Syntetyczne dready - wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-13, 11:38   #181
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 462
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

A ktoś wie może, jak samemu zapleść takie dredloki? Skąd wziąć materiały, sposób zaplatania, czy to bardzo czasochłonne? I trudne?
Pozdrawiam
Elph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 15:04   #182
Tosa
Rozeznanie
 
Avatar Tosa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 659
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

mc85 Jeju! Cudowne sa te wloski : P Jak sie takie zaklada? I naprawde zamierzasz sprzedac ?
__________________
MOJA WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=637498:-)
Tosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 13:52   #183
mc85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 104
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tosa Pokaż wiadomość
mc85 Jeju! Cudowne sa te wloski : P Jak sie takie zaklada? I naprawde zamierzasz sprzedac ?
zakladanie jest proste. jedynie czasochlonne. chyba ze ktos ci pomoze (kolezanka albo mama) ja musze sama :/ jeszcze mam 2 dzieci wiec co chwile musze robic przerwy na karmienie, gotowanie itp hehe
po prostu grzebieniem sobie odcielasz pasemko wlosow, przekladasz przez pentelke w dredzie, pasemko dzielisz na 2 czesci i robisz warkoczyk(z 2 pasemke wlosow i dreda) na koncu zakladasz cienka gumke-recepturke. i to wszystko na youtubie sa filmiki i pokazane jak to wyglada.
ja sobie ufarbowalam wlosy na czarno szamponem i mi nie zeszlo dlatego te sprzedaje i kupilam juz czarne wlosy zeby zrobic sobie czarne dredole. gdybym nie nosila grzywki to by wygladalo ok ale nie podoba mi sie ciemny braz dredow i czarna grzywka :/
jest ok 103 i sprzedam za rozsadna cene na all jedno pasemko kosztuje min 3zl u mnie o wiele taniej
dredy sa ladne - odswiezylam je, poprawilam i sa gotowe do zalozenia. czekaja na nowa wlascicielke (dla facetow sie nie nadaja bo krecone)
__________________
26.05.2008 NADINKA
20.06.2010 TRISTAN

mc85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 17:05   #184
I_mbrokenbaby
Przyczajenie
 
Avatar I_mbrokenbaby
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

A ja mam jeszcze pytanie co do włosów... Bowiem zamierzam zacząć robić dredy syntetyczne.
Skąd bierzecie włosy..? Mam na myśli polskie magazyny itd, póki co nie chcę zabierać się za buyhair.
Czy któraś z Was korzystała z tych? :
http://allegro.pl/wlosy-syntetyczne-...328450205.html

http://allegro.pl/4-techmix-wlosy-sy...329351115.html

I jeszcze jedno pytanie. Dajmy na to, pasmo ma długość 140 cm. A ktoś chce bardzo długiego dreda, załóżmy 1,50 (wymyślam.). Co się robi w takiej sytuacji..? Przedłuża się włosy, czy są jakieś inne metody..?
I_mbrokenbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 14:18   #185
mokah
Raczkowanie
 
Avatar mokah
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 63
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

mam prosbe kto łączył blond z czarnym i jak to wyglada? ma ktos moze fotki albo w necie widzial takie polaczenie? ogolnie chodzi m o zmiane czarnego na blond ale mam czarne wlosy na szczescie niezbyt dlugie i chce zalozyc blond dredki

z gory dzieki

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez I_mbrokenbaby Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze pytanie co do włosów... Bowiem zamierzam zacząć robić dredy syntetyczne.
Skąd bierzecie włosy..? Mam na myśli polskie magazyny itd, póki co nie chcę zabierać się za buyhair.
Czy któraś z Was korzystała z tych? :
http://allegro.pl/wlosy-syntetyczne-...328450205.html

http://allegro.pl/4-techmix-wlosy-sy...329351115.html

I jeszcze jedno pytanie. Dajmy na to, pasmo ma długość 140 cm. A ktoś chce bardzo długiego dreda, załóżmy 1,50 (wymyślam.). Co się robi w takiej sytuacji..? Przedłuża się włosy, czy są jakieś inne metody..?
dlugie dredki sa uciazliwe ale ja kilka sztuk jak robilam to po prostu czesc wlosow wyciagnelam wiecej z prawej czesc z lewej i jak potem je pod cieplem polaczylam to sie to nie rozwalilo a jak chcesz robic te dredki?

wlosy kupuje w sklepach stacjon. tam chociaz widze co kupuje i zawsze odcien dopasuje do swoich potrzeb a przez net to kupujesz kota w worku
mokah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 10:27   #186
I_mbrokenbaby
Przyczajenie
 
Avatar I_mbrokenbaby
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

mokah: co do blondu z czernią, masz na myśli takie połączenia:
http://i226.photobucket.com/albums/d...3/DSCI0015.jpg ?

No właśnie nie miałam pojęcia jak robić takie długaśne, dlatego wolałam zapytać i dzięki bardzo za odpowiedź ^^ A robić zamierzam tradycyjnie: tapir, skręcić, woda i prostownica. Chociaż chyba z czasem zaopatrzę się w parownicę. Co daje lepsze efekty?

No tak, tak, racja. Dzięki wielkie za odpowiedź.
I_mbrokenbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 11:14   #187
mokah
Raczkowanie
 
Avatar mokah
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 63
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez I_mbrokenbaby Pokaż wiadomość
mokah: co do blondu z czernią, masz na myśli takie połączenia:
http://i226.photobucket.com/albums/d...3/DSCI0015.jpg ?

No właśnie nie miałam pojęcia jak robić takie długaśne, dlatego wolałam zapytać i dzięki bardzo za odpowiedź ^^ A robić zamierzam tradycyjnie: tapir, skręcić, woda i prostownica. Chociaż chyba z czasem zaopatrzę się w parownicę. Co daje lepsze efekty?

No tak, tak, racja. Dzięki wielkie za odpowiedź.

mi najlepiej wychodza dredloki pod parą żelazka ale musisz podlozyc zwilzony recznik i mocno skrecac ja nawet ich tak bardzo nie tapiruje bo pod zelazkiem nabieraja mocy skretu uwazaj tylko by nie przygniatac dredka bo zrobi sie plaski do deski od prasowania mozesz sobie przytrzymac klamrą taka mocną jak do stołu krawieckiego tzw. KLAMRA DO LAGOWANIA w googlach znajdziesz sklepy ja mam taką

http://www.polimex.net/sklep/index.p...473c3111febf0e


a co do polaczenia czerni z blondem to chodzi mi ze cala glowa w blond mam czarne wlosy i chce je jakos zakryc

Edytowane przez mokah
Czas edycji: 2010-12-03 o 11:16
mokah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 11:16   #188
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mokah Pokaż wiadomość
mam prosbe kto łączył blond z czarnym i jak to wyglada? ma ktos moze fotki albo w necie widzial takie polaczenie? ogolnie chodzi m o zmiane czarnego na blond ale mam czarne wlosy na szczescie niezbyt dlugie i chce zalozyc blond dredki

z gory dzieki
mam cos takiego zapisane na kompie, sama chcialabym takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 70901788.jpg (123,6 KB, 74 załadowań)
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 11:28   #189
mokah
Raczkowanie
 
Avatar mokah
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 63
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
mam cos takiego zapisane na kompie, sama chcialabym takie
o wlasnie o cos takiego tylko ta dziewczyna ma pomieszane troche z ciemnymi a ja chce cala glowe blondi ^^ ale z dugiej strony kilka czarnych dredkow nawet fajnie wyglada dzieki za odpowiedz
mokah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 10:22   #190
I_mbrokenbaby
Przyczajenie
 
Avatar I_mbrokenbaby
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mokah Pokaż wiadomość
mi najlepiej wychodza dredloki pod parą żelazka ale musisz podlozyc zwilzony recznik i mocno skrecac ja nawet ich tak bardzo nie tapiruje bo pod zelazkiem nabieraja mocy skretu uwazaj tylko by nie przygniatac dredka bo zrobi sie plaski do deski od prasowania mozesz sobie przytrzymac klamrą taka mocną jak do stołu krawieckiego tzw. KLAMRA DO LAGOWANIA w googlach znajdziesz sklepy ja mam taką

http://www.polimex.net/sklep/index.p...473c3111febf0e


a co do polaczenia czerni z blondem to chodzi mi ze cala glowa w blond mam czarne wlosy i chce je jakos zakryc

So, so, rozumiem i zapamiętam Ja żelazkiem dokręcałam moje, ale jakoś wygodniej mi z prostownicą. Chociaż to też od grubości chyba zależy, nie? O, dzięki wielkie!

Aaaaaa. Te ze zdjęcia są ładne!
I_mbrokenbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 14:09   #191
I_mbrokenbaby
Przyczajenie
 
Avatar I_mbrokenbaby
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

A że tak zapytam, ile średnio standardowych paczek potrzeba na jedną głowę? Ile g?
I_mbrokenbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 19:57   #192
moniac91
Przyczajenie
 
Avatar moniac91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Paczki z dredami syntetycznymi zazwyczaj pakowane są po 10szt. (ok. 35zł paczka). Ja na swoje zakładam 4 paczki a to dlatego, że mam rzadie włosy. tu możesz zobaczyć jak to u mnie wygląda http://papajalady.blogspot.com/
Normalnie można założyć paczkę więcej. Za dużo to też nie dobrze, ciężko i w ogóle.
Można też kupić 4 paczki, a potem dokupić na sztuki jakieś kolorki.. ja ostatnio miałam trochę turkusu we włosach. Niestety zdjęcia brak, a dredki już zdjęłam i już za nimi tęsknię
moniac91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 11:13   #193
I_mbrokenbaby
Przyczajenie
 
Avatar I_mbrokenbaby
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

moniac91 : Dzięki za odpowiedź! Chodziło mi o włosy, ale sama się niejasno wyraziłam.
Ale masz bardzo ładne dredki! Pasują Ci. ^.^ (...i chciałabym jeszcze pochwalić te kolczyki zielone w panterkę. Cudo nad cudami!)
Cóż, ja jutro najprawdopodobniej skoczę po włosy i będę sobie skręcać dredki.
I_mbrokenbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 21:25   #194
girl993
Przyczajenie
 
Avatar girl993
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Talking Dready syntetyczne

Witam. Ostatnio mam ochotę zrobić sobie syntetyczne dredy. Liczę na jakieś opinie na ten temat. Najbardziej przydatne będzie dla mnie cena, pomysły jakichś stylizacji i jak to potem zdjąć? Trzeba obcinać włosy czy jakoś można to wyplątać? Dzięki za pomoc
Jeżeli był już taki temat to proszę o jakiś link
girl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 18:12   #195
Safu
Raczkowanie
 
Avatar Safu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Można i wplatać i zdredzić z własnymi włosami.
Ja doczepiłam sobie syntetyczne dready do moich około 6m włosów, ale to były "trwałe" dready, tzn. włosy syntetyczne trzymały się dzięki zdredowaniu z moimi naturalnymi i nie mogłam ich sobie ot tak odczepić po 3 miesiącach. Kiedy mi się znudziły, obcięłam je sobie na długość ok 2,5cm i rozplotłam końcówki dreadów, odzyskałam ok. 4cm naturalnych włosów.
Nie wiem jak to jest z tymi wplatanymi na warkoczykach, ale wygląda to kijowo. Cena chyba około 400.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez girl993 Pokaż wiadomość
Witam. Ostatnio mam ochotę zrobić sobie syntetyczne dredy. Liczę na jakieś opinie na ten temat. Najbardziej przydatne będzie dla mnie cena, pomysły jakichś stylizacji i jak to potem zdjąć? Trzeba obcinać włosy czy jakoś można to wyplątać? Dzięki za pomoc
Jeżeli był już taki temat to proszę o jakiś link
Co do stylizacji z dreadami to chyba najfajniesze takie w tylu Niki z Post Regimentu, tzn. grzywka+pejsy+dready.

A w ogóle najpiękniejsze są różowe

__________________

Safu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 08:29   #196
moniac91
Przyczajenie
 
Avatar moniac91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dready syntetyczne

Cytat:
Napisane przez girl993 Pokaż wiadomość
Witam. Ostatnio mam ochotę zrobić sobie syntetyczne dredy. Liczę na jakieś opinie na ten temat. Najbardziej przydatne będzie dla mnie cena, pomysły jakichś stylizacji i jak to potem zdjąć? Trzeba obcinać włosy czy jakoś można to wyplątać? Dzięki za pomoc
Jeżeli był już taki temat to proszę o jakiś link

Syntetyki zakładam od roku. Wyglądają świetnie, mimo wielokrotnego zakładania. Fakt,że przed każdym założeniem troche je doręcam ale mimo to nadal są jak nowe. Zakładam je zazwyczaj na miesiąc (można nosić do 3miesięcy ), a po ściągnięciu już za nimi tęsknię ;p To fajna sprawa. Dobre dla kogoś kto lubi się bawić swoim wizerunkiem. Ja polecam
Cena. No tu bywa różnie. W zakładach fryzjerskich (mało zakładów oferuje takią uslugę) ceny są jak z kosmosu bo nawet 800zł widziałam. Szczena mi opadła i zaczęłam szukać innych sposobów :/ Polecam dziewczyny, które zajmują sie tym dorywczo. U takich osób koszt wplecenia syntetyków + zamówienie dredów to jakieś 400zł. Jesli sama zamówisz dredy (ok 40zł za paczkę, a potrzeba 4-5), to samo założenie to koszt w granicach 50-100zł.
Wplatałam niedawno dredy siostrze. Wplata się je na warkoczyki lub innymi specjalnymi splotami, które później można łatwo rozplątać i wrocić do swojej fryzury BEZ niszczenia włosów. Jest tez oczywiście metoda doszydełkowania syntetyków do swoich włosów ale wtedy raczej musisz obciąć włosy, bo po takim skręceniu Twoje włosy będą bardzo słabe.
A stylizacje przykładowe masz tu http://www.youtube.com/watch?v=Wf5mU...=17&playnext=2
Ja sobie wymyślam sama. Możesz cuda z nimi robic
moniac91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 16:39   #197
mika1719
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dready syntetyczne

Witam... Mam pytanie... Czy wystarczy mi jedna paczka włosów syntetycznych na zrobienie trzech dredów o długości około 80 cm?? ;D
mika1719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 17:18   #198
Safu
Raczkowanie
 
Avatar Safu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Dready syntetyczne

raczej taaak... (raczej)
__________________

Safu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 15:58   #199
moniac91
Przyczajenie
 
Avatar moniac91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dready syntetyczne

Cytat:
Napisane przez mika1719 Pokaż wiadomość
Witam... Mam pytanie... Czy wystarczy mi jedna paczka włosów syntetycznych na zrobienie trzech dredów o długości około 80 cm?? ;D
Na pewno tak. chyba że będą niewiadomo jak grube
moniac91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 19:51   #200
RainOnTheBrain
Przyczajenie
 
Avatar RainOnTheBrain
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Hej! Safu, mam pytanie do Ciebie. Zastanawiam się czy jak doczepiłaś syntetyki do Twoich dredów to baty wyglądały tak samo czy np. wydawało się że jest ich więcej? bo w końcu to zupełnie inna struktura niż normalne dredy. Generalnie jaki był efekt?
RainOnTheBrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 12:15   #201
Safu
Raczkowanie
 
Avatar Safu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

To zależy od tego jak chce się aby dready wyglądały
Mi zależało na jak najbardziej naturalnym efekcie i tak też wyszło. To znaczy jeśli ktoś jest w tym zorientowany to pewnie przy przyglądnięciu się połapie. Ale generalnie jeśli dobrze dobierze się kolor syntetyków i mądrze wydzieli włoski to wyglądają jak normalne.
Raczej wszystko zależy od tego jak są zrobione dready. Mogę potem wstawić zdjęcie bo nie wiem czy odpowiedź jest satysfakcjonująca
__________________

Safu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 12:00   #202
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

mam takie pytanie - dredloki niszczą wlosy?
mam dosyć delikatne włosy ale chce zey odpoczeły od prostownicy a dredloki podoaja mi sie od dawna i nie wiem czy zroic
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 23:41   #203
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LuvMSI Pokaż wiadomość
mam takie pytanie - dredloki niszczą wlosy?
mam dosyć delikatne włosy ale chce zey odpoczeły od prostownicy a dredloki podoaja mi sie od dawna i nie wiem czy zroic
o ile są dobrze wplecione, to włosów nie niszczą, ważne, żeby dzielić głowę na części o równych liniach- wtedy pojedyncze włoski nie ciągną skóry. Poza tym przy dredlokach jest ta wygoda, że mozna je zdjąć, wyprać i ponownie zapleść w takim odstępie czasu, jaki Ci pasuje.
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:53   #204
Pinkmimie
Raczkowanie
 
Avatar Pinkmimie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: dredloki, dready syntetyczne.

Jak tworzy się takie zwykłe dreadlocki? chodzi mi o ich powstawanie )
oglądałam na http://www.dreadshop.pl/page/dreads-videos.html filmik pt. Making wooldreads i jestem ciekawa czym ta "Pani" pryskała te ''włosy'' przed skręcaniem??
__________________
Grzywka:
40- 45 - 50 - 55 - 60 cm
Włosy:
54 - 58 - 62 - 66 - 70 cm
Talia
61- 60 - 59 - 58 - 57 cm

www.lettre.fbl.pl
www.instagram.com/oh_joana
Pinkmimie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 16:53   #205
Nirami34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Hej ;*
dołączając się do pytania o dredy syntetyczne , chciałabym zapytać was jak jest "instrukcja" ich dopinania . W moim przypadku chciałabym mieć jednego doczepianego dreda z tyłu . Dzięki za pomoc
Nirami34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 06:11   #206
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

TUTAJ znajduje się intrukcja obrazkowa jak doplatać dredloki podwójne do długich i krótkich włosów.
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 16:16   #207
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: dredloki, dready syntetyczne.

Cytat:
Napisane przez Pinkmimie Pokaż wiadomość
Jak tworzy się takie zwykłe dreadlocki? chodzi mi o ich powstawanie )
oglądałam na http://www.dreadshop.pl/page/dreads-videos.html filmik pt. Making wooldreads i jestem ciekawa czym ta "Pani" pryskała te ''włosy'' przed skręcaniem??
zapewne wodą.
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 17:00   #208
madziaczek92
Przyczajenie
 
Avatar madziaczek92
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Żyrardów
Wiadomości: 2
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Wie ktoś może jak doczepić dreda z pętelką do swoich włosów ??
madziaczek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 10:54   #209
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziaczek92 Pokaż wiadomość
Wie ktoś może jak doczepić dreda z pętelką do swoich włosów ??
Pętelkę nakładasz na pasmo wydzielonych włosów, pasmo dzielisz na pół i razem z dredlokiem robisz warkoczyk zakańczasz gumeczką
burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 19:48   #210
madziaczek92
Przyczajenie
 
Avatar madziaczek92
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Żyrardów
Wiadomości: 2
Dot.: Syntetyczne dready - wątek zbiorczy

wielkie dzięki ;]
madziaczek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 11:42:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.