Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-15, 12:58   #1831
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

NIUNCIO wlasnie wczoraj siedzialam i zastanawialam sie co tam u ciebie ciesze sie ze juz lepiej sie czujesz

a ja dzis co troche chodze do wc caly czas mam wrazenie ze pecherz napelniony a jak ide to kapnie troszeczke i tyle i tak chodze co 15 minut bo wydaje mi sie ze sie posikam przeziebionego pecherza chyba nie mam bo nic mnie nie piecze ani nic z tych rzeczy.

strasznie mi sie nudzi - maz w pracy i siedze sama chyba sobie zainstaluje jakas gre albo poczytam ksiazke bo zaczelam wczoraj i jest bardzo wciagajaca albo poprostu sie poloze i bede lezec bo w sumie spiaca jestem dzis do 3 nad ranem nie zmruzylam oka.

dziewczyny rozgladałyscie sie juz za jakimis rzeczami ciuszkami dla dzidziusia? ja ostatnio przegladalam posciele i sa swietne -juz sie doczekac nie moge kiedy ogarnie nas szał zakupów najgorsze bedzie to pranie i prasowanie wszystkiego ale dam rade
wczoraj bylam w castoramie i mialam ochote kupic te obrazki nad lózeczko ale sie powstrzymalam bo mamy na to kupe czasu ale sa tak ladne ze nie moglam oderwac oczu i mnie kusilo - jeden taki kosztuje 14 zl. to nie drogo (chodzi oczywiscie o postacie z bajek )


zaraz wam wkleje co mi sie podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (86,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 247732923.jpeg (109,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 251158047_6.jpeg (45,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 248540272.jpeg (47,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg do wózka.jpg (71,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paputki..jpg (27,3 KB, 9 załadowań)
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 13:20   #1832
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

kombinezony sa fajne ale ten czerwony mnie powalil typowo świateczny chcialabym zobaczyc jakiegos dzidziusia w tym hehehe czego to ludzie nie wymysla
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg kombinezon ...jpeg (81,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kombinezon bialy.jpg (70,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg kombinezon jpeg.jpeg (83,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg świateczne .jpg (85,5 KB, 28 załadowań)
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 13:33   #1833
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

adatko ja tez tak mam, juz sie nie moge doczekac kiedy zaczniemy urządac pokój dla dzdzi.
wiem juz że sciany beda blado zółte i podłoga jasno klonowa. Myslałam o tapecie w jakies fajne dzieciece motywy - alee nie wiem może tylko cos przykleimy na jednej scianie - pokoik jest bardzo mały i boje się go zagracać, jak bede miała więcej czasu to przygotuje projekt i sie wam pochwale
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 13:38   #1834
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

my tez bedziemy miec maly pokoik a raczej 2w1 pokoik z sypialka i tez miejsca nie bedzie dlatego tylko nad lózeczkiem cos namaluje albo nakleje własnie takie co widziałam w castoramie kubus puchatek tygrysek i takie rozne bajkowe postacie do wyboru - chce zeby chociaz jeden kącik byl kolorowy

a dzis mam manie przegladania dzieciecych ciuszkow i powiem szczerze ze na Allegro sa fajne nie drogie rzeczy.
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 14:16   #1835
agusia1981
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Niuncio dobrze, że te wymioty minęły, dbaj teraz o siebie i dobrze się odżywiaj, by odzyskać kg i zdrowiej szybko

U nas też będzie pokoik połączony z sypialnią i to niewielki, ale Michałek swój kącik będzie miał, ja myślałam, żeby nad łóżeczkiem na początek powiesić kilka zdjęc anne geddes, a potem zamienić na zdjęcia Michałka, no i misie będą dookoła, bo mama uwielbia

Ja zostałam poinstruowana przez siostrę moją i tż, że mam nic nie kupować, bo wszystko dostanę po naszych chrześniakach, ale i tak coś kupię i chyba już niedługo, bo mnie kusi
agusia1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 16:32   #1836
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Mamusie marcowo-kwietniowe 2008


madabell---------------t.p 1 marzec--------Córeczka *Liliana*
bystok------------------t.p 1 marzec
marcelina73 --------- t.p 5 marzec
agusia1981-----------t.p 5 marzec--------Synek *Michałek*
moniczka_2010------t.p 10 marzec
majula----------------- t.p 15 marzec
sprezyna-------------- t.p 15 marzec
Ray--------------------- t.p 16 marzec------Córeczka *Zuzia*
Aganju-----------------t.p 18 marzec
adatka----------------- t.p 19 marzec
Nadin------------------- t.p 20 marzec-------Synek**
Ania_W.--------------- t.p 21 marzec
kasia_sloneczko---- t.p 23 marzec
india1983-------------t.p 26 marzec
izabelka1987---------t.p 26 marzec
teso--------------------- t.p 28 marzec
dominikowa---------- t.p 28 marzec
Pati 80------------------t.p 30 marzec
gosiqa------------------t.p 8 kwiecień
papryczka--------------t.p 9 kwiecień
fredziunia--------------t.p 12 kwiecień
daphne81-------------t.p 13 kwiecień
NIUNCIO---------------t.p 14 kwiecień
amika 79--------------t.p 17 kwiecień
bandola18-------------t.p 18 kwiecień
bzomka-----------------t.p 20 kwiecień
adriana83-------------t.p ? kwiecień
anusia-87-------------t.p ? Kwiecień
Eenax------------------t.p 22 kwiecień
leleth-------------------t.p 26 kwiecień
Umma------------------
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 18:16   #1837
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Dziewczyny czuję się poprostu okropnie zimno mi jakby mnie ktoś na mróz wystawił nago. Głowa mnie boli (chyba zatoki) z noska mi leci i boli mnie wszystko. Jutro rano ide do rodzinnego i niech coś zrobi bo jak pójdę na zwolnienie to mnie z pracy wyżucą (już mi zapowiedzieli) wiec muszę się wykurowac i normalnie pracowac (co 2 dzien po 12 godz). Jeju ja zwariuję jeszcze niedawno miałam zapalenie zatok i coś tam jeszcze i znów powtórka:/

Będę po jutrze. Trzymajcie się cieplutko
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-15, 18:36   #1838
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Ja się przespałam z godzinkę ale nic to nie dało, z katarem coraz gorzej. głowa też boli, i kości a do tego gardełko

Zrobiłam sobie syrop z cebuli a TŻ wysłałm po cerutin i tamtum verde
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 19:54   #1839
kasia_sloneczko
Zadomowienie
 
Avatar kasia_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sulistrowice
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Niuncio milo cię widzieć znowu. Teraz musisz o siebie bardzo dbać,ważne że wymioty rzadziej to będziesz mogła podgonić kilogramy bo my tu tyjemy na potęgę

A tak w ogóle to sporo dziewczyn przestało się odzywać. Ciekawe co u nich, mam nadzieję że po prostu są zajęte, a nie że mają jakieś problemy.
kasia_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 20:00   #1840
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

a mi znow brzuch wypchnelo matko jedyna jakie tempo .... ale pod ubraniami jeszcze da sie schowac szczegolnie w jesien gdzie kurtki itp...

moje dziecko to rozrabiara na calego... dziewczyny ona mi skacze normalnie na pecherzu... niech mnie wypchnie porzadnie zeby miala miejsce bo oszaleje na ulicy myslalam ze sie zsiusiam .... a jak wrocilam to kropelke zrobilam i juz i sie dopiero skapnelam ze to ona skakala bo mialam wrazenie jak bym w aucie byla po wertepach jechala i z pelnym pecherzem kazda wie jak to boli

ja ciuszkow nie kupuje raz zeby nie zapeszac a dwa ja bede miala tego od groma tesciowa juz lazi oglada ciuszki moja mama tez cos kupi u nas zreszta kto przychodzi do dziecka przynosi jakis ciuszek to sie tego nzabiera plus po siostrach bede miala tego od groma to ja po prostu przed porodem pozbieram i do szpitala jedynie kupie cos nowego a potem zbacze zawsze podjechac mozna kupic ale nie widze sensu tego kupowac duzo bo wyrasta dziecko bardzo szybko pare kawtanikow spioszkow i starczy a i tak podostaje kompletow znajac zycie wozek juz babcia zapowiedziala sie, lozeczko mam, jedynie co mi zostaje do kupienia fotelik do auta a tak jakies wanienki przewijaki bede miala

moj maz ma mnie dosc w ciazy.... wola ze chce stara zonke i pyta czy wroce do normalnosci podobno nie chce sie przytulac, najlepiej zdala ode mnie heheheh ani buzi nic no cos hormony nie wygodnie mi spiac przytulac sie jak mi ciezko samej ze soba spac hehe
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 20:04   #1841
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

adartka myslalam ze sie zsiusiam ze smiechu z tego mikolaja hehehe ale fajowe gdybym juz miala dzidzie to bym zamowila heheheh moze na przyszly rok beda to zamowie
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 20:47   #1842
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 05:55   #1843
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

ja sie wykoncze.... moj pecherz to katorgi.... bede zahartowana do braku snu w nocy bo nie spie co godzine.. tylko siusiu i w raz w nocy jesc a potem ona skacze znow po pecherzu matko jedyna kiedy da odpczac mojemu pecherzowi coz czuje ze do porodu nici :/
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 10:06   #1844
bzomka
Raczkowanie
 
Avatar bzomka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

czesc mamusie
Nie wiem co mam myslec. Wczoraj zwolnilo sie miejsce na usg 3d/4d i poszlismy. Okazalo sie ze na 5 badan nasza niunia wszystkie przeszla pozytywnie m.in. Przeziernosc, ilosc kostket nosowych, paluszkow. Wszystko jest niby super, ale okazalo sie ze mam krwiaka w macicy dl. 1 cm. Mam lezakowac brac no spe i defalgan (nazwe chyba przekrecilam). Dolaczylam do was troche pozno ale przegladalam watek od poczatku. Moglam jednak cos przeoczyc. Ktoras z was miala podobny problem? Najgorsze jest to ze nie znam przyczyny. .. Jestem zalamana. Moze za duzo dzwigalam. Nie wiem. Na usg zwyklym bylam 04.10. I nic nie wykazalo.
bzomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 11:00   #1845
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

czesc dziewczyny ja dzis znowu spiaca ale to juz chyba tak bedzie do konca ciazy - z dnia na dzien coraz bardziej wszystko mnie boli - powinno sie lezec na lewym boku a ja nie potrafie wszystko mnie gniecie i wogole, na plecach tym bardziej nie moge spac bo kregosłup nawala - chyba zaczne spac na siedzaco chociaz jak za długo siedze to kosc ogonowa boliii pozostanie spanie na stojąco hehe i to na dodatek w łazience co pol godziny chodze siku bo tak mnie cisnie na pecherz.
dzisiaj troche dzidzia sie wierci no dało czadu prawie tydzien nic nie czułam a dzis cos sie tam wiertoli od rana

dzisiaj sie troche odstresuje ,ide do kolezanki na herbatke poplotkowac troszke
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 11:02   #1846
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 11:30   #1847
bzomka
Raczkowanie
 
Avatar bzomka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

dziekuje madabell, jestes kochana.no wlasnie mi kosmowka sie oddzielila na 1,02. A ja myslalam ze jak mam wolne to posprzatam, zrobie pranie. A tu lezakowanie. Ale jak ma byc leniuszkiem to bede. Dla dobra dzidzi. Ide spac. Buziaki.
bzomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 11:34   #1848
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Cześć, dziewczyny. Mnie też boli trochę gardło. Farmaceutka dała mi jednak tylko hometopatyczne tabletki do ssania, gdyż stwierdziła, że każde inne są niewskazane w ciąży. Sama nie wiem - mam w domu tantum verde ale bez ulotki. A zaraziłam się od synka - po tygodniu w przedszkolu kicha i smarka.
Wszystkim chorym życzę zdrowia.

Oprócz tego mój dzidziuś jest bardzo ruchliwy ostatnio - kopie na całego. co czasmi mi nawet przeszkadza - np. w pracy się nie mogę skupić.

bzomka - nie wiem nic o krwiakach, najlepiej, jak by Ci twój gin doradził. Ja miałm cystę, ale mi zniknęła w ciąży.

Adatko - spróbuj leżąc na boku między kolana włożyć poduszkę - powinno być Ci wygodniej - w takiej pozycji kregosłup lepiej się układa.

NIUNCIO - zadbaj teraz o siebie, skoro już nie wymiotujesz tak jak przedtem - odżywiaj się jak należy to zaraz zacznie Ci brzuszek rosnąć.

madabel - myślę, że Twój problem jest związany z uciskaniem jakiegoś nerwu przez dziecko, ale jasne, że warto porozumieć się z ginem.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 12:07   #1849
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

hej!
znowu mnie dlugo nie bylo ale sie nie wyrabiam troche... ciagle czegos zapominam a nigdy mi sie to nie zadazalo..zamieszania mamy tez duzo - kupilismy wczoraj autko a ze to nasze pierwsze "lewostronne" to przezycie duze..ja narazie za jazde sie nie zabieram
my mamy termin na usg 31/10 i juz sie nie moge doczekac...mam przeczucie ze to chlopczyk ale ostatnio mam wszystkie "objawy" na dziewczynke wiec sama nie wiem...

jedno mnie troszke martwi..od 2 dni boli mnie brzusio,tak jak bym miala dostac okres..nie jest to wielki bol ale troszke uciazliwy no i jeszcze nie poczulam dzidzi..
mialam juz pierwsze smyranko 2 razy jakis czas temu ale od tego czasu cisza...martwie sie czy z malenstwem wszystko ok..niby tydz temu sluchalam serduszka i bylo ok ale chcialabym juz poczuc jak sie rusza,nawet czytalam ze z takim maluchem mozna sie bawic..ty mu stukasz a on ci odpowiada...tak bym juz chciala...
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 12:39   #1850
kasia_sloneczko
Zadomowienie
 
Avatar kasia_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sulistrowice
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Kurcze mnie tez dzisiaj pobolewa brzuch i strasznie meczy zgaga od wczoraj. Nocka kiepska, bo siostra wyjeżdżała w nocy w góry i robiła dużo zamieszania. Więc miałam problem ze snem. Pomijam już że zawsze w nocy wstaję na siusiu i jeść i potem długo się układam żeby mi wygodnie było w miarę. Bo wyspać to się wyśpię chyba dopiero po urodzeniu jak mi dziecko zabiorą na pierwszą noc po cesarce.
kasia_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 12:45   #1851
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

kasiu_sloneczko - tylko, że po porodzie jest taka burza hormonów - taki haj, że trudno jest spać
Pierwszą noc po cesarce, gdy właśnie mi zabrano synka, razem z koleżanką leżącą obok (też po cesarce) nie zmrużyłyśmy prawie oka.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 13:13   #1852
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

czesc mamuski.
ja juz po wizycie u lekarza - slyszalam tetno maluszka: 145 uderzen na minute
tak, jak wam pisalam specjalnie poszlam do tego lekarza, u ktorego ostatnio bylam prywatnie, tym razem na nfz. na tej ostatniej wizycie (prywatnej) mowil o umowieniu sie na usg 3d. dzis zapytalam o to usg, a on na to, ze poleca zrobic okolo 20-tego tygodnia. no coz, ostatnio mowil, ze okolo 16-ego, wiec pytam o co chodzi, a on, ze pod wzgledem wizualnym, to 16 jest dobry, bo dziecko dobrze widac w calosci, ale do badan to okolo 20. tego nie neguje, bo czytalam o tym. ale juz mi nie zaproponowal sam tego usg, tylko wymienil pare miejsc, w ktorych mozna zrobic... no coz...
poza tym zwolnienie wypisal mi na 24 dni, a nie, jak wczesniej na 28. zatem do piatku, a wiem, ze w przychodni nie przyjmuje w piatki, tylko prywatnie. zapytalam wiec czemu nie na 28 dni, to odpowiedzial, ze nie wie, czy bedzie wtedy w przychodni, ale jak chce, to mi tak wypisze. no to chcialam. nie moge mu zarzucic, ze byl niemily, bo to nieprawda, ale wyraznie nie spodobalo mu sie, ze nie przyszlam znow prywatnie...
ech, nie wiem juz co robic z tym lekarzem. chyba bede szukac dalej.

co do siusiania, to ja mam ten sam problem co wiele z was. tez mam czeste parcie na pecherz, a jak przyjdzie co do czego, to wcale nie oddaje duzo moczu... poza tym przeziebienie nie minelo, jest duzo mniejsze, ale wciaz kicham i smarkam.
dzidzi jeszcze nie czuje, ale nie marwtie sie, bo dopiero skonczylam 15 tydzien.

kasia_sloneczko: cesarke bedziesz miec na zyczenie czy ze wskazania?
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 14:14   #1853
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Cytat:
Napisane przez marcelina73 Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny. Mnie też boli trochę gardło. Farmaceutka dała mi jednak tylko hometopatyczne tabletki do ssania, gdyż stwierdziła, że każde inne są niewskazane w ciąży. Sama nie wiem - mam w domu tantum verde ale bez ulotki. A zaraziłam się od synka - po tygodniu w przedszkolu kicha i smarka.
Wszystkim chorym życzę zdrowia.

Oprócz tego mój dzidziuś jest bardzo ruchliwy ostatnio - kopie na całego. co czasmi mi nawet przeszkadza - np. w pracy się nie mogę skupić.

bzomka - nie wiem nic o krwiakach, najlepiej, jak by Ci twój gin doradził. Ja miałm cystę, ale mi zniknęła w ciąży.

Adatko - spróbuj leżąc na boku między kolana włożyć poduszkę - powinno być Ci wygodniej - w takiej pozycji kregosłup lepiej się układa.

NIUNCIO - zadbaj teraz o siebie, skoro już nie wymiotujesz tak jak przedtem - odżywiaj się jak należy to zaraz zacznie Ci brzuszek rosnąć.

madabel - myślę, że Twój problem jest związany z uciskaniem jakiegoś nerwu przez dziecko, ale jasne, że warto porozumieć się z ginem.
Ja mam tamtum verde z ulotką, na której napisali, że kobiety w ciąży i karmiące mogą używać ten lek.

Cytat:
Napisane przez kasia_sloneczko Pokaż wiadomość
Kurcze mnie tez dzisiaj pobolewa brzuch i strasznie meczy zgaga od wczoraj. Nocka kiepska, bo siostra wyjeżdżała w nocy w góry i robiła dużo zamieszania. Więc miałam problem ze snem. Pomijam już że zawsze w nocy wstaję na siusiu i jeść i potem długo się układam żeby mi wygodnie było w miarę. Bo wyspać to się wyśpię chyba dopiero po urodzeniu jak mi dziecko zabiorą na pierwszą noc po cesarce.

A cesarkę masz na życzenie czy też lekarz zalecił??

Ja się okropie boję porodu ale koleżanki mówią, że naturalny porod lepszy - szybciej dochodzi się do siebie
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 14:18   #1854
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

a ja sie jakos porodu nie boje tzn od poczatku wyjasnilam sobie ze predzej czy pozniej nastapi poboli pare godzin i bedzie spokoj jedynie boje sie kompilacji zeby wszystko poszo sprawnie jak nalezy ...

a o siusianiu juz pisac nie bede bo to tragedia normalnie hehehe
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 16:56   #1855
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 07:55   #1856
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Cześć dziewczyny a ja właśnie zaczęłam 20 tydzień. Moje maleństwo wierciło się wczoraj przez godzinkę ale tak bez przerwy (jak już w łóżku wylądowałam) i było mi naprawdę fajnie bo już parę dni nic nie było.

Nio i jak pisałam że jestem chora to sobie poszłam do lekarza rodzinnego, który stwierdził, że mam zapalenie zatok i anginę ropna i biorę Amoksiklav i lacidofil. Ale ważne, że czuję się dobrze już i tylko kaszel mnie męczy.
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 09:05   #1857
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

moniczka_2010 ty na siebie uwazaj i jak najwiecej odpoczywaj! duzo zdrowia zycze
ja wczoraj na zakupach bylam i sobie dwie nowe tuniczki do pracy sprawilam!
takie troche eleganckie i lekko podkreslajace brzuszek
nie musze chyba mowic ze jedna z nich mam dzis na sobie
no i oczywiscie zakupy bielizniane...znowu musialam kupic wiekszy biustonosz..tym razem juz DD...mam nadzieje ze to nie bedzie tak dalej bo tuta dopiro polowa a ja niedlugo bede musiala do sklepow specjalistycznych chodzic...
wy tez tak macie?
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 09:54   #1858
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Widzę, że wiele z Was cierpi z powodu różnych chorób. Kurujcie się cierpliwie.

Ostatnio rzadko zaglądam na wizaż. Jestem bardzo zapracowana.

Wszystko u mnie w jak najlepszym porządku. Czuję się świetnie i muszę powiedzieć, że ciąża coraz bardziej mi służy. Moja cera i skóra na ciele dosłownie promienieją. Na początku ciąży miałam problemy z okropnymi wypryskami na twarzy. Teraz wszystko ładnie się zagoiło. Nie mam pryszczy, a dzięki Effaclarowi K cera jest super oczyszczona. Problem mam jedynie ze skórą na ciele: jest bardzo sucha. Smarowanie dwa razy dziennie oliwką i treściwym balsamem niewiele daje .

Dzisiaj byłam na badaniach: oddałam mocz. Jutro robię posiew pochwy. W przyszłym tyg. widzę się z moją ginką i mam nadzieję, że z dzieciaczkiem i z moim organizmem jest wszystko ok.

Pozdrawiam!
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 12:18   #1859
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Co jest??
Nie ma dzisiaj nikogo??
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 12:34   #1860
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2008 :)

Ja jestem

daphne81 - dzięki, prysnęłam sobie z dwa razy tantum verde, i ssię te homeopatyczne tabletki - dziś mnie boli znacznie mniej, ale czuję się lekko chorawa.

papryczka - super, że z Twoją dzidzią wszytko ok. Niestety - tak to jest z lekarzami. A może raczej - bywa.

sprezyna - ja też lubię tuniki. Kupiłam sobei do pracy fajny czarny komplet - proste spodnie i bezrękawnik-tunika, odcinana pod biustem. Do tego buty na (trochę ) niższym obcasiku - nie lubię takich całkiem płaskich a już na bank nie do eleganckiego stroju. Na płaskim zaczęłam właściwie chodzić dopiero przy dziecku.
Co do biustu to jak zaokrąglił się nieco na początku ciąży taki jest do tej pory - noszę te same staniki - B. Chociaż mój TŻ mówi, że jest różnica.

amika79, witaj i zaglądaj częściej.

Dziewczyny - kurujcie się (kurujmy). Ja wcinam grapefruity.

Ja jestem w 21 tygodniu (chyba - zaczyna mi się to już mylić). W każdym razie na pewno za 10 dni zaczynam 6 miesiąc
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.