farba BioKap® - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-03, 11:10   #361
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez Veris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie dobrać kolor.

Obecnie mam na głowie mniej więcej dwa kolory - odrosty które są w kolorze mysi brąz + siwulce i reszta włosów - rozjaśnione przez fryzjerkę na zimny jasny blond.
Mega chciałabym mieć brązowe włosy, bo w nich się najlepiej czuję, ale musiałby to być zimny brąz, jeśli ciepły to bez żadnych rudości, bo zimą jestem buraczkiem na twarzy + popękane naczynka i wyglądałabym nieciekawie. Szukam raczej jasnego brązu lub ciemnego blondu - rozjaśniałam, bo miałam mega za ciemne i bardzo nie chcę tego powtarzać, bo mi nic na głowie nie zostanie.

Myślałam o następujących kolorach z Biokapu (bo czytałam, że wychodzą ciemniejsze niż na próbnikach, stąd prawie same blondy):
Delicato - 6.3 Ciemny złoty blond albo
Nutricolor - 7.0 Średni blond, 5.3 - Jasny złoty blond, 6.3 - Ciemny złoty blond, 6.0 - Tytoniowy blond

- co o nich myślicie?

Siedzę, czytam i nie jestem w stanie dobrać koloru

PS. Bardzo podoba mi się ten kolor, który jest na obrazku ale nie mam pojęcia jak go uzyskać - macie pomysł?

Z góry przeserdecznie dziękuję za pomoc.
fantastyczny kolor tylko że on naturalny

według mnie to musi być 7,0 z odrobinką szwedzkiego żeby zrobić zimny kolor oraz dodać odrobinkę brązu

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Veris Pokaż wiadomość
Kurcze, z Biokapu 7.1 to Szwedzki Blond - mega jasny, chyba najjaśniejszy z ichniejszych kolorów.

U nich kolory idą w górę: tzn. 1.0 to czarny, 10.0 to mega jasny blond, prawie biały.

http://www.biokap.pl/paleta-kolorow/

A nie z Biokapu co byś poleciła, żeby ten kolor uzyskać?
pokaz obecny kolor! tak to można sobie gdybać bo nie widzimy wyjściowego koloru
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 19:56   #362
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: farba BioKapŸ

Ja Dziewuszki wkleję zdjęcia mojegfo koloru w sobotę bo próbuję sama zrobić ale ja mam bardzo ciężki aparat i raz że jedną ręką to mi nie wychodzi a dwa że rzadko nakierowuję na włosy aparatczęściej mi się ścianę cyka lub szafę
Ale ja do końca tego miesiąca przymierzam się do kolejnego farbowania i chciałabym uzyskać kolor mleczna czekolada więc będę Was prosiła o pomoc w dobraniu koloru
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-11-03 o 19:58
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:14   #363
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

ja dziewczyny zgrzeszyłam z L'Orealem wyszperałam w szafce skąpstwo wzieło górę i żałuje
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 10:40   #364
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: farba BioKapŸ

Oto moje obiecane zdjęcie koloru- ta ruda poświata to tylko padające światło a nie taki rudy placek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP7619.jpg (140,9 KB, 247 załadowań)
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 14:33   #365
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Oto moje obiecane zdjęcie koloru- ta ruda poświata to tylko padające światło a nie taki rudy placek
bardzo ładny kolor ! Włosy zdrowo wyglądają
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 15:17   #366
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
bardzo ładny kolor ! Włosy zdrowo wyglądają
Dzięĸuję no włosy mimo dekoloryzcji nie zniszczyły się praktycznie w ogóle-być może dlatego że dekoloryzacja nie do końca się udała ale prawdą jest że kolor mi się wypłukuje przy każdym myciu- i nie wiem czy to wina farby czy dekoloryzatora. Będę pod koniec miesiąca znowu malować włoski ale jeszcze nie wiem jaki kolor farby kupię.
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 19:01   #367
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dzięĸuję no włosy mimo dekoloryzcji nie zniszczyły się praktycznie w ogóle-być może dlatego że dekoloryzacja nie do końca się udała ale prawdą jest że kolor mi się wypłukuje przy każdym myciu- i nie wiem czy to wina farby czy dekoloryzatora. Będę pod koniec miesiąca znowu malować włoski ale jeszcze nie wiem jaki kolor farby kupię.
ale farba wypłukuje się zawsze ale dla tego że żadna farba na rozjaśnionych włosach trzymać się nie będzie. Ja teraz ufarbowałam ohydnym L'Orealem o mało oczu nie straciłam i co tydzień nie minął a mam ,wprawie wypłukany kolor i jeszcze brak blasku ! Zawiedziona jestem!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 08:15   #368
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
ale farba wypłukuje się zawsze ale dla tego że żadna farba na rozjaśnionych włosach trzymać się nie będzie. Ja teraz ufarbowałam ohydnym L'Orealem o mało oczu nie straciłam i co tydzień nie minął a mam ,wprawie wypłukany kolor i jeszcze brak blasku ! Zawiedziona jestem!
Ja zawsze farbowałam castingiem z loreala i naprawdę byłam zadowolona- bo raz że nie niszczył mi włosy, kolor długo się utrzymywał, tylko zaczęło mi przeszkadzać to iż włosy mimo jasnego brązu czy mroźnego kasztanu wychodzą mi strasznie ciemne. Próbowałam wymyć ten kolor i takie cuda robiłam że głowa mała a za żadne skarby nie dało mi się wymyć tego ciemnego koloru stąd moja decyzja o dekoloryzacji. A podobno casting to szampon a nie farba ale pewnie ten barwnik tak się wbił w mojego włosa że nic nie dało rady go ruszyć
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 12:48   #369
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja zawsze farbowałam castingiem z loreala i naprawdę byłam zadowolona- bo raz że nie niszczył mi włosy, kolor długo się utrzymywał, tylko zaczęło mi przeszkadzać to iż włosy mimo jasnego brązu czy mroźnego kasztanu wychodzą mi strasznie ciemne. Próbowałam wymyć ten kolor i takie cuda robiłam że głowa mała a za żadne skarby nie dało mi się wymyć tego ciemnego koloru stąd moja decyzja o dekoloryzacji. A podobno casting to szampon a nie farba ale pewnie ten barwnik tak się wbił w mojego włosa że nic nie dało rady go ruszyć
ale śmierdzący jest ten l'oreal
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 14:56   #370
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
ale śmierdzący jest ten l'oreal
Wiesz co w porównaniu do dekoloryzatora to dla mnie one pachną
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 12:04   #371
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Wiesz co w porównaniu do dekoloryzatora to dla mnie one pachną
ja też de koloryzowałam włosy powiem że nie śmierdział i bardzo ładnie wyczyścił pigment co prawda ja pozbywałam się rudych włosów ale miałam takie miodowe po nim
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 15:29   #372
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
ja też de koloryzowałam włosy powiem że nie śmierdział i bardzo ładnie wyczyścił pigment co prawda ja pozbywałam się rudych włosów ale miałam takie miodowe po nim
Pewnie Ty się pozbywałaś takiego koloru który ja uzyskałam po dekoloryzacji Za to chyba już wiem jaki kolor zakupię z biokapu-6.3 ciemny złoty blond
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:04   #373
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Pewnie Ty się pozbywałaś takiego koloru który ja uzyskałam po dekoloryzacji Za to chyba już wiem jaki kolor zakupię z biokapu-6.3 ciemny złoty blond
weź nie kuś
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 11:01   #374
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: farba BioKap®

Dziś przyszła mi fabra, juro farbuje, ale nie rozumie jednego - chce nałożyć farbę tylko na odrosty, i ile minut mam ją trzymac? 20 czy 35?
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 08:08   #375
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
Dziś przyszła mi fabra, juro farbuje, ale nie rozumie jednego - chce nałożyć farbę tylko na odrosty, i ile minut mam ją trzymac? 20 czy 35?
Moim zdaniem na samych odrostach 35 minut ale tylko w przypadku kiedy masz na długości włosów kolor taki jak chcesz uzyskać po farbie. Ja bym jednak przynajmniej na 10-15 minut nałożyła na długość włosów żeby się kolor wyrównał bo w innym razie może Ci się odcinać od pomalowanych odrostów.
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 05:43   #376
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: farba BioKap®

Jestem już po farbowaniu, kolor chwycił tylko na siwych odrostach, nie pokrył nawet minimalnie tej częsci włosów która była hennowana - ale to było do przewidzenia. Wrażenia po stosowaniu farby jak najbardziej pozytywne, dołączona odzywka - świetna, orientuje się ktoś, czy ta odzywka Biokapu do farbowanych, którą można kupic w pojemności 250 ml, to to samo co dodają w saszetce?
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 09:29   #377
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
Jestem już po farbowaniu, kolor chwycił tylko na siwych odrostach, nie pokrył nawet minimalnie tej częsci włosów która była hennowana - ale to było do przewidzenia. Wrażenia po stosowaniu farby jak najbardziej pozytywne, dołączona odzywka - świetna, orientuje się ktoś, czy ta odzywka Biokapu do farbowanych, którą można kupic w pojemności 250 ml, to to samo co dodają w saszetce?
według mnie w saszetce jest inna ale tą mam co za 250 ml kupuję ją regularnie jest bardzo dobra
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 08:39   #378
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez polinka_dziewczynka Pokaż wiadomość
ja z biokapowych dobroci lubię także ten krem który załączają do farb wcześniej zawsze miałam problem z domyciem czoła i karku i dopiero jak kupiłam biokap przeczytałam że jest tam specjalny krem, który zapobiega pobrudzeniu skóry. Swoją droga przeczytałam kiedyś na forum, że ten krem często jest mylony z odżywką
To ja już sobie wyobrażam jak włosy wyglądają po nałożeniu takiego kremu na włosya potem gadają że biokap ma odżywkę do du.y
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 12:51   #379
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

tez to czytałam śmiałam się
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 10:05   #380
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: farba BioKap®

Wiecie co strasznie podoba mi się kolor włosów jakie ma modelka z głównej strony wizażu gdzie jest pokazana w sukience z kołnierzykiem kurde tylko jak uzyskać taki kolor?? Ja widze że za bardzo mi się na rudo farba wypłukuje a jak wezmę resztę włosów pod światło to widzę czerwień chyba muszę coś z tym zrobić tylko co
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 15:46   #381
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

śliczny kolor - tej modelki z kołnierzykiem, ja tez o takim marzę ale jak na razie trochę się poddałam i będę chyba rozjasniać
czy któraś z Was próbowała rozjaśnić biokapem tak o pół tonu albo o ton , bez rozjasniacza ? zastanawiam się czy zejde z poziomu 7 na 8 bez użycia rozjaśniacza, naturalny kolor to tak na poziome 7
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 20:09   #382
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

ja mieszam kolory i zamiast rozjaśniacza mam Szwedzki blond u mnie dobrze chwyta !

ale się wkurzyłam kiedyś jak zaczynałam przygodę z naturalnym farbowaniem uczestniczyłam na dwóch watkach Sanontin i Color&Soin
Na tym drugim był ekspert chyba czy pracownik nie pamiętam i zadałam pytanie bo skład się różnił nie w barwniku a w podstawie ( wiadomo barwnik się musi różnic )

Jest tam taka agresywna Panna która cały czas oczernia inne firmy. brrrr nie lubię takich zagrywek firm!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 13:10   #383
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

ostatnio farbowałam 7.3, więc teraz spróbuję wymieszać ją ze szwedzkim blondem
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 10:25   #384
moniqqqqq
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość

ale się wkurzyłam kiedyś jak zaczynałam przygodę z naturalnym farbowaniem uczestniczyłam na dwóch watkach Sanontin i Color&Soin
Na tym drugim był ekspert chyba czy pracownik nie pamiętam i zadałam pytanie bo skład się różnił nie w barwniku a w podstawie ( wiadomo barwnik się musi różnic )

Jest tam taka agresywna Panna która cały czas oczernia inne firmy. brrrr nie lubię takich zagrywek firm!
Z gory przepraszam inne dziewczyny ze nie na temat ale…


Heh,od czasu do czasu przegladam ten watek i chyba o mnie ci chodzi…w sumie to nie miejsce ale skoro nawet tutaj to zaczęłaś …. Za eksperta się nie uwazam, pracownikiem tamtej firmy tez nie jestem,na razie nie zamierzam zmieniac pracy(choc kto wie;p), a orientuje się co nie co ponieważ ucze się farmacji i uzywam naturalnych kosmetykow- jestem alergikiem. Skusilam się kiedys raz na biokap,ale znalazłam w innej aptece farbe color&soin”firmy w ktorej niby pracuje”i z racji tego ze mi zdecydowanie bardziej ona odpowiada pozostałam przy niej. Jak każdy tutaj mam prawo wypowiadac się na temat produktow które używałam bądź uzywam. I nie rozumiem tego twojego oburzenia,ze inni moga wyrazac opinie inne niż niż ty na temat farby która ty uzywasz i nazywaniem tego oczernianiem firmy?!?! I tak naprawde to ty piszac to co napisałaś wyzej w ten sposób oczerniasz tamta firme,a z tym bylabym ostrozna,bo jeśli rzeczywiście przeczyta to ktos z firmy color&soin to…mogą być tego rozne konsekwencje…/Uczestnicze w tamtym watku bo stosuje c&s i gdy ktos pisze bzdurne info latwe do sprawdzenia( przez jedno klikniecie myszy) i zweryfikowania to reaguje. A poza tym chyba wiele osob wypowiadających się tutaj-tez wkurzyloby się gdyby ktos napisal(jak zrobilas to ty w tamtym watku) ze niektóre farby biokpa zawieraja np. nikiel a niektóre nie. I dlatego nie rozumiem tej twojej polityki „puszczania" o innych podobnych produktach na forum blednych informacji, jednoczesnie wychwalajac konkretny jeden i negowania wszystkich opini innych osob nie zgadzajacych się z twoja i nazywając je zagrywkami konkurencji. Nie wnikam czy masz w tym jakiś interes czy nie(chociaż wlasnie tak jak ty postępuje nieuczciwa konkurencja)…nie moja sprawa, ale każdy ma prawo do wlasnego zdania czy opinii
moniqqqqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 11:54   #385
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez moniqqqqq Pokaż wiadomość
Z gory przepraszam inne dziewczyny ze nie na temat ale…


Heh,od czasu do czasu przegladam ten watek i chyba o mnie ci chodzi…w sumie to nie miejsce ale skoro nawet tutaj to zaczęłaś …. Za eksperta się nie uwazam, pracownikiem tamtej firmy tez nie jestem,na razie nie zamierzam zmieniac pracy(choc kto wie;p), a orientuje się co nie co ponieważ ucze się farmacji i uzywam naturalnych kosmetykow- jestem alergikiem. Skusilam się kiedys raz na biokap,ale znalazłam w innej aptece farbe color&soin”firmy w ktorej niby pracuje”i z racji tego ze mi zdecydowanie bardziej ona odpowiada pozostałam przy niej. Jak każdy tutaj mam prawo wypowiadac się na temat produktow które używałam bądź uzywam. I nie rozumiem tego twojego oburzenia,ze inni moga wyrazac opinie inne niż niż ty na temat farby która ty uzywasz i nazywaniem tego oczernianiem firmy?!?! I tak naprawde to ty piszac to co napisałaś wyzej w ten sposób oczerniasz tamta firme,a z tym bylabym ostrozna,bo jeśli rzeczywiście przeczyta to ktos z firmy color&soin to…mogą być tego rozne konsekwencje…/Uczestnicze w tamtym watku bo stosuje c&s i gdy ktos pisze bzdurne info latwe do sprawdzenia( przez jedno klikniecie myszy) i zweryfikowania to reaguje. A poza tym chyba wiele osob wypowiadających się tutaj-tez wkurzyloby się gdyby ktos napisal(jak zrobilas to ty w tamtym watku) ze niektóre farby biokpa zawieraja np. nikiel a niektóre nie. I dlatego nie rozumiem tej twojej polityki „puszczania" o innych podobnych produktach na forum blednych informacji, jednoczesnie wychwalajac konkretny jeden i negowania wszystkich opini innych osob nie zgadzajacych się z twoja i nazywając je zagrywkami konkurencji. Nie wnikam czy masz w tym jakiś interes czy nie(chociaż wlasnie tak jak ty postępuje nieuczciwa konkurencja)…nie moja sprawa, ale każdy ma prawo do wlasnego zdania czy opinii
Moinqqq przeglądając farbę zapytałam nie wiem czy Ciebie na temat składu ( musiałabym poszukać kogo) to było dawno temu bo była dostępna tylko strona francuska bodajże ale w sumie nie będę się tłumaczyć i wyślę cały skład do wizażowych znawczyń i niech wypowiedzą się. Ale według mnie na prawdę tak zawzięcie bronisz tą farbęPrzytaczam agresywne zachowanie i opinii innych wizażanek

2010-10-31, 12:20 #9
TLU
Zadomowienie



Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 248
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?
Lisbeth - nie wiem jaki jest utleniacz, na farbach nie jest napisane, a na infolinie nie dzwonilam, ale wiem jak mi mniej wiecej chwytaja odrosty i ta farbe obstawialabym na 6% jesli to cos pomoze.

moniqqq - nie wiem jaki masz problem dziewczyno, ale najwyrazniej jakis masz. Po pierwsze co dokladnie jest bzdura w tym co napisalam, czyli, ze farba zostala stworzona z pewnym rynkiem docelowym w zamysle? Uwazasz, ze gdy firma projektuje jakis produkt, to nie biora pod uwage w swoim planie biznesowym dla kogo taki produkt jest adresowany? Czy napisalam, ze jest to farba tylko dla starszych pan? Zarowno paleta kolorow jak i miejsce dystrybucji wskazuje na jaki rynek producent sie nastawia. Nie wiem czy nie doczytalas tego zdania, gdzie pisze, ze farba jest dla kazdego, kto chce jej uzywac. Gdybym jej nie znala, to taka informacja o produkcie (zminimalizowane dzialanie negatywne na cebulki wlosa) akurat by mi pomogla sie na nia zdecydowac. Po drugie odrobine kultury wypowiedzi. Ten watek nie ma 50 stron, z czego napotkalas moja wypowiedz na stronie 10 i juz nie pamietasz do jakiego nika sie odnosisz. Skoro zadalas sobie tyle trudu, zeby moja wypowiedz przeczytac, a nick tkwi nadal na stronie przed twoimi oczyma, to chyba mozez sie do niego odniesc. No chyba, ze pamiec slabiutka, dalej niz 2 wypowiedzi w tyl nie siega.


Zamieszczam skład z tureckiej strony


Aqua Purificata (Purified Water). Sodium Laureth Sulfate. Cocamidopropyl Betaine. Sodium Cocoamphoacetate. Cocamide Dea. Polyquaternium-44. Glycol Distearate. Cocamide Mea. Sodium Lauroyl Hydrolyzed Silk. Propylene Glycol. Chamomilla Recutita (Matricaria Extract). Citrus Medica Limonum (Lemon Extract). Panax Ginseng (Ginseng Extract). Arginine. Acetyl Tyrosine. Arctium Majus (Burdock Extract). Hydrolyzed Soy Protein. Polyquaternium-11. Dimethicone Copolyol. Calcium Pantothenate. Zinc Gluconate. Niacinamide. Ornithine Hcl. Citrulline. Glucosamine Hcl. Biotin. Creatine. Peg-40 Hydrogenated Castor Oil. Methoxy Peg/Ppg-7/3 Aminopropyl Dimethicone. Butylene Glycol. Helianthus Annuus (Sun Flower Seed Extract). Parfum (Fragrance). Limonene. Hexyl Cinnamal. Benzyl Salicylate. Hydroxycitronellal. Benzyl Benzoate. Phenoxyethanol. Methylparaben. Butylparaben. Ethylparaben. Propylparaben. Isobutylparaben

Skład z polskiej strony :
oleamina PEG-2. AQUA PURIFICATA (woda destylowana). kokamid DEA. alkohol etylowy (ALkOHOL). glikol propylenu.. etanoloamina. kwas oleinowy. p-fenylodiamina. siarczan sodu. TETRASODIUM EDTA. hydrolizowane białka roślinne (pszenica zwyczajna, soja, kukurydza, owies zwyczajny). izoaskorbinian sodu. N,N-BIS(2-hydroksyetylo)-siarczan dwuetylo-p-fenylenodwuaminy. siarczan 2-AMINO-4-HYDROksYETYLoAMINOANIzOLu . 4-chlororezorcyna.
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 19:25   #386
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: farba BioKapŸ

Czesc dziewczyny,od niedawna tez zaczelam interesowac sie naturalnymi farbami, jeszcze pol roku temu malowalam wlosy henna, ale zastanawiam sie wlasnie teraz nad taka farba. Widzialam w aptekach kilka roznych marek i szczerze mowiac nie mam pojecia, na ktora sie zdecydowac. Chcialabym wybrac najmniej chemiczna tzn. najbardziej naturalna z tych naturalnych wedlug skladu. Biokap tez mnie zainteresowal,ale kurcze nigdzie nie moge znalezc informacji na temat pelnego skladu tej farby. Czytajac ten watek widzialam,ze ktoras z wizazanek pytala juz duzo wczesniej o ten sklad,ale nie dostala odpowiedzi. Mam zamiar jeszcze poszperac w internecie-moze znajde. A moze Wy dziewczyny znacie ten pelny sklad?i moglybyscie go umiescic? To pomogloby mi zdecydowac sie na ktoras z farb.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 11:07   #387
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez danka0010 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,od niedawna tez zaczelam interesowac sie naturalnymi farbami, jeszcze pol roku temu malowalam wlosy henna, ale zastanawiam sie wlasnie teraz nad taka farba. Widzialam w aptekach kilka roznych marek i szczerze mowiac nie mam pojecia, na ktora sie zdecydowac. Chcialabym wybrac najmniej chemiczna tzn. najbardziej naturalna z tych naturalnych wedlug skladu. Biokap tez mnie zainteresowal,ale kurcze nigdzie nie moge znalezc informacji na temat pelnego skladu tej farby. Czytajac ten watek widzialam,ze ktoras z wizazanek pytala juz duzo wczesniej o ten sklad,ale nie dostala odpowiedzi. Mam zamiar jeszcze poszperac w internecie-moze znajde. A moze Wy dziewczyny znacie ten pelny sklad?i moglybyscie go umiescic? To pomogloby mi zdecydowac sie na ktoras z farb.
może napisz do producenta ?
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 18:39   #388
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: farba BioKap�

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
może napisz do producenta ?
No, tylko z tego co wiem to producentem tych farb sa Włosi, a ja wloskiego niestety nie znam takze za duzo zachodu byloby z tym.
Moim zdaniem taka informacja w internecie powinna byc ogolnodostepna,zeby mozna bylo dowiedziec sie czegos wiecej na ten temat,tymbardziej ze reklamowane sa jako naturalne,a jak pisalam zalezy mi zeby byla jak najmniej szkodliwa dla moich wlosow.
No nic...szukam dalej
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 19:55   #389
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: farba BioKapŸ

Analizuje wlasnie sklady ,ktore umiescilas:

Aqua Purificata (Purified Water). Sodium Laureth Sulfate. Cocamidopropyl Betaine. Sodium Cocoamphoacetate. Cocamide Dea. Polyquaternium-44. Glycol Distearate. Cocamide Mea. Sodium Lauroyl Hydrolyzed Silk. Propylene Glycol. Chamomilla Recutita (Matricaria Extract). Citrus Medica Limonum (Lemon Extract). Panax Ginseng (Ginseng Extract). Arginine. Acetyl Tyrosine. Arctium Majus (Burdock Extract). Hydrolyzed Soy Protein. Polyquaternium-11. Dimethicone Copolyol. Calcium Pantothenate. Zinc Gluconate. Niacinamide. Ornithine Hcl. Citrulline. Glucosamine Hcl. Biotin. Creatine. Peg-40 Hydrogenated Castor Oil. Methoxy Peg/Ppg-7/3 Aminopropyl Dimethicone. Butylene Glycol. Helianthus Annuus (Sun Flower Seed Extract). Parfum (Fragrance). Limonene. Hexyl Cinnamal. Benzyl Salicylate. Hydroxycitronellal. Benzyl Benzoate. Phenoxyethanol. Methylparaben. Butylparaben. Ethylparaben. Propylparaben. Isobutylparaben

Skład z polskiej strony :
oleamina PEG-2. AQUA PURIFICATA (woda destylowana). kokamid DEA. alkohol etylowy (ALkOHOL). glikol propylenu.. etanoloamina. kwas oleinowy. p-fenylodiamina. siarczan sodu. TETRASODIUM EDTA. hydrolizowane białka roślinne (pszenica zwyczajna, soja, kukurydza, owies zwyczajny). izoaskorbinian sodu. N,N-BIS(2-hydroksyetylo)-siarczan dwuetylo-p-fenylenodwuaminy. siarczan 2-AMINO-4-HYDROksYETYLoAMINOANIzOLu . 4-chlororezorcyna.



Leosia80- doszukalam sie niejasnosci, bo cos mi tu nie pasowalo w tych skladach, ktore zamiescilas-skopiowalam ten turecki i wrzucilam w google- ten sklad z tureckiej strony ktory umiescilas to nie jest sklad farby do wlosow color&soin, tylko szamponu.... a mi chodzi o farby...
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 19:36   #390
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap�

Cytat:
Napisane przez danka0010 Pokaż wiadomość
No, tylko z tego co wiem to producentem tych farb sa Włosi, a ja wloskiego niestety nie znam takze za duzo zachodu byloby z tym.
Moim zdaniem taka informacja w internecie powinna byc ogolnodostepna,zeby mozna bylo dowiedziec sie czegos wiecej na ten temat,tymbardziej ze reklamowane sa jako naturalne,a jak pisalam zalezy mi zeby byla jak najmniej szkodliwa dla moich wlosow.
No nic...szukam dalej
no chyba jest dystrybutor na stronie biokap.pl jest formularz nie musisz znać włoskiego

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez danka0010 Pokaż wiadomość
Analizuje wlasnie sklady ,ktore umiescilas:

Aqua Purificata (Purified Water). Sodium Laureth Sulfate. Cocamidopropyl Betaine. Sodium Cocoamphoacetate. Cocamide Dea. Polyquaternium-44. Glycol Distearate. Cocamide Mea. Sodium Lauroyl Hydrolyzed Silk. Propylene Glycol. Chamomilla Recutita (Matricaria Extract). Citrus Medica Limonum (Lemon Extract). Panax Ginseng (Ginseng Extract). Arginine. Acetyl Tyrosine. Arctium Majus (Burdock Extract). Hydrolyzed Soy Protein. Polyquaternium-11. Dimethicone Copolyol. Calcium Pantothenate. Zinc Gluconate. Niacinamide. Ornithine Hcl. Citrulline. Glucosamine Hcl. Biotin. Creatine. Peg-40 Hydrogenated Castor Oil. Methoxy Peg/Ppg-7/3 Aminopropyl Dimethicone. Butylene Glycol. Helianthus Annuus (Sun Flower Seed Extract). Parfum (Fragrance). Limonene. Hexyl Cinnamal. Benzyl Salicylate. Hydroxycitronellal. Benzyl Benzoate. Phenoxyethanol. Methylparaben. Butylparaben. Ethylparaben. Propylparaben. Isobutylparaben

Skład z polskiej strony :
oleamina PEG-2. AQUA PURIFICATA (woda destylowana). kokamid DEA. alkohol etylowy (ALkOHOL). glikol propylenu.. etanoloamina. kwas oleinowy. p-fenylodiamina. siarczan sodu. TETRASODIUM EDTA. hydrolizowane białka roślinne (pszenica zwyczajna, soja, kukurydza, owies zwyczajny). izoaskorbinian sodu. N,N-BIS(2-hydroksyetylo)-siarczan dwuetylo-p-fenylenodwuaminy. siarczan 2-AMINO-4-HYDROksYETYLoAMINOANIzOLu . 4-chlororezorcyna.



Leosia80- doszukalam sie niejasnosci, bo cos mi tu nie pasowalo w tych skladach, ktore zamiescilas-skopiowalam ten turecki i wrzucilam w google- ten sklad z tureckiej strony ktory umiescilas to nie jest sklad farby do wlosow color&soin, tylko szamponu.... a mi chodzi o farby...
ale na stronie jest podany jako skład farby Dziwne
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-31 15:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.