Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-22, 15:37   #3511
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja sie trzymam dzielnie i w grudniu NIC nie kupiłam Mam jeszcze mnostwo zimowych zapachow i swiec no i budzet - 200 , wiec next month moze cos wciągnę

U mnie dzisiaj w salonie Cozy Cabin, a w sypialni Cozy by the fire w swiecy ( ktora pali sie tragicznie ) i w wosku
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 16:21   #3512
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

ha
miesiąc temu, nie maiłam ni świecy, ni wosków ...teraz mam kilka świec i kontenerek wosków
super sprawa i zabawa z tymi woskami wczoraj doszły pierwsze woski sojowe, wcześniej takich nie miałam, dzisiaj topiłam jeden z nich na próbę, tylko na chwilkę, więc użyłam ok 1/4 wosku, myślałam, że będzie dużo słabszy od tradycyjnych wosków, ale zaskoczył mnie na plus, zapaliłam delikatny "zielony" zapach, ale unosił się pięknie w całym mieszkaniu
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 20:51   #3513
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
ha
miesiąc temu, nie maiłam ni świecy, ni wosków ...teraz mam kilka świec i kontenerek wosków
super sprawa i zabawa z tymi woskami wczoraj doszły pierwsze woski sojowe, wcześniej takich nie miałam, dzisiaj topiłam jeden z nich na próbę, tylko na chwilkę, więc użyłam ok 1/4 wosku, myślałam, że będzie dużo słabszy od tradycyjnych wosków, ale zaskoczył mnie na plus, zapaliłam delikatny "zielony" zapach, ale unosił się pięknie w całym mieszkaniu
To zdecydowanie wciąga Jakie masz woski sojowe, tzn. z jakiej firmy?
U mnie wczoraj przyszła paczuszka z PW, a w niej na przekór pogodzie i porze roku: gąski: cucumber rain, summer shorbet, white coral. Kilka KC: Aqua, lilly od valley, sparklinkg i dwa samplery: VC christams on the beach i CC cranberry cosmo
Dziś u mnie w kominku golden sands, podoba mi się Ciepły, otulający, bardzo przyjemny, aczkolwiek nie jest to miłość na dużą świece
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 21:16   #3514
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja sobie palę dużą świecę GC Snickerdoodles, jest piękna, idealna na święta i mój gust jedzeniowy. Nie wiem czemu, ale myślałam, że będzie karmel i orzechy - generalnie snickers tak sobie ubzdurałam. Ale no nie, piękna jest.

Dziewczyny, a znacie Cashmere&cocoa? Moja mama miała kiedyś perfumy Chopard Cashmere, no i pamiętam je do dziś. Zastanawia mnie czy świeca nie jest migrenogenna. Kupiłam wosk, na sucho piękny, będę palić może jutro. To z Kringla.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 08:29   #3515
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
To zdecydowanie wciąga Jakie masz woski sojowe, tzn. z jakiej firmy?
U mnie wczoraj przyszła paczuszka z PW, a w niej na przekór pogodzie i porze roku: gąski: cucumber rain, summer shorbet, white coral. Kilka KC: Aqua, lilly od valley, sparklinkg i dwa samplery: VC christams on the beach i CC cranberry cosmo
Dziś u mnie w kominku golden sands, podoba mi się Ciepły, otulający, bardzo przyjemny, aczkolwiek nie jest to miłość na dużą świece
Są to, woski firmy Busy Bee, z tego co się dowiedziałam, mąż z żoną ręcznie wyrabiają woski są dość popularne w UK Zamówiłam kilka z ciekawości, ale jak wspomniałam, nie wytrzymałam i wczoraj przetestowałam tylko jeden na szybko, pachnie tak samo, jak z opakowania, tylko mocniej, więc zakładam, że z pozostałymi będzie podobnie
A to moje ostatnie nabytki


Świece w tumblerze, to właściwie prezent od męża


Wspaniałe woski, na zapas Winter Ski Resort, rzuciłam się, jak tylko doszła do mnie kosteczka na próbę, a okazało się, że niestety, jako jedyny drażni mojego męża (szkoda, bo jest to mocno cynamonowo - cedrowy zapach, bardzo otulający ) i w całości będzie leciał do wymiany
to były duble
a teraz


Okrąglaki, to właśnie woski sojowe Po reszcie, widać ...ekhem, jakby to nazwać, moją zachłanność
Wszystkie zapachy piękne, bardzo intensywne i długo się utrzymują
Z firmy Scentsationals jak do tej pory topiłam jedynie Cinnamon Pumpkin, aby przekonać się, czy zapach cynamonu też będzie tak ostry, jak w resorcie, ale nie, tutaj jest bardziej przytulny, słodki
Korci mnie zapalenie Ebony Woods, ale to zrobię już raczej po świętach No i jak widać moim największym łakomstwem okazało się waniliowe szaleństwo, czyli Vanilla Cookie Crunch, to jest najpiękniejszy jak do tej pory zapach wanilii, który nie drażni mnie, piękna puchata wanilia, maślana, mniam, ale mam wrażenie, że po odpaleniu w kominku, zapach zyskuje lekko cynamonowej nuty, takiej ociupiny ... piękny jest
Niestety, z dostępnością jest krucho, więc dokupiłam jeszcze 2 duże opakowania tego wosku, doleci jeszcze jeden Ebony Woods i Soft Cashmere Amber
A na poczcie czeka paczka z jakimiś taniutkimi woskami Czeskimi, ale jest tak ślisko, że nie podejdę tam dzisiaj

No to się rozpisałam

A mam pytanie jeszcze, robiłyście woski samodzielnie? Bo korci mnie kupienie wosku sojowego i półproduktów ...ale jak znam siebie, to tylko bałaganu narobię
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się

Edytowane przez Figarro
Czas edycji: 2016-12-23 o 08:31
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 10:03   #3516
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Super zakupy

U mnie dzisiaj S`morse CC a w sypailni wałkuje dalej świecę Cozy by the Fire Ogólnie musze zacząc palic te zimowe swiece

Tak sie zastanawiam, czy jeszcze bede dalej kupowac swiece? Na pewno nie YC moze kupie swoje ukochane zapachy z KC i GC ale kurcze mam ciagle jakies woski do wypalenia i nie mam czasu, zeby palic swiece, wiec czy jest sens??

No zobaczę po nowym roku

Ma juz któraś Q1??? Ciekawi mnie troche ta mieta i lipa, ale pod warunkiem, ze jest moc
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 17:49   #3517
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Super zakupy

U mnie dzisiaj S`morse CC a w sypailni wałkuje dalej świecę Cozy by the Fire Ogólnie musze zacząc palic te zimowe swiece

Tak sie zastanawiam, czy jeszcze bede dalej kupowac swiece? Na pewno nie YC moze kupie swoje ukochane zapachy z KC i GC ale kurcze mam ciagle jakies woski do wypalenia i nie mam czasu, zeby palic swiece, wiec czy jest sens??

No zobaczę po nowym roku

Ma juz któraś Q1??? Ciekawi mnie troche ta mieta i lipa, ale pod warunkiem, ze jest moc
Nie mam jescze q1. W styczniu po wypłacie będę robiła zamówienie to dorzuce wszytskie do przetesowania Mam podobnie jak Ty z tymi śiwecami. Yankee bardzo mnie wkurza z tym całym cyrkiem podczas palenia. Tunelują i trzeba bardzo się w to wszytsko angażować. W przypadku gasek nie ma takiego problemu, sama przyjemność z palenia
Ubrałam dziś choinkę i dla podbicia atmosfery topi się christams tree cutting
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 20:26   #3518
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Swieca KC White Woods jest boska i tak pieknie sie pali
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 23:20   #3519
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
Nie mam jescze q1. W styczniu po wypłacie będę robiła zamówienie to dorzuce wszytskie do przetesowania Mam podobnie jak Ty z tymi śiwecami. Yankee bardzo mnie wkurza z tym całym cyrkiem podczas palenia. Tunelują i trzeba bardzo się w to wszytsko angażować. W przypadku gasek nie ma takiego problemu, sama przyjemność z palenia
Ubrałam dziś choinkę i dla podbicia atmosfery topi się christams tree cutting
Ja odpalę Christmas Tree Cutting podczas Wigilii


A co do Q1 to wąchałam i nic mi się nie podoba, to dobrze! Będę miała więcej czasu w styczniu na wypalanie zapasów wiśnia chyba najładniejsza, ale nic niezwykłego
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 07:58   #3520
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Wesołych i pachnących Świąt dziewczyny
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 10:56   #3521
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Kochane wizazanki, zycze wam cudownych, pachnących swiąt i zeby 2017 obrodził w saaaaaaaaaaaame cudowne zapachy
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-24, 19:54   #3522
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Wesołych i pachnących świąt, może choinka popachnie czasem zamiast naszych ukochanych świec i wosków
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 09:43   #3523
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Jak minęły święta dziewczynki?
Ja wywiozłam do swojego 100m domu rodzinnego Christmas memories i palilismy w Wigilie,na rak duzej powierzchni zniknął rosół,a pojawiły się piękne pierniczki
Dzis mam jeszcze wolne Zaraz sobie ogarnę mieszkanie i rozpalę coś milego,myslę nad połączeniem choinkowego Christmas story GC ze Spiced orange YC.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 11:28   #3524
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Swięta, swieta i po swietach

Wypalam typowe choinkowe zapachy i juz pomału mam ich dosyć Czekam na jakies promo i wciągnę pare GC i KC takich ciastkowo, dyniowych i cos mietowego
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 13:11   #3525
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Szkoda, że tych gąsek nie można na kostki kupować
Zaryzykowałam 4 woski w ciemno, mam nadzieję, że przypadną mi do gustu
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 17:48   #3526
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Szkoda, że tych gąsek nie można na kostki kupować
Zaryzykowałam 4 woski w ciemno, mam nadzieję, że przypadną mi do gustu
jakie wziełaś?
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 18:38   #3527
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Kupiłam Blackberry Parfait, Cool Spring Breeze, Crunchy Leaves i French Autumn.
W następnej kolejności będę chciała poznać: Autumn Romance, Balsam Fir, Cabin in the woods, Cozy Home, Holiday Embers i koniecznie Patchouli Leaves, oraz Peanut Butter, ale to za jakiś czas
Chyba, że się z kimś na kostki wymienię
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 18:58   #3528
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Kupiłam Blackberry Parfait, Cool Spring Breeze, Crunchy Leaves i French Autumn.
W następnej kolejności będę chciała poznać: Autumn Romance, Balsam Fir, Cabin in the woods, Cozy Home, Holiday Embers i koniecznie Patchouli Leaves, oraz Peanut Butter, ale to za jakiś czas
Chyba, że się z kimś na kostki wymienię
Daj znać jak wrażenia po odpaleniu cool spring breeze. Przy ostatnim zamówieniu zastanawiałam się między nim a cucumber rain, i ostatecznie padło na cucumber rain Jestem bardzo z niego zadowolona, chociaż pewnie cool spring breeze tez kupię
Widziłyście zapowiedzi nowości z KC? Ciekawią mnie bardzo winogronka? Jeżeli zapach będzie podobny choc troszkę do Vineyard z YC to przepadłam
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 19:03   #3529
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
Daj znać jak wrażenia po odpaleniu cool spring breeze. Przy ostatnim zamówieniu zastanawiałam się między nim a cucumber rain, i ostatecznie padło na cucumber rain Jestem bardzo z niego zadowolona, chociaż pewnie cool spring breeze tez kupię
Widziłyście zapowiedzi nowości z KC? Ciekawią mnie bardzo winogronka? Jeżeli zapach będzie podobny choc troszkę do Vineyard z YC to przepadłam
dam znać a cucumber rain mocno ogórkowy, czy czuć w nim jednak coś więcej?
a gdzie są dostępne informacje o nowościach z KC?
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-27, 19:13   #3530
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
dam znać a cucumber rain mocno ogórkowy, czy czuć w nim jednak coś więcej?
a gdzie są dostępne informacje o nowościach z KC?
Właśnie obawiałam się troche , że ogórka będzie za dużo. Na szczęscie tak nie jest świeżość, wiosna, deszczyk, owoszem ogórek się pojawia ale zdecydowanie nie dominuje.
Co do KC na fb widziałam, że niedługo mają się pojawić winogronka i kasztany O ile na winogrono czekam, to kasztany jakoś średnio do mnie przemawiają. Wydaje mi się, że to może być cieższy zapach, bardziej na jesien, a nie na wiosnę
U mnie na przekór wszystkiemu topi się liliac garden z gąsek Dostałam próbkę i na pewno na wiosnę zakupię cały wosk Bardzo realistyczny zapach bzu
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 22:23   #3531
spoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja nadal palę swoje dynie i cynamony , ale w święta odpaliłam choinki. O ile KC Balsam Fir to bardzo przyjemny i realistyczny iglak, tak KC Cozy Christmas zostało nazwane 'kiblową choinką'. Niestety słusznie.

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie za to VC Lemon Pound Cake , jest pyszny. Paliłam pół kosteczki dwa razy i była moc [na moim mikro-metrażu].

Robiłam też podchody do KC Oak & Fig i niby jest przyjemny, ale trochę mdły/zamulający. Więc tak tylko na chwilę do odpalenia, bez sensu.

Wypaliłam samplerek YC Candy Corn, czułam prawie sam cukier. Ot taka ciekawostka do spróbowania, ale nie na dłuższą znajomość.
spoco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 08:20   #3532
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
Właśnie obawiałam się troche , że ogórka będzie za dużo. Na szczęscie tak nie jest świeżość, wiosna, deszczyk, owoszem ogórek się pojawia ale zdecydowanie nie dominuje.
Co do KC na fb widziałam, że niedługo mają się pojawić winogronka i kasztany O ile na winogrono czekam, to kasztany jakoś średnio do mnie przemawiają. Wydaje mi się, że to może być cieższy zapach, bardziej na jesien, a nie na wiosnę
U mnie na przekór wszystkiemu topi się liliac garden z gąsek Dostałam próbkę i na pewno na wiosnę zakupię cały wosk Bardzo realistyczny zapach bzu
Dziękuję za opis
Już się dowiedziałam, że stacjonarnie, na kostki można jeszcze gąski kupić we Wrocławiu, a że bywam czasem, to postaram się podejść na Odrzańską i coś dokupić
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 08:58   #3533
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Dziękuję za opis
Już się dowiedziałam, że stacjonarnie, na kostki można jeszcze gąski kupić we Wrocławiu, a że bywam czasem, to postaram się podejść na Odrzańską i coś dokupić
Potwierdzam,we Wrocławiu na Odrzańskiej mozna kupić na kostki Goosa i Bridgewater i mają duży wybór. Na Ruskiej w mydlarni mozna za to kupować na kostki Village Candle.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 09:59   #3534
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja przez całe święta miałam odpalony Midnight Jasmine w świecy, który kiedyś oddałam mamie. Niezbyt świątecznie, ale i tak fajnie.

Obwąchałam te jesienno zimowe Goose Creek (które już dawno zostały omówione ), ale nic jakoś mnie nie porwało. Wzięłam tylko połówkę Wildest Dream, jutro wracam do domu i mam nadzieję, że będę mieć siłę przetestować.

Wąchałam nowe YC, Linden tree jest trochę bezpłciowy i delikatny, ale za to mięta! Jest idealna, jak prosto z krzaka. Chyba skończy się świecą
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 11:01   #3535
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dopalam swiąteczne/ zimowe KC i zaden mojego serca nie zdobył, jak wczesniejsze White Woods i First Snow

Jak juz wspominalam czekam na jakies promo i szykuje sie na GC : Carrot cake, Black Amber Plum, Banana Bread, Pumpkin Cinamon Ice cream i moze Tuscan Vinyard?

z VC na lemon pound i ten z pistacjami

KC gilded apple i casmere& cocoa?

I cos mietowego, moze zaryzykuje z YC?
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 11:13   #3536
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Dopalam swiąteczne/ zimowe KC i zaden mojego serca nie zdobył, jak wczesniejsze White Woods i First Snow

Jak juz wspominalam czekam na jakies promo i szykuje sie na GC : Carrot cake, Black Amber Plum, Banana Bread, Pumpkin Cinamon Ice cream i moze Tuscan Vinyard?

z VC na lemon pound i ten z pistacjami

KC gilded apple i casmere& cocoa?

I cos mietowego, moze zaryzykuje z YC?
Gilded apple mialam i był mega słaby.
Mnie spodobał się mój choinkowy A christmas story z GC i chętnie zapoluję na jakąś inna choinkę.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 13:31   #3537
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Dopalam swiąteczne/ zimowe KC i zaden mojego serca nie zdobył, jak wczesniejsze White Woods i First Snow

Jak juz wspominalam czekam na jakies promo i szykuje sie na GC : Carrot cake, Black Amber Plum, Banana Bread, Pumpkin Cinamon Ice cream i moze Tuscan Vinyard?

z VC na lemon pound i ten z pistacjami

KC gilded apple i casmere& cocoa?

I cos mietowego, moze zaryzykuje z YC?
A możesz gdzieś powąchać gąski? bo np. Tuscan Vinyard raczej nie polecam... No chyba, że jesteś fanką winogron. Dla mnie to zapach winogronowego soczku dla dzieci albo jakichś cukierków.... ale moc bardzo dobra.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 14:19   #3538
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Jezu, ale mnie kusi, żeby w końcu jakieś gąski kupić, ale muszę kupić prezent gwiazdkowy dla TŻta i odkładać kasę na wyjazd, bo za 2 tygodnie do niego lecę i każdy grosz się liczy Powinnam przestać tu wchodzić
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 16:56   #3539
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
A możesz gdzieś powąchać gąski? bo np. Tuscan Vinyard raczej nie polecam... No chyba, że jesteś fanką winogron. Dla mnie to zapach winogronowego soczku dla dzieci albo jakichś cukierków.... ale moc bardzo dobra.
Masz porównanie do winogronek z yankee? Teraz będą wychodzi lub juz są nawet winogronka kringlowe i jestem mega ciekawa
U mnie w sypialni topi się fresh cut rose Uwielbiam go
Z kolei w drugim pokoju topi się strawberry buttercram i ten z kolei nie zachwycił mnie,a wrecz przeciwnie
Ja w styczniu czaje się na nowosci yankee, winogronka KC i coś jeszcze, może maki? (miałyście?) i jakaś gąska wpadnie
Ogólnie to postanaowiłam ograniczać finansowo do max 200 zł/miesiać na woski. A i to 200 zł to przy zakupie świecy + woski
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 17:33   #3540
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
Masz porównanie do winogronek z yankee? Teraz będą wychodzi lub juz są nawet winogronka kringlowe i jestem mega ciekawa
U mnie w sypialni topi się fresh cut rose Uwielbiam go
Z kolei w drugim pokoju topi się strawberry buttercram i ten z kolei nie zachwycił mnie,a wrecz przeciwnie
Ja w styczniu czaje się na nowosci yankee, winogronka KC i coś jeszcze, może maki? (miałyście?) i jakaś gąska wpadnie
Ogólnie to postanaowiłam ograniczać finansowo do max 200 zł/miesiać na woski. A i to 200 zł to przy zakupie świecy + woski
Niestety nie mam porównania
Ja budżet uszczuplam do maks 100 zł/mc z drobnymi wyjątkami na jakieś mega promocje lub jak dużo nowości wyjdzie... ale ogólnie mam plan kupowania jednej świecy na miesiąc. Wosków mi się w ogóle nie chce palić, a świece odpalam codziennie rano przed pracą i po.
Wczoraj przyszła do mnie druga świeca Christmas Tree Cutting Jeden z moich ulubionych zapachów.. i co najważniejsze: nie męczy mnie.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 13:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.