dłonie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 09:08   #1
Anonimka1992
Wtajemniczenie
 
Avatar Anonimka1992
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 645
Unhappy

dłonie :(


hej
mam problem... mam bardzo popekane dlonie. smaruje roznymi kremami
i nic to nie daje

co radzicie???
Anonimka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 09:43   #2
Polinka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 181
Dot.: dłonie :(

Możesz zrobić sobie maseczki na dłonie, np z aloesu, awokado i się na kilkanaście minut zrelaksuj Możesz smarować dłonie maścią z wit. A, która w aptekach grosze kosztuje, lub maścią nagietkową (też tania jak barszcz-apteki) najlepiej na noc i zakładaj bawełniane rękawiczki, lub nawet skarpetki;P byle BAWEŁNIANE- nic sztucznego

Jak to nie pomoże, to skieruj się do dermatologa, przepisze Ci coś specjalistycznego

Edytowane przez Polinka277
Czas edycji: 2011-08-16 o 09:45
Polinka277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 19:18   #3
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: dłonie :(

ja swoje mega zniszczone dłonie doprowadziłam do super stanu po kremie z the body shopu Hemp Hand Protector, pozostawia tlusta warstwe i niezbyt ladnie pachnie jak na moj gust, ale szczerze Ci powiem ze w moim odczuciu tylko te kremy ktore pozostawiaja te nieprzyjemne uczucie lepkosci dzialaja na naprawde wysuszone dlonie. Najwazniejsze jest jednak zebys odkryla co doprowadza je do takiego stanu, w moim przypadku bylo to niestety czeste zmywanie wiec gdybym nie nauczyla sie zmywac w rekawiczkach to podejrzewam ze sama pielegnacja nic by nie dala. I prosze sobie nie wmawiac ze "ja w rekawiczkach nie umiem" bo mozna sie nauczyc!! jestem tego idealnym przykladem!
lolili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 12:37   #4
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: dłonie :(

Ten krem jest dobry- Garnier, Intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry, Regenerujący krem do rąk zniszczonych

Możesz posmarować dłonie na noc oliwką (dla dzieci) i założyć rękawiczki. Powinno trochę pomóc !
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 06:41   #5
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: dłonie :(

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Ten krem jest dobry- Garnier, Intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry, Regenerujący krem do rąk zniszczonych

Możesz posmarować dłonie na noc oliwką (dla dzieci) i założyć rękawiczki. Powinno trochę pomóc !
O tak, tak, ten krem jest świetny!
Poza tym też polecam maść z wit. A, regularne używanie działa cuda, naprawdę
Ja mam bardzo wrażliwą skórę rąk - od zmywania robiły mi się podrażnienia, dlatego zawsze używam gumowych rękawiczek.
A zimną wystarczy, że raz wyjdę bez rękawiczek na dwór i robi mi się jakieś koszmarne podrażnienie, ręce strasznie wysychają i robią się na nich drobniutkie czerwone, okrutnie swędzące kropki Także zimą noszę zazwyczaj ze sobą krem w torebce i używam zaraz po wejściu do ciepłego pomieszczenia.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 15:28   #6
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: dłonie :(

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
A zimną wystarczy, że raz wyjdę bez rękawiczek na dwór i robi mi się jakieś koszmarne podrażnienie, ręce strasznie wysychają i robią się na nich drobniutkie czerwone, okrutnie swędzące kropki Także zimą noszę zazwyczaj ze sobą krem w torebce i używam zaraz po wejściu do ciepłego pomieszczenia.
Mi zimą też skóra robi się czerwona, podrażniona, szorstka i sucha. Dlatego muszę stosować dobre kremy, które świetnie nawilżą moje dłonie.
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 16:06   #7
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: dłonie :(

Próbowałaś kremu Satio Spa o zapachu czekolady ? On jest super extra nawilża i wygładza dłonie. Maseczki z oliwy, z czekolady i aloesu też działają bardzo odżywczo na ręce. Ale nie takie kupne tylko robione własnoręcznie
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.