Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-16, 17:25   #4801
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??


Współczuję.. znam ten ból. kiedyś pożyczyłam koleżance moją ulubioną bluzkę - oddała ją z wielką dziurą;/
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 17:31   #4802
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Ja też się bałam, pamiętam, że po maturze tata i brat naciskali na mnie, że mam iść do pracy. Bałam się jak cholera, nie mogłam spać przed rozmową kwalifikacyjną- tak bardzo sie bałam. Ale nie miałam wyjścia, ani komfortu, żeby móc bezkarnie siedzieć w domu bez nacisków psychicznych. Myślę, że gdyby nie mogla znaleźć pracy jak my, gdyby nie miał kto jej załatwiać posadek, to by sama chciała iść do pracy. Nie każdy ma możliwość życia z "lękami" przed pracą
.



Fajne ogłoszenie haha. Co do stawki mogłabym pracować nawet za 5 zł/h
Ale chyba nie bałaś się wyjść z domu, np. po zakupy, do kościoła? Uwierzcie, że kiedy nie jest się w stanie wyjść ze smieciami, to nie będzie sie w stanie iść do pracy. I nie chcę nikogo bronić ani atakować, ale w ciężkim stadium choroby nie myśli się o pracy.


Ja właśnie pracuję za 5,6,7 zł, no róznie i to 5zł to dla mnie serio minimum minimalnego :/
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 17:34   #4803
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Ale chyba nie bałaś się wyjść z domu, np. po zakupy, do kościoła? Uwierzcie, że kiedy nie jest się w stanie wyjść ze smieciami, to nie będzie sie w stanie iść do pracy. I nie chcę nikogo bronić ani atakować, ale w ciężkim stadium choroby nie myśli się o pracy.


Ja właśnie pracuję za 5,6,7 zł, no róznie i to 5zł to dla mnie serio minimum minimalnego :/
Bałam się dużych skupisk ludzi-dyskotek i innych zgromadzeń. Śmieci wynieść nie mogłam się bać, bo byłam zmuszana:P
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 17:34   #4804
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość

Współczuję.. znam ten ból. kiedyś pożyczyłam koleżance moją ulubioną bluzkę - oddała ją z wielką dziurą;/
Mojej mamie ręce opadły, jak zobaczyła jak teraz torba w środku wygląda. Wkurzyła się też nie samowicie. Moim zdaniem powinna odkupić torbę . A wy jak myślicie ? Ja bym zniszczonej torby nie potrafiła oddać komuś , tylko bym odkupiła.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 17:38   #4805
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Mojej mamie ręce opadły, jak zobaczyła jak teraz torba w środku wygląda. Wkurzyła się też nie samowicie. Moim zdaniem powinna odkupić torbę . A wy jak myślicie ? Ja bym zniszczonej torby nie potrafiła oddać komuś , tylko bym odkupiła.
Ja również. Nie wiem skąd sie biorą takie "świnie". Po pierwsze staram się od ludzi rzeczy nie pożyczać, żeby właśnie nie było potem takich akcji, że coś jest zniszczone...
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 17:42   #4806
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Jak coś od kogoś pożyczę to dbam o to bardziej jak o swoje.
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 17:43   #4807
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Bałam się dużych skupisk ludzi-dyskotek i innych zgromadzeń. Śmieci wynieść nie mogłam się bać, bo byłam zmuszana:P
Ehh.. straszne te opory, w sumie nie wiadomo przed czym...


mam znajomą, której dobrze się powodzi, mieszka w domu, swój biznes, zawsze to podkreśla jak dużo zarabia i raz zaproponowała, że pojedzie do pracy autem i mnie weźmie (raz z nia jechałam, wiec wyszłam na przystanek, zeby miała typowo po drodze, a potem tez wysiadłam koło sklepu i poszłam do domu) jak dorzucę jej sie to 2zł co miałabym zapłacić na bilet w mzk!! Co myślicie o takim zachowaniu?
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 17:44   #4808
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Ja gdybym coś komuś zniszczyła to bym nie mogła spojrzeć mu w oczy i powiedzieć "chyba się na mnie nie gniewasz".
Ale właśnie, są ludzie i ludziska. Niektórym to nie problem coś zniszczyć a potem udawać że tak właściwie nic się nie stało.
Nie rozumiem takich ludzi a znam niestety takich. I w końcu któregoś razu moja dobroć się skończyła i nic nikomu nie pożyczam po zniszczonych paru bluzkach i sukience weselnej. Sama staram się też nie pożyczać.
Mam w tym roku 5 wesel. Mimo że nie mam za dużo kasy na kiecki to albo kupię jakąś tanią na allegro albo pójdę w starych. Wolę tak niż pół wesela bać się że zrobię coś tej pożyczonej sukience.
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 17:46   #4809
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Ja raz pożyczyłam sukienkę na wesele od bratowej ojca. Nosiłyśmy wtedy ten sam rozmiar. Wesele miałam 3,5 h drogi ode mnie a nie było wtedy na szmateksach sukienek , żebym mogła ją za grosze kupić a na nową jako bezrobotna nie miałam kasy. Dobrze, że mnie wtedy z ta sukienką poratowała, bo bym na wesele nie poszła. Tylko ja dbam, o to, żeby niczego nie zniszczyć. Jak by cos się stało, to bym kasę oddała. Zanim oddałam to ją wyprałam. Tylko ja wtedy jej bawiłam dzieci co chwila i sama mi zaproponowała, że ma sukienkę to mi pożyczy. Teraz sobie za 1 zł kupiłam sukienki na szmateksie, ( nawet weselne są , jedna czarna w białe kropki , druga prosta czerwona, trzecie cała czarna z dużą falbaną) więc już pożyczać bym nie musiała. Ale nigdy w życiu bym nie oddała zniszczonej rzeczy, tylko bym ją odkupiła.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 17:47   #4810
Tataraczka
Rozeznanie
 
Avatar Tataraczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 695
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie do Was: na ile się cenicie? W takim sensie, że jakie musi być minimalne wynagrodzenie na godzinę, abyście poszły tam pracować? Oczywiście nie mówię tutaj o minimalnej krajowej.
Ja to bym i za najniższą krajową poszła do pracy, ale chciałabym mieć pewność że np. po pół roku będzie jakaś podwyżka. Albo że jak znajdę drugą pracę to będę więcej zarabiała. Niestety, ale te 1200 zł to przy dzisiejszych cenach nie życie, a wegetacja.

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Ale się wkurzyłam. Pożyczyłam torbę podróżną koleżance najlepszej znamy się od podstawówki, razem do podstawówki, liceum i studium chodziłyśmy. Dziś odnosi mi zniszczoną torbę trochę. Zasuwka u zamka ciut przygięta i w środku się jej poniszczyła. Pyta mi się, czy nie będę o to na nią zła. Co jej miałam odp. Przecież nie powiem jej tak jestem zła, odkup torbę. Sama się powinna domyśleć, co ma zrobić w takiej sytuacji. Torby nie kupowałam, ,mama za darmo ją z pokazu garczków przyniosła. Torba była mała i nie wiele do niej wejdzie. Ona jechała za granicę na 2 tyg do chłopaka i pewnie za dużo do niej nawkładała. Do niej naprawdę dużo nie wejdzie.A jeszcze jak byle jak powrzucała rzeczy do niej. Mi ta torba była potrzebna jak do koleżanek ze studiów jechałam, ciekawe w co się następnym razem zapakuje.
O rany, co za panna :/ Ja bym kazała odkupić, ty też za darmo tej torby nie naprawisz. Dlatego ja ludziom nic ze swoich rzeczy nie pożyczam.
__________________
"Co nie zabije to wzmocni...To nieprawda. Co nie zabije, to nie zabije. Wcale nie musi wzmacniać, potrafi sponiewierać i zostać na całe życie." Jacek Walkiewicz
Tataraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 17:48   #4811
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Ja raz pożyczyłam sukienkę na wesele od bratowej ojca. Nosiłyśmy wtedy ten sam rozmiar. Wesele miałam 3,5 h drogi ode mnie a nie było wtedy na szmateksach sukienek , żebym mogła ją za grosze kupić a na nową jako bezrobotna nie miałam kasy. Dobrze, że mnie wtedy z ta sukienką poratowała, bo bym na wesele nie poszła. Tylko ja dbam, o to, żeby niczego nie zniszczyć. Jak by cos się stało, to bym kasę oddała. Zanim oddałam to ją wyprałam. Tylko ja wtedy jej bawiłam dzieci co chwila i sama mi zaproponowała, że ma sukienkę to mi pożyczy. Teraz sobie za 1 zł kupiłam sukienki na szmateksie, ( nawet weselne są , jedna czarna w białe kropki , druga prosta czerwona, trzecie cała czarna z dużą falbaną) więc już pożyczać bym nie musiała. Ale nigdy w życiu bym nie oddała zniszczonej rzeczy, tylko bym ją odkupiła.
Fajny masz ten szmateks za 1 zł u mnie takich nie ma, tylko w dzień dostawy 50zł/kg, a jak są za 1zł to na ścierki do podłogi... a jak tam jakosciowo z rzeczami, z jakiego kraju są?
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 17:49   #4812
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Książki jak pożyczyłam to do tej pory nie odzyskałam, jakoś sie kontak dziwnym trafem urwał
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 17:53   #4813
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Fajny masz ten szmateks za 1 zł u mnie takich nie ma, tylko w dzień dostawy 50zł/kg, a jak są za 1zł to na ścierki do podłogi... a jak tam jakosciowo z rzeczami, z jakiego kraju są?
Na jednym z angli, irlandi itd. A na 2 pozostałych ponoć, to sa ciuchy z kontenerów polskiego czerwonego krzyża, gdzie główna ich siedziba jest w skarzysko-kamiennej, mają również swoje szmateksy w miastach na śląsku, małopolsce. Kiedyś był art na necie, że dawniej kupowali ciuchy od polskiego czerwonego krzyża. Była jakaś afera z tym. Nie wiem jak jest teraz. Ale kiedyś na drzwiach pisało, że poszukują kierowców do zbierania ciuchów z kontenerów. Tylko nie pisało o jakie kontenery chodzi.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 17:54   #4814
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Elmo88 Pokaż wiadomość
Książki jak pożyczyłam to do tej pory nie odzyskałam, jakoś sie kontak dziwnym trafem urwał
u mnie to samo... ja sobie nie wyobrażam pożyczyć czegokolwiek, chociażby zeszytu z notatkami i nie oddać.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 17:58   #4815
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
u mnie to samo... ja sobie nie wyobrażam pożyczyć czegokolwiek, chociażby zeszytu z notatkami i nie oddać.
Też sobie nie wyobrażam...I już nie pożyczam. Chyba, że przyjaciółce, bo wiem że odda
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:00   #4816
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Elmo88 Pokaż wiadomość
Też sobie nie wyobrażam...I już nie pożyczam. Chyba, że przyjaciółce, bo wiem że odda
Nie mów hop...
ja pożyczyłam przyjaciółce książkę, którą sama mi dała i od dłuuuuugiego czasu nie mogę jej odzyskać.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:02   #4817
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Masz rację. Wszystko się może zdażyć. Na szczęscie teraz nic nie mam pożyczonego komuś

Nie licząc tych nie odzyskanych rzeczy....
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:04   #4818
gutkacia
Raczkowanie
 
Avatar gutkacia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 133
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Autorka wątku ma stany lękowe i boi się iść do pracy, bo trzeba tam wysiedzieć ileś godzin, coś koniecznie robić, z dala od domu itp. Wiem co to znaczy, bo sama miałam podobnie i swoje musiałam "odchorować", jednak po pewnym czasie praca i studia rzeczywiście postawiły mnie na nogi.



Mam takie pytanie do Was: na ile się cenicie? W takim sensie, że jakie musi być minimalne wynagrodzenie na godzinę, abyście poszły tam pracować? Oczywiście nie mówię tutaj o minimalnej krajowej.
Ja mówiłam, że po 2 latach bez pracy dostałam pracę za najniższą krajową na rok a i tak jestem prze szczęśliwa. Może nisko się cenie Wiem, że mieszkam z mamą a sama za tą kasę i tak bym się nie utrzymała, ale chociaż coś się dołożę z domu wyjdę, ludzi spotkam i doświadczenia nabiorę. Na rozmowach o pracę również podawałam najniższą krajową jak się mnie pytali o to ile bym "chciała"
__________________
http://nailstale.blogspot.com/
gutkacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:05   #4819
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Ja bym tez mogla o tej koleżance powiedzieć przyjaciółka, znamy się już pewnie ok 22 lat i też bym się tego nie spodziewała po niej. Kiedyś już jej tą torbę pożyczyłam jak jechała w góry i oddała nie zniszczoną. Raz jej torebkę-kopertówkę na wesele pożyczyłam i też oddała nie zniszczoną. Więc, tym bardziej bym się po niej tego nie spodziewała.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 18:12   #4820
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Dla bezrobotnego najniższa krajowa jest wysoka
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:17   #4821
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Elmo88 Pokaż wiadomość
Dla bezrobotnego najniższa krajowa jest wysoka
Najniższa krajowa, to średnio na godzinę wychodzi z 7,5 zł netto (chyba coś takiego). To super stawka-nigdy nie miałam zaszczytu pracować za taką. Przecież sieciówki itp. oferują 6 zł netto (przynajmniej ja zawsze spotykam się z taką stawką). Za cały etat wychodzi dużo mniej niż najniższa krajowa. Kolejna zaleta śmieciówek dla wyzyskiwaczy- mogą proponować stawkę jaką chcą, nie obowiązuje ich żaden najniższy limit.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:18   #4822
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Elmo88 Pokaż wiadomość
Dla bezrobotnego najniższa krajowa jest wysoka
Tylko ja nie mam najniższej... pytałam o min. stawkę na godzinę. Bo dla mnie zupełne minimum to 5zł.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:20   #4823
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Ja bym tez mogla o tej koleżance powiedzieć przyjaciółka, znamy się już pewnie ok 22 lat i też bym się tego nie spodziewała po niej. Kiedyś już jej tą torbę pożyczyłam jak jechała w góry i oddała nie zniszczoną. Raz jej torebkę-kopertówkę na wesele pożyczyłam i też oddała nie zniszczoną. Więc, tym bardziej bym się po niej tego nie spodziewała.
Nie lubię od kogoś pożyczać, ale jak JUZ od świeta mi się zdaży to dbam o to lepiej jak o swoją własność. Gdybym coś komuś zniszczyła, zepsuła to bym odkupiła, oddała pieniądze, naprawiła itd. i PRZEPROSIŁA.
Widać ufać nie można nikomu...

Na stażu wychodzi ok 5 zł na godz. Mi to odpowiadało. Pewnie też dlatego, że byłam zachwycona i pracą i współpracownikami. Teraz się staram o nowy staż i nie przeszkadza mi, że znów bedzie to 816zł. A mam znajmoych dla których za taką kwotę nie opłacalne jest wstawanie z łóżka.
Poniżej 5 zł na godzine to jednak byłoby kiepsko...

Edytowane przez Elmo88
Czas edycji: 2013-03-16 o 18:23
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:25   #4824
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

http://demotywatory.pl/4076891/Kaz-b...-zasnac-w-nocy

macie tak?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:26   #4825
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Otwierają w Białymstoku nowy sklep. Zara Home. Wysłałam właśnie tam CV. Ale pewnie się nie odezwą
Wysłałam też do Deichmana na sprzedawcę. Chociaż jakoś nie lubię sklepów z butami. Nigdy jak wyjmę buty z pudełka, to nie umiem ich tak samo potem wsadzić
Ale jestem tak zdeterminowana że wysyłam byle gdzie.
W białostockich sieciówkach płacą 5-6 zł. 6 zł to już naprawdę dużo.
Straszne to. A i tak ludzie o tę pracę za 5 zł rywalizują..
Koleżanka Tż pracuje w Tally Weijl. Poprosił ją żeby się zapytała czy tam kogoś nie potrzebują ale powiedzieli że chcą tylko studentów

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Elmo88 Pokaż wiadomość
Nie lubię od kogoś pożyczać, ale jak JUZ od świeta mi się zdaży to dbam o to lepiej jak o swoją własność. Gdybym coś komuś zniszczyła, zepsuła to bym odkupiła, oddała pieniądze, naprawiła itd. i PRZEPROSIŁA.
Widać ufać nie można nikomu...

Na stażu wychodzi ok 5 zł na godz. Mi to odpowiadało. Pewnie też dlatego, że byłam zachwycona i pracą i współpracownikami. Teraz się staram o nowy staż i nie przeszkadza mi, że znów bedzie to 816zł. A mam znajmoych dla których za taką kwotę nie opłacalne jest wstawanie z łóżka.
Poniżej 5 zł na godzine to jednak byłoby kiepsko...
Ile trwał twój pierwszy staż? z tego co wiem to na stażu można być łącznie rok prawda?
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:43   #4826
gutkacia
Raczkowanie
 
Avatar gutkacia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 133
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Otwierają w Białymstoku nowy sklep. Zara Home. Wysłałam właśnie tam CV. Ale pewnie się nie odezwą
Wysłałam też do Deichmana na sprzedawcę. Chociaż jakoś nie lubię sklepów z butami. Nigdy jak wyjmę buty z pudełka, to nie umiem ich tak samo potem wsadzić
Ale jestem tak zdeterminowana że wysyłam byle gdzie.
W białostockich sieciówkach płacą 5-6 zł. 6 zł to już naprawdę dużo.
Straszne to. A i tak ludzie o tę pracę za 5 zł rywalizują..
Koleżanka Tż pracuje w Tally Weijl. Poprosił ją żeby się zapytała czy tam kogoś nie potrzebują ale powiedzieli że chcą tylko studentów

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------



Ile trwał twój pierwszy staż? z tego co wiem to na stażu można być łącznie rok prawda?
Kolejny wyzysk, bo płacą mało a składek nie muszą płacić za studentów
Co do stażu na 1 stażu można być rok, potem możesz mieć drugi staż również max na rok.
__________________
http://nailstale.blogspot.com/
gutkacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:44   #4827
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Otwierają w Białymstoku nowy sklep. Zara Home. Wysłałam właśnie tam CV. Ale pewnie się nie odezwą
Wysłałam też do Deichmana na sprzedawcę. Chociaż jakoś nie lubię sklepów z butami. Nigdy jak wyjmę buty z pudełka, to nie umiem ich tak samo potem wsadzić
Ale jestem tak zdeterminowana że wysyłam byle gdzie.
W białostockich sieciówkach płacą 5-6 zł. 6 zł to już naprawdę dużo.
Straszne to. A i tak ludzie o tę pracę za 5 zł rywalizują..
Koleżanka Tż pracuje w Tally Weijl. Poprosił ją żeby się zapytała czy tam kogoś nie potrzebują ale powiedzieli że chcą tylko studentów

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------



Ile trwał twój pierwszy staż? z tego co wiem to na stażu można być łącznie rok prawda?
Kiedyś jak akurat robiłam zakupy w Tally Weijl to przyszła jakaś kobieta i pytała dziewczyny tam pracującej czy może zostawić CV swojej córki. Córka miała 25 lat i dziewczny powiedziała, ze oni tylko młodsze przyjmuja ale kobieta była zdeterminowana i przekonywała, że córka młodo wyglada

W sklepach najgorsze jest to, że chcą studentów. Znaczy dla studentów to dobrze. A już najlepiej jest jak pracodawca marudzi, że lepszy student, a drugi tylko nie student i Badz tu mądry...

Może w Tej Zarze Ci się uda? Nowy sklep, to może kilka etatów będzie..

Na stażu można być rok. Ja miałam tylko trzy miesiące, nie przedłużył mi PUP teraz na rozmowie o ten nowy staż byłam, bo polecił mnie pracodawca, u którego byłam na pierwszym stażu-czyli magia znajomości Ciekawa jestem co na to PUP.
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:58   #4828
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Fajny masz ten szmateks za 1 zł u mnie takich nie ma, tylko w dzień dostawy 50zł/kg, a jak są za 1zł to na ścierki do podłogi... a jak tam jakosciowo z rzeczami, z jakiego kraju są?
u mnie też wysokie ceny, po 30zł są chyba na 3 dzień
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 19:04   #4829
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Wyszłabym gdzieś w miasto Ale....z Wami!! Bo byście mnie nie pytały głupio o pracę i doskonale byśmy mogły razem ponarzekać i nie tylko.
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 19:08   #4830
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Elmo88 Pokaż wiadomość
Wyszłabym gdzieś w miasto Ale....z Wami!! Bo byście mnie nie pytały głupio o pracę i doskonale byśmy mogły razem ponarzekać i nie tylko.
No jasne, tylko my po całej Polsce jesteśmy rozrzucone
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.