Peugeot 206? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-07, 15:11   #1
lovemyboy
Wtajemniczenie
 
Avatar lovemyboy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 538

Peugeot 206?


Co sądzicie o peugeocie 206? Czy któraś z Was ma? Czy jak powszechnie wiadomo jest autem awaryjnym? Bardzo mi się podoba i chciałabym zamienić samochód własnie na niego, ale wszyscy odradzają francuza... w ostateczności golf IV lub audi a3. Pozdrawiam
__________________


lovemyboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 18:46   #2
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Peugeot 206?

Moja mama jezdzi 206. Samochod ma 2,5 roku, 60tys km na liczniku (mama ma go od nowosci). Spala jej w miesce 5,1 l, a w trasie 4,5 l (silnik 1,4 Diesel 70KM). Ani razu nie stanal na drodze, nie bylo z nim nigdy zadnego problemu, nie spala oleju, nie rdzewieje, nigdzie nie cieknie. Mama jest z niego bardzo zadowolona.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 21:15   #3
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Peugeot 206?

Szczerze się dziwię, że sporo osób odradza francuzy wszelkiej maści, bo jeszcze nie spotkałam się z negatywną opinią osoby, która takowym jeździ O 206 też nie słyszałam złych opinii, wręcz przeciwnie, znajomi chwalą (a to akurat dość często przewijający się wśród znajomych samochód ), więc jakbym się miała kupować samochód to na pewno przy 206 bym na dłuższą chwilę przystanęła
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 22:57   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Peugeot 206?

Tez sie nad nim zastanawiam ale niestety jest dla mnie za maly
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 10:46   #5
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Peugeot 206?

Słyszałam dużo rozbieżnych opinii o 206. Jedna strona głosi, że to dość awaryjne auta i elektronika często siada. Kumpel miał i narzekał na zbyt miękkie zawieszenie, nie nadające się na polskie drogi. Natomiast strona przeciwna zachwala mały wkład pieniężny, małe spalanie

Ja bym radziła przejrzeć opinie użytkowników np:
http://www.motogazeta.mojeauto.pl/Te...y,a,8071,.html
http://www.autocentrum.pl/oceny/peugeot/206/

I szczerze, ja bym postawiła na Golfa lub A3.. Chociaż wiem, ze są miłośnicy francuzów, którzy zabiliby mnie za tę deklarację
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 10:51   #6
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Peugeot 206?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
I szczerze, ja bym postawiła na Golfa lub A3.. Chociaż wiem, ze są miłośnicy francuzów, którzy zabiliby mnie za tę deklarację
Ja cie nie zamierzam zabijac (), a milosniczka francuzow nie jestem, ale jesli bedziemy isc tym tropem to nie powinnismy tez kupowac Fordow (to moj 'brumek'), Fiatow, Citroenow i Renaultow (bo francuskie) i jeszcze kilku innych. A nasze garaze powinny zastawiac jedynie VW, Audi, BMW i Mercedesy (czyli same niemieckie)... tylko ze inne marki nie sa wcale duzo gorsze, a czesto o polowe tansze.

Ja mam jedynie zastrzezenia do Mercedesow. Moja przyjaciolka juz 'uzera' sie z Mercedesem 3 lata... i chyba ma pecha bo nie spotkalam jeszcze bardziej wadliwego autka niz jej Mercus.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 11:01   #7
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Peugeot 206?

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Ja cie nie zamierzam zabijac (), a milosniczka francuzow nie jestem, ale jesli bedziemy isc tym tropem to nie powinnismy tez kupowac Fordow (to moj 'brumek'), Fiatow, Citroenow i Renaultow (bo francuskie) i jeszcze kilku innych. A nasze garaze powinny zastawiac jedynie VW, Audi, BMW i Mercedesy (czyli same niemieckie)... tylko ze inne marki nie sa wcale duzo gorsze, a czesto o polowe tansze.

Ja mam jedynie zastrzezenia do Mercedesow. Moja przyjaciolka juz 'uzera' sie z Mercedesem 3 lata... i chyba ma pecha bo nie spotkalam jeszcze bardziej wadliwego autka niz jej Mercus.
Nie byłabym tak drastyczna, moja rodzina ma francuza, sama nim jeżdżę i jest to - olaboga! - Peugeot. Chodzi mi tylko o to, że o tym konkretnym modelu, 206, słyszałam wiele niepochlebnych opinii. A z kolei o Golfie IV i Audi A3 raczej pozytywne.

A co do reszty twojej wypowiedzi, z którą nie mogę się zgodzić: Fiat jest włoski (choć w sumie produkowany w Tychach ), Ford w sumie cosmopolitańczyk , a francuskie są tylko Peugeoty, Renaulty i Citroeny :P

Wcale nie twierdzę, ze tylko niemieckie zasługują na pochlebstwa . Poza tym samochody nie dzielą się tylko na francuskie i niemieckie. A japońskie Toyoty (sama mam) czy Nissany? a czeskie Skody?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2009-07-08 o 11:03
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 16:11   #8
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Peugeot 206?

Toyoty, Nissany i Skody zawarlam w opcji 'inne marki'
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:38   #9
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Peugeot 206?

Sama sie zastanawialam nad kupnem, ale wlasnie to mnie przekonało, że sporo osob narzekało na nie... nawet słyszałam o przypadku samozapalenia się . Juz nie mowiąc, że kupa tego jezdzi po drogach, a ja chciałam troche się wyrozniać

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/...BLIN/860132164
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2009-07-15 o 11:40
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 10:59   #10
bartnix
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 673
GG do bartnix
Dot.: Peugeot 206?

a mnie się właśnie marzy taki niebieski peugeocik:rolle yes: ale nie wiem kiedy będzie mnie stać
__________________


jak szaleć to szaleć

bartnix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 15:57   #11
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Peugeot 206?

Cytat:
Napisane przez bartnix Pokaż wiadomość
a mnie się właśnie marzy taki niebieski peugeocik:rolle yes: ale nie wiem kiedy będzie mnie stać

mi też też niebieski albo czerwony ale niestety na razie nie mam szans na kupno
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 20:02   #12
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Peugeot 206?

Ja mam peugeota 206 (widać na av) 2,0 HDI z 2001 roku (ma 172tys przebiegu, ja sama zrobiłam około 12)
Jeżdżę nim od kwietnia 2008 - jestem bardzo zadowolona, mało pali, jest zrywny (ojjj kocham go za to) i póki co nie miał żadnej większej awarii. Jego słabą stroną jest tylna belka - delikatna i awaryjna - ja na razie nie miałam z nią przygód, odpukać! - ale przebywam na forum peżota 206 i widzę, że ludzie się skarżą na to. polecam właśnie wejść na takie forum i rozejrzeć się - jest tam kilka tematów o awaryjności itp - na co zwracać uwagę przy zakupie jak i przy użytkowaniu tego auta

ja, jak napisałam: jestem zadowolona i nie żałuję tego zakupu
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 11:36   #13
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Peugeot 206?

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
Ja mam peugeota 206 (widać na av) 2,0 HDI z 2001 roku (ma 172tys przebiegu, ja sama zrobiłam około 12)
Jeżdżę nim od kwietnia 2008 - jestem bardzo zadowolona, mało pali, jest zrywny (ojjj kocham go za to) i póki co nie miał żadnej większej awarii. Jego słabą stroną jest tylna belka - delikatna i awaryjna - ja na razie nie miałam z nią przygód, odpukać! - ale przebywam na forum peżota 206 i widzę, że ludzie się skarżą na to. polecam właśnie wejść na takie forum i rozejrzeć się - jest tam kilka tematów o awaryjności itp - na co zwracać uwagę przy zakupie jak i przy użytkowaniu tego auta

ja, jak napisałam: jestem zadowolona i nie żałuję tego zakupu
Bardzo ładny Twój Peugeot
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 12:16   #14
bartnix
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 673
GG do bartnix
Dot.: Peugeot 206?

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
Ja mam peugeota 206 (widać na av) 2,0 HDI z 2001 roku (ma 172tys przebiegu, ja sama zrobiłam około 12)
Jeżdżę nim od kwietnia 2008 - jestem bardzo zadowolona, mało pali, jest zrywny (ojjj kocham go za to) i póki co nie miał żadnej większej awarii. Jego słabą stroną jest tylna belka - delikatna i awaryjna - ja na razie nie miałam z nią przygód, odpukać! - ale przebywam na forum peżota 206 i widzę, że ludzie się skarżą na to. polecam właśnie wejść na takie forum i rozejrzeć się - jest tam kilka tematów o awaryjności itp - na co zwracać uwagę przy zakupie jak i przy użytkowaniu tego auta

ja, jak napisałam: jestem zadowolona i nie żałuję tego zakupu


cuuudowny jest
__________________


jak szaleć to szaleć

bartnix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:46   #15
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Peugeot 206?

Cytat:
Napisane przez olcia 810 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny Twój Peugeot
Cytat:
Napisane przez bartnix Pokaż wiadomość
cuuudowny jest
dziękuję pięknie
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:00   #16
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Peugeot 206?

ja się zastanawiam nad 206 plus, czekam aż wyjdzie wersja diesel za kilka miesięcy. a głównie ma służyć mi i dziecku więc wydaje mi się w sam raz.
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:40   #17
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Peugeot 206?

Mi odradzali posiadacze.
Chociaz wizualnie mi sie podoba. Widzialam nawet ostatnio w jednym, ze ma takie fajne gumy po bokach z przodu
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:52   #18
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Peugeot 206?

ile ludzi, tyle opinii jeden będzie zadowolony, inny nie.. o korańcach też się tyle nasłuchałam, a tata jeździ kią od prawie 5 lat (rocznik 2004) i jest mega zadowolony, ostatnio sam stwierdził, że jakby miał kupować jeszcze raz to kupiłby to samo - zero większych awarii przez ten cały czas

co do zawieszenia peżotów to ja się niestety dokładniej odnieść nie mogę (wiem tylko o tej belce z forum) bo sama mam nieseryjne - wymienione amorki i sprężyny
elektryka póki co też mi nigdy nie siadła
nie wiem, może trafiłam na dobry model bo jestem naprawdę zadowolona..
zarówno w mieście jak i w trasie daje sobie świetnie radę


ale jeśli nie brałabym peżota to wzięłabym a3/s3 piękne auta
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:57   #19
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Peugeot 206?

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
ile ludzi, tyle opinii jeden będzie zadowolony, inny nie.. o korańcach też się tyle nasłuchałam, a tata jeździ kią od prawie 5 lat (rocznik 2004) i jest mega zadowolony, ostatnio sam stwierdził, że jakby miał kupować jeszcze raz to kupiłby to samo - zero większych awarii przez ten cały czas
Pewnie
He, he moj tez jedzi Kia, ma chyba ona 2 lata. Cały czas przez ostatnie dni wlacza sie w niej alarm sam z siebie, co 30-40min. co mnie do szalu doprowadza.
Pamietam jak pojechał na 1 jazde po wyjechaniu z salonu to zaczela mu wyc na parkingu i nie chciala przstać

Sama mam Nissana, ktory mial byc ponoc niezawodny, a wcale nie jest
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 19:10   #20
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Peugeot 206?

Witam mam do sprzedania PEUGEOT 206 1.4 benzyna, rok produkcji 1999, typ hatchback, skrzynia biegów manualna, liczba drzwi 2/3, centralny zamek, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, wspomaganie kierownicy, ABS, poduszka powietrzna, kolor ciemna zieleń, sprowadzony, jeżdżony przez kobietę , cena 11000 zł do negocjacji; jakby któraś była zainteresowana proszę o info na prv.


ja byłam z niego bardzo zadowolona, niestety muszę się z nim pożegnać bo potrzebuje kasę na studia
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 19:26   #21
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Peugeot 206?

Cytat:
Napisane przez Ewka:D:D Pokaż wiadomość
Witam mam do sprzedania PEUGEOT 206 1.4 benzyna, rok produkcji 1999, typ hatchback, skrzynia biegów manualna, liczba drzwi 2/3, centralny zamek, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, wspomaganie kierownicy, ABS, poduszka powietrzna, kolor ciemna zieleń, sprowadzony, jeżdżony przez kobietę , cena 11000 zł do negocjacji; jakby któraś była zainteresowana proszę o info na prv.


ja byłam z niego bardzo zadowolona, niestety muszę się z nim pożegnać bo potrzebuje kasę na studia
A ja mam regulamin, za darmo, więc lepiej skasuj post
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:31   #22
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Peugeot 206?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Słyszałam dużo rozbieżnych opinii o 206. Jedna strona głosi, że to dość awaryjne auta i elektronika często siada. Kumpel miał i narzekał na zbyt miękkie zawieszenie, nie nadające się na polskie drogi. Natomiast strona przeciwna zachwala mały wkład pieniężny, małe spalanie


I szczerze, ja bym postawiła na Golfa lub A3.. Chociaż wiem, ze są miłośnicy francuzów, którzy zabiliby mnie za tę deklarację
No właśnie mój TŻ jak usłyszał, że chciałabym na pierwsze autko peżocika 206cc to o mało co zawału nie dostał
Najdłużej się "wywnętrzał" na temat zawieszenia po czym stwierdził, ze jeśli tak bardzo chcę to proszę bardzo ale jak mi się dach zatnie to sama zapłacę za naprawę
Odechciało mi się

Jeśli chodzi o niemce to niestety, żeby kupić dobre, nie zajechane autko to trzeba naprawdę kupować z fachowcem, bo u nas w większości to już się sypią No chyba, ze jest to auto 2 letnie, ale to i tak nigdy nie wiadomo czy po dzwonie nie jest.

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość

Ja mam jedynie zastrzezenia do Mercedesow. Moja przyjaciolka juz 'uzera' sie z Mercedesem 3 lata... i chyba ma pecha bo nie spotkalam jeszcze bardziej wadliwego autka niz jej Mercus.
A jakiego ma? A klasa? bo te "nie do końca Mercedesy" jak to na nie mówią są ponoć najmniej udanym autem tej firmy ever.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość

Wcale nie twierdzę, ze tylko niemieckie zasługują na pochlebstwa . Poza tym samochody nie dzielą się tylko na francuskie i niemieckie. A japońskie Toyoty (sama mam) czy Nissany? a czeskie Skody?
A szwedzkie Saaby? Moja miłość od paru lat. Niemieckie, francuskie - wszystkie się przy nim kryją
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:13   #23
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: Peugeot 206?

Mi osobiście bardzo podoba sięPeugeot 206 i gdy zdam prawko mam zamiar sobie takowego sprawić
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 19:20   #24
_panna anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Peugeot 206?

mi tez wszyscy zawsze mowili ze peugeot NIE! bo sie psuje...i wiesz co...w zeszlym roku kupilismy 406 10 letni staruszek....od jakiegos pijaczka ....doprowadzilismy go do pozadku z wieszku...w srodku wymienilismy tylko najpotrzebniejsze rzeczy zaby samochod mogl przejsc MOT po roku sprzedalismy go za dwukrotnosc ceny za ktora go kupilismy...i faktycznie za tyle na autotraderze te samochody byly...nowy wlasciciel pracuje z moim chlopakiem czasem sie widuja jest bardzo zadowolony...teraz mamy 407 od marca...wymienilismy tylko spryskiwacze puki co no ale ze moj romeo ma swira na punkcie tego samochodu... a ze ja niedlugo bede miala prawko... wiec rowniez mysle o 206 ...tylko dla siebie i peugeocikow nie ma sie co bac....rownie dobrze mozna trafic na wadliwego golfa:P a peugeocik ladniejszy


zycze powodzenia w wyborze
napisz czy sie wkoncu zecydowalas
_panna anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 18:13   #25
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Peugeot 206?

mam peugeota 206 i jestem bardzo zadowolona rocznik 05.pierwsza rejstracja 06 i sie nie psuje i mam nadzieje ze bedzie tak dlugo ale audi a3 tez bym nie poskapila. tez bardzo dobre samochody.
jedyne czego w zyciu nei kupie to mercedes .w rodzinie najb;lizszej mialam i same problemy:/
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:33.