druga i już mnie nie zechce chociaż... wcale nie jest taki idealny.
Co do hardkoru, zgadzam się to jest niebezpiecznie wciągające.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 15:10   #160
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zbereźne słówka. Jak na nie reagujecie?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
młode powiadasz? nie obchodzi mnie, co ludzie powiedzą, nie chce tylko ,żeby P. uznał, że jestem zbyt wyuzdana (choć często to powtarza i mu to nie przeszkadza). hulam hulam, ale jestem dość wrażliwa, więc boję się, że np. P. bardziej się spodoba ta druga i już mnie nie zechce chociaż... wcale nie jest taki idealny.
Co do hardkoru, zgadzam się to jest niebezpiecznie wciągające.
kaguya ty zbereźna wyuzdana nimfomanko, dlaczego wodzisz na pokuszenie takie nieuświadomione, niewinne lilije jak ja?

Żaden z moich partnerów nie był idealny i ja idealna nie jestem (no, prawie ). Chodzi o to by sobie krzywdy nie robić, mój obecny facet po paru przelotnych spotkaniach przyznał, że chciałby czegoś więcej, więc od razu dostał totalną szczerość: że uznaję tylko otwarte związki, że bez jego wiedzy nie będzie skoków w bok, ale jak dostanę chcicy na coś ekstraordynaryjnego, to nie ma mnie zatrzymywać bo ucieknę w siną dal.. na razie jest OK..
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 15:17   #161
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zbereźne słówka. Jak na nie reagujecie?

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
kaguya ty zbereźna wyuzdana nimfomanko, dlaczego wodzisz na pokuszenie takie nieuświadomione, niewinne lilije jak ja?

Żaden z moich partnerów nie był idealny i ja idealna nie jestem (no, prawie ). Chodzi o to by sobie krzywdy nie robić, mój obecny facet po paru przelotnych spotkaniach przyznał, że chciałby czegoś więcej, więc od razu dostał totalną szczerość: że uznaję tylko otwarte związki, że bez jego wiedzy nie będzie skoków w bok, ale jak dostanę chcicy na coś ekstraordynaryjnego, to nie ma mnie zatrzymywać bo ucieknę w siną dal.. na razie jest OK..
no ja na razie właśnie potrzebuję czegoś takiego, on też, bo chcemy spełniać swoje fantazje. zresztą, on nie jest tym, który nadawałby się na stałego partnera. wiesz, chyba mam podobnie - rozmawiamy o tym, co chcielibyśmy razem zrobić z innymi, ale np. zabolałoby mnie, gdyby on zrobił to z ta nasza wspólną koleżanką bez mojej wiedzy.

poza tym,... ja potrzebuję czegoś mocniejszego!!!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.