Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-21, 06:25   #4531
olalipiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez eddin Pokaż wiadomość
U

1. Wasa żytnia z almette i migdałami, baton Twix , kawa.

2. Tuńczyk wsw z ryżem brązowym (dużo) i pomidorami, polane łyżką oleju lnianego.

3. 0,5 kg czereśni

4. Cztery kromki wasy pełoziarnistej z almette i migdałami; serem żółtym, i wędliną krakowską x 2; z almette i serem żółtym. Garść migdałów.

5. Serek wiejski lekki z dużą łyżką oleju lnianego, dwie duże marchewki.


Olej lniany to moje ostatnie odkrycie, zdrowy i nadaje taki orzechowy posmak, pycha No i podbija kaloryczność, bo duża łyżka to 100kcal

Czy wyszło mi w miarę zdrowe U?
Oprócz Twixa, ale rzadko jem takie rzeczy
Jeśli mogę coś zaproponować, to nie jedz pieczywa chrupkiego, zjedz kromkę razowego chleba dobrej jakości. Dostarczysz sobie o wiele więcej witamin i będziesz dłużej syta. Odrzuciłabym również almette na koszt masła- ale skoro lubisz... Do kolacji może troszkę węgli?
I zgadzam się - olej lniany jest super, ale dla mnie najważniejsze jest to, że zawiera mnóstwo nnkt i Omega- 3
I jak to było? Zjadłaś śniadanie, później obiad? A gdzie II śniadanie? No chyba, że wstałaś późno, albo obiad był wcześnie A śniadanie dość słabe- jedna kromka? i to jeszcze pieczywa chrupkiego? Kaloryczność może i podbił Twix, ale to nie kaloryczność jest najważniejsza! Ważne jest to, co dostarczasz z pożywieniem

Edytowane przez olalipiec
Czas edycji: 2013-06-21 o 06:28
olalipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 07:46   #4532
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

moje U w stronę R

I 2 kanapki - wędlina, ser, pomidor
II 2 naleśniki - pół na pół mąka ciemna i biała (peanut butter & jelly )
III koktajl (wiśnia, banan, jogurt, mleko)
IV kurczak w sosie (śmietana, jog. grecki, ananas, kukurydza, fasola) + ryż
V homo + borówki + truskawki + granola, migdały

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez eddin Pokaż wiadomość
U

1. Wasa żytnia z almette i migdałami, baton Twix , kawa.

2. Tuńczyk wsw z ryżem brązowym (dużo) i pomidorami, polane łyżką oleju lnianego.

3. 0,5 kg czereśni

4. Cztery kromki wasy pełoziarnistej z almette i migdałami; serem żółtym, i wędliną krakowską x 2; z almette i serem żółtym. Garść migdałów.

5. Serek wiejski lekki z dużą łyżką oleju lnianego, dwie duże marchewki.


Olej lniany to moje ostatnie odkrycie, zdrowy i nadaje taki orzechowy posmak, pycha No i podbija kaloryczność, bo duża łyżka to 100kcal

Czy wyszło mi w miarę zdrowe U?
Oprócz Twixa, ale rzadko jem takie rzeczy
to nie bardzo jest U - maaaaało!
wasa to tekturka - zastąp ją pieczywem wartościowym, Twix od rana nikogo nie zabił jeszcze 2 i 5 ładnie, 3 to nie posiłek
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 10:34   #4533
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

wczorajsze U pod znakiem truskawkowo (dostałam wczoraj od cioci dużo truskawek wiec grzechem byłoby ich nie zjeść )

I owsianka na mleku sojowym z czekoladą 70%, truskawkami, kokosem

II miseczka truskawek z jogurtem naturalnym, domową granolą czekoladowo-orzechową

III canneloni nadziewane papryką,kukurydzą,fasolką ,pieczarkami w sosie z pomidorów z puszki zapiekane pod sosem pomidorowym i serkiem wiejskim (zjadłam 4 takie rurki)

IV znowu truskawki, czereśnie

V 3 kanapki z Bieluchem, papryką, szczypiorkiem, 2 gotowane swojskie jajka na miękko
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 12:01   #4534
iloveyou2
Raczkowanie
 
Avatar iloveyou2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 65
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Na dwa dni. Redukcja


Śniadanie: Ciemna bułka z serkiem almette i pomidorem.
II śniadanie: Dwie szklanki koktajlu z truskawek, bananów i jogurtu greckiego.
Obiad: Sałatka z gotowanym kurczakiem, ananasem, fasolą, papryką, kukurydzą i sosem na bazie jogurtu naturalnego
Podwieczorek: Jabłko i jogurt Avtivia (nigdy nie mam na to pomysłu bo nie lubię serków wiejskich)
Kolacja: Dwa jajka sadzone z pomidorem i mozarellą

Śniadanie: Musli z mlekiem 2%
II śniadanie: Ciemna bułka z polędwicą, sałatą, pomidorem i ogórkiem
Obiad: Warzywa na patelni smażone na jednej łyżce oleju i pierś z kurczaka z przyprawami
Podwieczorek: Jabłko i banan
Kolacja: Jajecznica z pomidorem i szczypiorkiem
__________________
Od czerwca ćwiczę z Ewą Chodakowską

Total fitness - 1
6-minutowe filmiki z yt - 4

Waga - 52 kg
Cel - 48 kg
iloveyou2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 15:03   #4535
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez iloveyou2 Pokaż wiadomość
Na dwa dni. Redukcja


Śniadanie: Ciemna bułka z serkiem almette i pomidorem.
II śniadanie: Dwie szklanki koktajlu z truskawek, bananów i jogurtu greckiego.
Obiad: Sałatka z gotowanym kurczakiem, ananasem, fasolą, papryką, kukurydzą i sosem na bazie jogurtu naturalnego
Podwieczorek: Jabłko i jogurt Avtivia (nigdy nie mam na to pomysłu bo nie lubię serków wiejskich)
Kolacja: Dwa jajka sadzone z pomidorem i mozarellą

Śniadanie: Musli z mlekiem 2%
II śniadanie: Ciemna bułka z polędwicą, sałatą, pomidorem i ogórkiem
Obiad: Warzywa na patelni smażone na jednej łyżce oleju i pierś z kurczaka z przyprawami
Podwieczorek: Jabłko i banan
Kolacja: Jajecznica z pomidorem i szczypiorkiem
nieźle! ale jabłko i banan to nie posiłek, przydałyby się orzechy albo rybka; też nie lubię wiejskiego, ale serek homegenizowany naturalny z owocami i granolą albo orzechami, świetnie go zastepuje u mnie możesz też robić pastę z tuńczyka (1:1 tuńczyk + serek typu phildelphia) i ją sobie wcinać z marchewką zamiast łyżki
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 15:25   #4536
Juno123
Rozeznanie
 
Avatar Juno123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 596
GG do Juno123
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Moja R
śniadanie: 2 kanapki z żytniego posmarowane serkiem białym z szynką z indyka sałatą pomidorem
kawa z łyżką lodów nugat z algidy wiem, że nie powinnam, ale przed treningiem to było

2 sniadanie: jabłko, nektarynka +300 ml maślanki

obiad: sałatka z brokułem, piersią z kurczaka, pieczarkami polana jogurtem

kolacja: serek wiejski, pół makreli

Ograniczyłam twaróg
__________________


No i jest 56 kg/171 tylko 2kg do wagi idealnej

"Ooo Muszu Ty geniuszu"

我爱你 M




Juno123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 16:23   #4537
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

No i już w domku. Cały dzień spędzony w samochodzie i w poczekalni u lekarza. Mam dość, ale na małą imprezę do miasta dam radę pójść!

R/U

PP: Woda z cytryną i łyżeczką miodu.
I: Kasza jaglana na mleku z truskawkami i migdałami, miseczka czereśni, kawa zbożowa Inka z mlekiem. ( Śniadanie o 4:00 )
II: Bułka ziarnista z twarogiem półtłustym i pomidorem.
W poczekalni u lekarza: Ogromne jabłko.
W samochodzie: Jogurt naturalny, 7 wafli ryżowych ( jechałam 3,5 godziny więc zrozumcie ).
III: Pierś z kurczaka pieczona w piekarniku w przyprawach, gotowany kalafior.
IV: 2 kromki chleba razowego z wędzonym łososiem / z twarogiem półtłustym i pomidorem, jabłko.
Na imprezie na pewno wpadną 2-3 piwka

Do picia: kawa z mlekiem x2 na rozbudzenie, woda gazowana o smaku owoców leśnych, woda niegazowana.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Juno123 Pokaż wiadomość
Moja R
śniadanie: 2 kanapki z żytniego posmarowane serkiem białym z szynką z indyka sałatą pomidorem
kawa z łyżką lodów nugat z algidy wiem, że nie powinnam, ale przed treningiem to było

2 sniadanie: jabłko, nektarynka +300 ml maślanki

obiad: sałatka z brokułem, piersią z kurczaka, pieczarkami polana jogurtem

kolacja: serek wiejski, pół makreli

Ograniczyłam twaróg
Ograniczyłaś twaróg, a co za tym idzie..widzę, że ograniczyłaś też kalorie. To co zjadłaś to zdecydowanie za mało. Do obiadu przydałoby się dorzucić jakieś węglowodany np. ryż, makaron czy kasza. Kolacja jest ok, ale gdybyś dodała warzywka byłoby jeszcze lepiej
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-21, 17:15   #4538
Modomanka
Zadomowienie
 
Avatar Modomanka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 332
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

R:

Przed: Woda z cytryną, siemię lniane.

Śniadanie: Owsianka (3 łyżki płatków owsianych, łyżka zarodków, 150 ml mleka 1,5%) z jabłkiem i cynamonem, serek naturalny 150g z truskawkami.

II śniadanie: Koktajl (banan, truskawki, 150g serka naturalnego, 50 ml mleka), połowa ciemnej bułki z szynką, szczypiorkiem i pomidorem.

Obiad: Połowa torebki ryżu brązowego, pierś robiona na parze, miseczka fasolki.
Sok marchwiowy Cymes 250 ml.

1h treningu Insanity

Po treningu: Polowa tuńczyka wsw, jajko, pomidor, łyżka kuskusa, kilka pistacji.

Kolacja: Połowa twarogu chudego z łyżeczką słonecznika, garść pistacji
, ogórek gruntowy.

=1919kcal, 137g (29%) białko, 57g (27%) tłuszcze, 210g (44%) węglowodany
__________________
- była aparatka:
góra 26.08.10r. - 06.12.11r

Edytowane przez Modomanka
Czas edycji: 2013-06-21 o 18:56
Modomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 18:16   #4539
Juno123
Rozeznanie
 
Avatar Juno123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 596
GG do Juno123
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez Modomanka Pokaż wiadomość
R:

Przed: Woda z cytryną, siemię lniane.

Śniadanie: Owsianka (3 łyżki płatków owsianych, łyżka zarodków, 150 ml mleka 1,5%) z jabłkiem i cynamonem, serek naturalny 150g z truskawkami.

II śniadanie: Koktajl (banan, truskawki, 150g serka naturalnego, 50 ml mleka), połowa ciemnej bułki z szynką, szczypiorkiem i pomidorem.

Obiad: Połowa torebki ryżu brązowego, pierś robiona na parze, miseczka fasolki.

1h treningu Insanity

Po treningu: Polowa tuńczyka wsw, jajko, pomidor, łyżka kuskusa, kilka pistacji.

Kolacja: Połowa twarogu chudego z łyżeczką słonecznika, garść pistacji
, ogórek gruntowy.

=1851kcal, 136g (29%) białko, 57g (28%) tłuszcze, 192g (41%) węglowodany
Podoba mi się Twoje R Chudniesz na tym ?
__________________


No i jest 56 kg/171 tylko 2kg do wagi idealnej

"Ooo Muszu Ty geniuszu"

我爱你 M




Juno123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 18:49   #4540
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Jadłospis z trzech dni.

R


Iś: Płatku kukurydziane z mlekiem 1,5 %, łyżeczka słonecznika i siemienia,
truskawki ok.200g, z 2 łyżkami jogurtu nat i płatkami kukurydzianymi
IIob: kromka chleba pszennego i chrupkie z topionym, 2 parówki, 2 paluchy rybne, gotowane talarki marchwi, polane jogurtem i ketchupem
IIIp: kisiel z jabłkiem
IVk: pół bułki fińskiej i 2 chrupkie z sałatą, pomidorem, jajkiem, serkiem kanapkowym i wiejskim, wędliną i ketchupem

R

Iś: owsianko manna z wiejskim, orzechami włoskimi i słonecznikiem
IIo: pół kajzerki, pół ciemnej fińskiej z serkiem kanapkowym, 2 paluszki rybne z panierą, pół delikatesowej szynki drobiowej 55g, marchewki gotowane, łyżka jogurtu nat+ketchup, 1 chrupkie z topionym
IIIp: kisiel z musem truskawkowym
IVk: sałatka: pomidor z kilkoma małymi młodymi ziemniaczkami polane jogurtem nat i ketchupem, 1 chrupkie i pół kajzerki z topionym i klilka plasterków wędliny drobiowej z sałatą

R

Iś: owsianka z kakao,wiejskim i orzechami włoskimi.
IIo: rosół z odrobinką makaronu nitki,
małe udko,4 malusie młode ziemniaczki, brokuł z ketchupem
IIIp: 350g truskawek z 2 łyzkami jogurtu nat, 1 chrupkie
IVk: 2 małe cycki wędzone, 2 chrupkie z twarogiem, wędliną i ketchupem , mizeria z pomidora i ogórka

Edytowane przez 201606210914
Czas edycji: 2013-06-21 o 18:51
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 18:50   #4541
Modomanka
Zadomowienie
 
Avatar Modomanka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 332
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez Juno123 Pokaż wiadomość
Podoba mi się Twoje R Chudniesz na tym ?
Jedząc podobnie i ćwicząc 6 razy w tyg. kilka cm mi zleciało, ale szczerze mówiąc dopiero od czerwca wzięłam się tak konkretnie za odpowiednie komponowanie posiłków, więc zobaczę jakie spadki będą w wymiarach na początku lipca i okaże się czy takie jedzenie mi pomaga
__________________
- była aparatka:
góra 26.08.10r. - 06.12.11r
Modomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 19:54   #4542
Juno123
Rozeznanie
 
Avatar Juno123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 596
GG do Juno123
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez Modomanka Pokaż wiadomość
Jedząc podobnie i ćwicząc 6 razy w tyg. kilka cm mi zleciało, ale szczerze mówiąc dopiero od czerwca wzięłam się tak konkretnie za odpowiednie komponowanie posiłków, więc zobaczę jakie spadki będą w wymiarach na początku lipca i okaże się czy takie jedzenie mi pomaga

Super jakby Ci na takim jedzonku gładko szła redukcja
Ja podciełam węgle i na razie 1kg w ciągu półtora tygodnia na początku jak jadłam więcej węgli to waga ani drgneła przez 2 tygodnie chodź może to wina tego, że mniej ćwiczyłam
Zależy mi żeby jeszcze 2-3 kg schudnąć bo jadę nad morze potem będę stopniowo dodawać węgielki
Obserwuje Twoje Rki

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
No i już w domku. Cały dzień spędzony w samochodzie i w poczekalni u lekarza. Mam dość, ale na małą imprezę do miasta dam radę pójść!

R/U

PP: Woda z cytryną i łyżeczką miodu.
I: Kasza jaglana na mleku z truskawkami i migdałami, miseczka czereśni, kawa zbożowa Inka z mlekiem. ( Śniadanie o 4:00 )
II: Bułka ziarnista z twarogiem półtłustym i pomidorem.
W poczekalni u lekarza: Ogromne jabłko.
W samochodzie: Jogurt naturalny, 7 wafli ryżowych ( jechałam 3,5 godziny więc zrozumcie ).
III: Pierś z kurczaka pieczona w piekarniku w przyprawach, gotowany kalafior.
IV: 2 kromki chleba razowego z wędzonym łososiem / z twarogiem półtłustym i pomidorem, jabłko.
Na imprezie na pewno wpadną 2-3 piwka

Do picia: kawa z mlekiem x2 na rozbudzenie, woda gazowana o smaku owoców leśnych, woda niegazowana.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------



Ograniczyłaś twaróg, a co za tym idzie..widzę, że ograniczyłaś też kalorie. To co zjadłaś to zdecydowanie za mało. Do obiadu przydałoby się dorzucić jakieś węglowodany np. ryż, makaron czy kasza. Kolacja jest ok, ale gdybyś dodała warzywka byłoby jeszcze lepiej
Sałatka była zrobiona z 500 g brokuła dużo pieczarek i pierś z kuraka wszystko duszone na oliwie naprawdę się tym najadłam a kolacja za 3 h już na warzywa patrzeć nie mogłam
Ja mam ostatnio jakiś odrzut od pomidorów ogórków sałaty nic mi jakoś nie smakuje pewnie dlatego, że wszystko z supermarketów bleee...
Tak samo do mięsa jakoś co kupię piersi z kurczaka to mi śmierdzi o szynkach już nie wspomnę. Jedyne co mi się wydawało prawdziwe i pyszne to jajka takie od babcinych kurek które sobię biegają daleko od trasy
zaopatrzę się w orzechy żeby podbić trochę białko i tłuszcze a warzywa tyle ile mogę bo na siłę nie ma sensu a i tak wątpię, że są szczególnie zdrowe.
__________________


No i jest 56 kg/171 tylko 2kg do wagi idealnej

"Ooo Muszu Ty geniuszu"

我爱你 M




Juno123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 23:49   #4543
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

R z dzisiaj

1. Mala buleczka brazowa z ziarnami z jajkiem smazonym na teflonie, plasterkiem sera light, lyzeczka keczupu. kawa z 50ml mleka 2%. -359kcal
2. Pizza light z duza iloscia warzyw - 450kcal
3. Lody light (2 galki) z 10g prazonych orzeszkow, 100g truskawek -250kcal
4. Nalesnik na brazowej mace z 60g twarogu, 100g truskawek -362kcal
5. Granola orzechowo-ziarnowa 25 g -118kcal
Razem: 1499kcal

45 min basenu, szybkim tempem + 8 min abs + 8 min stretching
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 08:07   #4544
olalipiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Moje U/P (pół dnia na konferencji, reszta-przygotowania do sesji):

Śniadanie: Owsianko-otrębianka z kokosem, truskawkami, migdałami.
II śniadanie: Jogurt grecki z orzechami, płatkami.
III śniadanie: Sałatka + kromka razowca
Obiad: Makaron z fasolą i tuńczykiem w sosie pomiodorowym.
Podwieczorek/Przekąska: kilka malutkich (na jeden gryz) kanapeczek z pumpernikla z serkiem kanapkowym i kabanosikiem, kawałek bagietki z twarożkiem, kilka ciasteczek francuskich ze szpinakiem i pomidorem, 3 rogaliczki z kremem advocat
Kolacja (kilkudaniowa w restauracji): Przystawka: melon w szynce parmeńskiej, carpaccio z kaczki, polędwiczki nadziewane riccottą pod parmezanem i dużo krewetek tygrysich (kocham)
Zupa: Borowikowa z łazankami
II danie: Sandacz w sosie pomidorowym, gnocchi, szpinak, warzywa z grilla
Deser: Panna cotta z truskawkami i sosem z owoców leśnych, lody różane

Dużo tego, ale w końcu ma być P I dzień był bardzo długi, wreszcie mogłam zjeść różne takie smakołyki Co myślicie o daniach do obiadu? (bo to akurat sama przygotowałam)
olalipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 14:00   #4545
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Jestem po konsultacji z drugą panią dietetyk. Po badaniach i rozmowie ustaliła, iż na początek daje mi plan na ok. 1500 kcal dziennie. Oczywiście zaznaczyła, że nic się nie stanie jak zjem więcej. Mam się do tego stosować przez 2 tygodnie i po tym czasie zobaczymy jak reaguje organizm. Powiedziała, że pewnie waga nie wzrośnie, ale chce zacząć od nadrobienia straty tkanki tłuszczowej, bo mam niesamowicie niską. Zaznaczam to wszystko, żeby nikt nie patrzył na jadłospis pod kątem redukcyjnym. Dostałam ogólny plan żywienia z godzinami i gramaturą posiłków, ale mogę je dowolnie modyfikować. Więc dzisiejsze U/P:
I: kleik ryżowy (4 łyżki + 1 otrębów) z meeeeeeega dużą ilością truskawek i czereśni, ricottą, jogurtem naturalnym i migdałami;
II: 2 kromki żytniego: z masłem, sałatą, pomidorem, ogórkiem kiszonym i odrobiną twarożku ziarnistego / z ketchupem, wędliną drobiową i koperkiem + jabłko;
III: pół woreczka brązowego ryżu + 150 g piersi z kurczaka (duszone na łyżeczce oleju rzepakowego) z dużą ilością ziół i przypraw i 2 łyżkami jogurtu naturalnego+ ok. pół opakowania mrożonego szpinaku;
IV: 200 g kefiru + 2 łyżki musli;
V: 2 kromki żytniego: z masłem, sałatą, pomidorem, rzodkiewką, ogórkiem kiszonym / z masłem i jajkiem.
Do picia: woda z cytryną, kawa z mlekiem, kawa zbożowa z mlekiem, kompot truskawkowy, rumianek.
Podjedzona meeeeeeeega ilość truskawek
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 16:13   #4546
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

R/U - Chociaż patrząc na jadłospis to spokojnie mogłaby zjeść to osoba będąca na P

I: Kromka chleba orkiszowego z odrobiną masła, szynką wędzoną z indyka, twarogiem i pomidorem + 1/2 dużego jogurtu naturalnego z jabłkiem.
Małe ciasteczka, które smakowały dosłownie jak herbatniki mini.
II: Kromka chleba orkiszowego z wędzonym łososiem i twarogiem półtłustym.
1/2 jabłka.
III: Rosół z makaronem pszennym - nitki, 3-4 małe, młode ziemniaki gotowane z pieczoną w przyprawach piersią z kurczaka, mizerią i buraczkami.
IV: Jogurt naturalny z truskawkami, jabłkiem i migdałami.
40-50 minut ćwiczeń w domu.
V: Puszka tuńczyka w wodzie, jajko sadzone, 2 pomidory.

W międzyczasie podjadłam trochę serków homogenizowanych, truskawek i galaretki truskawkowej bo robiłam ciasto.
Do picia: 3x kawa zbożowa Inka, 1x kaw rozpuszczalna, sporo wody.
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 17:07   #4547
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Jestem po konsultacji z drugą panią dietetyk. Po badaniach i rozmowie ustaliła, iż na początek daje mi plan na ok. 1500 kcal dziennie. Oczywiście zaznaczyła, że nic się nie stanie jak zjem więcej. Mam się do tego stosować przez 2 tygodnie i po tym czasie zobaczymy jak reaguje organizm. Powiedziała, że pewnie waga nie wzrośnie, ale chce zacząć od nadrobienia straty tkanki tłuszczowej, bo mam niesamowicie niską. Zaznaczam to wszystko, żeby nikt nie patrzył na jadłospis pod kątem redukcyjnym. Dostałam ogólny plan żywienia z godzinami i gramaturą posiłków, ale mogę je dowolnie modyfikować. Więc dzisiejsze U/P:
I: kleik ryżowy (4 łyżki + 1 otrębów) z meeeeeeega dużą ilością truskawek i czereśni, ricottą, jogurtem naturalnym i migdałami;
II: 2 kromki żytniego: z masłem, sałatą, pomidorem, ogórkiem kiszonym i odrobiną twarożku ziarnistego / z ketchupem, wędliną drobiową i koperkiem + jabłko;
III: pół woreczka brązowego ryżu + 150 g piersi z kurczaka (duszone na łyżeczce oleju rzepakowego) z dużą ilością ziół i przypraw i 2 łyżkami jogurtu naturalnego+ ok. pół opakowania mrożonego szpinaku;
IV: 200 g kefiru + 2 łyżki musli;
V: 2 kromki żytniego: z masłem, sałatą, pomidorem, rzodkiewką, ogórkiem kiszonym / z masłem i jajkiem.
Do picia: woda z cytryną, kawa z mlekiem, kawa zbożowa z mlekiem, kompot truskawkowy, rumianek.
Podjedzona meeeeeeeega ilość truskawek


chyba sobie jaja robisz

1500kcal to marna eR a nie U czy P.

niezła wymówka

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
R/U - Chociaż patrząc na jadłospis to spokojnie mogłaby zjeść to osoba będąca na P

I: Kromka chleba orkiszowego z odrobiną masła, szynką wędzoną z indyka, twarogiem i pomidorem + 1/2 dużego jogurtu naturalnego z jabłkiem.
Małe ciasteczka, które smakowały dosłownie jak herbatniki mini.
II: Kromka chleba orkiszowego z wędzonym łososiem i twarogiem półtłustym.
1/2 jabłka.
III: Rosół z makaronem pszennym - nitki, 3-4 małe, młode ziemniaki gotowane z pieczoną w przyprawach piersią z kurczaka, mizerią i buraczkami.
IV: Jogurt naturalny z truskawkami, jabłkiem i migdałami.
40-50 minut ćwiczeń w domu.
V: Puszka tuńczyka w wodzie, jajko sadzone, 2 pomidory.

W międzyczasie podjadłam trochę serków homogenizowanych, truskawek i galaretki truskawkowej bo robiłam ciasto.
Do picia: 3x kawa zbożowa Inka, 1x kaw rozpuszczalna, sporo wody.

Nie to nie jest P, idealne na U/R w stronę---> eR :białkowa kolacja, tylko po jednej kromce na 1 i 2 drugie śniadanie
mała wpadka z herbatnikami,
ogólnie: luźne eR
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 17:14   #4548
Milka1224
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 620
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

no to dodam moje U(palne)

I pełnoziarnista ciabatta z kozim serkiem, łososiem, pomidorem i roszponką

II miseczka domowej granoli kakaowo-orzechowej z zimnym mlekiem sojowym i truskawkami

III botwinka z ziemniakami i szczypiorkiem
pierś z kurczaka w pikantnej panierce

smoothie z mrożonego banana, czreśni i truskawek

IV 2 kromki chleba żytniego - z ricottą, ogórkiem i pistacjami / camembertem i salsą trskawkową

do picia ponadto dużo wody i 2x espresso
Milka1224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 17:18   #4549
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Moja R


1. Tost z dwóch kromek razowca z plastrami pieczonej piersi kurczaka, serkiem kozim, suszonym pomidorem, trochę ketchupu, jajko na twardo, kilka pomidorków koktajlowych, liście sałaty
2. Koktaj z 400g kefiru i truskawek
3. Łosoś pieczony z ziołami i cytryną, trochę kaszy jęczmięnnej, fura surówki z młodej kapusty kiszonej, marchewki, cebulki z oliwą z oliwek
4. Dietetyczne "lody" bananowe czyli zmrożony zmiksowany banan z kilkoma łyżkami serka homo naturalnego Na to łyżka mieszanki orzechów
5. Łosoś z obiadu z sałatą i pomidorkami koktajlowymi


Będę wdzięczna za ocenę
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 17:22   #4550
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
chyba sobie jaja robisz

1500kcal to marna eR a nie U czy P.

niezła wymówka
Przecież zaznaczyłam, że mam to od dietetyka. Moja całkowita przemiana to jakieś 1300 kcal, więc na razie dodała mi po 200 kcal dziennie, żeby nadrobić tłuszcz. Sama stwierdziła, że nie przytyję na tym od razu Bóg wie ile, ale od czegoś trzeba zacząć i nie można z dnia na dzień od razu walnąć organizmowi nie wiadomo ile. Myślisz, że sama sobie to wymyśliłam i ściemę piszę? Nie wiem, może mam Ci zeskanować wszystkie notatki, które dostałam?

P.s. Przepraszam, jeśli się za bardzo uniosłam, ale przeraża mnie taka niewiara w ludzi...
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 17:23   #4551
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

U
1. Owsianka na mleku z cukinią i twarogiem, polana łyżką syropu klonowego
2. dwie kromki razowca z rukolą, rodzynkami, gotowaną piersią z kurczaka i papryką / twarożkiem, bananem i cynamonem. Reszta banana dojedzona jak deser
3. Pieczona pierś indyka w sosie musztardowo-curry ( myślę że z 200g.), brukselka gotowana ( sporo), sałatka z jogurtu, ogórków gruntowych i oliwek z czosnkiem. Przykro mi, ale szkoda mi było miejsca na talerzu na węgle, skoro tyle pysznych warzyw w lodówce.
4. szklanka jogurtu owocowego z zieloną herbatą, miseczka sałatki owocowej: jabłko, nektaryna, arbuz
5. omlet z 2 jaj na mleku (bez mąki) . i pewnie porcja warzyw

Do picia głównie woda, 3x rooibos, 3x kawa z mlekiem i 1x zielona ( póki co)
Zero ruchu, cały dzień przy biurku.
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 18:02   #4552
piotrek1994
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 506
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Przecież zaznaczyłam, że mam to od dietetyka. Moja całkowita przemiana to jakieś 1300 kcal, więc na razie dodała mi po 200 kcal dziennie, żeby nadrobić tłuszcz. Sama stwierdziła, że nie przytyję na tym od razu Bóg wie ile, ale od czegoś trzeba zacząć i nie można z dnia na dzień od razu walnąć organizmowi nie wiadomo ile. Myślisz, że sama sobie to wymyśliłam i ściemę piszę? Nie wiem, może mam Ci zeskanować wszystkie notatki, które dostałam?

P.s. Przepraszam, jeśli się za bardzo uniosłam, ale przeraża mnie taka niewiara w ludzi...
to nie jest niewiara w ludzi, tylko głupota pseudo dietetykow.

to ta Twoja pani doktor, nie uczyła się, że przy osobach z taką dużą niedowagą cos takiego jak PPM czy CPM nie powinno być brane pod uwagę? takie coś można ustalać dla ludzi ZDROWYCH, których narzady są w normalnym stanie.. ona ile czasu chce Cię przywracać do zdrowia? rok? dwa?

pomijając fakt, że dalej nakręcasz sie liczeniem kalorii..
piotrek1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 18:22   #4553
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez piotrek1994 Pokaż wiadomość
to nie jest niewiara w ludzi, tylko głupota pseudo dietetykow.

to ta Twoja pani doktor, nie uczyła się, że przy osobach z taką dużą niedowagą cos takiego jak PPM czy CPM nie powinno być brane pod uwagę? takie coś można ustalać dla ludzi ZDROWYCH, których narzady są w normalnym stanie.. ona ile czasu chce Cię przywracać do zdrowia? rok? dwa?

pomijając fakt, że dalej nakręcasz sie liczeniem kalorii..
Nie wiem czy się uczyła czy nie, ale wolę ją od tej poprzedniej. Dla tamtej kanapka to była kanapka, a kasza to kasza. Nie obchodziła jej ilość, rodzaj i z czym to jadłam. Ta przynajmniej chciała dokładnie wszystko wiedzieć, porobiła pomiary i dała wskazówki. Gdybym sama się na tym wszystkim znała to bym nie korzystała z jej pomocy. Na razie zamierzam się stosować do jej rad i zobaczymy po 2 tygodniach czy coś idzie do przodu.
Ogólnie mam wrażenie, że czasami na tym forum każdy czuje się specem od diet, a jak ktoś chce zacząć coś ze sobą robić to i tak coś nie pasuje. Jakbym nie robiła ze sobą nic tylko czekała na gwiazdkę z nieba to też byłoby źle.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 18:58   #4554
piotrek1994
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 506
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Tobie po prostu pasuje taka dietetyczka, bo dalej jesz mało kalorycznie, a Tobie się to podoba widocznie..
z drugiej strony, gdybyś dostała rzeczową dietetyczkę/dietetyka, który przepisałby Ci dietę 3000kcal taka jaka na przytycie być powinna to stosowałabyś ją? nie sądzę, zapewne przeraziłaby Cię ilośc kalorii
piotrek1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:23   #4555
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez piotrek1994 Pokaż wiadomość
Tobie po prostu pasuje taka dietetyczka, bo dalej jesz mało kalorycznie, a Tobie się to podoba widocznie..
z drugiej strony, gdybyś dostała rzeczową dietetyczkę/dietetyka, który przepisałby Ci dietę 3000kcal taka jaka na przytycie być powinna to stosowałabyś ją? nie sądzę, zapewne przeraziłaby Cię ilośc kalorii
Gdybym chciała jeść jak mi się podoba to w ogóle nie korzystałabym w pomocy dietetyka. Albo zostałabym przy poprzedniej, której lista produktów niewskazanych była 3 razy dłuższa od tych, które powinnam jeść... No ale cóż, widocznie w moim mieście nie ma tak wykształconych fachowców w tej dziedzinie jak Ty...
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 20:55   #4556
jagoda1616
Raczkowanie
 
Avatar jagoda1616
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Zimna Woda
Wiadomości: 134
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

hej dawno tutaj nie pisałam. Udało mi się przytyć teraz staram się utrzymać wagę. oto moje menu z dziś

Sniadanie;
grahamka pół z masłem serem białym półtłustym szynką pomidor popryka szczypiorek drugie pół z masłem szynką sałata pomidor ogórek rzodkiewka szczypiorek i do tego jajko na miękko kubek kawy z mlekiem 2 % i łyżeczką miodu
2 śniadanie; serek wiejski lekki 150 g wymieszany z gotowanym jabłkiem kiwi i kilka truskawek garść pistacjii
Obiad; 2 gałki ziemniaków parowany kurczaak z warzywami ( cebula papryka pieczarki i zioła) do tego gotowana szparagówka
po wpadło trochę czereśni i kubek czerwonej herbaty
Kolacja; 2 kromki graham z bieluchem szynką jajkiem pomidorem ogórkiem papryką cebulą

1.5 l wody niegazowanej

i jak? dodam że do niedawna jadłam 2 razy tyle ale wróciły moje problemy z głową:/ chodze na siłownie 3 razy w tyg plus dużo chodzę i w domu robie brzuszki. Dziś akurat nie ćwiczyłam.
jagoda1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 21:37   #4557
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez jagoda1616 Pokaż wiadomość
hej dawno tutaj nie pisałam. Udało mi się przytyć teraz staram się utrzymać wagę. oto moje menu z dziś

Sniadanie;
grahamka pół z masłem serem białym półtłustym szynką pomidor popryka szczypiorek drugie pół z masłem szynką sałata pomidor ogórek rzodkiewka szczypiorek i do tego jajko na miękko kubek kawy z mlekiem 2 % i łyżeczką miodu
2 śniadanie; serek wiejski lekki 150 g wymieszany z gotowanym jabłkiem kiwi i kilka truskawek garść pistacjii
Obiad; 2 gałki ziemniaków parowany kurczaak z warzywami ( cebula papryka pieczarki i zioła) do tego gotowana szparagówka
po wpadło trochę czereśni i kubek czerwonej herbaty
Kolacja; 2 kromki graham z bieluchem szynką jajkiem pomidorem ogórkiem papryką cebulą

1.5 l wody niegazowanej

i jak? dodam że do niedawna jadłam 2 razy tyle ale wróciły moje problemy z głową:/ chodze na siłownie 3 razy w tyg plus dużo chodzę i w domu robie brzuszki. Dziś akurat nie ćwiczyłam.
Według mnie byłoby ok, gdyby nie to że niedawno jadłaś 2 razy więcej. Tzn. że teraz najprawdopodobniej waga spadnie, a nie będzie się utrzymywać. Ale głównie chciałam napisać, że nawrót problemów z głową nie wydaje mi się dobrym momentem do powrotu na ten wątek.


Moje dzisiejsze Utrzymanie:

I. śniadaniowa pizza drożdżowa posmarowana masłem orzechowym z czereśniami i serkiem wiejskim (nieudana, ale to może lepiej przemilczeć...)

II. jogurt naturalny z kakao, truskawkami i orzechami nerkowca

+ marchewki

III. kasza pęczak z klopsikami w sosie koperkowym i słupkami gotowanej kalarepy

IV. duża bułeczka drożdżowa z nadzieniem twarogowym
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 22:14   #4558
Modomanka
Zadomowienie
 
Avatar Modomanka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 332
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Dzisiejsza R:

Przed: Siemię lniane.

Śniadanie: Owsianka (3 łyżki płatków owsianych, łyżka zarodków, 150 ml mleka 1,5%) z jabłkiem i cynamonem, jogurt naturalny 150g z kiwi.

II śniadanie: kromka z ciemnej bułki ze szczypiorkiem, szynką, pomidorem i papryką; koktajl (banan, truskawki, 100g serka wiejskiego, 25 ml mleka 1,5%)

1h treningu Insanity


Obiad: Makaron penne z kalafiorem i dwoma sadzonymi jajkami.

Podwieczorek: Połowa chudego twarogu ze słonecznikiem, kawałek dietetycznego sernika jogurtowego z truskawkami, inka z mlekiem.

Kolacja
: Połowa wędzonej makreli.

=
1899kcal, 135g (28%) białko, 58g (27%) tłuszcze, 208g (44%) węglowodany

__________________
- była aparatka:
góra 26.08.10r. - 06.12.11r
Modomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 23:54   #4559
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez piotrek1994 Pokaż wiadomość
to nie jest niewiara w ludzi, tylko głupota pseudo dietetykow.

to ta Twoja pani doktor, nie uczyła się, że przy osobach z taką dużą niedowagą cos takiego jak PPM czy CPM nie powinno być brane pod uwagę? takie coś można ustalać dla ludzi ZDROWYCH, których narzady są w normalnym stanie.. ona ile czasu chce Cię przywracać do zdrowia? rok? dwa?

pomijając fakt, że dalej nakręcasz sie liczeniem kalorii..
poczytaj o refeeding syndrome
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 06:58   #4560
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Jestem po konsultacji z drugą panią dietetyk. Po badaniach i rozmowie ustaliła, iż na początek daje mi plan na ok. 1500 kcal dziennie. Oczywiście zaznaczyła, że nic się nie stanie jak zjem więcej. Mam się do tego stosować przez 2 tygodnie i po tym czasie zobaczymy jak reaguje organizm. Powiedziała, że pewnie waga nie wzrośnie, ale chce zacząć od nadrobienia straty tkanki tłuszczowej, bo mam niesamowicie niską. Zaznaczam to wszystko, żeby nikt nie patrzył na jadłospis pod kątem redukcyjnym. Dostałam ogólny plan żywienia z godzinami i gramaturą posiłków, ale mogę je dowolnie modyfikować. Więc dzisiejsze U/P:
I: kleik ryżowy (4 łyżki + 1 otrębów) z meeeeeeega dużą ilością truskawek i czereśni, ricottą, jogurtem naturalnym i migdałami;
II: 2 kromki żytniego: z masłem, sałatą, pomidorem, ogórkiem kiszonym i odrobiną twarożku ziarnistego / z ketchupem, wędliną drobiową i koperkiem + jabłko;
III: pół woreczka brązowego ryżu + 150 g piersi z kurczaka (duszone na łyżeczce oleju rzepakowego) z dużą ilością ziół i przypraw i 2 łyżkami jogurtu naturalnego+ ok. pół opakowania mrożonego szpinaku;
IV: 200 g kefiru + 2 łyżki musli;
V: 2 kromki żytniego: z masłem, sałatą, pomidorem, rzodkiewką, ogórkiem kiszonym / z masłem i jajkiem.
Do picia: woda z cytryną, kawa z mlekiem, kawa zbożowa z mlekiem, kompot truskawkowy, rumianek.
Podjedzona meeeeeeeega ilość truskawek
Jak na takim jadłospisie masz nadrobić tkankę tłuszczową sokoro możesz chudnąć ?

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Milka1224 Pokaż wiadomość
no to dodam moje U(palne)

I pełnoziarnista ciabatta z kozim serkiem, łososiem, pomidorem i roszponką to musialo być pyszne Sama upiekłaś ciabatte ?

II miseczka domowej granoli kakaowo-orzechowej z zimnym mlekiem sojowym i truskawkami

III botwinka z ziemniakami i szczypiorkiem
pierś z kurczaka w pikantnej panierce

smoothie z mrożonego banana, czreśni i truskawek

IV 2 kromki chleba żytniego - z ricottą, ogórkiem i pistacjami / camembertem i salsą trskawkową

do picia ponadto dużo wody i 2x espresso
Jak zwykle bardzo apetycznie no i zdrowo

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez blax5 Pokaż wiadomość
Według mnie byłoby ok, gdyby nie to że niedawno jadłaś 2 razy więcej. Tzn. że teraz najprawdopodobniej waga spadnie, a nie będzie się utrzymywać. Ale głównie chciałam napisać, że nawrót problemów z głową nie wydaje mi się dobrym momentem do powrotu na ten wątek.


Moje dzisiejsze Utrzymanie:

I. śniadaniowa pizza drożdżowa posmarowana masłem orzechowym z czereśniami i serkiem wiejskim (nieudana, ale to może lepiej przemilczeć...)

II. jogurt naturalny z kakao, truskawkami i orzechami nerkowca

+ marchewki

III. kasza pęczak z klopsikami w sosie koperkowym i słupkami gotowanej kalarepy

IV. duża bułeczka drożdżowa z nadzieniem twarogowym
A jak robi się taką pizze ?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.