Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-16, 20:46   #3181
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Ja z nowych kringli zamówiłam dwa woski - Gold Cashmere i Cozy Christmas właśnie w Markowych (i trzy duże słoje jeszcze ) Burberry napisz później jak pachną
Melduję się po zakupach


Winter Apple - gdybym nie była tak zdeterminowana żeby testować większość zimowej kolekcji, to bym go nie wzięła. Nie umywa się do mojego ukochanego Gilded Apple. Czuję tu po prostu jabłko. A gdzie jest Winter? Myślę że po odpaleniu wyjdzie jakaś mroźna nutka, bo po dotknięciu nosem zostaje delikatne uczucie chłodu.

Christmas Stroll - na sucho trudno jest mi go odróżnić do zapachu Christmas ze starszej kolekcji - christmas jest jakby trochę bardziej wyrazisty. Choinkowy, kojarzy mi się też trochę z ozdobami choinkowymi. Pewnie są tam jakieś nuty pomarańczy/mandarynek, igliwie, szczypta mięty... tworzy bardzo ładną kompozycję. Gdybym nie znała wcześniej Christmas, to bym była zachwycona. Mam wrażenie że jest to jednak duplikat w innym opakowaniu...

Winter Wonderland - Podobny do Christmas Stroll, ale zdecydowanie bardziej mroźny! To chyba eukaliptus lub mięta.Czuć świerk i jeszcze coś czego nie umiem zdefiniować. Mam niestety obawę że w paleniu może mnie rozboleć głowa jak po Snow Capped Fraster (bardzo mnie drażni w paleniu). Wielbicielom Snow Capped Fraster powinien się spodobać!

Gold Cashmere - Pachnie jak kaszmirowy szampon do włosów Gliss Kur Shea Cashmere. Kremowy otulacz, bardzo ładny! Będzie ulubieńcem wśród kobiet . Odpalę go jako pierwszego bo na razie mój nr 1.

Cozy Christmas - ktoś wziął Goose Creek Winter Wonderland i Holiday Embers i połączył je, tworzą Cozy Christmas. Typowy świąteczny zapach, przepełniony goździkami drewnem, ciut cynamonu. Mając oba Goose Creeki nie musiałam go wcale brać, ale cóż, woskowo-świecowy blog zobowiązuje.

Nie mogłam się jednak przemóc by spróbować Fireside. Miałam przeczucie że mi nie podejdzie. Ma w sobie nutkę której bardzo nie lubię, która jest też np. w Oak&Fig. Nie przypominał mi nic miłego, ale to są moje odczucia

Podsumowując, bardziej mi serce biło kupując nowości Goose Creeka. Kringle (oprócz kaszmiru) dość przewidywalne, nie niezastąpione, trooooszkę powielone. Ale ostateczny werdykt wydam po paleniu. Nadal moimi ulubieńcami chyba jednak pozostaną Cozy Cabin oraz First Snow - te dwa są naprawdę niezwykłe

Podczas zakupów wpadł mi jeszcze samplerek bardzo lubianego przeze mnie Cashmere & Cocoa oraz Wood Wick Oak - to moja pierwsza świeca. Trzaskanie knota trochę mnie wkurza plus to ekspresowy basen. Zapach? Dla mnie piękny, dębowy, odrobinę męski. Niestety w dużym salonie ginie, będę próbowała go jutro w mniejszej garderobie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161116_210403_resized.jpg (89,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161116_210228_resized.jpg (101,8 KB, 31 załadowań)
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2016-11-16 o 21:00
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 06:59   #3182
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
Melduję się w wątku
Swoją przygodę z woskami zaczęłam...wczoraj i chyba sama sobie zrobiłam pod górkę.
Na pierwszy ogień wrzuciłam Honey Clementine i cierpię. Cierpki, chemiczny, nieprzyjemy zapach. Drapiący w gardle. Buuu.
Jutro idę po woski i przekopuję wątek w poszukiwaniu przyjemnych przytulaków
Mam honey clementine ale jeszcze nie paliłam. Na sucho podoba mi się, zobaczymy jak będzie podczas palenia
Muszę pochwalić świece Goose creak Pięknie się pali, brak problemów z tunelowaniem. Zdecydowanie jestem na tak Teraz będę skupiała się na świecach Village candle, goose creak, kringle candle. Na pewno kiedyś skuszę się również na wood wick. Strasznie ciekawi mnie efekt trzaskającego drewna
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 08:07   #3183
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja wczoraj zasnęłam ze świeczką, brawo.

Z nowości na szczęście z kusi mnie tylko Kaszmir i Fireside, ale to nawet lepiej, kupię chyba sobie jakąś świecę w zamian. Wosków nadal nie palę bo nie mam czasu ani cierpliwości, bez sensu.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 12:38   #3184
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez ktrznn Pokaż wiadomość
dla mnie spotkanie z cytrusami w Yankee zawsze było traumą. Najgorszy był chyba różowy grejfrut. w temacie cytrusów idę jednak zazwyczaj w olejki

dziewczyny, czy miała ktoraś z Was świece z WW trilogy? jak z mocą?

Nie powala Beach boardwalk jest super mocna a moja Trilogy ( Birchwood, Havana Nights i Vinyard nights) na razie słabo

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Melduję się po zakupach


Winter Apple - gdybym nie była tak zdeterminowana żeby testować większość zimowej kolekcji, to bym go nie wzięła. Nie umywa się do mojego ukochanego Gilded Apple. Czuję tu po prostu jabłko. A gdzie jest Winter? Myślę że po odpaleniu wyjdzie jakaś mroźna nutka, bo po dotknięciu nosem zostaje delikatne uczucie chłodu.

Christmas Stroll - na sucho trudno jest mi go odróżnić do zapachu Christmas ze starszej kolekcji - christmas jest jakby trochę bardziej wyrazisty. Choinkowy, kojarzy mi się też trochę z ozdobami choinkowymi. Pewnie są tam jakieś nuty pomarańczy/mandarynek, igliwie, szczypta mięty... tworzy bardzo ładną kompozycję. Gdybym nie znała wcześniej Christmas, to bym była zachwycona. Mam wrażenie że jest to jednak duplikat w innym opakowaniu...

Winter Wonderland - Podobny do Christmas Stroll, ale zdecydowanie bardziej mroźny! To chyba eukaliptus lub mięta.Czuć świerk i jeszcze coś czego nie umiem zdefiniować. Mam niestety obawę że w paleniu może mnie rozboleć głowa jak po Snow Capped Fraster (bardzo mnie drażni w paleniu). Wielbicielom Snow Capped Fraster powinien się spodobać!

Gold Cashmere - Pachnie jak kaszmirowy szampon do włosów Gliss Kur Shea Cashmere. Kremowy otulacz, bardzo ładny! Będzie ulubieńcem wśród kobiet . Odpalę go jako pierwszego bo na razie mój nr 1.

Cozy Christmas - ktoś wziął Goose Creek Winter Wonderland i Holiday Embers i połączył je, tworzą Cozy Christmas. Typowy świąteczny zapach, przepełniony goździkami drewnem, ciut cynamonu. Mając oba Goose Creeki nie musiałam go wcale brać, ale cóż, woskowo-świecowy blog zobowiązuje.

Nie mogłam się jednak przemóc by spróbować Fireside. Miałam przeczucie że mi nie podejdzie. Ma w sobie nutkę której bardzo nie lubię, która jest też np. w Oak&Fig. Nie przypominał mi nic miłego, ale to są moje odczucia

Podsumowując, bardziej mi serce biło kupując nowości Goose Creeka. Kringle (oprócz kaszmiru) dość przewidywalne, nie niezastąpione, trooooszkę powielone. Ale ostateczny werdykt wydam po paleniu. Nadal moimi ulubieńcami chyba jednak pozostaną Cozy Cabin oraz First Snow - te dwa są naprawdę niezwykłe

Podczas zakupów wpadł mi jeszcze samplerek bardzo lubianego przeze mnie Cashmere & Cocoa oraz Wood Wick Oak - to moja pierwsza świeca. Trzaskanie knota trochę mnie wkurza plus to ekspresowy basen. Zapach? Dla mnie piękny, dębowy, odrobinę męski. Niestety w dużym salonie ginie, będę próbowała go jutro w mniejszej garderobie.
Och, bedą mnie sie podobać

A ja uwielbiam ten skwierczący knot

Dzisiaj Christmas morning ( wtedy opisalam Country Christmas ) i znowu nic specjalnego: mydełko i jakies przyprawy, w ogole mnie sie nie kojarzy z Chritmas morning u mnie w domu

Moc średnia.

Jutro beda nowe Kringle mam nadzieje, ze katar mi przejdzie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 12:52   #3185
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

u mnie jeszcze nie ma nowości a w ciemno boję się kupować.

za to kupiłam snow in love (drugi wosk bo promocja ) i snowflake cookie .
kuszą mnie świece bo jest zniżka a nigdy nie miałam żadnej świecy i pora to zmienić . któraś z Was poleci czy lepszy snow in love czy snowflake cookie(wiadomo najpierw muszę wosk wyprobowac) czy czuć je? lepiej chyba kupić dużą? i tak słodko w ogóle one wyglądają ze zapragnęłam

do tego kupiłam holiday cookie i ginger snow angel z YC coby nastawić się świątecznie a wosków świątecznych nie ruszać
(uzależnienie )
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 12:53   #3186
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Nie powala Beach boardwalk jest super mocna a moja Trilogy ( Birchwood, Havana Nights i Vinyard nights) na razie słabo



Och, bedą mnie sie podobać

A ja uwielbiam ten skwierczący knot

Dzisiaj Christmas morning ( wtedy opisalam Country Christmas ) i znowu nic specjalnego: mydełko i jakies przyprawy, w ogole mnie sie nie kojarzy z Chritmas morning u mnie w domu

Moc średnia.

Jutro beda nowe Kringle mam nadzieje, ze katar mi przejdzie
Havana nights to w ogóle słabiutki zapach, a szkoda, bo bardzo ładny.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 15:02   #3187
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dziewczyny jest gdzieś jakaś promo na duże świece yc oprócz zapachów miesiąca?

I o jakim sklepie piszecie "PW" ?
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-17, 15:24   #3188
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość

I o jakim sklepie piszecie "PW" ?
pachnąca wanna
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 15:45   #3189
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez ktrznn Pokaż wiadomość
dla mnie spotkanie z cytrusami w Yankee zawsze było traumą. Najgorszy był chyba różowy grejfrut. w temacie cytrusów idę jednak zazwyczaj w olejki
Ja już wiem, że w temacie cytrusów powinnam iść w drugą stronę
Dziś, w ramach urodzinowego samorozpieszczania, odwiedziłam stacjonarny zapachdomu.
Wpadła kringlowa gorąca czekolada i Snowflake Cookie YC.
I za piątkę snow in love
Mam nadzieję, że będzie miło.
Tylko wczorajsze cytrusy chyba się w ściany wgryzły, bo wciąż je czuję.
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 16:22   #3190
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
pachnąca wanna
Dzięki
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-17, 18:24   #3191
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dziewczyny a czy klosz na dużą swiece z village candle pasuję na dużą świecę yc?

Ja miałam cały czas tylko yc,teraz klikam village candle.Czy one się czymś różnią?
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-17, 18:33   #3192
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Havana nights to w ogóle słabiutki zapach, a szkoda, bo bardzo ładny.
Właśnie moze dlatego ta moca taka do doopy Moze vinyards nights da rade, bo kocham ten zapach i w wosku jest spoko


Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
u mnie jeszcze nie ma nowości a w ciemno boję się kupować.

za to kupiłam snow in love (drugi wosk bo promocja ) i snowflake cookie .
kuszą mnie świece bo jest zniżka a nigdy nie miałam żadnej świecy i pora to zmienić . któraś z Was poleci czy lepszy snow in love czy snowflake cookie(wiadomo najpierw muszę wosk wyprobowac) czy czuć je? lepiej chyba kupić dużą? i tak słodko w ogóle one wyglądają ze zapragnęłam

do tego kupiłam holiday cookie i ginger snow angel z YC coby nastawić się świątecznie a wosków świątecznych nie ruszać
(uzależnienie )
Ja bym ci odradzala swiece YC, słabe i źle sie palą Weź sobie jakiegos Kringla albo Goose creeka

Palę Jack Frost McCall`s i jest dobrze: mietka i vanilia ( no strasznie mnie sie mieta podoba w ty roku, a w zeszłym ledwo tolerowałam )

Czuję coraz lepiej, wiec jutro poleci Colonial

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy klosz na dużą swiece z village candle pasuję na dużą świecę yc?

Ja miałam cały czas tylko yc,teraz klikam village candle.Czy one się czymś różnią?
Czytałam, ze pasują
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 10:07   #3193
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Skorzystałam z minus 20 w PW i złożyłam zamówienie.Posłuchałam tego co tu napisałyście i zrezygnowałam z yc na rzecz kc,vc i tutaj szaleństwo totalne,bo wzięłam duży słoik sugar plum zupełnie w ciemno woski goose creeka też wzięłam.Teraz modlenie się o to aby mi wszystko pasowało
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 10:57   #3194
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ja bym ci odradzala swiece YC, słabe i źle sie palą Weź sobie jakiegos Kringla albo Goose creeka
dzięki to chyba sobie podaruje...tylko nie wiem jaka świecę bym chciała z KC

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Dziewczyny jest gdzieś jakaś promo na duże świece yc oprócz zapachów miesiąca?
podpinam się do pytania i ogólnie gdzie są jakieś zniżki rabaty?
zbankrutuje w końcu więc jak wypale co mam zamówię coś przez neta ze zniżkami
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 10:59   #3195
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
dzięki to chyba sobie podaruje...tylko nie wiem jaka świecę bym chciała z KC



podpinam się do pytania i ogólnie gdzie są jakieś zniżki rabaty?
zbankrutuje w końcu więc jak wypale co mam zamówię coś przez neta ze zniżkami
-20%na wszystko w pachnącej wannie
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 12:18   #3196
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

A gdzie znajdę ten kupon rabatowy do PW bo załadowałam koszyk i bardzo by mi się przydał


Już mam
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 14:21   #3197
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

U mnie od 2 dni Christmas eve YC i pomimo tego,ze spodziewałam się czegoś zupełnie innego,to bardzo mi się podoba. Pacnie jak Candy cane lane tylko bez mięty,za to z malutkim dodatkiem kandyzowanych owoców(mandarynki? śliwki?żurawina?). Bardzo ładny i moc świetna.

Mam jeszcze pytanie kto miał Bundle up z YC? Mam okazję zakupić sampler w dobrej cenie i się zastanawiam,na necie opinie są różne.

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2016-11-18 o 15:38
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 16:14   #3198
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Obwąchałam dzisiaj wszystkie nowe Kringle i wzięłam tylko Gold & cashmere, reszta mnie nie urzekła.

A Bundle up to praniowiec.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 17:11   #3199
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Obwąchałam dzisiaj wszystkie nowe Kringle i wzięłam tylko Gold & cashmere, reszta mnie nie urzekła.

A Bundle up to praniowiec.
A taki dający po nosie jak fluffy towels czy delikatniejszy?
Mnie na szczęście jakoś te nowe Kringle nie kuszą. A jak pachnie Winter apple?
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-18, 17:23   #3200
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

dziewczyny jak z mocą świecy yc fireside treats? Promocja na PW zachęca mnie do zakupu słoja
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 17:51   #3201
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak z mocą świecy yc fireside treats? Promocja na PW zachęca mnie do zakupu słoja
Bardzo dobra, na początku słabo pachniał, ale się rozkręcił. Moja świeca miała dużo olejków.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 18:17   #3202
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie kto miał Bundle up z YC? Mam okazję zakupić sampler w dobrej cenie i się zastanawiam,na necie opinie są różne.
Okropny wosk, miałam ochotę go wyrzucić natomiast świeca jest zupełnie inna, dla mnie zupełnie nie kibelkowa. Pachnie jak bardzo ładny proszek do prania z jakimś zimowym dodatkiem. brałabym sampler w ciemno
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 18:47   #3203
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Skorzystałam z minus 20 w PW i złożyłam zamówienie.Posłuchałam tego co tu napisałyście i zrezygnowałam z yc na rzecz kc,vc i tutaj szaleństwo totalne,bo wzięłam duży słoik sugar plum zupełnie w ciemno woski goose creeka też wzięłam.Teraz modlenie się o to aby mi wszystko pasowało

A co zamówilaś?


Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
-20%na wszystko w pachnącej wannie
Znowu pokusy nie, na razie mam pełne pudełko i 11 zapachow do przetestowania


Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
U mnie od 2 dni Christmas eve YC i pomimo tego,ze spodziewałam się czegoś zupełnie innego,to bardzo mi się podoba. Pacnie jak Candy cane lane tylko bez mięty,za to z malutkim dodatkiem kandyzowanych owoców(mandarynki? śliwki?żurawina?). Bardzo ładny i moc świetna.

Mam jeszcze pytanie kto miał Bundle up z YC? Mam okazję zakupić sampler w dobrej cenie i się zastanawiam,na necie opinie są różne.
Mam skitranego na grudzień


Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Obwąchałam dzisiaj wszystkie nowe Kringle i wzięłam tylko Gold & cashmere, reszta mnie nie urzekła.

A Bundle up to praniowiec.
A ja sie zakochałam w nowych Kringlach Wszystkie mnie się podobają


Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
A taki dający po nosie jak fluffy towels czy delikatniejszy?
Mnie na szczęście jakoś te nowe Kringle nie kuszą. A jak pachnie Winter apple?

Własnie palę Winter Apple bo najmniej mnie sie podobal na zimno i po rozpuszczeniu jest miłość czuć jabłuszko podbite delikatnie mietą i igliwiem. Cudny i mocny

zaś w drugim kominku odkroiłam kawal samplera Cabin in the woods i .... doopa nic nie czuć a zapach baaardzo intrygujący : dosłownie lakierowane drewno
Ktora miala wosk i jak z mocą? bo ja ostatni raz kupuje samplery ( sa do doopy, słabe i kłopotliwe )
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 20:12   #3204
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
U mnie od 2 dni Christmas eve YC i pomimo tego,ze spodziewałam się czegoś zupełnie innego,to bardzo mi się podoba. Pacnie jak Candy cane lane tylko bez mięty,za to z malutkim dodatkiem kandyzowanych owoców(mandarynki? śliwki?żurawina?). Bardzo ładny i moc świetna.
też go lubię rok temu i chyba dwa też go paliłam i teraz też mam na święta schowany ot taka zapowiedź świąt candy cane lane tez mi się podobał pomimo mięty

ja już dziś miałam 7 wosków w koszyku na PW wyszło chyba 87 zł i darmowa przesyłka...ale się opamiętałam! w końcu mam (aż poszłam policzyć) 6 YC i 14 KC haha ale niektóre to już w sumie końcówki,
no ale muszę wykorzystać i potem będą zakupy
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 20:15   #3205
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
A taki dający po nosie jak fluffy towels czy delikatniejszy?
Mnie na szczęście jakoś te nowe Kringle nie kuszą. A jak pachnie Winter apple?
Jak dla mnie dający po nosie, wypaliłam wosk i więcej do tego zapachu nie wróciłam.
A Winter apple na sucho to zwykłe, mdłe jabłko.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 20:19   #3206
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie dający po nosie, wypaliłam wosk i więcej do tego zapachu nie wróciłam.
A Winter apple na sucho to zwykłe, mdłe jabłko.


Mnie Bundle up tez nie zauroczył ale i nie odrzucił

Winter Apple baaaaaaaaardzo zyskuje po rozpuszczeniu
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 21:09   #3207
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

To nie kupuję Bundle up
Dembi,a jakie nuty czuć jeszcze w Winter apple po rozpaleniu?
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-18, 22:20   #3208
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Zapaliłam dziś kosteczkę GC Hazelnut cake. Piękny, oczywiście zapach orzechów, niczego ciastowego nie wyczuwam.

Omnomnom
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 08:16   #3209
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dzisiaj wypalam niedobitki i wrzuciłam Christmas Rose z YC. Szkoda, że teraz nie było nigdzie żadnych kwiatków albo czegoś ciekawszego na święta (no dobra, liczę na ten Gold&Cashmere), już mam trochę dość jabłek i cynamonu, i choinek.

Ciekawe czy na święta będą jakieś większe rabaty Chyba zaryzykuję i poczekam, i tak mam co palić.

Dzisiaj idę do & Other Stories w Gal. Mokotów, tam są takie piękne świece, pewnie zgrzeszę
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 09:04   #3210
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

A ja mam rabat 30% do sklepu, w którym jest WW, YC, KC i GC. Myślę nad świecą GC, jedzeniowa, najlepiej słodka.

Ktoś coś?
Wosków kilka znam, kocham chlebek bananowy, sernik wiśniowy i masło orzechowe, ale myślę nad czymś ciast(k)owym.

Drugą świecę kupuję już w prezencie dla mamy, tu sytuacja trudniejsza, bo mama nie lubi za słodkich, bardziej jakieś owoce, coś ciekawszego.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 13:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.