Pas Neoprenowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: czy masz taki pas??
nie mam 34 22,52%
mam 86 56,95%
nie słyszałam o takim jeszcze 5 3,31%
kupie 26 17,22%
Głosujący: 151. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-22, 16:00   #1
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352

Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową


Nie wiem jak to sie dokladnie nazywa,ale nie chodzi mi o AbGymnik itp. (tak przy okazji,a o tym Smoczku co myslisz?). Mysle o takim pasie ktory jest podlaczony do pradu,wchodzi sie w niego a on sie rusza i podobno redukuje tkanke tluszczowa. On chyba jest rowniez reklamowany w tv markecie itp. Ten przyrzad jest w silowni do ktorej chodze i chcialabym wiedziec czy to cos daje?
Jesli mam go na brzuchu to czy lepiej napiac miesnie czy rozluznic? Kiedy beda lepsze efekty?
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-22, 16:00   #2
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową

Nie wiem jak to sie dokladnie nazywa,ale nie chodzi mi o AbGymnik itp. (tak przy okazji,a o tym Smoczku co myslisz?). Mysle o takim pasie ktory jest podlaczony do pradu,wchodzi sie w niego a on sie rusza i podobno redukuje tkanke tluszczowa. On chyba jest rowniez reklamowany w tv markecie itp. Ten przyrzad jest w silowni do ktorej chodze i chcialabym wiedziec czy to cos daje?
Jesli mam go na brzuchu to czy lepiej napiac miesnie czy rozluznic? Kiedy beda lepsze efekty?
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-22, 16:18   #3
maly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 265
Wyślij wiadomość przez ICQ do maly GG do maly Wyślij wiadomość przez Yahoo do maly
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową

ab fuj, sa zwolennicy i przeciwnicy, a lepiej wylat te pare litrow potu i miec efekt "na stale" jak na sezon

pas ??? raczej jako dodatek

niech sie expertka wypowie [img]icons/icon7.gif[/img]
maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-22, 16:18   #4
maly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 265
Wyślij wiadomość przez ICQ do maly GG do maly Wyślij wiadomość przez Yahoo do maly
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową

ab fuj, sa zwolennicy i przeciwnicy, a lepiej wylat te pare litrow potu i miec efekt "na stale" jak na sezon

pas ??? raczej jako dodatek

niech sie expertka wypowie [img]icons/icon7.gif[/img]
maly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-22, 18:59   #5
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową - Smoczek

To juz chyba moj ostatni (na razie) post skierowany do Ciebie Smoczku. Wiesz o jakim pasie mowie? I co o nim myslisz? Mozesz tez napisac cos na temat AbGymnika i jemu podobnych. Dziekuje!
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-22, 18:59   #6
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową - Smoczek

To juz chyba moj ostatni (na razie) post skierowany do Ciebie Smoczku. Wiesz o jakim pasie mowie? I co o nim myslisz? Mozesz tez napisac cos na temat AbGymnika i jemu podobnych. Dziekuje!
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 06:32   #7
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową - Smoczek

Mogę sie wtrącić? [img]icons/icon7.gif[/img] , U mnie w siłowni też jest taki pas, to coś jest właśnie podłączone do prądu, później zawija się tym pasem i trzęsie [img]icons/icon7.gif[/img] mam nadzieję że wytłumaczyłam o co chodzi (chyba o to samo co tobie Karolina). Wiesz, chyba najbardziej to lubię, bo po treningu świetnie rozluźnia mięśnie. Przy tym urządzeniu trzeba raczej rozluźnić mięśnie, bo stosuje się po wysiłku (ja tak robię, mam nadzieję ze dobrze) i ma także zadanie trochę ujędrnić (tak mi się wydaje), gdyż to przecież taki mały masaż. Dla mnie to jest bardzo fajne urządzenie [img]icons/icon7.gif[/img] Mam nadzieję że nic nie pokręciłam, jeśli tak to eksperci mnie poprawią [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-23, 06:32   #8
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową - Smoczek

Mogę sie wtrącić? [img]icons/icon7.gif[/img] , U mnie w siłowni też jest taki pas, to coś jest właśnie podłączone do prądu, później zawija się tym pasem i trzęsie [img]icons/icon7.gif[/img] mam nadzieję że wytłumaczyłam o co chodzi (chyba o to samo co tobie Karolina). Wiesz, chyba najbardziej to lubię, bo po treningu świetnie rozluźnia mięśnie. Przy tym urządzeniu trzeba raczej rozluźnić mięśnie, bo stosuje się po wysiłku (ja tak robię, mam nadzieję ze dobrze) i ma także zadanie trochę ujędrnić (tak mi się wydaje), gdyż to przecież taki mały masaż. Dla mnie to jest bardzo fajne urządzenie [img]icons/icon7.gif[/img] Mam nadzieję że nic nie pokręciłam, jeśli tak to eksperci mnie poprawią [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 06:57   #9
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową - Smoczek

O wlasnie chodzi mi o taki pas o ktorym piszesz. TY chyba lepiej go opisalas. Tez go bardzo lubie i rowniez uzywam na koncu, bo pomyslalam ze gdy cialo jest juz rozgrzane, zmeczone i troche spalilo kalorii to teraz latwiej mu pojdzie z tluszczykiem. Ale tez nie wiem czy robie dobrze. Chcialabym sie wlasnie dowiedziec czy to dziala.
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 06:57   #10
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową - Smoczek

O wlasnie chodzi mi o taki pas o ktorym piszesz. TY chyba lepiej go opisalas. Tez go bardzo lubie i rowniez uzywam na koncu, bo pomyslalam ze gdy cialo jest juz rozgrzane, zmeczone i troche spalilo kalorii to teraz latwiej mu pojdzie z tluszczykiem. Ale tez nie wiem czy robie dobrze. Chcialabym sie wlasnie dowiedziec czy to dziala.
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 07:10   #11
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową - Smoczek

Na redukcje tłuszczu raczej nie ma co liczyć, bo stracić tłuszczyk można tylko dzieki deficytowi kalorii, a więc ćwiczeniom i diecie, a nie temu, że coś nas wytrzęsie [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] Nie przeczę natomiast, że takie urządzenie może mieć pozytywny wpływ na jędrność skóry i jej ukrwienie, a więc ogólną "jakość" brzuszka.
Co do abgymnica(czy jak mu tam ) to sprawa ma się podobnie-może ujędrnić, ale nie faktycznie odchudzić. Z drugiej strony niektórzy potrzebują takiego poprawienia "jakości" skóry, więc jeśli mają za dużo pieniędzy [img]icons/icon12.gif[/img] i bawi ich kupowanie takich rzeczy to czemu nie... Podsumowując-myślę, że ujędrnianie za pomoca takich wynalazków [img]icons/icon12.gif[/img] jak najbardziej, ale nie odchudzanie [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-23, 07:10   #12
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową - Smoczek

Na redukcje tłuszczu raczej nie ma co liczyć, bo stracić tłuszczyk można tylko dzieki deficytowi kalorii, a więc ćwiczeniom i diecie, a nie temu, że coś nas wytrzęsie [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] Nie przeczę natomiast, że takie urządzenie może mieć pozytywny wpływ na jędrność skóry i jej ukrwienie, a więc ogólną "jakość" brzuszka.
Co do abgymnica(czy jak mu tam ) to sprawa ma się podobnie-może ujędrnić, ale nie faktycznie odchudzić. Z drugiej strony niektórzy potrzebują takiego poprawienia "jakości" skóry, więc jeśli mają za dużo pieniędzy [img]icons/icon12.gif[/img] i bawi ich kupowanie takich rzeczy to czemu nie... Podsumowując-myślę, że ujędrnianie za pomoca takich wynalazków [img]icons/icon12.gif[/img] jak najbardziej, ale nie odchudzanie [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 07:16   #13
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową - Smoczek

Nie nie, oczywiście że nie chodziło o odchudzanie. Chodzi włąśnie o ujędrnianie, taki masaż. Smoczku, a Ty używż właśnie takiego pasa po siłowni? Czy dobrze robimy rozluźniając mięśnie (w czasie trzęsienia [img]icons/icon7.gif[/img] ) Śmiesznie to brzmi dla niektórych co nie widzielli tego na oczy [img]icons/icon12.gif[/img]
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 07:16   #14
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową - Smoczek

Nie nie, oczywiście że nie chodziło o odchudzanie. Chodzi włąśnie o ujędrnianie, taki masaż. Smoczku, a Ty używż właśnie takiego pasa po siłowni? Czy dobrze robimy rozluźniając mięśnie (w czasie trzęsienia [img]icons/icon7.gif[/img] ) Śmiesznie to brzmi dla niektórych co nie widzielli tego na oczy [img]icons/icon12.gif[/img]
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 07:37   #15
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową - Smoczek

[img]icons/icon10.gif[/img] Prawdę mówiąc to nie miałam okazji i wogóle jestem okropna konserwatystką, jeśli chodzi o takie rzeczy [img]icons/icon12.gif[/img] tzn-konserwatystką w kwestii tego, czego używam sama [img]icons/icon7.gif[/img] Na siłownie zreszta chodzę od bardzo niedawna, bo do tej pory dużo tańczyłam i to mi wystarczało [img]icons/icon7.gif[/img] Co do dbania o jędrność np brzuszka, to na razie uważam, że jednak najskuteczniejsze są lodowate prysznice i dobry balsam [img]icons/icon7.gif[/img] (nie wspominając rzecz jasna o ćwiczeniach)
Natomiast jeśli chodzi o zasadnośc takiego rozluźniania mięsni to myślę, że to ma sens i może np pomagać w zapobieganiu bólom mięsni [img]icons/icon10.gif[/img] następnego dnia po treningu [img]icons/icon7.gif[/img] Prawdę mówiąc w tym momencie teoretyzuję, bo jak mówię nie używałam sama czegos takiego [img]icons/icon7.gif[/img] Może któryś z naszych Panów [img]icons/icon10.gif[/img] coś wie z autopsji na ten temat [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-23, 07:37   #16
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową - Smoczek

[img]icons/icon10.gif[/img] Prawdę mówiąc to nie miałam okazji i wogóle jestem okropna konserwatystką, jeśli chodzi o takie rzeczy [img]icons/icon12.gif[/img] tzn-konserwatystką w kwestii tego, czego używam sama [img]icons/icon7.gif[/img] Na siłownie zreszta chodzę od bardzo niedawna, bo do tej pory dużo tańczyłam i to mi wystarczało [img]icons/icon7.gif[/img] Co do dbania o jędrność np brzuszka, to na razie uważam, że jednak najskuteczniejsze są lodowate prysznice i dobry balsam [img]icons/icon7.gif[/img] (nie wspominając rzecz jasna o ćwiczeniach)
Natomiast jeśli chodzi o zasadnośc takiego rozluźniania mięsni to myślę, że to ma sens i może np pomagać w zapobieganiu bólom mięsni [img]icons/icon10.gif[/img] następnego dnia po treningu [img]icons/icon7.gif[/img] Prawdę mówiąc w tym momencie teoretyzuję, bo jak mówię nie używałam sama czegos takiego [img]icons/icon7.gif[/img] Może któryś z naszych Panów [img]icons/icon10.gif[/img] coś wie z autopsji na ten temat [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-26, 15:43   #17
aliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 63
pas wyszczuplający

Hej Laseczki, mam pytanko: czy pas wyszczuplający daje efekty? Jeśli tak to jak szybko, i czy można w nim robić brzuszki, co generalnie robić z tym pasem, żeby efekt był jak najlepszy??? Z góry dzięki za odp. Całuski. aliaa
aliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-27, 18:54   #18
Zuzieńka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 20
Re: pas wyszczuplający

Mam problemy z centymetrami w talii więc sama używałam pasa wyszczuplającego. Zakładałam go zawsze na aerobik pod ubranie i na noc po posmarowaniu się balsamem wyszczuplającym. Efekty nawet były, ale było to połączone z dietą i intensywnymi ćwiczeniami. Pewnie tak naprawdę nie spala to tłuszczu w talii, ale daje ci poczucie, że jesteś w tym miejscu szczuplejsza, bardziej jędrna. Pewnie jest to rezultatem wypocenia wody z tych okolic. Nie jestem specjalistką w tej dziedzinie, to tylko moje obserawcje. Może ci w czymś pomogą
Zuzieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 17:32   #19
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
pas odchudzający z allegro

co o nim myślicie?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46327962
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-30, 17:47   #20
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar singielka1
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 413
Re: pas odchudzający z allegro

Wczoraj w programie " Między nami " na TVP1 był właśnie program o takich cudach. I było tam wyraźnie powiedziane, że takie produkty to bujda! To tylko reklama na nas działa i obiecuje cuda!
singielka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 11:28   #21
gusia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 9
Exclamation Pas Neoprenowy

WITAM WAS WIZANKI! CZY KTÓRAŚ Z WAS UŻYWAŁA KIEDYŚ TAKIEGO PASA NP. ĆWICZĄC??? jESTEM SZCZUPŁA ALE PRZEZ SIEDZĄCY TRYB ŻYCIA BRZUSZEK MI SIĘ POWIĘKSZYŁ ) I TERAZ CHCE TO ZMIENIĆ DZIĘKI POMOCY PASA NEOPRENOWEGO ( . PORADZCIE COŚ !!! POZDRAWIAM !
gusia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 08:11   #22
Mon@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Question Pas odchudzający...

Cześć. Chciałabym się dowiedzieć czy pasy odchudzające daja jakieś efekty?? Jakie są ich skutki uboczne?? Gdzie mozna je kupic i po jakiej mniej wiecej sa cenie. Za odpowiedzi z góry serdecznie dziekuje.
Mon@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 08:19   #23
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: Pas odchudzający...

Tego nie wiem, ale zamiast próbowac tego typu cudeniek jak odchudzające żele, pasy, urządzonka które ćwiczą same za Ciebie radzę spróbować sportu.

Nie ma cudów. Chudnie się od ćwiczeń, tyje się od jedzenia.
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 08:44   #24
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pas odchudzający...

Zgadzam się całkowicie z tym, co napisała talla. Jeśli naprawdę chcesz schudnąć, nie licz na to, że założysz magiczny pas, usiądziesz przed telewizorem i tłuszcz sam zniknie. Odchudzanie to proces złożony, na który składa się zmiana odżywiania i ćwiczenia fizyczne. A na efekty potrzeba wielu tygodni, czasem miesięcy, a nie kilkunastu dni.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 09:05   #25
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Pas odchudzający...

pas neoprnowy + aeroby. poszukaj an kazdej stronce dot. kulturystyki
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 16:17   #26
*Elle*
Raczkowanie
 
Avatar *Elle*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 56
Dot.: Pas Neoprenowy

Czy warto kupić taki pas do ćwiczeń , czy faktycznie daje jakieś efekty?chciałabym się nim wspomóc podczas np A6W
*Elle* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 20:45   #27
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Pas Neoprenowy

Ja cały czas w nim ćwiczę i na pewno trochę pomaga, ale nie można się po nim spodziewać spektakularnych efektów. Świetnie sprawdza się podczas aerobów. Ja u siebie widzę efekty, bo zawsze wszystko szło mi w brzuch, nawet jak dużo ćwiczyłam, a teraz wreszcie nie mam oponki ani boczków.

Elle wydaje mi się, że przy A6W za bardzo nie pomoże, a poza tym słyszałam, że troszkę "rozleniwia" mięśnie.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 22:46   #28
*Elle*
Raczkowanie
 
Avatar *Elle*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 56
Dot.: Pas Neoprenowy

Dzięki lil' sexy , chyba jednak się na niego skuszę - jeśli pomaga przy aerobach to myślę ,że mogę się w niego wbić na czas biegania bo boczki i oponka to mój koszmar

pozdrawiam serdecznie
*Elle* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 09:25   #29
*Elle*
Raczkowanie
 
Avatar *Elle*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 56
Dot.: Pas Neoprenowy

Jeszcze jedno pytanko mi się nasunęło - czy od takiego pasa nie wiotczeje skóra?i jeśli zrzucam cm to wodę czy faktycznie pomaga usunąć tłuszczyk?
*Elle* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:44   #30
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
mam taki pas. nie wiem jak z efektami, bo zalozylam go tylko kilka razy. slyszalam, ze nosi sie go podczas cwiczen i mozna tez na noc. i wlasnie ostrzegam, zeby nie zakladac na noc. za pierwszym razem nic mi sie nie stalo, ale za drugim obudzilam sie rano z taka sucha, kostropatą skora na brzuchu. moze mi sie odparzyla, nie wiem, nie znam sie na tym. w kazdym razie nie polecam tego robic bo mi sie ten efekt uboczny z tydzien utrzymywal.

Cytat:
Napisane przez *Elle*
Jeszcze jedno pytanko mi się nasunęło - czy od takiego pasa nie wiotczeje skóra?i jeśli zrzucam cm to wodę czy faktycznie pomaga usunąć tłuszczyk?
nawet nie jest udowodnione, czy ten pas naprawde dziala. a juz na pewno nie zrzucisz z jego pomoca tyle, zeby skora zwiotczala
jesli zrzucasz wode, to na jakies dwie godziny, potem i tak naplynie z powrotem, wiec nie ma sie czym martwic. podobno faktycznie pomaga w spalaniu tluszczu podskornego i slyszalam, ze dobrze jest tez czyms sie smarowac pod ten pas, tylko nie zajarzylam czym. moze ktos wie??

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-03-03 o 10:48 Powód: post pod postem
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.