Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 08:30   #691
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny, dziekuję
dziś od rana jestem szczęśliwa, że jednak żadnej głupoty nie zrobiłam.
przeczytałam wpisy w pamiętniku, jak płakałam nad ciemnym blondem, to dopiero bym ryczała przy brązie. nie wiem co mi odbiło.

poradz mi kochana jeszcze coś. po samym beżu tym 89 mam takie rudawe włosy. co prawda po tygodniu już są normalne, ale człowiek się męczy. po samym popielu jest za szaroburo. po połaczeniu popielu z beżem wychodzi rudawo na odrostach i szaroburo na końcach. Zmienic firme? To kwestia produktu? Jest szansa że jakis chłodny bez z majirela będzie wychodził jednolicie?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 08:49   #692
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia widzisz ja dlatego za beżem nie przepadam. Raz rudo, raz szaro...
Też to miałam po a10 dlatego zmieniłam. Bo moje wlosy wytrąciły rudosc, położyłam trochę popielu- za malo- i wychodził mi beż. Ale odrost świeży i tak podbijał z kolejnymi myciami na rudawo. Mi pomogła na to farbka z popielem i fioletem czyli 12 lub 21.
Możesz spróbowac dodać złota jeśli chcesz ocieplić, albo więcej popielu jeśli ozimnic, ewentualnie perły też oziębi. Trzeba pokombinować.
Garnier zawsze szaro wychodzi i to też przyczyną może być, może najpierw spróbuj beżu z różnych firm a jak nie trafisz i będzie ciągle to samo to wtedy pomyślimy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 08:51   #693
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

czesc dziewczyny

no princeska witaj blondyno

mysia wiedzialam ze podejmiesz dobra decyzje ja ostatnio tez sie wachalam nad brazem ale to byloby bez sensu zmienic kolor na miesiac bo niestety ale zawsze mnie ciagnelo do blondu tym bardziej ze urodzilam sie z wlosami jak synek

ktos tam pytal jak robie odrost ? a wiec robie zawsze u fryzjera bo sama nie umiem i nie chce sie bawic fryzjerka rozjasnia mi pasemka na odroscie-> moj kolor wlosow to jasny braz cieply dlatego ja bardziej bede sie trzymac cieplych blondow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 08:59   #694
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, dziekuję
dziś od rana jestem szczęśliwa, że jednak żadnej głupoty nie zrobiłam.
przeczytałam wpisy w pamiętniku, jak płakałam nad ciemnym blondem, to dopiero bym ryczała przy brązie. nie wiem co mi odbiło.

poradz mi kochana jeszcze coś. po samym beżu tym 89 mam takie rudawe włosy. co prawda po tygodniu już są normalne, ale człowiek się męczy. po samym popielu jest za szaroburo. po połaczeniu popielu z beżem wychodzi rudawo na odrostach i szaroburo na końcach. Zmienic firme? To kwestia produktu? Jest szansa że jakis chłodny bez z majirela będzie wychodził jednolicie?
ojj mysia widze, że codziennie masz inne przemyślenia
no ale skoro myslałaś o zmianie to nie czujesz się na 100% dobrze w blondzie bo bys nie kombinowała

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

no princeska witaj blondyno

mysia wiedzialam ze podejmiesz dobra decyzje ja ostatnio tez sie wachalam nad brazem ale to byloby bez sensu zmienic kolor na miesiac bo niestety ale zawsze mnie ciagnelo do blondu tym bardziej ze urodzilam sie z wlosami jak synek

ktos tam pytal jak robie odrost ? a wiec robie zawsze u fryzjera bo sama nie umiem i nie chce sie bawic fryzjerka rozjasnia mi pasemka na odroscie-> moj kolor wlosow to jasny braz cieply dlatego ja bardziej bede sie trzymac cieplych blondow
hmm kochana, skoro masz jasny brąz to fryzjer Ci pewnie robi rozjaśniaczem te pasemka...
jak oceniasz ich kondycję?


Dziewczyny, ja się wyłamię i PRZYCIEMNIAM

po południu skoczę po farbkę i bedzie to Loreal Islande
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:06   #695
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia widzisz ja dlatego za beżem nie przepadam. Raz rudo, raz szaro...
Też to miałam po a10 dlatego zmieniłam. Bo moje wlosy wytrąciły rudosc, położyłam trochę popielu- za malo- i wychodził mi beż. Ale odrost świeży i tak podbijał z kolejnymi myciami na rudawo. Mi pomogła na to farbka z popielem i fioletem czyli 12 lub 21.
Możesz spróbowac dodać złota jeśli chcesz ocieplić, albo więcej popielu jeśli ozimnic, ewentualnie perły też oziębi. Trzeba pokombinować.
Garnier zawsze szaro wychodzi i to też przyczyną może być, może najpierw spróbuj beżu z różnych firm a jak nie trafisz i będzie ciągle to samo to wtedy pomyślimy.
bardzo Ci dziękuję za dokładną odpowiedz

no włąsnie ten beżyk taki nierówny jest, raz lepiej wyjdzie, raz gorzej.
jeszcze perły nie próbowałam ani opalizującego, wiec moze to tędy droga.

poprzegladam beże z innych firm - popielatozłocisty to beż? moze jednak ta excell 10 numer 8.13 by wyszła lepiej. Pokombinuje a potem zacznę próbowac perły, jak nie wyjdzie.
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

no princeska witaj blondyno

mysia wiedzialam ze podejmiesz dobra decyzje ja ostatnio tez sie wachalam nad brazem ale to byloby bez sensu zmienic kolor na miesiac bo niestety ale zawsze mnie ciagnelo do blondu tym bardziej ze urodzilam sie z wlosami jak synek

ktos tam pytal jak robie odrost ? a wiec robie zawsze u fryzjera bo sama nie umiem i nie chce sie bawic fryzjerka rozjasnia mi pasemka na odroscie-> moj kolor wlosow to jasny braz cieply dlatego ja bardziej bede sie trzymac cieplych blondow
czyli nie tylko ja miewam takie rozterki

miałas rację, ze blond jest efektowniejszy. w moich oczach jest jednak atrakcyjniejszy. i przynajmniej wyglądam na mamę mojego synka też miałam takie włoski jak on.. i to do 15 roku życia! naturalnie. A jako 18 przerobiłam sie na rudo..

infatuated, jeśli cos zmienie, to tylko w zakresie blondu. a island to 7.1 nadal blond
i fakt, troszke to nienormalne codziennie zmieniac zdanie
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-18 o 09:08
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:12   #696
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

infauted
dzis wlasnie sie zapytam czym mi robi wiem ze ostatnio mialam robione sinkiem matrixa chyba tak to sie pisze
wlosy mam w dobrej kondycji --> to moje zdanie nie wypadaja i mam ich bduzo kreca sie wiec w sumie ja na nie nie narzekamzreszta mam je u siebie w albumie mozna luknac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:38   #697
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatau i snow farbowanie odrostów mam dzisiaj bo wczoraj mama wracała puzno z pracy i nie chcialo jej sie robić... ale dzisiaj jesteśmy już umówione i wszystko już naszykowane!!! nie mogę sie doczekać!!! mam nadzieje że ładnie wyjdzie i nie bedzie piec
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 09:55   #698
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Kotka my to musimy zdawać sobie relację bo obie Alpecin i Vitapil
Wklej zdjęcie włoskow-zeby Ci ładnie wyszło
I wklej opakowanie farby jak możesz-zrób jej zdjęcie-to będzie zawsze forum czytelniejsze dla nowych osób - łatwiej wtedy o niezadawanie głupich powtarzających się pytań

mysia
To za zmienianie zdania Ale zeby nie było - sama farbowalam z blondu na braz 2 czy 3 razy
I dlatego wlosów nigdy nie moglam zapuscic-bo ciagle dekolor i rozjasniacz. Raz mialam długo blond i wtedy miałam długie.

Ja Ci powie tak - bo tez myslalam wczoraj jeszcze nad Twoim kolorem-mi sie jednak lepiej ostatecznie podobasz w blondzie.
I to nie to ze wyglądasz mlodziej itd. ale nawet kształt buzi masz inny, subtelny. I Ty nie masz ostrych rysów twarzy chyba-tak jak ja-więc ciemne kolory wygladaja u nas nienaturalnie.

Polecam Ci juz tak ostatecznie farby z perłą albo popiel i złoto w jednym - spróbuj, bardzo Cię proszę-nie bedziesz zalować. Podobnie radzę Yatamacne.
Szukaj farb z perłą albo weż Excella 9,13 (8,13 wyjdzie Ci za ciemno. Adzi robiła) nałożysz na całość i wyrownasz kolor. Albo bierz Majirela albo polecam Alfaparf. Majirel z końcówka 2 albo 13.
Zrob sobie probe za tydzien dwa.

infatuated a Ciebie co tak nakusiło na ten Island? W sumie to dalej blond.
Ale czy Ty nie jesteś wiosna lato? Ten Isladne bedzie dla Ciebie chyba za chłodny.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
infauted
dzis wlasnie sie zapytam czym mi robi wiem ze ostatnio mialam robione sinkiem matrixa chyba tak to sie pisze
wlosy mam w dobrej kondycji --> to moje zdanie nie wypadaja i mam ich bduzo kreca sie wiec w sumie ja na nie nie narzekamzreszta mam je u siebie w albumie mozna luknac
Dopytaj koniecznie w szczególach
I wklej nam zdjęcie przed i po

mysia widzę ze blond bunny juz odpisała Ci przede mna ale to dobrze, Ona jest ekspertką

Dziewczyny no chyba nie jest mi dane pokazać Wam ten moj złoty odrost kilku centymetrowy
Dlaczego tak jest ze jak jest ok to wychodzi na zdjęciach zle, a jak zle to wychodzi ok. Może cos zobaczycie, ale innych zdjęć juz nie dam rady zrobić-odchylalam wlosy, targalam a tu widać kiepsko, ale trudno.
20 grudnia zapisałam się do fryzjera Bedzie wielki dzien-byle wytrzymac Niech fryzjerka i wszystko ladnie wyrówna

Trochę widać - na 2 zdjęciu - jak to TŻ okreslił TAKI CIEN MI PADA NA GŁOWĘ
To te złote miejsca

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-11-18 o 10:04
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:15   #699
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia tak popielatozlocisty to beż inaczej 1+3.

cascada colorsync to toner- pewnie najpierw robi rozjaśniaczem i potem malaksuje tonerem.

Agatau świetny pomysł żeby wklejać obok zdjęć opakowanie farby
Ja za tydzień robię odrost c12 i chyba przelecę całość żeby wyrównać.
Oczywiście wstawię wam fotki.

Kotka dawaj, dawaj.... trzymam łapki!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:32   #700
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Wlasnie, opakowania farb czasem sie zmieniaja, zreszta my tu wiemy kto czym robi, ale jak przychodzi ktos nowy i pyta "czy ktos farbował Wellatonem" to czasem az mi słabo
Dlatego piszmy czym farbujemy i dajny zdjęcie farby.No i moze zdjęcie przed.

blond bunny zeby tylko niebiesko Ci nie wyszło
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:50   #701
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka my to musimy zdawać sobie relację bo obie Alpecin i Vitapil
Wklej zdjęcie włoskow-zeby Ci ładnie wyszło
I wklej opakowanie farby jak możesz-zrób jej zdjęcie-to będzie zawsze forum czytelniejsze dla nowych osób - łatwiej wtedy o niezadawanie głupich powtarzających się pytań
ja zacznę używać alpecinu od poniedzialku wkleję zdjęcie oczywiście juto i zdjęcie farby

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatau świetny pomysł żeby wklejać obok zdjęć opakowanie farby
Ja za tydzień robię odrost c12 i chyba przelecę całość żeby wyrównać.
Oczywiście wstawię wam fotki.

Kotka dawaj, dawaj.... trzymam łapki!

popieram zdjecie przed i po i farbki

bunny liczę na to że będzie dobrze... już się doczekać nie mogę i boje się trochę....
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 10:54   #702
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

no ja raczej wam opakowania farbki nie wkleje wypytam czym mi robi wieczorem wiec fotki jak cos to jutro dam tez
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:58   #703
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

a co caskada też odrosty robisz?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:03   #704
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a co caskada też odrosty robisz?
yes yes dzis wieczorem lece na odrosty do mojej fryzjerki takze foty wkleje jutro bo dzis wieczorem nie zrobie napewno bedzie za pozno
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:07   #705
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yes yes dzis wieczorem lece na odrosty do mojej fryzjerki takze foty wkleje jutro bo dzis wieczorem nie zrobie napewno bedzie za pozno
no to moją fryzjerką jest dzisiaj mamuśka a wiesz jaką farbą będzie ci robić??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:12   #706
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no to moją fryzjerką jest dzisiaj mamuśka a wiesz jaką farbą będzie ci robić??
no wlasnie tak jak wyzej juz pisalam" nie wiem " ostatnio jakis sinc matrixa mialam kladziony zazwyczaj siadam i mi robi i z efektow zawsze jestem zadowolona dlatego teraz sie zapytam
a fryzjerka prawdziwa z salonem u siebie w chacie na pietrze nie zadna tam kolezanka tylko taka znajoma fryzjerka poprostu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:13   #707
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska gratuluję! Wreszcie się udało. Tylko moja sugestia jest taka, że jak chcesz jeszcze raz kłaść a10 to może położ c12? Bo mi c12 zgasiła rude odrosty z a10 i lepiej wyszła, bo żółtego nie mam. Chyba że tobie ten beż po a10 się podoba, to nim rób. Bo dla mnie nazwa ultrapopielaty jest absolutnie nie trafiona- powinien być beżowy jak nic.
Ale jak wczoraj zobaczyłam że- jestem blondynką i emot brzydal to już miałam obawę czy ci jakaś kupa nie wyszła

Eyva rozjaśniacz może uszkodzić cebulki poprzez przegrzanie trwale i wlosy potem nie rosną wcale lub słabe i uszkodzone. Dlatego nie powinno sie go nakładać z wodą wyższą niż 6% na skórę głowy.
A odrost przy pasemkach zostawia się żeby ciapek na włosach nie narobić-plam. Preparat pęcznieje i wyplywa lekko a jak za wysoko sie go położy i za dużo to plamy blond murowane.
Ale dobra fryzjerka może zrobić tak by odrost był nie większy niż 0,5cm.
Rozjaśniacz zawsze bardziej niszczy niż farba. Dlatego do cienkich czy zniszczonych wlosow nie poleca sie rozjaśniacza a farbą farbować można.

weegirl nie wyprowadzą farb z poziomu 12- bez obaw a wysokie wody 12% w farbach. I to raczej nie w ciagu jednego roku ale niebawem.
Ale dla chcącego nic trudnego i w razie co na all się kupi
Przecież przemysł fryzjerski nie moze przez unię ponieść strat.

mysia mądra decyzja kobieto
Znów byś żałowała. Przeczytaj swoje posty z okresu przyciemnienia i powrotu a wyjdą ci ciemne mysli z glowy
nasza kochana blond bunny mam do Ciebie słońce pytanie odnośnie tej farby a 10, a mianowicie posiadam 2 szt tej farby ale moje włosy są tak na poziomie 9/10 z pozostałościami ciemniejszych pasemek i nie chcę kłaść jej z tą wodą 12% tylko chciałabym prosić Cię o pomoc jak zmniejszyć stężenie wody do 9% ?bo tak się nad nią zastanawiałam i skoro mówisz że ona wychodzi raczej beżowo a nie popielato to może bym jej wypróbowała przy następnym farbowaniu ? obecnie moim faworytem jest syoss 9-5 ponieważ nawet dobrze radzi sobie z moim ciemnym odrostem i nie niszczy włosów a do tego trzyma się ładnie na włosach cały miesiąc jeśli możesz proszę cię o odpowiedz
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:19   #708
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja zacznę używać alpecinu od poniedzialku wkleję zdjęcie oczywiście juto i zdjęcie farby
Ja też, jeszzce do mnie idzie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:20   #709
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Chciałam wam wstawić zdjęcie,ale żadne mi nie wychodzą podobnie jak Agatce

i juz przestaly mi sie te wlosy podobac w naturalnym swietle
maja taki dziwny odcien,ale i tak jest lepiej niz bylo...
Bunny szkoda,że dopiero teraz napisalas,bo po uczelni poszlam do rossmana i kupilam kolejna A10
no,ale trudno sprobuje nia jeszcze raz i mam nadzieje,ze juz bedzie ok
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 11:21   #710
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cześć dziewczyny

Dawno tu do Was nie zaglądałam i przyznam się że nie nadrobiłam jeszcze zaległości w wątku Ale miałam straszny okres i na nic nie miałam czasu.
Udało mi się tak jak planowałam w weekend pofarbować włosy i powiem Wam że jestem zadowolona, nie wiem czy szukać dalej farby czy zostać przy tej bo mi się podoba, wkleję Wam potem zdjęcia ale niestety nie wiem czy nie dopiero w weekend bo teraz jak wracam z pracy to już jest ciemno a chciała bym w naturalnym świecie.
Ale sie cieszę że Was poszukałam z tym wątkiem bo dzięki Wam mam ładne włosy i to sama sobie zrobiłam, jak to stwierdziła moja mama lepiej mi wyszły niż po mojej ostatniej wizycie u fryzjera
DZIĘKUJĘ za rady i za to że odpowiadałyście na moje pytanie bo trochę się bałam, ale teraz już wiem, że będę sama się zajmować farbowaniem moich włosów bo przecież mają być piękne i zdrowe. Chociaż powiem Wam że kusi mnie kupno farby fryzjerskiej
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:24   #711
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Dawno tu do Was nie zaglądałam i przyznam się że nie nadrobiłam jeszcze zaległości w wątku Ale miałam straszny okres i na nic nie miałam czasu.
Udało mi się tak jak planowałam w weekend pofarbować włosy i powiem Wam że jestem zadowolona, nie wiem czy szukać dalej farby czy zostać przy tej bo mi się podoba, wkleję Wam potem zdjęcia ale niestety nie wiem czy nie dopiero w weekend bo teraz jak wracam z pracy to już jest ciemno a chciała bym w naturalnym świecie.
Ale sie cieszę że Was poszukałam z tym wątkiem bo dzięki Wam mam ładne włosy i to sama sobie zrobiłam, jak to stwierdziła moja mama lepiej mi wyszły niż po mojej ostatniej wizycie u fryzjera
DZIĘKUJĘ za rady i za to że odpowiadałyście na moje pytanie bo trochę się bałam, ale teraz już wiem, że będę sama się zajmować farbowaniem moich włosów bo przecież mają być piękne i zdrowe. Chociaż powiem Wam że kusi mnie kupno farby fryzjerskiej
A czym robilas?

Princeska te zdjecia to jakaś masakra, nie wychodzą.
A jaki masz odcień że piszesz "dziwny"?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:28   #712
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Chciałam wam wstawić zdjęcie,ale żadne mi nie wychodzą podobnie jak Agatce

i juz przestaly mi sie te wlosy podobac w naturalnym swietle
maja taki dziwny odcien,ale i tak jest lepiej niz bylo...
Bunny szkoda,że dopiero teraz napisalas,bo po uczelni poszlam do rossmana i kupilam kolejna A10
no,ale trudno sprobuje nia jeszcze raz i mam nadzieje,ze juz bedzie ok
princeska jak masz paragon to idz i poproś żeby Ci wymienili na tą c12
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:40   #713
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
princeska jak masz paragon to idz i poproś żeby Ci wymienili na tą c12
No właśnie nie wzielam,nigdy nie biore paragonow chyba,ze za ciuchy czy buty

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A czym robilas?

Princeska te zdjecia to jakaś masakra, nie wychodzą.
A jaki masz odcień że piszesz "dziwny"?
jakiś taki zolty? podchodzacy pod sraczkowaty
zaraz chyba pojde szorowac fioletowym szamponem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:50   #714
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A czym robilas?

Princeska te zdjecia to jakaś masakra, nie wychodzą.
A jaki masz odcień że piszesz "dziwny"?
Agatau robiłam Lorealem P01 to ta farbka w załączniku, może uda mi sie dzisiaj uchwycić kolor to Wam pokaże a jak nie to będziecie musiały uzbroić się w cierpliwość
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 11:57   #715
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

W ogóle to powiem wam że ta a10 ma dla mnie dwie twarze
jak włosy są jasne, po podkładzie lub rozjaśnione to kolor wychodzi biało-srebrny jak babce z pudełka.
A jak ktos kładzie jak ja na ciemne włosy i ma czerwony barwnik to wychodzi taki beż ze srebrnym i zlotym połyskiem a niektóre pasma rudawe.
Typowy popiel na pewno nie wychodzi bo nie jest szaro tylko w najlepszym wypadku srebrno.
Także asia możesz spróbować ale ja nie gwarantuję że ci wyjdzie beż a nie np. biały blond.
Wodę rozcieńczamy najpierw wyciskając ją do miseczki i dolewając 16 ml wody z kranu, mieszamy i odciągamy 16ml do wyrzucenia- najlepiej robić strzykawką. Dopiero potem dodajemy farbę.

Agatau spoko, położe na resztę na 5-10 minut a jeśli będę niebieska to po prostu będę myć włosy aż zmyję smerfa

Princeska to możesz spróbowac tą a10 jeszcze raz, a potem od razu fioletowy szampon- to dostarczysz fioletowego barwnika i będzie prawie jak po c12.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 12:01   #716
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

blond bunny a ja jak mam farbe tą z nutrisa z wodą 60 ml a krem 40ml to mam tą standardową zamienić na wodę 12% 60 ml??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 12:01   #717
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated a Ciebie co tak nakusiło na ten Island? W sumie to dalej blond.
Ale czy Ty nie jesteś wiosna lato? Ten Isladne bedzie dla Ciebie chyba za chłodny.
ahh no nakusiło mnie naoglądałam się wczoraj tych fotek po islande i miałam takie zdrowe i błyszczące włosy że aż zatęskniłam za tamtym kolorkiem jak mam zapuścić do tych 60 cm to nie mogę tak rozjaśniac bo mi nic z tego nie wyjdzie :P
poza tym wrzuciłam fotki do profilu wczoraj i snow i enchanted też skłoniły się ku islande

także-RAZ SIĘ ŻYJE
dziś farbuje (najwyżej będe plakac )

na początku wychodzą ciemniejsze niż na pudle ale potem się ładnie spiorą

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-11-18 o 12:03
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 12:03   #718
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
W ogóle to powiem wam że ta a10 ma dla mnie dwie twarze
jak włosy są jasne, po podkładzie lub rozjaśnione to kolor wychodzi biało-srebrny jak babce z pudełka.
A jak ktos kładzie jak ja na ciemne włosy i ma czerwony barwnik to wychodzi taki beż ze srebrnym i zlotym połyskiem a niektóre pasma rudawe.
Typowy popiel na pewno nie wychodzi bo nie jest szaro tylko w najlepszym wypadku srebrno.
Także asia możesz spróbować ale ja nie gwarantuję że ci wyjdzie beż a nie np. biały blond.
Wodę rozcieńczamy najpierw wyciskając ją do miseczki i dolewając 16 ml wody z kranu, mieszamy i odciągamy 16ml do wyrzucenia- najlepiej robić strzykawką. Dopiero potem dodajemy farbę.

Agatau spoko, położe na resztę na 5-10 minut a jeśli będę niebieska to po prostu będę myć włosy aż zmyję smerfa

Princeska to możesz spróbowac tą a10 jeszcze raz, a potem od razu fioletowy szampon- to dostarczysz fioletowego barwnika i będzie prawie jak po c12.
TE 16ml to jest na jedną sztukę czy do dwóch utleniaczy bo ja zazwyczaj muszę 2 szt użyć
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 12:07   #719
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
W ogóle to powiem wam że ta a10 ma dla mnie dwie twarze
jak włosy są jasne, po podkładzie lub rozjaśnione to kolor wychodzi biało-srebrny jak babce z pudełka.
A jak ktos kładzie jak ja na ciemne włosy i ma czerwony barwnik to wychodzi taki beż ze srebrnym i zlotym połyskiem a niektóre pasma rudawe.
Typowy popiel na pewno nie wychodzi bo nie jest szaro tylko w najlepszym wypadku srebrno.
Także asia możesz spróbować ale ja nie gwarantuję że ci wyjdzie beż a nie np. biały blond.
Wodę rozcieńczamy najpierw wyciskając ją do miseczki i dolewając 16 ml wody z kranu, mieszamy i odciągamy 16ml do wyrzucenia- najlepiej robić strzykawką. Dopiero potem dodajemy farbę.

Agatau spoko, położe na resztę na 5-10 minut a jeśli będę niebieska to po prostu będę myć włosy aż zmyję smerfa

Princeska to możesz spróbowac tą a10 jeszcze raz, a potem od razu fioletowy szampon- to dostarczysz fioletowego barwnika i będzie prawie jak po c12.
ok,a teraz kiedy mogę farbować?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 12:09   #720
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ok,a teraz kiedy mogę farbować?
a jak tam włoski się mają ?
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.