Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-17, 18:42   #4891
Nina343
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Obojętnie jak będzie brzmieć nazwa dla mnie jesteście jedną z nielicznych grup na wizażu gdzie panuję zrozumienie. Widziałam że jedna z Was (nie pamiętam która) pisała, że ją ,,zjechali'' na innym wątku otóż mnie także to moje drugie konto. Na 1 konto nie loguję się jak kiedyś założyłam wątek chciałam uzyskać poradę od osób które obiektywnie oceniłyby sytuację ale niestety spadły tam na mnie gromy wypominano mi tam mój wiek (że niby niedojrzała), że nie mam innych problemów i przeszperali posty, że jestem bezrobotna nie mam co robić pewnie i sobie wymyślam historię. Nie wytrzymałam i odpisałam, ale nie ostro i oczywiście dostałam ostrzeżenie (widziałam, że u was też sie tak zdarzyło) zablokowałam tam każdego, ale stwierdziłam że nie ma sensu dalej być na tamtym koncie. Wątku chyba już nie założe, ale wasze forum które wtedy podczytywało sprawiło że jednak tu wróce
Nina343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:56   #4892
gutkacia
Raczkowanie
 
Avatar gutkacia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 133
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Jeśli powstanie klub to i ja do niego poproszę o dołączenie.

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Wątek nadal by był. Na klubie bardziej moglibyśmy się wyżalać, pisać np o panujących znajomościach ,czy o bardziej osobistych rzeczach typu zła sytuacja w domu czy mogłybyśmy się pochwalić weselem, suknią ślubną. Dzięki klubowi mogłybyśmy się lepiej- bliżej poznać

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

W piątek czy to wczoraj było w dzień dobry tvn o urlopie macierzyńskim, jego zmianach. Ma trwać rok teraz. Nie potrzebnie takie zmiany wprowadzili, nikt kobiety teraz nie zatrudni, szczególnie takiej w moim wieku, bo będzie się bał, że ucieknie na rok na macierzyński. Po co takie durne przepisy wprowadzili .
W sumie to i prawda ja często spotkałam się z tym, że nie chcieli zatrudnić kobiety bo nie daj boże zaciąży Ale teraz dostałam pracę na zastępstwo właśnie dzięki ciąży więc mam mieszane uczucia.
Mimo pracy na zastępstwo mam nadzieję, że mnie nie wyprosicie
__________________
http://nailstale.blogspot.com/
gutkacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 19:02   #4893
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez gutkacia Pokaż wiadomość
Jeśli powstanie klub to i ja do niego poproszę o dołączenie.


W sumie to i prawda ja często spotkałam się z tym, że nie chcieli zatrudnić kobiety bo nie daj boże zaciąży Ale teraz dostałam pracę na zastępstwo właśnie dzięki ciąży więc mam mieszane uczucia.
Mimo pracy na zastępstwo mam nadzieję, że mnie nie wyprosicie

Ty jesteś naszą pracującą gwiazdą i motywacją
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 19:07   #4894
gutkacia
Raczkowanie
 
Avatar gutkacia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 133
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Elmo88 Pokaż wiadomość
Ty jesteś naszą pracującą gwiazdą i motywacją
Nie no bez przesady
__________________
http://nailstale.blogspot.com/
gutkacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 19:11   #4895
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez gutkacia Pokaż wiadomość
Nie no bez przesady
Znasz problem i się z niego wygrzebałaś i wciąż jesteś Nasza
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 19:19   #4896
Iskierka007
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka007
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Witam w niedzielny wieczór Jak wam weekend minął? Ja się zmobilizowałam i od jutra zaczynam dietę i ćwiczenia. Ciekawe jak długo wytrzymam... A niedługo świeta :|
Iskierka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 19:43   #4897
gutkacia
Raczkowanie
 
Avatar gutkacia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 133
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Elmo88 Pokaż wiadomość
Znasz problem i się z niego wygrzebałaś i wciąż jesteś Nasza
dziękuje
__________________
http://nailstale.blogspot.com/
gutkacia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 20:44   #4898
Nina343
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Przed chwila dostałam takiego maila kurcze widzę ze to jakiś przekręt ;/


Witam Panią Serdecznie.

Na wstępie dziękuję za zainteresowanie moją ofertą.

Bardzo duże zainteresowanie przedstawioną propozycją uniemożliwia mi w tym momencie osobiste spotkanie z każdą z osób, która do mnie pisze. Obiecuję, że dołożę starań, aby w najbliższych dniach zatelefonować do Pani celem omówienia oferty.

Na dzień dzisiejszy mam dla Pani dwie wiadomości. Złą i dobrą.

Zła wiadomość to taka, że niestety - w chwili obecnej nie mogę zaproponować Pani etanu, na jaki zapewne Pani liczyła. Za to bardzo przepraszam.

Dobra wiadomość to taka, że mam dla Pani ofertę zarobkową, jaka w zdecydowany sposób może odmienić Pani życie zawodowe i osobiste. Na temat mojej propozycji będę chciał porozmawiać z Panią w trakcie rozmowy telefonicznej. Już w tej chwili, aby przygotować grunt pod naszą rozmowę zapraszam na moja stronę internetową zamieszczoną pod adresem http://mpmsystem.com
Wchodząc na powyższy adres proszę dokonać rejestracji swojego adresu kontaktowego. Mój kolega Marek Olejniczak przybliży Pani naszą propozycję. Wspólnie z Markiem pomożemy Pani w rozpoczęciu pracy zarobkowej.

Do usłyszenia
Jarosław Krzewicki
Nina343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 20:53   #4899
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Nina343 a wchodziłaś na tą podaną stronę internetową żeby obejrzeć z bliska jak to w ogóle wygląda?
Spodziewać się można wszystkiego, ale warto przynajmniej delikatnie wybadać co i jak. Wiadomo nie podawać żadnych danych, w sumie ponad te, które w Cv są wpisane. Jak tam gdzieś jest wymagany pesel albo numer dowodu to znak, że nie należy się w to pakować.
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 20:57   #4900
Nina343
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Elmo88 Pokaż wiadomość
Nina343 a wchodziłaś na tą podaną stronę internetową żeby obejrzeć z bliska jak to w ogóle wygląda?
Spodziewać się można wszystkiego, ale warto przynajmniej delikatnie wybadać co i jak. Wiadomo nie podawać żadnych danych, w sumie ponad te, które w Cv są wpisane. Jak tam gdzieś jest wymagany pesel albo numer dowodu to znak, że nie należy się w to pakować.
Wchodziłam na tą stronę filmik jest jak zarobić przez telefon, wygląda na akwizycje
Nina343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 20:59   #4901
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Nina343 Pokaż wiadomość
Wchodziłam na tą stronę filmik jest jak zarobić przez telefon, wygląda na akwizycje

Ja bym się w to nie pakowała. Nie wierze w takie cuda wianki
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 21:29   #4902
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Dziewczynki, klub założony. Nazwa sklejona z kilku propozycji-przecież nie ona jest najważniejsza, lecz członkinie! Zrobiłam ten klub baaaardzo prywatny, osoby z zewnątrz nie mają wglądu. Wysłałam zaproszenie do dziewczyn, które wyrażały chęć bycia w KLUBIE Jeśli kogoś pominęłam, to zgłaszajcie się.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 21:42   #4903
Iskierka007
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka007
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

A jaki klub? Bo przeoczyłam chyba :p
Iskierka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 22:09   #4904
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Hej dziewczynki
Jakąś godzinkę temu wróciłam z tej Opery.
I wrażenia są.. hmm dziwne..
Tzn tak: Opera jest pięknym budynkiem, który kosztował 200 milionów. I przyznam - robi wrażenie. Wszystko jest tam piękne, piękna sala widowiskowa z balkonami itp. Więc jak weszłam byłam zachwycona. Co do przedstawienia, to już gorzej. Doceniam wspaniałe głosy aktorów, grę instrumentów na żywo- jednak ja nie rozumiałam co oni śpiewają po godzince chciałam już iść do domu ale Tż mi nie pozwolił. Stwierdził że mu się podoba i chce zostać. Po przedstawieniu zajechaliśmy na shake truskawkowego do MC Donalda
Jakoś chyba wolę już iść do teatru.. dobrze że chociaż bilety darmowe były

Co do klubu- super pomysł Dziękuje za zaproszenie!
Będziemy mogły pisać sobie o wszystkim bez słuchania że mamy iść do psychologa itp...

To mnie zjechano za wątek, jak założyłam że nie mogę znaleźć pracy. Jak czytałam te oblelgi miałam ochote płakać.

Tutaj jest cudownie
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 07:43   #4905
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Mam doła dziewczyny... Przez studia i praktyki nie jestem poważnym kandydatem do jakiejkolwiek pracy. No bo kto zatrudni kogoś kto w tygodniu nie ma czasu (zajecia i praktyki zajmuja mi czas mniej wiecej od 7 rano do 17... a czasami do 20) a w weekendy tez różnie (praca na czarno, nauka, życie osobiste). Jestem wykończona, niewyspana, zdołowana i nic z tego nie mam. I co gorsze, po studiach wcale nie mam perspektyw na prace:/
A do tego jestem paskudnie gruba, mam nieciekawa twarz... mozna powiedziec ze brzydką... i włosy jak siano. A już niedługo ślub. Nie mam ochoty na to, wiecie? Nie bawi mnie to wszystko bo czuje ze jestem takim darmozjadem, wszystko jest za kasę rodziców i TŻ a ja tylko jestem... Suknię mam ładną, ale jak taki pasztet moze wygladac w czymkolwiek dobrze? ;(;(
Dzisiaj ide na praktyki na popoludnie, mam wolny poranek i chce mi sie płakać;(
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 07:57   #4906
Jawa_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 197
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Tataraczka Pokaż wiadomość
Co do tego macierzyńskiego to faktycznie nieciekawie. Jeszcze trochę i kobiety przed podjęciem pracy będą lojalki podpisywały, że przez ileśtam lat nie zajdą w ciążę albo zwrot kosztów dla pracodawcy. Paranoja.
Właśnie, boję się, że teraz będziemy miały dużo trudniej a i tak nie jest przecież wesoło. Akurat ja dzieci nie planuję, i nie dla tego, że jestem samotna i nie mam fizycznie z kim, ale po prostu, przynajmniej teraz, nie czuję się do tego powołana.
Boję się, że znowu trzeba będzie pisać w CV stan cywilny a w liście motywacyjnym przekonywać, że dzieci się nie planuje.
Jawa_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 07:58   #4907
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cześć Dziewczyny, weekend z Tż tak szybko minął. Przy okazji pochorowałam się, dzisiaj ledwie mogę mówić, tak mnie gardło boli, a mam rozmowę kwalifikacyjną. Nie wiem czy iść... Pójdę po jakieś tabsy do apteki, zrobię próbę głosu i zobaczę czy dam rady rozmawiać
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 07:59   #4908
Jawa_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 197
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, weekend z Tż tak szybko minął. Przy okazji pochorowałam się, dzisiaj ledwie mogę mówić, tak mnie gardło boli, a mam rozmowę kwalifikacyjną. Nie wiem czy iść... Pójdę po jakieś tabsy do apteki, zrobię próbę głosu i zobaczę czy dam rady rozmawiać
Jasne, że idź! Może pracodawca zwróci uwagę na Twoje poświęcenie dla sprawy...
Jawa_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 08:01   #4909
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

myślisz???? najwyżej pośmieją z mojego głosu
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 08:11   #4910
Nina343
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Witam w nowym tygodniu. Dzisiaj wysłałam 2 cv. A znalazłam taką perełkę: http://www.nuzle.pl/2689628 5 lat doświadczenia, 800 zł brutto. Nawet na sprzedawce się nie nadaje;/
Nina343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 08:13   #4911
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Nina343 Pokaż wiadomość
Witam w nowym tygodniu. Dzisiaj wysłałam 2 cv. A znalazłam taką perełkę: http://www.nuzle.pl/2689628 5 lat doświadczenia, 800 zł brutto. Nawet na sprzedawce się nie nadaje;/

to jest na pół etatu...ale jak na 5 lat doświadczenia i tak mało..
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 09:24   #4912
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Mam doła dziewczyny... Przez studia i praktyki nie jestem poważnym kandydatem do jakiejkolwiek pracy. No bo kto zatrudni kogoś kto w tygodniu nie ma czasu (zajecia i praktyki zajmuja mi czas mniej wiecej od 7 rano do 17... a czasami do 20) a w weekendy tez różnie (praca na czarno, nauka, życie osobiste). Jestem wykończona, niewyspana, zdołowana i nic z tego nie mam. I co gorsze, po studiach wcale nie mam perspektyw na prace:/
A do tego jestem paskudnie gruba, mam nieciekawa twarz... mozna powiedziec ze brzydką... i włosy jak siano. A już niedługo ślub. Nie mam ochoty na to, wiecie? Nie bawi mnie to wszystko bo czuje ze jestem takim darmozjadem, wszystko jest za kasę rodziców i TŻ a ja tylko jestem... Suknię mam ładną, ale jak taki pasztet moze wygladac w czymkolwiek dobrze? ;(;(
Dzisiaj ide na praktyki na popoludnie, mam wolny poranek i chce mi sie płakać;(

Dlaczego nie masz perspektyw na pracę po studiach? Skoro już teraz o tym wiesz, to może warto spróbować się przekwalifikować?
Twoja waga jest spowodowana problemami zdrowotnymi czy złym stylem życia? Jeżeli to drugie to przecież można łatwo zmienić- MŻ+WR i schudniesz Z włosami też można sobie poradzić- na podforum włosowym masz mnóstwo porad dotyczących pielęgnacji, która wcale nie kosztuje dużo. Próbowałaś coś robić ze sobą?
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 09:30   #4913
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Jawa_82 Pokaż wiadomość
Właśnie, boję się, że teraz będziemy miały dużo trudniej a i tak nie jest przecież wesoło. Akurat ja dzieci nie planuję, i nie dla tego, że jestem samotna i nie mam fizycznie z kim, ale po prostu, przynajmniej teraz, nie czuję się do tego powołana.
Boję się, że znowu trzeba będzie pisać w CV stan cywilny a w liście motywacyjnym przekonywać, że dzieci się nie planuje.
Też o tym pomyślałam jak usłyszałam w tv o tych zmianach. W tym roku kończę 25 lat, za niecałe 3 mies wychodzę za mąż, jestem smakowitym kąskiem dla pracodawcy, co nie? Tylko nie wyprowadzajcie mnie z błedu!
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 09:38   #4914
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

My tu jesteśmy bezrobotne, więc dla nas każdy grosz to dużo. Nie stac na fryzjerów. W moim przypadku farbowanie to kupa kasy, bo mam gęste, długie włosy i sama nie jestem w stanie nic koło nich zrobić. Waga też nie zawsze zależy od tego ile jemy. W liceum to ja byłam grubas od pasa w dół. Teraz zostały mi tylko szerokie biodra i grube nogi. W pasie jestem o ponad połowę szczuplejsza niż w liceum , w ramionach to samo . Teraz noszę S bluzki, dawniej L-Xl. Niektórzy pod wpływem stresu chudną inni tyją. szkoda, tylko , że dalej w biodrach jestem gruba, 38 rozmiar. I na to wpływu nie mamy. Więc nie wiem po co te pytania były do dziewczyny. Dla nie pracującego to i 10 zł jest majątkiem, bo kasa z nieba nie spada. A i na odchudzanie nie polecam diet, ćwiczeń tylko zieloną i czerwoną herbatę, wspomagają przemianę materii. Ja mam złą przemianą materii, wiec dla mnie te herbaty sa idealne.
Nouvelle co ty tutaj robisz na wątku wogóle ? Masz dobrą pracę w kancelarii . Mieszkasz w wawie, gdzie my ty głównie z małych miast. Chyba, nie pasujesz do tego wątku. na wątku pracy szukamy już się nie udzielasz, po tym jak na innym wątku obgadywałaś za plecami dziewczyny z tamtego wątku, które pracy nie mają i cię potem dziewczyny już nie chciały na wątku jak się dowiedziały o wszystkim Nawet punkt karny dostałam za rozmowę z tobą na tamtym wątku. I nie pisałam to złośliwie, tylko ja wiem, że ty jesteś inna niż my tutaj. My się tutaj zgrałyśmy już.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2013-03-18 o 09:48
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 09:41   #4915
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Nouvelle co ty tutaj robisz na wątku wogóle ? Masz dobrą pracę w kancelarii . Mieszkasz w wawie, gdzie my ty głównie z małych miast. Chyba, nie pasujesz do tego wątku
Popieram Ale niektórzy lubią podbudować swoje ego kosztem innym. Od czasu do czasu musi się znaleźć na tym wątku "mama dobra rada" której wydaje się że wszystkie rozumy pozjadała
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 09:46   #4916
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Tajkuna, a ja bym chciała mieć długie i gęste włosy. Zazdroszczę Tobie dawaj fotę włosów, jak nipe tu, to na klubie:-D

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

A to pawda, że Nouvelle gardziła kiedyś na jakimś wątku dziewczynami z małych miast?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 09:52   #4917
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

1. Nigdy nikogo nie obraziłam na tym wątku, nigdy nic nie powiedziałam na temat swojej pracy, więc nie wiem w jaki sposób się tutaj podbudowuję.
2. Co to znaczy, że pozjadałam wszystkie rozumy? Co takiego złego powiedziałam na tym wątku?
3. Moja praca jest tak wspaniała, że po opłaceniu mieszkania i rachunków zostaje mi 400 zł na życie- no cudownie, Warszawa stoi przede mną otworem. Poza tym praca dzisiaj jest, jutro może jej nie być. Nigdy nie wiem czy jutro nie wyląduję na bezrobociu.

Szkoda mi niektórych dziewczyn z tego wątku, po prostu. Widać, że są fajne, ale brak pracy je dołuje co jest zrozumiałe. Tylko takim osobom trzeba pomóc trochę inaczej niż pogrążaniem w coraz większej beznadziei.
Ok, nie będę nic więcej pisać, skoro mi nie pozwalacie.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
A to pawda, że Nouvelle gardziła kiedyś na jakimś wątku dziewczynami z małych miast?
Tak, kiedyś powiedziałam coś głupiego, przyznaje. Nie chodziło o małe miasta, bo sama z takiego jestem, ale tak, zrobiłam kiedyś przykrość kilku osobom.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 10:10   #4918
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Wejdźcie do Klubu. Wysłałam wam tam wiadomość ciekawą Musicie przeczytać
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 10:24   #4919
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

ojj a ja nie jestem w klubie mozna??
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 10:59   #4920
Kaza86
Rozeznanie
 
Avatar Kaza86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: . . .
Wiadomości: 867
GG do Kaza86
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
ojj a ja nie jestem w klubie mozna??
ja też poproszę
Kaza86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.