Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-16, 10:09   #1
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Wink

Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?


Cze
Oto mój pomysł.
Od jutra przez tydzień dieta 1000 kcal. Ale mogą tylko te osoby które wcześniej tzn do dzisiaj nie były na tej diecie. Narazie tydzień, zobaczymy jak pójdzie dalej. I do tego co drugi dzień 45 na rowerku. Pasuje komuś? Chociaż jedna dziewczyna. Chce porównać czy na mnie działa wystarczająco dobrze taki plan.
Czekam
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 10:33   #2
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

MyLifeIsMusic - widzę, że masz niezły pomysł i ważne, że jest jakiś plan. Nie wiem tylko, czy warto się tak rozdrabniać na tydzień. Bo jak nie zobaczysz efektów, co jest wielce prawdopodobne, to możesz się zniechęcić, a to chyba nie o to chodzi.
Pewnie jakieś Dziewczyny do Ciebie dołączą, bo zwykle lubimy takie akcje Jeżeli jednak nie znalazłabyś pokrewnej duszyczki, to zapraszam serdecznie na nasz wątek 01.07-01.09 - Zrzucamy ile się da!! Niech Cię nie przeraża data, czy ilość postów. Możesz śmiało dołączyć w każdej chwili, bo w zasadzie od teraz zaczynamy nową akcję w obrębie tego wątku, a mianowicie - sumujemy nasze efekty pod koniec założonej daty. Pierwsze pomiarki będą na półmetku czyli 1 sierpnia i w sumie dopiero teraz zaczynamy intensyfikować nasze wysiłki. Pierwsze dwa tygodnie nie każdemu się udało, wiele dziewcząt się wykruszyło, część z nas nie miała czasu, jak np. ja Więc możesz dołączyć teraz - to najlepszy okres, gdyż tak na serio zaczynamy naszą walkę.

I ze wsparciem tam jest raźniej i łatwiej, bo zaglądamy codziennie albo parę razy dziennie i zawsze ktoś powie coś miłego, ciekawego, a jak trzeba to opierniczy WIęc jak się tylko zdecydujesz, pamiętaj, że będziesz mile widziana.

A jeżeli nie - to i tak życzę powodzenia i mam nadzieję, że tym razem się uda Buziaczki i pozdrawiam
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 13:41   #3
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cóż mozna pisać, poza tym, że Grupy Wsparcia już tu istnieją i zawsze się można dołączyć. O diecie 1000 kcal juz nic nie napiszę, poza tym, że mi ręce opadają.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 14:15   #4
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
Cze
Oto mój pomysł.
Od jutra przez tydzień dieta 1000 kcal.
A potem jojo. Nie, dziekuje.
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 14:43   #5
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Rzeczywiście "świetny" pomysł
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 16:48   #6
moniczkaa
Raczkowanie
 
Avatar moniczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 80
GG do moniczkaa
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Ja bym sie dołączyła, bo co nieco musze zrzucic. Tylko te 1000 kcal zawezilabym w stylu, że np. nie jesc bialego pieczywa, i niestetu słodyczy....

Jeszcze przemysle ...

A i rower bym sobie zamienila na basen 1h.

Pozdrawiam
__________________
moniczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 16:52   #7
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Moim zdaniem to trochę mało ćwiczeń. 45 min na rowerq co drugi dzień? Ja planuję dietę kapuścianą od jutra i codziennie : callanetics, rowerek, bieganie wieczorem z pieskiem, 200 brzuszków i ćwiczenia na nogi, a jak nie będę pod koniec dnia tak bardzo zmęczona to dla relaksu aerobic Przyłączyłabym się do Ciebie, jako grupa wsparcia, ale na diecie kapuścianej i z moimi ćwiczeniami
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 16:53   #8
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

dori7 efekt jo-jo pojawia się, gdy człowiek przestaje się pilnować i obżera się jak świnia.
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 16:59   #9
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

I jeszcze coś wtrącę Od kilku tygodni oglądam fajny program b. motywujący na VH1 'Od opony do ikony' - super jest. Idą do tego programu b. otyłe osoby lub takie co potrzebują tylko kilka kg zrzucić, taam b. dużo ćwiczą i efekty są oszałamiające! Po 12 tygodniach potrafią tak pięknie zrzucić kg i wysmuklić sylwetkę, że szok! Zawsze kiedy oglądam ten program chce mi się później tak dużo ćwiczyć, jak oni bo widzę, że to daje niesamowite efekty
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 17:43   #10
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

dobra to ja sie zglaszam od jutra 1000 kalorii przez tydzien a masz jakas dobra tabele kalorii?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 19:32   #11
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez amberlinka
dori7 efekt jo-jo pojawia się, gdy człowiek przestaje się pilnować i obżera się jak świnia.
Efekt jo-jo pojawia się, kiedy człowiek ma metabolizm spowolniony m.in. przez diety typu 1000-1200 kcal i wtedy każda kanapka, nie mówiąc o czekoladce, idzie mu w tłuszcz, zamiast się normalnie spalać. Nie pisz bzdur, jeśli nie masz pojęcia o odżywianiu i odchudzaniu, bo możesz komuś niechcący zaszkodzić.

Dziewczyny, tego typu "świetne" pomysły kończą się problemem ze zrzuceniem najmniejszej nawet liczby kg - popatrzcie, ile osób choćby na tym forum ma tak drastycznie niską przemianę materii, że nawet przy 1200 kcal zaczyna tyć albo przynajmniej nie chudnie. Przecież to się nie bierze z niczego. Nie bądźcie aż takimi idiotkami. W internecie bardzo łatwo jest znaleźć informacje o zdrowym odżywianiu i zdrowym odchudzaniu.

Ćwiczenia przy podaży kalorii na poziomie 1000 kcal nie mają sensu - spalacie mięśnie, a nie tłuszcz. Dla skutecznego spalania tłuszczu trzeba spełnić pewne warunki - inaczej na świecie nie byłoby otyłych ludzi, bo każdy by sobie zastosował dietę 1000 kcal i po kłopocie. Skoro jednak otyli istnieją, to chyba świadczy to o tym, że w odchudzaniu chodzi o coś innego.

Stosowanie diety 1000 kcal przez osoby nastoletnie może mieć jeszcze poważniejsze konsekwencje, niż tylko spowolniony metabolizm. Nie wiem, czego uczą w szkołach na biologii - "za moich czasów" mówiono dużo o tym, czym jest okres dojrzewania dla organizmu kobiety i co się z tym wiąże w praktyce. Efekty takich eksperymentów żywieniowych będzie widać po kilku-kilkunastu latach - będą to nie tylko problemy ze zrzuceniem tłuszczu, ale też mało jędrna skóra, brak mięśni, zła kondycja, częste łapanie infekcji, przy powtarzaniu takich "świetnych pomysłów" także wypadające włosy i łamliwe paznokcie. Wiem, że trudno Wam w to uwierzyć, bo na razie nie widzicie żadnych negatywnych rezultatów u siebie czy u rówieśniczek, ale porozglądajcie się trochę po forum: w wątkach pisze wiele dziewczyn, które mają własnie po kilku latach te problemy, o których mówię. I nie są to anorektyczki ani osoby chore na cokolwiek innego - ot po prostu osoby, które raz na jakiś czas sotosowały diety restrykcyjne. Teraz garściami jedzą tabletki zapobiegające wypadaniu włosów i popijają je herbatkami na poprawę przemiany materii, a wyjście na lody kończy się zarobieniem dodatkowego kilograma.

Ruszcie trochę głową, zanim zrobicie coś głupiego. W ogóle to uważam, że wątki propagujące diety typu 1000-1200 kcal powinny być zabronione i usuwane przez moderatorów tak samo, jak te, które propagują szkodliwe substancje odchudzające i anoreksję, bo to jest forum "Fitness", a nie "Autodestrukcja"
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 19:41   #12
mala_angie
Raczkowanie
 
Avatar mala_angie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 75
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

A wiec jakie sa najlepsze diety? Skoro nie 1000-1200 kcal? Jak jesc zeby potem nie bylo efektu jojo
mala_angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 19:43   #13
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

a to ja nie ide na taka diete, ale zaczynam od jutra reguralnie cwiczyc
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 19:55   #14
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez mala_angie
A wiec jakie sa najlepsze diety? Skoro nie 1000-1200 kcal? Jak jesc zeby potem nie bylo efektu jojo
Polecam zajrzeć tu http://www.sfd.pl/temat128699/ i jeszcze np. tu http://www.sfd.pl/temat89657
To na początek, żeby w ogóle zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. Potem można pogrzebać dalej na SFD - kopalnia praktycznych porad Warto też poczytać artykuły podwieszone na forum "Fitness" - o odżywianiu okołotreningowym i roli białka w diecie kobiet.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 21:05   #15
nedvedzia
Rozeznanie
 
Avatar nedvedzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 541
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Heej
Midi swoją wypowiedzią totalnie wytrąciłaś mnie z równowagi
Miałam już przygotowany plan działania;D
Od jutra 1000 kcal i bydzie świetnie
A tu nagle czytam takie coś:O:O

Wiec twoim zdaniem jaka dieta jest najodpowiedniejsza?
Prosze doradź nam coś
nedvedzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 21:39   #16
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez Midi
Efekt jo-jo pojawia się, kiedy człowiek ma metabolizm spowolniony m.in. przez diety typu 1000-1200 kcal i wtedy każda kanapka, nie mówiąc o czekoladce, idzie mu w tłuszcz, zamiast się normalnie spalać. Nie pisz bzdur, jeśli nie masz pojęcia o odżywianiu i odchudzaniu, bo możesz komuś niechcący zaszkodzić.

Dziewczyny, tego typu "świetne" pomysły kończą się problemem ze zrzuceniem najmniejszej nawet liczby kg - popatrzcie, ile osób choćby na tym forum ma tak drastycznie niską przemianę materii, że nawet przy 1200 kcal zaczyna tyć albo przynajmniej nie chudnie. Przecież to się nie bierze z niczego. Nie bądźcie aż takimi idiotkami. W internecie bardzo łatwo jest znaleźć informacje o zdrowym odżywianiu i zdrowym odchudzaniu.

Ćwiczenia przy podaży kalorii na poziomie 1000 kcal nie mają sensu - spalacie mięśnie, a nie tłuszcz. Dla skutecznego spalania tłuszczu trzeba spełnić pewne warunki - inaczej na świecie nie byłoby otyłych ludzi, bo każdy by sobie zastosował dietę 1000 kcal i po kłopocie. Skoro jednak otyli istnieją, to chyba świadczy to o tym, że w odchudzaniu chodzi o coś innego.

Stosowanie diety 1000 kcal przez osoby nastoletnie może mieć jeszcze poważniejsze konsekwencje, niż tylko spowolniony metabolizm. Nie wiem, czego uczą w szkołach na biologii - "za moich czasów" mówiono dużo o tym, czym jest okres dojrzewania dla organizmu kobiety i co się z tym wiąże w praktyce. Efekty takich eksperymentów żywieniowych będzie widać po kilku-kilkunastu latach - będą to nie tylko problemy ze zrzuceniem tłuszczu, ale też mało jędrna skóra, brak mięśni, zła kondycja, częste łapanie infekcji, przy powtarzaniu takich "świetnych pomysłów" także wypadające włosy i łamliwe paznokcie. Wiem, że trudno Wam w to uwierzyć, bo na razie nie widzicie żadnych negatywnych rezultatów u siebie czy u rówieśniczek, ale porozglądajcie się trochę po forum: w wątkach pisze wiele dziewczyn, które mają własnie po kilku latach te problemy, o których mówię. I nie są to anorektyczki ani osoby chore na cokolwiek innego - ot po prostu osoby, które raz na jakiś czas sotosowały diety restrykcyjne. Teraz garściami jedzą tabletki zapobiegające wypadaniu włosów i popijają je herbatkami na poprawę przemiany materii, a wyjście na lody kończy się zarobieniem dodatkowego kilograma.

Ruszcie trochę głową, zanim zrobicie coś głupiego. W ogóle to uważam, że wątki propagujące diety typu 1000-1200 kcal powinny być zabronione i usuwane przez moderatorów tak samo, jak te, które propagują szkodliwe substancje odchudzające i anoreksję, bo to jest forum "Fitness", a nie "Autodestrukcja"
może prawda to może nie. Ale mnie nikt nie zmusi do niczego i do tego żeby dalej sie nie odchudzac. To ja mam być do końca życia grubasem? O NIE. Schudłam już na 1200 kcal 13 kg i dalej chce schudnąc. I nie byłam dzien w dzien na 1200 tylko wyskoki sie zdarzają i wpadki przez co nie ma monotonii 1200 kcal itp. wiec natura sama za siebie robi to.
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 22:07   #17
moniczkaa
Raczkowanie
 
Avatar moniczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 80
GG do moniczkaa
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Sama już nie wiem. Jojo nie chce .... ani zadnych skutkow obocznyh za kilka lat. Ale odchudzic sie musze, bo z poczatkiem sierpnia chcialam nad morze jechac.
Coz.
Jak nie 1000 kcal, to jakie naprawdfe powazne zmiany ... cos musze wymysleć.

MyLifeIsMusic ile chcesz schudnac i w jakim czasie ??? Jesli oczywiscie mozna wiedziec
__________________
moniczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 22:28   #18
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez moniczkaa
MyLifeIsMusic ile chcesz schudnac i w jakim czasie ??? Jesli oczywiscie mozna wiedziec
ja chce dojśc do 5 na poczatku czyli 59kg wystarczy. Teraz mam cos 70 kg. I nie ma limitu że 2 miesiace te 10 kg. Poprostu w miare chęci bede jakos zrzucac.
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 22:30   #19
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Midi szkoda, że nie ma już karmy


Najlepsza dieta? Nie ma czegoś takiego :/ Chyba że south beach ale to już jest raczej sposób odżywiania, nie zagłebialam sie w to bardziej więc nie chce też pisać bzdur.

W każdym razie - najlepszą 'dietą' jest po prostu zmienienie złych nawyków na stałe. I ruch, też stały. Cudów nie ma

Ps. I ćwiczenia oczywiście przy odp. ilosci kalorii i białka.. chyba, że chcecie spalać mięśnie i paradowac po plaży z obwisłą skórą na wlasne życzenie
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 22:44   #20
nadia0065
Raczkowanie
 
Avatar nadia0065
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 56
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

ja sie dołaczam. Musze schudnąc i to konieczne. Tylko że do tego jeszcze więcej ćwiczeń. Jak minie ten tydzień to nie znaczy że będe znowu duuuzo jesc, ale napewno z umiarem a poza tym to moja 10000 deklaracja na temat odchudzania wiec nie wiem czy wypali oby
__________________
Lepiej grzeszyć a potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło
nadia0065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 08:14   #21
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez nedvedzia
Heej
Midi swoją wypowiedzią totalnie wytrąciłaś mnie z równowagi
Miałam już przygotowany plan działania;D
Od jutra 1000 kcal i bydzie świetnie
A tu nagle czytam takie coś:O:O

Wiec twoim zdaniem jaka dieta jest najodpowiedniejsza?
Prosze doradź nam coś
W poście powyżej podałam link (http://www.sfd.pl/temat89657) do "przepisu" na dietę redukcyjną zdrową dla każdego. Oczywiście można w miarę obserwacji efektów różne rzeczy w niej zmieniać, ale jako unkt wyjścia jest bardzo dobra.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 08:33   #22
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
może prawda to może nie. Ale mnie nikt nie zmusi do niczego i do tego żeby dalej sie nie odchudzac. To ja mam być do końca życia grubasem? O NIE. Schudłam już na 1200 kcal 13 kg i dalej chce schudnąc. I nie byłam dzien w dzien na 1200 tylko wyskoki sie zdarzają i wpadki przez co nie ma monotonii 1200 kcal itp. wiec natura sama za siebie robi to.
nikt Cię tu do niczego nie zmusza. Oczywiście to Twoje życie i możesz je niszczyć, jak tylko Ci się podoba
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 08:43   #23
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez amberlinka
dori7 efekt jo-jo pojawia się, gdy człowiek przestaje się pilnować i obżera się jak świnia.
pzry Twoim planie jo-jo pojawi się jak zaczniesz jeść troszkę więcej i coś innego niż tą zupę
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 09:33   #24
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez inch
nikt Cię tu do niczego nie zmusza. Oczywiście to Twoje życie i możesz je niszczyć, jak tylko Ci się podoba
ale czemu niszczyć? o wypadaniu włosów to słyszałam przed dieta i op paznokciach ale to mozna naprawic używajac odpowiednich odzywek i lakierów do paznokci, jedzac witaminy. A jedzac witaminy nie schudne przeciez.Wiec musze mniej jeść.
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 09:43   #25
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
ale czemu niszczyć? o wypadaniu włosów to słyszałam przed dieta i op paznokciach ale to mozna naprawic używajac odpowiednich odzywek i lakierów do paznokci, jedzac witaminy. A jedzac witaminy nie schudne przeciez.Wiec musze mniej jeść.


przeczytaj uważnie i dikładnie to co napisałaś

naprawdę dziewczyny jak czytam wasze posty i opisy sposobów na odchudzanie to mi ręce opadają

teraz macie naście lat i wszystko jest narazie ok bo młody organizm wiele zniesie, ale za kilka lat będziecie musiały niestety pomieść koszty tych wszystkich diet 1000 kapuscianych itp
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 11:36   #26
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

pingwin tylko to jest niemal syzyfowa praca, takie ciagłe tłumaczenie.
nie wiem, może zakazany owoc smakuje lepiej, czy jak
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 11:45   #27
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez inch
pingwin tylko to jest niemal syzyfowa praca, takie ciagłe tłumaczenie.
nie wiem, może zakazany owoc smakuje lepiej, czy jak
Mysle, ze to po prostu niewiedza
Tez popelnilam lata temu diete 1000 kalorii - bo znalazlam artykuly w babskiej prasie, jakas ksiazeczke przeczytalam, zaczelam stosowac i oczywiscie efekty na poczatku byly szybkie i spektakularne, czegoz chciec wiecej? Nikt mi nie powiedzial, ze taka dieta w przypadku 17-latki jest idiotyzmem. I ze wystarczylo zmienic proporcje skladnikow w pozywieniu, zmniejszyc sama kolacje, zarzadzic szlaban na slodycze i bialy chleb, i przy takiej dawce ruchu, jaka wtedy sobie fundowalam, schudlabym pewnie tak samo skutecznie, ale bezpieczniej, zdrowiej i trwalej, bo bez rujnowania metabolizmu.
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 11:46   #28
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez inch
pingwin tylko to jest niemal syzyfowa praca, takie ciagłe tłumaczenie.
nie wiem, może zakazany owoc smakuje lepiej, czy jak
no cóż młodość ma swoje prawa
one wiedzą wszystko najlepiej
a z drugiej strony co mnie to obchodzi to one a nie ja będą miały kiedyś problemy z wagą
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 11:50   #29
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

Cytat:
Napisane przez dori7
Mysle, ze to po prostu niewiedza
Tez popelnilam lata temu diete 1000 kalorii - bo znalazlam artykuly w babskiej prasie, jakas ksiazeczke przeczytalam, zaczelam stosowac i oczywiscie efekty na poczatku byly szybkie i spektakularne, czegoz chciec wiecej? Nikt mi nie powiedzial, ze taka dieta w przypadku 17-latki jest idiotyzmem. I ze wystarczylo zmienic proporcje skladnikow w pozywieniu, zmniejszyc sama kolacje, zarzadzic szlaban na slodycze i bialy chleb, i przy takiej dawce ruchu, jaka wtedy sobie fundowalam, schudlabym pewnie tak samo skutecznie, ale bezpieczniej, zdrowiej i trwalej, bo bez rujnowania metabolizmu.
proponuję podwiesić
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 11:55   #30
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mam świetny pomysł!! Kto sie dołączy :)?

no dobra dziewczyny rozumiem was. ale co ja mam zrobić, już mam dosyć gadania o mnie że gruba jestem itp. To juz taka bede musiala byc do konca życia. Ćwiczyc bym ćwiczyła 3 godziny dziennie ale jako tako nie mam warunków bo i czasu nie ma a po drugie mieszkac w dziurze zabitej dechami gdzie nikt nie wie o istnieniu siłowni czy basenu itp.
Ale dieta 1200 kcal własnie jest uważana we wszelkich wypowiedziach za najlepsza ze wszystkich innych diet. I badz tu mądra :/
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.