's³omiany' kolor w³osów - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-03-16, 13:48   #1
b-maskotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 44
Question

's³omiany' kolor w³osów


Czê¶æ z Was pisze ¿e zaczynacie siwieæ = pojawiaj± siê pierwsze siwe w³osy w m³odym wieku (podobnie mia³a moja ciotka ju¿ jako 20-latka by³a siwa), ale mój problem jest troszke inny... mam ca³e w³osy w kolorze 's³omy',ale od pocz±tku...
jako ma³a dziewczynka mia³am ja¶niutkie w³oski które z biegiem lat stopniowo ciemnia³y a¿ do ciemnego blondu, a potem do... no w³asnie do takiego nijakiego koloru - troche jak siano on wygl±da, trochê jak mysi... nawet nie wiem czy nie najlepsze porównanie bêdzie w³a¶nie do s³omy...
pod koniec liceum zaczê³am farbowaæ w³osy - najpierw blond (chcia³am wróciæ do swojego z dzieciñstwa) ale wychodzi³ jaki¶ taki ¿ó³tawy (zobaczy³am to dopiero na zdjêciach pare lat pó¼niej), potem chcia³am czekoladowy br±z, ale wysz³o mi co¶ rudawego na w³osach (to na pewno nie jest mój kolor), wiêc przesz³am do ciemnych br±zów - które wychodz± mi czarne

ostatni± farb± na mojej g³owie by³a L'oreal Paris Recital Preference nr G (jasny z³ocisty br±z) -to jest ten ¶rodkowy kolor na zdjêciach (k³adziony na ówczesne odrosty)
te przy samej skórze to oczywi¶cie mój s³omiany
a ten najdalej to resztki ciemnego br±zu który walnê³a mi fryzjerka (wcze¶niej pokaza³am jej zdjêcie moich w³osów po ciemnym br±zie i powiedzia³am ¿e nie chce takiego ciemnego... ehhh nie pomog³o) -oczywi¶cie troszkê siê rozja¶ni³ po tym moim farbowaniu i w wyniku mycia

chcia³abym us³yszeæ Wasz± radê - wracaæ do naturalnego koloru (s³oma) czy dalej farbowaæ?? ponoæ w³osy ca³y czas farbowane trac±naturaln± zdolno¶æ pigmentacji i robi± siê w³asnie takie nijakie?? -prawda to czy nie?? a mo¿e z okazji nadchodz±cego lata (hihihi to takie ma³e pogonienie wiosny) daæ sobie spokój i niech s³oñce trochê mi rozjasni w³osy???

p.s.mam nadziejê ze na zdjêciach widaæ moje 3 kolorki -stara³am siê jak mog³am
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (63,2 KB, 48 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (77,6 KB, 80 za³adowañ)
b-maskotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-17, 14:25   #2
b-maskotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: 's³omiany' kolor w³osów

chyba tylko ja mam taki problem
b-maskotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-20, 16:35   #3
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 12 984
Dot.: 's³omiany' kolor w³osów

W³a¶ciwie to nie wiem co Ci doradziæ, ale powiem co robiê ja.

Tez jako dziecko mia³am ja¶niutkkie w³osy, a¿ zacze³y mi ciemnieæ i sta³y siê ciemnym blondem.
Robi³am swego czasu ja¶niutkie pasemka, ¿e troche o¿ywiæ ten 'mysi' blond. Musia³am z tego zrezygnowaæ, bo jak wiadomo rozja¶nianie bardzo niszczy w³osy.

Teraz farbuje mój sianowaty kolor farb± palet Delux nr 400 (¶rdeni blond to chyba jest ) i jestem bardzo zadowolona.
Trzy razy ju¿ to czyny³am, w odstêpach 1,5 - 2 miesi±cznych.
Woski nabra³y ³adnego naturalnego odcienia, a co najwa¿niejsze i czego nigdy bym sie nie spodziewa³a nie widac odrostów w moim sianowatym kolorze.
Nie wiem czym to jest spowodowane, ale po miesi±cu nie widaæ dos³ownie nic, tak jakby kolor z farbowania by³ moim naturalnym kolorem.

Je¶li chcesz i odpowiada Ci takie rozwi±zanie to spróbuj, mo¿e u Ciebie bêdzie podobnie.

Pozdrawiam!!
__________________

...i przyrzekam Ci, u¶miech ka¿dego dnia, kawê o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-23, 10:06   #4
b-maskotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: 's³omiany' kolor w³osów

chyba sprawdze t± farbê, bo ju¿ zbli¿a siê okres farbowania
dzieki
b-maskotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-23, 13:42   #5
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 288
Dot.: 's³omiany' kolor w³osów

Naprawde wlosy moga stracic zdolnosc do pigmentacji? Nie wiem czy w to wierzyc.....Ale ciekawi mnie to
Asik_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.