mam pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-03, 14:45   #1
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476

mam pytanie


witam pytanie tyczy się włosów oczywiście. Przez ostatnie 5 lat robiłam trwałą średnio raz na 10 miesięcy, zawsze przez pierwsze tygodnie byłam zadowolona, wiadomo nie było to obojętne dla włosów, bardzo się przesuszyły a im bardziej odrastały tym mniej ciekawie to wygladało, po postatniej stwierdziłam że daje włosom odpocząć i teraz już mi włosy odrosły, są proste, tylko strsznie cienkie wydaje mi się, że kiedys miałąm ich więcej.. czy mozna im przywrócić troszkę gęstości? korci mnie ponowna trwała, ale nie chcę później się z nimi użerać.. czy można zapuścić cienkie włosy? mam teraz do ramion i nie wiem co dalej robić, są zdrowe ale płaskie, bez zycia próbowałam nawijać je na wałki żeby troszkę nadać im skretu ale chyba nie umiem tego robić bo każdy stoi w różną stronę wtedy, co byście mi poradziły ? i jak z tą gęstością?
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 18:12   #2
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: mam pytanie

Cytat:
Napisane przez nestka
witam pytanie tyczy się włosów oczywiście. Przez ostatnie 5 lat robiłam trwałą średnio raz na 10 miesięcy, zawsze przez pierwsze tygodnie byłam zadowolona, wiadomo nie było to obojętne dla włosów, bardzo się przesuszyły a im bardziej odrastały tym mniej ciekawie to wygladało, po postatniej stwierdziłam że daje włosom odpocząć i teraz już mi włosy odrosły, są proste, tylko strsznie cienkie wydaje mi się, że kiedys miałąm ich więcej.. czy mozna im przywrócić troszkę gęstości? korci mnie ponowna trwała, ale nie chcę później się z nimi użerać.. czy można zapuścić cienkie włosy? mam teraz do ramion i nie wiem co dalej robić, są zdrowe ale płaskie, bez zycia próbowałam nawijać je na wałki żeby troszkę nadać im skretu ale chyba nie umiem tego robić bo każdy stoi w różną stronę wtedy, co byście mi poradziły ? i jak z tą gęstością?
Może wycieniuj jakoś fajne Nie wiem fryzjerka Ci doradzi w jaki sposób wycieniować, aby sprawiały wrażenie bujnej czuprynki;p; ja moge Ci troche włosów oddać, bo mam za dużo
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 20:24   #3
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: mam pytanie

hey.. może spróbuj pianki? ja mam włoski ni to proste ni to kręcone i wystarczy, że wetre w pianki i zaczynają mi się kręcić.. mam takie fajne loczki/fale spróbuj może i tobie się uda
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.