Instruktor fitness w szkole Żak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-08, 17:48   #1
MissIndependent91
Przyczajenie
 
Avatar MissIndependent91
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1

Instruktor fitness - szkoła ŻAK Zabrze


Witam,
Chciałabym zapytać czy któraś z Was ma może jakąś wiedze na temat tego kierunku który oferuje szkoła ŻAK? A może ktoś się zapisał i wybiera się w tym roku. Zastanawiam się czy warto inwestować w to pieniądze.
MissIndependent91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 18:11   #2
czukcza
Rozeznanie
 
Avatar czukcza
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Wiadomości: 659
Dot.: Instruktor fitness - szkoła ŻAK Zabrze

Ogólnie słyszałam, że kończąc takie kursy w tych wszystkich dziwnych szkołach prywatnych nie dostajesz jakiś tam uprawnień, w związku z czym nie masz prawa wykonywac zawodu. Dodatkowo finansowo nie wychodzi to zbyt atrakcyjnie, lepiej poszukaj profesjonalnych i pożądnych kursów na instruktorów w Twoim mieście.
czukcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 11:24   #3
izabellabar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Instruktor fitness - szkoła ŻAK Zabrze

Jak dla mnie taki kurs na instruktora fitness jest wystarczający, bo co trzeba więcej w tym kierunku zrobić? Specjalistyczne studia skończyć?

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-03-12 o 22:52 Powód: link
izabellabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 22:17   #4
KatarzynaAlicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Question Instruktor fitness w szkole Żak?

Dziewczyny szukam szczerych opinii na temat szkoły Żak , bo w moim mieście (Grudziądz) jest to nowa szkoła. Czy może ktoś uczy się lub już ukończył kierunek instruktor fitness?
Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, bo zależy mi i chce wiedzieć czy warto.
KatarzynaAlicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 15:45   #5
KatarzynaAlicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Instruktor fitness w szkole Żak?

Czyli nikt nic nie wie? :-( No cóż-pójdę chyba zapisać się w ciemno, bo zawsze chciałam tego instruktora zrobić.
KatarzynaAlicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 15:02   #6
KatarzynaAlicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Instruktor fitness w szkole Żak?

deneris79,
to się chyba zbyt wiele nie dowiedzialyśmy... ale rozmawiałam ze znajomą z innego miasta i co prawda nie chodziła akurat na instruktora fitnessu, ale bardzo sobie Żaka chwaliła. Mówiła, że bardzo kompetentna kadra i,że na prawdę można się wiele nauczyć, że to nie ściema jak w przypadku niektórych innych szkól policealnych. Także ja chyba jestem zdecydowana na Żaka. Pisz jak się czegoś dowiesz o tej szkole.
KatarzynaAlicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 13:08   #7
nika1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19
Dot.: Instruktor fitness w szkole Żak?

A może w końcu ktoś wypowie się tutaj kto nie pracuje w szkole tylko na prawdę poszukuje informacji...
nika1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-16, 15:51   #8
KatarzynaAlicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Instruktor fitness w szkole Żak?

Fasolka_911
A na co się zapisałaś? W Grudziądzu?
KatarzynaAlicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 08:58   #9
weronika_gluu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Instruktor fitness w szkole Żak?

fajnie ze sobą piszecie. podoba się mi to.
weronika_gluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 12:03   #10
niralka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 29
Dot.: Instruktor fitness w szkole Żak?

Nic nie wiem z tych wpisów, czyżby pokasowane opinie?

Instruktor fitness też jest u Was płatny? W Inowrocławiu akurat jest (nie wiem, czy wszystkie oddziały działają tak samo, czy to zależy od miasta?). Co prawda słyszałam o szeregu zniżek, ale nie wiem, jak one działają, bo ja akurat zapisałam na technika usług kosmetycznych, mam za sobą 2 zjazdy i póki co - nie narzekam.
niralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 12:08   #11
niralka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 29
Dot.: Instruktor fitness - szkoła ŻAK Zabrze

Hmmmm, nie wiem, czy to nic nie daje...?
W Inowrocławiu kurs na instruktora fitness trwa 10 miesięcy, to dużo moim zdaniem, kończy się uzyskaniem dyplomu państowego (MEN), więc niby dlaczego po 10 miesiącach nauki, którą zakończyłam pozytywnie, otrzymując dyplom, nie mogę pracować jako instruktor fitness? Przecież swoją ciężką pracą zaliczyłam każde zagadnienie/przedmiot, znam anatomię, metodykę prowadzenia zajęć, podstawy aerobiku, ćwiczenia kształtujące itd?

Uprzedzając ataki i pytania - nie uczę się na tym kierunku, ale wypytywałam o niego, bo brałam to pod uwagę. Wybrałam jednak kosmetyczkę.
niralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-14, 11:31   #12
KatarzynaAlicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Instruktor fitness w szkole Żak?

Cytat:
Napisane przez niralka Pokaż wiadomość
Nic nie wiem z tych wpisów, czyżby pokasowane opinie?

Instruktor fitness też jest u Was płatny? W Inowrocławiu akurat jest (nie wiem, czy wszystkie oddziały działają tak samo, czy to zależy od miasta?). Co prawda słyszałam o szeregu zniżek, ale nie wiem, jak one działają, bo ja akurat zapisałam na technika usług kosmetycznych, mam za sobą 2 zjazdy i póki co - nie narzekam.
No płatny niestety, ale niedużo. A jak się zapiszesz na dwa kierunki, to za jeden płacisz mniej, także spoko. Już nie mogę się doczekać kiedy zaczną się pierwsze zajęcia!
KatarzynaAlicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 18:43   #13
olaaa520
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Instruktor fitness w szkole Żak?

No więc znajduję się jakakolwiek osoba która uczęszczała na zajęcia w Żaku na kierunku instruktor fitnessu? A moje drugie pytanie to czy jeśli zapisałabym się właśnie na tego instruktora fitnessu miałabym status ucznia? (chodzi o prace) I kolejne czy w Poznaniu są zniżki mpk z legitymacją z żaka?
olaaa520 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 21:31   #14
bllada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Instruktor fitness w szkole Żak?

Ja już pracuje jako nauczycielka tańca lecz chcą abym dokształciła się jeszcze jako trener personalny. Ludzie którzy ze mną pracują prawie wszyscy są po kursach więc ja tam bym szkoły nie wybrała. Znalazłam ofertę właśnie Trenera personalnego który rozpoczyna się za 4 dni i jest wyłącznie w weekendy, 6 zjazdów i masz odbyte Dla zainteresowanych xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-10-02 o 09:47 Powód: reklama
bllada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 14:10   #15
mateusz_997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Instruktor fitness - szkoła ŻAK Zabrze

nie radzę pakować się w ten syf specjalnie otworzyłem konto dla ciebie ponieważ w necie nie ma żadnych sensownych opinie a więc tak podpisujesz umowę rozkładają ci na 10 rat co miesiąc do 15 płacisz 149zł nie możesz opłacić całego nie wiem dlaczego ale tak jest kwestia nauczania totalna porażka osoby uczące nie mają w ogóle pojęcia o sporcie najlepsze lekcje są pod tytułem Trening umiejętności interpersonalnych brzmi nieźle co? siedzisz jak dupa i pierdzielicie twoje mocne słabe strony i takie tam głupoty nie związane z niczym czuje sie jak bym był na spotkaniu AA dlaczego nie zrezygnuję? ponieważ musiał bym dać trzy miesięczne wypowiedzenie na piśmie i za to zapłacić niezłe co wolę wytrzymać dostać papierek i gdzieś indziej się szkolić bo kto wie czy mi się nie przyda grupa liczy 14 osób z tego przychodzi max 5 nawet mniej każdemu komu nie zależy na kasie rzuca i nara więc jeśli moja wypowiedź ochroni chociaż jedną osobę będę bardzo szczęśliwy a co do kursów organizowanych przez innych nie wiem fajnie jak by ktoś się wypowiedział bo oglądając na yutube prezentację wygląda nieźle nie jestem z konkurencji ponieważ nawet nie znam jej a chętnie bym poznał bo to co w żaku się odwala to tyle wiem z neta oraz pseudo trenerów
mateusz_997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-08 15:10:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.