Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 21:02   #271
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez woofie Pokaż wiadomość
kupiłam w ciemno..
i czekam na opinie dziewczyn, które już tam cięły włosy.. mam nadzieję, że nie na darmo kupiłam.
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 14:07   #272
silent_enigma
Przyczajenie
 
Avatar silent_enigma
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cześć dziewczyny! to mój pierwszy post na forum fryzjerskim, także witam Was serdecznie
mam zapytanie do Was - czy znacie może salon Coiffeur na Kościuszki 106/116? bo znalazłam pozytywną opinię w necie na ich temat, dotyczącą dobrej stylizacji, jednak jedna opinia to trochę mało:p poszukuję jakiegoś dobrego salonu w Łodzi, gdzie fryzjer sam mi dobierze fryzurę do kształtu mojej twarzy, typu włosów itd..Ale przy okazji takiego który nie bierze bajońskich sum za swoje usługi, za strzyżenie z modelowaniem jestem w stanie zapłacić max 100 zł... Proszę o Waszą pomoc, bo jak patrzę na swoje włosy w tej chwili to popadam w czarną rozpacz
silent_enigma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 12:07   #273
Biczitu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Łódź, salon Jacka Olejniczaka, fryzjer Kamil

Czy ktos moze zna fryzjera Kamila z salonu Jacka Olejniczaka w Łodzi? czy warto do niego isc? Che cos zmienic i nie mam pomyslu, che aby fryzjer mial wizje w czym mi bedzie dobrze i nie mylil sie a nie pytal co ma zrobic. Zapisalam sie do Kamila bo termin mi pasowal, ale widzialam, ze nie bylo do niego wiele klientek i troche sie obawiam. Prosze pomozcie.
Biczitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 13:45   #274
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Łódź, salon Jacka Olejniczaka, fryzjer Kamil

Ja się będę mogła niebawem wypowiedzieć- mam kupon z grupona na strzyżenie, modelowanie i farbowanie. Pani zapisała mnie właśnie do P.Kamila, więc może rzeczywiście ma mało klientek Przekonam się w przyszłym tygodniu
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 14:07   #275
Biczitu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Łódź, salon Jacka Olejniczaka, fryzjer Kamil

To czekam z niecierpliwoscia na relacje.
Biczitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 12:18   #276
miyu9
Raczkowanie
 
Avatar miyu9
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 71
Dot.: Łódź, salon Jacka Olejniczaka, fryzjer Kamil

Ja byłam u Pana Kamila w zeszłym roku, jestem zadowolona, jeden z nielicznych fryzjerów który rozumie o co się go prosi (inni udają, że rozumieją ,a i tak robią swoje). Włosy mi się układały, byłam zadowolona. Pozdrawiam
__________________
Z kobietami zmiennymi łatwiej jest wytrzymać niż z nudnymi. Czasami, co prawda, się je morduje, ale rzadko porzuca. [G.B. Shaw]
miyu9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 13:40   #277
Umb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Łódź, salon Jacka Olejniczaka, fryzjer Kamil

Ja niestety nie mogę dołączyć się do zachwytów - byłam o w salonie Olejniczaka kilka miesięcy temu i niestety wyszłam stamtąd mało zadowolona.

Po pierwsze: na wszelki wypadek przyszłam 10 min spóźniona, po czym przez następne 20 min czekałam aż fryzjer będzie wolny. Przepraszam, ale po jakiego grzybka umawiają się na konkretną godzinę skoro nie mogą się tego grafiku trzymać?

Po drugie: jakieś wystraszone pomocnice (ludzie, uśmiech do klienta nie boli) burkając coś pod nosem umyły mi włosy, ignorując moją prośbę o nieco cieplejszą wodę (może przygłuche były..? albo bały się sobie rączki poparzyć..? no nieważne)

Po trzecie: Pan Kamil - bardzo sympatyczny, miło się plotkowało podczas strzyżenia, ale sama fryzura bez rewelacji, włosy przyciął krócej niż chciałam, nieco przykrótko imo, ale niech już będzie - w końcu on jest specjalistą nie ja. Całe modelowanie polegało na spryskaniu ich lakierem... mam ciężkie, dość krótkie włosy które trzeba odpowiednio wysuszyć, podnieść i usztywnić, niestety Panu Kamilowi chyba nie chciało się czasu tracić na takie zabawy, więc z salonu wyszłam z beznadziejnie przyklapniętymi włosami... Ogółem więcej czasu spędziłam w poczekalni, niż na krzesełku pod fryzjerskim nożyczkami :/

Podsumowując jestem bardzo zawiedziona wizytą w salonie Pana Olejniczaka, tyle się naczytałam jacy oni ach i och, jaki profesjonalizm, a podczas wizyty odniosłam wrażenie jakby tam jakąś fabrykę prowadzili - klient siada, tu przytniemy, tam polakierujemy, połechtamy próżność chwaląc jakie ładne buty klientka ma, skasujemy 150 zł i rach ciach dowiedzenia, następny klient czeka... Żeby jeszcze chociaż efekt końcowy był powalający, ale niestety, tam tylko cena zwala z nóg, strzyżenie było mocno przeciętne :/

Edytowane przez Umb
Czas edycji: 2011-03-17 o 13:42
Umb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 13:51   #278
Umb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Zdecydowanie odradzam wizytę w salonie Olejniczaka - całej ekipie już chyba dawno woda sodowa do głów uderzyła i już zapomnieli jak powinno się traktować klienta. Byłam tam kilka miesięcy temu, strzygł mnie Pan Kamil i niestety wyszłam od niego mało zadowolona.

Po pierwsze: na wszelki wypadek przyszłam 10 min spóźniona, po czym przez następne 20 min czekałam aż fryzjer będzie wolny. Przepraszam, ale po jakiego grzybka umawiają się na konkretną godzinę skoro nie mogą się tego grafiku trzymać?

Po drugie: jakieś wystraszone pomocnice (ludzie, uśmiech do klienta nie boli) burkając coś pod nosem umyły mi włosy, ignorując moją prośbę o nieco cieplejszą wodę (może przygłuche były..? albo bały się sobie rączki poparzyć..? no nieważne)

Po trzecie: Pan Kamil - bardzo sympatyczny, miło się plotkowało podczas strzyżenia, ale sama fryzura bez rewelacji, włosy przyciął krócej niż chciałam, nieco przykrótko imo, ale niech już będzie - w końcu on jest specjalistą nie ja. Całe modelowanie polegało na spryskaniu ich lakierem... mam ciężkie, dość krótkie włosy które trzeba odpowiednio wysuszyć, podnieść i usztywnić, niestety Panu Kamilowi chyba nie chciało się czasu tracić na takie zabawy, więc z salonu wyszłam z beznadziejnie przyklapniętymi włosami... Ogółem więcej czasu spędziłam w poczekalni, niż na krzesełku pod fryzjerskim nożyczkami :/

Podsumowując jestem bardzo zawiedziona wizytą w salonie Pana Olejniczaka, tyle się naczytałam jacy oni ach i och, jaki profesjonalizm, a podczas wizyty odniosłam wrażenie jakby tam jakąś fabrykę prowadzili - klient siada, tu przytniemy, tam polakierujemy, połechtamy próżność chwaląc jakie ładne buty klientka ma, skasujemy 150 zł i rach ciach dowiedzenia, następny klient czeka... Żeby jeszcze chociaż efekt końcowy był powalający, ale niestety, tam tylko cena zwala z nóg, strzyżenie było mocno przeciętne :/
Umb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 20:02   #279
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cześć dziewczyny,
Poradźcie, u kogo u nas w Łodzi warto pójść, by rozjaśnić włosy do jasnego blondu z takiego wypranego rudo-ciemnego blondu, a jednocześnie, by mi nie ścięto za mocno włosów, jeżeli sama nie będę tego chciała? Kto będzie miał tyle fantazji, bym uzyskała fajne zadziorne cięcie, mając na uwadze, że włosy zapuszczam?

Wyszukałam jakieś nawet ciekawe opinie, że może Salon Gabriel na Żwirki u pana Maćka, orientujecie się, czy on tam jeszcze pracuje?
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 11:16   #280
Moniaa1989
Zadomowienie
 
Avatar Moniaa1989
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 159
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

A dziewczyny wiecie cos moze na temat Salonu Wojciechowski przy Zielonej?? Była tam może ktoras? Pozdrawiam
Moniaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 09:30   #281
czarnapanterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cześć Kobietki,
sporo naczytałam się achów i ochów na temat Pana Piotra Króla z salonu Lokers z zachodniej.Czy któraś z Was miała doczynienia z tym panem i czy możecie potwierdzić że jest ok? ale szczególnie interesuje mnie gdzie ten pan pracuje obecnie bo na stronie salonu jakoś nie jest wymieniony.może któraś z Was ma jakiś aktualny namiar na pana Piotra??
czarnapanterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 12:08   #282
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
to znosna cena


a tymczasem rozpaczliwie poszukuje od bodajze dwoch lat, Sylwii! pracowala na Pilsudskiego w dawnej billi,elei ! gdzies sie przeniesli a ja nie wiem gdzie! nie znam nazwiska i trudna mi ja odnalezc! moze Wy wiecie? studio nazywalo sie Image,ale w lodzi to niejedyne o takiej nazwie;/ a Sylwia przepadla! gdyby ktoras z Was wiedziala, poprosze info na PW <błagam>!
czy ktos wie gdzie moge znalezc p.Sylwie?
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 10:57   #283
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez ComaDim Pokaż wiadomość
Jestem za***iście zadowolona!
Super atmosfera,fachowe podejście do klienta no i oczywiście strzyżenie i farbowanie zniewalające!
Biedny p. Łukasz miał trochę pracy nade mną,bo chciałam zejść z czarnego koloru włosów do swojego (ciemnego blondu). Aktualnie mam brąz na głowie,a za dwa miesiące będę już w przybliżonym,naturalnym kolorze haha!
Reasumując: dostałam to czego chciałam czyli zadowolenie,niezniszczone włosy i super poprawę nastroju!
Moja fryzofobia poszła w siną dal,a p.Łukasz jako fryzjer jest za***isty!
A jak prezentują się ceny, cięcie + farba? Wiesz może, na jakich farbach pracują w tym salonie?
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 13:09   #284
ComaDim
Przyczajenie
 
Avatar ComaDim
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
GG do ComaDim
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hmm tak dokładnie nie pamiętam, ja wtedy za dekolor i strzyżenie płaciłam 300 zł,ale tylko dlatego,że miałam nakładane kilka razy farbę (włosy nie chciały się doprać ;/-uroki farbowania włosów wszystkożerną paletą). Teraz idę w piątek na farbowanie i strzyżenie to zwrócę uwagę na cennik . A farby oj, też nie pamiętam. Wrócę w piątek to zdam relację
ComaDim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 09:48   #285
ComaDim
Przyczajenie
 
Avatar ComaDim
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
GG do ComaDim
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Wróciłam od fryzjera!
No i jestem średnio zadowolona. :/
Miałam mieć na głowie ciemny blond z refleksami,a mam ciemny brąz z jasnymi pasmami ;/ I po jakiego grzyba miałam robiony przedtem dekolor,jak teraz mam znów ciemne włosy ;/. Koloryzacja fatalna,nie podoba mi się. Ścięcie fajne,ale tylko tyle. Mam nadzieję,że kolor dopierze się do jaśniejszego,bo jak nie,to niestety zmieniam fryzjera.
ComaDim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 18:30   #286
cheloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 263
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Widze, ze w temacie jest dosc cicho a szkoda, wlasnie szukam fryzjera do strzyzenia i farbowania, najlpeiej nie fryzjera artyste- chce kogos kto potrafi ladnie ciac klasyczne fryzurki- w stylu Heidi Klum, przyklad ponizej na fotce.

W lodzi jak do tej pory bylam raz w Lauferze (gdy byl jeszcze w pasazu lodzkim) i niby bylam zadowolona w sumie, ale teraz mam do nich daleko i jednak wolalabym wyprobowac kogos innego.

Pol roku temu bylam w Ricci e Caprici u pani z dlugimi, czarnymi wlosami no i o ile przez pierwsze kilkanascie dni fryzurka mi sie podobala o tyle jak wlosy odrosly minimalnie wlosy rpzestaly sie ukladac, z jednej strony sa za bardzo wystrzepione, z tylu mam pod spodem zostawiony okropny ogon, zaraz po obcieciu nie bylo tego za bardzo widac, teraz zapuszczam, zeby zrobic cos wlasnie w stylu Heidi Klum
Doradzicie kogos? Blisko mam do Paula Dobrzyckiego, ale nie znalazlam zadnych wiarygodnych opinii o nim, a tak calkiem w ciemno nie chce isc (a pracownicy jakos tak mnie akurat malo zachecaja do odwiedzenia ich)- moze ktoras cos wie o nich? Zastanawialam sie takze nad Unique na 6 Sierpnia- ale chyba maja dosc drogo, a ja biedna studentka jestem...Przeczytalam ten watek i stary (zamkniety) watek o lodzkich fryzjerach i jakos nie moge sie zdecydowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Heidi-Klum-Bob-Hairstyle.jpg (27,1 KB, 14 załadowań)
cheloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 08:46   #287
Linka07
Rozeznanie
 
Avatar Linka07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 960
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Polecam Maćka z Ricci, chodzę do niego od około 6 lat i nie zamienię go na nikogo innego. Kilka razy pozwoliłam sobie go "zdradzić" i źle się to skończyło dla moich włosów
Jest to jedyny fryzjer po którym moje włosy dobrze się układają i który dobrze wie czego ja chcę mimo że nie zawsze potrafię powiedzieć o co mi chodzi Zawsze wychodzę od niego zadowolona z cięcia. Maciek nie nadużywa lakierów i pianek przez co włosy wyglądają naturalnie, tak jak lubię. Rzeczywiście, jak już wcześniej ktoś napisał, mycie włosów u niego sprzyja odprężeniu
Nigdy natomiast nie robiłam u niego żadnego czesania, z wyjątkiem ułożenia włosów po cięciu, więc nie wiem jak ta kwestia u niego wygląda. Raz czesałam się u Sylwii z Envy na wesele koleżanki i wtedy wyjątkowo byłam zadowolona, fryzura była dokładnie taka jak chciałam. Z cięcia i farbowania u niej zadowolona byłam już mniej.
Linka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 22:41   #288
tearofnight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witam Dziewczyny chcialabym zapytac jaki salon polecacie jesli chodzi o dekoloryzacje z czerni? Bo ja kompletnie nie wiem gdzie sie wybrac
tearofnight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 11:23   #289
lavanyaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja również szukam dobrego fryzjera, chciałabym żeby fryzura była dopasowana do mnie, skłaniam się trochę ku nowoczesności, coraz częściej myślę też o koloryzacji i to najchętniej farbą GOLDWELL TOPCHIC (8KG). Mogłybyście mi kogoś polecić + podać przykładowe ceny? Co sądzicie o Tomaszu Stańczaku?
lavanyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 14:25   #290
Tosiaczek_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej Wizażanki !
szukam jakiegos super fryzjera , ktory nie jest bardzo drogi i potrafi sciac wlosy dokladnie tak jak na zdjeciu ktore mu pokaze ? To pilne ! Dziekuje z gory za pomoc, buziaczki ;*
Tosiaczek_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 01:27   #291
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

czy któraś z Was była w Studio Roma, na Narutowicza?

---------- Dopisano o 02:27 ---------- Poprzedni post napisano o 02:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
Olecha nadal polecam salon beaty kubiak
byłam w lutym, sprawdziłam, ale nie jestem zachwycona.
Obcinałam włosy. Jedyne z czego jestem zadowolona to masaż głowy przez młodego chłopaka. Obcinała mnie p. Beata, układała włosy młoda dziewczyna. Mam wrażenie, że p. Beata dolicza sobie za każde dotknięcie włosa. Otóż prosiłam tylko o cięcie, p. Beata uznała, że zakręci mi kilka kosmyków na prostownicę (nawet nie ona, tylko pracownica), nie pytając mnie wcześniej. Doliczyła sobie za to 5 zł - i nie mam pretensji, że policzyła, w końcu to usługa, ale o co innego prosiłam siadając na fotel.
Tym bardziej, że z fryzurą z jaką wyszłam nadawałam się do pubu a nie do pracy... Tapir na głowie to mało powiedziane. Nie polecam, chociaż bywałam w gorszych salonach.
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 10:55   #292
KASIA EN
Raczkowanie
 
Avatar KASIA EN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Piotr Rydlewski Pokaż wiadomość
Witam użytkownika Nelkomama. Pragnę panią powiadomić że mój informatyk podjął działania w celu w identyfikacji i lokalizacji pani komputera. Za rozpowszechnię nie prawdziwych informacji zostaną podjęte wobec pani kroki z art. Kodeksu Cywilnego przez Mecenas Katarzynę Kucharską.
A drogie wisarzanki pragnę poinformować, że ma troje pracowników którzy niezmiennie pracują u mnie od 12 lat. Innych osób w tym czasie nie zatrudniałem.
Pozdrawiam Piotr Alexander Rydlewski
Z tego co mi wiadomo takie działania mogą zostać podjęte wyłącznie na wniosek organów ścigania, ale może się nie znam . Poza tym jak na tak "oficjalny" post, to te błędy ortograficzne są masakrą!!!

A teraz do rzeczy - mam własnoręcznie farbowane włosięta z blondu na ciemny brąz długości za łopatki i odrastającą grzywkę do połowy policzka. Wszystko zapuszczam . Naszło mnie jednak na jakieś ogarnięcie tego bajzlu, bez drastycznego skracania długości. Dotychczas chyba żaden "fryzjer" nie zrozumiał stwierdzenia "z długości poproszę skracać minimalnie, najmniej jak się da" . Polecacie jakiś talent? Wiecie coś na temat Atelier Emilii Bartczak na Powstańców Warszawy?

Pozdrawiam
__________________
Don’t let anyone ever make you feel like you don’t deserve what you want.
KASIA EN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 20:10   #293
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

KASIA EN masz rację. Z tego co wiem, jest tak jak piszesz. Myślę, że Pan Piotr próbował jakoś wybrnąć z sytuacji i miał nadzieję, że dzięki temu co napisał ktoś pomyśli, że to co napisałam jest nieprawdą a błędy okropne... wstyd
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 09:14   #294
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
czy któraś z Was była w Studio Roma, na Narutowicza?

---------- Dopisano o 02:27 ---------- Poprzedni post napisano o 02:08 ----------


byłam w lutym, sprawdziłam, ale nie jestem zachwycona.
Obcinałam włosy. Jedyne z czego jestem zadowolona to masaż głowy przez młodego chłopaka. Obcinała mnie p. Beata, układała włosy młoda dziewczyna. Mam wrażenie, że p. Beata dolicza sobie za każde dotknięcie włosa. Otóż prosiłam tylko o cięcie, p. Beata uznała, że zakręci mi kilka kosmyków na prostownicę (nawet nie ona, tylko pracownica), nie pytając mnie wcześniej. Doliczyła sobie za to 5 zł - i nie mam pretensji, że policzyła, w końcu to usługa, ale o co innego prosiłam siadając na fotel.
Tym bardziej, że z fryzurą z jaką wyszłam nadawałam się do pubu a nie do pracy... Tapir na głowie to mało powiedziane. Nie polecam, chociaż bywałam w gorszych salonach.

Szkoda i dziwię się takiemu potraktowaniu sprawy. ja poszłam tam ze zdjęciem z internetu i Ala (chyba o niej pisałaś "młoda dziewczyna") zajęła się mną od początku do końca i bardzo starała się bym była zadowolona.
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 18:29   #295
ZelKax33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dobry fryzjer z Łodzi.

Witam. Chciałabym zrobić sobie taką fryzurę jak na poniższych zdjęciach. Czy ktoś mógłby polecić fryzjera z ŁODZI , który by mi zrobił taką właśnie fryzurę ?
ZelKax33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 07:12   #296
lulu229
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witam tak patrzę co wypisujecie i zastanawiam się czy dobry markowy salon może zapewnić dobre strzyżenie otóż nie! Salon może zapewnić :

1.ładne i miłe wnętrze
2.miłą obsługę i wyczerpujące informacje na temat pielęgnacji itp
3. pyszną kawę
4.dobre kosmetyki firmowe
5.masaż głowy

Ale i tak wszystko zależy od fryzjera który dobierze się do waszych włosów!!!
Czyli jesli chcecie być dobrze ostrzyżone nie kierujcie się modnym salonem tylko fryzjerem- konkretną osobą najlepiej jeśli widziałyście co ten fryzjer zrobił u waszej znajomej na głowie bo z polecenia to tez nigdy nie wiadomo ,ktoś jest mało wymagający i zadowoli się byle czym wystarczy ze fryzjer powie coś w stylu jeny jak pani seksownie wygląda w tej nowej fryzurze i laska będzie do niego chodzić do końca życia potem taka pani będzie polecać takiego fryzjera który robi seksowne fryzury i pracuje w ekstra salonie nie wazne ze zapłaciła 160 zł za strzyżenie skoro wyglada tak sexy bleheheh
lulu229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 19:52   #297
KASIA EN
Raczkowanie
 
Avatar KASIA EN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez lulu229 Pokaż wiadomość
Witam tak patrzę co wypisujecie i zastanawiam się czy dobry markowy salon może zapewnić dobre strzyżenie otóż nie! Salon może zapewnić :

1.ładne i miłe wnętrze
2.miłą obsługę i wyczerpujące informacje na temat pielęgnacji itp
3. pyszną kawę
4.dobre kosmetyki firmowe
5.masaż głowy

Ale i tak wszystko zależy od fryzjera który dobierze się do waszych włosów!!!
Czyli jesli chcecie być dobrze ostrzyżone nie kierujcie się modnym salonem tylko fryzjerem- konkretną osobą najlepiej jeśli widziałyście co ten fryzjer zrobił u waszej znajomej na głowie bo z polecenia to tez nigdy nie wiadomo ,ktoś jest mało wymagający i zadowoli się byle czym wystarczy ze fryzjer powie coś w stylu jeny jak pani seksownie wygląda w tej nowej fryzurze i laska będzie do niego chodzić do końca życia potem taka pani będzie polecać takiego fryzjera który robi seksowne fryzury i pracuje w ekstra salonie nie wazne ze zapłaciła 160 zł za strzyżenie skoro wyglada tak sexy bleheheh
Prawda Ale z dwojga złego, zwłaszcza jeśli koleżanki mają wyłacznie strzechy na głowie, a sfera "fryzjerska" w Łodzi jest całkowitą enigmą, wolę wiedzieć cokolwiek niż nic
__________________
Don’t let anyone ever make you feel like you don’t deserve what you want.
KASIA EN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 07:14   #298
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Jest w tym coś, dobrego fryzjera można znaleźć niezależnie od statusu czy renomy salonu. Wygórowane ceny często nie mają związku z jakością cięcia i zadowoleniem klienta, to tak samo jak z markowym produktem, który często nie różni się od tego dużo tańszego i nieznanego, często ten tańszy jest lepszy. Trzeba szukać i trafić na swojego fryzjera. ; )
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 22:10   #299
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Brawo! Zgadzam się w 100% Żaden markowy salon nie pomoże jeśli fryzjer kiepski. Warto szukać i trafić na dobrego, "swojego" fryzjera. Tylko trzeba zwrócić uwagę, że różne osoby czego innego od fryzjera oczekują. Jedną osobę zadowoli sąsiadka, która ciachnie włosy czy uczesze, a inna będzie szukała, bo większość fryzjerów jej nie podpasuje.
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 23:51   #300
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

hej wam,
czy ktos ma jakies zdanie na temat Akademus akademia estetyki?

Piotrkowska 102
Łódź
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.