Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-28, 15:30   #1
lalalutka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2

Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D


Laski! Jakie znacie fajne tutoriale, które pokazują jak zrobić makijaż w minutę? Coś takiego jak to? https://wizaz.pl/Makijaz/codzienny-makijaz-w-5-minut. Ostatnio co chwilę zasypiam i muszę się błyskawicznie malować. Podpowiedzcie, proszę
lalalutka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 20:19   #2
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D

Dziwne pytanie. Najszybciej to nałożyć fluid (zakładam, że nie masz suchej skóry a jeśli masz to najpierw o niąâ˜☠zadbasz by móc szybko nakładać make up i skórki sięâ˜☠nie rolowały) + puder + nałożyć cień albo bazę pod cienie (ja mam Art Deco i czasem zamiast cienia stosuję) i tusz. Na koniec szminka. Taki codzienny look mi zajmuje 2-3 minuty.A jak trzeba dodaćâ˜☠do tego malowanie brwi to 5 minut.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 14:57   #3
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D

mi przypudrowanie twarzy, nałożenie bronzera, cieni i rzęs wytuszowanie zajmuje minut 2 do tego jeszcze pomadka i gotowe nie potrzeba filmików
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 15:58   #4
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D

mi 5 minut zajmuje makijaż jak nakładam sam krem BB lub podkład mineralny, pudruje twarz po czym maluje rzęsy i brwi.

Zauważyłam, że najdłużej zajmuje mi malowanie oczu i konturowanie twarzy, bo zawsze boje się że coś zepsuje. Z tymi elementami makijaż zajmuje mi już 30 minut
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 19:00   #5
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D

Nie potrafie zrobic makijazu w minute. Jesli to ma byc makijaz-byle-jaki to wole w ogole wyjsc niepomalowana niz pomalowana niechlujnie, wiec przykro mi, ale nie pomoge.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 13:37   #6
Alastaaanna
Raczkowanie
 
Avatar Alastaaanna
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 56
Dot.: Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D

krem nawilżający, podkład, puder, rzęsy i trochę różu na policzki i makijaz gotowy ;p
__________________
Prawdziwą miłość poznaje się po tym że nic nie może jej zniszczyć
Alastaaanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 14:20   #7
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Nie potrafie zrobic makijazu w minute. Jesli to ma byc makijaz-byle-jaki to wole w ogole wyjsc niepomalowana niz pomalowana niechlujnie, wiec przykro mi, ale nie pomoge.
no ale jak ktoś się nie bawi w tuszowanie rzęs, konturowanie, kreski na powiece, to chyba niewielkie są szanse, że wyjdzie niechlujnie zakładam, że mowa o opcji podkład, korektor, puder i odrobinka różu i rozświetlacza mi to zajmuje jakieś pięć minut
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 09:57   #8
Agnesszii
Przyczajenie
 
Avatar Agnesszii
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 24
Dot.: Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D

może nie w minutę ale w jakieś 5, krem->podkład->puder->tusz do rzęs i ewentualnie jakiś róż i gotowe
__________________
Nasze szczęście zależy od Tego co myślimy, a nie od tego co posiadamy
Agnesszii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 09:34   #9
caeruleus
Raczkowanie
 
Avatar caeruleus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 305
Dot.: Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D

Chyba tylko odrobina różu, ołówek do brwi i błyszczyk/ szminka już w samochodzie. Dobrze byłoby wytuszować rzęsy ale ja tak szybko nie umiem.
caeruleus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 11:54   #10
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D

Moj makijaz w hmm... minute moze dwie : krem bb (garniera), nie mam jakies strasznej twarzy zeby nakladac tone tapety, wiec wystarcza krem.
kredka do oczu pierre rene, czy jakos tak (ukradziona kiedys mamie :p mamo wybacz )
blyszczyk, jaki wpadnie w reke taki uzywam aaaa no i od kilku dni jeszcze sune po ustach konturówka transparentna (lip barrier, gr) co by mi ten blyszczyk poza usta nie uciekal, bo lubi sobie migrowac :P i przy okazji nadaje ładny kształt ustom.
taaaaadam! 2 minuty
ale, ale! Jak wybieram sie gdzies dalej niz do pracy, czytaj na impreze to wtedy maluje sie dłuzej of kors
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 09:55   #11
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D

W minute nie potrafię, ale tak w 3-5 minut owszem - krem BB, lekko korektor rozswietlajacy pod oczy, puder, bronzer, róż, pomadka, kredka do brwi I wtedy przeważnie 1 cień na powieke np brąz, ciepły karmel albo jakis jasny Ciemniejszym cieniem dolne powieki i tusz W takim szybkim rezygnuje z kresek i konturowki do pomadki I wlasnie robie prosty makijaż oczu, bez zabawy cieniami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 12:26   #12
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D

W minutę się nie da, chyba że ma się cerę idealną i ładne brwi, wtedy wystarczy 20 sekund na wytuszowanie rzęs.

Ja jednak potrzebuję min. 10-15 minut, bo po nałożeniu kremu czekam 5-8 minut, nim się wchłonie, ale z kolei można w tym czasie zająć się szykowaniem choćby torby lub ubieraniem się.
Później podkład, puder, brwi (maluję pudrem do brwi z GR), brązowy cień do oczu (czasem nie) i tusz. Najdłużej schodzi mi z brwiami, bo ok. 2 minut. Reszta to kwestia kilkunastu/dziesięciu sekund. Malowanie oczu cieniami 1-2 minuty, więc jakby się zastanowić, to na okolice oczu przeznaczam najwięcej czasu w makijażu. Ust nie wliczam, bo maluję zawsze w windzie

Jak mnie kiedyś będzie stać, to sobie zrobię microblading i jakieś ładne, delikatne przedłużanie rzęs i będę się wtedy malować w minutę
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 11:02   #13
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D

Kurczę, u mnie to niewykonalne w takim czasie. Chociaż streszczam się jak mogę i na co dzień używam minimum, "szybki" makijaż zajmuje mi około 20 min. Jak Wy to robicie?
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 11:23   #14
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D

Cytat:
Napisane przez miszuna Pokaż wiadomość
Kurczę, u mnie to niewykonalne w takim czasie. Chociaż streszczam się jak mogę i na co dzień używam minimum, "szybki" makijaż zajmuje mi około 20 min. Jak Wy to robicie?
Zależy, czym dla Ciebie jest ten szybki makijaż i jak wielu produktów przy tym używasz, czy korektorujesz się dodatkowo, czy nakładasz jedną czy dwie warstwy podkładu. Czy robisz kreski. Czy nakładasz 1, 2 czy 3 kolory cieni do oczu. Zależy od tego, czym to wszystko nakładasz. Zależy od wprawy i od tego, jak efektowny makijaż jest dla Ciebie tym "szybkim".

W kilka minut nie da się zrobić pełnego makijażu nawet na szybko. To tylko lekkie podrasowanie twarzy
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 14:37   #15
tereska01
Przyczajenie
 
Avatar tereska01
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 11
Dot.: Jak zrobić makijaż w przysłowiową minutę? :D

Nie pomogę, bo zawsze się guzdram. Ale nałożenie podkładu i pudru nie powinno zajmować wiele czasu. Chyba że chcesz bardziej kombinować, robić makijaż oka, może rysować kreskę, poprawiać brwi, itd., to długo ci zejdzie. Usta maluj kolorową pomadką, nie szminką. Pomadką możesz się umalować nawet bez lusterka, jadąc autobusem.
tereska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 15:37:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.