przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-04-22, 15:32   #121
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: tluste wlosy wrrr

Oj, też muszę myć codziennie. Ale jest to najmniejszy z moich włosowych problemów, więc się nie przejmuję tak bardzo. Jak kupuję szampon czy odżywkę (używam ich namiętnie ) to wybieram regeneracyjne lub do włosów blond. Bo wolę już myć codziennie ale za to jasne i zdrowe

Choć, przyznaję, nie przepadam za tym. Jak umyję wieczorem, to muszę czekać dwie godziny aż wyschną (bo inaczej budzę się z fryzurą, której pomaga tylko wsadzenie pod kran ), no i następnego wieczoru już są trochę oklapnięte. A rano mogę myć tylko wtedy, gdy zajęcia są później albo wstawać przed piątą (czyli w moim przypadku tuż po położeniu się ).

Ale przez przypadek odkryłam szampon, który pozwala mi przetrwać dwa dni - pod warunkiem, że umyję rano. To dotyczy raczej blondynek, nie wiem jak zachowują się inne specyfiki z tej serii. A chodzi mi o Schwarzkopf Proffesional bc Bonacure Blonde. Cóż, szukajcie a znajdziecie...

Powodzenia!!!
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-22, 17:30   #122
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Re: tluste wlosy wrrr

Co do codziennego mycia włosów, to nie widzę, żeby xle działało, myję co dzień od 8 lat, a włosy wcale mi się nie przetłuszczają. Podobnie myje moja mama, która ma bardzo suche włosy. częstość mycia chyba nie zależy od tłustości włosów. Po prostu teraz jeśli bym nie umyła codziennie włosów, to bym się chyba zadrapała, a poza tym włosy łapią wszelkie zapachy, np. usmaż schabowego na obiad albo rybę, to chyba z tym zapachem nie będziesz chodziła na drugi dzień w pracy.
A poza tym to chyba zależy od kształtu fryzury, nie każda ma długie bądź półdługie włosy, które można spiąć. Po 30 większość kobiet nosi raczej krótkie fryzury, które trzeba modelować, a jak one wyglądają po nocy, przyduszone, to chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Właśnie dłatego np. moja mama myje włosy co dzień , choć ma suche, by jej się nie puszyły i by mieć ładną fryzurę.
Codziennie robicie makijaż, a włosy to tak trudno umyć?
Dziwne.
Co do rzeczywistych problemów z tłustymi włosami, to rzeczywiście męka.
__________________
Smoczy kram wymiana
Shu Uemura, The Body Shop, YSL, Sephora i kolczyki hand made
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post8452157
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-22, 20:56   #123
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: tluste wlosy wrrr

Ja myję włosy codziennie od...oj, długo Co prawda, nie przetłuszczają mi się już tak, jak kiedyś, ale na drugi dzień nie są już takie...świeże. Weszło mi to juz w krew-to jak mycie zębów
oceania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-22, 20:59   #124
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: tluste wlosy wrrr

oczywiscie ze nawet nalezy myc codziennie tluste wlosy!!ale odpowiednim dla nich szamponem, natomiast w innych przypadkach np szamponami do codziennej pielagnacji,
moje drogie tu na tej stronie rzeczywiscie jestbardzo dokalnie opisane co, jak i kedy zrobic zeby zwalczac problem tlustych wlosow, chyba ze to lojotokowe zapalenie skory glowy, to koniecznie nalezy udac sie do dermatologa
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-22, 21:30   #125
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: tluste wlosy wrrr

to ja powiem tylko tak: od fryzjerki (Salon Stanisława) wiem, że mycie włosów długich (ja akutar takie mam) nieco im szkodzi, bo włosy niszczą się najbardziej właśnie kiedy są mokre i narażone na uszkodzenia (stąd rozdwojenia i pękania). Od dermatologa (Dermed) wiem, że czeste mycie głowy nie jest dobre dla gruczołów, bo sie przyzwyczajają do nadprodukcji łoju, i im częściej się je myje, tym mocniej się będą przetłuszczać.

Od obydwojga wiem, że łojotok można zachamować odpowiednimi szamponami i preparatami.

I teraz ostatnie słowo: dlaczego ci, którzy myją głowy codziennie, i uważają, że jest to normalne (i byc może, w ich wypadku rzeczywiscie dobre), nie dają innym prawa do poszukiwania alternatywnych, dla danej osoby lepszych środków? Pytaniem wątku nie było: co myślicie o codziennym myciu głowy, ale jak pomóc przetłuszczającym się włosom. Fajnie, że radzicie sobie po prostu myjąc je codziennie, ale dla niektórych takie wyjscie nie jest rozwiązaniem (szczególnie przy długich, gęstych włosach).
joannea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-22, 22:03   #126
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: tluste wlosy wrrr

wiesz co, ja nie uwazam zeby mycie (czeste) dlugich wlosow mialo je zniszczyc
jezeli uzywa sie odpowiedniego srodka, i delikatnie wyciska, w recznik, a nie trze wlosy, wyczesujac najpierw na odpowiedniej odzywce to nie ma prawa im zaszkodzic.
z dlugimi wlosami jest problem w trudnosci mycia jezeli sie robi to samej, powinny tez same wyschnac, ale my tu nikogo nie zmuszamy do mycia codziennego,poprostu dla lepszego samopoczucia mozna tak robic,
ja wspolpracuje z dermatologiem, i napewno rada przy przetłuszcaniu sie wlosow jest codzienne mycie,ale nie jedynym srodkiem, ja bardzo dokladnie i wielokrotnie juz pisalam o przetluszczajacych sie wlosach, dlatego tez mozna wyszukac i znalezc moze cos dla siebie , oprocz codziennego mycia
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-22, 22:14   #127
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: tluste wlosy wrrr

Grazynko, przypuszczam, że jest kilka szkół, i po części każdy ma rację absolutnie nie podważam Twojego autorytetu jako specjalisty - a z umieszczanych przez Ciebie porad korzystam z wdziecznością i bardzo je sobie cenię (np miałaś rację, Wella Professional do tłustych włosków jest świetna). Po prostu słyszałam też inne opinie - i świetnie, że jest Wizaż, na którym możemy je skonfrontować i podzielić się opiniami

akurat moje włosy są takie, że im częściej je myję, tym bardziej się przetłuszczaja, aż robi się błędne koło - ale ja mam też tłustą cerę, więc jest to problem, że tak powiem, wiązany. zapomniałam napisać, że mi pomagają też suplementy zalecone przez dermatologa: witaminki z grupy B, cynk, a także drożdże (te akurat przez znajomych). Zmykam pisać pracę

joannea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-22, 22:19   #128
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: tluste wlosy wrrr

ja to rowniez rozumiem, mowi sie ze ilu lekarzy(fryzjerow czy kometyczek) tyle porad, dlatego kazdy, jezeli nie sa to zmiany chorobowemusi sam starac sie wyczuc co jest dla niego najlepsze pozdrawiam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-23, 07:10   #129
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: tluste wlosy wrrr

joannea napisał(a):
> Grazynko, przypuszczam, że jest kilka szkół, i po części każdy ma rację absolutnie nie podważam Twojego autorytetu jako specjalisty - a z umieszczanych przez Ciebie porad korzystam z wdziecznością i bardzo je sobie cenię (np miałaś rację, Wella Professional do tłustych włosków jest świetna).

Czy to jest szampon? Czy można ten kosmetyk kupić w zwykłej drogerii?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-23, 08:32   #130
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: tluste wlosy wrrr

Wella Professional jest sprzedawana tylko w wybranych salonach fryzjerskich. Ceny szamponów - od 50 zeta.
Możesz też przejść się do jakiejś apteki, w której jest dobry farmaceuta - na rynku aptecznym jest wiele szamponów dematologicznych regulujących wydzielanie łoju (czesto mają też działanie przeciwłupieżowe), w dość zróżnicowanych cenach

pozdrawiam
joannea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-28, 09:50   #131
Vaniliova
Przyczajenie
 
Avatar Vaniliova
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 13
Jaki skuteczny szampon do włosów przetłuszczających się ???

Kochani,
czym myć włosy, by przetłuszczały się wolniej ? Niestety obecnie muszę myć włosy codziennie, pod koniec dnia na głowie mam tłuste strąki. Znacie jakieś skuteczne szampony ? Chciałabym móc przynajmniej myć włosy co 2 dzień ...
Vaniliova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-28, 10:07   #132
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: Jaki skuteczny szampon do włosów przetłuszczających się ???

Obecnie jestem zachwycona nowym szamponem L'oreala (7,99 zł). Podnosi włosy u nasady, nadaje im puszstość na 18 h. Jeszcze użwam płynu do układania włosów Welli czy Joanny już nie pamiętam i faktycznie przez cały dzień włosy są puszyste i co ważne lśniące.

Poza tym polecam ci np. ampułki Seboradinu, one hamują nadmierne przetłuszczanie sie włosów i widocznie je wzmacniają, ewentualnie gdy zapach nie będzie ci sie podobał polecam ampułki radicalu też do wcierania.

Pozdrawiam
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-28, 11:59   #133
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Jaki skuteczny szampon do włosów przetłuszczających się ???

Ja polecam cytrynowy head&shouldres
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-28, 21:19   #134
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Jaki skuteczny szampon do włosów przetłuszczających się ???

head&shouldres , to szampon przeciw łupiezowy,raczej nie dziala na wlosy przetluszczajace sie , a jezeli chodzi o porady na ten temat, to wyszukiwarka znajdziesz napewno ich bardzo duzo , gdyz temat ten byl juz wielokrotnie poruszany
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-28, 21:29   #135
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: Jaki skuteczny szampon do włosów przetłuszczających się ???

http://www.fitomed.pl/zakup/index.html
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-21, 15:58   #136
krystjana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 32
sucha skóra głowy i przetłuszczające się włosy

dziwna sprawa...skóry twarzy i czoła nie mam suchej.Natomiast przód owłosionej skóry głowy-makabrycznie suchy,skóra się łuszczy,ale to nie jest łupież. Tyle tylko,że mam przetłuszczające się włosy,więc odpadają szampony dla suchych włosów. Co robić z taką głową ?
krystjana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-21, 16:01   #137
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: sucha skóra głowy i przetłuszczające się włosy

witaj
wg mnie powinnas przejsc sie do dermatologa. on najlepiej bedzie mogl pomoc bo zobaczyc i wyleczyc to "zjawisko"
pozdrawiam
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-21, 17:36   #138
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: sucha skóra głowy i przetłuszczające się włosy

ja mam tez tak czesto na grzywce, jezli uzyje dozo lakieru i w dodatku popryskam na skore, moze tez tak robisz?
jezeli nie to musisz rzeczywiscie poradzic sie dermatologa
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-06-21, 17:37   #139
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: sucha skóra głowy i przetłuszczające się włosy

chcialam napisac duzo lakieru.....
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-21, 23:02   #140
krystjana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 32
Re: sucha skóra głowy i przetłuszczające się włosy

jeszcze jakbym miała czas iść do dermatologa,to byłoby super w najbliższym czasie się na to nie zanosi niestety
krystjana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-03, 21:56   #141
juti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 20
kto zna jakis skuteczny kosmetyk na tłuste włosy

Mam tłuste włosy i juz nie mam pojecia jak o nie dbać zeby były bardziej puszyste i dłuzej swieże czy ktoś zna jakiś skuteczny kesmetyk
juti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-03, 22:40   #142
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: kto zna jakis skuteczny kosmetyk na tłuste włosy

Dermatolog zalecił mi szampon Pregaine. Można go kupić w aptece za ok. 20 zł. Pomógł mi i teraz włosy mogę myć co 2 dni. Przedtem jak w południe umyłam włosy, to wieczorem juz miałam tłuste.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-03, 22:49   #143
mangosiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 118
GG do mangosiaczek
Re: kto zna jakis skuteczny kosmetyk na tłuste włosy

A czy tego szamponu może używać każdy, czy raczej po zaleceniu przez lekarza? Ja też mam problem z moimi włoskami. Rano je myje a wieczorem wyglądają już koszmarnie... Może ktoś zna jeszcze jakiś kosmetyk na zbyt szybko przetłuszczające się włosy? Pozdrawiam!
mangosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-03, 22:52   #144
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: kto zna jakis skuteczny kosmetyk na tłuste włosy

Do dermatologa poszłam w innej sprawie i przy okazji zapytałam go o coś do moich włosów. No i polecił mi to. Myślę, że każdy może go używać.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-04, 00:39   #145
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Re: kto zna jakis skuteczny kosmetyk na tłuste włosy

Kakusia napisał(a):
> Dermatolog zalecił mi szampon Pregaine. Można go kupić w aptece za ok. 20 zł.

A jak on pachnie? tzn. czy intensywnie i jakoś tak 'lekowo'?
Ja próbowałam wielu rzeczy na moje przetłuszczające się włosy, takie specyfiki z apteki też i jeszcze nic mi nie pomogło. Aczkolwiek tego jeszcze nie próbowałam. Te, których używałam (z apteki) zawsze miały taki zapach, że rezygnowałam z ich używania po jakimś czasie - tzn. jak zobaczyłam, że i tak nie działają.
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-04, 19:59   #146
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: kto zna jakis skuteczny kosmetyk na tłuste włosy

Najlepszym kosmetykiem jest codziennie mycie szmponem głęboko oczyszczającym (np Sunsilk) i przedłużającym świeżość włosów (np. Timotey z miętą).
Na włoski przy skórze nie należy też nakładać balsamów i odrzywek - tylko na końce.
Jeśli próbowałaś już różnych metod i nie pomagają, to może odwiedź dermatologa, możesz mieć łojotok albo inne "cudo" Po co się męczyć, jak można to wyleczyć?
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-06, 09:54   #147
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Re: kto zna jakis skuteczny kosmetyk na tłuste włosy

Na łojotok można niewiele zaradzić kosmetykami, ale trochę można Aktywność gruczołów uwarunkowana jest wieloma rzeczami - przede wszystkim genami, dietą, stresem, hormonami, zanieczyszczeniem środowiska.
Ale odpowiednią pielęgnacją można przynajmniej nie pogarszać sprawy.
Polecam szamon przeciwłupieżowy Joanny z serii Rzepa, kosztuje 6 zł. Zawiera pirytionian cynku, który leczy łupież (często towarzyszy przetłuszczającym się włosom) oraz zioła, które tonizują i koją roztrzęsione gruczoły
Dodatkowo odżywka, też z serii Rzepa (4 zl).
I bardzo łagodny szampon Saponics firmy Farmona - oparty na mydlnicy lekarskiej, pielęgnujący i bardzo delikatnie myjący, mi załagodził podrażnienia skóry głowy (7 zl).
Ze wszystkich wypróbowanych przeze mnie kosmetyków do włosów, te sprawdziły się najlepiej.
Dodatkowo polecam nie zapominać jednak o odżywianiu włosów co jakiś czas i nawilżaniu skóry głowy.
Aha i jeszcze coś, co odkryłam i teraz mogę myć włosy nawet co 3 dni - ważne jest dokładne mycie: dwa razy, rozcieńczonym szamponem, masując opuszkami dokładnie. Kiedyś myłam włosy jeden raz, prawie nie masując, bo gdzieś przeczytałam, że to niszczy włosy. I wtedy musiałam myć codziennie...
Teraz wcale nie mam zniszczonych, za to dłużej czyste.

Pozdrowienia, Kamila
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-06, 14:25   #148
cela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 3
Re: kto zna jakis skuteczny kosmetyk na tłuste włosy

Czesc!Jeśli myjesz codziennie włosy, to polecam łagodne szamopony do włosów delikatnych, bo wydaje mi się, ze codzienne "odtłuszczanie" włosów szamponem do przetłuszczajacych może sprawić,że gruczoły "w obronie" zaczną produkować więcej tłuszczu. Chybaże taki szampon jest przeznaczony do codziennego użycia Zdecydowanie nie stosowałabym codziennie szamponu oczyszczającego, bo ten wydaje mi się działa zbyt mocno.
Z leczniczych produktów - może wypróbuj szampon Seboderm (dostępny w aptece, w saszetkach). Wypróbuj najpierw jedną saszetkę, być może Ci pomoże (jedna kosztuje ok. 2,4 zł) Jest to szampon zapobiegający powstawaniu łupieżu i kontrolujacy nadmierny łojotok. Minusem jest jednak stosunkowo wysoka cena, bo jak juz wspomniałam szampon jest w saszetkach 8ml. Podobno również Seboradin (Inter Fragrances)jest dobry.
Jeśli to nie pomoże- wybierz sie do dermatologa powodzenia
cela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-06, 20:35   #149
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: kto zna jakis skuteczny kosmetyk na tłuste włosy

Już nie pamiętam jak pachnie, ale na pewno nie śmierdzi.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-07, 22:44   #150
Jasminek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 25
GG do Jasminek
Re: kto zna jakis skuteczny kosmetyk na tłuste włosy

Hejka! Ja przede wszystkim polecam przyjmowanie preparatu Zincteral (z cynkiem). Do kupienia w aptece, okolo 5 zlotych. U mnie w sposob niemal natychmiastowy zmniejszyl intensywnosc przetluszczania sie skory (a tym samym wlosow). Ja przyjmuje 3 razy po 2 tabletki dziennie po posilku. Przez jakis czas uzywalem szamponu Clairol Herbal Essences Fruit Fussions (kolor fioletowy). Nie mial wplywu na predkosc przetluszczania sie wlosow, za to pieknie pachnial i byly po nim mocniejsze i grubsze. Niedawno siegnalem po mydlo lecznicze z biosiarka (kupione w aptece), zuzylem cale. Jest ono polecane do mycia ciala i wlosow w przypadkach lojotoku, itd. Po nim wlosy byly EKSTRA pogrubione, niewysuszone, ale po jakims czasie zaczely mi nadmiernie wypadac, wiec odstawilem to mydlo. Moze byl to zbieg okolicznosci, bo mam od jakiegos czasu same stresy i to moze byc przyczyna tego stanu rzeczy... Teraz uzywam szamponu Radical firmy Farmona i jest git. Poczytajcie w internecie o cynku, jego niedoborach i wplywie na nasz organizm. Jest podstawowym skladnikiem terapii u osob cierpiacych na tradzik, a to jest pokrewna "sprawa". Pozdrawiam !
Jasminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.