Urządzanie pokoju - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 18:43   #1
quietus101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4

Urządzanie pokoju


Witam, niedługo się przeprowadzam (niestety do wynajętego pokoju, ale właściciele pozwolili mi go urządzić tak jak chcę). Ściana po lewej stronie będzie w kolorze "leśne wrzosy", pozostałe "delikatny len" http://www.sniezka.pl/pl/produkty/fa...ry-natury.html . Zastanawiam się czy takie rozstawienie mebli będzie najrozsądniejsze. Łózko ma wymiary 140x200 i nie ma oparcia (zagłówka), wygląda jak skrzynka na którą kładziemy materac. Chciałam sama zrobić zagłówek w kolorze czarnym podobny do : http://bialegrochy.blogspot.com/2012...rw-zrobic.html . Koszt około 150 zł. Do tego ramę łóżka i szafkę chciałam okleić białą okleiną, nie wiem czy to dobry pomysł, ale meble są na prawdę stare. Szafka będzie na tle ściany jasnej, pomyślałam, ze z zewnątrz okleję ja na czarno, a w srodku na biało (część półek otwartych).
Co o tym myślicie, warto zrobić samemu taką ramę i okleić łóżko i szafkę, może macie inne pomysły. We wtorek się przeprowadzam, do świąt chciałabym wszystko skończyć...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plan 1.jpg (26,1 KB, 39 załadowań)
quietus101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 10:59   #2
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Urządzanie pokoju

Na Twoim miejscu ustawiłabym łóżko na dłuższej ścianie, biurko bliżej okna, a wysoką szafkę dalej, żeby nie zabierała światła i trochę zasłaniała otwarty wieszak.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (24,8 KB, 17 załadowań)
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 12:56   #3
Mondo_Bongo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Urządzanie pokoju

pomysł jak najbardziej fajny i jak czytam to wydaje mi się, że wyjdzie to stylowo, inspiracji dla zagłówka szukaj na stronie bydgoskich mebli
Mondo_Bongo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 00:29   #4
quietus101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Urządzanie pokoju

Łózko znalazłam na tablicy za 470 zł z materacem w stanie idealnym z zagłówkiem (trochę pracy mniej, ale żałuję że nie mogę go sama wykonać...). Meble niestety muszę zostawić (mało miejsca). Mam nadzieję okleić je wkrótce białą okleiną...
quietus101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.