Tabletki anty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 15:50   #1
holidayskin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 140

Tabletki anty


Drogie wizażanki, mam pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych. Czy jeśli przez ostatni miesiąc nie brałam żadnych tabletek, a wcześniej przez 3 miesiące zażywalam yasminelle, a jeszcze przed tymi przez miesiac cilest (po cilescie źle sie czulam i musialam przejsc na yasminelle), a teraz chciałabym wziąc cilest (ale tylko dlatego, że zostalo mi jedno opakowanie, ktore kiedys kupilam), to czy jest to bardzo zle rozwiązanie? Chodzi o to, że nie mam zamiaru przyjmowac znowu przez kilka miesiecy pigulek. Chcialabym wykorzystac po prostu opakowanie, ktore mi zostalo. Tak jednorazowo. No, ale zastanawiam się, czy można w ten sposob robić... Jak myślicie, dziewczyny?

P.S. Proszę o w miarę szybkie odpowiedzi, gdyż okres dostałam dzisiaj, a pod wieczór chciałabym wziąć już tabletke

Edytowane przez holidayskin
Czas edycji: 2011-02-08 o 15:54
holidayskin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 15:56   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tabletki anty

Pigulki to nie dropsy ,żeby je sobie ot tak brac ,tym bardziej ,że sie po nich żle czułaś więc po co ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 15:57   #3
KarolinaMarcelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki anty

Moim zdaniem nie jest to super pomysł. Sprzedaj może koleżance, która używa takie tabletki, a nie będziesz je w siebie ładować niepotrzebnie i do tego przez miesiąc, a miesiąc miałaś przerwy. Moim zdaniem jest to głupie rozwiązanie.
Pozdrawiam
__________________
16.10.2009
14.12.2013
14.05.2016
KarolinaMarcelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 15:35   #4
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tabletki anty

teraz to już pewnie za późno, ale ja uważam podobnie jak moje przedmówczynie, po co brać tabletki skoro ich nie chcesz? tak żeby po prostu nie leżały w szufladzie? Moim zdaniem to głupota, tym bardziej, że piszesz, ze źle na nie reagujesz. Sama stosowałam cilest przez prawie 5 lat i wiem, ze nie są one jakoś strasznie drogie więc może po prostu je zostaw albo daj komuś kto ich używa, ja zawsze dostawałam receptę na 3 opakowani i wykupowałam je od razu w aptece, przy ostatniej wizycie również tak zrobiłam ale po 2 opakowaniach stwierdziliśmy z tż że chcemy już mieć dziecko więc je odstawiłam a jedno opakowanie nadal mam w szufladzie
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.