Dobry Fryzjer - Gdańsk - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 16:41   #331
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez lekkajaklen Pokaż wiadomość
ja również poszukuję fryzjera, który ma doświadczenie w ombre hair
Już chyba "znalazłam" w czwartek przyszły idę zdam relacje
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:20   #332
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

ja polecam TRENDY na Pańskiej
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 17:55   #333
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Co do Alternanit to termin oczekiwania na wizytę to kilka dni, max tydzień, na pewno nie 2 miesiące.
Bardzo oblegany jest pan Piotr.
W ogóle pracuje tam mnóstwo młodych, zdolnych ludzi ale ceny też są dość wysokie- ścięcie+ farba na włosy do ucha to koszt około230zł.
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:29   #334
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

witam nie znalazłam wątku "Dobry fryzjer z Trójmiasta/Gdyni" (jest może taki?? to też bym wpisała mój pean) więc wpisuje się tutaj

polecam Pana Marka z salonu Vertigo w Gdyni na Witominie, w centrum Vitava. Jest świetny przede wszystkim słucha (i słyszy) co się do niego mówi, chociaż ja dałam mu tylko dwie sugestie po czym zamknęłam oczy na fotelu ściął mnie świetnie, nie ujął dużo z długości, pocieniował rewelacyjnie - warstwy przechodzą w siebie płynnie, więc włosy układają się rewelacyjnie zarówno po wyprostowaniu, ale kiedy pozwolę im wyschnąć naturalnie - mam swietne loki, bo cieniowanie wzmocniło mój naturalny skręt. Dla mnie bomba, już chyba nigdy nie pójdę do nikogo innego, chociaż zabuliłam 89 zł. Ale warto było
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 12:11   #335
sandersrunway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Podbijam!!
Witam. Mam pytanie czy ktoś zna dobrego i w miarę niedrogiego ( do 200 zł) fryzjera w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku), który dojeżdża do domu? Głównie chodzi o farbowanie. Jeśli nie to może możecie polecić jakiś dobry salon? Bardzo zależy mi na znalezieniu kogoś kto zna się na rzeczy. Byłam już w wielu salonach na terenie Trójmiasta ( m.in. Alternative, jakiś salon w Galerii Bałtyckiej) i nigdy nie rozumieją tego, w jaki sposób mają wyglądać moje włosy. Mimo tego, że zawsze dokładnie tłumaczę o co mi chodzi, a nawet pokazuję zdjęcia. Np. ostatnio w Alternative poprosiłam o stonowany naturalny ciemny blond, a wyszłam z rudawym brązem na głowie i teraz nie mam pojęcia jak się tego pozbyć. Pomocy!!
sandersrunway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 20:20   #336
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Wiecie może czy jest w Trójmieście salon gdzie fryzjerzy pracują na kosmetykach firmy Davines?
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:37   #337
hustlereq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

A czy i ja mogę się wtrącić pytając? Mam 34 lata, lekko siwieję zapuszczając przy tym lekko włosy, żeby było więcej możliwości cięcia. Wyobrażam sobie zmianę kolorów włosów na naturalny blond (zamiast czegoś w kolorze mysim skropionym siwizną) i coś, co dalekie jest od cięcia przy samej skórze, albo klasycznej grzywki na garnek. W skrócie mam pecha do fryzjerów, po działaniu których wyglądam po prostu jak spieprzajdziadu.pl, a nie zadowolony z życia trzydziestolatek.

Myślę, że chodzi mi o niesztampowego, kreatywnego fryzjera (ale też bez przesady, bo niespecjalnie chcę wyglądać jak chłopak z reklamy Prince Polo).

W związku z powyższym może ktoś coś wie, słyszał, gdzie i co w Gdyni piszczy w temacie mojego problemu? Jakie ceny?
hustlereq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 06:54   #338
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez hustlereq Pokaż wiadomość
A czy i ja mogę się wtrącić pytając? Mam 34 lata, lekko siwieję zapuszczając przy tym lekko włosy, żeby było więcej możliwości cięcia. Wyobrażam sobie zmianę kolorów włosów na naturalny blond (zamiast czegoś w kolorze mysim skropionym siwizną) i coś, co dalekie jest od cięcia przy samej skórze, albo klasycznej grzywki na garnek. W skrócie mam pecha do fryzjerów, po działaniu których wyglądam po prostu jak spieprzajdziadu.pl, a nie zadowolony z życia trzydziestolatek.

Myślę, że chodzi mi o niesztampowego, kreatywnego fryzjera (ale też bez przesady, bo niespecjalnie chcę wyglądać jak chłopak z reklamy Prince Polo).

W związku z powyższym może ktoś coś wie, słyszał, gdzie i co w Gdyni piszczy w temacie mojego problemu? Jakie ceny?
może salon Vertigo? pisałam o nim parę postów wyżej.
najlepiej jakbyś tam zadzwonił/poszedł, opisał o co Ci chodzi i podjął decyzję,bo o ile z cięcia byłam bardzo zadowolona, to o koloryzacji niewiele mogę powiedzieć bo jej nie robiłam.
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 14:45   #339
hustlereq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Dzięki za info! Nawet nie wiedziałem, że w Vitawie jest coś innego prócz studia Kosedy (które ścina każdego chłopa tak samo; bzzz maszynką i kilka machnięć nożyczkami). Spróbuję zgłębić temat.
hustlereq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 16:29   #340
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez hustlereq Pokaż wiadomość
Dzięki za info! Nawet nie wiedziałem, że w Vitawie jest coś innego prócz studia Kosedy (które ścina każdego chłopa tak samo; bzzz maszynką i kilka machnięć nożyczkami). Spróbuję zgłębić temat.
nie ma za co o pani Lidii słyszałam co nieco i nie odważyłam się do niej wyprawic
tylko w Vertigo celuj do pana Marka, on słucha i słyszy co się do niego mówi, bo pracujące tam kobietki są chyba skłonne do narzucania klientom swojej wizji artystycznej, a to różnie się może skończyć
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 23:57   #341
hustlereq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

No tak. Pani Lidia jest nieobliczalna... Tak samo jak Jej pracownicy zresztą. Dwa lata temu korzystałem z ich usług, bo akurat wybierałem się na wesele. Zażyczyłem sobie naturalny blond i takie cieniowanie włosów, żeby dały się łatwo układać z lekką dozą żelu, albo gumy. Rezultat był taki, że na głowie miałem żółtko, a włosy ścięte na 2 mm. Po prostu dramat. Wówczas obiecałem sobie, że już więcej tam nie pójdę. W końcu żadna przyjemność wyglądać jak "ciotka niewyżytka".
hustlereq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 17:38   #342
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez hustlereq Pokaż wiadomość
No tak. Pani Lidia jest nieobliczalna... Tak samo jak Jej pracownicy zresztą. Dwa lata temu korzystałem z ich usług, bo akurat wybierałem się na wesele. Zażyczyłem sobie naturalny blond i takie cieniowanie włosów, żeby dały się łatwo układać z lekką dozą żelu, albo gumy. Rezultat był taki, że na głowie miałem żółtko, a włosy ścięte na 2 mm. Po prostu dramat. Wówczas obiecałem sobie, że już więcej tam nie pójdę. W końcu żadna przyjemność wyglądać jak "ciotka niewyżytka".
OMG współczuję ... też wiem co to nieudane wizyty i dramat na głowie
dlatego zostanę chyba wierna () Panu Markowi, chociaż trochę sobie liczy, ale nie żałuję żadnej złotówki u niego wydanej
a do pani Kosedy never-ever, straciłam ochotę na experymenty
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 23:33   #343
hustlereq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Ja również. Jak babcię kocham
hustlereq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 14:58   #344
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

podbijam...

Ktoś coś slyszał o saloie art&beauty na kartuskiej w Gdansku?
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 17:01   #345
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Niedawno byłam w Alternativ na Rajskiej u Pana Piotra. Mogę go polecić, po prostu zna się na rzeczy, prawdziwy fryzjer z powołania. Jednak i ceny o wiele za wysokie, za jeden kolor farby i podcięcie wlosów ( mam włosy do brody) zaplaciłam 260zł. Jestem zadowolona, ale cena nie adekwatna.
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 11:03   #346
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

czy ktoś coś wie o pani Adzie z salonu Alternative na Rajskiej? dobra jest? mam super gęste włosy i na tyle nie ufam fryzjerom, że ostatnie 2 cięcia robiłam sama (i w końcu byłam zadowolona ) ale przy większym podcięciu potrzebuję już jednak pomocy profesjonalisty.
KTOKOLWIEK WIDZIAŁ KTOKOLWIEK WIE???
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 18:05   #347
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

no nic zaryzykowałam i poszłam i wyszłam bardzo zadowolona także z czystym sumieniem mogę p. Adę polecić
fotki wrzuciłam na wątku blondowym
aha za strzyżenie z myciem i modelowaniem zapłaciłam 80 zł, ale cała "impreza" trwała 2 godziny, bo mam taki busz na głowie, więc jest to dla mnie cena "do przeżycia"
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-04-07 o 18:06
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 20:40   #348
AgusiaGda
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaGda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 373
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

czy możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera, z "wizją"? najlepiej okolice Przymorza/Zaspy/Oliwy/Żabianki


2,5 roku farbuje włosy na ciemno(w domu, farby bez amoniaku żeby w ciąży i czasie karmienia dodatkowo nie obciążać włosów). są krótkie(ale od września nie ścinane), cienkie i delikatne(z natury jestem blondynką).

kompletnie nie mam pomysłu co chciałabym zrobić potrzebuję dobrego fryzjera i żeby nie był tragicznie drogi :P (max 200zł za całą metamorfozę - da radę?)
AgusiaGda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 09:59   #349
Sayuuki
Raczkowanie
 
Avatar Sayuuki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 46
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

A ja polecam salon Beaty Jankowskiej na ul. Kościuszki we Wrzeszczu i p. Justynę. Chodzę tam od chyba 5 lat, co prawda raz miałam tam wpadkę (mam bardzo ciemne włosy i chciałam fioletowe pasemka, a wyszły bordowe) ale jestem bardzo wymagającą klientką
Sayuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 20:46   #350
AgusiaGda
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaGda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 373
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

czy któraś z Was korzysta może z usług Pana Tomka z http://hair-studio.com.pl/

lub malutkiego zakładu fryzjerskiego w falowcu na Jagiellońskiej?
AgusiaGda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 18:04   #351
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

mam włosy dość znacznie rozjaśniane i ostatnio byłam w alternative... nie chciałam nakładac znowu rozjasniacza na całe włosy, wiec zażyczyłam sobie farbe tylko na odrosty...kobieta skasowała 240 zł a odrosty pofarbowała mi tak ze są ton ciemniejsze i lekko bardziej rude od reszty włosów... ;/ mineły prawie 2 miesiace i teraz mam "podwójne" odrosty, nie jest to jakos super widoczne, ale ja to widze, mama widzi, znajomi jak sie przyjrzą też... w związku z tym, mógłby mi ktos polecic fryzjera (tylko już nie alternative, mam ich dosc, no i te ceny...) który upora się z czymś takim ?
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 19:42   #352
mola68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Polecam tobie wypróbować fryzjera w Hotelu Novotel Marina w Gdańsku Jelitkowie.
mola68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 18:38   #353
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Dziewczyny mam pytanko - w Alternativie w CH Familia moj mezczyzna bardzo chwalil sobie Adriana - b. charakterystyczna osobka, dlugie jasne wlosy, zwany czesto Jezusem, mi przypominal Kurta Cobeina Kiedy podjechalismy ostatnio umowic wizyte Pani w rejestracji powiedziala nam, ze Adrian juz nie pracuje i niestety nie moze udzielic info gdzie go mozna obecnie znalezc. Czy ktos wie, gdzie mozna go namierzyc, jego nazwisko, namiar? Prosilabym baaaardzo o kontakt do niego na PW
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 19:30   #354
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

póki co dwa razy byłam w Art&beauty na kartuskiej i muszę powiedzieć że jestem zadowolona a do tego zupełnie inaczej płacę niż u poprzedniego fryzjera.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 19:07   #355
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Polecam salon Camille Albane w Madisonie w Gdańsku. Trafiłam tam z polecenia - do pani Moniki. Nie farbowałam więc się nie wypowiadam ale strzyżenie rewelacyjne .
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 13:58   #356
iwi kiwi
Raczkowanie
 
Avatar iwi kiwi
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: mój świat z moimi kredkami
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Alternative w Gdańsku w CH Familia przy UG - Pani Zosia
Raz robiłam u niej trwałą, dwa razy się obcinałam - i jestem zadowolona. Podpowie, zasugeruje, ale nic na siłę, zrobi pod klienta.
Tylko ceny trochę bolą w portfel...

Całkiem dobrze jest też w salonie znajdującym się naprzeciwko Manhattanu pod arkadami... ale za chiny nie pamiętam nazwy Używają dobrych kosmetyków i mają miłą obsługę. Jedyny mankament to ściana od ulicy cała przeszklona - siedzisz jak na wystawie.

Jestem też pozytywnie zaskoczona salonem Dalia przy ul. Kołobrzeskiej. Na pierwszy rzut oka klasyczny osiedlowy fryzjer. Musiałam uczesać się na połowinki, a ponieważ fryzjerka moja odwołała wizytę 10 min przed umówionym terminem musiałam na gwałtu rety szukać alternatywy - weszłam tam gdzie były miejsca. Gdy zobaczyłam fryzjerkę, serce podeszło mi do gardła - tipsy to chyba miała dłuższe niż palce a włosy zielone. No ale raz się żyje. Z jakim zdziwieniem schodziłam z fotela z istnym cudem na głowie - wytrzymało całą noc szaleństw, wzbudziło wiele zachwytów i ksoztowało raptem 60 zł. Także ten salon polecam na upinanie.
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
iwi kiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 11:37   #357
happenstance
Raczkowanie
 
Avatar happenstance
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 363
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

był ktos w salonie Anioł na reja 22?
happenstance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:10   #358
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Nefretete Gdańsk - fryzjerka !

Witam.Wszczynam poszukiwania!
Otóż jakieś dwa lata temu byłam w tym salonie Nefretete i przypadek lub przeznaczenie sprawiło,że trafiłam na jedyną osobę,która zrozumiała,czego pragną moje włosy - weszłam niemal jako wytarzany w parkowych liściach brudny spaniel a wszyłam z burzą loków myśląc,że zostałam uśpiona na chwilęi przyszyto mi peruke.
Do rzeczy - poszukuję pani z tego miejsca,któa już tam nie pracuje,a inne osoby na miejscu nie chcą mi udzielić info na temat okntaktu z nią.


Opis:
Pani średniego wzrostu, ładna, zadbana, z kolorowym tatuażem na stopie(wydaje misę,że na plecach również),włosy farbuje,więc ciężko powiedzieć jakie ma aktualnie.
Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie! :P
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 10:48   #359
Kamila Ce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez come fly with me Pokaż wiadomość
A propos salonu Alternative, atmosfera super, ludzie sympatyczni, ALE... no właśnie :/ moim zdaniem nie wszyscy fryzjerzy są godni polecenia! widziałam fryzury koleżanek które były u Szymona - wyglądały bardzo fajnie, zarówno cięcie jak i dobór koloru. Poszłam więc również do salonu Alternative, jednak u szymona nie było miejsc więc zapisano mnie do Gosi.... Nie jestem zadowolona ani z cięcia, ani koloru, ani obsługi. nie wiem czy jeszcze się tam wybiorę... a szkoda, bo inni byli bardzo zadowoleni z alternative :/
idź do Agnieszki P (ciemne, gęste, krótkie włosy), tylko radzę pośpiech, bo jest w ciąży i nie wiem czy jeszcze długo popracuje
jest naprawdę dobra, widziałam osoby przez nią obcięte i efekt jest naprawdę super

jeśli chcesz kogoś innego do porównania, to na Kościuszki (przy wyjeździe z Pestalozziego) jest fajny salon fryzjerski - tam z kolei pytaj o Monikę z ciemnymi włosami
na wszelki wypadek nr tel 58 3444726
Kamila Ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 19:02   #360
sanppy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
no nic zaryzykowałam i poszłam i wyszłam bardzo zadowolona także z czystym sumieniem mogę p. Adę polecić
fotki wrzuciłam na wątku blondowym
aha za strzyżenie z myciem i modelowaniem zapłaciłam 80 zł, ale cała "impreza" trwała 2 godziny, bo mam taki busz na głowie, więc jest to dla mnie cena "do przeżycia"
ona była dobra z tego co pamiętam, ktoś ie gdzie on teraz będzie pracować bo alternative na rajskiej już nie będzie

Ktoś ma do polecenia fryzjerów do bardzo krótkich włosów damskich, takich w style jak rihanna miała :P, najlepiej w centrum gdańsk eventualnie wrzeszcz?
sanppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-16 14:33:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.