Rekrutacja, studia, pedagogika Koszalin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-03, 19:01   #1
niepoprawnaromantyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 13
Arrow

Rekrutacja, studia, pedagogika Koszalin


Witam. Piszę tu, bo jestem ciekawa opinii osób, które zmierzyły się z resocjalizacją. Jestem w 3 LO, niedługo matura, a zaraz potem [jeśli się powiedzie ] studia. No więc tak, jeżeli chodzi o uczelnię, to chcę iść do Koszalina. Na pedagogikę resocjalizacyjną. Rozważam też opiekuńczo-wychowawczą, ale bardziej interesuje mnie reska. Na maturze z dodatkowych zdaje tylko polski R. Jest tu jakaś osóbka, która mogła by wypowiedzieć się na ten temat? Może ktoś z Polibudy z Koszalina?

Edytowane przez niepoprawnaromantyczka
Czas edycji: 2014-03-03 o 19:02
niepoprawnaromantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:26   #2
PaniPedagog
Szalony Kapelusznik
 
Avatar PaniPedagog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 739
Dot.: Rekrutacja, studia, pedagogika Koszalin

Ważne jest czy to specjalność nauczycielska czy nie. Sprawdź w programie studiów.

Resocjalizacja jest dużo węższa niż opiekuńczo-wychowawcza/społeczno-wychowawcza czy jak to tam zwą na konkretnej uczelni. Masz po niej dużo mniej miejsc potencjalnej pracy. Op-wych też daje Ci możliwość pracy z trudnymi dzieciakami + parę innych miejsc. Chyba, że później planujesz się związać z policją np. wtedy przewagę ma reska.
PaniPedagog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 22:09   #3
niepoprawnaromantyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 13
Dot.: Rekrutacja, studia, pedagogika Koszalin

No tak, to wiem. Chodzi mi bardziej o jakąś wypowiedź osób studiujących reskę, wykłady, praktyki, jak to wszystko mniej więcej wygląda. Jakiś zarys..
niepoprawnaromantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 11:29   #4
olunia16
Raczkowanie
 
Avatar olunia16
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 80
Dot.: Rekrutacja, studia, pedagogika Koszalin

Cytat:
Napisane przez niepoprawnaromantyczka Pokaż wiadomość
Witam. Piszę tu, bo jestem ciekawa opinii osób, które zmierzyły się z resocjalizacją. Jestem w 3 LO, niedługo matura, a zaraz potem [jeśli się powiedzie ] studia. No więc tak, jeżeli chodzi o uczelnię, to chcę iść do Koszalina. Na pedagogikę resocjalizacyjną. Rozważam też opiekuńczo-wychowawczą, ale bardziej interesuje mnie reska. Na maturze z dodatkowych zdaje tylko polski R. Jest tu jakaś osóbka, która mogła by wypowiedzieć się na ten temat? Może ktoś z Polibudy z Koszalina?
Nie radziłabym po tym kierunku i tak za dużo pracy nie ma a na pewno spojrzą łaskawszym okiem na pedagogikę na Uniwersytecie niż po tej Politechnice. A tak poza tym co to za uczelnia totalny misz masz. Wiem bo sporo znajomych tam studiuje. Więc radziłabym inną uczelnię. Pozdrawiam
__________________
matura 2014
walka o własne marzenia
,,nie zgubię marzeń kiedy wstanie świt "
olunia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 22:01   #5
niepoprawnaromantyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 13
Dot.: Rekrutacja, studia, pedagogika Koszalin

Cytat:
Napisane przez olunia16 Pokaż wiadomość
Nie radziłabym po tym kierunku i tak za dużo pracy nie ma a na pewno spojrzą łaskawszym okiem na pedagogikę na Uniwersytecie niż po tej Politechnice. A tak poza tym co to za uczelnia totalny misz masz. Wiem bo sporo znajomych tam studiuje. Więc radziłabym inną uczelnię. Pozdrawiam

Weźmy pod uwagę to, że nie każdego stać na studia w jakimś innym mieście, niestety. Wiec, jak sie nie ma, co sie lubi..
niepoprawnaromantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-28 23:01:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.