Ma³o w³osów przy skroniach... - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-10-16, 13:19   #1
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 235

Ma³o w³osów przy skroniach...


Hej, postanowi³am poradziæ siê was w sprawie moich niezbyt ciekawych w³osów.

Moje w³osy s± strasznie cienkie i rzadkie, szczególnie przy skroniach, jest ich naprawde BARDZO ma³o. Nie mam grzywki, kiedy¶ by³y cieniowane, ale ju¿ ¶ladu po tym nie ma, mo¿e oprócz tego ¿e z ty³u mam w³osy troche za ³opatki a z przodu tak z 7 cm za ramiona. Z ty³u s± proste jak druty, a przy twarzy, z racji tego ¿e s± cienkie wykrêcaj± siê jak wiatr zawieje

Twarz mam d³ug± i niestety nie poci±g³±, czo³o niskie, do tego jestem wysoka i raczej ¶rednio szczup³a i zawsze wydawa³o mi siê ¿e d³ugie w³osy lepiej pasuj± do takiej sylwetki, jednak teraz s± w takim stanie ¿e chyba ju¿ wolê je obci±æ.

Chcia³abym zafundowaæ sobie jak±¶ now± fryzure zamiast tych wisz±cych, przyklapniêtych, cienkich i nie uk³adaj±cych siê s³omek ale nie wiem czy cokolwiek da siê zrobiæ z w³osami których przy skroniach jest tak strasznie ma³o. Macie mo¿e jakie¶ propozycje..?
Elfryd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-16, 19:00   #2
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: Ma³o w³osów przy skroniach...

jesli sa w takiej kondycji nie ma sensu ich chodowac, postaw na jakas odwazna fajnie wycieniowana fryzurke nadajaca objetosci
trollcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.