Uwm :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-23, 20:46   #61
darejka
Wtajemniczenie
 
Avatar darejka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 115
Dot.: Uwm :)

Cytat:
Napisane przez _Ewela_19 Pokaż wiadomość
Czyli mówisz,że wszystkie ploty o akademiku to szczera prawda?
w każdej plotce jest coś z prawdy
__________________

darejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 21:02   #62
201606242122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 622
Dot.: Uwm :)

ja trzy lata juz mieszkam w akademikach i twierdze, ze nie jest tak zle - zaliczylam juz ds 4,ds 119 i bratniak. coz moze w bratniaku naprawde sa duze imprezy, ale np w 119 jest spokojnie, mozna sie tez ugadac z kierowniczka zeby mieszkac w pokoju 3 osob. tylko w 2 os. ( a placi sie jak za dwojke).
najwiazniejsze jest zeby miec osobe do pokoju i w miare normalnych ludzi w segmencie i akademik nie jest taki zly!
ale to prawda, ze mozna znalesc stancje, ktora jest o wiele tansza niz akademik. mysle, ze zak przegina z tymi cenami za akademiki :\
201606242122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 22:18   #63
CzarnoCzerwona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: Uwm :)

Sorry,że przerywam dyskusję o miejscu zamieszkania, ale mam problem...
Dostałam się na bezp. narodowe i ekonomię, wybrałam ekonomię, złożyłam wszystkie dokumenty osobiście. Jutro są wyniki drugiego naboru(jestem na rezerwowej na prawie) i jeśli się dostanę to co mam zrobić? Jechać tam osobiście, zabrać papiery i złożyć ponownie czy mogę wysłać kogoś ze znajomych z olsztyna z wydrukowanym podaniem, ta osoba złoży nowe podanie, wypełni teczkę? Składając osobiście musiałam pokazać dowód osobisty potwierdzający kserokopię, teraz też będzi eto potrzebne? Nie wiem kompletnie jak to załatwić.... Proszę o pomoc.
CzarnoCzerwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 10:52   #64
darejka
Wtajemniczenie
 
Avatar darejka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 115
Dot.: Uwm :)

Cytat:
Napisane przez CzarnoCzerwona Pokaż wiadomość
Sorry,że przerywam dyskusję o miejscu zamieszkania, ale mam problem...
Dostałam się na bezp. narodowe i ekonomię, wybrałam ekonomię, złożyłam wszystkie dokumenty osobiście. Jutro są wyniki drugiego naboru(jestem na rezerwowej na prawie) i jeśli się dostanę to co mam zrobić? Jechać tam osobiście, zabrać papiery i złożyć ponownie czy mogę wysłać kogoś ze znajomych z olsztyna z wydrukowanym podaniem, ta osoba złoży nowe podanie, wypełni teczkę? Składając osobiście musiałam pokazać dowód osobisty potwierdzający kserokopię, teraz też będzi eto potrzebne? Nie wiem kompletnie jak to załatwić.... Proszę o pomoc.
Raczej będziesz musiała to załatwić osobiście, bo nawet tak logicznie rzecz biorąc wyobrażasz sobie, żeby ktoś obcy mógł tak wyciągnąć twoje papiery z uczelni, byłoby to dosyć nieodpowiedzialne z ich strony wydawać komu popadnie tak ważne papiery jak oryginał matury i inne dokumenty.

Tak szczerze mówiąc jeśli myślisz poważnie o Prawie, to zobacz, na którym miejscu jeśli chodzi o ten kierunek plasowany jest UWM, nie ma tu wysokiego poziomu, a to dobrze nie rokuje w przyszłości - myślę, że zarówno jeśli chodzi o pracę i zdawanie na aplikację. No chyba, że myślisz o tym, żeby się przyłożyć do nauki i gdzieś przenieść później?
__________________

darejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:40   #65
just92
Zakorzenienie
 
Avatar just92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 629
Dot.: Uwm :)

Darejka z tego co widzę jesteś z Olsztyna. Myślisz że Jaroty do dobra lokalizacja na mieszkanie? Wczoraj oglądałam z koleżankami i jest fajne chyba sie na nie zdecydujemy, ale jak np z dojazdami na kortowo i wgl mozesz cos poradzic ?
__________________

there are far, far better things ahead
than any we leave behind

just92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 11:23   #66
nika1496
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 26
Dot.: Uwm :)

Witajcie, też już studiuję na drugim roku w Olsztynie, więc może na coś się przydam
co do akademików to ja nie polecam, moi znajomi się przenosili i szukali stancji w środku semestru, bo nie odpowiadał im taki tryb życia... myślę, że wszystko zależy też do tego, jaki się kierunek wybrało i z jakimi ludźmi będzie się mieszkać. Ja polecam stancję, mieszkałam na Podgrodziu i było super, teraz też będę szukać czegoś w tamtej okolicy. Dobra lokalizacja, spokój.
Co do prawa na UWM to się zgadzam... moje współlokatorki to studiowały to same mówiły, że spodziewały się czegoś innego... No ale wybór kierunku to sprawa indywidualna
nika1496 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 11:32   #67
darejka
Wtajemniczenie
 
Avatar darejka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 115
Dot.: Uwm :)

na jarotach mieszka trochę studentów, jesli nie przeszkadzałyby ci dojazdy około 15-20 minut autobusem (lub więcej, zalezy gdzie konkretnie jest to mieszkanie i gdzie masz wydział), to możesz brać, teraz i tak ciężko coś fajnego znaleźć pewnie. sieciówka ulgowa będzie kosztować chyba 55zł, możesz ewentualnie kupić liniówkę (na konkretną linię - pewnie 30 do kortowa, wtedy wyjdzie taniej, zerknij na cennik, bo się wszystko zmienia od 1 sierpnia i nie wiem ile będzie kosztować), obyście tylko nie miały zwalonego planu - czasem walną jakieś 1-2 godzinne przerwy, wtedy nie wiadomo co ze sobą zrobić . a za ile razem z opłatami sobie to mieszkano znalazłyście? jak niedrogo, dobre warunki, w miarę blisko przystanku i kalkulowałoby wam się razem z tą sieciówką, to czemu nie
__________________

darejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 17:56   #68
just92
Zakorzenienie
 
Avatar just92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 629
Dot.: Uwm :)

wiesz co właśnie fajne to mieszkanie nie dość, że ładne to i tanie, 1200 zł razem ze wszystkimi opłatami tylko troche małe bo 2 pokoje, ale na 3 osoby to spokojnie tym bardziej ze 2 pozostale osoby to siostry hmm w sumie to się nie orientuje, ale facet mówił ze obok jest przystanek i troszkę dalej pętla autobusowa wiec mam nadzieje ze będzie ok, bo właśnie chodzi mi głownie o ten dojazd. z tego co patrzyłam to tak jak mówiłaś 55 zl na wszystkie linie autobus
__________________

there are far, far better things ahead
than any we leave behind

just92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 18:28   #69
darejka
Wtajemniczenie
 
Avatar darejka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 115
Dot.: Uwm :)

Cytat:
Napisane przez just92 Pokaż wiadomość
wiesz co właśnie fajne to mieszkanie nie dość, że ładne to i tanie, 1200 zł razem ze wszystkimi opłatami tylko troche małe bo 2 pokoje, ale na 3 osoby to spokojnie tym bardziej ze 2 pozostale osoby to siostry hmm w sumie to się nie orientuje, ale facet mówił ze obok jest przystanek i troszkę dalej pętla autobusowa wiec mam nadzieje ze będzie ok, bo właśnie chodzi mi głownie o ten dojazd. z tego co patrzyłam to tak jak mówiłaś 55 zl na wszystkie linie autobus
niedaleko jest pętla? łoo dziewczyno, to albo któraś z pętli na pieczewie albo hamburg (os. generałów ), jaka to ulica? w każdym razie niezły kawalek do kortowa jeśli to pieczewo oby tylko nie od strony witosa, bo wtedy kiepsko - do pętli blisko, ale jeździ tam 33 i to rzadko na kortowo a do 30 spory kawał trzeba by było przejść
__________________

darejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 19:57   #70
just92
Zakorzenienie
 
Avatar just92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 629
Dot.: Uwm :)

no nie wiem, a moze to ten drugi facet gadal juz nie pamietam to jest na ulicy sucharskiego to nie orientujesz sie jak jest stamtąd z tymi dojazdami?
__________________

there are far, far better things ahead
than any we leave behind

just92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 20:11   #71
_Ewela_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Uwm :)

Tak czytam te wypowiedzi i wynika z tego,że pewnie trafi mi szukać stancji ......może znajdzie się też ktoś kto również ma zamiar szukać mieszkania? Wiadomo,że lepiej zgadać się z kimś w takich sprawach....wtedy jest i przyjemniej i taniej mieszkać
_Ewela_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 20:50   #72
katia192
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 63
Dot.: Uwm :)

Cytat:
Napisane przez _Ewela_19 Pokaż wiadomość
Tak czytam te wypowiedzi i wynika z tego,że pewnie trafi mi szukać stancji ......może znajdzie się też ktoś kto również ma zamiar szukać mieszkania? Wiadomo,że lepiej zgadać się z kimś w takich sprawach....wtedy jest i przyjemniej i taniej mieszkać
a może to dobrze,że wybierasz stancję. Ja z koleżanką oglądałyśmy i trafiłyśmy na prawdę na super okazję i dużo lepsze warunki niż w akademiku, przynajmniej z tego co czytałam na różnych forach o akademikach. Z tego co oglądałyśmy to nawet taniej niż za akademik możesz płacić. A pokoju możesz też szukać jednoosobowego, trochę drożej ale czasem na pewno będziesz sie cieszyła z chwili prywatności
katia192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 20:58   #73
_Ewela_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Uwm :)

Cytat:
Napisane przez katia192 Pokaż wiadomość
a może to dobrze,że wybierasz stancję. Ja z koleżanką oglądałyśmy i trafiłyśmy na prawdę na super okazję i dużo lepsze warunki niż w akademiku, przynajmniej z tego co czytałam na różnych forach o akademikach. Z tego co oglądałyśmy to nawet taniej niż za akademik możesz płacić. A pokoju możesz też szukać jednoosobowego, trochę drożej ale czasem na pewno będziesz sie cieszyła z chwili prywatności
Tak wiem,że są plusy,ale chyba wolałabym z kimś wynajmować pokój czy coś w tym stylu. Wiesz......raczej w tą dwójkę jest raźniej (tym bardziej,że wszystko dla człowieka jest nowością). Nie powiem,że się nie boję bo się boję i dlatego chciałabym być z kimś bo aktualnie jestem w tym Olsztynie na dzień dzisiejszy sama
_Ewela_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 21:19   #74
katia192
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 63
Dot.: Uwm :)

Cytat:
Napisane przez _Ewela_19 Pokaż wiadomość
Tak wiem,że są plusy,ale chyba wolałabym z kimś wynajmować pokój czy coś w tym stylu. Wiesz......raczej w tą dwójkę jest raźniej (tym bardziej,że wszystko dla człowieka jest nowością). Nie powiem,że się nie boję bo się boję i dlatego chciałabym być z kimś bo aktualnie jestem w tym Olsztynie na dzień dzisiejszy sama
ale żaden problem zrobić jakieś spotkanie integracyjne a na stancji pamiętaj,że na 99% też będą studenci... może starsi ale zawsze coś z drugiej strony wiem co myślisz ale może lepiej patrzeć optymistycznie na wszystko spróbuj coś poszukać a właścicieli pytaj po prostu kto mieszka obok i będzie dobrze
katia192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 21:25   #75
just92
Zakorzenienie
 
Avatar just92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 629
Dot.: Uwm :)

Cytat:
Napisane przez _Ewela_19 Pokaż wiadomość
Tak wiem,że są plusy,ale chyba wolałabym z kimś wynajmować pokój czy coś w tym stylu. Wiesz......raczej w tą dwójkę jest raźniej (tym bardziej,że wszystko dla człowieka jest nowością). Nie powiem,że się nie boję bo się boję i dlatego chciałabym być z kimś bo aktualnie jestem w tym Olsztynie na dzień dzisiejszy sama
jakbym ja miała większy pokój to bym Cię przyjęła ale tam 2 łóżka sie nawet nie zmieszczą współczuję, bo sama jeszcze do niedawna byłam w takiej sytuacji, jak znajdziesz pokój na Jarotach to będziemy się spotykac
__________________

there are far, far better things ahead
than any we leave behind

just92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 21:42   #76
Edditta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Uwm :)

Cytat:
Napisane przez _Ewela_19 Pokaż wiadomość
Tak czytam te wypowiedzi i wynika z tego,że pewnie trafi mi szukać stancji ......może znajdzie się też ktoś kto również ma zamiar szukać mieszkania? Wiadomo,że lepiej zgadać się z kimś w takich sprawach....wtedy jest i przyjemniej i taniej mieszkać
A na jakim osiedlu szukasz tego mieszkania?
Edditta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 21:45   #77
darejka
Wtajemniczenie
 
Avatar darejka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 115
Dot.: Uwm :)

Cytat:
Napisane przez just92 Pokaż wiadomość
no nie wiem, a moze to ten drugi facet gadal juz nie pamietam to jest na ulicy sucharskiego to nie orientujesz sie jak jest stamtąd z tymi dojazdami?
to osiedle generałów - a potocznie Hamburg sucharskiego jest na samym brzegu, więc nie najgorzej do 30/33 musiałabyś podejść przy głównej ulicy (Sikorskiego/Wilczyńskiego), a stamtąd to 15 minut autobusem pod bibliotekę się jedzie (bo ty na prawo idziesz o ile pamiętam?) na dworzec też byłby dojazd 24/26/34 ew. 31 ważne, że nie gdzieś dalej w głębi, bo im bliżej przystanku 30 tym lepiej
__________________

darejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 22:09   #78
just92
Zakorzenienie
 
Avatar just92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 629
Dot.: Uwm :)

nie ja ide na ekonomie czyli bede sobie mogla dojsc na ta 30 tak ?
__________________

there are far, far better things ahead
than any we leave behind

just92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 12:59   #79
_Ewela_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Uwm :)

Nie chcę wyjść na taką co się nad sobą użala Nie chciałam wzbudzać w was litości czy czegoś w tym rodzaju Ale dzięki za troskę....doceniam ;*.Po prostu chciałam pokazać jak wygląda sytuacja u mnie i tyle . I wiem,że nie tylko ja mam takie problemy.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez just92 Pokaż wiadomość
jakbym ja miała większy pokój to bym Cię przyjęła ale tam 2 łóżka sie nawet nie zmieszczą współczuję, bo sama jeszcze do niedawna byłam w takiej sytuacji, jak znajdziesz pokój na Jarotach to będziemy się spotykac
Naprawdę nie musisz się mną przejmować . Dzięki,za to,że pomyślałaś o mojej osobie . No a co do spotykania nie mam nic przeciwko . Już Cię lubię .

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Edditta Pokaż wiadomość
A na jakim osiedlu szukasz tego mieszkania?
Jeszcze nie szukam. Dopiero zrodził się w mojej głowie taki pomysł (po tych niezbyt optymistycznych opiniach o akademikach ). Wiem,ze muszę się z tym streszczać bo czasu coraz mniej,a liczba ludzi wciąż rośnie.......muszę pogadać z rodzicami jeszcze .

Edytowane przez _Ewela_19
Czas edycji: 2011-07-29 o 13:51
_Ewela_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 13:28   #80
darejka
Wtajemniczenie
 
Avatar darejka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 115
Dot.: Uwm :)

Cytat:
Napisane przez _Ewela_19 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie szukam. Dopiero zrodził się w mojej głowie taki pomysł (po tych niezbyt optymistycznych opiniach o akademikach ). Wiem,ze muszę się z tym streszczać bo czasu coraz mniej,a liczba ludzi wciąż rośnie.......muszę pogadać z rodzicami jeszcze .
a liczba dostępnych stancji maleje
__________________

darejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 15:42   #81
_Ewela_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Uwm :)

Cytat:
Napisane przez darejka Pokaż wiadomość
a liczba dostępnych stancji maleje
Takkk zapomniałam dodać tak ważnego szczegółu xD. Trzeba będzie się sprężyć
_Ewela_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 17:26   #82
just92
Zakorzenienie
 
Avatar just92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 629
Dot.: Uwm :)

Ewela szukasz jeszcze stancji?
__________________

there are far, far better things ahead
than any we leave behind

just92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 22:44   #83
1Czarnula0
Przyczajenie
 
Avatar 1Czarnula0
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Uwm :)

Dysponuję zasobem materiałów - notatki, zeszyty, kserówki, dwa podręczniki itd na I rok filologii polskiej (studia dzienne; licencjackie) na UWMie Zainteresowanych proszę o kontakt - prywatna wiadomość Myślę, że w sprawie stancji również mogę pomóc

Edytowane przez 1Czarnula0
Czas edycji: 2011-07-31 o 22:50
1Czarnula0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 16:49   #84
_Ewela_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Uwm :)

Cytat:
Napisane przez just92 Pokaż wiadomość
Ewela szukasz jeszcze stancji?
Hmmm..można tak powiedzieć. Mam coś na oku ale nie mam współlokatorki,a pokój jest dwuosobowy więc można powiedzieć,że jednak nic jeszcze nie mam.
_Ewela_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 18:56   #85
alicja281
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Uwm :)

Witam !: ) Również będę studiować bezpieczeństwo wewnętrzne dziennie, mam nadzieję, że się poznamy : >
Pozdrawiam !
alicja281 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 12:12   #86
ArekxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: prawie olsztyn
Wiadomości: 1
Dot.: Uwm :)

siemanko..... Widzimy się w październiku...xD

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Kto jeszcze na zaoczne na bezpieczenstwo wewn.....??????
ArekxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 14:20   #87
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Uwm :)

Jestem studentką pierwszego roku pedagogiki. Szukam pokoju ma ktoś jakieś wolne miejsce w rozsądnej cenie ? Proszę o wiadomość PW.
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 17:51   #88
1Czarnula0
Przyczajenie
 
Avatar 1Czarnula0
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Post Dot.: Uwm :)

Dysponuję zasobem materiałów - notatki, zeszyty, kserówki, dwa podręczniki itd na I rok filologii polskiej (studia dzienne; licencjackie) na UWMie Zainteresowanych proszę o kontakt - prywatna wiadomość
1Czarnula0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.