Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 21:40   #4081
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Pisałam już gdzieś, że rozrobiona z żelem hialuronowym nie piecze ;-) Tyle że to droższa wersja maseczki. Najgorzej miałam gdy rozrabiałam z hydrolatem migdałowym... paliło żywym ogniem. Z lipowym już trochę mniej ale też.

Ja również ograniczam zamówienia. Głównie ze względów finansowych ;-) Ale też nazbierało się tego trochę a nie lubię zapasów
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 06:49   #4082
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nie mogę używać hialuronu do ciała
Zmieszałam balsam z nieiwelką ilością hialuronu i na drugi dzień łuszczyła mi sie skóra na dekolcie, piersiach, brzuchu, rękach ... sypał się biały proszek, schodziły tez większe kawałki skóry
Olejów tez nie moge nakłądać na ciało, bo mam później wysuszona, swędzącą skórę (probowałam różne - m.in. śliwkowy z Mazideł, z owoców leśnych z BU).

Szkoda
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 08:30   #4083
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Eh, nie wiem po co ja tu wchodziłam . Skończyło się jak zwykle tym, że zbałamuciłyście mnie na zamówienie . Wstydźcie się, bo nie wiem kiedy zużyję to wszystko co już mam. Ale człowiek jest bezsilny kiedy czyta takie peany na temat pudru perłowego (wzięłam 2 opakowania ).
Ogólnie moje zamówienie:
- 2x puder perłowy
- puder bambusowy z jedwabiem
- olej tamanu
- olej z malin
- hydrolat rozmarynowy
- butelka z atomizerem (mam nadzieje, że jest lepsza niż ta z mazideł, bo tamta jest beznadziejna, a ja cierpię na brak atomizerów).

A macie może porównanie oleju tamanu z mazideł i BU? Bo tym z mazideł jestem zachwycona i mam nadzieje, że ten z BU nie ustępuje mu jakością, co?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 08:33   #4084
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja mam buteleczke z atomizerem i dziala super, nie mam zadnych zastrzeżen do niej. Olej tamanu mam tylko z BU,. ale jestem zadowolona z działania
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 08:45   #4085
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
ja mam buteleczke z atomizerem i dziala super, nie mam zadnych zastrzeżen do niej. Olej tamanu mam tylko z BU,. ale jestem zadowolona z działania
O to super. Dzięki wielkie
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 09:30   #4086
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
butelka z atomizerem (mam nadzieje, że jest lepsza niż ta z mazideł, bo tamta jest beznadziejna, a ja cierpię na brak atomizerów).
Mam tą butelkę, jest super
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:09   #4087
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie mogę używać hialuronu do ciała
Zmieszałam balsam z nieiwelką ilością hialuronu i na drugi dzień łuszczyła mi sie skóra na dekolcie, piersiach, brzuchu, rękach ... sypał się biały proszek, schodziły tez większe kawałki skóry
Olejów tez nie moge nakłądać na ciało, bo mam później wysuszona, swędzącą skórę (probowałam różne - m.in. śliwkowy z Mazideł, z owoców leśnych z BU).

Szkoda
A bu Ja sobie bez hialuronu życia nie wyobrażam... mieszam go z olejami i dodaję do mleczka do włosów, w sumie zawsze kapkę daję do każdej maseczki, a czereśniową rozrabiam tylko nim... Za to ja chyba nie mogę serum z zielonej herbaty... ostatnio tak mnie wysypało, nie wiedziałam czemu. Ale teraz "leczę się" tamanu+róża+HA i wszystko schodzi, wczoraj nałożyłam też puder perłowy zamiast podkładu bo mam wysuszoną buzię i podkład się łuszczy. Nic się nie stało, żadnych nowych niespodzianek nie ma - więc wygląda na to że to serum herbaciane, bo już nic nowego nie używałam Dam mu jeszcze jedną szansę za jakiś czas, szkoda by było, bo w użytkowaniu jest bardzo przyjemne.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 10:22   #4088
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja od kilku dni nie uzywam podkładu - zamiast niego nakładam puder perłowy lub jedwabny, a na to mieszankę pudrów: z Oriflame + bambusowy + propolisowy i przyciemniam brązerem Deborah. Dzięki temu odkryłam, ze codziennie nowe syfki były sprawką podkładu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 11:38   #4089
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

kochane jak najwygodniej nakładać puder perłowy? palcami? właśnie pierwszy raz nałożyłam go właśnie palcami i strasznie się obsypywał, da się tego uniknąć? co do efektów, to narazie zmatowił skórę maksymalnie
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 11:50   #4090
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Eh, nie wiem po co ja tu wchodziłam . Skończyło się jak zwykle tym, że zbałamuciłyście mnie na zamówienie . Wstydźcie się, bo nie wiem kiedy zużyję to wszystko co już mam. Ale człowiek jest bezsilny kiedy czyta takie peany na temat pudru perłowego (wzięłam 2 opakowania ).
Ogólnie moje zamówienie:
- 2x puder perłowy
- puder bambusowy z jedwabiem
- olej tamanu
- olej z malin
- hydrolat rozmarynowy
- butelka z atomizerem (mam nadzieje, że jest lepsza niż ta z mazideł, bo tamta jest beznadziejna, a ja cierpię na brak atomizerów).

A macie może porównanie oleju tamanu z mazideł i BU? Bo tym z mazideł jestem zachwycona i mam nadzieje, że ten z BU nie ustępuje mu jakością, co?
A w jakim celu stosujesz olej z tamanu?Zastanawiam się czy go nie zamówić ze względu na małe przebarwienia po syfkach na czole.Da radę z czymś takim?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 12:08   #4091
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
kochane jak najwygodniej nakładać puder perłowy? palcami? właśnie pierwszy raz nałożyłam go właśnie palcami i strasznie się obsypywał, da się tego uniknąć? co do efektów, to narazie zmatowił skórę maksymalnie
Ja najpierw odrobinke przesypuję do większego naczynka - mam takie puste opakowanie po zużytym pudrze avonu, maczam pędzel, otrzepuję pędzel (do tego naczynka) i nakładam na buzię pędzlem.
Nie wiem jak mogłaś nałożyć go palcami
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 12:22   #4092
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
A w jakim celu stosujesz olej z tamanu?Zastanawiam się czy go nie zamówić ze względu na małe przebarwienia po syfkach na czole.Da radę z czymś takim?
Ja go stosuję w celach nawilżających. Szukam olei, które mnie nie zapychają i jeszcze coś fajnego robią ze skórą. Ten jest fajny: ma duże właściwości gojące, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, zmniejsza ewentualny stan zapalny, wchłania się szybciutko do matu (a u mnie to rzadkość) i nawilża.
A co do przebarwień to ciężko powiedzieć. Ale jeśli miałabym wskazać olej, który mógłby na to pomóc to wskazałabym właśnie tamanu.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 12:24   #4093
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja tez nakładam perłowy palcami
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 12:35   #4094
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ledwo doszło jedno zamówienie,a już przydałoby mi się drugie zamówić.
Które masło jest lepsze jako balsam do ust i do ciała:mango czy shea?
Myślę również o zamówieniu hydrolatu oczarowego.Czy on naprawdę jest dobry na naczynka?
Na pewno zamówię również hydrolat z kocanki,chociaż zapach jest straszny.
I chyba olej tamatu?Nie wiem jeszcze.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 12:36   #4095
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja od kilku dni nie uzywam podkładu - zamiast niego nakładam puder perłowy lub jedwabny, a na to mieszankę pudrów: z Oriflame + bambusowy + propolisowy i przyciemniam brązerem Deborah. Dzięki temu odkryłam, ze codziennie nowe syfki były sprawką podkładu
Ja właśnie wczoraj pierwszy raz - podkład odłazi mi miejscami, więc żeby cokolwiek mieć na twarzy - wzięłam puder Na to róż Body Shopu i tyle. Aha i korektor pod oczy bo to moja zmora... Nawet nie próbuję z innymi podkładami bo większość mnie zapycha
Cytat:
Ja tez nakładam perłowy palcami
Ja też wysypuję trochę na rękę, rozcieram i na twarz Nie wyobrażam sobie marnować go na pędzlu ;-)
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 12:58   #4096
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Ledwo doszło jedno zamówienie,a już przydałoby mi się drugie zamówić.
Które masło jest lepsze jako balsam do ust i do ciała:mango czy shea?
Myślę również o zamówieniu hydrolatu oczarowego.Czy on naprawdę jest dobry na naczynka?
Na pewno zamówię również hydrolat z kocanki,chociaż zapach jest straszny.
I chyba olej tamatu?Nie wiem jeszcze.
Tak zawsze jest. Ja już się boję wchodzić na inne wątki biochemiczne (np. zrobsobiekrem), bo może się to skończyć tragicznie dla mojego portfela.

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Ja też wysypuję trochę na rękę, rozcieram i na twarz Nie wyobrażam sobie marnować go na pędzlu ;-)
To go jest tak malutko?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 13:02   #4097
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
To go jest tak malutko?
Jak na marnowanie na pędzel to mało. Nakładany palcami -jest bardzo wydajny i wtedy jest go duuuużo
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 13:13   #4098
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Tak zawsze jest. Ja już się boję wchodzić na inne wątki biochemiczne (np. zrobsobiekrem), bo może się to skończyć tragicznie dla mojego portfela.



To go jest tak malutko?
o ile dobrze pamiętam to 5 g
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 07:29   #4099
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

We wtorek złożyłam zamówienie, a w nocy dostałam maila że paczka wysłana

Super, ale właśnie przed chwilą zauwazyłam, że kupiłam tonik mleczno-różany bez konserwantu W 2-4 tygodnie napewno nie zużyję całego toniku I co teraz?

Z "utrwalaczy" mam tylk wit. E i olejowy ekstrakt z rozmarynu, ale one chyba sa tylko do utrwalania olejów (??)
Może któraś z Was mogłaby mnie poratować odpowiednią ilością (18 kropli ) Optiphenu ND


EDYCJA:
prośba nieaktualna
Natalia1: dziękuję za pomoc
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-05-15 o 12:13
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 10:09   #4100
anies1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 56
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Pisałam już gdzieś, że rozrobiona z żelem hialuronowym nie piecze ;-) Tyle że to droższa wersja maseczki. Najgorzej miałam gdy rozrabiałam z hydrolatem migdałowym... paliło żywym ogniem. Z lipowym już trochę mniej ale też.

Ja również ograniczam zamówienia. Głównie ze względów finansowych ;-) Ale też nazbierało się tego trochę a nie lubię zapasów
rozrabiałam z żelem hialuronowym i hydrolatem geraniowym właśnie. tak samo robiłam maseczkę truskawkową i tutaj wszystko było ok , hmmmmmmm chyba nie będę się nowu katować tą maseczką

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

ja też ograniczam się z zamawianiem na BU chociaż przydałby mi się jakiś kremik do twarzy i nie wiem czy następnym razem nie zamówię któregoś... Co o nich sądzicie?
anies1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:54   #4101
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anies1981 Pokaż wiadomość
rozrabiałam z żelem hialuronowym i hydrolatem geraniowym właśnie.
A próbowałaś w ogóle nie dodawać hydrolatu? Samym żelem rozrobić? Bo mnie tylko tak nie piecze - każda inna wersja już jest odczuwalna
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 13:26   #4102
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Ledwo doszło jedno zamówienie,a już przydałoby mi się drugie zamówić.
Które masło jest lepsze jako balsam do ust i do ciała:mango czy shea?
Myślę również o zamówieniu hydrolatu oczarowego.Czy on naprawdę jest dobry na naczynka?
Na pewno zamówię również hydrolat z kocanki,chociaż zapach jest straszny.
I chyba olej tamatu?Nie wiem jeszcze.
...
masło jedno i drugie jest dobre do pielęgnacji ciała,chociaz ja wole mango bo prawie nie pachnie i shea pachnie bbaaardzo specyficznie.
hydrolat raczej wpływa dobrze na skórę problematyczną,z moimi naczynkami nic dobrego nie zrobil... tamanu osobiście bardzo nie lubie,a napewno nie do używania solo.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2009-05-15 o 13:28
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 13:36   #4103
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja się obecnie zastanawiam nad serum LEMON, hydrolatem oczarowym, tudzież tonikiem PHA, i nie wiem co wybrać...może wziąć od razu wszystkie 3? cerę mam bardzo trudną tj. bardzo tłustą, bardzo skłonną do trądziku, bywają i ostre stany zapalne...a jednoczesnie skłonną do odwodnienia, może któraś z Was ma podobny przypadek i może mi doradzić? z góry dziękuję za wszelką pomoc
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:33   #4104
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, a jakie macie doświadczenia z olejkiem antycellulitowym z BU? Ja używałam tylko na udach i po tygodniu zrobiła mi się skóra tak sucha jak skorupa Czy to możliwe, żeby olej tak wysuszał?
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:45   #4105
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jestem bardzo mile zaskoczona. W poniedziałek wieczorem złożyłam zamówienie na BU, a dziś po południu dostałam paczkę.
Czyżby Poczta Polska się zreflektowała?

Ahhh i dostałam próbkę oleju ostropestowego z ekstraktem z rozmarynu. Z czym to się je?
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?

Edytowane przez cat.
Czas edycji: 2009-05-15 o 15:38 Powód: skleroza :)
cat. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 15:26   #4106
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
masło jedno i drugie jest dobre do pielęgnacji ciała,chociaz ja wole mango bo prawie nie pachnie i shea pachnie bbaaardzo specyficznie.
hydrolat raczej wpływa dobrze na skórę problematyczną,z moimi naczynkami nic dobrego nie zrobil... tamanu osobiście bardzo nie lubie,a napewno nie do używania solo.
Dzięki za odpowiedź.A co polecacie do skóry naczynkowej poza hydrolatem z kocanki?
I jeszcze jedno.Który olejek do mycia twarzy polecacie?Waham się między bezzapachowym a którymś pachnącym,tylko czy te pachnące mogą podrażniać?

Edytowane przez katty86
Czas edycji: 2009-05-15 o 15:35 Powód: Dodanie pytania
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 17:53   #4107
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź.A co polecacie do skóry naczynkowej poza hydrolatem z kocanki?
Ja osobiście polecam hydrolat rumiankowy Łagodzi zaczerwienienia, nie podrażnia, lubię go
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 18:39   #4108
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Ja osobiście polecam hydrolat rumiankowy Łagodzi zaczerwienienia, nie podrażnia, lubię go
Również polecam hydrolat rumiankowy. Świetnie się również spisuje po depilacji.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 20:16   #4109
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Ja osobiście polecam hydrolat rumiankowy Łagodzi zaczerwienienia, nie podrażnia, lubię go
Miałam teraz hydrolat rumiankowy,nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie działał,choć podrażnić nie podrażnił.Może dam mu jeszcze jedną szansę

Ps.Przepraszam,że tylko jeden cytat zamiast dwóch ale nie umiem jeszcze wielocytowania.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 21:09   #4110
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź.A co polecacie do skóry naczynkowej poza hydrolatem z kocanki?
I jeszcze jedno.Który olejek do mycia twarzy polecacie?Waham się między bezzapachowym a którymś pachnącym,tylko czy te pachnące mogą podrażniać?
...
naczynka slicznie łagodzi hydrolat z kocanki,tylko dziewczyny narzekają na jego zapach,ja lubię serum flavo C z żelem hialuronowym,a dla bardziej ważliwych cer-serum olejowe z vit.C....
delitatne działanie ''wybielające'' widze tez po hydrolacie róznanym
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.