za którym razem zdałaś? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Pokaż wyniki sondy: za którym razem zdałaś egzamin?
1 233 42,06%
2 114 20,58%
3 67 12,09%
4 55 9,93%
5 22 3,97%
6 18 3,25%
7 17 3,07%
8 9 1,62%
9 4 0,72%
10 1 0,18%
10 i więcej 14 2,53%
Głosujący: 554. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-15, 08:14   #91
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: za którym razem zdałaś?

Gratuluje pierwszakom, ale jeszcze bardziej tym które nie poddały się po pierwszej nieudanej próbie.
Ja za 3cim razem zdałam. Itak patrząc na moje nerwowe podchodzenie do egzaminu to coś wielkiego
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 18:25   #92
kardamon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 227
Dot.: za którym razem zdałaś?

Ja też zdałam za 3cim razem. Ale pewnie też inaczej zdaje się w małym mieście, inaczej w dużym. Zdawałam w Krakowie No... ale widzę, że zdecydowana większość zdała za pierwszym razem. Gratulacje
kardamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 21:39   #93
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: za którym razem zdałaś?

Cytat:
Napisane przez kardamon Pokaż wiadomość
No... ale widzę, że zdecydowana większość zdała za pierwszym razem. Gratulacje
No, sporo za 1
Ja zdawałam w Wawie i też za 1
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 11:23   #94
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: za którym razem zdałaś?

w czwartek zdałam za pierwszym
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 12:04   #95
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: za którym razem zdałaś?

Za pierwszym razem - WORD Dąbrowa Górnicza
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 20:46   #96
faithy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: za którym razem zdałaś?

Za piątym, zdałabym wcześniej gdyby nie stres chociaż brat mówił, że powinnam zdać za pierwszym i to bez wahania, a stało się to dopiero za piątym bo zawsze musiałam jakiegoś "paraliżu"dostać...osobiś cie uważam, że lepiej jak jest więcej tych podejść niż mniej
faithy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 10:34   #97
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: za którym razem zdałaś?

Cytat:
Napisane przez la beaute Pokaż wiadomość
w czwartek zdałam za pierwszym
gratulacje!

tez za 1
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 16:18   #98
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: za którym razem zdałaś?

zdałam za 3
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 08:53   #99
Hapsiiiiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 24
Dot.: za którym razem zdałaś?

za 1
__________________
zakochana i szczęśliwa
Hapsiiiiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:05   #100
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: za którym razem zdałaś?

Udało się za 1
__________________
...i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...
Olean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:08   #101
la beaute
Zakorzenienie
 
Avatar la beaute
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11 269
Dot.: za którym razem zdałaś?

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Udało się za 1
gratuluję
__________________
la beaute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 12:46   #102
papewa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ***z bajkowej krainy***
Wiadomości: 125
Dot.: za którym razem zdałaś?

To i ja się pochwalę
na B za 4 razem (pech to pech)
na C+E za 2 razem (kobieta w Tirze ;P)
__________________
180 cm
73 kg->72->71->70->69->68->67->66->65kg

27.10.2009 - [*] w sercu moim na zawsze.
papewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 18:31   #103
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: za którym razem zdałaś?

za pierwszym
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 18:37   #104
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: za którym razem zdałaś?

Cytat:
Napisane przez faithy Pokaż wiadomość
osobiście uważam, że lepiej jak jest więcej tych podejść niż mniej
Czemu?
Ja z kolei uważam, że lepiej zdawać bez poprawek Generalnie
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 07:54   #105
faithy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: za którym razem zdałaś?

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Czemu?
Ja z kolei uważam, że lepiej zdawać bez poprawek Generalnie
Po prostu widzę co się dzieje, dla przykładu były kursant mojego brata twierdził, że zdanie egzaminu to dla niego tylko czysta formalność, owszem zdał za pierwszym, ale zabił się dzień po zdaniu prawka...jedna koleżanka zdała za pierwszym-pierwszy raz gdy wyjechała na ulicę spowodowała wypadek, inna wjechała w drzewo...takich przykładów mogłabym wymieniać więcej...z niektórymi osobami co zdały za pierwszym razem raz jechałam, ale więcej już z nimi nie wsiądę do samochodu...mój brat, który jest instruktorem wielu ludzi już uczył jeździć, które jakimś cudem zdali egzamin wewnętrzny, a później państwowy za pierwszym razem, a nie powinni, a zdali gdyż po prostu mieli szczęście,a wielu kursantów, którzy naprawdę potrafią jeździć nie mogą zdać i to jest niesprawiedliwe, owszem te zdawanie za pierwszym razem nie tyczy się wszystkich, może niektórzy potrafią jeździć, ale nie tyczy się to wszystkich,a każdy egzamin czegoś uczy, choć wiadomo, że to kosztuje i ci co zdawali więcej razy lepiej jeżdżą od tych co zdali za pierwszym, widzę to po prostu po moich znajomych,a brat po swoich kursantach.
faithy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 08:31   #106
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: za którym razem zdałaś?

Cytat:
Napisane przez faithy Pokaż wiadomość
Po prostu widzę co się dzieje, dla przykładu były kursant mojego brata twierdził, że zdanie egzaminu to dla niego tylko czysta formalność, owszem zdał za pierwszym, ale zabił się dzień po zdaniu prawka...jedna koleżanka zdała za pierwszym-pierwszy raz gdy wyjechała na ulicę spowodowała wypadek, inna wjechała w drzewo...takich przykładów mogłabym wymieniać więcej...z niektórymi osobami co zdały za pierwszym razem raz jechałam, ale więcej już z nimi nie wsiądę do samochodu...mój brat, który jest instruktorem wielu ludzi już uczył jeździć, które jakimś cudem zdali egzamin wewnętrzny, a później państwowy za pierwszym razem, a nie powinni, a zdali gdyż po prostu mieli szczęście,a wielu kursantów, którzy naprawdę potrafią jeździć nie mogą zdać i to jest niesprawiedliwe, owszem te zdawanie za pierwszym razem nie tyczy się wszystkich, może niektórzy potrafią jeździć, ale nie tyczy się to wszystkich,a każdy egzamin czegoś uczy, choć wiadomo, że to kosztuje i ci co zdawali więcej razy lepiej jeżdżą od tych co zdali za pierwszym, widzę to po prostu po moich znajomych,a brat po swoich kursantach.
Ja zdałam za pierwszym i jest ok. Znam z kolei wiele przypadków gdy ludzie zdawali po 5 i więcej razy i jakimś fartem zdali i teraz stanowią zagrożenie. Poważnie - nie piszę tego złośliwie. Każdy ma inne doświadczenia. Ja mam takie, że z mojego otoczenia ci co zdali za 1 i za 2 są na drodze w porządku i nie boję się z nimi jeździć
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 08:35   #107
Halucynacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 248
Dot.: za którym razem zdałaś?

faithy! Co za historie niesamowite.. Zabić się dzień po zdaniu prawka... Hm.. Niech temu chłopcu ziemia będzie lekka, ale wypadało by chociaż odebrać prawo jazdy..
Po za tym od zawsze mi powtarzano, że najlepsi kierowcy zdają za 3 razem Oczywiście nie wiem skąd to się wzięło, ale niech będzie Generalnie rzecz biorąc to nie zależy od ilości zdanych egzaminów tylko od koncentracji, doświadczenia, uwagi, kultury na drodze i jakiś tam wrodzonych umiejętności

Ps. Równo tydzień temu w Czwartek zdałam za 3 razem I lepiej, że za tym 3 razem niż za pierwszym czy drugim. Czuję się pewniej za kółkiem, bardziej wiem o co w tym wszystkim chodzi i wiem na co zwracać uwagę. Przede wszystkim wbiłam sobie na egzaminie do głowy, że pasażer nie ma hamulca, żeby jak coś za mnie zahamować
__________________
Warto nauczyć się wstydzić i rumienić za samego siebie. Internet mnie pod tym względem przeraża.
K. Nosowska

Edytowane przez Halucynacja
Czas edycji: 2010-07-29 o 08:36
Halucynacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 08:59   #108
faithy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: za którym razem zdałaś?

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość


Ja zdałam za pierwszym i jest ok. Znam z kolei wiele przypadków gdy ludzie zdawali po 5 i więcej razy i jakimś fartem zdali i teraz stanowią zagrożenie. Poważnie - nie piszę tego złośliwie. Każdy ma inne doświadczenia. Ja mam takie, że z mojego otoczenia ci co zdali za 1 i za 2 są na drodze w porządku i nie boję się z nimi jeździć
No właśnie to też zależy od konkretnego przypadku, inni widzą tak, a inni tak, jedni zdadzą za pierwszym razem a inni za szóstym i potrafią jeździć, a inni za pierwszym lub piątym i nie potrafią jeździć, tak to już bywa, ale jak ktoś zdaje np za 10razem no to już nie powinien mieć prawka-kilka razy można popełniać błędy, ale żeby aż 10razy?Jedna koleżanka oblała 9razy i się poddała...sama przyznała, że chyba się do tego nie nadaje. Sama zdałam za piątym,( choć przyznaję, że miałam chwilę zwątpienia ) i nie chcę się usprawiedliwiać, czemu aż za piątym?sama nie wiem, mój brat mówił, że muszę zmienić swoje podejście-zawsze miałam tak-muszę zdać, dopiero jak podeszłam na luzie-zdałam,a teraz mi nie problem gdziekolwiek wyjechać-już nawet miałam 400km trasę.
Halucynacja-gratulacje!!!Masz rację, jazda elką ma się nijak do samodzielnej jazdy już własnym samochodem, bo już za nas nikt nie zahamuje i dlatego to jest takie odpowiedzialne, taka samodzielna jazda-to tak jakby już egzamin-egzaminatorowi nie możemy pozwolić by za nas zahamował

Edytowane przez faithy
Czas edycji: 2010-07-29 o 09:02
faithy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 22:11   #109
Halucynacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 248
Dot.: za którym razem zdałaś?

Dziękuję, dziękuję Cieszę się jak mały dzieciak. Jak to mi mama powiedziała : "Teraz to dopiero będziesz trzęsła d*pą za kierownicą" Ma rację, ale muszę od czegoś zacząć zdobywać doświadczenie. Choćby podjechać do sklepiku na osiedlu autem
__________________
Warto nauczyć się wstydzić i rumienić za samego siebie. Internet mnie pod tym względem przeraża.
K. Nosowska
Halucynacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 08:46   #110
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: za którym razem zdałaś?

Za drugim
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:19   #111
Jully
Raczkowanie
 
Avatar Jully
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 454
Dot.: za którym razem zdałaś?

Dzisiaj zdalam Właściwie to za 4 razem, ale dziś był 1 egzamin po 2 latach przerwy no i sie udało. Chyba po prostu musiałam do tego dojrzeć bo w liceum nie byłam jeszcze gotowa żeby zdać i jeździc samodzielnie.

Moja mama zdawała ponad 10 razy, nie wiem dokladnie ile. Zżerały ją nerwy, ale w końcu sie udalo i szczerze mówiąc jest chyba najbezpieczniej i najbardziej przepisowo jeżdżąca osobą jaką znam
Jully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:53   #112
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: za którym razem zdałaś?

Jully gratulacje
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 14:53   #113
Jully
Raczkowanie
 
Avatar Jully
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 454
Dot.: za którym razem zdałaś?

dzięki i Tobie też, bo widzę po podpisie, że też jesteś świeżo po
Jully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 16:22   #114
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: za którym razem zdałaś?

Zgadza się
Za ok. dwa tygodnie plastuczek do odbioru
Również dziękuję
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:49   #115
Soulfly
Rozeznanie
 
Avatar Soulfly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 622
Dot.: za którym razem zdałaś?

pierwszym
__________________

Take me to the magic of the moment...





Soulfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:02   #116
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: za którym razem zdałaś?

Cytat:
Napisane przez Soulfly Pokaż wiadomość
pierwszym
gratulacje
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:13   #117
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: za którym razem zdałaś?

Cytat:
Napisane przez faithy Pokaż wiadomość
Po prostu widzę co się dzieje, dla przykładu były kursant mojego brata twierdził, że zdanie egzaminu to dla niego tylko czysta formalność, owszem zdał za pierwszym, ale zabił się dzień po zdaniu prawka...jedna koleżanka zdała za pierwszym-pierwszy raz gdy wyjechała na ulicę spowodowała wypadek, inna wjechała w drzewo...takich przykładów mogłabym wymieniać więcej...z niektórymi osobami co zdały za pierwszym razem raz jechałam, ale więcej już z nimi nie wsiądę do samochodu...mój brat, który jest instruktorem wielu ludzi już uczył jeździć, które jakimś cudem zdali egzamin wewnętrzny, a później państwowy za pierwszym razem, a nie powinni, a zdali gdyż po prostu mieli szczęście,a wielu kursantów, którzy naprawdę potrafią jeździć nie mogą zdać i to jest niesprawiedliwe, owszem te zdawanie za pierwszym razem nie tyczy się wszystkich, może niektórzy potrafią jeździć, ale nie tyczy się to wszystkich,a każdy egzamin czegoś uczy, choć wiadomo, że to kosztuje i ci co zdawali więcej razy lepiej jeżdżą od tych co zdali za pierwszym, widzę to po prostu po moich znajomych,a brat po swoich kursantach.
coś w tym jest.Mam koleżankę,która zdała za pierwszym razem i która nie odróżnia podstawowych znaków drogowych ,aż strach z nią jeździć.Nie ma mowy o wyluzowaniu się pasażera.Jak to się stało,że zdała-nie wiem.Przy tych egzaminach liczy się w dużej mierze szczęście,nie tylko umiejętności.Dużo zależy od egzaminatora i miasta ,w którym się zdaje.Bez porównania będzie zdawanie w dużym mieście ,o dużym natężeniu ruchu z kilkunastoma rondami oraz zdawanie w "mieścinie"z kilkoma rondami na krzyż.Nieważne czy zda się za pierwszym razem czy za jedenastym ,ważne jest późniejsze podszlifowanie umiejętności.Ja zdałam za drugim i czy czuję się pewnie na drodze-trudno ocenić.Na pewno nie jest to idealna jazda,taka stanie się dopiero po wyjeżdżeniu sporej ilości km
__________________

twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:59   #118
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: za którym razem zdałaś?

Cytat:
Napisane przez twizzy Pokaż wiadomość
coś w tym jest.Mam koleżankę,która zdała za pierwszym razem i która nie odróżnia podstawowych znaków drogowych ,aż strach z nią jeździć.Nie ma mowy o wyluzowaniu się pasażera.Jak to się stało,że zdała-nie wiem.Przy tych egzaminach liczy się w dużej mierze szczęście,nie tylko umiejętności.Dużo zależy od egzaminatora i miasta ,w którym się zdaje.Bez porównania będzie zdawanie w dużym mieście ,o dużym natężeniu ruchu z kilkunastoma rondami oraz zdawanie w "mieścinie"z kilkoma rondami na krzyż.Nieważne czy zda się za pierwszym razem czy za jedenastym ,ważne jest późniejsze podszlifowanie umiejętności.Ja zdałam za drugim i czy czuję się pewnie na drodze-trudno ocenić.Na pewno nie jest to idealna jazda,taka stanie się dopiero po wyjeżdżeniu sporej ilości km
A ja się cieszę, że zdałam za 1 razem. Oszczędność nerwów, czasu, pieniędzy i plastik w kieszeni. Tym bardziej, że nie zdawałam w małej mieścinie tylko w Wawie. A czasem jak Was czytam to mam wrażenie, że to źle jak człowiek zda bo gorzej jeździ. Nie prawda. Może jakbym nie zdała za 2 lub 3 razem to miałabym wrażenie, że to dobrze bo znałabym już mniej więcej trasę egzaminacyjną i czułabym się pewniej...
I podpisuję się pod słowami koleżanki, że ważna jest praktyka.
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:45   #119
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: za którym razem zdałaś?

Dzisiaj za pierwszym
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 16:00   #120
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: za którym razem zdałaś?

Cytat:
Napisane przez Halucynacja Pokaż wiadomość
Równo tydzień temu w Czwartek zdałam za 3 razem I lepiej, że za tym 3 razem niż za pierwszym czy drugim. Czuję się pewniej za kółkiem, bardziej wiem o co w tym wszystkim chodzi i wiem na co zwracać uwagę. Przede wszystkim wbiłam sobie na egzaminie do głowy, że pasażer nie ma hamulca, żeby jak coś za mnie zahamować
Tyle, że każdy człowiek inaczej sobie przyswaja informacje, dlatego, to, że ktoś za kółkiem pewniej się czuje za 3 razem, to nie znaczy, że i inny tak będzie miał.
I nie piszę tu do Ciebie, ale Twoje słowa posłużyły mi jako podstawa do wypowiedzi

Za mnie instruktor zahamował może z raz i to na początku, poza tym koło 25 godziny pojawił się TEN moment, kiedy poczułam, że dałabym sobie radę bez instruktora u boku. Więc jakbym zdała za 3 razem wcale by mi to nie pomogło w późniejszej jeździe.

To, że ktoś w otoczeniu zdał za pierwszym i zaraz się zabił lub kiepsko jeździ nie znaczy, ze wszyscy tak mają. Za to w moim otoczeniu osoby zdające za 1 jeżdżą cały czas, regularnie, a te, którym udało się za 4 czy 5 jeżdżą tylko sporadycznie, żeby mamę zawieźć na zakupy itp.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.