moja matka poznala typa spod ciemnej gwiazdy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-23, 13:59   #1
Tomek_99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2

moja matka poznala typa spod ciemnej gwiazdy


dziendobry, moja dziewczyna dala mi link do tego forum bo ma tu stale konto, pisze bo mojej matce cos odbilo, to jest tak porabana sprawa ze mnie na bank uznacie za trola ale to serio jest prawda i pisze o tym bo ze znajomymi az wstyd gadac a wygadac sie musze bo nie wytrzymam ;/// no wiec mam 15 lat, mame mam bardzo mlodą ma 32 lata, ojca nie znam, obecnie matka ma meza z ktorym sie wlasnie rozwodzi, ojczym sie już wyprowadził od nas i zabral do siebie moją 5 letnią siostre, za ktora ja mega tesknie a matka nie pozwala mi tam isc, no ale nie o tym chcialem mama ze dwa miechy temu sobie zalozyla konto na jakichs randkach i poznala przez ten portal jakiegos typa co ma 22 lata, zaprasza go do nas codziennie i on zawsze zostaje na noc, czyli no praktycznie mieszka już u nas ;// moim zdaniem ten typ to jakis desperat albo niewiem co bo po miesiącu z hakiem znajomości gada matce takie sentencje milosne jak romeo pod balkonem, ze bedzie przy niej juz zawsze, ze bedzie ją kochal
nawet jak ona dostanie zmarszczki a on bedzie jeszcze dalej mlody, jak dla mnie to takie puste gadanie i tania bajera ale matka sie tym podnieca i wierzy ze znalazla za☠☠☠istego faceta, malo z tego, matka sie temu typowi zali na mnie, no ja do aniolkow nie naleze przyznaje, ale uwazam ze to sa rodzinne sprawy a nie ze mama sie zali temu gosciowi na mnie, malo z tego, on codziennie gada do mnie moraly w stylu ze czemu sie tak zachowuje, czemu mamie problemy robie, i mnie przeswięca i to nie jest mowione w trosce tylko mnie opierdziela i ustawia, przeklina do mnie przy tym jak do kumpli od piwa ;/// przejrzalem jego profil na fejsie z ciekawosci, same zdjecia z browarem i kumplami w szalikach klubowych, posty o tresci je*ac policje, do tego slyszalem jak opowiadal matce ze siedzial rok za pobicie ale ze niby byl niewinny, jej to nie przeszkadza bo mu uwierzyla ze niewinnie go posadzili, typ wogle z wygladu obciety na zapale, muły z silki, ja sie go bez kitu boje, dla mnie to zwykly kryminalista ale matce sie nie przetlumaczy, kocham mame ale nie chce mieszkac z tym typem pod jednym dachem, myslicie ze jest szansa ze sie ta znajomosc rozpadnie, ze nic z tego nie wyjdzie na dluzej? ;///
Tomek_99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 14:33   #2
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: moja matka poznala typa spod ciemnej gwiazdy

Bardzo Ci współczuje... Jakie masz relacje z ojczymem ? Masz jakąś rodzinę (dziadków, ciotki) z którymi żyjesz na tyle dobrze, że mógłbyś się do niech przeprowadzić ?

Rozumiem, że ta 5 letnia siostra to dziecko Twojej mamy, tak ? Ona się w ogóle nią nie interesuje?


ii czemu się rozwodzą ?

Edytowane przez chocolate_monster
Czas edycji: 2014-12-23 o 14:36
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 14:49   #3
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: moja matka poznala typa spod ciemnej gwiazdy

Istnieje spora szansa, że facet w końcu zobaczy codzienne życie z Twoją matką i zrezygnuje, ale pewności nie ma jak i tego, że do tego czasu się większy młyn nie narobi.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 15:07   #4
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: moja matka poznala typa spod ciemnej gwiazdy

Cytat:
Napisane przez Tomek_99 Pokaż wiadomość
dziendobry, moja dziewczyna dala mi link do tego forum bo ma tu stale konto, pisze bo mojej matce cos odbilo, to jest tak porabana sprawa ze mnie na bank uznacie za trola ale to serio jest prawda i pisze o tym bo ze znajomymi az wstyd gadac a wygadac sie musze bo nie wytrzymam ;/// no wiec mam 15 lat, mame mam bardzo mlodą ma 32 lata, ojca nie znam, obecnie matka ma meza z ktorym sie wlasnie rozwodzi, ojczym sie już wyprowadził od nas i zabral do siebie moją 5 letnią siostre, za ktora ja mega tesknie a matka nie pozwala mi tam isc, no ale nie o tym chcialem mama ze dwa miechy temu sobie zalozyla konto na jakichs randkach i poznala przez ten portal jakiegos typa co ma 22 lata, zaprasza go do nas codziennie i on zawsze zostaje na noc, czyli no praktycznie mieszka już u nas ;// moim zdaniem ten typ to jakis desperat albo niewiem co bo po miesiącu z hakiem znajomości gada matce takie sentencje milosne jak romeo pod balkonem, ze bedzie przy niej juz zawsze, ze bedzie ją kochal
nawet jak ona dostanie zmarszczki a on bedzie jeszcze dalej mlody, jak dla mnie to takie puste gadanie i tania bajera ale matka sie tym podnieca i wierzy ze znalazla za☠☠☠istego faceta, malo z tego, matka sie temu typowi zali na mnie, no ja do aniolkow nie naleze przyznaje, ale uwazam ze to sa rodzinne sprawy a nie ze mama sie zali temu gosciowi na mnie, malo z tego, on codziennie gada do mnie moraly w stylu ze czemu sie tak zachowuje, czemu mamie problemy robie, i mnie przeswięca i to nie jest mowione w trosce tylko mnie opierdziela i ustawia, przeklina do mnie przy tym jak do kumpli od piwa ;/// przejrzalem jego profil na fejsie z ciekawosci, same zdjecia z browarem i kumplami w szalikach klubowych, posty o tresci je*ac policje, do tego slyszalem jak opowiadal matce ze siedzial rok za pobicie ale ze niby byl niewinny, jej to nie przeszkadza bo mu uwierzyla ze niewinnie go posadzili, typ wogle z wygladu obciety na zapale, muły z silki, ja sie go bez kitu boje, dla mnie to zwykly kryminalista ale matce sie nie przetlumaczy, kocham mame ale nie chce mieszkac z tym typem pod jednym dachem, myslicie ze jest szansa ze sie ta znajomosc rozpadnie, ze nic z tego nie wyjdzie na dluzej? ;///
Straszna historia, bardzo Ci wspolczuje.
A z mama mozesz normalnie pogadac?
Dlaczego boisz sie tego nowego mamy? Ze wzgledu na wyglad, teksty, przeszlosc, czy moze Ci grozi?
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 15:34   #5
Alex1771
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 143
Dot.: moja matka poznala typa spod ciemnej gwiazdy

Porozmawiaj z psychologiem albo daj jej ostro do wytłumaczenia ,że ma się k***a szanować bo inaczej straci ciebie.
Na twoim miejscu szukał bym ojca jest wiele możliwości jak tego dokonać.
Alex1771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 17:26   #6
Tomek_99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: moja matka poznala typa spod ciemnej gwiazdy

provoge : z mama nie pogadam normalnie, nigdy nie potrafilismy gadac normalnie a teraz to totalnie odswirowala przez tego goscia, boje sie go ze wzgledu na teksty i przeszlosc, nie wierze ze siedzial niewinne bo to widac po jego zachowaniu i wogle ze to cham i kryminal, nie grozil mi, czasem gada do matki ze przydaloby sie mnie ustawic ale to chyba nie sa grozby i nie wiem co konkretnie ma na mysli

alex1771 : nie chce szukac ojca, on nigdy nie probowal sie kontaktowac ze mna to ja tez mam go gdzies

chocolate_monster : moze to nie do wiary ale ja wogle nie mam dalszej rodziny, od ojca nie znam nikogo, matka jest jedynaczką a dziadkow znaczy sie jej rodzicow to nawet nie pamietam bo matka z nimi nie utrzymuje kontaktu, opowiadala ze wywalili ja z domu za ciaze. siostra moja to corka mamy i ojczyma, matka sie z nia nie widziala chyba odkad sie ojczym wyprowadzil czyli bedzie ponad 3 miechy, jej nie zalezy zbytnio ani na mnie ani na malej ;/ rozwodza sie bo matka od jakiegos roku lubi sobie wypic, znaczy sie nie chodzi pijana ale jak ma dzien ze sobie chlapnie to ani obiadu nie ma ani siostra sie nie zajmowala, ojczym mial tego dosc, ja z nim mam super kontakt, dzwoni do mnie codziennie, za nim tez tesknie i wolalbym mieszkac z nim i siostrą niz z matka i tym typem ale to jest chyba niemozliwe bo to nie jest moj ojciec ;///
Tomek_99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 18:00   #7
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: moja matka poznala typa spod ciemnej gwiazdy

Skoro masz super relacje z ojczymem to porozmawiaj z nim, poproś o pomoc. On chyba jest jedyną osobą, która może coś zdziałać. To, że nie jest Twoim ojcem nie oznacza, że zajmie się Tobą gorzej niż matka. Przy rozwodzie musi wspomnieć o tym, że mama Cie zaniedbuje, sąd tego nie zostawi. Zawsze możesz się zgłosić do szkolnego pedagoga, ale wątpię że on coś poradzi niestety .
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-23, 18:11   #8
Littlejackie
Zadomowienie
 
Avatar Littlejackie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: moja matka poznala typa spod ciemnej gwiazdy

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Skoro masz super relacje z ojczymem to porozmawiaj z nim, poproś o pomoc. On chyba jest jedyną osobą, która może coś zdziałać. To, że nie jest Twoim ojcem nie oznacza, że zajmie się Tobą gorzej niż matka. Przy rozwodzie musi wspomnieć o tym, że mama Cie zaniedbuje, sąd tego nie zostawi. Zawsze możesz się zgłosić do szkolnego pedagoga, ale wątpię że on coś poradzi niestety .
Ja też bym szukała pomocy u ojczyma. Jeżeli macie dobry kontakt to może chociaż czasem/częściej mógłbyś spędzać czas u niego, razem z siostrą. Mógłbyś się skupić na nauce i odpoczynku a nie na romansach matki z dresiarzem
Littlejackie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 18:23   #9
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: moja matka poznala typa spod ciemnej gwiazdy

też doradzam szczerą rozmowę z ojczymem - kasę na Ciebie może dostać z alimentów od matki. A Twoja mama może mieć ostry problem alkoholowy plus do tego ten gach - tam już nie będzie lepiej. Nawet jak się rozstaną, to nie ma gwarancji, że kolejny koleś nie będzie gorszy. Z dziadkami także możesz spróbować nawiązać kontakt - są święta, może żałują swojej decyzji i chcieliby miec kontakt z wnukiem? Zadzwonić możesz i złożyć im życzenia.
W każdym razie szukaj ewakuacji z tego domu
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 09:55   #10
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: moja matka poznala typa spod ciemnej gwiazdy

daj znać jak się sytuacja rozwija
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 10:12   #11
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: moja matka poznala typa spod ciemnej gwiazdy

Pogadaj z ojczymem. Poproś go o pomoc powiedz ze matka jakby co przeciez musi płacić alimenty na Ciebie. Nie możesz mieszkać w takiej patologii, teraz jest Twoj czas na młodość, znajomych, naukę, rozwój a nie na martwienie sie z jakimi dresami aktualnie spotyka sie matka. Zreszta ja starałabym sie na Twoim miejscu stopniowo od niej odcinać, tylko jest to faktycznie ciężkie, i bardzo Ci współczuje.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 11:12:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.