Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem - Strona 217 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-15, 17:25   #6481
danajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Najchętniej Finlandia, okolice Rovaniemi lub Oulu :)
Wiadomości: 69
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
A tak w ogóle jak tam u was z dietką i ćwiczeniami?? Spowiadać mi się i poprawiać już . Hehe... . Dziewczyny... ja jestem tu już długo i była taka akcja ze 6 każdego miesiąca wszystkie wklejamy swoje wyniki odchudzania . Jak by co to przypominam wam i mam nadzieje ze piszecie się na to ?? Lepsza motywacja jest . Teraz 6.04 widze wasze wszyściutkie wpisy . Wzrost, waga, talia, brzuszek, biodra, udo i ile straciłyście od ostatniego mierzenia i od początku. A 6.07. proponuję wklejenie zdjęć, a wiec starajcie się moje kochane . Pozdrawiam
Ojej, normalnie zaczynam sie Ciebie bać Ale przyznam tez, że motywujesz nieziemsko I faktycznie biore się za siebie, żeby wreszcie wkleic 6.07 fotke może nie idealną jeszcze (bo ze 20 kg powinnam schudnąc... ), no ale juz jakąś przyjemną i szczuplejszą W wątku galeria wkleiłam fotkę z wakacji, 6.07 tam tez wkleje nową Oj, będzie fajnie
danajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 17:31   #6482
danajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Najchętniej Finlandia, okolice Rovaniemi lub Oulu :)
Wiadomości: 69
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Hmmm... powiem tak ze zeby spalać tłuszczyk potrzebny jest ciągły wysiłek ponad 20 min. A najlepsze rezulataty dają siłowe + aeroby no i należy troszke z siebie dać i się wymęczyć . Siłowe na daną partie ciała co 2 dzień, a aeroby codziennie. Więc jakbyś miała bardziej zwarte treningi to będzie lepiej . Jak coś to jeszcze napiszę co do tego wszystkiego . Aha... polecam mój trening... jest to żółty link w moim podpisie . Można go modyfikować. No jak coś to Ci pomogę z tym Twoim treningiem dokładnie, ale wybacz bo teraz lece . Pozdrawiam
Dzięki wielkie za cenne rady!!!!!
Cytat:
A jak Ci się podoba propozycja tańca z el. aerobiku?? .
To jest fajne, ściągnełam sobie takie jakieś ćwiczonka the ultimate dance workout by deanne berry z wątku z filmikami, ale strasznie wymęczona po nich jestem , może jakieś lżejsze propozycje na początek? buziole wieeelkie
danajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 17:36   #6483
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

HAHAHA madrala sie znalazla a ja wkleilam dzisiaj fotki.... i wkleje moze 12 kwietnia jak mi sie zechce:P - do roboty dziewczynki krecic i skakac! po prostu wklejajcie jak macie ochote i czujecie ze jest sie czym chwalic, a jak nie ma to na motywacje tez mozecie wklejac
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 18:13   #6484
dziewczyna_orka
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_orka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 74
GG do dziewczyna_orka
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Witam was ale miałam dziś zaniebagny dzień no i ćwiczyc nie moge musze zrobić dzień przerwy bo wczoraj chyba za bardzo intesywnie sie przykladalam i mnie wszytko bardzo boli , ale od jutra ćwicze dalej. Ja jeżwolę ćwiczyć z filmami bardziej mnie to motywuje jak widze takie zgrabne babeczki a dietke pięknie trzymam wczoraj nawet 700 kcl nie przekroczylam a dziś to tak z 1000 bylo mam powiedziala że brzuch mi zmalał w oczach , ale to chyba za sprawką nowego kremu anew z avonu od 3, 5 tyg się nim smaruje i są efekty 2 cm mniej a skóra napięta i jędrniutka
dziewczyna_orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 18:37   #6485
b-maskotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 44
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

podziwiam wszystkie które liczą sobie te kalorie co dzień - też miałam taki okres że to robiłam, planowałam co zjem itp. aż mnie cholera brała - teraz jem bez liczenia i też chudne więc do tamtego już nie wróce, ale zapał podziwiam
ten kremik stosujesz codziennie przez ten okres?? bo ja jakoś nigdy w to nie wierzyłam że działa - no może wierzyłam że działa jak się go dłuuugo stosuje, ale zawsze mi się wydawało że jak tylko przerwe na chociaż tydzień to nici z efektu... jak z tym jest??
b-maskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 18:40   #6486
Milena13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 844
GG do Milena13
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Pusiak89
Hehe... no i ładnie . Ćwicz, ćwicz i się ruszaj . A jak jedzonko?? Starasz się trzymać ?? Pozdrawiam
eghemm... z tym troche gorzej ale potem staram sie ćwiczyc... a dziś to chyba nic nie wyjdzie. moja pani od histy wraca jutro ze zwolnienia i mam sprawdzianik własnie z histy... strasznie dużo nauki a tak mi się nie chce tego zakówać...
__________________



droga gitaro, przepraszam, ale teraz moje palce Cię nienawidzą.
Milena13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 18:45   #6487
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

ej no kochana, nie przesadzasz?!?! 700kcal? to zdecydowanie za malo, zwlaszcza ze cwiczysz! minimum minimum to 1000 ale wydaje mi sie ze powinnas nawet 1200kcal jesc dziennie! niegrzeczna niegrzeczna. swietnie ze masz wole silna i w ogole gratuluje ale nie przeginaj
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 18:50   #6488
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

no to mamy podobne wymiary, tzn wagowe... ja mam wzrostu 1.62 a waże wiecej bo jakos 66kg
ale walcze z moim sadłem
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 18:50   #6489
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez sweet.girl
Mogę się podpiąć pod ten wątek?? Też mam problemy z figurą...
Wzrost: 166cm Waga: 65,6 (chce narazie schudnąć do 55kg)
Mam nadzieje ze będziecie mnie wspierać, radzić i karać

Narqa and pozdróffki for all
no to mamy podobne wymiary, tzn wagowe... ja mam wzrostu 1.62 a waże wiecej bo jakos 66kg
ale walcze z moim sadłem
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 18:55   #6490
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Pusiak89
No co do tych ćwiczonek to są super, nieźle też dają w kość brzuszkowi i udkom . Hehe... fajnie dawać z siebie wiele i się wymeczyć . A jak Ci się podoba propozycja tańca z el. aerobiku?? . Pozdrawiam
Mogę dostać linka do tego tańca?? bo ja nie wiem jak mam tanczyc... a mi to potrzebne do treningu dzieki z góry
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 18:58   #6491
dziewczyna_orka
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_orka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 74
GG do dziewczyna_orka
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

ten kremik to sostuję rano i wieczorem zmuszam sie bo przeważnie zapominala bym a co do kalori to jest ta , że chyba mi sie bardzo żołądek skurczył i wogule nie chce mi się jeść całąlodwuke mam wypchaną a mi starcza maly obiadek niewiem czemu, przed odchudzaniem pochłaniałam tony jedzienia a teraz wogule nie mam na nie ochty a tak lubie jeść mam taki dziwny jadłowstręt....
dziewczyna_orka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 19:06   #6492
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

No ja dziś z obiadkiem pofolgowałam i to dużo bo i sosik wziełam (jakąś chochelkę) i dokłądkę (juz bez sosu) +kasza gryczana cały woreczek i buraczki były (pyyyyycha) no ale za to poćwiczyłam jak nigdy miedzy 17.30 a 18.30 i według treningu Pusiaczka ale tylko jedną serie tych cwiczen... jakos nie mam siły ostatnio... no wczoraj np nie cwiczyłam nie miałam siły i ochoty soryy

a teraz mi tak cieżko w klatce moze ja sie mecze za bardzo?? cwiczyłam w niedziele, poniedziałek, wtorek przerwa i dziś cwiczyłam.
Dziwne
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 20:55   #6493
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez _wanilka_
Cześć Dziewczynki
...wracam tu chyba po 2 tygodniach jak nie wiecej... W tym czasie wszystko poszło w kąt..nie tylko mój ukochany wątek...ale także dietka(( Miałam trudny czas...bardzo...jsli chodzi o najbliższych... i od tego czasu tak się zbieram i zebrac nei moge..ja chyba wątpię w możliwość osiągniecia jakichkolwiek efektów... Pusiaczek mnie wczoraj ciągła już prawie, za uszy, ze efekty to już nawet po 2 tygodniach pracy...ale jej... nie czuje tego jakos. nie w sensie widziec tego na sobie..ale no, trudno mi!! mam andzieje, ze szybko się odbije!!

Pozdrawiam was serdecznie!
Musisz sobie powiedziec było minęło i walczę dalej!!!, choc to trudne skupic się na sobie...zwlaszcza jak najblizsi maja kłopoty!!!
Wanilko, mimo wszystko dobrze, ze zaglądnęlas tutaj ... i do nas wracasz
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:05   #6494
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Pusiak89
A tak w ogóle jak tam u was z dietką i ćwiczeniami?? Spowiadać mi się i poprawiać już . Hehe... . Dziewczyny... ja jestem tu już długo i była taka akcja ze 6 każdego miesiąca wszystkie wklejamy swoje wyniki odchudzania . Jak by co to przypominam wam i mam nadzieje ze piszecie się na to ?? Lepsza motywacja jest . Teraz 6.04 widze wasze wszyściutkie wpisy . Wzrost, waga, talia, brzuszek, biodra, udo i ile straciłyście od ostatniego mierzenia i od początku. A 6.07. proponuję wklejenie zdjęć, a wiec starajcie się moje kochane . Pozdrawiam
Ja się podpisuję z milą chęcią choc nie wiem czy cosik się zmieni...
Dzisiaj trzymalam sie zdrowego jedzonka, a malo brakowalo a pochlonęlabym bułeczkę..takaą mialam ochotę na pieczywo, a jak zobaczylam taka swieza, chrupka jeszcze cieplutką buleczke to nawet taka sama bez maselka bym sobie zjadla..Ale odparlam pokuse
Nareszcie udalo mi sie scignac filmiki..
-> 'ja chce miec taki brzuch'
->' ja chce miec takie posladki'
-> 'ja chce miec takie cialo'
Postanowilam dzisiaj przebrnac przez 'ja chce miec takie posladki'
hihihihihih... I wiecej to podziwiam fitneskę niz sama cwiczylam, pozatym szlo mi to nieudolnie jak chyba malo komu, co chwile lezalam na podlodze, bo rownowagi zlapac nie moglam... Jakos nie umiem jej nasladowac, ale niezle dalam sobie wkosc bo bylam mokra, choc troche oszukiwalam z tymi powtorzeniami..W sobotkę zamierzam jeszcze raz to przestudiowac w zwolnionym tempie i sie wyuczyc juz ladnie tych pozycji..
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:06   #6495
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez danajka
Ojej, normalnie zaczynam sie Ciebie bać Ale przyznam tez, że motywujesz nieziemsko I faktycznie biore się za siebie, żeby wreszcie wkleic 6.07 fotke może nie idealną jeszcze (bo ze 20 kg powinnam schudnąc... ), no ale juz jakąś przyjemną i szczuplejszą W wątku galeria wkleiłam fotkę z wakacji, 6.07 tam tez wkleje nową Oj, będzie fajnie
Hehe . W końcu mamy się tu motywować nie ?? Z nami dasz radę i będzie bosko . Bierz się za siebie i trwaj w tym . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:10   #6496
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_orka
Witam was ale miałam dziś zaniebagny dzień no i ćwiczyc nie moge musze zrobić dzień przerwy bo wczoraj chyba za bardzo intesywnie sie przykladalam i mnie wszytko bardzo boli , ale od jutra ćwicze dalej. Ja jeżwolę ćwiczyć z filmami bardziej mnie to motywuje jak widze takie zgrabne babeczki a dietke pięknie trzymam wczoraj nawet 700 kcl nie przekroczylam a dziś to tak z 1000 bylo mam powiedziala że brzuch mi zmalał w oczach , ale to chyba za sprawką nowego kremu anew z avonu od 3, 5 tyg się nim smaruje i są efekty 2 cm mniej a skóra napięta i jędrniutka
Hhehehe, najwieksza satysfakcja jak osobki z naszego otoczenia cos zauwaza,ze szczuplejsze jestesmy.. Nie ma to jak ich zaskoczone miny!! sasasa... A kremiki ujedrniajace, kurcze wazne sa..ja sama nie wiem w jaki zainwestowac... A ile ten z avonu kosztuje??
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:12   #6497
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez b-maskotka
podziwiam wszystkie które liczą sobie te kalorie co dzień - też miałam taki okres że to robiłam, planowałam co zjem itp. aż mnie cholera brała - teraz jem bez liczenia i też chudne więc do tamtego już nie wróce, ale zapał podziwiam
ten kremik stosujesz codziennie przez ten okres?? bo ja jakoś nigdy w to nie wierzyłam że działa - no może wierzyłam że działa jak się go dłuuugo stosuje, ale zawsze mi się wydawało że jak tylko przerwe na chociaż tydzień to nici z efektu... jak z tym jest??
Ja tez, nie liczę kalorii.. nie moglabym zyc z notesem w rece i tak planowac, zreszta w zyciu nie da sie nic zaplanowac wiec nie warto
Wiem czego sie wystrzegac a na co warto sie skusic i to by bylo na tyle...
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:15   #6498
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

a ja wlasnie z oriflame kupilam taki z przyzadem do masarzu i bede sobie brzuchol masowa hahaha...tylko dopiero dojdzie za jakie dwa tygodnie:/

dziewczyny nie jedzcie tak zeby wam sie zoladki kurczyly az do 700kcal dziennie! a jak nagrzeszyla ktora ale zdrowym to niech jej wyjdzie na zdrowie!
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:16   #6499
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Duduś
No ja dziś z obiadkiem pofolgowałam i to dużo bo i sosik wziełam (jakąś chochelkę) i dokłądkę (juz bez sosu) +kasza gryczana cały woreczek i buraczki były (pyyyyycha) no ale za to poćwiczyłam jak nigdy miedzy 17.30 a 18.30 i według treningu Pusiaczka ale tylko jedną serie tych cwiczen... jakos nie mam siły ostatnio... no wczoraj np nie cwiczyłam nie miałam siły i ochoty soryy

a teraz mi tak cieżko w klatce moze ja sie mecze za bardzo?? cwiczyłam w niedziele, poniedziałek, wtorek przerwa i dziś cwiczyłam.
Dziwne
A ja dzisiaj miseczke zupki z selera z ptyskami, ale malo ich tam wrzucilam bo nie lubie zabardzo..dwa,ze kaloryczne sa niesamowicie...
I troszke spagetti, ale malutko powtarzam sobie,ze sos pomidorowy nie jest taki zly Tez mi sil troche brakuje, ale ja to chyba przez to,ze kondycji jeszcze nie mam... Ale kiedys sie wyrobię
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 21:25   #6500
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Wiecie, wróciłam po tej przerwie poczytałam dzisiejsze wpisy..i od razu mi się lepiej i cieplej zrobiło Dziś się starałam z dietką..chodź nei do koca mi się udało...ale cyba powolutku wracam na dobry tor...
Ale nei ćwiczyłam

...ja chyba stwierdze, ze jakieś "wiosenne przesilenie" się robi bo pomijając wszystkie smutki i kłopoty chodze nei do życia..i nie tylko ja wszyscy z mojego otoczenia..wiem, pogoda nei ta...ale kto wie co za energia krąży w powietrzu
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:25   #6501
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Wy tu o takich małych grzeszkach mówicie...
a ja dzisiaj na obiad zjadłam pierożki wigilijne... takie malutkie z kapustą i grzybami... polane olejem jakims tam specjalnym, i przypalona cebulka na wierzch:rolleye s: mniam
Teraz mozecie na mnie nakrzyczec, bic i... róbta co chceta
Ale na wytłumaczenie mam ze juz ćwiczyłam no tylko tym hula hopem jeszcze krecic nie moge bo boli ten siniak ale mysle ze juz jutro dam rade
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:25   #6502
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez danajka
Dzięki wielkie za cenne rady!!!!!

To jest fajne, ściągnełam sobie takie jakieś ćwiczonka the ultimate dance workout by deanne berry z wątku z filmikami, ale strasznie wymęczona po nich jestem , może jakieś lżejsze propozycje na początek? buziole wieeelkie
Proszę bardzo . No takie filmiki są super i właśnie o to chodzi zeby się wymęczyć . Najlepiej po męczeniu brzuszka ćwiczeniami porozciągać się, zaaplikować sobie skakankę i taki taniec później . Ja osobiście nie korzystam z filmików tylko włączam sobie muze i szaleje tańcząc. Ruszają się u mnie biodra i brzuch (jak w hula hop) i tańczę tak żęby sie spocić nieźle . Do tego elementy aerobiku typu "łokieć-kolano" itp . A co do ćwoczonek na brzusio i udka... podobają się ćwiczonka z modelingu ?? Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:27   #6503
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

feVer87, Pusiaczku..dziękuje wam dziewczynki, że wierzycie..fakt ciężko mi teraz myślec o diecie i ćwiczeich, ale to chyba też taka forma terapi odciągającej od reszty
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:29   #6504
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

sweet.girl
..mam dokładnie taką samą wage i wzrost jak Ty
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:32   #6505
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez _wanilka_
feVer87, Pusiaczku..dziękuje wam dziewczynki, że wierzycie..fakt ciężko mi teraz myślec o diecie i ćwiczeich, ale to chyba też taka forma terapi odciągającej od reszty
Czasem cwiczonka to najlepszy lek i co najwazniejsze nie psuje nam wątroby!!!
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:33   #6506
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_orka
Witam was ale miałam dziś zaniebagny dzień no i ćwiczyc nie moge musze zrobić dzień przerwy bo wczoraj chyba za bardzo intesywnie sie przykladalam i mnie wszytko bardzo boli , ale od jutra ćwicze dalej. Ja jeżwolę ćwiczyć z filmami bardziej mnie to motywuje jak widze takie zgrabne babeczki a dietke pięknie trzymam wczoraj nawet 700 kcl nie przekroczylam a dziś to tak z 1000 bylo mam powiedziala że brzuch mi zmalał w oczach , ale to chyba za sprawką nowego kremu anew z avonu od 3, 5 tyg się nim smaruje i są efekty 2 cm mniej a skóra napięta i jędrniutka
Hehe.... jednym słowem PIĘKNIE . Tak dalej trzymaj . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:34   #6507
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa
Wy tu o takich małych grzeszkach mówicie...
a ja dzisiaj na obiad zjadłam pierożki wigilijne... takie malutkie z kapustą i grzybami... polane olejem jakims tam specjalnym, i przypalona cebulka na wierzch:rolleye s: mniam
Teraz mozecie na mnie nakrzyczec, bic i... róbta co chceta
Ale na wytłumaczenie mam ze juz ćwiczyłam no tylko tym hula hopem jeszcze krecic nie moge bo boli ten siniak ale mysle ze juz jutro dam rade
Ejj przypomnialo mi sie,ze u mnie w zamrazarce tez hibernują sobie spokojnie pierozki wiglilijne..Ale Ciiiiiii...... ech ta ochota pychota...
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:48   #6508
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Milena13
eghemm... z tym troche gorzej ale potem staram sie ćwiczyc... a dziś to chyba nic nie wyjdzie. moja pani od histy wraca jutro ze zwolnienia i mam sprawdzianik własnie z histy... strasznie dużo nauki a tak mi się nie chce tego zakówać...
Uuuu.... no to kiepsko . No cóż... fajnie by było jakbyś starała się bardziej trzymać dietki i też ćwiczyć. Rezultaty gwarantowane . Może pokusisz się o pilnowanie się ?? Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:58   #6509
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez feVer87
Ejj przypomnialo mi sie,ze u mnie w zamrazarce tez hibernują sobie spokojnie pierozki wiglilijne..Ale Ciiiiiii...... ech ta ochota pychota...
hehe pyszne były i mysle ze mogłam sobie raz na dłuzszy czas na takie cos pozwolic

Ja to mykam juz spac, bo mi sie nudzi a takto sie bynajmniej wyspie dobranoc laski
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 21:59   #6510
_wanilka_
Raczkowanie
 
Avatar _wanilka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 405
GG do _wanilka_ Wyślij wiadomość przez MSN do _wanilka_
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Dziewczynki, wybieram się jutro po
coś ujędrniającego...co wy używacie??

Słyszałam, ze bardzo skuteczna jest seria DOVE: żel i balsam ujędrniający...ale kogo ja moge zapytac jak nie was??
_wanilka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.