Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-20, 20:50   #541
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

dokładnie, u mnie też jest wiele dzieczyn po studium ktore nie sa najmlodsze a musze sie doksztalcic dodatkowo bo studium to za malo...
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 21:32   #542
evebeve88
Raczkowanie
 
Avatar evebeve88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubelskie ;)
Wiadomości: 158
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

No jak to sie mowi " Mow do doopy to cie osra"
Ale coz, niektorzy maja na to "hello" i ida do studium, a najgorsze jest to, ze dalej doradzaja innym tak wspaniale pomysly, ale kazdy ma swoj rozum proste.. /Ja wybieram studia
__________________
02.03.2009 koniec z paleniem !

'Chcę żyć pełnią życia, chcę wyssać wszystkie soki życia, by zgromić wszystko to, co życiem nie jest (...) By nie odkryć tuż przed śmiercią, że nie umiałam żyć'
evebeve88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 22:27   #543
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

"Helloooooooooooo" i powodzenia No tak dziewczyny po studium są głupie, zapomniałabym
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:06   #544
kropka189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Nie przeczytałam całego wątku i mam pytanie. Czy ktoś wybiera się na kosmetologię do Wrocławia w tym roku? Jeżeli tak do do jakiej szkoły, bo zastanawiam się którą wybrać xD
kropka189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 07:19   #545
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
"Helloooooooooooo" i powodzenia No tak dziewczyny po studium są głupie, zapomniałabym
Tak sie wtrące do dyskusji,wiem ze Ty chcialas isc do policealnej kosmetycznej.
JA uwazam ze kosmetyczka wcale nie jest głupia-egzamin potwierdzajacy jej kwalfikacje musi zdac..dosc duzo umiec..uczy sie chemii,dermatologii.
JA spotkalam kosmetyczki( po 2 latach nauki) ktore wiedzialy co robia i doskonale sie na tym znały.Wiadomo ze kosmetolog posiada jeszcze wieksza wiedze -moze pracowac w laboratorium,tworzyc wlasne produkty ale doceniam takze kosmetyczki(sama mysle o takiej szkole)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 08:37   #546
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ilo16na, dokładnie to miałam na myśli, ale niektórzy nie potrafią dyskutować tylko się wykłócać gdy ktoś ma inne zdanie i zarzucać mu, że wciska komuś bycie kosmetyczką Każdy robi ze swoim życiem co chce. A pisanie, że kosmetyczka może zrobić krzywdę jest śmieszne! Kosmetolog nie? Haha, śmiech na sali. Jasne po kosmetologii jest się cudotwórca znajdzie się od razu super prace za 5 tysięcy miesięcznie a później można otworzyć imperium SPA i odnieść mega sukces, a jako kosmetyczka nie, bo "robi się krzywdę".
Nie wiem jak na dziennych studiach, ale na zaocznych są zjazdy co 2 tygodnie i mało praktyk, ale po takim stwierdzeniu, że na kosmetologii jest mało praktyk, zostałam obrzucona błotem Tym kończę tą dyskusję, bo nie będę tracić czasu na tłumaczenie o co mi chodzi ludziom, którzy nie wiedzą co to dyskusja i czytanie ze zrozumieniem.
Pozdrawiam
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 09:00   #547
KKIIKKAA88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 54
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

WITAM czy to prawda że salon kosmetyczny będzie mogła prowadzić tylko osoba po kosmetologi?????

Edytowane przez KKIIKKAA88
Czas edycji: 2009-05-22 o 09:10
KKIIKKAA88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 10:08   #548
evebeve88
Raczkowanie
 
Avatar evebeve88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubelskie ;)
Wiadomości: 158
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Chcialam napisac od samego poczatku, ze dla mnie najlepszym sposobem jest isc na studia a praktyki odbyc w jakims dobrym salonie, zamiast najpierw isc do szkoly policealnej a pozniej na studia. I wiem, ze w studium jest wiecej "pracowni" ale nie jest to znaczaca roznica..
Roznica jest isc do studium na 1-2lata a pozniej dopiero na studia..
I tak trzeba bedzie odbyc ta praktyke po studiach i tak.
I nie pisze tu na forum, ze chce zarabiac 5000zl na miesiac bo to jest absurdalne
Ja sama po studiach chce isc pracowac za pare zlotych, zeby lepiej sie douczyc(chociaz czlowiek uczy sie cale zycie), ale chce nauczyc sie lepszego kontaktu z ludzmi i czekaja mnie rowniez w przyszlosci kursy, ktore chce odbyc..
A o salonie pomysle po paru latach praktyki
__________________
02.03.2009 koniec z paleniem !

'Chcę żyć pełnią życia, chcę wyssać wszystkie soki życia, by zgromić wszystko to, co życiem nie jest (...) By nie odkryć tuż przed śmiercią, że nie umiałam żyć'
evebeve88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 10:17   #549
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

jestem na studiach zaocznych -heh zjazdy mam co tydzień piątek- sobota-niedziela. 100 godzin samych zajęć praktycznych w semestrze wiec chyba nie jest to mało....
Nie uważam ze kosmetyczka ma mniejsze kompetencje... Każdy robi co lubi...
ps- kiedyś kosmetyczka depilowała mi rece laserem... Efekt wypalona dziura na jednej ,do końca życia ubytek...wygląda to tak jakbym sobie z 30 dziur wypaliła papierosem .... Całe szczescie ze dałam tylko jedną...
Prawda jest taka ze nawet niedouczony kosmetolog mógł mi zrobić to samo. Liczą sie praktyki.
Choc tak naprawde są to troszke inne zawody w detalach
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2009-05-22 o 10:19
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 10:48   #550
tucia09
Raczkowanie
 
Avatar tucia09
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 149
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ja również jestem na studiach u Żwirskiego.... zdecydowanie polecam studia niż studium ale to już zależy jakie kto ma ambicje
__________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile...
-----------------------------------
tucia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 11:09   #551
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez evebeve88 Pokaż wiadomość
Program moze byc taki sam, kwestia tylko w jaki sposob jest on przekazywany..
Stad tez moga byc rozne zdania..
Dokładnie o to mi chodziło. Stąd opinie o "lepszych" studiach i "gorszych "studium. I odwrotnie.
Cytat:
Dla mnie jest bez sensu isc na zarzadzanie i uczyc sie o tym przez 3 lata, gdzie jest duzo przedmiotow, ktore mi sie do niczego nie przydadza...
A pozniej dopiero isc na kosmetologie(no chyba ze pojde do zaocznego studium)
Kwestia tego co chcesz robić - być kosmetyczką, czy mieć swój, dobrze prosperujący salon, w którym na Ciebie pracują. Chyba, że masz smykałkę do marketingu i dokształcasz się we własnym zakresie.
Cytat:
Nie moge niestety skomentowac, bo nie mam pojecia jaki jest program w studium.. i kto wogole tam uczy czy profesjonalni wykladowcy czy nauczycielki po licencjacie
I w zasadzie o to mi chodziło od początku. Większość osób tutaj jest albo po studium albo po studiach -a wypowiadają się na podstawie opinii osób trzecich. Dlatego chciałam się wypowiedzieć - kończyłam jedno i drugie.
Cytat:
Niestety w tym momencie trzeba miec dobra bajere(ktora nie koniecznie pomaga, bo wystarczy byc głąbem i miec znajomosci) w kazdym zawodzie, bo gdzie sie nie ruszysz tam wszyscy chca Cie zjesc jak jestes slaba
Nie chodzi o bycie słabym czy silnym. Klientki zwykle przychodzą do salonu, żeby im powiedzieć jakie są piękne i cudowne oraz jakie piękniejsze i cudowniejsze wyjdą. Zrezygnowałam z bycia kosmetyczką głównie z tego względu - nie będę komuś wciskać kitu ;-)
Tego mnie studia nauczyły - kosmetyk nie musi działać, wystarczy żeby nie szkodził. Reszta to reklama. Podobnie jest z kosmetyczką.

Żeby nie było - nikomu nie odradzam ani studiów ani studium - gdybym miała doradzać - powiedziałabym żebyście szły na inny kierunek
Ale tak na serio - tu i tu ludzie wychodzą na podobnym poziomie - różnica jest tylko w papierze, choć teraz licencjat to i tak nic wielkiego, ale zawsze to podkładka że ma się "wyższe wykształcenie". Co kto będzie umiał to już jego indywidualna sprawa.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 13:30   #552
kropka189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

haloo! Ktoś Mi odpowie ?;D

Kurde czytając teraz wypowiedzi już sama sie zastanawiam studia czy studium hmm xD tym bardziej ze w grę tez wchodzą tylko studia zaoczne . ehh. teraz już sama nie wiem ;D Wena90 to Ty w końcu gdzie sie wybierasz? ;P
kropka189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 14:09   #553
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

sintagma, nie wiem gdzie studiujesz, ja mówiłam akurat o Wrocławiu.
kropka189, żebym to ja już sama w 100% wiedziała
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 15:29   #554
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

dziewczyny po magisterce ma się wyższe wykształcenie. a co z licencjatem?

u Czamaru we wrocławiu po skonczeniu studiów ma się licencjat. można jakoś magisterke hm... 'dorobic' :P ? czy nie da rady?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 16:22   #555
kropka189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Wena90 Ja właśnie myślę o WSF we Wrocku ;D o zaocznych bo słyszałam ze na Nowowiejskiej o wiele drożej ;<.

Agiii o ile Ja doczytałam o WSF to magisterke chyba byś musiała robić w innej szkole , bo tutaj nie ma , tylko licencjat :P
kropka189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 20:09   #556
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ale jest taka możliwosc zrobic licencjat u Czamary a potem dorobic magisterke gdzies indziej? na studiach panstwowych wiem ze magisterka jest, ale zeby sie tam dostac to rozszerzenie biol i chem świetnie trzeba zdac na maturze. czego ja nie jestem chyba w stanie zrobic :P
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 22:38   #557
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Oczywiście, że jest Na studiach II stopnia brana jest średnia ocen z licencjata, nie z matury + egzaminy wstępne + rozmowa, zależnie od uczelni.
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 22:46   #558
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

W innych miastach, w Łodzi jest magisterka z tego co kiedyś tam wyczytałam.
kropka189, mam znajome i na WSF i na Nowowiejskiej. Na pewno u Czamary lepszy sprzęt i biblioteka, ale trudniej niż u Żywirskiego, anatomia i histologia to postrach ponoć tej szkoły jak wszędzie, ale tam anatomie ponoć 10% ludzi zdaje w 1 terminie. A co do kasy, to po ukrytych kosztach wszędzie wychodzi tyle samo.. Ja gdybam, ale chyba jednak studia. Mama magister to odczuwam presje.. Wiadomo, że na innych się nie patrzy, ale to takie podsycanie ambicji hehehehe.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2009-05-22 o 22:47
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 08:03   #559
kropka189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

No właśnie Ja mam taką samą presje jak Ty xD ale wydaje Mi sie że ta anatomia wcale nie jest taka straszna xD w końcu te 10% potrafi ;P ^^. A słuchaj Ty dzwoniłas do WSF i mówiłaś że tam osobiście trzeba przyjść z poręczycielem?
kropka189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 08:28   #560
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

To chodzi o poręczyciela, jeśli chcesz spłacać studia ratami. Tak mi powiedziano. Bo do Żywirskiego się dodzwonić nie można haha, a jakoś do Czamary się boję iść :P
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 09:20   #561
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Oczywiście, że jest Na studiach II stopnia brana jest średnia ocen z licencjata, nie z matury + egzaminy wstępne + rozmowa, zależnie od uczelni.
dziękuję bardzo
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 15:30   #562
kropka189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ale u Żywirskiego drogo ;o xD kurde ;D a jak Ja nie mam możliwości żeby mój poręczyciel był osobiście? Bo Ja az z Mazur jestem xDDD
kropka189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 16:08   #563
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Dziewczyny TRAGEDIA !!!! jestem w samorządzie szkolnym i juz jest pewne ze nie bedzie mgr z kosmetologii.... tu nie dermatolodzy wnosili sprzeciw tylko chemicy.. W łodzi był ostatni nabór w zeszłym roku... Ministerstwo im nie przedłuzy na nastepny rok.

Ale mam plan awaryjny hehe mgr z zdrowia publicznego lub fizjoterapia Da sie

Ciekawostka- w Anglii można miec magistra z wizażu...
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 16:28   #564
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

A ja powiem tak! od 8 lat jestem kosmetyczka po studium i teraz wybieram sie na kosmetologie bo czuje ze brak mi wiedzy teoretycznej,ale jesli chodzi o praktyke to mysle ze studia nie dały by mi tego co studium, pisze tak bo były u mnie nie raz dziewczyny na prakrykach ze studiów i to co umiały to żenada,wiedza teoretyczna taka ze mnie nie raz zaginały, ale praktycznie to nawet henny nie umiały dobrze nałożyć.Tak więc podsumując jak bym miała jeszcze raz wybierać to tak samo wybrałabym tzn. najpierw studium ,praca w gabinecie i dokształcić sie na studiach- myślę ze teraz z perspektywy tych lat spędzonych za fotelem będzie mi lepiej zrozumieć zagadnienia kosmetyczne
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 16:57   #565
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

kryniaola- zgadzam sie z Tobą w 100%
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 17:01   #566
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez zelgadia Pokaż wiadomość
Witam,
W tej chwili studiuję I rok na KWSPZ tzn Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, ale zastanawiam się nad przeniesieniem do Czamary we Wrocławiu. Jak sądzicie jest taka możliwość po polowie roku czy musiałabym zaczynać od nowa w październiku? I czy którakolwiek z was może w jakikolwiek sposób porównać poziom tych dwóch uczelni? Sprawdzałam wcześniej to obie miały dość pozytywne opinie (przynajmniej w większości), ale wybrałam Kraków ze względu na partnera a mieszkam w Bielawie 60 km od Wro i w sumie teraz trochę żałuję tej odległości... Słyszałam że Czamara trochę się "zepsuła" porównując z początkiem działalności, ale wolałabym od was uzyskać w miarę obiektywny osąd.
Pomóżcie Proszę!
A moglabys szczegolowo opisac dlaczego nie jestes zadowolona z KWSPZ? Bo wlasnie sie zastanawiam co wybrac w Krakowie od tego roku - KWSPZ czy KWSZ...
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 17:23   #567
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Moja koleżanka chodzi do krakowa i sobie chwali")

Mozliwość przeniesienia jest zawsze po pierwszym zdanym semestrze, i chyba każdym kolejnym o ile sie nie myle
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 17:24   #568
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez evebeve88 Pokaż wiadomość
Ja wybieram sie na studia tylko dlatego, ze chce w przyszlosci otworzyc gabinet a z tego co mi wiadomo, ma wejsc ustawa zabraniajaca otwarcie gabinetu kosmetyczkom, trzeba bedzie miec tytul licencjata...
czyli jak pojde do wyzszej szkoly licencjackiej, to nie bede miala tytulu kosmetyczki tylko kosmetologa?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 17:37   #569
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

tak,jesli zrobisz licencjata 3 letniego to bedziesz miec tytuł kosmetologa, jesli technikum czy inną "policealną szkołę" to bedziesz kosmetyczką
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 17:40   #570
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
tak,jesli zrobisz licencjata 3 letniego to bedziesz miec tytuł kosmetologa, jesli technikum czy inną "policealną szkołę" to bedziesz kosmetyczką
i ten 3letni licencjat bedzie sie liczyl jako wyzsze wyksztalcenie?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 14:13:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.