Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-02, 13:47   #2851
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ta zmiana czasu mnie dobiła
mnie też, nie umiem się odnaleźć, chodzę późno spać, a rano wstaję jak zmobie
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Na iPhona nie mam tyle kasy a niepotrzebny mi abonament za 200zł jak ja nawet 1/4 z tego miesięcznie nie wydzwaniam,więc odpada Chyba nie pozostaje mi nic innego jak Android, jeszcze muszę przemyśleć jaki telefon, najbardziej myślę o tym Ace ale tyle jest tych telefonów, że tak naprawdę to już nic nie wiem

Kitka, jeśli o farbę chodzi to według mnie kolor z Natural, wydaje mi się, że najbardziej by Ci pasował wygląda najchłodniej.
wg mnie lepiej sobie odłożyć na iPhone, kupić z ich strony bez simlocka a później mieć na kartę telefon. Zwraca się po dłuższym użytkowaniu bo taki abonament 200 zł + jakieś 700 zł dopłacić do iPhone do gó*** warte, przepłaca się, dlatego taki telefon tylko na kartę i kupiony oddzielnie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 13:53   #2852
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kiedyś w play'u był abonament za 120 zł i iphone za 1 zł. Opłaca się, jak ktoś dużo rozmawia Umowa na dwa lata to w sumie niecałe 3 tys- iphone też tyle kosztuje na allegro.
Kitka a ile kosztują u nich?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 13:54   #2853
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ale Milka kochana to też nie ma na to reguły, mój Tata przerzucił się z iPhone 4 na Samsunga Galaxy S II chyba i jest bardzo zadowolony więc to ze mnie taki gimbus Android nie jest zły, kwestia przyzwyczajenia. W sumie na iPhone też przecież psioczyłam jak mnie wkurzał
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 13:58   #2854
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mnie też, nie umiem się odnaleźć, chodzę późno spać, a rano wstaję jak zmobie

wg mnie lepiej sobie odłożyć na iPhone, kupić z ich strony bez simlocka a później mieć na kartę telefon. Zwraca się po dłuższym użytkowaniu bo taki abonament 200 zł + jakieś 700 zł dopłacić do iPhone do gó*** warte, przepłaca się, dlatego taki telefon tylko na kartę i kupiony oddzielnie
Tak dużego abonamentu nawet nie biorę pod uwagę, przez ostatnie lata miałam na kartę i tak by mi najbardziej odpowiadało. iPhone prawie 3 tys. kosztuje a tyle na pewno nie wydam na telefon. Bałabym się, że zaraz go rozwalę, upuszczę i się potłucze i tyle kasy w błoto, więc na pewno coś tańszego, do tysiaka max.
Jakbyście dziewczyny mogły jakiś polecić, to bardzo chętnie poczytam opinie
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 13:58   #2855
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Świetnie, wizaż nie cytuje

Ninedin nie widziałam tej promocji, ale to chyba jakaś oferta dla firm? bo raczej śledziłam ich na bieżąco

a w Apple to już zależy od pamięci telefonu - iPhone 5 z 16 GB można już kupić za 2849 zł
4s są od 2399 zł a 4 od 1649 zł

dla mnie to zawsze lepiej kupić samemu telefon i nie być uwiązanym umowami. Teraz się tak wkopałam, bo mnie mój zabytkowy telefon zaskoczył i się rozwalił nagle, kiedy nie byłam finansowo przygotowana ale w razie co abonament oddam Mamie albo tego Sony opchnę i będę dalej użytkować

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2013-04-02 o 14:00
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:02   #2856
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kitka w grudniu, jak brałam u nich telefon to była taka oferta- teraz nie wiem Zastanawiałam się nawet nad nią, ale stwierdziłam, że 120 miesięcznie to za dużo
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:03   #2857
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
[/COLOR]Czeko czyżbyś miała nadzieje, że @ nie przyjdzie?

Kitka jak z tym Twoim telefonem? Czytałam na blogu, że masz już dość i rozważasz powrót do iPhona. Aż taki beznadziejny ten Android? Ja na razie mam tel. z Windowsem ale nie za bardzo mi odpowiada i myślałam, żeby wziąć coś z Androidem, rozważałam Samsunga Galaxy Ace II. Teraz już sama nie wiem co robić
No jakos sie na tym przyłapałam przez chwile

Tylko nie Ace II Kiepski telefon wg mnie. Powiedz w czym chcesz abonament i za ile to moze ci cos doradze
Android jest fajny Co jak co ale on jest bardzo prosty w obsłudze i tez daje wiele mozliwosci. W samsungach wogole wszystko jest cacy. U mnie w HTC wkurza mnie pare rzeczy ale to takie drobnostki typu - specjalna apka to przegladania plikow. Ale tak to ok Na pewno jest o wiele lepszy niz windows i bada.
A Iphone i android, mysle ze mimo wszystko sa do siebie jakos tam podobne

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Czeko napisałam do Sony i mi napisali obszernego maila co zrobić - poradzili abym przywróciła ustawienia fabryczne lub kliknęła w "napraw system" i problem aparatu powinien się rozwiązać. Chyba jest lepiej, musiałabym sprawdzić przerzucając fotki na kompa no i sam system śmiga aż miło

i do wcześniejszego Androida nie mogę się cofnąć, musiałabym robić to na własną rękę, tracąc przy tym gwarancję na telefon, więc o kant tyłka to.
Jak znowu nie będzie mi pasował to na urodziny sobie sprawię iPhone'a, w końcu nie co dziennie kończy się ĆWIERĆ wieku, nie


Laski, myślę nad farbą średni blond, która wersja Palette jest najlepsza?

Deluxe?
http://www.palette.schwarzkopf.pl/pa...o-linii.html#5

Natural
http://www.palette.schwarzkopf.pl/pa...o-linii.html#6

Czy Intensive?
http://www.palette.schwarzkopf.pl/pa...o-linii.html#9

tak mi się wydaje, że ten z Intensive wpada troszkę w chłodny odcień, ale może mi się wydaje

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------


Póki co jest dobrze, ale radziłabym Ci iPhone'a tzn. ten kto najpierw miał Androida jest za Androidem, kto iPhone zwykle wraca do iPhone
mnie on się bardziej podobał, bardzo intuicyjny, mam wrażenie, że lepiej dopracowany
Wiesz co oni zawsze mowia ze straci sie gwarancje Zapytam TŻ moze da sie jakos wgrac bez tracenia, bo z tego co sie chwilke rozgladalam to mozna.
Ja bym brała Deluxe, bo sama kiedys chcialam
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

no cos ty


.
No powaznie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ale Milka kochana to też nie ma na to reguły, mój Tata przerzucił się z iPhone 4 na Samsunga Galaxy S II chyba i jest bardzo zadowolony więc to ze mnie taki gimbus Android nie jest zły, kwestia przyzwyczajenia. W sumie na iPhone też przecież psioczyłam jak mnie wkurzał
W samsungach wogóle cało menu jest bardzo intuicyjne, proste Miałam s plusa, TŻ ma SIII i jest wszystko fajnie U mnie w HTC jest troszke inaczej, pare rzeczy mnie denerwuje.
I wiesz, tak patrzac jakie telefony zawsze robił Sony - to wydaje mi sie ze to nie kwestia androida a telefonu Ja np nie lubiłam nokii bo dla mnie były za proste, a lubiłam sony bo były trudniejsze
Może sony ma troszke bardziej pokomplikowane menu
Bo miedzy iphonem a androidem jakos wielkich roznic wydaje mi sie ze nie ma
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 14:06   #2858
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Kiedyś w play'u był abonament za 120 zł i iphone za 1 zł. Opłaca się, jak ktoś dużo rozmawia Umowa na dwa lata to w sumie niecałe 3 tys- iphone też tyle kosztuje na allegro.
Kitka a ile kosztują u nich?
Pamiętam, to chyba 4 była. Tylko u mnie jest jeden problem - ja tyle nie wydaje na rozmowy Teraz doładowuje najczęściej po 25 zł na miesiąc i najczęściej mi wystarcza a jak braknie to dokupię kolejne doładowanie i jest ok Naprawdę nie rozmawiam nałogowo przez telefon obalam stereotyp kobiety wiszącej ciągle na telefonie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ale Milka kochana to też nie ma na to reguły, mój Tata przerzucił się z iPhone 4 na Samsunga Galaxy S II chyba i jest bardzo zadowolony więc to ze mnie taki gimbus Android nie jest zły, kwestia przyzwyczajenia. W sumie na iPhone też przecież psioczyłam jak mnie wkurzał
Zawsze to czego nie mamy jest lepsze, wiem coś o tym
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:07   #2859
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Świetnie, wizaż nie cytuje

Ninedin nie widziałam tej promocji, ale to chyba jakaś oferta dla firm? bo raczej śledziłam ich na bieżąco

a w Apple to już zależy od pamięci telefonu - iPhone 5 z 16 GB można już kupić za 2849 zł
4s są od 2399 zł a 4 od 1649 zł

dla mnie to zawsze lepiej kupić samemu telefon i nie być uwiązanym umowami. Teraz się tak wkopałam, bo mnie mój zabytkowy telefon zaskoczył i się rozwalił nagle, kiedy nie byłam finansowo przygotowana ale w razie co abonament oddam Mamie albo tego Sony opchnę i będę dalej użytkować
Wiesz co, generalnie najlepiej to sobie przy braniu abonamntu przeliczyc czy sie opłaca brac czy nie.
Mój TŻ np ma obiektywnie mowiac do dupy abonament. Bo ma 120 minut i 1,5 GB internetu ale płaci uwaga uwaga - 110 zł. Tylko że - on rozmawia mało wiec mu wystarcza, i miał SIII bardzo tanio. Jak przeliczył, to wyszło mu dokladnie tak samo kwotowo jakby kupił sobie SIII i doładowywał konto jeszcze
Mi np wyszło troche gorzej, ale telefon to byla w sumie niespodzianka, a powoli przestała mi wystarczac karta i musiałam czesciej doladowywac. Wiec tez mi pasowal abonament.
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Tak dużego abonamentu nawet nie biorę pod uwagę, przez ostatnie lata miałam na kartę i tak by mi najbardziej odpowiadało. iPhone prawie 3 tys. kosztuje a tyle na pewno nie wydam na telefon. Bałabym się, że zaraz go rozwalę, upuszczę i się potłucze i tyle kasy w błoto, więc na pewno coś tańszego, do tysiaka max.
Jakbyście dziewczyny mogły jakiś polecić, to bardzo chętnie poczytam opinie
Kochana to powiedz w jakiej sieci chcesz wziazc i do jakiej kwoty
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:09   #2860
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

milka ja też nie W tym abonamencie chyba wszystko było za free- nie pamiętam dokładnie. Teraz mam taki za 50 zł i Samsung Omnia M - też nie wygadam wszystkich minut nigdy
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:38   #2861
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Czeko, teraz mam w Orange ale myślałam nad przesiadką na Playa, reszta sieci odpada, bo większość rodziny i znajomych ma właśnie w tych dwóch sieciach, w zasadzie tak pół na pół
Jeśli abonament to do ok 50 zł, więcej raczej nie wygadam. Wliczone minuty to wiadomo, że jak najwięcej do sieci, w której bym brała telefon, do innych to myślę, że by mi i 150 wystarczyło.
Na telefon bez abonamentu to tak jak pisałam na pewno nie więcej niż 1000 zł. Co do wymagań to na pewno chciałabym żeby się nie wieszał, nie mulił, nie zacinał, itp. i żeby mi nic nie trzeszczało w słuchawce, ogólnie dobry dźwięk. Fajnie by było jakby zdjęcia robił w miarę dobre. Nie mam jakiś szczególnych wymagań, teraz ten co mam zamula okropnie i nie chce trafić na drugi taki sam
A dlaczego Ace II taki niedobry? Widziałam na allegro po 600 zł i już byłam prawie do niego przekonana, tym bardziej, że opinie miał ogólnie pozytywne

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Aha, no i jak na abonament to tak z 0,5 GB internetu, więcej mi nie potrzeba
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 14:52   #2862
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Kitka w grudniu, jak brałam u nich telefon to była taka oferta- teraz nie wiem Zastanawiałam się nawet nad nią, ale stwierdziłam, że 120 miesięcznie to za dużo
ja mam teraz abonament 58 zł i dla mnie to już za dużo, ale innych kompletnie nie opłacało się brać. Na kartę wystarczyło, że doładowałam za 30 zł i mi wystarczało. TŻ do mnie ciągle dzwoni, bo ma darmowe, wisimy na telefonie długo, a miałam taką opcję, że jak on do mnie dzwonił i gadał 2 minuty to ja dostawałam 1 minutę gratis do wszystkich
więc jak gadaliśmy po godzinie to już pół godziny miałam za darmochę i tak codziennie, więc się zbierało
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tylko nie Ace II Kiepski telefon wg mnie. Powiedz w czym chcesz abonament i za ile to moze ci cos doradze
Android jest fajny Co jak co ale on jest bardzo prosty w obsłudze i tez daje wiele mozliwosci. W samsungach wogole wszystko jest cacy. U mnie w HTC wkurza mnie pare rzeczy ale to takie drobnostki typu - specjalna apka to przegladania plikow. Ale tak to ok Na pewno jest o wiele lepszy niz windows i bada.
A Iphone i android, mysle ze mimo wszystko sa do siebie jakos tam podobne


Wiesz co oni zawsze mowia ze straci sie gwarancje Zapytam TŻ moze da sie jakos wgrac bez tracenia, bo z tego co sie chwilke rozgladalam to mozna.
Ja bym brała Deluxe, bo sama kiedys chcialam

No powaznie

W samsungach wogóle cało menu jest bardzo intuicyjne, proste Miałam s plusa, TŻ ma SIII i jest wszystko fajnie U mnie w HTC jest troszke inaczej, pare rzeczy mnie denerwuje.
I wiesz, tak patrzac jakie telefony zawsze robił Sony - to wydaje mi sie ze to nie kwestia androida a telefonu Ja np nie lubiłam nokii bo dla mnie były za proste, a lubiłam sony bo były trudniejsze
Może sony ma troszke bardziej pokomplikowane menu
Bo miedzy iphonem a androidem jakos wielkich roznic wydaje mi sie ze nie ma
nie jest tak, że w Androidzie mi się nic nie podoba, jest fajny kwestia przyzwyczajenia, naprawdę w iPhone denerwowało mnie np. to, że wszystko praktycznie trzeba było robić przez iTunes aplikacje owszem, można ściągać normalnie przez telefon, ale żeby np. zgrać muzykę to nie było tak, że telefon otwiera się jak pen drive i sobie wrzucasz, tylko właśnie musisz otworzyć iTunes, utworzyć album, wrzucić do biblioteki a później dopiero na telefon

A i racja - Sony skomplikowany. Jak go włączyłam gdy przyniosłam do domu to zaraz wyłączyłam i dopiero jak pojechałam do Bratowej to mi pomogła go ogarnąć, ale 2 dni leżał i tak zanim zebrałam się w sobie i odważyłam pogrzebać


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz co, generalnie najlepiej to sobie przy braniu abonamntu przeliczyc czy sie opłaca brac czy nie.
Mój TŻ np ma obiektywnie mowiac do dupy abonament. Bo ma 120 minut i 1,5 GB internetu ale płaci uwaga uwaga - 110 zł. Tylko że - on rozmawia mało wiec mu wystarcza, i miał SIII bardzo tanio. Jak przeliczył, to wyszło mu dokladnie tak samo kwotowo jakby kupił sobie SIII i doładowywał konto jeszcze
Mi np wyszło troche gorzej, ale telefon to byla w sumie niespodzianka, a powoli przestała mi wystarczac karta i musiałam czesciej doladowywac. Wiec tez mi pasowal abonament.

Kochana to powiedz w jakiej sieci chcesz wziazc i do jakiej kwoty
ja mam abonament 58 zł a w tym 500 minut do wszystkich, wymienne na 500 smsów/mmsów + 1 GB neta



Czeko no ta Deluxe jest ładna na pudełku ale kurcze odcień trochę ciepły... Kuźwa no zawsze problem z tymi farbami
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:56   #2863
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Kitka ja bym brała tą deluxe albo intensive excellence 7 mi się nie podoba na pudle, ale nie wiem w sumie jak wychodzi....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-04-02 o 14:58
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:59   #2864
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Kitka ja bym brała tą deluxe albo intensive excellence 7 mi się nie podoba na pudle, ale nie wiem w sumie jak wychodzi....
ja 7-mkę excellenca mieszałam z 8,13 no ale samej też nie znam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:02   #2865
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja 7-mkę excellenca mieszałam z 8,13 no ale samej też nie znam
Ciężka decyzja .... zrób głosowanie i zlicz głosy
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:08   #2866
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ciężka decyzja .... zrób głosowanie i zlicz głosy
losowanie sobie zrobię, napiszę na karteczkach, wrzucę do wazonu, zamieszam i wylosuję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:12   #2867
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ja chociaż raz wiem czym będę teraz robić następne farbowanie - londą 18 skusiło mnie tyle pozytywnych opinii na jej temat
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:13   #2868
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
losowanie sobie zrobię, napiszę na karteczkach, wrzucę do wazonu, zamieszam i wylosuję
dobry pomysł
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:14   #2869
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja chociaż raz wiem czym będę teraz robić następne farbowanie - londą 18 skusiło mnie tyle pozytywnych opinii na jej temat
też bym zrobiła tą farbą przez dobre opinie no i Londa nigdy nie zawiodła, ale ona jasno wychodzi

ale ale jest jeszcze 17 czyli tak jakby 7,1 ?

Infa nią też robiła
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...sny-blond.html

tylko czytam, że ma wodę 9%, musiałabym sobie podmienić na moją 6%

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2013-04-02 o 15:17
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 15:15   #2870
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

ja nie wiem czego użyć żeby mi rozjaśniło dobrze odrost i nie było żółte
Myślałam nad Kolestonem 12/1, ale u Asi wyszło żółto - to i u mnie pewnie tak będzie.
Może wezmę Palette c10, kiedyś to był koszmar- ale tak ją zachwalacie tutaj
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:20   #2871
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
też bym zrobiła tą farbą przez dobre opinie no i Londa nigdy nie zawiodła, ale ona jasno wychodzi

ale ale jest jeszcze 17 czyli tak jakby 7,1 ?

Infa nią też robiła
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...sny-blond.html

tylko czytam, że ma wodę 9%, musiałabym sobie podmienić na moją 6%
no to już spytaj Bunny odnośnie tej wody ja kiedyś dawno temu robiłam 16stką http://m1.agitomedia.pl/image/700x70....1117371.2.jpg i pamiętam tylko tyle, że ciemno mi wyszło...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-04-02 o 15:23
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:24   #2872
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no to już spytaj Bunny ja kiedyś dawno temu robiłam 16stką http://m1.agitomedia.pl/image/700x70....1117371.2.jpg i pamiętam tylko tyle, że ciemno mi wyszło...
ciemno ciemno, nie dziwię się to już poziom ciemniej od moich naturali poziom 6

ale oglądam zdjęcia po tej 16 i też ładnie wychodzi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:24   #2873
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ojj to na pewno chwilowy kryzys... głowka do góry kochana!
chociaż ja z facetemi Koziorożcami też mam niemiłe wspomnienia
Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Co się stało? Może jeszcze się wszystko ułoży. Nie wiem o co tym razem chodzi ale na pewno nie możesz siebie obwiniać

Dziewczyny, mój też Koziorożec i czasami mam ochotę go rozszarpać przez tę jego upartość ale tak naprawdę jest kochany i w domu wszystko zrobi, więc nie wszystkie Koziorożce są takie złe
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

juz nam pisz co on nabroil


pisz od punktow jesli nie chcesz sie rozpisywac...
no charakterki to macie rozne


o wow


mysle ze ty nie wymagasz zbyt duzo....
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Witajcie Blondyneczki

Mi też wizaż nie działał od rana

xXxKYLIExXx piękny kolor Przykro mi, że wam się nie układa Wyżal się nam, a będzie ci troszkę lepiej.


Bunny dostałaś gdzieś te wkładki żelowe do butów?
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Witam po Świętach!
Strasznie mi przykro Kylie że nie dogadujesz się z TZ, tylko niestety bardziej nic nie pomożemy dopóki się bidulko nie wygadasz trzymaj się ciepło, piękne masz włoski po tej c10
ja zaraz do pracy zmykam
Dziekuje dziewczyny za kazde słowo
Jesteście niezastapione
wczoraj juz sie troszke wygadalam i ulżyło mi
a dzisiaj od rana rozmawiam z Tż-em i chcemy to wszystko ratowac, co łaczy sie z pewnymi zmianami w naszym zyciu
Kazde bedzie musialo cos zmienic,bo inaczej sie nie da
Teraz zaczyna mi sie maraton w pracy wiec na wizaz bede zadko zagladac do weekendu, mam nadzieje, że wybaczycie.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:24   #2874
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Czeko, teraz mam w Orange ale myślałam nad przesiadką na Playa, reszta sieci odpada, bo większość rodziny i znajomych ma właśnie w tych dwóch sieciach, w zasadzie tak pół na pół
Jeśli abonament to do ok 50 zł, więcej raczej nie wygadam. Wliczone minuty to wiadomo, że jak najwięcej do sieci, w której bym brała telefon, do innych to myślę, że by mi i 150 wystarczyło.
Na telefon bez abonamentu to tak jak pisałam na pewno nie więcej niż 1000 zł. Co do wymagań to na pewno chciałabym żeby się nie wieszał, nie mulił, nie zacinał, itp. i żeby mi nic nie trzeszczało w słuchawce, ogólnie dobry dźwięk. Fajnie by było jakby zdjęcia robił w miarę dobre. Nie mam jakiś szczególnych wymagań, teraz ten co mam zamula okropnie i nie chce trafić na drugi taki sam
A dlaczego Ace II taki niedobry? Widziałam na allegro po 600 zł i już byłam prawie do niego przekonana, tym bardziej, że opinie miał ogólnie pozytywne

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Aha, no i jak na abonament to tak z 0,5 GB internetu, więcej mi nie potrzeba

Ace II nie dlatego ze nie jest warta swojej ceny, ani zadnej w abonamencie - chyba ze za 1 zl Ma słabe parametry po prostu.
Jakbym miała na twoim miejscu kupowac na all. To kupiłabym Galaxy S plusa używke za to 600 zł,w stanie idealnym mozna znalezc No ale to jak kto lubi. I ma o wiele lepsze parametry mimo tego ze jest starsza.

Za godzinke, dwie usiade to cos postaram ci sie znalezc
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:28   #2875
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej

u mnie po świętach chyba z +5 kg na liczniku
upiekliśmy z TŻ pierwszy raz babke wielkanocną marmurkową i wyszłaa całkiem całkiem

Kituś- mi z tych Palette się podoba najbardziej Intensive
a 7 z excellence robiła kiedyś Mysia na jej blogu poszukaj, ale chyba ciepło wyszło z tego co pamiętam:/

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2013-04-02 o 15:29
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:30   #2876
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za kazde słowo
Jesteście niezastapione
wczoraj juz sie troszke wygadalam i ulżyło mi
a dzisiaj od rana rozmawiam z Tż-em i chcemy to wszystko ratowac, co łaczy sie z pewnymi zmianami w naszym zyciu
Kazde bedzie musialo cos zmienic,bo inaczej sie nie da
Teraz zaczyna mi sie maraton w pracy wiec na wizaz bede zadko zagladac do weekendu, mam nadzieje, że wybaczycie.
jasne, czekamy na Ciebie i powodzenia

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

u mnie po świętach chyba z +5 kg na liczniku
upiekliśmy z TŻ pierwszy raz babke wielkanocną marmurkową i wyszłaa całkiem całkiem

Kituś- mi z tych Palette się podoba najbardziej Intensive
mi też, ale czytam, że wychodzi bardzo ciemno, jak brąz i trochę się jej boję

a pamiętasz coś nie coś o tej 17 londy?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:35   #2877
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jasne, czekamy na Ciebie i powodzenia

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------


mi też, ale czytam, że wychodzi bardzo ciemno, jak brąz i trochę się jej boję

a pamiętasz coś nie coś o tej 17 londy?
czekaj..mam chyba fotki
bo raz czy dwa tylko odrost machałam ale kiedyś też przyciemniałam poszukam
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:38   #2878
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
czekaj..mam chyba fotki
bo raz czy dwa tylko odrost machałam ale kiedyś też przyciemniałam poszukam
fotki widziałam na blogu Bunny tylko czy nie było jakichś niespodzianek
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:47   #2879
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
fotki widziałam na blogu Bunny tylko czy nie było jakichś niespodzianek
te na blogu Bunny to tylko tam odrost robiłam i 15 min trzymałam bo mega szybko rozjasnia.

a jak przyciemniałam tą 17tką to mocno przyciemniło (mimo 9%) i baardzo chłodno, na poczatku szaro buro, chyba byłam srednio zadowolona. Za to jak się zmył to był super
taką fotkę mam, to chyba tuż po farbowaniu, może nie widać ale glon był lekki. Nie polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg londa17.jpg (75,4 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-04-03 o 12:44 Powód: post pod postem
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:52   #2880
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
te na blogu Bunny to tylko tam odrost robiłam i 15 min trzymałam bo mega szybko rozjasnia.
Londa ci tak szybko rozjaśniła?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.