Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-24, 09:18   #2281
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Dembi, na Święta zbierać, a nie woski kupujesz!

Dziewczyny, czy wszystkie nowe woski YC mają takie badziewiaste opakowania? Dostałam dziś przesyłkę i praktycznie każdy wosk ma uszkodzoną folię - ewidentnie jest to wada fabryczna, a nie wina sklepu. Folia jest sztywna jak diabli

Gdyby któraś kupiła wosk Cozy Home z Goose i chciała się go pozbyć, to ja chętnie przygarnę w formie wymiany - mam na zbyciu m.in. nowe YC: Angel's Wings, Tarte Tatin, Vanilla Chai, Chocolate Truffle, Ghostly Treats, sampler Luau Party + nowy wosk Vanilla Cone Kringle + w różnym stopniu użyte woski GC: Moonlit Bloom, French Autumn, Black Amber Plum, Cherry Cobbler, Spring Clean
Wiem, wiem ale Martynku, jak tego nie kupić

Cytat:
Napisane przez aromahomepl Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o halloweenowe zapachy to ma być Candy Corn, Forbidden Apple i Witches Brew w pilarach, średnich słoikach, samplerach i woskach. Tyle wiem

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------



Wszystkie woski tak mają, ale po dostawach widzę, że co raz mniej jest tych pękniętych więc może coś z tym robią
Pilar Witches Brew i Forbidden Aple

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś byłam w stacjonarnym sklepie w Gdańsku "Markowe Świece", który jak na moje wprawne oko istnieje od bardzo niedawna i ma cały asortyment YC, Kringle, Wood Wick i Goose Creek Candle. Moje zakupy w pierwszym zdjęciu.

Generalnie sklep dosyć zabawny, musiałam dzwonić bo nie mogłam go znaleźć z ulicy, mieści się w biurze firmy ubezpieczeniowej. :P Wosków naprawdę full, Goose Creek w cenach 19,20 zł z tego co pamiętam, więc nie miałam nawet wielkich wyrzutów sumienia, że nie skorzystam z obecnych promocji w sklepach internetowych.
Facet miał także daylighty z nowych, niedostępnych jeszcze kolekcji Kringle i Goose Creek (dwa kolejne zdjęcia). Wąchając Goose Creek Under The Oaks przeżywałam po prostu tam w sklepie uniesienia!! Nie były one na sprzedaż, ale po zapłaceniu za zakupy facet się nade mną zlitował i dorzucił mi Under The Oaks do zakupów gratis!!! Musiałam się mocno opanować by nie rzucić mu się na szyję ... Obiecałam mu z wdzięczności że wrócę na dniach po nowe Kringle jak będą, a on mi z kolei obiecał rabaty, bo zdradziłam że wszędzie wokół są teraz promocje...

aaaah, to był dobry dzień
Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Pytałam ich i wychodzi na to, że tak:

"Dzień dobry. Złożyliśmy już u dystrybutora zamówienie, mamy informację ze wysyłki będą realizowane czwartek/piątek więc prawdopodobnie tuż przed lub tuż po weekendzie powinny pojawić się w sklepie. Będziemy dawali znać na fb �� Miłego dnia"


Dziewczyny, gąski przepiękne, myślałam że kupię Winter Splendor ale przypominał mi coś co już mam (KC First Snow? Nie jestem pewna) więc go odpuściłam. Christmas Tree Cutting dość specyficzny, pachnie mi jak zmrożona ziemia, musiałam go spróbować. O dziwo, drzewne (albo raczej kominkowe) nuty czuję w Campfire Marshmallow, zupełnie go nie planowałam, ale nuty kominkowe + słodycz to była idealna kompozycja dla mnie. Odpaliłam go wczoraj, moc mnie zabiła . Confetti Cake pachnie na sucho dokładnie jak kolorowa posypka, czuję też jakieś ciasto z nutką cytrynową. Cabin in The Woods - nie mogła go odpuścić. Pachnie jak... Cabin in the Woods Czuję mech i mokre, lekko pruchniejące (?) drewno. Day in the Sun... sama się zdziwiłam że go wzięłam, coś mnie w nim intrygowało, potem jak wąchałam go w samochodzie wyczuwałam trochę nut starej babci. Szczerze dusi mnie KC Beachside, czy tak samo będzie z tym, to się okaże... Na chwilę obecną mam co do tego zapachu największe obawy, ale z jakiejś przyczyny przecież go wzięłam.. Największe odkrycie to dostępny od końca września GC Under The Oaks. Jest mi go bardzo łatwo opisać - pachnie dokładnie jak tartak/ wycinka drzew liściastych. Pachnie jak świeże drewno (nie kominkowe!), takie co zostało dopiero co przecięte piłą , a na powierzchni obficie pojawiła się żywica. To po prostu zapach świeżego drewna i żywicy. Nie znajduję to żadnych innych nut zapachowych, nie ma tu przypraw, ani kwiatów, ani nic innego.. Według mnie oczywiście

Z pozostałych nowości, KC Cashmere Gold pachnie mi dokładnie tak jak sobie wyobrażałam, bo miałam chyba taki szampon o podobnej nazwie (chyba z Timotei?) i to dokładnie to samo. Winter Wonderland KC bardzo mi przypomina White Woods albo Snow Capped Fraser które mnie osobiście zawsze męczyły (ale to było jeszcze w małym mieszkaniu). Wydaje mi się, że ten zapach jest złamany jeszcze jakąs inną, świąteczną nutą, ale nie za bardzo pamiętam co to było. Reszta zapachów: Sugared Cinnamon Donut GC, Sweet Banana Bread GC, Pumpkin Cinnamon Cream GC - zero zaskoczenia, po prostu jedzeniowe woski, wąchałam i od razu przechodziłam dalej. Nic mi nie zapadło w pamięć. GC Wildest Dreams jest baaardzo niezwykły, coś mi przypominał, ale nie wiem co... Niestety tego wosku nie umiem Wam opisać..
Och, jak ci zazdroszczę takiego sklepu Piękne te zakupy i te zapachy. czyli Kc i GC nie zawiodły Winter wonderland to bedzie moja nowa miłość
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 11:34   #2282
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Pytałam ich i wychodzi na to, że tak:

"Dzień dobry. Złożyliśmy już u dystrybutora zamówienie, mamy informację ze wysyłki będą realizowane czwartek/piątek więc prawdopodobnie tuż przed lub tuż po weekendzie powinny pojawić się w sklepie. Będziemy dawali znać na fb �� Miłego dnia"



Z pozostałych nowości, KC Cashmere Gold pachnie mi dokładnie tak jak sobie wyobrażałam, bo miałam chyba taki szampon o podobnej nazwie (chyba z Timotei?) i to dokładnie to samo. Winter Wonderland KC bardzo mi przypomina White Woods albo Snow Capped Fraser które mnie osobiście zawsze męczyły (ale to było jeszcze w małym mieszkaniu). Wydaje mi się, że ten zapach jest złamany jeszcze jakąs inną, świąteczną nutą, ale nie za bardzo pamiętam co to było. Reszta zapachów: Sugared Cinnamon Donut GC, Sweet Banana Bread GC, Pumpkin Cinnamon Cream GC - zero zaskoczenia, po prostu jedzeniowe woski, wąchałam i od razu przechodziłam dalej. Nic mi nie zapadło w pamięć. GC Wildest Dreams jest baaardzo niezwykły, coś mi przypominał, ale nie wiem co... Niestety tego wosku nie umiem Wam opisać..
Oo dzięki za info! Chodziło o ten weekend, co będzie, tak?

Cashmere Gold brzmi super, Winter wonderland chyba sobie odpuszczę, bo mam jeszcze kilka w tym stylu - jestem jakaś niewrażliwa na te zapachy i wszystkie są dla mnie bardzo podobne.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 12:04   #2283
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Oo dzięki za info! Chodziło o ten weekend, co będzie, tak?
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 12:16   #2284
aromatowo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja może dodam, bo widzę że część osób się nastawia na niektóre zapachy, a Winter Wonderland i Cashemere Gold będą dostępne dopiero w następnej kolekcji - zimowej.

Obecna kolekcja KC będzie zawierała takie nowości:
  • Apple Basil
  • Apple Pumpkin
  • Cashmere & Cocoa
  • Comfy Sweater
  • Eucalyptus Mint
  • Frosted Mohogany
  • Gilded Apple
  • Kitchen Spice
  • Leaves
  • Lumberjack
  • Oak & fig
  • Pumpkin Sage
  • Touch of Autumn
  • Vanilla Late
aromatowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 14:06   #2285
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aromatowo Pokaż wiadomość
Ja może dodam, bo widzę że część osób się nastawia na niektóre zapachy, a Winter Wonderland i Cashemere Gold będą dostępne dopiero w następnej kolekcji - zimowej.

Obecna kolekcja KC będzie zawierała takie nowości:
  • Apple Basil
  • Apple Pumpkin
  • Cashmere & Cocoa
  • Comfy Sweater
  • Eucalyptus Mint
  • Frosted Mohogany
  • Gilded Apple
  • Kitchen Spice
  • Leaves
  • Lumberjack
  • Oak & fig
  • Pumpkin Sage
  • Touch of Autumn
  • Vanilla Late
No właśnie, bo juz zwariowałam widzialam na waszej stronie te cuda, ale tych zimowych nie i juz sie zastanawialam, o co komon no to wszystko jasne

Ja z tych chce: cashmere and coco, frosted mohogany, leaves, lumberjack, oak & fig, pumpkin sage albo apple pumpkin, touch of autumn
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 15:44   #2286
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aromatowo Pokaż wiadomość
Ja może dodam, bo widzę że część osób się nastawia na niektóre zapachy, a Winter Wonderland i Cashemere Gold będą dostępne dopiero w następnej kolekcji - zimowej.

Obecna kolekcja KC będzie zawierała takie nowości:
  • Apple Basil
  • Apple Pumpkin
  • Cashmere & Cocoa
  • Comfy Sweater
  • Eucalyptus Mint
  • Frosted Mohogany
  • Gilded Apple
  • Kitchen Spice
  • Leaves
  • Lumberjack
  • Oak & fig
  • Pumpkin Sage
  • Touch of Autumn
  • Vanilla Late
Ja chcę wszystkie,oprócz pumpkin sage,nie lubię tych dyniowych. Ciekawe jak bedzie pachniało jabłko z bazylią? Ciężko mi to sobie wyobrazić,dynię z szałwią z resztą też.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 15:54   #2287
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Mnie zmyliło, że ten Cashmere już był na zdjęciu

Lubię zapach bazylii, więc jestem ciekawa tego wosku.
Niestety dużo chcę z tej listy. :P Na pewno te niżej, może nie wszystkie na raz (Leaves/ToA chyba jak przeczytam opinie albo powącham w sklepie, tak samo reszta jabłek):

Cashmere & Cocoa
Comfy Sweater
Eucalyptus Mint
Frosted Mohogany
Leaves
Lumberjack
Oak & fig
Touch of Autumn
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 18:47   #2288
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

A ja se dzisiaj zrobiłam jesien na przekór pieknej, słonecznej pogodzie na zewnątrz Zasłoniłam okna w sypialni i odpaliłam Brandied Pumpkin

Muszę sie zastanowić na woskami napchanymi w koszyku na PW, gdyz jak zamówie nowe woski KC i zaraz pod koniec wrzesnia nowe gąski, to kiedy ja to wypalę??? A mam jeszcze upchane zeszłoroczne zimowe ukochane woski. A zaraz, za chwilunkę beda zimowe propozycje
No i jeszcze wołają mnie nowe Village Candle

A ktos cos wie, kiedy jesienne i zimowe woodwicki
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 20:31   #2289
aromahomepl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
A ja se dzisiaj zrobiłam jesien na przekór pieknej, słonecznej pogodzie na zewnątrz Zasłoniłam okna w sypialni i odpaliłam Brandied Pumpkin

Muszę sie zastanowić na woskami napchanymi w koszyku na PW, gdyz jak zamówie nowe woski KC i zaraz pod koniec wrzesnia nowe gąski, to kiedy ja to wypalę??? A mam jeszcze upchane zeszłoroczne zimowe ukochane woski. A zaraz, za chwilunkę beda zimowe propozycje
No i jeszcze wołają mnie nowe Village Candle

A ktos cos wie, kiedy jesienne i zimowe woodwicki
Zimowe WW mają być wysyłane w październiku podobno
aromahomepl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 07:46   #2290
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Przyszło wczoraj moje zamówienie z goodies I tak:

Yankee Harvest Time są świetne. Najbardziej zaskoczył mnie Honey Clementine, jest tak fajnie rześki, słodko-cierpki, bardzo mi się podoba. Autumn Night jest przyjemnie męski, a Ebony&Oak taki ciepły i przytulny.

Jeśli chodzi o Kringle, to Peppermint Cocoa cudna Pumpkin Frosting słodkie dyniowe ciacho, aż mi się zachciało upiec. Ginger Snow Angel - nazwa mówi wszystko, wczoraj komisyjnie odpaliliśmy, ale jednak tak jak pisała Kasztanka teraz nie pora na niego zapach jest fajny, intensywny, aż czasem zakręci w nosie, ja czułam ciasto cytrynowe z imbirem, ale mojego męża trochę zmęczył.

Trzy pozostałe - Autumn Wind, White Woods i Cozy Cabin - po pierwszym powąchaniu miałam mieszane uczucia.. zapachy były specyficzne i trochę mnie gryzły w nos. Poczekałam, obwąchałam jeszcze raz i za każdym niuchnięciem coraz bardziej mi się podobały. W cozy na pierwszy plan wysuwa się dym z ogniska, drewno, później jakieś przyprawy. Wind no, ja czuję wiatr , plus dużo goździków, trochę innych przypraw, zapach jest dla mnie taki mokry. A White Woods jest ciepły i leśny, i nie wiem czemu czuję w nim cytrynę

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, kolejne fajne zapachy do kolekcji, tylko teraz oczywiście wielki dylemat - co palić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05450.jpg (130,4 KB, 18 załadowań)
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 08:13   #2291
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość

Trzy pozostałe - Autumn Wind, White Woods i Cozy Cabin - po pierwszym powąchaniu miałam mieszane uczucia.. zapachy były specyficzne i trochę mnie gryzły w nos. Poczekałam, obwąchałam jeszcze raz i za każdym niuchnięciem coraz bardziej mi się podobały. W cozy na pierwszy plan wysuwa się dym z ogniska, drewno, później jakieś przyprawy. Wind no, ja czuję wiatr , plus dużo goździków, trochę innych przypraw, zapach jest dla mnie taki mokry. A White Woods jest ciepły i leśny, i nie wiem czemu czuję w nim cytrynę

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, kolejne fajne zapachy do kolekcji, tylko teraz oczywiście wielki dylemat - co palić
Cozy Cabin naprawdę bardzo zyskuje i rozwija się przy rozpaleniu. Nie mogę się doczekać kiedy go kupię i zapalę. Myślę,że w tym roku już pozbieram kasę i kupię świecę,bo w tamtym wypaliłam chyba z 5 wosków,więc finansowo prawie na to samo wyjdzie.Muszę zapolować na pianki z goosa jeśli wiele osób mówi,że jest podobny do Cozy. Co do Autumn wind to zdecydowanie bardziej wolę Autumn rain

U mnie dzisiaj upał od rana,którego już mam dosyć,to niesamowite,bo chyba pierwszy raz w życiu mam dosyć lata Mam wolne i nic za bardzo nie muszę(oprócz ogarnięcia mieszkania),więc dziś akcja dopalanie letniaków,na pierwszy poranny rzut poleci za niedługo sweet pea z yc,a później zobaczymy
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 08:58   #2292
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

ogólnie to palicie woski, czy skłaniacie ku świecom? Ja mam woski, ale zastanawiam się czy nie zainwestować w jakąś świece. Mam misia Yankee i jest ok, ale mocą woski wygrywają i mam dylemat
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 09:35   #2293
aromatowo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Zrobiliśmy wpis na naszym blogu co najlepiej wybrać, prześlę Ci linka na pw.

Ogólnie zaletą wosków jest ich cena i to że zawierają więcej olejków - zapach wydaje się przez to intensywniejszy. Jednak woski YC są według mnie bardzo słabe, źle się je dzieli. No i zawsze trzeba wosk po wypaleniu usuwać.

Zawsze kupuję najpierw wosk, a dopiero jak mi zapach spasuje decyduje się na świecę. Cenowo wychodzi dużo lepiej no i bardzo ładnie się prezentują
aromatowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 09:53   #2294
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aromatowo Pokaż wiadomość
Zrobiliśmy wpis na naszym blogu co najlepiej wybrać, prześlę Ci linka na pw.

Ogólnie zaletą wosków jest ich cena i to że zawierają więcej olejków - zapach wydaje się przez to intensywniejszy. Jednak woski YC są według mnie bardzo słabe, źle się je dzieli. No i zawsze trzeba wosk po wypaleniu usuwać.

Zawsze kupuję najpierw wosk, a dopiero jak mi zapach spasuje decyduje się na świecę. Cenowo wychodzi dużo lepiej no i bardzo ładnie się prezentują
Zgadzam się z tą opinią i wg mnie YC woski są zupełnie nieopłacalne, choć lepiej oczywiście kupić najpierw wosk, potem świecę. Świece YC baardzo lubię.

Sama nie kupuję zbyt często świec bo lubię częste zmiany - najlepiej jak w domu codziennie pachnie coś innego Jedyna świeca jaką mogłabym kupić w dużym rozmiarze to KC Cozy Cabin! Kupowanie świec w ciemno odpada- dla mnie to zbyt duży koszt
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 10:10   #2295
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tą opinią i wg mnie YC woski są zupełnie nieopłacalne, choć lepiej oczywiście kupić najpierw wosk, potem świecę. Świece YC baardzo lubię.

Sama nie kupuję zbyt często świec bo lubię częste zmiany - najlepiej jak w domu codziennie pachnie coś innego Jedyna świeca jaką mogłabym kupić w dużym rozmiarze to KC Cozy Cabin! Kupowanie świec w ciemno odpada- dla mnie to zbyt duży koszt
to prawda woski yankee już mnie nie rajcują odkąd poznałam gąski i kringle, no chyba, że kultowe zapachy Ja też lubię różnorodność i lubię próbować zapachy, np. tak jak teraz na jesień. Lubię jak pachnie coś innego codziennie, taka frajda jaki zapach dzisiaj wybrać
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 10:14   #2296
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Przyszło wczoraj moje zamówienie z goodies I tak:

Yankee Harvest Time są świetne. Najbardziej zaskoczył mnie Honey Clementine, jest tak fajnie rześki, słodko-cierpki, bardzo mi się podoba. Autumn Night jest przyjemnie męski, a Ebony&Oak taki ciepły i przytulny.

Jeśli chodzi o Kringle, to Peppermint Cocoa cudna Pumpkin Frosting słodkie dyniowe ciacho, aż mi się zachciało upiec. Ginger Snow Angel - nazwa mówi wszystko, wczoraj komisyjnie odpaliliśmy, ale jednak tak jak pisała Kasztanka teraz nie pora na niego zapach jest fajny, intensywny, aż czasem zakręci w nosie, ja czułam ciasto cytrynowe z imbirem, ale mojego męża trochę zmęczył.

Trzy pozostałe - Autumn Wind, White Woods i Cozy Cabin - po pierwszym powąchaniu miałam mieszane uczucia.. zapachy były specyficzne i trochę mnie gryzły w nos. Poczekałam, obwąchałam jeszcze raz i za każdym niuchnięciem coraz bardziej mi się podobały. W cozy na pierwszy plan wysuwa się dym z ogniska, drewno, później jakieś przyprawy. Wind no, ja czuję wiatr , plus dużo goździków, trochę innych przypraw, zapach jest dla mnie taki mokry. A White Woods jest ciepły i leśny, i nie wiem czemu czuję w nim cytrynę

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, kolejne fajne zapachy do kolekcji, tylko teraz oczywiście wielki dylemat - co palić
Bardzo się cieszę, że zakupy Ci się podobają Dostałabym baty, jakbyś stwierdziła, że to śmierdziele

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Cozy Cabin naprawdę bardzo zyskuje i rozwija się przy rozpaleniu. Nie mogę się doczekać kiedy go kupię i zapalę. Myślę,że w tym roku już pozbieram kasę i kupię świecę,bo w tamtym wypaliłam chyba z 5 wosków,więc finansowo prawie na to samo wyjdzie.Muszę zapolować na pianki z goosa jeśli wiele osób mówi,że jest podobny do Cozy. Co do Autumn wind to zdecydowanie bardziej wolę Autumn rain

U mnie dzisiaj upał od rana,którego już mam dosyć,to niesamowite,bo chyba pierwszy raz w życiu mam dosyć lata Mam wolne i nic za bardzo nie muszę(oprócz ogarnięcia mieszkania),więc dziś akcja dopalanie letniaków,na pierwszy poranny rzut poleci za niedługo sweet pea z yc,a później zobaczymy
Aaaa, chcęęę

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
ogólnie to palicie woski, czy skłaniacie ku świecom? Ja mam woski, ale zastanawiam się czy nie zainwestować w jakąś świece. Mam misia Yankee i jest ok, ale mocą woski wygrywają i mam dylemat
Ja palę woski właśnie ze względu na moc, lubię mega killery.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 11:21   #2297
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Zgadzam się,że woski z Yankee przestają być opłacalne,tym bardziej po podwyżce
Kiedyś dzieliłam wosk yankee na 3/4 części,a od dłuższego czasu dzielę na połówki.
Wciąż będę jednak kupować Soft Blanket,Lake Sunset , Sweet Pea i Midnight jasmine ,z nich na pewno nie zrezygnuję.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 11:32   #2298
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Zgadzam się,że woski z Yankee przestają być opłacalne,tym bardziej po podwyżce
Kiedyś dzieliłam wosk yankee na 3/4 części,a od dłuższego czasu dzielę na połówki.
Wciąż będę jednak kupować Soft Blanket,Lake Sunset , Sweet Pea i Midnight jasmine ,z nich na pewno nie zrezygnuję.
Ja tak samo.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 12:45   #2299
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Łodzianki (i nie tylko )
Za niedługo Goose Creek będzie dostępny w Pachnąca Wyspa Manufaktura Łódź.
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 14:36   #2300
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cool Spring Breeze GC Jakbym leżała gdzieś nad rzeką w trawie pokrytej rosą
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 18:11   #2301
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dziewczyny, jeżeli należycie do grupy na fb "kochamy świece zapachowe...", to tam teraz trwa akcja kosteczkowa. Nigdy w niej nie uczestniczyłam, ale wydaje się spoko i jest tyyyyyle zapachów, że najchętniej bym wzięła wszystko
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 18:35   #2302
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Mi upatrzone GC zniknęły z koszyka na PW, więc już chyba nic nie kupię, chyba że nowe KC załapią się na promo.
To chyba jakiś znak.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 06:38   #2303
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Cozy Cabin naprawdę bardzo zyskuje i rozwija się przy rozpaleniu. Nie mogę się doczekać kiedy go kupię i zapalę. Myślę,że w tym roku już pozbieram kasę i kupię świecę,bo w tamtym wypaliłam chyba z 5 wosków,więc finansowo prawie na to samo wyjdzie.Muszę zapolować na pianki z goosa jeśli wiele osób mówi,że jest podobny do Cozy. Co do Autumn wind to zdecydowanie bardziej wolę Autumn rain
Oczywiście dam mu szansę liczę na to, że się ładnie rozwinie, skoro to taki kultowy zapach. Ale ten aromat dymu jest, hm, dziwny

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę, że zakupy Ci się podobają Dostałabym baty, jakbyś stwierdziła, że to śmierdziele
Oj, dostałabyś Szefowej na szczęście też się podobają

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeżeli należycie do grupy na fb "kochamy świece zapachowe...", to tam teraz trwa akcja kosteczkowa. Nigdy w niej nie uczestniczyłam, ale wydaje się spoko i jest tyyyyyle zapachów, że najchętniej bym wzięła wszystko
Nie widzę, nie widzę

Paliłam wczoraj Honey Clementine, ale to ładny zapach Taki słodko-cierpki, bardzo przyjemnie się rozwija, i ma moc Trochę więcej niż 1/4 tarty dało radę na cały dół domu i jeszcze schody, na górze nie czułam, ale i tak moc jest dobra. A miałam go nie brać

Widziałyście Yankee na 2017?
Styczeń - Pure Essence
Marzec - Coastal Living
Maj - Havana

Coastal Living może być fajna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png New%2BPicture.png (168,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: png New%2BPicture%2B%25282%2529.png (199,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: png New%2BPicture%2B%25284%2529.png (162,3 KB, 27 załadowań)
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 07:19   #2304
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość

Widziałyście Yankee na 2017?
Styczeń - Pure Essence
Marzec - Coastal Living
Maj - Havana

Coastal Living może być fajna
Na szczęście nigdy mnie zapachy wiosenne i letnie aż tak nie kuszą... Za to jesień i zima to dla mnie.... trudny czas
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 08:26   #2305
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Już mam przesyłkę od aromatowo, dostałam gratis kichen spice kringle, powiem wam, że zapach mi się nawet podoba, intensywny, ma coś słodkiego w sobie i trochę nawet wyczuwam zapach coli Im dłużej go wącham tym bardziej mi się podoba. Ogólnie jestem zadowolona dostałam jeszcze wosk village etarnal i white tea od yankee sampler Eternal bardziej męski jest, też będzie dobry na jesień jesli ktoś lubi takie nuty zapachowe, a herbata od yankee relaksująca i przyjemna dla nosa, myślę, że zapach uniwersalny
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 09:55   #2306
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez aromatowo Pokaż wiadomość
Zrobiliśmy wpis na naszym blogu co najlepiej wybrać, prześlę Ci linka na pw.

Ogólnie zaletą wosków jest ich cena i to że zawierają więcej olejków - zapach wydaje się przez to intensywniejszy. Jednak woski YC są według mnie bardzo słabe, źle się je dzieli. No i zawsze trzeba wosk po wypaleniu usuwać.

Zawsze kupuję najpierw wosk, a dopiero jak mi zapach spasuje decyduje się na świecę. Cenowo wychodzi dużo lepiej no i bardzo ładnie się prezentują
Dokładnie tak swieca inaczej sie rozchodzi a np swiece GC czy KC i WW nie ustępują mocą woskom No i są takie śliczne, eleganckie


Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Zgadzam się,że woski z Yankee przestają być opłacalne,tym bardziej po podwyżce
Kiedyś dzieliłam wosk yankee na 3/4 części,a od dłuższego czasu dzielę na połówki.
Wciąż będę jednak kupować Soft Blanket,Lake Sunset , Sweet Pea i Midnight jasmine ,z nich na pewno nie zrezygnuję.

Ja tez, ale w formie świec Midnight Jasmine nie, ale Cozy By the Fire


Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Cool Spring Breeze GC Jakbym leżała gdzieś nad rzeką w trawie pokrytej rosą
Cudo, nie? Cucumber Rain jest taki cudny


Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Mi upatrzone GC zniknęły z koszyka na PW, więc już chyba nic nie kupię, chyba że nowe KC załapią się na promo.
To chyba jakiś znak.
Moje wszystkie jeszcze są Zobaczymy po weekendzie


Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Oczywiście dam mu szansę liczę na to, że się ładnie rozwinie, skoro to taki kultowy zapach. Ale ten aromat dymu jest, hm, dziwny



Oj, dostałabyś Szefowej na szczęście też się podobają



Nie widzę, nie widzę

Paliłam wczoraj Honey Clementine, ale to ładny zapach Taki słodko-cierpki, bardzo przyjemnie się rozwija, i ma moc Trochę więcej niż 1/4 tarty dało radę na cały dół domu i jeszcze schody, na górze nie czułam, ale i tak moc jest dobra. A miałam go nie brać

Widziałyście Yankee na 2017?
Styczeń - Pure Essence
Marzec - Coastal Living
Maj - Havana

Coastal Living może być fajna
Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Na szczęście nigdy mnie zapachy wiosenne i letnie aż tak nie kuszą... Za to jesień i zima to dla mnie.... trudny czas
Cozy jest boski i zgadzam sie, przy paleniu jest słodszy i ten dym jest mniej wyczuwalny, jest cudny

Honey Clementine wg mnie straszne sztucznidło jak i ciasto rabarbarowe

Te nowe Yankee mnie w ogle nie pociągają gdyż jestem na yankee obrażona i na razie z nich rezygnuję


Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Już mam przesyłkę od aromatowo, dostałam gratis kichen spice kringle, powiem wam, że zapach mi się nawet podoba, intensywny, ma coś słodkiego w sobie i trochę nawet wyczuwam zapach coli Im dłużej go wącham tym bardziej mi się podoba. Ogólnie jestem zadowolona dostałam jeszcze wosk village etarnal i white tea od yankee sampler Eternal bardziej męski jest, też będzie dobry na jesień jesli ktoś lubi takie nuty zapachowe, a herbata od yankee relaksująca i przyjemna dla nosa, myślę, że zapach uniwersalny
Ja tez zlozylam zamówienie, ale sie jeszcze wstrzymalam bo dokupie u nich Kringle. To Aromatowo bardzo mnie sie podoba, przemiła obsługa i super asortyment maja. Konkurencja rosnie dla mojej ukochanej PW

Ja weekend spedzam nad morzem wiec mam odpoczynek od woskow. Wdycham naturalne zapapchy morza, lasu Zreszta nie mam juz żadnych letnich zapachow a te jesienne jakos mi nie pasuja przy tak wysokiej temperaturze
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 10:08   #2307
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Dokładnie tak swieca inaczej sie rozchodzi a np swiece GC czy KC i WW nie ustępują mocą woskom No i są takie śliczne, eleganckie




Ja tez zlozylam zamówienie, ale sie jeszcze wstrzymalam bo dokupie u nich Kringle. To Aromatowo bardzo mnie sie podoba, przemiła obsługa i super asortyment maja. Konkurencja rosnie dla mojej ukochanej PW

Ja weekend spedzam nad morzem wiec mam odpoczynek od woskow. Wdycham naturalne zapapchy morza, lasu Zreszta nie mam juz żadnych letnich zapachow a te jesienne jakos mi nie pasuja przy tak wysokiej temperaturze
Też mam bardzo dobre odczucia po zakupach tam, jeszcze coś kupię a widzisz ja tez jadę nad morze i odpoczywam od wosków pogoda się ładna zapowiada, nos musi odpocząć przed jesiennymi zapachami
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 10:23   #2308
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Widziałyście Yankee na 2017?
Styczeń - Pure Essence
Marzec - Coastal Living
Maj - Havana

Coastal Living może być fajna
Coastal living ma potencjał na piękne zapachy, ale może też być mega kibelkowa, jak Life's a beach.

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Już mam przesyłkę od aromatowo, dostałam gratis kichen spice kringle, powiem wam, że zapach mi się nawet podoba, intensywny, ma coś słodkiego w sobie i trochę nawet wyczuwam zapach coli Im dłużej go wącham tym bardziej mi się podoba. Ogólnie jestem zadowolona dostałam jeszcze wosk village etarnal i white tea od yankee sampler Eternal bardziej męski jest, też będzie dobry na jesień jesli ktoś lubi takie nuty zapachowe, a herbata od yankee relaksująca i przyjemna dla nosa, myślę, że zapach uniwersalny
Eternal jest piękny i mocny
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 11:15   #2309
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Na szczęście nigdy mnie zapachy wiosenne i letnie aż tak nie kuszą... Za to jesień i zima to dla mnie.... trudny czas
Jesień i zima też mnie kuszą, właściwie każdy zapach

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Cozy jest boski i zgadzam sie, przy paleniu jest słodszy i ten dym jest mniej wyczuwalny, jest cudny

Honey Clementine wg mnie straszne sztucznidło jak i ciasto rabarbarowe

Te nowe Yankee mnie w ogle nie pociągają gdyż jestem na yankee obrażona i na razie z nich rezygnuję
Odpalę cozy jak tylko pogoda będzie odpowiednia.
A ja właśnie nic sztucznego w mandarynce nie wyczułam

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Coastal living ma potencjał na piękne zapachy, ale może też być mega kibelkowa, jak Life's a beach.
Jeszcze (odpukać) nie miałam przyjemności bliższego spotkania z żadnym kibelkowym zapachem

Cytat:
Napisane przez aromatowo Pokaż wiadomość

I jeszcze jedna ciekawostka Krignle Candle planuje nowe świece, w słoju jak YC, ale z dwoma knotami tutaj krótka zapowiedź: https://www.kringlecandle.com/country-candle.
O, fajne te słoje

U mnie upał, więc dałam szansę Picnic in the park. Czuję mango, lekko kokosa i ananasa, i trawę truskawek zero. Taki letni zapach, ale nie lekki, dałam 1/4 tarty i pomimo pootwieranych okien i balkonów daje nieźle. W sumie zły nie jest, ale miłości też nie będzie
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 12:37   #2310
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość

Jeszcze (odpukać) nie miałam przyjemności bliższego spotkania z żadnym kibelkowym zapachem
Mnie nawet Meadow showers daje trochę kibelkiem, a trochę chlorowaną wodą z basenu
A najgorszy był Apple & pine needle, trauma do końca życia po prostu.

Cytat:
Napisane przez aromatowo Pokaż wiadomość
Hmmm, mnie się ten kominek ani trochę nie podoba.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2016-08-26 o 12:54
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 13:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.