Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-16, 15:23   #4531
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: help - masło shea i warunki przechowywania

Uff dziekuje za odpowiedz
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 16:55   #4532
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Po pierwsze nic z tego nie stosowałam,ale ja bym obstawiała serum amla.Po pierwsze niektórych podrażnia witamina C,a w dodatku zawiera alkohol i glikol propylenowy.Mnie podrażnia glikol propylenowy(w ogóle może szkodzić naczynkom).A z alkoholem też lepiej uważać,bo wielu naczynkowcom szkodzi.Ja unikam obu.
dzięki za odp. Wydaje mi się jednak, że alkohol mi nie zaszkodził - do tej pory nie miałam takich problemów. Nie jestem naczynkowcem, mam mieszaną cerę ale odwodnioną. Tym serum chciałam ją nawilżyć. Może to ta wit. C? nie wiem czy jestem uczulona. Po sobocie sprawdzę to a póki co jakoś dam radę.
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 17:14   #4533
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Salomi - nieraz już to wspominano o podrażnieniach spowodowanych tą formą wit.C, ale zaczekaj jeszcze z opinią, poobserwuj skórę jakiś czas. BTW, zajrzałam na Twojego bloga, to straszne, co Ci się przydarzyło!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 17:36   #4534
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marli Pokaż wiadomość
staram się, ale nie należe do osób specjalnie sumiennych w tej kwestii dlatego zastanawiam się nad kwasami pha, a nie nad bha i aha. Chyba spróbuje tego toniku . Lemon mi raczej nie słuzył...

Literka96 i Susanna ten aha/bha 10% to ja nawet mam... ale nawet w zimie bałabym się go użyć na twarz, a co dopiero w lecie, skoro i bez kwasu dostałam jakichś plam posłonecznych!!!
w kazdym razie dzięki za rady. Ja ten aha/bha 10% używałam na plecy na syfki. Tam się sprawdzał całkiem ok
Toniku używam i na dwarz i na dekolt i na plecy. plecy to tragedia :/ NA twarzy już widzę pierwsze pozytywne efekty Powoli sie łuszcze (mało przyjemne ale skuteczne) no i wyleczylam miejsce na rzuchwie gdzie od dluższegfo czasu mialam krosty. Odkad stosuje tonik - nic nie wyskoczyło
Póki co stosuje codziennie a potem będe zmniejszac - jak wylecze buzię.

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Marli - jeżeli nie stosujesz regularnie filtrów, ja bym nie liczyła na większe efekty w walce z przebarwieniami posłonecznymi
Racja Osobiście nie przepadam za wysokimi filtrami ale ta 30-tke zniose bo się fajnie wchlania i nie zapycha . No i musze używać podczas kuracji kwasami.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 18:25   #4535
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja mam chwilę załamania. Stosuję produkty z BU już półtora miesiąca i jak na razie żadnej poprawy cery nie zauważyłam, a wręcz pogorszenie

Mam cerę trądzikową, jest to taki drobny czerwony trądzik podskórny, gdzieniegdzie większe czerwone plamy, ale nie ropne gule. No i oczywiście wągry i potworna skłonność do zapychania - wszystko mnie zapycha!

Używam:
- olejku myjącego do demakijażu oczu (jest fenomenalny)
- do mycia twarzy Lubexu z apteki
- toniku z BHA tak co 3 dzień (jak używałam częściej to mi się strasznie łuszczyła skóra i była cała czerwona wręcz poparzona, teraz jak używam rzadziej nie widzę żadnych efektów), w szafie leży też Effaclar bo po 3 miesiącach stosowania efektów nie było więc za radą wizażu zmieniłam na ten tonik
- hydrolatów, najpierw oczarowego, teraz z cytrynowego drzewa herbacianego (fajnie odświeżają cerę, ale w kwestii pryszczy nie robią nic)
- w noce międzytonikowe serum LEMON wersję z tamanu
- 1 raz w tygodniu maseczki wulkanicznej z ogórkiem
- na dzień serum z C
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 18:40   #4536
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A ja mam chwilę załamania. Stosuję produkty z BU już półtora miesiąca i jak na razie żadnej poprawy cery nie zauważyłam, a wręcz pogorszenie

Mam cerę trądzikową, jest to taki drobny czerwony trądzik podskórny, gdzieniegdzie większe czerwone plamy, ale nie ropne gule. No i oczywiście wągry i potworna skłonność do zapychania - wszystko mnie zapycha!

Używam:
- olejku myjącego do demakijażu oczu (jest fenomenalny)
- do mycia twarzy Lubexu z apteki
- toniku z BHA tak co 3 dzień (jak używałam częściej to mi się strasznie łuszczyła skóra i była cała czerwona wręcz poparzona, teraz jak używam rzadziej nie widzę żadnych efektów), w szafie leży też Effaclar bo po 3 miesiącach stosowania efektów nie było więc za radą wizażu zmieniłam na ten tonik
- hydrolatów, najpierw oczarowego, teraz z cytrynowego drzewa herbacianego (fajnie odświeżają cerę, ale w kwestii pryszczy nie robią nic)
- w noce międzytonikowe serum LEMON wersję z tamanu
- 1 raz w tygodniu maseczki wulkanicznej z ogórkiem
- na dzień serum z C
A jesteś pewna,że ten trądzik to kwestia pielęgnacji?Może przyczyna jest wewnątrz organizmu,wiele przypadłości ma wpływ na skórę.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 18:42   #4537
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A ja mam chwilę załamania. Stosuję produkty z BU już półtora miesiąca i jak na razie żadnej poprawy cery nie zauważyłam, a wręcz pogorszenie

Mam cerę trądzikową, jest to taki drobny czerwony trądzik podskórny, gdzieniegdzie większe czerwone plamy, ale nie ropne gule. No i oczywiście wągry i potworna skłonność do zapychania - wszystko mnie zapycha!

Używam:
- olejku myjącego do demakijażu oczu (jest fenomenalny)
- do mycia twarzy Lubexu z apteki
- toniku z BHA tak co 3 dzień (jak używałam częściej to mi się strasznie łuszczyła skóra i była cała czerwona wręcz poparzona, teraz jak używam rzadziej nie widzę żadnych efektów), w szafie leży też Effaclar bo po 3 miesiącach stosowania efektów nie było więc za radą wizażu zmieniłam na ten tonik
- hydrolatów, najpierw oczarowego, teraz z cytrynowego drzewa herbacianego (fajnie odświeżają cerę, ale w kwestii pryszczy nie robią nic)
- w noce międzytonikowe serum LEMON wersję z tamanu
- 1 raz w tygodniu maseczki wulkanicznej z ogórkiem
- na dzień serum z C
Pewnie Cię nie pocieszę, ale u mnie polepszenie stanu wyglądu skóry nastapiło dopiero po jakimś roku przejścia na kosmetyki z BU i Mazideł. Pogorszenie też było, jednak powoli powoli wszystko się zaczęło normować - mogę już sobie pozwolić na chodzenie bez podkładu, z samym pudrem perłowym, co jest dla mnie ogromnym sukcesem.
Myślę, że tak naprawdę nie ma co liczyć na błyskawiczne działanie - trzeba być systematycznym (nie zmieniać co 5 minut kosmetyków) i cierpliwym.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 19:34   #4538
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A ja mam chwilę załamania. Stosuję produkty z BU już półtora miesiąca i jak na razie żadnej poprawy cery nie zauważyłam, a wręcz pogorszenie

Mam cerę trądzikową, jest to taki drobny czerwony trądzik podskórny, gdzieniegdzie większe czerwone plamy, ale nie ropne gule. No i oczywiście wągry i potworna skłonność do zapychania - wszystko mnie zapycha!

Używam:
- olejku myjącego do demakijażu oczu (jest fenomenalny)
- do mycia twarzy Lubexu z apteki
- toniku z BHA tak co 3 dzień (jak używałam częściej to mi się strasznie łuszczyła skóra i była cała czerwona wręcz poparzona, teraz jak używam rzadziej nie widzę żadnych efektów), w szafie leży też Effaclar bo po 3 miesiącach stosowania efektów nie było więc za radą wizażu zmieniłam na ten tonik
- hydrolatów, najpierw oczarowego, teraz z cytrynowego drzewa herbacianego (fajnie odświeżają cerę, ale w kwestii pryszczy nie robią nic)
- w noce międzytonikowe serum LEMON wersję z tamanu
- 1 raz w tygodniu maseczki wulkanicznej z ogórkiem
- na dzień serum z C
- Ja myślę, że spokojnie po toniku możesz użyć jeszcze serum lemon tamanu - ja mieszam go z hialuronem i lepiej się wchłania.
- Skoro używasz olejku myj acego to po co jeszcze jakiegoś aptecznego?
- ja hudrolatów używam rano zamiast toniku - do odświeżenia buzi.
- spróbuj wprowadzić jeszcze maseczkę aspirynową (4 tabletki apiryny rozkruszyć, wymieszać z 1 łyżeczką jogurtu naturalnego i na buzię. Ja po 20 min. zmywam). Mnie świetnie oczyszcza i matuje skórę.
- i ostatnio na zmianę z serum lemon używam olejek tamanu+macerat z ziel. herbaty+żel hialuonowy. Mieszam to na ręku i na twarz, dekolt i plecy. Bardzo jestem zadowolona z takiej mieszanki.
Troszkę cierpliwości. Na pewno polepszy się skóra. U mnie po kilku miesiącach było widać poprawę. Jeszcze jakiś peeling enzymatyczny sobie wprowadź.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 20:51   #4539
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Pewnie Cię nie pocieszę, ale u mnie polepszenie stanu wyglądu skóry nastapiło dopiero po jakimś roku przejścia na kosmetyki z BU i Mazideł.
Po roku? To Ty cierpliwa jesteś Ja czekam na swoje pierwsze paczki z mazideł i BU, usiedzieć nie mogę Ale jeśli nie zauważę szybkich efektów (tak po 3-4 miesiącach) to nie wiem czy się nie zniechęcę Zamówiłam produkty, które predystynują do miana hitów wizażowych. I jak tylko dojdą do mnie przesyłki - nowa, naturalna pielęgnacja rusza pełną parą
Pewne kroki już podjęłam... i no właśnie, mam pytanie, tak przy okazji Zaczęłam kuracje kwasami, zakupiłam effa k i diacneal, a dopiero potem trafiłam na wiele głosów, że jednak zalecane jest by na okres letni odstawić diacneal. I tak się zastanawiam, są duszyczki, który nie odstawiły, stosowały filtry i nic złego się nie działo? Nawet w tym wątku dyskutujecie o odstawianiu, ale czy to jest podparte przykrymi doświadczeniami czy tylko prewencyjnie? Nie wiem czy ryzykować i kontynuować kurację - stosuję filtr 50, na słońcu przebywam tyle co z domu do pracy i spowrotem, więc chyba nie zaszkodzę sobie diacnealem w lecie
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 22:10   #4540
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A moja paczka z BU utkneła bidulka na poczcie Durnemu listonoszowi kolejny raz nie chcialo sie dzwonic i zostawił awizo - a dzisiaj cały czas ktoś byl w domu. Jutro ktos za to oberwie na poczcie ile razy mozna! a potem zaopatrze sie w spirytus rektyfikowany i do dzieła, mieszanie toniku BHA, serum flavo i mleczka jedwabnego do wlosow
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 23:29   #4541
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
- Skoro używasz olejku myj acego to po co jeszcze jakiegoś aptecznego?
Przecież napisała, że olejku używa do demakijażu oczu...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 08:07   #4542
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Przecież napisała, że olejku używa do demakijażu oczu...
a przepraszam, nie doczytałam
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 09:51   #4543
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

marioladabr - z ciekawości zajrzałam, czym jest ten Lubex, bo pierwsze słyszę

Lalaith - a zapycha Cię coś z BU, zauważyłaś nowe zmiany, inne objawy skórne? Cykl odnowy naskórka trwa kilka tygodni, wcześniej nie ma co liczyć na głębszą poprawę...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 10:47   #4544
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A ja mam chwilę załamania. Stosuję produkty z BU już półtora miesiąca i jak na razie żadnej poprawy cery nie zauważyłam, a wręcz pogorszenie

Mam cerę trądzikową, jest to taki drobny czerwony trądzik podskórny, gdzieniegdzie większe czerwone plamy, ale nie ropne gule. No i oczywiście wągry i potworna skłonność do zapychania - wszystko mnie zapycha!

Używam:
- olejku myjącego do demakijażu oczu (jest fenomenalny)
- do mycia twarzy Lubexu z apteki
- toniku z BHA tak co 3 dzień (jak używałam częściej to mi się strasznie łuszczyła skóra i była cała czerwona wręcz poparzona, teraz jak używam rzadziej nie widzę żadnych efektów), w szafie leży też Effaclar bo po 3 miesiącach stosowania efektów nie było więc za radą wizażu zmieniłam na ten tonik
- hydrolatów, najpierw oczarowego, teraz z cytrynowego drzewa herbacianego (fajnie odświeżają cerę, ale w kwestii pryszczy nie robią nic)
- w noce międzytonikowe serum LEMON wersję z tamanu
- 1 raz w tygodniu maseczki wulkanicznej z ogórkiem
- na dzień serum z C
Lalaith a co używasz w takim razie do makijażu? Może przyczyna tkwi w kolorówce, jeśli stale zapychasz skórę jakimś niewłaściwym podkładem, to na nic dobra pielęgnacja. Poza tym przychylam się do ( przepraszam, nie pamiętam czyjej ) opinii, że przyczyna może być gdzie indziej. Czasem trądzik trzeba wyleczyć dermatologicznie i dopiero wtedy właściwa pielęgnacja coś daje. Ja przed kuracją retinoidami mogłam robić wiele rzeczy z buzią i nic to nie dawało. W tej chwili miewam pogorszenia i polepszenia, ale ogólnie widzę działanie kosmetyków, co wcześniej było tylko marzeniem.

Ktoś tu pytał o diacneal w lecie - ja stosuję co drugą noc naprzemiennie z Brevoxylem, na dzień Antek 50+ i jest ok

A tak w ogóle to zamówiłam sobie tonik PHA - właśnie przyszedł i będę kręcić - zobaczymy co to za cudo ;-) Poza tym przyłączam się do zapchanych przez hialuron z alantoiną i pantenolem. Winię raczej pantenol, następnym razem kupię zwykły żel
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 11:35   #4545
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Lalaith a co używasz w takim razie do makijażu? Może przyczyna tkwi w kolorówce, jeśli stale zapychasz skórę jakimś niewłaściwym podkładem, to na nic dobra pielęgnacja. Poza tym przychylam się do ( przepraszam, nie pamiętam czyjej ) opinii, że przyczyna może być gdzie indziej. Czasem trądzik trzeba wyleczyć dermatologicznie i dopiero wtedy właściwa pielęgnacja coś daje. Ja przed kuracją retinoidami mogłam robić wiele rzeczy z buzią i nic to nie dawało. W tej chwili miewam pogorszenia i polepszenia, ale ogólnie widzę działanie kosmetyków, co wcześniej było tylko marzeniem.

Ktoś tu pytał o diacneal w lecie - ja stosuję co drugą noc naprzemiennie z Brevoxylem, na dzień Antek 50+ i jest ok

A tak w ogóle to zamówiłam sobie tonik PHA - właśnie przyszedł i będę kręcić - zobaczymy co to za cudo ;-) Poza tym przyłączam się do zapchanych przez hialuron z alantoiną i pantenolem. Winię raczej pantenol, następnym razem kupię zwykły żel
To ja pisałam o innej przyczynie,ale nie miałam na myśli leczenia dermatologicznego,bo ono w sumie też zajmuje się skórą.Chodziło mi o takie głupie przyczyny o których człowiek nie pomyśli a to mogą być one,np. pasożyty pokarmowe,nużeniec,bakter ia helicobacter pyroli(czy jakoś tak) ,alergie i inne tego typu.Nie twierdzę,że tak jest w tym przypadku,ale w sumie w organizmie wszystko się łączy.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 13:14   #4546
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Salomi - nieraz już to wspominano o podrażnieniach spowodowanych tą formą wit.C, ale zaczekaj jeszcze z opinią, poobserwuj skórę jakiś czas. BTW, zajrzałam na Twojego bloga, to straszne, co Ci się przydarzyło!
dzięki za radę i współczucie
Heh, chciałabym dalej pisać bloga ale nie pamiętam hasła i nie mogę go odzyskać buuu... Sorry za ten mały odskok ot tematu

Ale numer: okazało się, że hasło było właściwe tylko login nie. Hihi...

Edytowane przez salomi
Czas edycji: 2009-06-17 o 13:50 Powód: dopisek
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 14:48   #4547
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
To ja pisałam o innej przyczynie,ale nie miałam na myśli leczenia dermatologicznego,bo ono w sumie też zajmuje się skórą.Chodziło mi o takie głupie przyczyny o których człowiek nie pomyśli a to mogą być one,np. pasożyty pokarmowe,nużeniec,bakter ia helicobacter pyroli(czy jakoś tak) ,alergie i inne tego typu.Nie twierdzę,że tak jest w tym przypadku,ale w sumie w organizmie wszystko się łączy.
Hmmm... no niby tak. Ale mam wrażenie, że przy przypadłościach jakie opisałaś trądzik nie byłby jedynym objawem. Pojawiałyby się jakieś bóle, problemy z układem pokarmowym itp. Tak myślę przynajmniej, ale znawcą nie jestem Myślę, że może warto odwiedzić w takim wypadku lekarza z polecenia.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 14:58   #4548
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dermatolog powiedziala mojej bratowej ze jak sie rzuca palenie to moga nastapic takie problemy ze skora jak duze wypryski itp.ona rzucila palenie z rok temu i dopiero po pol roku od rzucenia zaczela miec takie problemy ze skora na plecach.nic jej nie pomagalo i jak poszla do lekarki to ta jej powiedziala ze z organizmy wychodza toksyny,ktore zbieraly sie przez 7lat jak paliła.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 14:58   #4549
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Lalaith, poleciłabym ci peelingi kwasowe, na trądzik, wągry są dobre, ale nie teraz latem. Jak na BHA za mocno reagujesz to jest jeszcze migdał. Przydałoby się kilka żeby gruntownie oczyścić skórę.

Przyszła moje zamówienie min. kocanka, faktycznie zapach mocny, ale nie jakiś brzydki. Trochę jak siano.
Trafiło mi się felerne opakowanie czy wam też się zdarza, że część hydrolatu wycieknie do woreczka strunowego? Niestety straciłam tak chyba z 10-15 ml.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 15:42   #4550
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Przyszła moje zamówienie min. kocanka, faktycznie zapach mocny, ale nie jakiś brzydki. Trochę jak siano.
Trafiło mi się felerne opakowanie czy wam też się zdarza, że część hydrolatu wycieknie do woreczka strunowego? Niestety straciłam tak chyba z 10-15 ml.
mi się zdarzyło, ale straciłam w ten sposób najwyżej 1-2 ml Napisz może do BU, mi wtedy za ten 1 ml dali rabat 5%
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:38   #4551
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja też miałam wylanego troszkę ale nie zgłosiłam :-(((( szkoda...
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:42   #4552
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

muszę pochwalić BU! W poniedziałek dostałam informację o wpłynięciu wpłaty, a dzisiaj już wysłali mi zamówienie!
Oby już tak zawsze było...
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 16:56   #4553
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Do mnie też przyszła kocanka i mam podobne wrażenia do alkaxy - pachnie dosyć mocno jak sianno właśnie, jak dla mnie zapach nie jest taki straszny, po tych opisach na wizażu spodziewałam się czegoś gorszego, ale długo go czuję na twarzy, więc zdecydowanie lepiej sprawdza się na noc
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 17:05   #4554
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
muszę pochwalić BU! W poniedziałek dostałam informację o wpłynięciu wpłaty, a dzisiaj już wysłali mi zamówienie!
Oby już tak zawsze było...
U mnie to już kolejna paczka z takim tempem
Też właśnie dostałam maila, że wysłali

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby było coś wylane. Chyba mam szczęście
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 17:16   #4555
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Do mnie też przyszła kocanka i mam podobne wrażenia do alkaxy - pachnie dosyć mocno jak sianno właśnie, jak dla mnie zapach nie jest taki straszny, po tych opisach na wizażu spodziewałam się czegoś gorszego, ale długo go czuję na twarzy, więc zdecydowanie lepiej sprawdza się na noc
Dostałam próbkę hydrolatu z kocanki, o ktora prosiłam I jestem zachwycona! Juz po pierwszej aplikacji niemal znikneło zaczerwienienie przy skrzydełku nosa, ktore mam od jakiegos czasu. Do tego zapach... Taki własnie jak w opisie na BU "wyrazisty, ciepły, słodko-miodowy, ziołowy, lekko korzenny" - generalnie przyjemny, z tym ze intensywny, wiec pewnie dlatego niektórym nie pasuje.. Ja również po opisach na BU spodziewałam sie jakiegoś smrodku A tu bardzo miłe zaskoczenie Nastepnym razem biore pełnowymiarowe opakowanie

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-06-17 o 17:17
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 18:30   #4556
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zazdroszczę ci, że tak dobrze zadziałał. Ja mam naczynka na policzku i nie liczę na to, że znikną od kocanki, na razie jakiegoś widocznego efektu nie zauważyłam, no ale jestem cierpliwa może akurat cos pomoże.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:21   #4557
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dostałam próbkę hydrolatu z kocanki, o ktora prosiłam I jestem zachwycona!
To można prosić o próbki? Czy każda taka prośba jest respektowana?
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:26   #4558
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Czy każda taka prośba jest respektowana?
Niestety nie. Mało która
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:38   #4559
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To widze, ze miałam szczescie napisałam w uwagach pod zamowieniem prosbe o probke hydrolatu badz maceratu z kocanki i dostałam to pierwsze. No ale zadziałali na swoją korzysc, bo nastepnym razem kupie ten hydrolat, mzoe nawet najwieksze opakowanie
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:41   #4560
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mnie kocanka powaliła swym zapachem Jak maggi Na kocankę kręcę nosem a zamówiłam serum Lemon w wersji z olejem Tamanu

Leci też wielki hydrolat różany z róży stulistnej. Jestem od niego uzależniona - i od hydrolatu z róży damasceńskiej
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.