Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 17:31   #31
dolinka881
Zadomowienie
 
Avatar dolinka881
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 922
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Może faktycznie teraz można zarobić pieniądze tylko rozbierankami.. mi udało się studiować i pracować jako hostessa w czasach kiedy były takie akcje: http://www.maxmodels.pl/forum-temat-...08,108864.html
dolinka881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 17:32   #32
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
zaszalałam, 9cv dzisiaj wysłałam
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 17:36   #33
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Smile Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Oj racja, czasy hostessy odejdą u mnie już niedługo w zapomnienie, bo status studenta stracę po stażu... Chyba, że pójdę na podyplomowe i tu pytanie - na studiach podyplomowych jeszcze status studenta obowiązuje?

Niestety na studiach podyplomowych nie obowiązuje status studenta. Z tego względu ja zdecydowałam się zrobić studia podyplomowe równocześnie z magisterskimi, dzięki temu miałam np. tańsze dojazdy. Pozdrawiam,


Justyna
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 17:52   #34
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Nie jest Ci ciężko robić studia podyplomowe wraz z magisterskimi? Jak Ci idzie?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 17:55   #35
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez Elmo88 Pokaż wiadomość
Ja się zarejestrowałam w PUP i poszłam do działu, który się zajmuje stażami. Akurat mieli oferte, która mi pasowała, poszłam tam zanieśc CV i podanie o staż ( w sumie cos na kształt listu motywacyjnego) ale nazywaja to podaniem. Poczekałam 7 tygodni i dostałam staż
Dobrze jest samemu chodzić i pytac pracodawców czy nie chca stażysty. W PUP z ofertami staży jest tak jak z ofertami pracy-te lepsze dla swoich,a ochłapy dla ogółu
Dzięki za info!
Jutro jadę się rejestrować do GUP i zapytam tam o jakieś staże...
a co do CV to rozesłałam kilka, ale jak na razie nikt nie odpisal

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez yahaska Pokaż wiadomość
Niestety na studiach podyplomowych nie obowiązuje status studenta. Z tego względu ja zdecydowałam się zrobić studia podyplomowe równocześnie z magisterskimi, dzięki temu miałam np. tańsze dojazdy. Pozdrawiam,


Justyna
to można tak robić? ja myślałam, że podyplomowe to tylko po mgr... Zresztą te kursy, które znalazłam to właśnie wymagały dyplomu magistra. Zdradzisz w jakiej branży się kształcisz?
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:01   #36
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

hej można dołączyć?
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:02   #37
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
hej można dołączyć?

wpadaj
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 18:12   #38
Nina343
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Witam w nowym wątku
Nic dzisiaj nie wysłałam jeszcze wchodzę na stronę portalu regionalnego w i ktoś w ogłoszeniach o pracę zamieścił szukam przystojniaka który jechał autobusem, a ja nadzieja ze nowa oferta doszła.Świruje już
Nina343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:17   #39
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Dziewczyny, a Wy szukacie jakiejkolwiek pracy, czy w zawodzie?

Ja rozeslalam 5 zapytań w sprawie stażu, ale nikt nawet nie odpisał...
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:17   #40
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

hej melduje sie w nowej czesci

dzisiaj na praktykach przyszedl jakis dyrektor ale z innego miasta i powiedzial mi ze bede miec jakis egzamin teoretyczny i praktyczny na koniec praktyk... popier*** ich praktyczny to narazie umiem tylko skserowac kartke i ja zniszczyc w zniszczarce a jedna przy tym facecie mnie wje**** mowiac ze pojde z nimi do szkół gdy beda promowac bank.... nie chce... jeszcze ten facet powiedzial ze fajnie jakby w mojej szkole by to tez było... bez przesady!! na szczescie jest to szkola tylko zaoczna wiec raczej sie nie uda ale jak wymysla pojscie do mojego technikum???? i co ja bede tam robic?? chyba stac jak osioł na srodku sali i ewentualnie rozdawac ulotki nie lubie wystapien publicznych a juz calkiem jak bede stac jak kretynka.... juz przestało mi sie podobac na tych praktykach
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:27   #41
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
Dzięki za info!
Jutro jadę się rejestrować do GUP i zapytam tam o jakieś staże...
a co do CV to rozesłałam kilka, ale jak na razie nikt nie odpisal

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------


to można tak robić? ja myślałam, że podyplomowe to tylko po mgr... Zresztą te kursy, które znalazłam to właśnie wymagały dyplomu magistra. Zdradzisz w jakiej branży się kształcisz?
Nie do mnie pytanie, ale trochę odpowiem. Część (w zasadzie większość) studiów podyplomowych można robić po licencjacie, czy inżynierze. Niektóre tylko wymagają tytułu magistra. No i oczywiście część wymaga, aby mieć konkretne wykształcenie do nich. Ale większość to po prostu roczne intensywne, czasami wręcz zawodowe kursy czegoś konkretnego.
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 18:33   #42
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
hej można dołączyć?
Hej, hej

Cytat:
Napisane przez Nina343 Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku
Nic dzisiaj nie wysłałam jeszcze wchodzę na stronę portalu regionalnego w i ktoś w ogłoszeniach o pracę zamieścił szukam przystojniaka który jechał autobusem, a ja nadzieja ze nowa oferta doszła.Świruje już

Heheh
My to już obsesję mamy

Cytat:
Napisane przez solll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a Wy szukacie jakiejkolwiek pracy, czy w zawodzie?

Ja rozeslalam 5 zapytań w sprawie stażu, ale nikt nawet nie odpisał...
Ja teraz czekam na informację odnośnie stażu w zawodzie.
Lepiej weź CV i chodz osobiście i pytaj czy na staż przyjmują

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
hej melduje sie w nowej czesci

dzisiaj na praktykach przyszedl jakis dyrektor ale z innego miasta i powiedzial mi ze bede miec jakis egzamin teoretyczny i praktyczny na koniec praktyk... popier*** ich praktyczny to narazie umiem tylko skserowac kartke i ja zniszczyc w zniszczarce a jedna przy tym facecie mnie wje**** mowiac ze pojde z nimi do szkół gdy beda promowac bank.... nie chce... jeszcze ten facet powiedzial ze fajnie jakby w mojej szkole by to tez było... bez przesady!! na szczescie jest to szkola tylko zaoczna wiec raczej sie nie uda ale jak wymysla pojscie do mojego technikum???? i co ja bede tam robic?? chyba stac jak osioł na srodku sali i ewentualnie rozdawac ulotki nie lubie wystapien publicznych a juz calkiem jak bede stac jak kretynka.... juz przestało mi sie podobac na tych praktykach
Ja piernicze, ale Ci wymyślili asystowanie dyrektorowi Może niech za to zapłacą w ogóle egzamin z praktyk robiny przez firmę mi na praktykach tylko podpisali kartę praktyk, nawet im do glowy nie przyszło żeby sprawozdanie z praktyk czytać, które na uczelnie musiałam napisać
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:51   #43
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez Elmo88 Pokaż wiadomość
Ja piernicze, ale Ci wymyślili asystowanie dyrektorowi Może niech za to zapłacą w ogóle egzamin z praktyk robiny przez firmę mi na praktykach tylko podpisali kartę praktyk, nawet im do glowy nie przyszło żeby sprawozdanie z praktyk czytać, które na uczelnie musiałam napisać
tzn do tej szkoly to niby z ktoras z pracownic bym szła ale i tak nie chce mam nadzieje ze ten pomysl tak szybko wyleci im z głowy jak przyleciał

ja byłam dwa razy na praktykach w technikum i tez tylko ocena i dowidzenia... widziałam trzy testy w moim biurko (takie same pytania) pytania były łatwe ale facet powiedział ze musi pomyslec nad pytaniami (wiec chyba zmieni) i ze on specjalnie przyjedzie zrobic ten egzamin jestem przerazona... a na tamtych testach co widziałam podpisy były dwoch pracownic (nawet nie kierowniczki) a nie jego... dodatkowo sprzataczka powiedziala "tym razem bardzo spokojna macie praktykantke" ... no taka juz jestem i co poradze? staram sie jakis stworzyc temat rozmowy ale dlaczego to ja mam sie wysilac wczesniej była tam moja znajoma i same mowily ze ona taka wygadana była a sprzataczka dodała ze "broiła" () no kurcze , nie bede sie zachowywac jak ona czyli jak idiotka ta znajoma chodziła tam typowo na "ploty" a ja chcialabym sie przy okazji czegos nauczyc ale raczej nic z tego

czasem mam wrazenie ze nigdzie nie pasuje....
__________________
25.02.2012

Edytowane przez Lilly_Lilly
Czas edycji: 2013-03-20 o 18:56
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 18:55   #44
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

nie wiem czemu im się chce praktykantom robić testy? Może tak tylko mówią żeby postraszyć, chociaż dla Ciebie jako nowej w zespole, nie ma w tym nic zabawnaego...
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 19:04   #45
Nina343
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
tzn do tej szkoly to niby z ktoras z pracownic bym szła ale i tak nie chce mam nadzieje ze ten pomysl tak szybko wyleci im z głowy jak przyleciał

ja byłam dwa razy na praktykach w technikum i tez tylko ocena i dowidzenia... widziałam trzy testy w moim biurko (takie same pytania) pytania były łatwe ale facet powiedział ze musi pomyslec nad pytaniami (wiec chyba zmieni) i ze on specjalnie przyjedzie zrobic ten egzamin jestem przerazona... a na tamtych testach co widziałam podpisy były dwoch pracownic (nawet nie kierowniczki) a nie jego... dodatkowo sprzataczka powiedziala "tym razem bardzo spokojna macie praktykantke" ... no taka juz jestem i co poradze? staram sie jakis stworzyc temat rozmowy ale dlaczego to ja mam sie wysilac wczesniej była tam moja znajoma i same mowily ze ona taka wygadana była a sprzataczka dodała ze "broiła" () no kurcze , nie bede sie zachowywac jak ona czyli jak idiotka ta znajoma chodziła tam typowo na "ploty" a ja chcialabym sie przy okazji czegos nauczyc ale raczej nic z tego

czasem mam wrazenie ze nigdzie nie pasuje....
Bardzo dobrze Cię rozumiem. Jak byłam na stażu to pracownice do mojej opiekunki stażu ale spokojna dziewczyna a jej poprzedniczka całkowite przeciwieństwo. Każdy zwracał uwagę, że jestem spokojna, ułożona itp to chyba zaleta a nie wada nie wiem już też taka już jestem cenie sobie spokój, chodziłam do pracy by się czegoś nauczyć a nie żeby czytać pudelka przez 8 godzin.
Nina343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 19:34   #46
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez Elmo88 Pokaż wiadomość
nie wiem czemu im się chce praktykantom robić testy? Może tak tylko mówią żeby postraszyć, chociaż dla Ciebie jako nowej w zespole, nie ma w tym nic zabawnaego...
nie wiem.... nie wiem tylko po co sam dyrektor ma przyjechac ciekawe czy jak tamci mieli testy to czy on tez był....
moj TŻ w 2010 r tez miał tam praktyki i bardzo mu sie tam podobało a mi po dzisiejszym nie... zreszta siedziec 8 godzin bezczynnie jest meczace... niby jest lepiej niz na tamtym stazu ale czuje sie jak intruz.... one sa inne ode mnie , bezposrednie i chyba tez wola osoby bardzo wygadane itd... ja sie po jakims czasie rozkrecam jak mi sie spodoba otoczenie itd.
Troszke sie wyzalilam TZtowi mowiac ze czuje sie jak intruz tam a on ze wszedzie tak sie czuje i ze on był i w tym banku i tam gdzie mialam staz i jemu sie w obu podobało.... tylko ze kobiety uwielbiaja gadac z chlopakami ... w tamtym banku na stazu jak byłam ja i praktykant (chlopak) to jemu praktycznie lizały dupe i sie usmiechaly glupio a mnie wzrokiem by zabiły.... w tym banku jest lepiej ale wiem ze by wolaly inna praktykantke niz mnie...

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Nina343 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze Cię rozumiem. Jak byłam na stażu to pracownice do mojej opiekunki stażu ale spokojna dziewczyna a jej poprzedniczka całkowite przeciwieństwo. Każdy zwracał uwagę, że jestem spokojna, ułożona itp to chyba zaleta a nie wada nie wiem już też taka już jestem cenie sobie spokój, chodziłam do pracy by się czegoś nauczyć a nie żeby czytać pudelka przez 8 godzin.
dzieki ze rozumiesz załoze sie ze gdybys ze mna była w tym banku obok mnie siedziała (mam wolny fotel wiec zapraszam) to napewno bym cie zagadała na smierc albo bysmy sie obie rozkreciły ale tak samej to ciezko ja jestem taka ze ja + 2 osoby to juz nieraz tłum... a ja + 1 osoba to juz jest calkowicie inna historia

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

uciekam pa oby jutro było lepiej
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:05   #47
Nina343
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
nie wiem.... nie wiem tylko po co sam dyrektor ma przyjechac ciekawe czy jak tamci mieli testy to czy on tez był....
moj TŻ w 2010 r tez miał tam praktyki i bardzo mu sie tam podobało a mi po dzisiejszym nie... zreszta siedziec 8 godzin bezczynnie jest meczace... niby jest lepiej niz na tamtym stazu ale czuje sie jak intruz.... one sa inne ode mnie , bezposrednie i chyba tez wola osoby bardzo wygadane itd... ja sie po jakims czasie rozkrecam jak mi sie spodoba otoczenie itd.
Troszke sie wyzalilam TZtowi mowiac ze czuje sie jak intruz tam a on ze wszedzie tak sie czuje i ze on był i w tym banku i tam gdzie mialam staz i jemu sie w obu podobało.... tylko ze kobiety uwielbiaja gadac z chlopakami ... w tamtym banku na stazu jak byłam ja i praktykant (chlopak) to jemu praktycznie lizały dupe i sie usmiechaly glupio a mnie wzrokiem by zabiły.... w tym banku jest lepiej ale wiem ze by wolaly inna praktykantke niz mnie...

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------



dzieki ze rozumiesz załoze sie ze gdybys ze mna była w tym banku obok mnie siedziała (mam wolny fotel wiec zapraszam) to napewno bym cie zagadała na smierc albo bysmy sie obie rozkreciły ale tak samej to ciezko ja jestem taka ze ja + 2 osoby to juz nieraz tłum... a ja + 1 osoba to juz jest calkowicie inna historia

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

uciekam pa oby jutro było lepiej
Byśmy się dogadały ja zawsze miałam pecha bo w pracy był osoby w wieku 30 plus i ich tematy to był dzieci a ja nic na ten temat nie miałam do dodania wypytywałam sie co i jak itp ale to nie to samo co osoba w podobnym wieku do Twojego.
Powodzenia
Nina343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:12   #48
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez Nina343 Pokaż wiadomość
Byśmy się dogadały ja zawsze miałam pecha bo w pracy był osoby w wieku 30 plus i ich tematy to był dzieci a ja nic na ten temat nie miałam do dodania wypytywałam sie co i jak itp ale to nie to samo co osoba w podobnym wieku do Twojego.
Powodzenia
o dzieciach to bym mogla jeszcze pogadac ale ogolnie nie wiem o co zagaic.... czuje sie z tym zle. potrafie przez 2 godziny praktycznie nie odezwac sie ani slowem a jak sie odezwe to mam takie wrazenie ze to nie na miejscu zebym sie odezwała i jakas cisza sie robi wtedy i jedna mi odpowie i cisza i to byłoby na tyle

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

a jeszcze TŻ powiedzial ze moje niepowodzenia "zawodowe" przekładaja sie na nasz zwiazek... moze z tym racja bo wtedy chodze smutna , jest mniej czułosci (tak bylo w przypadku trwania stazu)
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:22   #49
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez Nina343 Pokaż wiadomość
Byśmy się dogadały ja zawsze miałam pecha bo w pracy był osoby w wieku 30 plus i ich tematy to był dzieci a ja nic na ten temat nie miałam do dodania wypytywałam sie co i jak itp ale to nie to samo co osoba w podobnym wieku do Twojego.
Powodzenia

U mnie na stażu byly kobiety 36l., 42l., 55., taki przedział wiekowy w moim biurze, ale były tak genialne, że rozmawiałyśmy o wszystkim i o niczym. Smiałyśmy się razem, czasem razen marudzilyśmy. Nie było tematu tabu


Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
o dzieciach to bym mogla jeszcze pogadac ale ogolnie nie wiem o co zagaic.... czuje sie z tym zle. potrafie przez 2 godziny praktycznie nie odezwac sie ani slowem a jak sie odezwe to mam takie wrazenie ze to nie na miejscu zebym sie odezwała i jakas cisza sie robi wtedy i jedna mi odpowie i cisza i to byłoby na tyle

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

a jeszcze TŻ powiedzial ze moje niepowodzenia "zawodowe" przekładaja sie na nasz zwiazek... moze z tym racja bo wtedy chodze smutna , jest mniej czułosci (tak bylo w przypadku trwania stazu)
Dobrze bedzie Nic dziwnego, że tak się dzieje, bo brak pracy cały czas siedzi w Tobie. Męczy Cię to
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 20:23   #50
vivita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 31
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

A ja powiem wam,że od poniedziałku pracuję
niestety,to praca tylko na 2 tygodnie
vivita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:25   #51
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
o dzieciach to bym mogla jeszcze pogadac ale ogolnie nie wiem o co zagaic.... czuje sie z tym zle. potrafie przez 2 godziny praktycznie nie odezwac sie ani slowem a jak sie odezwe to mam takie wrazenie ze to nie na miejscu zebym sie odezwała i jakas cisza sie robi wtedy i jedna mi odpowie i cisza i to byłoby na tyle

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

a jeszcze TŻ powiedzial ze moje niepowodzenia "zawodowe" przekładaja sie na nasz zwiazek... moze z tym racja bo wtedy chodze smutna , jest mniej czułosci (tak bylo w przypadku trwania stazu)
Niestety to tak już jest, każde niepowodzenie zawodowo/ szkolne przekłada się na związek i oddziaływuje na drugą osobę


Mnie dobija coś innego, ale w podobnym kontekście.. Wiem, że nie powinnam się przejmować, ale zwyczajnie smutno i przykro mi, jak setny raz muszę odmówić koleżance, która przyjeżdza ze studiów do domu rodzinnego wyjścia z nią na imprezę z powodu $$.. Albo odmawiam pójścia na zakupy, bo dobijam się tym, że koleżanka wydaje na ubrania przy jednych zakupach więcej, niż moja rodzina na jedzenie w tydzień.

Teraz dodatkowo jestem porządnie przeziębiona, kompletnie nie chce mi się żyć... Leże z kubkiem Theraflu i czekam na Top Model.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:26   #52
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez Elmo88 Pokaż wiadomość
U mnie na stażu byly kobiety 36l., 42l., 55., taki przedział wiekowy w moim biurze, ale były tak genialne, że rozmawiałyśmy o wszystkim i o niczym. Smiałyśmy się razem, czasem razen marudzilyśmy. Nie było tematu tabu




Dobrze bedzie Nic dziwnego, że tak się dzieje, bo brak pracy cały czas siedzi w Tobie. Męczy Cię to
tam w tym banku tez jest ogolnie fajna atmosfera, kierowniczka jest w stosunkach kolezenskich ze swoimi pracownicami , czasem chyba sie nawet spotykaja po pracy. o wszystkim gadaja , zartuja praktycznie cały czas tylko ja jestem tak jakby z boku i tylko obserwuje
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:26   #53
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

vivita pochwal się coś więcej

Gratulacje

Lilly_Lilly spróbuj się włączyć w rozmowę Bedzie Ci przyjemniej. Moje kobietki to nawet o serialach trajkotały. O tym co na obiad zrobić. Co dobrego do jedzenia kupić i w jakim sklepie. Gdzie fajne ubrania są. Co ich dzieci robiły. O wszystkich petentach mi opowiadały, kto jaki jest, bo tam one to już wszystkich znają.

Edytowane przez Elmo88
Czas edycji: 2013-03-20 o 20:28
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:27   #54
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez vivita Pokaż wiadomość
A ja powiem wam,że od poniedziałku pracuję
niestety,to praca tylko na 2 tygodnie
gratuluje , zawsze to jakis przypływ gotowki
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:28   #55
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez vivita Pokaż wiadomość
A ja powiem wam,że od poniedziałku pracuję
niestety,to praca tylko na 2 tygodnie

dobre i to
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:32   #56
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Niestety to tak już jest, każde niepowodzenie zawodowo/ szkolne przekłada się na związek i oddziaływuje na drugą osobę


Mnie dobija coś innego, ale w podobnym kontekście.. Wiem, że nie powinnam się przejmować, ale zwyczajnie smutno i przykro mi, jak setny raz muszę odmówić koleżance, która przyjeżdza ze studiów do domu rodzinnego wyjścia z nią na imprezę z powodu $$.. Albo odmawiam pójścia na zakupy, bo dobijam się tym, że koleżanka wydaje na ubrania przy jednych zakupach więcej, niż moja rodzina na jedzenie w tydzień.

Teraz dodatkowo jestem porządnie przeziębiona, kompletnie nie chce mi się żyć... Leże z kubkiem Theraflu i czekam na Top Model.

Niestety u mnie też tak jest. Ciężko spędzać czas na bezrobociu.
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:36   #57
vivita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 31
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

hostessa- czyli kompletnie nie moja bajka, 8 zł /h-czyli i tak najniższa stawka w hostingu.Eh,żeby tak znalezć stałą pracę za taką stawkę-ale raczej nie ma na to szans:/ Pamiętam,jak sie cieszyłam,jak w poprzedniej pracy miałam 7/h,no ale niestety zwolnili mnie,bo nie byłam w pełni dyspozycyjna:/
tak jest właśnie praca dla studentów!

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

[QUOTE=takasobie93;3988040 9]Ja szukam pracy na weekendy, bo studiuję dziennie. Ostatnio mialam oferte wprawdzie za niewolniczą stawke (6,50 za godzine w weekendy na lotnisku)

ja przez 3 lata pracowałam za 6 zł/h........
vivita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:36   #58
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

I tak fajnie, że się udało
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:38   #59
Jawa_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 197
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Drętwe było to spotkanie w centrum wolontariatu. Z wolontariuszy jestem chyba najstarsza... większość to gimnazjaliści i licealiści ale w sumie nie ma to znaczenia. Gorzej, że w sumie żadnych ogłoszeń nie ma. A przynajmniej nie takie, na które liczyłam. Trzeba będzie jeszcze trochę poczekać na inne.

Jak na razie zostaje mi "tylko" pomaganie niepełnosprawnym w pracach plastycznych, na warsztatach terapii zajęciowej.
Już we wtorek byłam i za tydzień też tam jadę. Myślę, że potem będę tam częściej bywać.

Dzisiaj - święto - załatwiłam sobie wreszcie książeczkę zdrowia.
Nawet nie macie pojęcia ile mi to czasu zajęło... wszystko przez tę niepewność i durne myślenie... Ale już nie chcę do tego wracać. Teraz przynajmniej mam większą szansę na pracę.

Chyba tyle. Buziaki i trzymajcie się.
Jawa_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 21:08   #60
malagosia86
Raczkowanie
 
Avatar malagosia86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 398
Dot.: Depresyjny brak pracy.... Nasze żale i sukcesy!

Pomimo stażu dołączam do wątku Witam ponownie
malagosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-29 17:32:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.