Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-23, 08:57   #2251
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ma w sobie coś irytującego?
Dla Ciebie to będzie plus Uwolniły się wczoraj z niego męskie i trochę choinkowe nuty,a ja bardzo tego nie lubię. O dziwo przy pierwszym paleniu był dla mnie śliczny-łagodny,kremowo-dzrzewny.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 09:03   #2252
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
no i tu niestety jest zła wiadomość - jest na największym zadupiu Gdańska - Orunia (bez obrazy dla orunian!:P)

Markowe Świece, ul. Podmiejska 17, 80-038 Gdańsk

dziś chyba po pracy od razu pojadę bo nie wytrzymam
Ja tam dzielnic Gdańska nie rozróżniam Dziękuję, przy najbliższej okazji sprawdzę

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Dla Ciebie to będzie plus Uwolniły się wczoraj z niego męskie i trochę choinkowe nuty,a ja bardzo tego nie lubię. O dziwo przy pierwszym paleniu był dla mnie śliczny-łagodny,kremowo-dzrzewny.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Choinek to i ja nie lubię, ale jak jest męski to będzie miłość
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 09:07   #2253
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Było tylko troszkę tej choinki. Obstawiam,że on Ci się będzie bardzo podobał. Tylko co to za złośliwość,że pierwsza połówka była dla mnie śliczna,ale słaba okrutnie,a druga mi sie nie podoba i jest bardzo mocna? Oszukali mnie,dwie różne połówki miałam

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 09:09   #2254
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Było tylko troszkę tej choinki. Obstawiam,że on Ci się będzie bardzo podobał. Tylko co to za złośliwość,że pierwsza połówka była dla mnie śliczna,ale słaba okrutnie,a druga mi sie nie podoba i jest bardzo mocna? Oszukali mnie,dwie różne połówki miałam

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
też tak czasami mam że raz nic nie czuję, drugi raz już czuję zbyt mocno, myślę że jakąś tu rolę odgrywa ludzka biologia
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 09:12   #2255
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
też tak czasami mam że raz nic nie czuję, drugi raz już czuję zbyt mocno, myślę że jakąś tu rolę odgrywa ludzka biologia
Pewnie tak,biologia,pogoda,tempe ratura w domu.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 09:21   #2256
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Było tylko troszkę tej choinki. Obstawiam,że on Ci się będzie bardzo podobał. Tylko co to za złośliwość,że pierwsza połówka była dla mnie śliczna,ale słaba okrutnie,a druga mi sie nie podoba i jest bardzo mocna? Oszukali mnie,dwie różne połówki miałam

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
To ja chcę dwie te drugie połówki

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Pewnie tak,biologia,pogoda,tempe ratura w domu.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 10:31   #2257
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ech, na Goodies dziś -20%, plus załapałam się na darmową wysyłkę, no co było robić... kliknęłam mąż mnie z domu wygoni razem z tymi woskami
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 10:39   #2258
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aromahomepl Pokaż wiadomość
O to może i ja się skuszę na to promo z PW żeby w końcu wypróbować jakieś woski.

Paliłam dziś Winter Apple z KC (z tych nowosci jesiennych) i jest takie piekne kocham sugared apple z YC, ale teraz mam nową miłość a Kitchen Spice z KC to najbardziej zatykający zapach jaki znam, aż mi się słabo zrobiło

Za to mój kominek też dziś dokonał żywota, ale raczej na reklamację go nie wezmę, bo zaliczył lot z komody na podłogę i zbierać już mogę tylko kawałki
Współczuję ja czekam na decyzję na razie pale wosk na folii

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Właśnie palę połówkę Harvest Hayride GC. Piękny jest bardzo jesienny
Mam w koszyku i czekam ....

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Mocarz z niego co nie?
Ja za chwilke odpale drugą połówkę ebony and oak. Co to w ogóle za masakra,żeby mi jeden wosk yankee na dwa palenia starczał
Zajarałam się tymi nowymi Kringlami,dobrze,że będę mogła stacjonarnie wywąchać.
Też chcę już jesień,ale niestety od czwartku upały

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie!!

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Harvest hayride, Winter splendor, Caramel applewood, Cabin in the woods i Burlwood & oak.
Kupię maksymalnie dwa z nich, na chwilę obecną obstawiam pierwszy i ostatni.
Chyba, że ktoś mi powie, że Cabin in the woods jest wierną kopią Mountain lodge, wtedy wezmę go w ciemno, bo Mountain lodge kocham całym serduchem, tylko jego moc mnie zawsze dobijała.
Winter splendor tez mam w koszyku i czekam Cabin in the woods nie mialam, ale ktos pisal, ze pachnie jak lakierowana, drewniana chata ale ja i tak mam w koszyku i czekam ...

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
No to chowam swoje jesienne woski, w weekend u mnie 34 stopnie
Ja wczoraj pojechalam kupic jakies lzejsze woski i kupiłam Dew drops z KC ( przyjemny ) i Brandied Pumpkin ( nie koniecznie letni ale uwielbiam zapapchy z dynią )

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Super zakupy



O to, to



Przedwczoraj paliłam kawałek samplera Mountain Lodge i ładnie mi się zapach rozszedł na cały dom właściwie, a mam wielki otwarty salon. Wczoraj odpaliłam drugi tealight pod tym samym kawałkiem i sypialnię mi też zapachnił, no, ale sypialnię to mam małą

Poza tym wczoraj wieczorem rozpoczęłam znajomość z Kringlami - odpaliłam Hot Chocolate, bo pogoda już taka jesienna i bardzo mi się chciało czegoś ciepłego i otulającego. No i jest miłość Wrzuciłam do kominka ten najmniejszy kawałek ze środka i moc mnie zabiła. Czułam czekoladę dosłownie w całym domu, a bałam się trochę tego zapachu, bo na sucho był mocno mdlący, a pachnie jak najprawdziwsza czekolada. Jakie jeszcze Kringle polecacie? Takie jesienno - zimowe
WHITE WOODS, FIRST SNOW, COZY CABIN

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
aaaaa dziewczyny!!!!! w Gdańsku w sklepie Markowe Świece są dostępne Goose Creek Candle <3<3<3<3 jutro idę wszystko obwąchać!!!!
Ale masz fajnie


Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Jeszcze na swiecezapachowe.com.pl jest promo -30%, no nie, nie widzę, nie widzę
O nie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:09   #2259
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Ech, na Goodies dziś -20%, plus załapałam się na darmową wysyłkę, no co było robić... kliknęłam mąż mnie z domu wygoni razem z tymi woskami
Co kupiłaś? Pochwal się
P.S. Te muffinki na Twoim blogu...

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Winter splendor tez mam w koszyku i czekam Cabin in the woods nie mialam, ale ktos pisal, ze pachnie jak lakierowana, drewniana chata ale ja i tak mam w koszyku i czekam ...
W sumie nie wiem, czy to dobrze, czy źle
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:25   #2260
aromahomepl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Harvest hayride, Winter splendor, Caramel applewood, Cabin in the woods i Burlwood & oak.
Kupię maksymalnie dwa z nich, na chwilę obecną obstawiam pierwszy i ostatni.
Chyba, że ktoś mi powie, że Cabin in the woods jest wierną kopią Mountain lodge, wtedy wezmę go w ciemno, bo Mountain lodge kocham całym serduchem, tylko jego moc mnie zawsze dobijała.
Ja bym tak na ślepo chyba wybrała Cabin in the Woods i Burlwood & Oak. Z opisów jest szansa, że trafiłoby to w mój gust (szczególnie drewniana chata w lesie)

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ja z GC czaję się na Bergamot Mist, Black leather, Burlwood and oak, Sweet honeysuckle może jeszcze Balsam Fir, ale nie wiem czy na tyle się porywać. Może też kliknę dwa, trzy...jeszcze muszę się zastanowić.

Mam już swoje zamówienie (duuużo KC) i trafił mi się sampler Winter Apple...jest świetny W sumie jest chyba trochę podobny do Red apple wreath tylko to taki bardziej rześki, soczysty.
Oh tak u mnie też miłość jedno z fajniejszych jabłuszek

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Super zakupy



O to, to



Przedwczoraj paliłam kawałek samplera Mountain Lodge i ładnie mi się zapach rozszedł na cały dom właściwie, a mam wielki otwarty salon. Wczoraj odpaliłam drugi tealight pod tym samym kawałkiem i sypialnię mi też zapachnił, no, ale sypialnię to mam małą

Poza tym wczoraj wieczorem rozpoczęłam znajomość z Kringlami - odpaliłam Hot Chocolate, bo pogoda już taka jesienna i bardzo mi się chciało czegoś ciepłego i otulającego. No i jest miłość Wrzuciłam do kominka ten najmniejszy kawałek ze środka i moc mnie zabiła. Czułam czekoladę dosłownie w całym domu, a bałam się trochę tego zapachu, bo na sucho był mocno mdlący, a pachnie jak najprawdziwsza czekolada. Jakie jeszcze Kringle polecacie? Takie jesienno - zimowe
W końcu ktoś też kocha Hot Chocolate jak ja Mogłabym go palić non stop, kojarzy mi się ze świętami, ciepłem i radością i czekoladą oczywiście w ogóle mnie nie drażni, ani nie jest mdły, chociaż u mnie w domu już panuje zakaz na niego, więc mogę go sobie popalić jak wszyscy się ulotnią
Z Kringle fajny jest jeszcze Apple Chutney (takie troche pieczone jablko z gozdzikami) ale ja kocham wszystkie jabłka więc nic dziwnego :P Buttered Rum Toddy - miło rozgrzewający

Edytowane przez aromahomepl
Czas edycji: 2016-08-23 o 11:29
aromahomepl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:37   #2261
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Co kupiłaś? Pochwal się
P.S. Te muffinki na Twoim blogu...
Ekhm... Z Kringli Autumn Winds, Cozy Cabin, Ginger Snow Angel, Peppermint Cocoa, Pumpkin Frosting i White Woods. Wszystkie w ciemno, więc jakby coś, to będzie na Was
Plus z Yankee Autumn Night, Ebony&Oak, Honey Clementine (wiem, pisałyście że słabe, ale tak kusiły ), i dla szefowej, bo chciała wypróbować, wzięłam Dreamy Summer Nights, Lake Sunset, Soft Blanket i Black Plum Blossom (którego nie mam więc też chętnie obwącham). Mam teraz bana na zamówienia do listopada

Pyszne były, nie powiem A Ty kiedy wracasz do blogowania? Lubiłam zaglądać

Cytat:
Napisane przez aromahomepl Pokaż wiadomość
W końcu ktoś też kocha Hot Chocolate jak ja Mogłabym go palić non stop, kojarzy mi się ze świętami, ciepłem i radością i czekoladą oczywiście w ogóle mnie nie drażni, ani nie jest mdły, chociaż u mnie w domu już panuje zakaz na niego, więc mogę go sobie popalić jak wszyscy się ulotnią
Z Kringle fajny jest jeszcze Apple Chutney (takie troche pieczone jablko z gozdzikami) ale ja kocham wszystkie jabłka więc nic dziwnego :P Buttered Rum Toddy - miło rozgrzewający
Czekolada jest świetna Mam w domu męża, któremu rzadko który zapach się podoba, i sześciolatka który jest woskami zachwycony tak jak ja i podoba mu się wszystko i wczoraj śliniliśmy się we trójkę, a jak na złość żadnej jadalnej czekolady w domu nie było
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 11:47   #2262
aromahomepl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Ekhm... Z Kringli Autumn Winds, Cozy Cabin, Ginger Snow Angel, Peppermint Cocoa, Pumpkin Frosting i White Woods. Wszystkie w ciemno, więc jakby coś, to będzie na Was
Plus z Yankee Autumn Night, Ebony&Oak, Honey Clementine (wiem, pisałyście że słabe, ale tak kusiły ), i dla szefowej, bo chciała wypróbować, wzięłam Dreamy Summer Nights, Lake Sunset, Soft Blanket i Black Plum Blossom (którego nie mam więc też chętnie obwącham). Mam teraz bana na zamówienia do listopada

Pyszne były, nie powiem A Ty kiedy wracasz do blogowania? Lubiłam zaglądać



Czekolada jest świetna Mam w domu męża, któremu rzadko który zapach się podoba, i sześciolatka który jest woskami zachwycony tak jak ja i podoba mu się wszystko i wczoraj śliniliśmy się we trójkę, a jak na złość żadnej jadalnej czekolady w domu nie było
Ale Ci zazdroszczę, że u Ciebie wszyscy się do niej ślinią, bo u mnie to od razu jest wrzask "wyłącz tę czekoladę!!". W ogóle nie wiedzą co dobre Ale trzeba przyznać, że jej największa wada to, to, że od razu człowiek zjadłby wszystkie słodkości, które ma pod ręką
aromahomepl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 12:09   #2263
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aromahomepl Pokaż wiadomość
Ja bym tak na ślepo chyba wybrała Cabin in the Woods i Burlwood & Oak. Z opisów jest szansa, że trafiłoby to w mój gust (szczególnie drewniana chata w lesie)
To ja jednak chyba się zdecyduję na Harvest hayride.

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Ekhm... Z Kringli Autumn Winds, Cozy Cabin, Ginger Snow Angel, Peppermint Cocoa, Pumpkin Frosting i White Woods. Wszystkie w ciemno, więc jakby coś, to będzie na Was
Plus z Yankee Autumn Night, Ebony&Oak, Honey Clementine (wiem, pisałyście że słabe, ale tak kusiły ), i dla szefowej, bo chciała wypróbować, wzięłam Dreamy Summer Nights, Lake Sunset, Soft Blanket i Black Plum Blossom (którego nie mam więc też chętnie obwącham). Mam teraz bana na zamówienia do listopada
Ładne zapachy dla szefowej wzięłaś
Dla siebie Kringle też Ginger snow angel jest cudny Szkoda, że u mnie gorąco, bo bym odpaliła.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 12:38   #2264
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
no i tu niestety jest zła wiadomość - jest na największym zadupiu Gdańska - Orunia (bez obrazy dla orunian!:P)

Markowe Świece, ul. Podmiejska 17, 80-038 Gdańsk

dziś chyba po pracy od razu pojadę bo nie wytrzymam
Ciągle się zastanawiam czy tam jechać dzisiaj ale to tak daleko... Wygodniej by było zrobić zakupy na wannie :p
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 13:12   #2265
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Zobaczcie co znalazłam:
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:57   #2266
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Zobaczcie co znalazłam:
A to twoje

Co do banów na woski i świece to ja powinnam juz chyba miec do konca roku: polecialo zamowionko jedno na Aromatowo : swieca, illuma i wosk Village. Na PW czekam i obserwuję: swieca WW, swieca GC i 3 woski GC zraza bedą nowe KC a pod koniec wrzesnia nowe gąski

Palę drugi raz Dew drops i ta mieta bardzo mnie sie podoba a w salonie dopalam ciasto rabarbarowe, ktorego prawie w ogole nie czuć
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 15:33   #2267
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
A to twoje

Co do banów na woski i świece to ja powinnam juz chyba miec do konca roku: polecialo zamowionko jedno na Aromatowo : swieca, illuma i wosk Village. Na PW czekam i obserwuję: swieca WW, swieca GC i 3 woski GC zraza bedą nowe KC a pod koniec wrzesnia nowe gąski

Palę drugi raz Dew drops i ta mieta bardzo mnie sie podoba a w salonie dopalam ciasto rabarbarowe, ktorego prawie w ogole nie czuć
Na instagramie znalazłam, zaczęłam się parę temu nim bawić i kurde, faje to
Przejrzałam też ogólnie zapowiedzi oferty halloweenowej i nie widzę wiedźmy, to chyba będzie w zamian.
Mogliby dać Ghostly treats, bo mocniejsze od pianek ze stałej oferty Ale nie ma.
Widziałam też Autumn gathering, też kusi, ale u nas chyba tego nie będzie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 15:37   #2268
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

O nie, ja właśnie chciałam kupić nową świecę wiedźmy. :P

Kurcze, dużo tych promocji...jak pół lata była posucha, tak teraz wszędzie i muszę bić się z myślami. :P
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 18:29   #2269
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Paliłam w salonie ciasto rabarbarowe, a wczesniej honey clementine i za drugim razem czułam tylko sztuczna parafinę

Znowu w sypialni mam zmiane przeciągu bo zapachow nie czuję pale swiece Beach Boardwalk i cos słabo ją czuję

Tych promocji zdecydowanie za dużo a najgorsze, ze w każdym sklepie jest cos czego nie ma w innym, a co bym chciała mieć
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 19:16   #2270
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dembi, na Święta zbierać, a nie woski kupujesz!

Dziewczyny, czy wszystkie nowe woski YC mają takie badziewiaste opakowania? Dostałam dziś przesyłkę i praktycznie każdy wosk ma uszkodzoną folię - ewidentnie jest to wada fabryczna, a nie wina sklepu. Folia jest sztywna jak diabli

Gdyby któraś kupiła wosk Cozy Home z Goose i chciała się go pozbyć, to ja chętnie przygarnę w formie wymiany - mam na zbyciu m.in. nowe YC: Angel's Wings, Tarte Tatin, Vanilla Chai, Chocolate Truffle, Ghostly Treats, sampler Luau Party + nowy wosk Vanilla Cone Kringle + w różnym stopniu użyte woski GC: Moonlit Bloom, French Autumn, Black Amber Plum, Cherry Cobbler, Spring Clean
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 20:30   #2271
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Dembi, na Święta zbierać, a nie woski kupujesz!

Dziewczyny, czy wszystkie nowe woski YC mają takie badziewiaste opakowania? Dostałam dziś przesyłkę i praktycznie każdy wosk ma uszkodzoną folię - ewidentnie jest to wada fabryczna, a nie wina sklepu. Folia jest sztywna jak diabli
:
Wszystkie, niestety.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 20:42   #2272
aromahomepl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Na instagramie znalazłam, zaczęłam się parę temu nim bawić i kurde, faje to
Przejrzałam też ogólnie zapowiedzi oferty halloweenowej i nie widzę wiedźmy, to chyba będzie w zamian.
Mogliby dać Ghostly treats, bo mocniejsze od pianek ze stałej oferty Ale nie ma.
Widziałam też Autumn gathering, też kusi, ale u nas chyba tego nie będzie.
Jeśli chodzi o halloweenowe zapachy to ma być Candy Corn, Forbidden Apple i Witches Brew w pilarach, średnich słoikach, samplerach i woskach. Tyle wiem

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Dembi, na Święta zbierać, a nie woski kupujesz!

Dziewczyny, czy wszystkie nowe woski YC mają takie badziewiaste opakowania? Dostałam dziś przesyłkę i praktycznie każdy wosk ma uszkodzoną folię - ewidentnie jest to wada fabryczna, a nie wina sklepu. Folia jest sztywna jak diabli

Gdyby któraś kupiła wosk Cozy Home z Goose i chciała się go pozbyć, to ja chętnie przygarnę w formie wymiany - mam na zbyciu m.in. nowe YC: Angel's Wings, Tarte Tatin, Vanilla Chai, Chocolate Truffle, Ghostly Treats, sampler Luau Party + nowy wosk Vanilla Cone Kringle + w różnym stopniu użyte woski GC: Moonlit Bloom, French Autumn, Black Amber Plum, Cherry Cobbler, Spring Clean
Wszystkie woski tak mają, ale po dostawach widzę, że co raz mniej jest tych pękniętych więc może coś z tym robią
aromahomepl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 20:53   #2273
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aromahomepl Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o halloweenowe zapachy to ma być Candy Corn, Forbidden Apple i Witches Brew w pilarach, średnich słoikach, samplerach i woskach. Tyle wiem
Chyba dla samej nazwy kupię wosk i w końcu skuszę się na Witches Brow, bo chyba nie miałam jeszcze
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 21:15   #2274
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dziewczyny dziś byłam w stacjonarnym sklepie w Gdańsku "Markowe Świece", który jak na moje wprawne oko istnieje od bardzo niedawna i ma cały asortyment YC, Kringle, Wood Wick i Goose Creek Candle. Moje zakupy w pierwszym zdjęciu.

Generalnie sklep dosyć zabawny, musiałam dzwonić bo nie mogłam go znaleźć z ulicy, mieści się w biurze firmy ubezpieczeniowej. :P Wosków naprawdę full, Goose Creek w cenach 19,20 zł z tego co pamiętam, więc nie miałam nawet wielkich wyrzutów sumienia, że nie skorzystam z obecnych promocji w sklepach internetowych.
Facet miał także daylighty z nowych, niedostępnych jeszcze kolekcji Kringle i Goose Creek (dwa kolejne zdjęcia). Wąchając Goose Creek Under The Oaks przeżywałam po prostu tam w sklepie uniesienia!! Nie były one na sprzedaż, ale po zapłaceniu za zakupy facet się nade mną zlitował i dorzucił mi Under The Oaks do zakupów gratis!!! Musiałam się mocno opanować by nie rzucić mu się na szyję ... Obiecałam mu z wdzięczności że wrócę na dniach po nowe Kringle jak będą, a on mi z kolei obiecał rabaty, bo zdradziłam że wszędzie wokół są teraz promocje...

aaaah, to był dobry dzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160823_172103_resized.jpg (166,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160823_163646_resized.jpg (113,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160823_163600_resized.jpg (112,6 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2016-08-23 o 21:16
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 22:26   #2275
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś byłam w stacjonarnym sklepie w Gdańsku "Markowe Świece", który jak na moje wprawne oko istnieje od bardzo niedawna i ma cały asortyment YC, Kringle, Wood Wick i Goose Creek Candle. Moje zakupy w pierwszym zdjęciu.

Generalnie sklep dosyć zabawny, musiałam dzwonić bo nie mogłam go znaleźć z ulicy, mieści się w biurze firmy ubezpieczeniowej. :P Wosków naprawdę full, Goose Creek w cenach 19,20 zł z tego co pamiętam, więc nie miałam nawet wielkich wyrzutów sumienia, że nie skorzystam z obecnych promocji w sklepach internetowych.
Facet miał także daylighty z nowych, niedostępnych jeszcze kolekcji Kringle i Goose Creek (dwa kolejne zdjęcia). Wąchając Goose Creek Under The Oaks przeżywałam po prostu tam w sklepie uniesienia!! Nie były one na sprzedaż, ale po zapłaceniu za zakupy facet się nade mną zlitował i dorzucił mi Under The Oaks do zakupów gratis!!! Musiałam się mocno opanować by nie rzucić mu się na szyję ... Obiecałam mu z wdzięczności że wrócę na dniach po nowe Kringle jak będą, a on mi z kolei obiecał rabaty, bo zdradziłam że wszędzie wokół są teraz promocje...

aaaah, to był dobry dzień
I jak Cabin in the woods?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 04:41   #2276
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś byłam w stacjonarnym sklepie w Gdańsku "Markowe Świece", który jak na moje wprawne oko istnieje od bardzo niedawna i ma cały asortyment YC, Kringle, Wood Wick i Goose Creek Candle. Moje zakupy w pierwszym zdjęciu.

Generalnie sklep dosyć zabawny, musiałam dzwonić bo nie mogłam go znaleźć z ulicy, mieści się w biurze firmy ubezpieczeniowej. :P Wosków naprawdę full, Goose Creek w cenach 19,20 zł z tego co pamiętam, więc nie miałam nawet wielkich wyrzutów sumienia, że nie skorzystam z obecnych promocji w sklepach internetowych.
Facet miał także daylighty z nowych, niedostępnych jeszcze kolekcji Kringle i Goose Creek (dwa kolejne zdjęcia). Wąchając Goose Creek Under The Oaks przeżywałam po prostu tam w sklepie uniesienia!! Nie były one na sprzedaż, ale po zapłaceniu za zakupy facet się nade mną zlitował i dorzucił mi Under The Oaks do zakupów gratis!!! Musiałam się mocno opanować by nie rzucić mu się na szyję ... Obiecałam mu z wdzięczności że wrócę na dniach po nowe Kringle jak będą, a on mi z kolei obiecał rabaty, bo zdradziłam że wszędzie wokół są teraz promocje...

aaaah, to był dobry dzień
Dobra przekonałaś mnie, kupię tą świecę u niego a nie na wannie ale gorszego miejsca chyba nie mógł wybrać w końcu powącham Kringle i gąski
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 05:37   #2277
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ładne zapachy dla szefowej wzięłaś
Dla siebie Kringle też Ginger snow angel jest cudny Szkoda, że u mnie gorąco, bo bym odpaliła.
Mam nadzieję, że się szefowej spodobają, bo to jej pierwsze woski będą

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Na instagramie znalazłam, zaczęłam się parę temu nim bawić i kurde, faje to
Przejrzałam też ogólnie zapowiedzi oferty halloweenowej i nie widzę wiedźmy, to chyba będzie w zamian.
Mogliby dać Ghostly treats, bo mocniejsze od pianek ze stałej oferty Ale nie ma.
Widziałam też Autumn gathering, też kusi, ale u nas chyba tego nie będzie.
Instagram jest super, ale jak patrzę na te niedostępne u nas zapachy i promocje, to mi szkoda
A te nowe naklejki na Yankee nie podobają mi się wcale. Ciekawe, kiedy do nas dotrą.

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś byłam w stacjonarnym sklepie w Gdańsku "Markowe Świece", który jak na moje wprawne oko istnieje od bardzo niedawna i ma cały asortyment YC, Kringle, Wood Wick i Goose Creek Candle. Moje zakupy w pierwszym zdjęciu.

Generalnie sklep dosyć zabawny, musiałam dzwonić bo nie mogłam go znaleźć z ulicy, mieści się w biurze firmy ubezpieczeniowej. :P Wosków naprawdę full, Goose Creek w cenach 19,20 zł z tego co pamiętam, więc nie miałam nawet wielkich wyrzutów sumienia, że nie skorzystam z obecnych promocji w sklepach internetowych.
Facet miał także daylighty z nowych, niedostępnych jeszcze kolekcji Kringle i Goose Creek (dwa kolejne zdjęcia). Wąchając Goose Creek Under The Oaks przeżywałam po prostu tam w sklepie uniesienia!! Nie były one na sprzedaż, ale po zapłaceniu za zakupy facet się nade mną zlitował i dorzucił mi Under The Oaks do zakupów gratis!!! Musiałam się mocno opanować by nie rzucić mu się na szyję ... Obiecałam mu z wdzięczności że wrócę na dniach po nowe Kringle jak będą, a on mi z kolei obiecał rabaty, bo zdradziłam że wszędzie wokół są teraz promocje...

aaaah, to był dobry dzień
Ale zakupy Zazdroszczę Opiszesz gąski, nawet na sucho?
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 06:39   #2278
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aromahomepl Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o halloweenowe zapachy to ma być Candy Corn, Forbidden Apple i Witches Brew w pilarach, średnich słoikach, samplerach i woskach. Tyle wiem [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------
Ooo pilary to pewnie coś kupię
Forbidden apple też brzmi ciekawie.


ciekawe czy na PW pojawią się nowe KC zanim skończy się promo, to miałabym już z głowy zamówienia na dłuższy czas.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 07:24   #2279
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ooo pilary to pewnie coś kupię
Forbidden apple też brzmi ciekawie.


ciekawe czy na PW pojawią się nowe KC zanim skończy się promo, to miałabym już z głowy zamówienia na dłuższy czas.
Pytałam ich i wychodzi na to, że tak:

"Dzień dobry. Złożyliśmy już u dystrybutora zamówienie, mamy informację ze wysyłki będą realizowane czwartek/piątek więc prawdopodobnie tuż przed lub tuż po weekendzie powinny pojawić się w sklepie. Będziemy dawali znać na fb �� Miłego dnia"


Dziewczyny, gąski przepiękne, myślałam że kupię Winter Splendor ale przypominał mi coś co już mam (KC First Snow? Nie jestem pewna) więc go odpuściłam. Christmas Tree Cutting dość specyficzny, pachnie mi jak zmrożona ziemia, musiałam go spróbować. O dziwo, drzewne (albo raczej kominkowe) nuty czuję w Campfire Marshmallow, zupełnie go nie planowałam, ale nuty kominkowe + słodycz to była idealna kompozycja dla mnie. Odpaliłam go wczoraj, moc mnie zabiła . Confetti Cake pachnie na sucho dokładnie jak kolorowa posypka, czuję też jakieś ciasto z nutką cytrynową. Cabin in The Woods - nie mogła go odpuścić. Pachnie jak... Cabin in the Woods Czuję mech i mokre, lekko pruchniejące (?) drewno. Day in the Sun... sama się zdziwiłam że go wzięłam, coś mnie w nim intrygowało, potem jak wąchałam go w samochodzie wyczuwałam trochę nut starej babci. Szczerze dusi mnie KC Beachside, czy tak samo będzie z tym, to się okaże... Na chwilę obecną mam co do tego zapachu największe obawy, ale z jakiejś przyczyny przecież go wzięłam.. Największe odkrycie to dostępny od końca września GC Under The Oaks. Jest mi go bardzo łatwo opisać - pachnie dokładnie jak tartak/ wycinka drzew liściastych. Pachnie jak świeże drewno (nie kominkowe!), takie co zostało dopiero co przecięte piłą , a na powierzchni obficie pojawiła się żywica. To po prostu zapach świeżego drewna i żywicy. Nie znajduję to żadnych innych nut zapachowych, nie ma tu przypraw, ani kwiatów, ani nic innego.. Według mnie oczywiście

Z pozostałych nowości, KC Cashmere Gold pachnie mi dokładnie tak jak sobie wyobrażałam, bo miałam chyba taki szampon o podobnej nazwie (chyba z Timotei?) i to dokładnie to samo. Winter Wonderland KC bardzo mi przypomina White Woods albo Snow Capped Fraser które mnie osobiście zawsze męczyły (ale to było jeszcze w małym mieszkaniu). Wydaje mi się, że ten zapach jest złamany jeszcze jakąs inną, świąteczną nutą, ale nie za bardzo pamiętam co to było. Reszta zapachów: Sugared Cinnamon Donut GC, Sweet Banana Bread GC, Pumpkin Cinnamon Cream GC - zero zaskoczenia, po prostu jedzeniowe woski, wąchałam i od razu przechodziłam dalej. Nic mi nie zapadło w pamięć. GC Wildest Dreams jest baaardzo niezwykły, coś mi przypominał, ale nie wiem co... Niestety tego wosku nie umiem Wam opisać..

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2016-08-24 o 07:43
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 09:06   #2280
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość

Z pozostałych nowości, KC Cashmere Gold pachnie mi dokładnie tak jak sobie wyobrażałam, bo miałam chyba taki szampon o podobnej nazwie (chyba z Timotei?) i to dokładnie to samo.
Chcę
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 13:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.