Usuwanie tatuażu kremem? Dermasal i Profage123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-16, 19:16   #1
Morgoroth
Przyczajenie
 
Avatar Morgoroth
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 13

Usuwanie tatuażu kremem? Dermasal i Profage123


Cześć wszystkim.


Dwa dnit emu zrobiłam dwa tatuaże, nad którymi myślałam kilka lat. Jeden jest cudowny i szaleje za nim a drugi.. no cóż. Technicznie wykonany super i u innych wyglądałby super w miejscu w którym go zrobiłam ale okazało się, że u mnie niekoniecznie (dopóki nie jest zrobiony to nazwet odbity tuszem wyglądał świetnie). Żałuje ale stało się i trudno - muszę sobie radzić.
Ponieważ szukam informacji o sposobach usuniecia tatuażu wpadł mi w oko artykuł o kremach usuwających tatuaż. Część jest jeszcze w fazie testów (i chyba długo będzie) ale pojawiły się takze 2 nazwy dostępnych kremów: Dermasal i Profage123. Moje pytanie brzmi: czy ktoś z tu obecnych próbował tego kremu i osiągnął jakiekolwiek pozytywne efekty czy to ściema i zostaje mi tylko laser?
Na kremie zależy mi głównie dlatego że niebawem wyjeżdżam do małego zagraniczego kraju w którym n ie ma możliwości usunięcia laserowego bo kraj jest na tyle mały i odseparowany, że po prostu nie korzystają z takich rzeczy.


Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Morgoroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 11:36   #2
halinkahalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Dot.: Usuwanie tatuażu kremem? Dermasal i Profage123

Właśnie z tatuażami jest ten problem, że nie wiadomo czy krem sobie poradzi. Z tego, co kiedyś czytałam to zależy wiele od tego, jakich barwników użyto do jego wykonania. Znajoma usuwała laserem to efekt jest fajny.
halinkahalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 12:36:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.