Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 13:02   #3001
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, mam do was pytanie. Czy jeślibym robiła sobie np. tonik różany, który ma właściwości depigmentacyjne, to czy miałby jakiś drastyczny wpływ na 16-letnią cerę? Czy na razie dać sobie spokój?

I muszę pochwalić różany żel do twarzy z JMO : D Jest bardzo wydajny, mam próbkę 5 ml, a myłam już nim ze 4 razy twarz i zużyłam dopiero połowę. Oprócz tego twarz po nim jest ładnie rozświetlona i ściągnięta. A w połączeniu ostatnio z olejkiem herbacianym na dzień i brakiem stresu teraz mam twarz jak marzenie : D

Aa, i jeszcze jedno. Co lepiej kupić: masło shea rafinowane czy surowe?

Edytowane przez akaidoku
Czas edycji: 2011-06-19 o 13:05
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:05   #3002
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do was pytanie. Czy jeślibym robiła sobie np. tonik różany, który ma właściwości depigmentacyjne, to czy miałby jakiś drastyczny wpływ na 16-letnią cerę? Czy na razie dać sobie spokój?

I muszę pochwalić różany żel do twarzy z JMO : D Jest bardzo wydajny, mam próbkę 5 ml, a myłam już nim ze 4 razy twarz i zużyłam dopiero połowę. Oprócz tego twarz po nim jest ładnie rozświetlona i ściągnięta. A w połączeniu ostatnio z olejkiem herbacianym na dzień i brakiem stresu teraz mam twarz jak marzenie : D
Taki tonik nie będzie miał na pewno drastycznego działania. To bardzo delikatny środek. Masz jakieś plamy, przebarwienia, że chcesz używać tego toniku?
A ja cały czas czekam na moją paczkę z JMO...
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:10   #3003
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,co używacie przeciwzmarszczkowego w okolicach oczu?Możecie mi polecić jakiś krem?
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tu wątek: Naturalne produkty przeciwzmarszczkowe
Trochę już podupadł,ale może pora go nieco reanimować

Ja ze swej strony pod oczy używam: lekkiego serum z BU ;na to rano filtr a wieczorem oleje te same co na gębę i czasem dokładam na zmianę skwalan/masło shea.
No i obligatoryjnie jakieś suplementy (luteina z jagodą i antyoksydantami) bo mi niestety oczy brzydko puchną

Też chętnie poznam jakiś kremik naturalny, bo trochę za dużo mam roboty z tym wszystkim,lecz niestety wszystkie naturalne (i większość zwykłych) bardzo mnie podrażniają w tych okolicach - oczy mam zaczerwienione i jeszcze bardziej opuchnięte
Żeby nie był za bardzo naładowany aktywnymi substancjami,bo one mnie tak drażnią.
Ja mogę napisać, czego ja używam pod oczy:
- dr.scheller z arganem - ciągnie się i trudno się go przez to aplikuje, skóra jest po nim fajna i dobrze sie wchłania,
- african earth - ciągnie sie znacznie mniej, skóra jst po nim bardziej mięsiste i sprężysta, wchłania sie odrobine lepiej
- na noc olej z pestek opuncji - dobrze robi na cienie pod oczami, pięknie odzywia skóre.


Użyłam wczoraj szamponu lawendowego i odżywki cytrusowej JMO. Oto moje spostrzezenia:
Szampon pieni sie srednio, mam i lepiej i gorzej sie od niego pieniące. Zrobił mi pięknego kołtuna . Po nałożeniu i zmycu odzywki myślałam, że włsoy bede rozczesywac do wieczora - nie miałam racji, bo pomimo takiego wrażenia ich rozczesania poszło naprawde nieźle. Włosy były bardzo wygładzone, ale nie jakos przesadnie oklapnięte przy skórze, nie były tez super mięciutkie i lejące, ale takie odrobinę usztywnione i błyszczące. Ja nie przepadam za szamponami dający zbyt miękkie i lejące włosy, tutaj efekt jest dla mnie w sam raz! Są miękkie, ale bez przesady.
Zawsze myje włosy ok. 5 rano, wczoraj umyłam je przed południem. Pomimo, że głowę myłam ponad 6 godzin później niż zwykle, dzisiaj moje włosy wyglądają na mało świeże i gorzej niz po niektórych innych szamponach. Poniewaz nie lubie myc włosów codziennie, szukam produktów do wlosów nieobciążających i powodujących, że moje włosy na drugi dzien można pokazac w pracy Temu zestawowi sie to nie udało.
Dziewczyny pisały, że nie można oceniać szamponu i odżywki po jednym uzyciu - zgadzam się z tym, ale z drugiej strony producent dając próbkę kosmetyku musi liczyc sie z tym, że klient podejmuje decyzje o zakupie pełnowymiarowego produktu na podstawie wrażeń zdobytych własnie w trakcie stosowania tej jednej próbki.
Nie jestem na nie z tymi produktami, ale nie znajduje żadnego powodu, aby zapłacić za nie żądaną przez producenta cenę. Lepszy efekt z włosami osiągam kosmetykami zdecydowanie tańszymi.
Będe jeszcze miec możliwość uzycia tego zestawu JMO 2-3 razy (zakupiłam próbki i dostałam jeszcze darmowe ) więc jeśli zmienię opinie to dam znać. Póki co jest ona taka jak napisałm.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:12   #3004
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Taki tonik nie będzie miał na pewno drastycznego działania. To bardzo delikatny środek. Masz jakieś plamy, przebarwienia, że chcesz używać tego toniku?
A ja cały czas czekam na moją paczkę z JMO...
To dobrze : D Myślę, że przyda się przy usuwaniu przebarwień przy trądziku. A poza tym zachęciła mnie myśl, że skoro z róży, to na pewno ładnie pachnie : >
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:20   #3005
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
To dobrze : D Myślę, że przyda się przy usuwaniu przebarwień przy trądziku. A poza tym zachęciła mnie myśl, że skoro z róży, to na pewno ładnie pachnie : >
Pachnie na pewno pięknie Ale jakoś nie wierzę, że będzie usuwało przebarwienia. Może pomóc, ale sam tonik... jakoś nie wierzę z tego względu, że z kwasami trzeba dość długo się bawić, żeby pousuwały plamy.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:21   #3006
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do was pytanie. Czy jeślibym robiła sobie np. tonik różany, który ma właściwości depigmentacyjne, to czy miałby jakiś drastyczny wpływ na 16-letnią cerę? Czy na razie dać sobie spokój?

I muszę pochwalić różany żel do twarzy z JMO : D Jest bardzo wydajny, mam próbkę 5 ml, a myłam już nim ze 4 razy twarz i zużyłam dopiero połowę. Oprócz tego twarz po nim jest ładnie rozświetlona i ściągnięta. A w połączeniu ostatnio z olejkiem herbacianym na dzień i brakiem stresu teraz mam twarz jak marzenie : D

Aa, i jeszcze jedno. Co lepiej kupić: masło shea rafinowane czy surowe?
A ja znowu dostałam żel złuszczający,który dzisiaj wyrzuciłam,bo okropny jest.Czułam po jego użyciu,że mam niedokładnie oczyszczoną twarzużyłam go 4 razy i więcej juz na próbkę patrzeć nie mogłam

A co do szamponu i odżywki to w sumie mam mieszane uczucia i mimo,że wczoraj pod wpływem chwili zestaw sobie zamówiłam to nie wiem czy nie anulować zamówienia.Wydaję mi się,że szybciej moje włosy robią się nieświeże i chyba nie jest to efekt warty wydania 150zł.Niby powinno się odczekać trochę zanim się wyda opinie,ale...no sama nie wiem co mam zrobić,a zdecydować muszę na już
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:36   #3007
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A ja znowu dostałam żel złuszczający,który dzisiaj wyrzuciłam,bo okropny jest.Czułam po jego użyciu,że mam niedokładnie oczyszczoną twarzużyłam go 4 razy i więcej juz na próbkę patrzeć nie mogłam

A co do szamponu i odżywki to w sumie mam mieszane uczucia i mimo,że wczoraj pod wpływem chwili zestaw sobie zamówiłam to nie wiem czy nie anulować zamówienia.Wydaję mi się,że szybciej moje włosy robią się nieświeże i chyba nie jest to efekt warty wydania 150zł.Niby powinno się odczekać trochę zanim się wyda opinie,ale...no sama nie wiem co mam zrobić,a zdecydować muszę na już
Właśnie, mam to samo Anusia. Czyli coś w tym jest, skoro obie to samo zaobserwowałysmy
Ja nie kupię.
EDIT oczywiście zrobię jeszcze jdeno podejście, żeby było fair, ale nie zapłacę tyle pieniedzy za szampon, który nie robi nic więcej (a może nawet robi mniej) niż inne, tansze.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-06-19 o 13:38
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 13:49   #3008
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Właśnie, mam to samo Anusia. Czyli coś w tym jest, skoro obie to samo zaobserwowałysmy
Ja nie kupię.
EDIT oczywiście zrobię jeszcze jdeno podejście, żeby było fair, ale nie zapłacę tyle pieniedzy za szampon, który nie robi nic więcej (a może nawet robi mniej) niż inne, tansze.
No właśnie Anulka widzę,że i Ty mam podobne odczucia-czyli coś w tym musi być.Jeszcze,żebyśmy używały szampony regenerującego miód i hibiskus to pomyślałabym,że jest za mocny jak na nasze włosy i tyle(za dużo nawilżający składników)ale nie...
Ja dzisiaj zrobiłam drugie podejście i przy skórze głowy czuję,że są niedomytea ja tak samo jak Ty włosów codziennie nie myję tylko co drugi dzień i nie chcę tego zmienić

Na szczęście zamawiałam paczkę w wczoraj i za pobraniem to ani kasa nie poszła ani kosmetyki nie poszły.Można jeszcze anulować...ufff i tak zrobiłam.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:49   #3009
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Pachnie na pewno pięknie Ale jakoś nie wierzę, że będzie usuwało przebarwienia. Może pomóc, ale sam tonik... jakoś nie wierzę z tego względu, że z kwasami trzeba dość długo się bawić, żeby pousuwały plamy.
Chcę po prostu zrobić sobie coś sama i zobaczyć, jakie będą efekty. Cera mi się teraz trochę uspokoiła, a taki tonik nawet jeśli nic nie pomoże, to raczej nie zaszkodzi : D A zapach będzie.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A ja znowu dostałam żel złuszczający,który dzisiaj wyrzuciłam,bo okropny jest.Czułam po jego użyciu,że mam niedokładnie oczyszczoną twarzużyłam go 4 razy i więcej juz na próbkę patrzeć nie mogłam

A co do szamponu i odżywki to w sumie mam mieszane uczucia i mimo,że wczoraj pod wpływem chwili zestaw sobie zamówiłam to nie wiem czy nie anulować zamówienia.Wydaję mi się,że szybciej moje włosy robią się nieświeże i chyba nie jest to efekt warty wydania 150zł.Niby powinno się odczekać trochę zanim się wyda opinie,ale...no sama nie wiem co mam zrobić,a zdecydować muszę na już
Ale żel złuszczający był jakiś inny, to nie ten różany. Nie mam go chyba w próbkach.

Też wcześniej myślałam o anulowaniu, ale stwierdziłam, że jeślibym anulowała, cały czas bym się zastanawiała, czy faktycznie nie zbawiłby moich włosów : D A tak mam całą butelkę, włosów mi raczej nie zniszczy, a może pomóc. Będę używała przez jakiś czas i wtedy zobaczę efekty.

Zawsze będziesz mogła zrobić później jeszcze jedno podejście, jak się pojawią lepsze opinie : )

Edytowane przez akaidoku
Czas edycji: 2011-06-19 o 13:51
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:50   #3010
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Widziałam wczoraj w Organic Farma produkty Born to Bio i te buteleczki są takie słodkie Zakochałam się w nich i tę wodę micelarną będę musiała kupić
Ja byłam w organic w złotych tarasach w piatek i maja tam naprawdę duży asortyment born to bio, urtekram, essential care, lavera, sanoflore i coś jeszcze.
Widziałam tez, całkiem dla mnie nowa firmę, wild ferns z miodem manuka - obmacałam sobie kremy do twarzy, rąk i myslę, że to naprawde fajne, mocno odżywcze kosmetyki!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:53   #3011
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Chcę po prostu zrobić sobie coś sama i zobaczyć, jakie będą efekty. Cera mi się teraz trochę uspokoiła, a taki tonik nawet jeśli nic nie pomoże, to raczej nie zaszkodzi : D A zapach będzie.
A powiedz, jak chcesz zrobić taki tonik?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:58   #3012
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja byłam w organic w złotych tarasach w piatek i maja tam naprawdę duży asortyment born to bio, urtekram, essential care, lavera, sanoflore i coś jeszcze.
Widziałam tez, całkiem dla mnie nowa firmę, wild ferns z miodem manuka - obmacałam sobie kremy do twarzy, rąk i myslę, że to naprawde fajne, mocno odżywcze kosmetyki!
będę w grudniu w Warszawie, może uda mi się zajrzeć do Złotych Tarasów i zrobić sobie prezent na Święta
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:58   #3013
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No właśnie Anulka widzę,że i Ty mam podobne odczucia-czyli coś w tym musi być.Jeszcze,żebyśmy używały szampony regenerującego miód i hibiskus to pomyślałabym,że jest za mocny jak na nasze włosy i tyle(za dużo nawilżający składników)ale nie...
Ja dzisiaj zrobiłam drugie podejście i przy skórze głowy czuję,że są niedomytea ja tak samo jak Ty włosów codziennie nie myję tylko co drugi dzień i nie chcę tego zmienić

Na szczęście zamawiałam paczkę w wczoraj i za pobraniem to ani kasa nie poszła ani kosmetyki nie poszły.Można jeszcze anulować...ufff i tak zrobiłam.
Dobrze zrobiłaś anulując - zamówić zawsze możesz. Spróbuj jeszcze raz i wtedy zobaczysz. Ja zamierzam wypróbowac te produkty oddzielnie - szampon z moja obecna odzywką, która napewno ich nie obciąża a odżywke z szapmonem, po którym mam 2 dni świeże włosy. Bo tak sobie pomyślałam, że może tylko jeden z nich mi włosy obciąża? A nuz sie okaże, że którys z nich jest tym jedynym Może i Ty tak pokombinuj?
Ja póki co skłaniam się pozytywnie raczej w strone odżywki. Al zobaczymy jak sie zachowa z moim wypróbowamym szamponem.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 14:03   #3014
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Ale żel złuszczający był jakiś inny, to nie ten różany. Nie mam go chyba w próbkach.

Też wcześniej myślałam o anulowaniu, ale stwierdziłam, że jeślibym anulowała, cały czas bym się zastanawiała, czy faktycznie nie zbawiłby moich włosów : D A tak mam całą butelkę, włosów mi raczej nie zniszczy, a może pomóc. Będę używała przez jakiś czas i wtedy zobaczę efekty.

Zawsze będziesz mogła zrobić później jeszcze jedno podejście, jak się pojawią lepsze opinie : )
Ja wiem,że Ty używałaś różanego,ale ja przy okazji wtrąciłam o tym złuszczającym.

Ja jeszcze mam próbki JMO u pewnej miłej wizażankii jak dojdą to przetestuję i jeśli moja opinia o kosmetykach się zmieni to zamówięa jeszcze tak pomyslałam,że może,któraś z odżywek przypadnie moim włosom do gustu to samą odżywkę mogę kupić,a używać szamponu,który mi pasuję.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dobrze zrobiłaś anulując - zamówić zawsze możesz. Spróbuj jeszcze raz i wtedy zobaczysz. Ja zamierzam wypróbowac te produkty oddzielnie - szampon z moja obecna odzywką, która napewno ich nie obciąża a odżywke z szapmonem, po którym mam 2 dni świeże włosy. Bo tak sobie pomyślałam, że może tylko jeden z nich mi włosy obciąża? A nuz sie okaże, że którys z nich jest tym jedynym Może i Ty tak pokombinuj?
Ja póki co skłaniam się pozytywnie raczej w strone odżywki. Al zobaczymy jak sie zachowa z moim wypróbowamym szamponem.
Ja też mam szampon,który na bank nie obciąża mi włosów i przetestuje go z odżywkami
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 14:10   #3015
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez violka42 Pokaż wiadomość
będę w grudniu w Warszawie, może uda mi się zajrzeć do Złotych Tarasów i zrobić sobie prezent na Święta
Bardzo dobry pomysł, chyba go zaadoptuję zaciągnę TŻ do organic i pokażę mu co może mi kupowac na kolejne okazję
Akurat w tym organic maja naprawde duży wybór kosmetyków! Byłam w orgnic w kilku innych centrach handlowych, oczywiście nie we wszystkich, ale w złotych jest najwiekszy wybór sposrod tych przeze mnie odwiedzonych.
Bardzo jestem ciekawa tego wild ferns... Ceny maja takie bardziej ekskluzywne, ale nie zapamietałam ich wszystkich - pamietam tylko, że krem kosztował 89 ale nie wiem który.... musze się dowiedziec lepiej przy okazji. Pod oczy chyba bedzie fajny, taki odzywczy, fajnie się zachowywał na dłoni

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja wiem,że Ty używałaś różanego,ale ja przy okazji wtrąciłam o tym złuszczającym.

Ja jeszcze mam próbki JMO u pewnej miłej wizażankii jak dojdą to przetestuję i jeśli moja opinia o kosmetykach się zmieni to zamówięa jeszcze tak pomyslałam,że może,któraś z odżywek przypadnie moim włosom do gustu to samą odżywkę mogę kupić,a używać szamponu,który mi pasuję.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------


Ja też mam szampon,który na bank nie obciąża mi włosów i przetestuje go z odżywkami

Widzę, że obie wpadłyśmy na pomysł wyprobowania szamponu i odzywki JMO oddzielnie
No cóż.... mówia, że wielkie umysły mysla podobnie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 14:26   #3016
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------



Widzę, że obie wpadłyśmy na pomysł wyprobowania szamponu i odzywki JMO oddzielnie
No cóż.... mówia, że wielkie umysły mysla podobnie
A jak!

A co do kremów pod oczy to Korah zachwalała strasznie krem z tej firmy gdzie jest taka wielgachna wyprzedaż przez wzgląd na kończącze się terminy(ja nigdy tej nazwy nie pamiętam)I na stronce wyczytałam,że właśnie ten krem jest jednym z najbardziej sprzedawanych przez nich produktów
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 14:34   #3017
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A powiedz, jak chcesz zrobić taki tonik?
http://www.zrobsobiekrem.pl/?rozany-...mentacyjny,109 : D

A tutaj jest do kupienia w już dobranych składnikach: http://www.zrobsobiekrem.pl/?251,ton...ntacyjny-50-ml
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 14:39   #3018
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja byłam w organic w złotych tarasach w piatek i maja tam naprawdę duży asortyment born to bio, urtekram, essential care, lavera, sanoflore i coś jeszcze.
Widziałam tez, całkiem dla mnie nowa firmę, wild ferns z miodem manuka - obmacałam sobie kremy do twarzy, rąk i myslę, że to naprawde fajne, mocno odżywcze kosmetyki!
Dokładnie te firmy też widziałam, ale wpadłam tam dosłownie na sekundę i pierwsze na co zwróciłam uwagę to buteleczki born to bio Porównałam cenę tej wody micelarnej w organic i sklepach internetowych to stwierdziłam, że wcale nie jest zawyżona. Najtaniej jednak jest w sklepie internetowym organic farmy(chodzi mi o firmę born to bio, innych cen nie zapamiętałam), a można na dodatek odebrać za darmo w Warszawie.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

A co do kremów pod oczy to Korah zachwalała strasznie krem z tej firmy gdzie jest taka wielgachna wyprzedaż przez wzgląd na kończącze się terminy(ja nigdy tej nazwy nie pamiętam)I na stronce wyczytałam,że właśnie ten krem jest jednym z najbardziej sprzedawanych przez nich produktów
Zapewne mówisz o Aubrey Organics
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 14:45   #3019
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
dzięki daj znac o efektach
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 14:54   #3020
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ale Wy piszecie, nigdy Was nie nadrobie, trudno byc na biezaco

dusia mi tez mozesz troche oddac ja mam takie cienkie i delikatne, teraz je scielam a i tak sa be

moze polecasz jakies odzywki, szampony do wlosow ktore mega nawilzaja i odzywiaja wlosy?
Z masek i odżywek do włosiąt moim zdecydowanym faworytem jest maska Anti Age
firmy Organique, ma w składzie oleje arganowy i winogronowy wiec pięknie nawilża i odżywia, nabłyszcza ,ślicznie pachnie i jest mega wydajna, cóż chcieć więcej
Dziś po raz kolejny użyła odżywki JMO Shine On i nie mogę wyjść z podziwu ile mi włosów przybyło, tak wogóle to ona dziwna jest, bo po nałożeniu wydaje się że włosy są sztywne i trudne do ułożenia(ja suszę suszarką), ale tak po godzince robią się zupełnie inne, takie jędrne i mięsiste, odbite od nasady,sztywność znika i pojawia się lekki połysk, choć mógłby większy, potrójna ilość włoskow pozostaje
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:02   #3021
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja byłam w organic w złotych tarasach w piatek i maja tam naprawdę duży asortyment born to bio, urtekram, essential care, lavera, sanoflore i coś jeszcze.
Widziałam tez, całkiem dla mnie nowa firmę, wild ferns z miodem manuka - obmacałam sobie kremy do twarzy, rąk i myslę, że to naprawde fajne, mocno odżywcze kosmetyki!
O a ja dziś tam byłam

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

i byłam jeszcze w Phenome i nabyłam ten kremik z filterem SPF30;z testera na łapie - świetnie się zapowiada. Jest promo -25% na produkty słoneczne

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Kurcze,już się tak napaliłam na JMO;nosz nie róbcie mi tego Zamiast mnie zachęcić... chciałam tą odżywkę Shine on i szampon i taką odżywkę w psikaczu,do skóry głowy
Szampon to chcę tylko do kompletu,ale jak ma być słaby to za 7dych nie chcę słabego szamponu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:14   #3022
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Zapewne mówisz o Aubrey Organics

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Z masek i odżywek do włosiąt moim zdecydowanym faworytem jest maska Anti Age
firmy Organique, ma w składzie oleje arganowy i winogronowy wiec pięknie nawilża i odżywia, nabłyszcza ,ślicznie pachnie i jest mega wydajna, cóż chcieć więcej
Dziś po raz kolejny użyła odżywki JMO Shine On i nie mogę wyjść z podziwu ile mi włosów przybyło, tak wogóle to ona dziwna jest, bo po nałożeniu wydaje się że włosy są sztywne i trudne do ułożenia(ja suszę suszarką), ale tak po godzince robią się zupełnie inne, takie jędrne i mięsiste, odbite od nasady,sztywność znika i pojawia się lekki połysk, choć mógłby większy, potrójna ilość włoskow pozostaje
A może pokazać,która to jest?
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
o 16:00 ----------

Kurcze,już się tak napaliłam na JMO;nosz nie róbcie mi tego Zamiast mnie zachęcić... chciałam tą odżywkę Shine on i szampon i taką odżywkę w psikaczu,do skóry głowy
Szampon to chcę tylko do kompletu,ale jak ma być słaby to za 7dych nie chcę słabego szamponu
Wez może zamów najpierw próbki.

Ja raz zamówiłam sobie szampon i odżywka za 200zł(zachwalany strasznie)i niestety,ale równie dobrze mogłabym pieniądze wywalići obiecywałam sobie,że nigdy więcejJMO póki co u mnie raczej spalony to teraz się zastanawiam jak tam pat&rub
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:18   #3023
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Dziś po raz kolejny użyła odżywki JMO Shine On i nie mogę wyjść z podziwu ile mi włosów przybyło, tak wogóle to ona dziwna jest, bo po nałożeniu wydaje się że włosy są sztywne i trudne do ułożenia(ja suszę suszarką), ale tak po godzince robią się zupełnie inne, takie jędrne i mięsiste, odbite od nasady,sztywność znika i pojawia się lekki połysk, choć mógłby większy, potrójna ilość włoskow pozostaje
Muszę ją mieć
Myślicie,że jest sens inwestować w odżywki a przy starym szamponie pozostać (Vichy

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Wez może zamów najpierw próbki.

Ja raz zamówiłam sobie szampon i odżywka za 200zł(zachwalany strasznie)i niestety,ale równie dobrze mogłabym pieniądze wywalići obiecywałam sobie,że nigdy więcejJMO póki co u mnie raczej spalony to teraz się zastanawiam jak tam pat&rub
Nie zdążę przetestować przed wyjazdem Jutro jadę na 2 dni do Torunia;w piątek na 2 miesiące do Gdańska
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:26   #3024
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

mówisz i masz
http://drogeriaspa.pl/maski-do-wosow...-anti-age.html

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Małgoś ja nie używam szamponu JMO, bo mi przysłowiowego kołtuna robił i nie fajny był, używam szamponu z serii różanej Lavery, Vichy nie znam
Jak chcesz to dam Ci próbasa
ja się czaję na tę z pomarańczy JMO, bo może być bez spłukiwania, rano nie mam czasu
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:28   #3025
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dusiu,a wyobraż sobie,że ktoś ma delikatniutkie,mizerna włoski (ja takie mam i moje dzieci do trzeciego roku życia włącznie takie miały czy nie wydaje Ci się,że Shine On mi je obciąży??? Że będą klapnięte,posklejane i naoliwione
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:36   #3026
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dusiu,a wyobraż sobie,że ktoś ma delikatniutkie,mizerna włoski (ja takie mam i moje dzieci do trzeciego roku życia włącznie takie miały czy nie wydaje Ci się,że Shine On mi je obciąży??? Że będą klapnięte,posklejane i naoliwione
Ale ona w żadnym wypadku nie jest tłusta, to raczej taka wodna galaretka/żel, pierwsze wrażenie może być takie że lekko skleja, ale po wyschnięciu roztrzepiesz włosy ręką,pozorna sztywność znika ale jędrność i mięsistość pozostaje
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:42   #3027
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Mi kołtuna robił szampon Hipp, ale JMO zdecydowanie lepszy, bo nawilżenie inne.
Ale ogólnie bardziej "kołtuniaste" ;-) są szampony organiczne właśnie, co przyznam, mija po pewnym czasie. Bez dobrej odżywki się nie obędzie.

Ja jestem na pielęgnacji naturalnej od prawie 1,5 roku,więc jestem już uodporniona może dlatego mi JMO służy bardzo.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 16:02   #3028
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Dziękujętylko ta strona jakaś dupna,bo składów nie ma podanych i opisów maseczek-no chyba,że ja ślepa jestem-a szkoda,bo niektóre kosmetyki fajne się wydają i cenowo nie jest zle.

Ja chyba kupię sobię szampon lavery i jak mi podpasują odżywki JMO to do kupię odżwykę.Włosy myłam rano i skalp mam z godziny na godzinę bardziej tłustybędę musiała umyć-zdecydowanie mi się ten szampon nie podoba,nie oszczysza skóry głowy

anula zdaj jeszcze relację z odżywki pat&rub,bo wybiorę coś od nich albo z lavery.Szkoda,że pat&rub ma tak mało recenzji w kwc.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 16:09   #3029
misspsychobunny
Raczkowanie
 
Avatar misspsychobunny
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 418
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
składniki zamawiam ze strony kolorowka.com
Jest watek o kolorówce. Przepisy sa tez na ich stronie. Swoje przepisy układam sama. Robiłam już pudry dla trzech osób, sobie też pudry, bronzery, róże, rozświetlacze. To bardzo fajna zabawa, ale trzeba uważać bo mozna przesadzić z ilością np. tlenków. Kilka ziarenek za dużo i mamy puder np. za ciemny.
ja wszystko rozumieć ja chemik
dziękuję za stronę, odwiedzę a jak coś wyczaruje to opisze.
__________________
Macierzyństwo jest najpełniejszą realizacją kobiecości.

Edytowane przez misspsychobunny
Czas edycji: 2011-06-19 o 16:11
misspsychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 17:21   #3030
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Muszę ją mieć
Myślicie,że jest sens inwestować w odżywki a przy starym szamponie pozostać (Vichy

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------



Nie zdążę przetestować przed wyjazdem Jutro jadę na 2 dni do Torunia;w piątek na 2 miesiące do Gdańska

Moim zdaniem jak najbardziej. Jeśli szampon ci służy to nie ma sensu tego zmieniać. Ja nie jestem zwolenniczą używania zawsze zestawu - szampon + odzywka jednego rodzaju. Moim włosom służą miksy

Również i ja przeprowadziałam dzisiaj testy JMO.
Szampon pierwiosek - konsystencja typowa dla szamponów organicznych, pieni się umiarkowanie - ja rozrabiam zawsze szampony w wodą przed wmasowaniem we włosy. Nie poplątał włosów. ładnie je oczyscił. Zachecił mnie tym samym do dalszych testów szamponów JMO.
Odżywka z awokado, łatwo się spłukuje, nie pachnie zbyt intensywnie, nie plącze włosów. Jestem zniej zadowolona, bo pomimo tego, ze jedna saszetka to troszkę za mało - mam długie włosy, to włosy są miękkie, blyszczące i nawilżone.
Zauważyłam iz dłonie po wtarciu odżywki we włosy są miękkie i nawilzone Jak ja lubię awokado.

Podumowując czuje sie zachęcona do dalszch testów, zapewne kupie pełnowymiarowe opakowania. Teraz chetnie spróbowałabym serii z miodem.

przegładajac strone zaiteresowała mnie też seria do skory mieszanej z macznicą lekarską.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Dziś po raz kolejny użyła odżywki JMO Shine On i nie mogę wyjść z podziwu ile mi włosów przybyło, tak wogóle to ona dziwna jest, bo po nałożeniu wydaje się że włosy są sztywne i trudne do ułożenia(ja suszę suszarką), ale tak po godzince robią się zupełnie inne, takie jędrne i mięsiste, odbite od nasady,sztywność znika i pojawia się lekki połysk, choć mógłby większy, potrójna ilość włoskow pozostaje
Kusisz tą odżywką.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.